K 76

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
SOL K56
SOL HP
BAN 61
BAN 67
MAOMAO 55
KUROV 62
REC 62
LOVE 70
OMG 68
OMG 57
ΠΕΡΟΥ 57

Δεν ειπα 1 αλλα 11 φυλες απο τον 55 και μετα που ηταν καλυτερες ακομα και απο την καλυτερη ΚΑΤΣΕ (Αν αδικησα καποια φυλη και δεν την εβαλα παραπανω μπορω να το διορθωσω)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
να πω και εγω κατι τελευταιο
σεβομαι τον adrenaline εκανε μια φυλη περιπου απο το μηδεν επαιξε κερδισε κοσμους
και ο καλυτερος του κοσμος ειναι ο 69
αλλα αναλογιστειτε ,αρκετοι απο sol και ban πλην του tornado ,ηθικα αλλα και παικτικα(καποιοι παικτες παιξανε) στηριξανε την κατσε για να κερδισουνε την stop
αυτο θα πρεπει εσεις της κατσε να το αναγνωρισετε
σκεφτητε αν αυτοι που σας στηριξανε σας παιζανε κοντρα
δεν ξερω αν θα αλλαζε το αποτελεσμα αλλα σιγουρα δεν θα ηταν ευχαριστο για εσας.

και οσον αφορα την δικη μας κοντρα και την προσκληση που σας εκανε ο makaveli
κανεις απο την παρεα μας δεν ειχε κατι με την κατσε,ειχε συζητηθει οντως να μπαιναμε στον 69 αλλα δεν μπηκαμε και πολλους και διαφορους λογους προσωπικοι οι περισσοτεροι.

δεν ειδα πουθενα επισημα να μας προκαλει η κατσε
αυτο που ειδα ειναι 3 μηνες μετα αφου ειχε κριθει ο κοσμος 69 να λενε καποιοι οτι μας προκαλεσανε και εμεις δεν μπηκαμε
ε οχι για αυτο και σας προκαλεσε ο στελιος

επισης κανεις απο εμας δεν ειπε πως ειμαστε top κλπ
απλα λεμε πως σε οποιονδηποτε κοσμο και αν παιζαμε θα σας κερδιζαμε
κριμα που σταματα ο adrenaline λοιπον και δεν θα το δουμε
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Δεν εχω κανενα θεμα με τους Ρεκ , απλα το θεωρησα ειρωνικο να βγει να κανει την προσκληση ο Μακαβελι που οπως λενε στην Στοπ στον 69 ευθυνεται για το σπασιμο της Σ.Ε με το χτυπημα πισωπλατα και τις αμυνες στο 1ο νομπλαρισμα του Μικρου κλεφτη.. Βεβαια ολοι χωμενοι ηταν και τον βαλαν μπροστα αλλα αφου δεν βγηκε να το διαψευσει οποτε αναλαμβανει την ευθυνη στην 1η πουστια στον 69 απο τις πολλες που γινανε δεν του μηλισα με καλο υφος.

Τωρα απο εκει και περα ο καθενας νομιζει παντα η φυλη του ειναι καλυτερη απο τις αλλες και ολα φαινονται στις πιστες. Θεωρω μακραν καλυτερη την φυλη μου και οτι δεν εβγαζε 3μηνο η Ρεκ αν κατεβαινα σχεδον πληρης. Θα αλλαζα και τους μετωπικους γιατι το βαθος της κατσε σε υλικο ειναι μεγαλο. Αλλα ειναι αποψη μου αυτη..Και ολα θεωρειες αφου δεν γινεται πλεον να γινει αυτο

Οι μπαν θεωρω οτι ειναι χειροτερη φυλη απο την Ρεκ .

Οπως ειπα το δικαιωμα να μιλαω μου το δωσατε εσεις που μαζευτηκατε τοσοι να με παιξετε στον 69 και χασατε τοσο γρηγορα και ευκολα.
Προσωπικα απο υλικο και μονο Στους τελευταιους 20 κοσμους η καταταξη μου 1. ΚΑΤΣΕ 2.OMG 3. REC 4.BAN 5.STOP αυτες οι 5 ειναι εν ενεργεια φυλες του GR που ειναι γνωστες ολες οι αλλες δεν εχουν κανει ονομα ακομα.


Καλο θα ηταν απο το να λενε αερολογιες οι της Μπαν σε ενα θεμα εμενα και του Makaveli να ανακοινωσουν οτι θα μπουν στον 76 της Ρεκ η ακομα αν δεν ειναι κοτες να καλεσουν τους OMG μπας και κερδισουν καποια ιστορικη φυλη και οχι τα γκρουπακια παικτων οπως στον 61 & 67. Καντε κατι σοβαρο μπας και παρετε και εσεις το δικαιωμα να μιλατε..Γιατι λογια θα ρωτας για να μπαινεις κτλ εχουμε δει πολλες φορες και ειδαμε που καταληξανε.

Με σεβασμο
Συνταξιουχος Adrenaline
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Δεν εχω κανενα θεμα με τους Ρεκ , απλα το θεωρησα ειρωνικο να βγει να κανει την προσκληση ο Μακαβελι που οπως λενε στην Στοπ στον 69 ευθυνεται για το σπασιμο της Σ.Ε με το χτυπημα πισωπλατα και τις αμυνες στο 1ο νομπλαρισμα του Μικρου κλεφτη.. Βεβαια ολοι χωμενοι ηταν και τον βαλαν μπροστα αλλα αφου δεν βγηκε να το διαψευσει οποτε αναλαμβανει την ευθυνη στην 1η πουστια στον 69 απο τις πολλες που γινανε δεν του μηλισα με καλο υφος.

Τωρα απο εκει και περα ο καθενας νομιζει παντα η φυλη του ειναι καλυτερη απο τις αλλες και ολα φαινονται στις πιστες. Θεωρω μακραν καλυτερη την φυλη μου και οτι δεν εβγαζε 3μηνο η Ρεκ αν κατεβαινα σχεδον πληρης. Θα αλλαζα και τους μετωπικους γιατι το βαθος της κατσε σε υλικο ειναι μεγαλο. Αλλα ειναι αποψη μου αυτη..Και ολα θεωρειες αφου δεν γινεται πλεον να γινει αυτο

Οι μπαν θεωρω οτι ειναι χειροτερη φυλη απο την Ρεκ .

Οπως ειπα το δικαιωμα να μιλαω μου το δωσατε εσεις που μαζευτηκατε τοσοι να με παιξετε στον 69 και χασατε τοσο γρηγορα και ευκολα.
Προσωπικα απο υλικο και μονο Στους τελευταιους 20 κοσμους η καταταξη μου 1. ΚΑΤΣΕ 2.OMG 3. REC 4.BAN 5.STOP αυτες οι 5 ειναι εν ενεργεια φυλες του GR που ειναι γνωστες ολες οι αλλες δεν εχουν κανει ονομα ακομα.


Καλο θα ηταν απο το να λενε αερολογιες οι της Μπαν σε ενα θεμα εμενα και του Makaveli να ανακοινωσουν οτι θα μπουν στον 76 της Ρεκ η ακομα αν δεν ειναι κοτες να καλεσουν τους OMG μπας και κερδισουν καποια ιστορικη φυλη και οχι τα γκρουπακια παικτων οπως στον 61 & 67. Καντε κατι σοβαρο μπας και παρετε και εσεις το δικαιωμα να μιλατε..Γιατι λογια θα ρωτας για να μπαινεις κτλ εχουμε δει πολλες φορες και ειδαμε που καταληξανε.

Με σεβασμο
Συνταξιουχος Adrenaline
ο μακαβελι μιλαει ως μαπογκος (αυτη ειναι η καθαρα δικη του φυλη η οτι δηποτε αλλο θελει να μπει)
η ρεκ δεν ειναι καλυτερη της μπαν
στον 70 μια φυλη με κορμο αρκετους της ρεκ εχασε ευκολα απο την φυλη του τεοτσακ-σουβλα
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
ο μακαβελι μιλαει ως μαπογκος (αυτη ειναι η καθαρα δικη του φυλη η οτι δηποτε αλλο θελει να μπει)
η ρεκ δεν ειναι καλυτερη της μπαν
στον 70 μια φυλη με κορμο αρκετους της ρεκ εχασε ευκολα απο την φυλη του τεοτσακ-σουβλα

Η φυλη του τεοτσακ θα κερδιζε ανετα την μπαν του 67
 
  • Haha
Αντιδράσεις: cr777

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Δεν εχω κανενα θεμα με τους Ρεκ , απλα το θεωρησα ειρωνικο να βγει να κανει την προσκληση ο Μακαβελι που οπως λενε στην Στοπ στον 69 ευθυνεται για το σπασιμο της Σ.Ε με το χτυπημα πισωπλατα και τις αμυνες στο 1ο νομπλαρισμα του Μικρου κλεφτη.. Βεβαια ολοι χωμενοι ηταν και τον βαλαν μπροστα αλλα αφου δεν βγηκε να το διαψευσει οποτε αναλαμβανει την ευθυνη στην 1η πουστια στον 69 απο τις πολλες που γινανε δεν του μηλισα με καλο υφος.

Τωρα απο εκει και περα ο καθενας νομιζει παντα η φυλη του ειναι καλυτερη απο τις αλλες και ολα φαινονται στις πιστες. Θεωρω μακραν καλυτερη την φυλη μου και οτι δεν εβγαζε 3μηνο η Ρεκ αν κατεβαινα σχεδον πληρης. Θα αλλαζα και τους μετωπικους γιατι το βαθος της κατσε σε υλικο ειναι μεγαλο. Αλλα ειναι αποψη μου αυτη..Και ολα θεωρειες αφου δεν γινεται πλεον να γινει αυτο

Οι μπαν θεωρω οτι ειναι χειροτερη φυλη απο την Ρεκ .

Οπως ειπα το δικαιωμα να μιλαω μου το δωσατε εσεις που μαζευτηκατε τοσοι να με παιξετε στον 69 και χασατε τοσο γρηγορα και ευκολα.
Προσωπικα απο υλικο και μονο Στους τελευταιους 20 κοσμους η καταταξη μου 1. ΚΑΤΣΕ 2.OMG 3. REC 4.BAN 5.STOP αυτες οι 5 ειναι εν ενεργεια φυλες του GR που ειναι γνωστες ολες οι αλλες δεν εχουν κανει ονομα ακομα.


Καλο θα ηταν απο το να λενε αερολογιες οι της Μπαν σε ενα θεμα εμενα και του Makaveli να ανακοινωσουν οτι θα μπουν στον 76 της Ρεκ η ακομα αν δεν ειναι κοτες να καλεσουν τους OMG μπας και κερδισουν καποια ιστορικη φυλη και οχι τα γκρουπακια παικτων οπως στον 61 & 67. Καντε κατι σοβαρο μπας και παρετε και εσεις το δικαιωμα να μιλατε..Γιατι λογια θα ρωτας για να μπαινεις κτλ εχουμε δει πολλες φορες και ειδαμε που καταληξανε.

Με σεβασμο
Συνταξιουχος Adrenaline

Αυτα τα λες εκ του ασφαλους γιατι δεν σκοπευεις να ξαναμπεις ομως, την αποψη σου την ασπαζεσαι μονο ο ιδιος, σημερα στο διαφυλετικο γελουσαν ολοι με αυτα που εγραφες. Αν ειχες αντιπαλο την ban δεν εβγαζες μηνα, μπορεις να ρωτησεις τους καλυτερους παιχτες της κατσε να δεις τι εγινε 61. Απο εκει και περα νομιζε οτι θες, ειχα αλλη εντυπωση για σενα αλλα εν τελει εισαι μεγαλος clown.

Κατσε κ45 εκλεισε κοσμο αγκαλια χωρις αντιπαλο
Κατσε κ55 χωρις τις αλλες φυλες θα ηταν πυξιδα απο μαομαο
κατσε κ63 επαιζε με ασχετους αντιπαλους
κατσε κ69 η μονη φορα που ειχε αξιολογη φυλη για τους τελευταιους κοσμους

Η φυλη σου μεχρι τον 69 ηταν απολυτο σκουπιδι. Ολος ο σερβερ ξερει οτι εχεις 2/4 κοσμους με αγκαλια και 1 κοσμο παιζωντας εναντια με ανυπαρκτους


Κριμα που δεν λογκαρες κ61 να λιωναμε και εσενα και θα ειχες αλλη αποψη
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Η κατσε στον 45 ξεκινησε με 10 παικτες τοτε δημιουργηθηκε εννοειται εκλεισε με αγκαλια με την Καλυτερη φυλη του GR την τοτε εποχη ΜΑΟ ΜΑΟ
Επειδη ειμαστε αντρες και ενω δεν το ειχα κανονισει κατεβασα την Κατσε στον 55 μολις ειδα μπηκε η ΜΑΟ και επαιξα εναντια στην φυλη που πηγε πυξιδα την ΣΟΛ σε 2 μηνες και κερδισα..Εσυ αφου ειχε σταματησει ο αρχηγο σας γιατι δεν μπηκατε για ρεβανς απο τον 49 σαν Μπαν ? Γιατι τρεματε.
Στον 63 δεν κατεβηκε καμμια μεγαλη φυλη να μας αντιμετωπισει και κλεισαμε το κοσμο σε 3 μηνες.Κοτεψαν ολοι
Και στον 69 επειδη κατεβηκε η σαρα και μαρα να μας παιξει καταλαβατε ποιος κανει κουμαντο στον GR
Δεν εχω αλλο στοχο πλεον στις φυλετικες τους εχω κερδισει ολους τους εν ενεργεια με τους παικταραδες μου οποτε οπως σου εχω γραψει και στον skype 9/9 που με ρωτησες για NET δεν ξαναπαιζω φυλετικες,
Το εκανα να φαινεται ευκολο Mikros kleftis

Οι καλυτεροι παικτες της Κατσε που παιξανε στον 61 μου γραψαν σημερα αυτο
6:22 PM
Asxoliste me defteratzes re mlk eleos

Και οπως ειπα αφου δεν βλεπω καπου οτι σταματησατε σαν Μπαν καλεστε τους OMG . Μην ντρεπεστε.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Σε προκαλω εδω μπροστα σε ολους αφου εισαι τοσο μαγκας οπως λες η ειναι τοσο καλη η φυλη σου να κατεβει, να κατεβασουμε και εμεις την μπαν και να σας δωσουμε ενα χερακι ξυλο

Μετα θα μπορεις να κανεις και εσυ και ο ανυπαρκτος μικρος κλεφτης ανενοχλητοι διακοπες στο εξωτικο uk μαζι με τους μαομαο
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Ρε φιλε μου επειδη δεν εχω χρονο για φυλετικες και στο εχω γραψει..Τι μου ζητας αφου ξερεις δεν θα παιξω.
Αν θες επειδη ολοι λεμε οτι θα σταματησουμε τις φυλετικες αλλα ειναι μικροβιο καλεσε οπως σου ειπα την OMG που την θεωρω καλυτερη φυλη απο εσας και αμα την κερδισετε μεχρι να γινει θα εχει περασει και αρκετος καιρος απο τωρα που σιγουρα δεν μπορω το βλεπουμε..Δεν εχω λογο να βαλω τις υποχρεωσεις μου δευτερες για να κερδισω την φυλη του Tornado που τον πυξιδιασα στο τελευταιο κοσμο που επαιξα. Δεν μου δινει κινητρο..Δωσε μου κινητρο κερδισε τους κατεμε μονους ανταγωνιστες μου σε αποδοση αφου εχουν κερδισει και αυτοι αρκετους κοσμους

Μεχρι τοτε καλο χειμωνα και αγαπη παιδια
Και για να μην τσακωνομαστε ποιος την εχει πιο μεγαλη απο τον 70 μεχρι τον 73 και μετα θα ειστε οι καλυτεροι. Σας το δινω
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ρε φιλε μου επειδη δεν εχω χρονο για φυλετικες και στο εχω γραψει..Τι μου ζητας αφου ξερεις δεν θα παιξω.
Αν θες επειδη ολοι λεμε οτι θα σταματησουμε τις φυλετικες αλλα ειναι μικροβιο καλεσε οπως σου ειπα την OMG που την θεωρω καλυτερη φυλη απο εσας και αμα την κερδισετε μεχρι να γινει θα εχει περασει και αρκετος καιρος απο τωρα που σιγουρα δεν μπορω το βλεπουμε..Δεν εχω λογο να βαλω τις υποχρεωσεις μου δευτερες για να κερδισω την φυλη του Tornado που τον πυξιδιασα στο τελευταιο κοσμο που επαιξα. Δεν μου δινει κινητρο..Δωσε μου κινητρο κερδισε τους κατεμε μονους ανταγωνιστες μου σε αποδοση αφου εχουν κερδισει και αυτοι αρκετους κοσμους

Μεχρι τοτε καλο χειμωνα και αγαπη παιδια
Και για να μην τσακωνομαστε ποιος την εχει πιο μεγαλη απο τον 70 μεχρι τον 73 και μετα θα ειστε οι καλυτεροι. Σας το δινω

Γι'αυτό παρακαλαγες στο ντισκορντ τον καυκαλια να μην μπούμε εμείς στον 69 με τους ΡΕΚ πριν το άνοιγμα

Ήθελες να παίξεις αντρικά μαζί με στοπ το 2v1 όπως έμαθες από τον 45 τον 55 τον 63 κλπ

Σίγουρα είσαι ότι χειρότερο έχω συναντήσει σε αρχηγό φυλής τελευταία

Συνέχισε τώρα να με χαρακτηρίζεις αφού τα επιχειρήματα σου έχουν τελειώσει από την προηγούμενη σελίδα
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Καλα εσυ εχεις παθει σαλακατρανεμια. Ας τον μαζεψει καποιος σας εχει κανει ξεφτιλα..Με τα χουνερια του εδωσε πατημα στον αδρεναλινα να σας κοροιδευει τωρα..Μαζεψτετον
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Συνέχισε τώρα να με χαρακτηρίζεις αφού τα επιχειρήματα σου έχουν τελειώσει από την προηγούμενη σελίδα


Καλα εσυ εχεις παθει σαλακατρανεμια. Ας τον μαζεψει καποιος σας εχει κανει ξεφτιλα..Με τα χουνερια του εδωσε πατημα στον αδρεναλινα να σας κοροιδευει τωρα..Μαζεψτετον

Κάθε φορά ένα βήμα πιο κοντά στον πρωταθλητή είσαι να το κοιτάξεις

Ακόμα δεν απαντάς σε τίποτα από όσα σου λεω

Ξέρω δεν αξίζω......γι'αυτό έχεις γίνει ρεζίλι παντου 2 μέρες τώρα

Ξέχασα....... στο Ρουμ τις κάτσε όχι μέγιστε ΑΡΧΗΓΈ
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
ΜΙΑ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΛΟΓΚΑΡΕΙ ΣΕ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟ Η ΟΡΙΟ ΦΕΙΚ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΗ ΦΥΛΗ ΤΟΥ GR.
 

Mikros Kleftis*

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
2
η κατσε ειχε ανακοινωσει οτι θα λογκαρει 69 απο το καλοκαιρι του 2020, ανεξαρτητως ρυθμισεων
επισης να σου θυμισω πως ο 69 δεν ειχε παρατηρηριο με οριο fake ωστοσο.
το τελευταιο πλανο του μεγαλου πλαναρχη adrenaline ηταν που σας εκανε να χασετε τα αυγα και τα πασχαλια που κολλησε ο σερβερ για κανα τεταρτο και αρχισατε τη μουρμουρα με 50 χαμενα χωρια
και κατι τελευταιο το βρισκεις λογικο σε παιχνιδι που λεγεται φυλετικες μαχες και εχεις χωρια με στρατο τειχη και αλλες τετοιες ιστοριες να δεχεσαι unlimited fake επιθεσεις και να μην εχεις ιδεα τι στο θεο συμβαινει? μια απο τις 2 ρυθμισεις πρεπει αν οχι παντα στους 9/10 κοσμους να υπαρχει, αλλιως να το μετονομασουν σε φυλετικες τρολιες το game
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Latis

Steroids Cycle

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
βρηκα λιγο το θαρρος να διαβασω τα παραπανω!

Καντε λιγο τις κατινες και οι μεν και οι δε γιατι κατι παραπανω δεν ειστε, θα σας πω κατι αλλα δεν θα το πιστεψετε, οσοι εχετε σχολιασει απο πανω αν παταγατε αυριο μεθαυριο ολοι μαζι διαγραφη το παιχνιδι θα ξανα επεστρεφε εκει που βρισκοταν! (τουλαχιστον η κατσε κανει την αρχη)

Στρατηγικες του γκαμε σας ειναι ρουφιανιες, κατινιες, ****ακια, αν μιλησω για τα μιλημενα μπαν θα ξαναφαω μπαν χωρις λογο και εγω, και τωρα μου οργανωσατε σιβιλ γουορ κτλ και καλα να σωσουμε το γκαμε αλλα τι ειχες γιαννη τι ειχα παντα!

Anyway μπραβο στην κατσε που παταει πρωτη διαγραφη και αναφερω μονο το ονομα της φυλης μου και καμιας αλλη ωστοσο μακαρι να ντρεπονται οσοι εχουν κλεισει κοσμο με την παραπανω στρατηγικη (γιατι εγω που εχω παιξει πανω απο 10 γκαμες πραγματικα ντρεπομαι)!

(μακαρι το expose μου να μην διαγραφτει)

χαιρομαι που γνωρισα παιδια οπως ειναι ο αδρεναλινας οπως ειναι ο τορναντο η ο κουλης η ο τσακωνας ( οι και αλλοι πολλοι που δεν θα κατσω να τους αναφερω ολους) προσωπικα ειστε καλα παιδια και αν πραγματικα θελετε να σωσετε το γκαμε εσεις σαν μεγαλοι αρχηγοι τοτε πατηστε και εσεις διαγραφη και αφηστε να ερθουν νεοι παικτες

Καλη συνεχεια σε ολους!
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
ξεχασες να βαλεις τον κ50 στο προφιλ που παρακαλαγες να μην πας πυξιδα
Επισης η κατσε ειναι η μονη φυλη που εχει στην φέρετρα της το 4χ4 και μπηκε σε κοσμους χωρις ενδοιασμούς ανεξαρτήτως ρυθμισεων ,παικτων ,φυλων. Ειμαστε η μοναδικη φυλη που πρωταγωνιστεί σε οποιο κοσμο και αν λογκαρει, κανωντας lure ολους εσας τους μπαρουτοκαπνισμενους που εχετε ως διακαή ποθο στην καρδια σας να μας νικησετε. Ο ποθος ομως παρεμεινε ονειρο θερινης νυχτος και μετατραπηκε σε εφιαλτη σε οσους προσπαθησαν καθως οπου και οποτε μπηκαμε δεν σας το επιτρεψαμε νουμπακια της καρδιας μας. Καλα ξεμπερδεματα στο σιβιλ γουορ με την ''κληρωση'' ας γελασω εδω, που δηθεν εγινε για να χωριστουν οι ομαδες :cool:. Μια ζωη αυτοι θα ειστε και σας ξερουμε.

Καλημερα φιλε λατι . Ποιους εχει αντιμετωπισει η κατσε σαν αντιπαλους ? Ρωταω χωρις ιχνος ειρωνιας . ΑΛΗΘΕΙΑ
 

Mikros Kleftis*

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
2
Καλημερα φιλε λατι . Ποιους εχει αντιμετωπισει η κατσε σαν αντιπαλους ? Ρωταω χωρις ιχνος ειρωνιας . ΑΛΗΘΕΙΑ

Την BRAVOS, την Black Pirates, την Έρως, την SAB, την Cobra Kai, την Cartel και την TLR, και με ολες αυτες τις υπερφυλες φυτεψαμε "παρατητηριο" πολυτελειας μεσα τους γιατι μονοι μας δε μπορουμε

Μονο καποιοι DEJAVU θυμαμαι μας ειχαν κοντραρει με 3 λογαριασμους αλλα τους φροντισαμε κι αυτους οπως ξερουμε καλα τοσα χρονια
 
Κορυφή