ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
α ναι με συγχωρεις μια ενωση την ομερτα που προερχεται απο 8 ακαδημιες
και στρατολογηση ολους του bl που αυτοι ηταν 5 ακαδημιες
οτι πεις εσυ μεγαλο αστροπελεκι θα σου φερω εγω αντιρηση
απλα οταν γραφεις σε ενα foroum συνηθως απαντανε μερικοι εκτος και αν θελεις να κανεις ενα δικο σου θεμα και να γραφεις μονος σου
πλακα θα ειχε ρωτησε τους διαχειριστες αν γινετε να το κανεις.
προ-παιχταρας το παιζεις μονο εσυ και εχεις γραψει ενα σωρο κοτσανες εδω μεσα
ε τι κανω οταν βλεπω τετοια αντιδρω,δικιο εχεις κανονικα με τετοιου ειδους ατομα σαν και εσενα δεν θα επρεπε να ασχολουμε
μαλλον εχω βιτσιο
περα απο κλαψες αποκαλυψεις ηχογραφησεις θα προσφερεις τιποτα αλλο σε αυτο τον κοσμο?
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
οχι πολυ χειροτερος απο τον κιζα
ενας καρπαζοεισπρακτορας κλαψιαρης
γνωστος θρασυδειλος που πανε κατι γνωστοι του συνηθως και λενε μην το πειραζεις εχει προβλημα

kritigianni δεν κανεις ουτε για τσοπανης!!!
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
γραψε Γιαννακι απο την κρητη που μου βαζεις αντιδραση το haha

σαν την αλλη φορα στον 52 που ξεφτυλιστηκες και πηγε ο ταμειος και παρακαλεσε τους praxis να σε παρουνε να μην γινεσαι ρομπα

τοτε τα θυμασαι??
που ειχες παρει φορα και τους εβριζες ολους
και μετα ζητουσες συγνωμη
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Assassin και mitsosr1 ίσως από τα χειρότερα δίδυμα που μπορείς να πετύχεις στις φυλετικές..


Εδω βλέπεις κεντα που εκατσε στον 65

δρακος, σπυριδης, ρητορητης

Δηλαδη αυτοι οι 3 να πεσουν μαζι σε κοσμο... μιλαμε για τρελη σύμπτωση... καταστροφη.

Εχουμε κοινό πλανο απο μαπογκος και NG οι μασκες επεσαν μετα το ποστ, Σπυριδη πεταξες τη μασκα ρουφιανακο.

Δεν μαθαμε ποιος ειχε το ρητορητη επιτηρηση και που ηταν οταν ετρωγε τα τρενα, αλλα δεν πειραζει.

Παρακαλω να κλειδωσει το θεμα.
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Assassin και mitsosr1 ίσως από τα χειρότερα δίδυμα που μπορείς να πετύχεις στις φυλετικές..


Χειρότερα δίδυμα ισχύει. Τώρα τελευταία είναι και άχαστα δίδυμα ρε παιδί μου... Αναρωτιέμαι φίλε Γιάννη αν το σερί συνεχιστεί, θα συνεχίσεις να γράφεις στο εξτερναλ ή θα βάλεις κανέναν γνωστό να παρακαλέσει μήπως και μπεις με το άχαστο δίδυμο ? Αν δεν κάνω λάθος και στον 52 έλεγες διάφορα και ξαφνικά σε κατάπιανε, αλλά με κλαψα οτι είχες ρίξει πολύ πρεμ και ήταν κρίμα σε μαζέψανε και έγινες praxis. Εδώ τι λέει θα αλλάξεις;
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Εγινε ένωση με την ομερτα και το νεο μας ονομα Plata o Plopo (Pop)

Στην πορεία, ακολουθησαν συνομιλίες με την NG πρωην FIST

επειδη εχουνε γραφτει αρκετα και τα περισσοτερα χωρις ουσια για να καταληξουμε καπου


τι ειδους συνομιλιες? για να χτυπησετε απο κοινου mpg ,για κλεισιμο κοσμου?

επισης με THEUS γνωριζουμε για την συμμαχια σας εδω και καιρο οπως και τα κοινα πλανα που προσπαθειτε και το κοινο φορουμ σας




ακομη υπαρχει ενα μυνημα στις 29 Ιουνιου απο μελος της διοικησης των omerta και τωρα της PoP
το περιεχομενο του ειναι


εχει γινει συμφωνια ολες οι φυλες του κοσμου να γινουνε συμμαχοι και να παμε εναντιον του κακκινου δρακου για να δειξουμε οτι παιχτες σαν αυτον ΔΕΝ πρεπει να υπαρχουνε σε αυτο το παιχνιδι που να κερδιζουνε με τα χρηματα εναν κοσμο


εμεις και σεβεν = ενωση

φιστ - συνηθης υποπτοι - εμεις - σεβεν = ολοι συμμαχοι

ολοι οι συμμαχοι που γραφω εχθρο τους Mapogos






σε συνομιλιες μας στο discord mpg -7sins τοτε με το θεμα των rip που στρατολογηθηκαν απο LON
o kritigiannis ανεφερε χαρακτηριστικα
ελεγχω τον κοσμο διπλωματικα

και ζηταω απο την διοικηση της PoP
ξεκαθαρες απαντησεις γιατι προσπαθητε να κρυψετε πως λειτουργησατε για να κανετε ολο τον κοσμο διπλωματια εναντιον των MPG?
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Συνεχίστε να σπαμαρετε οσο θελετε, η αχρηστίλα σας ιδια θα παραμεινει. Τενεκεδες καλυψωπαρτακιδες που για να κλεισουν ενα κοσμο ξεπουλανε και το βρακι της γκομενας τους. Αυτοι ειστε!

