Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Παρακαλώ σαν δημιουργός του θέματος αυτού παρακαλώ τους διαχειριστές να κλειδωθεί ...
 

DeletedUser33149

Οπως και οτι και να γινει αυτο που κανατε δεν ηταν μαγκια.Γιατι μονο οπως φενεται στα λογια εισαστε η καλυτεροι αλλα και στης πραξεις το αποδειξατε δινοντας επιτηρηση ο ενας στον αλλον.ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟΝ SOL που κρυβεται πισω απο τα λογια του και στον μεγαλο παικταρα που εχει στην φυλη του τον Da vinci που προς το παρον μονο λογια ειναι.Γιατι απο πραξεις μηδεν!:axe:
 

DeletedUser30692

Οπως και οτι και να γινει αυτο που κανατε δεν ηταν μαγκια.Γιατι μονο οπως φενεται στα λογια εισαστε η καλυτεροι αλλα και στης πραξεις το αποδειξατε δινοντας επιτηρηση ο ενας στον αλλον.ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟΝ SOL που κρυβεται πισω απο τα λογια του και στον μεγαλο παικταρα που εχει στην φυλη του τον Da vinci που προς το παρον μονο λογια ειναι.Γιατι απο πραξεις μηδεν!:axe:


Εσύ απο ότι καταλάβα παίζεις co-play με τον άλλον ρε Γιώργο...μιας και οι δικοί μας είναι μόνο λόγια...στείλε μου ένα τρένο ρε συ να πάω πυξίδα με το 25άρι αγρόκτημα που είπα ο δικός σας...γιατί μονο λόγια είναι.
 

DeletedUser33149

Οταν κατι δεν μας συμφερει λογικο να θελουνε κληδωσει το θεμα ετσι αρχηγε τον Sol?
:grrr:
Τι να πει και εσυ ρε βασιλη τα λογια σου εχεις χασει ενα τραινο θα στειλω τοσο μακρια τοσο σε κοβει μπραβο τι να σε πω? σε εκοβα για λογικο ατομο αλλα πλεον σε βλεπω διαφορετικα.Θα γινει και αυτο που λες αλλα ολα στην ωρα τους μαγκα μου :)
 

DeletedUser30692

Ειρωνεία ήταν Γιώργακη αλλά με τέτοιο μυαλό δεν πας πουθενά...

Όταν λες κάτι να είσαι έτοιμος να το κάνεις .... αλλιώς είσαι μόνο λόγια όπως είπες λίγο παραπάνω...
 

DeletedUser33149

εγώ έτοιμος είμαι παλικάρι μου.Απλα εσυ οπως φενεται το εχεις δη και λιγο ντιγκολ και εσυ το θεμα.Τελος παντων οτι ειναι να γινει θα γινει!
 

DeletedUser

Οπως και οτι και να γινει αυτο που κανατε δεν ηταν μαγκια.Γιατι μονο οπως φενεται στα λογια εισαστε η καλυτεροι αλλα και στης πραξεις το αποδειξατε δινοντας επιτηρηση ο ενας στον αλλον.ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΤΟΝ SOL που κρυβεται πισω απο τα λογια του και στον μεγαλο παικταρα που εχει στην φυλη του τον Da vinci που προς το παρον μονο λογια ειναι.Γιατι απο πραξεις μηδεν!:axe:

ειπαμε οχι μεγαλος τεραστιος!!
εγω απο πραξεις βλεπω οτι εισαι αρκετα απο κατω μου οποτε αλλου οι φαμφαρες σου νουμπιδι
 

DeletedUser30692

ντιγκολ :p ? Γιατί επειδή υπαρασπίζομαι τη φυλή μου ? Μάθατε όλοι ένα όνομα και το λέτε συνέχεια ? Εγώ άσχετος είμαι και άσχετος θα μείνω...αλλά δεν μπορώ να ακουώ βλακείες...

Αν μου αποδείξεις ότι είπα καπου πως είμαι πιο καλός παίκτης από οποιονδηποτε αλλον εδώ...θα ζητήσω συγννώμη ... τώρα ψαξε τα πανω ποστ και ελα πες μου :D .
 

DeletedUser31147

Παρακαλώ σαν δημιουργός του θέματος αυτού παρακαλώ τους διαχειριστές να κλειδωθεί ...


xaxaxaxa άτακτη υποχώρηση βλέπω .. Καλά τέτοιος πανικός να σας πιάσει δεν το περίμενα .. Η αρχή μου άρεσε που ήσασταν όλο sιγουρια" ότι δεν τρέχει τίποτα ..πως έτσι τώρα να κλειδωθεί το θέμα ?
 

DeletedUser31608

Βασσιλη για να καταλαβω μου λες οτι ενας που εχει αγροκτημα 25 δεν μπορει να νομπλαρει καπιο που εχει 30 ? ( δεν πιστευω να το εχεις τοσο αλλα λεμε τωρα )


Οκ οκ οκ κανε ησυχια και μιλα στο παιχνιδι αφου εισαι ανθρωπος για τραινα και τετια

Υ.Γ Σε ολους τους κοσμους ξεκηνας και μετα εξαφανιζεσε αποτομα το ιδιο θα γινει και εδω τι το παλευειες ? :confused:
 

DeletedUser33149

Τεράστιος νουμπάς είσαι ναι Da vinci,Δεν ντραπηκες λιγο αγορι μου,α ξεχασα τετοιος χαρακτηρας που να ντραπει σορρυ ρε φιλε το ξεχασα :doh: Υπερσπίζεσαι την φυλή σου σε έιπε ο el greco έλα έχουμε πρόβλημα στο φόρουμ πες και εσύ κάτι χαχαχαχαχα.
Δεν ειπα να μην υπερασπιστεις αλλα σε τετοια φυλη που φενεται να μην παιζει δικαια δεν αξιζει πιστεψε με :)
 

DeletedUser30692

ναι βρε κ19 εξαφανιστηκα σφαιρα.... Αν δεν ξες με ποια ακκαουντ εχω παιξει καλύτεα να μην μιλάς...οι κόσμοι που δεν έκατσα ήταν 21 λόγο σχολείου και κ24 .

κ19,κ26,κ28 έχω κάτσει αρκετά πολύ καιρό...σε αντίθεση με εσένα μου κ19 η φυλή σου πήγε πυξίδα ... όπως επίσης και HP όπως βλέπεις...Όμως αφού δεν λες ονόματα ακκ. μην εχεις την απαιτηση και απο εμενα να σου πω...:D.

Γιώργο γτ δεν μου απέδειξες ότι την έχω δει κάποιος...? Εγώ περιμένω ακόμη...
 

DeletedUser24216

Παιδια ο,τι ειναι για την ELITE του Κ19, μαζευτειτε γυρω απ το τζακι να σας πουμε ιστοριες, να γελατε μια βδομαδα.
 

DeletedUser30692

Πες τα Δημήτρη :D ... Γιατί εδώ το καμαρώνουν ότι έπαιξαν εκεί κιόλας :p...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
merino ασε ανοιχτο το θεμα ρε να αποκτησει λιγο ζωντανια, η τουλαχιστον κλειδωσε το απο Παρασκευη που ο ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΣ Torres(ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ) θα μου απαντησει με αποδειξεις ελπιζω για το cp. Και οχι κυριε TORRES που ειστε πιο χασογκολης και απο τον Theofanis Gekas δεν επιθυμω να μου απαντησετε ποιοι αλλοι κραζουν την SOL, θελω να μου απαντησετε ποιοι κραζουν τον πρωταθλητη. ΑΣΕ ΑΣΕ ΑΣΕ(x30 γιατι κουραστηκα) το 1/2 του 30. Τοσο μισος για εναν ανθρωπο δηλαδη; Γι αυτο ατιμουτσικο βγαζεις χολη σε μενα:hmmm:, επειδη τα λεω οπως ειναι; Να μην θυμηθω καποια μηνυματα για καποια ατομα της SOL που μετα απο λιγο τα εσβησες...


Goten, οποτε ειναι ευκολο δειξε μου τη διπλωματια σας:), ετσι επειδη δεν σε πειραζει τιποτα
 

DeletedUser24216

πως δεν παιξανε, παιξανε. 10 μηνες προσπαθουσανε.

κριμα μετα που πατησαν διαγραφη μεσα σε 20 μερες. :(
 

DeletedUser30692

merino ασε ανοιχτο το θεμα ρε να αποκτησει λιγο ζωντανια, η τουλαχιστον κλειδωσε το απο Παρασκευη που ο ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΣ Torres(ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ) θα μου απαντησει με αποδειξεις ελπιζω για το cp. Και οχι κυριε TORRES που ειστε πιο χασογκολης και απο τον Theofanis Gekas δεν επιθυμω να μου απαντησετε ποιοι αλλοι κραζουν την SOL, θελω να μου απαντησετε ποιοι κραζουν τον πρωταθλητη. ΑΣΕ ΑΣΕ ΑΣΕ(x30 γιατι κουραστηκα) το 1/2 του 30. Τοσο μισος για εναν ανθρωπο δηλαδη; Γι αυτο ατιμουτσικο βγαζεις χολη σε μενα:hmmm:, επειδη τα λεω οπως ειναι; Να μην θυμηθω καποια μηνυματα για καποια ατομα της SOL που μετα απο λιγο τα εσβησες...


Goten, οποτε ειναι ευκολο δειξε μου τη διπλωματια σας:), ετσι επειδη δεν σε πειραζει τιποτα


Ρε συ Ανέστη θίξαμε πουθενά τον πρωταθλητή ? Εγώ τον Λεωνίδα τον συμπαθώ προσωπικά έχουμε παίξει και μαζί κλπ.Τι εννοείς για το cp... Γιατί νομίζω σου απάντησα skype...
 

DeletedUser

Τεράστιος νουμπάς είσαι ναι Da vinci,Δεν ντραπηκες λιγο αγορι μου,α ξεχασα τετοιος χαρακτηρας που να ντραπει σορρυ ρε φιλε το ξεχασα :doh: Υπερσπίζεσαι την φυλή σου σε έιπε ο el greco έλα έχουμε πρόβλημα στο φόρουμ πες και εσύ κάτι χαχαχαχαχα.
Δεν ειπα να μην υπερασπιστεις αλλα σε τετοια φυλη που φενεται να μην παιζει δικαια δεν αξιζει πιστεψε με :)

να ντραπω επειδη δεχτηκα την επιτηρηση? εκανε κατι παρανομο για να ντρεπομαι?
αντι να ντραπεις εσυ που δε ξερεις τι βαζεις στο λογαριασμο σου να ντραπουμε εμεις?
τελικα εισαι και ****ς και ασχετος
ευγει!!!
 

DeletedUser31608

ναι βρε κ19 εξαφανιστηκα σφαιρα.... Αν δεν ξες με ποια ακκαουντ εχω παιξει καλύτεα να μην μιλάς...οι κόσμοι που δεν έκατσα ήταν 21 λόγο σχολείου και κ24 .

κ19,κ26,κ28 έχω κάτσει αρκετά πολύ καιρό...σε αντίθεση με εσένα μου κ19 η φυλή σου πήγε πυξίδα ... όπως επίσης και HP όπως βλέπεις...Όμως αφού δεν λες ονόματα ακκ. μην εχεις την απαιτηση και απο εμενα να σου πω...:D.

Γιώργο γτ δεν μου απέδειξες ότι την έχω δει κάποιος...? Εγώ περιμένω ακόμη...


Κ21 μαζι σου ημουν και θυμαμαι πολυ καλα οτι ο λογος που εφυγες δεν ηταν το σχολειο στη φυλη σου ημουν για λιγο :rolf:

κ19 κ26 κ28 για λιγοο ? αυτο λεω και εγω , θεμα χρονου εισαι ....


Κ19 εφα πυξιδα ??? καμια σχεση Κ19 πατησα διαγραφη μετα τον sulvestero καθως ημουν τοπ 30

HP πυξιδα ???? μπααα και λιγο ντικολλ εκει δωρησα τα χωρια μου επειδη ηταν καλοκαιρακι και η φυλη απλα θαυμαζε τα πναλα που δεχομασταν και εγω επρεπε να κατσω 24 ωρες να αναγνοριζω και να κανω snipe το καλοκαιρι ναι σιγουρα πυξιδα εφαγα και εδω για μιλα με το ντικολ να σου πει αν οντως εφαγα πυξιδα η αν δωρησα τα χωρια μου :oops:

Δεν ειναι αναγκη να μου πεις για εσενα επειδη ξερω πολυ καλα το πιος εισαι και για το ποσο ξερεις να παιζεις παιξαμε μαζι για λιγο οπως ειπα πιο πανω και για αυτο σου λεω δεν κανει να με κρινεις εσυ εμενα
 

DeletedUser33149

Καταρχάς τα λόγια σου μου δείχνουν πόσο κατώτερος μου είσαι!Και όντως ειμαι ασχετος αλλα δεν εκανα κατι για να ντραπω,αντιθετως με εσενα που εισαι πολυ εξυπνος και ο τεραστιος που λες ακομα δεν το εχεις διξει! :axe:
Και μαρέσει που νομίζεις οτί είσαι κάποιος!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή