K 76

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καλα τα λεει ο μικρος κλεφτης, που οπου εμπαινε η φυλη του ειχε κανονισμενες συμμαχιες αν οχι αλλες 2 ηπειρους σιγουρα μια, και μιλα για την ban Που 2/2 ειχε σχεδον ολο τον χαρτη κοκκινο και επαιζε αντρικο ξυλο σε σχεση με κατι dejavu που βαζανε bot για να παιξουν και ειχαν γεμισει την ηπειρο τους με vpn. Για να μην πω και για τις πλανναρες που τα παιρνατε ολα σχεδον χερι ενω σας βαζαν επιθετικα μπροστα απο 1 ηπειρο ολοκληρη
 

SOL MAFIA

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
92
Την BRAVOS, την Black Pirates, την Έρως, την SAB, την Cobra Kai, την Cartel και την TLR, και με ολες αυτες τις υπερφυλες φυτεψαμε "παρατητηριο" πολυτελειας μεσα τους γιατι μονοι μας δε μπορουμε

Μονο καποιοι DEJAVU θυμαμαι μας ειχαν κοντραρει με 3 λογαριασμους αλλα τους φροντισαμε κι αυτους οπως ξερουμε καλα τοσα χρονια

Α εκνευριστηκε ο φιλος ,εγω ειχα την καλη διαθεση να μιλησω ηρεμα.

Ενταξει η αληθεια ειναι ειναι οτι ειχες σοβαροτερους αντιπαλους. Βλεπε την φυλη του δελτα και του πυροβατη :)
Βλεπε τους κοσμους που εκλεισες με ενωση :)

Η μονη σοβαρη σου νικη ο κ69 που και παλι επαιξες με χειροτερες φυλες απο οτι η τρολλομπαν του 61.
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Ο παραλογισμός στο μεγαλείο του.

@Latis εσυ συγκεκριμένα θα έπρεπε να μιλάς στον πληθυντικό στον @theotsak21. γιατί ήταν ο μόνος λόγος που επιβίωσες στον 61 και στον HP, μιας και η μόνη χρήση του λογαριασμού που έπαιζες ήταν να παρακαλάει για εσωτερικά. Δεν θα έπρεπε καν να μιλάς για τη φυλή σου, όταν δεν έχεις αποδείξει ότι μπορείς να υποστηρίξεις μέτωπο ούτε σε speed. Ποια 4/4 έχει η κάτσε βρε παράσιτο; Μπαίνετε σε κάθε κόσμο με άλλο όνομα και όταν δείτε ότι σας κάθεται ο κόσμος το κάνετε κάτσε. Ησύχασε λίγο, δωθηκε άποψη σε κάθε σκουπιδι και βγήκες να μας πεις τη δικη σου.

@Mikros Kleftis* όντως μας δυσκόλεψε μια τριάδα ατόμων και τα 45 διπλα account τους. Μας δυσκόλεψε τόσο που εγώ που μπήκα 1 μήνα μετά βγήκα στην κ54 γιατί εκεί ήταν το μέτωπο και σας αγνόησα πλήρως. Βαρουσαν 2.5 ήπειροι για να νομπλαρεις χωριά και έπαιρνες 1-2 τη φορα, και καποια στιγμή έφαγες μπαν και έστελνες και απειλούσες, ενώ δεν ξέραμε καν ποιός σκατά είσαι. Ένα σκουπιδι και μισό είσαι, δεν έχεις κάνει τίποτα πέρα από chatting σε αυτό το παιχνίδι, αν σε βάλουν από ουδέτερο υπολογιστή δεν μπορείς να κόψεις ούτε καρπούζι. Πάρε δρόμο και πήγαινε πίσω στον uk, γιατί εδώ έχεις γίνει περίγελος.


Για να μην τα πολυλογω. Είστε μια παρέα 10 άσχετων καριεριστών botter, με τον μοναδικό που χρησιμοποιεί τον εγκέφαλο του να παίζει με τον τσακωνα αυτή τη στιγμή. Οι υπόλοιποι είστε τόσο irrelevant, όσο και οι κόσμοι που περιμενετε να μην μπει κανεις για να κλείσετε. Κρατήστε τα επιτεύγματα σας για τους εαυτούς σας, δεν μας ενδιαφέρει ούτε η δικη σας γνώμη, ούτε η γνώμη του τσοπάνη που κέρδισε τη στοπ και νόμιζε πως έγινε ο Τζεγκινς Χαν ο κατακτητής. Κερδίσαμε εσάς, τους στοπ και τη φυλή του γκασπολιδη σε 1 μήνα. Και δεν μπαίναμε στα discord να παρακαλάμε να μην μπεί η ban, όπως έκανε ο Adrenaline, που ήρθε και έλεγε "το πρόβλημα είναι μεταξύ του χρήστου και του κυριάκου μη μπλεχτείς εγώ δεν έχω θέμα μαζί σου"

back to uk, εκεί έχει πολλούς πυροβάτηδες για να πυξιδιάσεις και να νιώθεις άνετα, εσύ και τα 60 vpn accs σου. Σκουπίδι.
 

Mikros Kleftis*

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
2
παραλογο ειναι φιλικος σου λογαριασμος 3αδας καταταξης στους 2 μηνες κοσμου να παιζει με προτυπα μαλλον δικα σου, γιατι εισαι ο γνωστοτερος ασχετος χτιστης , να παιρνω 4 5χιλιαρα χωρια του μολις τραβηξε καλωδιο και να βλεπω 30 ποραδικα 13 σταυλους

παραλογο ειναι που νομιζεις πως μιλας στον original MK, οταν ειμαι ισως ο πρωτος απο το ενεργο αυτη τη στιγμη community παιχτων του gr, σιγουρα ο πρωτος απο οσους εχουν γραψει εδω, που εκοψε καρπουζι

παραλογο ειναι να νομιζεις πως εισαι παιχταρας και να γραφεις κατεβατα σε καθε topic, οταν με το μισο πρεμ απο αυτο που χωνεις δε ξερεις που παν' τα τεσσερα

παραλογο να μιλας για bot οταν εχεις χρησιμοποιησει οτι υπαρχει, κι οταν τα laser των φιλων σου γινονται exposed σε στιγμες τρολ κοινης χρησης οθονης στο discord

παραλογο να αποκαλεις πιο εξυπνο παιχτη της ΚΑΤΣΕ τον Noriega οταν απο τη τοση κρεατινη εχει βουλωσει καθε εγκεφαλικη του αρτηρια (Jordan I love u)

κι επειδη εγω εδω δεν εγραψα με σκοπο να προκαλεσω την μουρμουρα αδαων και μη, ας το παρω απο την αρχη..
πουθενα οπου εγραψα δεν μεγαλοποιησα νικη της ΚΑΤΣΕ ουτε υποβαθμισα νικη της BAN μη μπερδευεστε.

διαφωνοντας με τους συμπαιχτες μου στον κ69 που εγραψαν πως ο civil war θα ειναι μια τρυπα στο νερο για το game, πιστευω πως αν οντως παιχτει στα ισια χωρις ρουφιανιες κλπ, μαζι με την αλλαγη διαχειρισης ισως οδηγησει στην αναγεννηση του παιχνιδου στον gr

εδω και χρονια ολες οι καλες φυλες αποφευγουν η μια την αλλη, με αποτελεσμα μετα τον Κ57 οπου επαιξα εναν ανταγωνιστικο κοσμο για ενα 8μηνο κι εχασα (τραβηξαμε καλωδια), να παρατηρω 16 συνεχομενες clown fiestas.. φτασαμε να γινεται ολοκληρο θεμα για μεσημεριανο που ΚΑΤΣΕ και BAN κερδισαν τον ασχετολιακο, και τσακωνομαστε για το ποιος την εχει μεγαλυτερη. σε καθε κοσμο η ρουφιανια παει συννεφο και εχουμε τον γκουαλα να γραφει για παρατηρητηρια οταν 2/2 κοσμους του λεγανε τα χρωματακια των εντολων και στακαρε τα πλανακια του.

θα γυρισει η ΚΑΤΣΕ σε κοσμο? μετα την αποσυρση του adrenaline μαλλον απιθανο
η BAN μαλλον ναι
η OMG? μπορει
η REC? σιγουρα
προκειται να παιξουν ιδιο κοσμο αυτες οι φυλες? μαλλον οχι οποτε η νικητρια παλι με STOP, BRAVOS, STAR και MAFIA θα χει να κανει

καλη πρωτοβουλια λοιπον ο κ74 μπας και παιχτει επιτελους ενας ανταγωνιστικος κοσμος, με ρουφιανες ή μπουκακιες θα το δειξει η πορεια, στον οποιο σιγουρα θα παρω μερος. respect στον τσακωνα που εβαλε κοπλει νοριεγκα και που τα τελευταια χρονια μαζευει διαφορο υλικο απο ολες τις φυλες και κατεβαζει τη φυλη GOAT, σε ευκολους κοσμους μεν, ενωνοντας παιχτες απο διαφορετικες φυλες μεταξυ τους δε.

και για να κλεισω equalizer
Μη με συγκρινεις με οτι κανει hit εδω, δεν εχει bot για να φτασουν το επιπεδο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Η αλήθεια είναι ότι δεν απαντάω συχνά σε ποστ που θυμίζουν πρόεδρο Εδεσσαϊκου, αλλά θα κάνω μια προσπαθεια.

1. Δεν το παίζω παικταράς, είμαι. Και αν δεν είμαι για τα δικα σου γούστα, είμαι για τα γούστα όσων έπαιξαν μαζί μου. Είτε σου αρέσει είτε όχι, μιλάς με τον αρχηγό της εν ενέργεια νούμερο 2 εθνικής στον κόσμο. Δεν χρειάζομαι τον σεβασμό κάποιου που κρύβεται πίσω από προφιλ άλλων. Αν θες να ψάξεις για εμένα, που βλέπω ότι έχεις ασχοληθεί ήδη για να μάθεις αρκετά (σε αντίθεση με εμένα που δεν ξέρω καν ποιος είσαι), ρωτα να βρεις τα βιντεακια. Έχω τη μισή φυλή σου για fan, είμαι σίγουρος πως θα τα βρεις.

2. Η αλήθεια ειναι πως θα καθόμουν να σου εξηγησω πως λειτουργούν τα πρότυπα χωριών, αλλά δεν θα σου δώσω γνωση για να νομίζεις ότι είσαι κάποιος, έχω μοιράσει πολλή γνωση σε παικτες του συναφιού σου για να λένε ποσο καλοι ειναι σήμερα.


Όσο για το ποιος αποφεύγει ποιον. Έχω 2 ποστ στο εξτερναλ, 1 της SOL και 1 της BAN, να προκαλούν ευθέως ολόκληρο τον server, συνεπώς οι μόνοι που αποφεύγουν είστε εσείς.

Γράψε με το δικό σου όνομα χεστη, μη κρύβεσαι.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα, λειτουργούν τα δικαστήρια 11 το βράδυ;

Γιατί βλέπω τον @Equalizer να δικάζει o_O

Κατά τα άλλα καλή συνταξιοδότηση στους ασχετους κάτσε, μην μας ζαλίζετε, 4 κλεισίματα, τα 3 με αγκαλια, ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ζητω η BAN MAFIA

Έιμαστε η αντίσταση, μιά συμμορία οργανωμένη που χτυπησε το κατεστημένο για ακόμα μιά φορά.

Μπουρλότο και φωτιά, η νίκη μας ανήκει


ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ @Equalizer ΠΟΥ ΑΝΤΙΚΡΙΣΕ ΤΑ ΚΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥ
 

star300

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
6
Και εδω κουρασατε το κανατε το παιχνιδι πυρηνικη φυσικη ενω ειναι απλο.

Οσο για καποια ονομα "ΥΠΕΡΦΥΛΩΝ'' γελαω,αναφερομαι στο εξης μνμ:

Την BRAVOS, την Black Pirates, την Έρως, την SAB, την Cobra Kai, την Cartel και την TLR,

που η μονη φυλη που αναγνωριζω ειναι η SAB γιατι οι υπολοιπες υπαρχουν για να υπαρχουν σε 1 κοσμο και μετα χανονται

Σας κουρασα ξερω αλλα αφου ολοι εκφραζουν την αποψη τους γιατι να μην το κανω και εγω?
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Για να μην τα πολυλογω. Είστε μια παρέα 10 άσχετων καριεριστών botter, με τον μοναδικό που χρησιμοποιεί τον εγκέφαλο του να παίζει με τον τσακωνα αυτή τη στιγμή. Οι υπόλοιποι είστε τόσο irrelevant, όσο και οι κόσμοι που περιμενετε να μην μπει κανεις για να κλείσετε. Κρατήστε τα επιτεύγματα σας για τους εαυτούς σας, δεν μας ενδιαφέρει ούτε η δικη σας γνώμη, ούτε η γνώμη του τσοπάνη που κέρδισε τη στοπ και νόμιζε πως έγινε ο Τζεγκινς Χαν ο κατακτητής. Κερδίσαμε εσάς, τους στοπ και τη φυλή του γκασπολιδη σε 1 μήνα. Και δεν μπαίναμε στα discord να παρακαλάμε να μην μπεί η ban, όπως έκανε ο Adrenaline, που ήρθε και έλεγε "το πρόβλημα είναι μεταξύ του χρήστου και του κυριάκου μη μπλεχτείς εγώ δεν έχω θέμα μαζί σου"

Η φαντασια σου οργιαζει
Ο tornado εγραψε στο εξωτερικο φορουμ να ζητησουμε συγνωμη εκ μερους του Κυριακου για να μην μπει και δν του απαντησε κανεις γιαυτο και μπηκε..Εσυ ειχες ταχθει υπερ μας εστω και σαν cheerleader και δν υπηρχε θεμα να μπεις για να σου ζητησω να μην βαλεις την μπαν ψευτη
Οσο για τους χαρακτηρισμους , τσοπανης κτλ με ανεβαζουν γιατι καταλαβαινω το κομπλεξ σου μαζι μου. Χρησιμοποιω το 1/20 του prem σου , δν εχω φαει ποτε μπαν για ****ακι και παλι υπαρχουν ατομα που εχουν παιξει και με τους δυο και σε λενε 2ο..Τωρα που εφυγα ελπιζω να ηρεμησεις .
Με σεβασμο
Τζεγκινς Χαν
 
  • Love
Αντιδράσεις: Latis

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Η φαντασια σου οργιαζει
Ο tornado εγραψε στο εξωτερικο φορουμ να ζητησουμε συγνωμη εκ μερους του Κυριακου για να μην μπει και δν του απαντησε κανεις γιαυτο και μπηκε..Εσυ ειχες ταχθει υπερ μας εστω και σαν cheerleader και δν υπηρχε θεμα να μπεις για να σου ζητησω να μην βαλεις την μπαν ψευτη
Οσο για τους χαρακτηρισμους , τσοπανης κτλ με ανεβαζουν γιατι καταλαβαινω το κομπλεξ σου μαζι μου. Χρησιμοποιω το 1/20 του prem σου , δν εχω φαει ποτε μπαν για ****ακι και παλι υπαρχουν ατομα που εχουν παιξει και με τους δυο και σε λενε 2ο..Τωρα που εφυγα ελπιζω να ηρεμησεις .
Με σεβασμο
Τζεγκινς Χαν


Δικαστηριο απο ΚΟΥΛΗ σε τορνειντο εστω και αν εχασε η φυλη του 2 φορες στον 1 μηνα πολεμου και δεν σχολιαστηκε καπου

@pamposs οτι λεει απο την δευτερη προταση του και μετα ο γελαδαρης ΕΓΩ ΕΣΕΝΑ 100%
 

VforVendetta

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Καλημέρα παιδιά. Τελικά αποφασίσαμε ποιοι είναι οι καλύτεροι ή να ξαναμπούμε σε κανένα μήνα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Επειδή λέτε παραμύθια και είναι πολύ πρωί ώρα να ειπωθούν και αλήθειες...

Καταρχάς η ΑΔΙΑΦΟΡΗ φυλή κάτσε περηφανεύεται για ένα δήθεν 4/4 ενώ το ίδιο έχει και η ΕΠΙΣΗΣ παρασιτοφυλη O.M.G. , οπότε απλά κάνετε τις κότες και μπαίνετε σε αδιάφορους κόσμος αλλά μέχρι και αυτό το κάνουν άλλοι καλύτερα...

Εν συνεχεία να αναφέρω οτι διατυμπανίζεται δήθεν οτι όλος ο κόσμος ήξερε οτι θα μπείτε 69 και δεν μπήκε κανεις απέναντι, ενώ με τη βοήθεια του φίλου speedy gonzales είδα οτι 6 Σεπτεμβρίου 2020 λέγατε οτι σταματάτε τις φυλετικές ενώ 6 Ιανουαρίου μπήκατε στον 69 καθώς είδατε οτι μπορείτε να κερδίσετε καμια άμπαλη φυλή βλέπε τρασ-τ. Ξέρεις τι σας κάνει αυτό; ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΨΕΥΤΕΣ ΤΥΧΟΔΙΩΚΤΕΣ.

Συνεχίζω αναφερόμενος στο οτι ήσασταν ΤΟΣΟ ΚΟΤΕΣ που πριν ανοίξει ο 69 μπήκατε σε κλήση στο εκουλις(ντισκορντ) και παρακαλούσατε να μην μπει η μπαν και γίνει οτι έγινε στον 61...

Τέλος, να πω οτι η ήττα της σολ στο 49 μετράει όσο όλες οι νίκες σου γιατί ένωσε πόσες φυλές του .γρ με πόσο πρεμ εναντίων της ενώ το συνονθύλευμα που αποκαλείς φυλή σου μονο για να νικήσει καμια φυλή αγγελοςδελτα και γκουσπολίδη είναι ικανή.

Αν κάποιος έχει κάτι που διαφωνεί είναι ανίδεος και με έλλειψη αντίληψης. ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ

ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ
 

ΜΑΚΑΡΟΝΑΣ

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
12
Ήρθε η ώρα να μιλήσω και εγώ με την σειρά μου. είπα να μην αναμειχθώ σε αυτή την κοκορομαχία που έχετε δημιουργήσει. φίλε ζεν λες ότι 6 σεπτέμβρη λέω εγώ συγκεκριμένα ότι δεν θα ξαναμπώ εγώ και ο ξάδερφος μου στο προσεχές μέλλον και όχι η κάτσε άρα άστοχο το σχόλιο σου. μήπως θέλεις να πω και εγώ που λέτε ότι δεν θα μπει η μπαν στον κ67 ή θέλεις να πω και εγώ που ο γκουάλα μας προκάλεσε να μπούμε στον κ67 αφού άνοιξε και μετά ειπώθηκε το σχόλιο μου???αρα με το σκεπτικό σου με αυτά που λες μαζεύω υλικό κατεβάζω φυλή με το που ανοίξει ο κόσμος και προκαλώ μια φυλή όποια θέλω. θα ήταν ωραίο??θα μπορούσα να την χαρακτηρίσω όπως θέλω?
πάμπος
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
1ον . οταν θα μιλας θελω να πλενεις το στομα σου.
2ον . χαρακτηρισμοι που δεν αρμοζουν σε καποιον που υποθετικα ''δουλευει'' για το παιχνιδι δεν θα ανεκτω ξανα.
3ον. το οτι χρησιμοποιω το λογαριασμο καποιου φιλου μου δεν σημαινει οτι ειμαι αυτος.
4ον. και αυτο να το χωρεσει και να το επεξεργαστει καλα ο νους σου. Σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ κοσμο μπηκατε ως σολ/βαν χωρις τους διαμοιρασμους των εντολων απο τους ρουφιαναραδες σας δεν αντεχατε μηνα. Λαμπρο παραδειγμα ο 49 . Τον παικτη δεν θα τον κανεις με τα 400κ πρεμ. Βλεπε τον δρακο, μιλαω για τον ιδιοκτητη, που σε αγοραζει και σε πουλαει οχι 1 αλλα 30 φορες. ΟΥΤΕ ΣΝΑΙΠ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ. Τιμη του κ καμαρι του ομως γιατι δεν χρησιμοποιει τα μεσα που εσυ εχεις ωστε να το βγαζει.
5ον. επειδη μιλας για γνωση. Η μονη γνωση που εχεις μεταδωσει ειναι ποσο ναρκισιστης εισαι. Μονο ενας υπεροπτης της 10αρας θα εβγαινε να ελεγε αυτα που αναγραφεις πιο πανω. Και προσεξε δεν θα σ κανω μαθηματα ελληνικων και διατυπωσης, μιλαω καθαρα για σεβασμο. Τον σεβασμο δεν τον ζητας, τον κερδιζεις και εσυ μικροσκοπικε παικτη ανοιξε 1 λεξικο και μαθε τι σημαινει σεβασμος προτου ξανα αναφερθεις για αυτον.


Η παικτικη σου ανεπαρκεια η εθελοτυφλια σου σε αυτο το σημειο πιθανων να μην σου επιτρεψει να καταλαβεις την διαφορα του κ49 που υπηρχαν εκτος του δρακου μαξ αλλοι 2-3 που ριχνανε σε κοσμο πανω απο 40-50κ πρεμιουμ και τους κοσμους επειτα.

Μετα απο ενα σημειο ολοι μαζευανε η ριχνανε 30-40 κ πρεμ σε ακομα και μικρομεσαια ακκουντς ενω μεχρι τοτε εκτος 3 λογαριασμων οι υπολοιποι θεωρουσαμε 10κ πρεμ αρκετο απο την αρχη μεχρι το τελος

Στον 49 λοιπον μαζευτηκανε ολοι οι κομπλεξικοι πυξιδιασμενοι του gr που τους δωθηκε η ευκαιρια να κανουν abuse το πορτοφολι τους για να κερδισουν μια παρεα πιτσιρικαδων σε ενα διαδικτυακο κοσμο μονο και μονο επειδη τους ειχαν στην φαπα προηγουμενως

Στησαν εναν χαρτη 3v1 λοιπον.Οι μεν μαο κανανε οτι ειπα πιο πανω στην μια μερια του χαρτη οι δε nightmere με τον μεγαλο καρπαζοεισπρακτορα φουμαλ μπηκανε στην αλλη μερια και αφου μαζεψε οποιον καρπαζομενο ηθελε να παιξει εναντια σε σολ και φορτωσε ακομα και σε ακκουντ τριτης γραμμης 20-30κ δανεικα και αγυριστα λεει παμε να παιξουμε αυτον τον πολυ δυνατο κοσμο,

Αποτελεσμα μετα απο 2 μηνες αντιστασης και αφου καταφερανε τελικα να μας πυξιδιασουν οταν ηρθε η ωρα να πολεμησουν για το κλεισιμο με τους μαο σε χαρτη 50-50(σε χωρια τουλαχιστον απο οσο θυμαμαι) εμφανιστηκε ο μεγαλος ηγετης φουμαλ με το περιβοητο μηνυμα σε theodorsalonica εμεις να πυξιδιασουμε σολ θελαμε ο κοσμος δικος σας

Αυτος ο κοσμος λοιπον για την ΣΟΛ ειναι παρασημο και οχι καποιος κοσμος που θα πρεπει να μας τον αναφερεις για ντροπη


Αφου θες να πουμε αληθειες ας τις πουμε καταρχας δεν θα τσουβαλιαζεις την σολ με την μπαν

Δευτερον η πρωτοστατης νικων με παρατηρητηρια οβερ 100 ειναι η κατσε-daltons στον 55 ας μην επεκταθουμε

Και τριτον η φυλη σολ δεν ειχε την διακριτικη ευκαιρια να εχει τους διαχειριστες οπως υπονοεις εσυ τωρα εδω με τοσο θρασος με το μερος της ΠΟΤΕ(το τελειως αντιθετο) και σε ολους τους κοσμους που εκλεισε η εχασε με εξαιρεση τον 49 υποθετω,ειχε ρουφιανους εχθρους μεσα της


Η μπαν απο την αλλη ειχε το θρασσος να εχει ρουφιανο δουκα αντιπαλης φυλης ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ 67 sorry not sorry αν σας ποναει που δεν καταφερατε σε 2 κοσμους καποιοι να μας πατε πυξιδα με το 70% του χαρτη δικο σας υπο το πρισμα παμε να πυξιδιασουμε σολακια επειδη βλεπετε 5 λογαριασμους της παλιας σολ μεσα σε ραντομ φυλες

@Steroids Cycle ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ ΡΕ
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
οταν πηγαινες πυξιδα στον 55 και σε εκαναν οικοπεδο τα 22 χωρια που ειχες εβαλες διπλο λογαριασμο και αυτομπαναριστηκες,

Αν κάποιος έχει κάτι που διαφωνεί είναι ανίδεος και με έλλειψη αντίληψης. ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ

Έκανες πλάνα μαζί με τα τσιράκια των μαο, κατι βενομ κ κάτι αντώνιους, τι σας κανει αυτό; ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΨΕΥΤΕΣ ΤΥΧΟΔΙΩΚΤΕΣ

Στο είπα και παραπάνω, για ένα κλεισιμό ξεπουλάς τα πάντα, μην συνεχίζεις να εκτίθεσαι παικτικα και μη ;)
 

Da FiPiKa

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Μετά από 8 ολόκληρα χρόνια γράφω στο φόρουμ, και ευχαριστώ την ομάδα διαχείρισης που μου το επέτρεψε. Αν και δηλώνω ανοικτά και είναι ευρέως γνωστό παίκτης της ΚΑΤΣΕ, έχω παίξει K53,K56,K59,K61,K63 (κ5 και speed) και τους έκλεισα οπότε θεωρω ότι συνεργάστηκα με όλους με όσους γράψατε πιο πάνω.

Μείναμε λίγοι, το βλέπετε όλοι και το καταλαβαίνετε όλοι, και καθόμαστε τώρα να βρουμε ποιος είναι ο καλύτερος. Μιλάμε για ένα παιχχνιδι που το φτάσαμε να μην γεμίζουμε 4 ηπείρους, οι πρι-μεητ φυλές να μην οργανώνεται να μπουν όλες μαζί σε ένα κόσμο και να παίξουν ξύλο, και απλά να μπαίνουν σε κόσμους και να τους κλείνουν με κλειστά μάτια. Οποίος θεωρεί ότι μετά τον Κ58 έπαιξε κόσμο με ξύλο κοροϊδεύει τον εαυτό του και την φυλή του

Προσωπικά μου άρεσε που ο μακιαβέλλι προκάλεσε την ΚΑΤΣΕ, σημαίνει ότι αναγνωρίζει ότι η κάτσε έχει ένα επίπεδο, και το θεωρεί ενδιαφέρον να παίξει στα ίσια ένα αγώνα και αυτό τον τιμά και τον ευχαριστούμε. Δυστηχώς λόγω υποχρεώσεων η ηγεσία της ΚΑΤΣΕ αποχωρεί οπότε δεν μπορεί και να υφίσταται πλέον σε κάτσε, και δεν το κάνει για να αποφύγει την σύγκρουση με BAN, αφού το δήλωσε πριν την πρόκληση