Οτι ειχα να πω το ειπα Μητσο, κοψε το μπλα μπλα βρε μικρη λουλου και θα τα πουμε ιν γκειμ... στην παρλα εισαι καλος και εσυ. Μεσα θελω να σε δω.
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
δεν απαντας βλεπω και δεν μπορεις να κρατησεις την ψυχραιμια σου
επι της ουσιας τιποτα

το θεμα αυτο εσυ το ξεκινησες αμα δεν γουσταρεις διαλογους να μην εγραφες
και θα στο πω αλλη μια φορα τοση κλαψα και ψευτομαγκια δεν εχω ξαναδει
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
εχει γινει συμφωνια ολες οι φυλες του κοσμου να γινουνε συμμαχοι και να παμε εναντιον του κακκινου δρακου για να δειξουμε οτι παιχτες σαν αυτον ΔΕΝ πρεπει να υπαρχουνε σε αυτο το παιχνιδι που να κερδιζουνε με τα χρηματα εναν κοσμο




Οσο για αυτο εδω που λες... Εχω δωσει την απαντηση μου απο το πρωτο ποστ που εκανα, με αυτο αρχισα. Για αυτο σε λεω αχρηστο και τενεκε. Γιατι κοιτας στο 1 μετρο και μετα σκοταδι, υποκειμενο 0 αξια εισαι.

Το ποστ γαιδουρι ξεκαπιστρωτο σαμαρωμενο, εγινε για να πεσουν οι μασκες οι οποιες επεσαν και κανει κοινο πλανο η μαπογκος με την NG απο εκει και περα δεν θελω να μαθω κατι αλλο. Συνεννοηθήκαμε βρε ΜΟΥΛΑΡΙ???

ΠΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΧΕ ΕΠΙΤΗΡΗΣΗ ΤΟ ΡΗΤΟΡΗΤΗ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΥΞΙΔΑ.

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΑΚΟΜΑ.... ΓΑΙΔΟΥΡΙ ΜΙΛΑ :confused::cool:
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
μην χανεις την ψυχραιμια σου
η μονη μασκα που επεσε ειναι η δικια σου
που αρχισες απο το πρωτο ποστ την κλαψα ασχετε
ηθελες κοσμο συμμαχια και δεν σου βγηκε
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
ΜΟΝΟ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΧΩΝΕΙ ΧΡΗΜΑ

ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ... ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΥΤΟ. ΕΣΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ, ΟΧΙ ΕΓΩ ;)


Βούλωστο τωρα και αμα εχεις κατι πιο συμαντικο να πεις... σε περιμενω στο πεδιο της μαχης!!!!!!!!!

Οσο για την ψυχραιμία μου, δεν την εχασα ακομα... αλλα ακομα και αυτο να ειχε γινει, τα νευρα τα εχουν οι αντρες, οχι οι κυραδες σαν εσενα!!!
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
για τον κοκκινο δρακο εσυ μπορει να εγραψες αυτα, απο ομερτα ομως που τον εχεις σε διοικηση εγραφε αλλα


γιατι να ντρεπομαι ?? επειδη σε πονανε οι αληθειες

εχεις γλυψει ολο τον κοσμο για να μας χτυπησουνε ρε νουμπα και το παιζεις υπερανω



θα γραφω οσο γουσταρω οσο και αν σε ενοχλει φλωρε...
 

ka ra kas

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
προτείνω η PoP να ονομαστεί ΚΟΥΚΟΥΛΕΝ
 

Συνημμένα

  • κουκουλεν.jpg
    κουκουλεν.jpg
    84,5 KB · Προβολές: 7

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Aπο n0name-Αρης ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: εχουμε την συνεντευξη του κρητηγιαννη στο συμβουλιο της φυλης POP

ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΑΓΓΟΥΡΙ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΚΡΗΤΗΓΙΑΝΝΗ ΚΡΗΤΗΓΙΑΝΝΗ
 

Συνημμένα

  • 1595707773882.png
    1595707773882.png
    801,7 KB · Προβολές: 24

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Τώρα που έφτασε στο ταβάνι, ευκαιρία ειναι ένας ένας να αρχίσετε να κάθεστε επάνω.

Ξέρω οτι σου αρέσουν κατι τέτοια δον φικο εσενα... πονηρουλα.
 

ka ra kas

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
το παραπάνω τραγούδι έκανε επιτυχία πριν χρόνια μόλις κλείσει ο 65 σε όλος τον gr θα μείνει η φετινή
ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ "ΑΓΓΟΥΡΙ" ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΚΡΗΤΗΓΙΑΝΝΗ ΚΡΗΤΗΓΙΑΝΝΗ

ΥΓ: Η PoP 5 έμεινε αδέσποτη; τόσο χάλι επικρατεί; ούτε έναν δούκα δεν σας κόβει να βάλετε;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή