Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

[mad]όταν τελειώσετε πείτε μας για να απαντήσουμε και εμείς... [/mad]
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Ναι συγγνώμη για τον διάλογο. Τελειώσαμε :p
 

DeletedUser2436

Θα επιμείνω πως είναι το 1% του πληθυσμού. Αν είσαι τόσο σίγουρος εσύ...

DEATHWINNER μην επιμένεις.Δεν ξέρω αν αυτό που έγραψες ειναι στους κανόνες του 10 όμως και να υπάρχει είναι λάθος και πρέπει να το αλλάξουν

Δεν είναι δυνατόν να ήταν το 1% του πληθυσμού του χωριού γιατί έτσι όταν έστελνες μια φακε θα μπορουσε ο άλλος να καταλάβει πόσα στρατεύματα έχεις σε αυτό το χωριό.

Και για του λόγους του αληθές τα χωριά μου στον 10 είναι όλα 9700 και το μήνυμα που μου βγάζει όταν πάνω να στείλω λίγα στρατευματα είναι:

Η δύναμη επίθεσης πρέπει να περιέχει τουλάχιστον 97 χωρικούς.

Δλδ το 1% τον πόντων του χωριού.Αλλιώς θα έπρεπε να μου λέει 240 χωρικους καθώς το χωριό είναι γεμάτο
 

DeletedUser6467

DEATHWINNER μην επιμένεις.Δεν ξέρω αν αυτό που έγραψες ειναι στους κανόνες του 10 όμως και να υπάρχει είναι λάθος και πρέπει να το αλλάξουν

Δεν είναι δυνατόν να ήταν το 1% του πληθυσμού του χωριού γιατί έτσι όταν έστελνες μια φακε θα μπορουσε ο άλλος να καταλάβει πόσα στρατεύματα έχεις σε αυτό το χωριό.

Και για του λόγους του αληθές τα χωριά μου στον 10 είναι όλα 9700 και το μήνυμα που μου βγάζει όταν πάνω να στείλω λίγα στρατευματα είναι:

Η δύναμη επίθεσης πρέπει να περιέχει τουλάχιστον 97 χωρικούς.

Δλδ το 1% τον πόντων του χωριού.Αλλιώς θα έπρεπε να μου λέει 240 χωρικους καθώς το χωριό είναι γεμάτο

+1..Ειναι ανάλογα με τους ποντους του χωριου..
 

DeletedUser7539

το 1% των ποντων ειναι.
Το λεει ξεκαθαρα στις πληροφοριες του κοσμου,

Άλλες πληροφορίες
Ρυθμίσεις
Ταχύτητα παιχνιδιού 1
Ταχύτητα μονάδας 1
Κατεδάφιση κτιρίων ενεργό
Ηθικό ενεργό (βασισμένο σε χρόνο)
Κανόνας αγροκτήματος μη ενεργό
Βασική άμυνα 20
Ψεύτικο όριο 1% πόντων των χωριών
...
 

DeletedUser6838

Η σύγχυση έχει προκληθεί προφανώς από το λάθος στην ανακοίνωση του Dimme για τον κ10,ας το διορθώσει κάποιος admin εκεί.
 

DeletedUser6091

[mad]Είναι σύμφωνα με τους πόντους του χωριου και όχι σύμφωνα με τον πληθυσμό. Έχει γίνει λάθος από την εταιρία. Kαι σε εμάς το σύστημα διαχείρισης το γραφει στα αγγλικά ως πληθυσμό. Ο dimme απλά είχε μεταφράσει αυτό που του είχαν δώσει...

Θα το διορθώσω εγώ μέσα στη μέρα. [/mad]
 

DeletedUser

Αν και δεν είμαι διαχειριστής

Είναι μία επιλογή που αν την τσεκάρεις στο προφίλ σου δεν θα εμφανίζονται μόνο τα βραβεία απο αυτόν τον κόσμο αλλά και από τους άλλους κόσμους που ίσως παίζεις αν και βέβαια αυτοί έχουν τα βραβεία ενεργοποιημένα (όπως κ9 έως κ12)
 

DeletedUser21257

γιατι

γιατι ομως εμενε δεν μου δειχνει τα βραβεια?
 