Τώρα σε σύγκριση ποια είναι η καλύτερη φυλή, δυστηχως οι φυλετικές μάχες δεν είναι μόνο η τεχνική, και όσο περνά ο καιρός το θέμα τεχνική χάνει την ουσία του και αντικαθιστάτε από μεταβλητές όπως είναι το πρεμ και ο χρόνος. Προσωπικά θεωρώ ότι ένας κόσμος μεταξύ των φύλων των οποίων αναφέρθηκαν πιο πάνω θα ήταν αμφίβολος και κανένας δεν θα ήταν σε θέση να ξέρει ποιος θα νικήσει, οποίος πει το αντίθετο ξανά κοροϊδεύει τον εαυτό του. Κινήσεις που ήταν τεχνικής καθαρά, έχουν γίνει τώρα ένα πλήκτρο ή απλά αγοράζονται. Αν όλες οι φυλές είχαν τον ίδιο χρόνο και πρεμ, το μοναδικό που θα της ξεχώριζε είναι τα πλάνα των αρχηγών, που εγώ σαν Φανής θεωρώ ότι όλες οι φυλές έχουν εξίσου καλά άτομα στα πλάνα

Δεν ξέρω αν θα ξαναπαίξω φυλετικές αλλά ευελπιστώ να γίνει ένας κόσμος που θα παιχτεί υγιές ξύλο και να θυμίσει φυλετικές μάχες από τα παλιά, τρολιές που διαβάζω πιο πάνω περί παρασίτων απλά προσβάλλεται τους εαυτούς σας.

Μιλώντας από το γνωστικό μου επίπεδο στην πραγματική ζωή, ομάδα διαχείρισης βρείτε τρόπο να τους βάλετε όλους σε ένα κόσμο και αναστήστε της φυλετικές μάχες. Παίκτες των φυλετικών που θα συνεχίσετε να παίζεται, αστέ τις κοκορομαχίες, και με ωραίο τρόπο βρείτε τον δρόμο να μπείτε σε ένα κόσμο.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΦΥΛΗ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΠΟΣΤ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ ΣΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑΝΤΙ ΤΡΙΤΟΥ..ΒΑΜΟΟΟΟΟΣ


Υ.Γ Αυτό που λέτε ότι η ΚΑΤΣΕ μπαίνει σε κόσμους μόνη της, σε ποιο κόσμο από τους τελευταίους 12-13 κάποια φυλή δεν μπήκε μόνη της δηλαδή??

Υ.Γ Είδα ότι πόσταρε και ο ΖΕΝ. Σεβασμός στον κουβαλητή σου ομορφόπαιδο :p
 

ΜΑΚΑΡΟΝΑΣ

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
12
@pamposs οτι λεει απο την δευτερη προταση του και μετα ο γελαδαρης ΕΓΩ ΕΣΕΝΑ 100%

1ον εγώ τι σχέση έχω για την κόντρα σας??
2ον φήμες λένε ότι έφαγες μπαν για την χρήση **** ή μήπως και όχι??
3ον τουλάχιστον εμείς δεν είχαμε παρατηρητήρια σε κόσμο χωρίς παρατηρητήρια.εσύ ο ίδιος μου τα είπες σε κλήση.θυμάσαι για τι λέω
 

VforVendetta

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Μετά από 8 ολόκληρα χρόνια γράφω στο φόρουμ, και ευχαριστώ την ομάδα διαχείρισης που μου το επέτρεψε. Αν και δηλώνω ανοικτά και είναι ευρέως γνωστό παίκτης της ΚΑΤΣΕ, έχω παίξει K53,K56,K59,K61,K63 (κ5 και speed) και τους έκλεισα οπότε θεωρω ότι συνεργάστηκα με όλους με όσους γράψατε πιο πάνω.

Μείναμε λίγοι, το βλέπετε όλοι και το καταλαβαίνετε όλοι, και καθόμαστε τώρα να βρουμε ποιος είναι ο καλύτερος. Μιλάμε για ένα παιχχνιδι που το φτάσαμε να μην γεμίζουμε 4 ηπείρους, οι πρι-μεητ φυλές να μην οργανώνεται να μπουν όλες μαζί σε ένα κόσμο και να παίξουν ξύλο, και απλά να μπαίνουν σε κόσμους και να τους κλείνουν με κλειστά μάτια. Οποίος θεωρεί ότι μετά τον Κ58 έπαιξε κόσμο με ξύλο κοροϊδεύει τον εαυτό του και την φυλή του

Προσωπικά μου άρεσε που ο μακιαβέλλι προκάλεσε την ΚΑΤΣΕ, σημαίνει ότι αναγνωρίζει ότι η κάτσε έχει ένα επίπεδο, και το θεωρεί ενδιαφέρον να παίξει στα ίσια ένα αγώνα και αυτό τον τιμά και τον ευχαριστούμε. Δυστηχώς λόγω υποχρεώσεων η ηγεσία της ΚΑΤΣΕ αποχωρεί οπότε δεν μπορεί και να υφίσταται πλέον σε κάτσε, και δεν το κάνει για να αποφύγει την σύγκρουση με BAN, αφού το δήλωσε πριν την πρόκληση

Τώρα σε σύγκριση ποια είναι η καλύτερη φυλή, δυστηχως οι φυλετικές μάχες δεν είναι μόνο η τεχνική, και όσο περνά ο καιρός το θέμα τεχνική χάνει την ουσία του και αντικαθιστάτε από μεταβλητές όπως είναι το πρεμ και ο χρόνος. Προσωπικά θεωρώ ότι ένας κόσμος μεταξύ των φύλων των οποίων αναφέρθηκαν πιο πάνω θα ήταν αμφίβολος και κανένας δεν θα ήταν σε θέση να ξέρει ποιος θα νικήσει, οποίος πει το αντίθετο ξανά κοροϊδεύει τον εαυτό του. Κινήσεις που ήταν τεχνικής καθαρά, έχουν γίνει τώρα ένα πλήκτρο ή απλά αγοράζονται. Αν όλες οι φυλές είχαν τον ίδιο χρόνο και πρεμ, το μοναδικό που θα της ξεχώριζε είναι τα πλάνα των αρχηγών, που εγώ σαν Φανής θεωρώ ότι όλες οι φυλές έχουν εξίσου καλά άτομα στα πλάνα

Δεν ξέρω αν θα ξαναπαίξω φυλετικές αλλά ευελπιστώ να γίνει ένας κόσμος που θα παιχτεί υγιές ξύλο και να θυμίσει φυλετικές μάχες από τα παλιά, τρολιές που διαβάζω πιο πάνω περί παρασίτων απλά προσβάλλεται τους εαυτούς σας.

Μιλώντας από το γνωστικό μου επίπεδο στην πραγματική ζωή, ομάδα διαχείρισης βρείτε τρόπο να τους βάλετε όλους σε ένα κόσμο και αναστήστε της φυλετικές μάχες. Παίκτες των φυλετικών που θα συνεχίσετε να παίζεται, αστέ τις κοκορομαχίες, και με ωραίο τρόπο βρείτε τον δρόμο να μπείτε σε ένα κόσμο.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΦΥΛΗ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΠΟΣΤ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ ΣΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑΝΤΙ ΤΡΙΤΟΥ..ΒΑΜΟΟΟΟΟΣ


Υ.Γ Αυτό που λέτε ότι η ΚΑΤΣΕ μπαίνει σε κόσμους μόνη της, σε ποιο κόσμο από τους τελευταίους 12-13 κάποια φυλή δεν μπήκε μόνη της δηλαδή??

Υ.Γ Είδα ότι πόσταρε και ο ΖΕΝ. Σεβασμός στον κουβαλητή σου ομορφόπαιδο :p


Θα πρέπε να μας προβληματίζει κύριοι που το πιο υγιές σχόλιο έφτασε να είναι το #65
Θα πρέπε να μας προβληματίζει που από τον κόσμο 30 και πίσω λογκάρανε 7000-8000 άτομα και τώρα είναι 1000 με το ζόρι.

Αύτο κάτι δείχνει.. Το παιχνίδι έχει γίνει ένας πόλεμος 30-40 ατόμων που προσπαθούν να αποδείξουν ότι είναι οι καλύτεροι που όντως είναι απλά δεν ενδιαφέρει ΚΑΝΕΝΑΝ η θέση που θα τερματίσει ο καθένας σας σε αυτήν την κόντρα.

Μείναμε μόνοι σας και όποιος νέος παίχτης τύχει να θέλει να δοκιμάσει το παιχνίδι και λογκάρει για πρώτη φορά, αν δεν τύχει να είναι στην ομάδα του κάθε ενα απο σας τότε χάνει στην βδομάδα και απλά δεν ξαναλογκάρει ποτέ.

Τροφή για σκέψη.. συνεχίστε την κόντρα σας να δούμε ποσο πάτο μπορεί να πιάσει το game.

Από ένα νουμπά με αγάπη προς όλους σας.
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Στα λόγια είναι όλοι καλοί. Ας μιλήσουν τα τσεκούρια !
 
Κορυφή