DeletedUser19747

Admins - Γενικα

Εχω μια ερωτηση, περισσοτερο απορια μαλλον.
Σε καθε κοσμο υπαρχει 1 admin υπευθυνος η ασχολουνται ολοι λιγο-πολυ με ολους?
Γιατι εχουμε 8-9 admins αν δεν κανω λαθος (εκτος αν δεν εχει ανανεωθει το σχετικο post) και πλεον 12 κοσμους...
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[iris]κάθε κόσμος ελέγχεται από 3 διαχειριστές + τους Head Admins που ελέγχουν όλους τους κόσμους[/iris]
 

DeletedUser7389

Αν καποιον τον καταπελτώνω, και του στειλω ενα πμ π.χ.:

"Θα σου γκρεμίσω τα δοκαρια" η "Θα σε λιώσω" κλπ θεωρείται απειλή κατά της ζωής του?
 

DeletedUser4641

[yioryos]Εννοείτε πως όχι... αν όμως του πεις:

θα έρθω να σε βρω και....

ή

θα μάθω που βρίσκεσαι και......

ή

γνωρίζω που είσαι και......

τότε προφανώς είναι απειλή απέναντί του.....

Μην ξεχνάτε όλοι σας....

Παιχνίδι παίζουμε... και δεν υπάρχει ο παραμικρός λόγος να το παίρνουμε προσωπικά... [/yioryos]
 

DeletedUser7389

Εγω μια ερώτηση θελω να κάνω.

Υπάρχει περίπτωση να ξαναανοίξει κόσμος ΧΩΡΙΣ αυτήν την ρύθμιση που πλέρωνεις και οι οικοδόμοι γίνονται γίνονται ξαφνικά σουπερ οικοδόμοι?

Να ξέρουμε αν πρόκειται να μπούμε σε καινούργιο κόσμο ή οσο παίξαμε παίξαμε.


Ευχαριστώ .
 

DeletedUser14851

Έχω ποστάρει 2 σκρίπτ για έγκριση για να μπορούμε να τα χρησιμοποιούμε ελεύθερα εδώ και μέρες τώρα, πόσο καιρό ακόμα θα περιμένουμε?


[swt]10 πόντοι για Spam
by immortαl[/swt]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14851

[swt]10 πόντοι για Spam
by immortαl[/swt]​

Ούτε έχουμε την δυνατότητα σε ένα φόρουμ που υποτίθεται μας απαντάνε οι διαχειριστές να ρωτήσουμε κάτι που είναι σημαντικό ?

Και να θεωρούν και σπαμ την ερώτηση μας, αφού στιγμής σε περίπτωση που χρησιμοποιήσουμε τα σκρίπτ που τους δώσαμε για improve θα μας ρίξουν μπανν.

Ε?

[swt]10 Πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
Απαγορεύεται ο σχολιασμός Ποινών στο Κεντρικό Φόρουμ
by immortαl[/swt]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4641

[yioryos]Θα βγει Ανακοίνωση όταν αποφασιστεί... δε σου κρύβω ότι κι εγώ την περιμένω με ανυπομονησία...[/yioryos] :p
 

DeletedUser

Καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.

Που μπορω να βρω γενικους κανονες των φυλετικων μαχων?εχω βρει και παλαιοτερα απλα δεν εδωσα και τοση σημασια και τωρα μου ειναι καπως δυσκολο να βρω κατι.

Και κατι ακομα υπαρχει καποιος που να μπορει να μου στειλει γενικα κανονες φυλης??ΠΧ:Ανενεργος 10 μερες διωγμος...κλπ.

Σας ευχαριστω εκ'τον προτερον.
 

DeletedUser

Καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.

Που μπορω να βρω γενικους κανονες των φυλετικων μαχων?εχω βρει και παλαιοτερα απλα δεν εδωσα και τοση σημασια και τωρα μου ειναι καπως δυσκολο να βρω κατι.


αυτό ψάχνεις?

Και κατι ακομα υπαρχει καποιος που να μπορει να μου στειλει γενικα κανονες φυλης??ΠΧ:Ανενεργος 10 μερες διωγμος...κλπ.

Σας ευχαριστω εκ'τον προτερον.

αυτά διαφέρουν από φυλή σε φυλή.

Γενικά, από την εμπειρία μου, όσο πιο σοβαρή είναι η φυλή, τόσο πιο χαλαρά είναι τα πράγματα γιατί τα μέλη της ξέρουν τι να κάνουν, χωρίς να χρειάζεται κάποιος από το συμβούλιο να τους κυνηγάει σε μόνιμη βάση.


Φυσικά, στις σοβαρές φυλές, τα λάθη έχουν βαρύτερη "ποινή".
 
Κορυφή