ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Και για να πω και κατι τελευταιο, γιατι ακουω για ασχετους και νουμπζ και ιστοριες απο ατομα που οταν αρκετοι απο εμας στην Nabz παιζαμε , αυτοι δεν ξεραν τι ειναι το πληκτρολογιο εαν παρετε το μοντελο της φυλης στον 60 δεν αλλαζα κανεναν παικτη και θα ξαναπαιζα με τους ιδιους και μεσα σ αυτους ειναι και ο Φωτης (ritoritis) που ειτε σας αρεσει ειτε οχι ξερει πολλα κιλα φυλετικες η τουλαχιστον κιλα περισσοτερα απο το 80-90% των σημερινων εν ενεργεια παικτων.
 

ka ra kas

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Αυτό.. και δεν σου απανταω σε άλλο μηνυμα προσωπικά εσενα καρακας, δεν σε βλέπω καν. Ασε εκεινους που πρεπει να μιλησουν, εκεινους που ξέρουν και τι να πουν δηλαδή, γιατι εσυ εισαι πουθενας, μην πεταγεσαι σαν την "ακρίδα"

Οσο για τον ρητορητη, ηταν σε επιτηρηση απο παικτη της μαπογκος, θελουμε να μαθουμε που ηταν ο επιτηρητης και πηγε πυξιδα 8 χωριαμε περίπατο.

εκείνοι που θες να σου μιλήσουν που ξέρουν και τι να πουν δεν βλέπουν καν άρα ή θα απαντάς σε έμενα τον νουμπα ή θα περιμένεις να πάρεις τις απαντήσεις που θες από τα μεγάλα κεφάλια εντός "αγωνιστικού χώρου" και δεν θα σου αρέσουν οι απαντήσεις που θα πάρεις
ΥΓ: Και κάτι τελευταίο επειδή φαίνεται έχεις κακή μνήμη στον 60 όταν σε χτυπούσε η φυλή του λολομπα στη νουμοΝΑΒΖ γύρισες να ζητήσεις βοήθεια και εμείς σώσαμε το τομάρι σου άρα για τελευταία φορά μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις εδώ
 

Zagmer

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Φανη μπερδευεσαι μονος σου μαλλον. Αλλα λεω και αλλα καταλαβαινεις. Δε θα σχολιασω για 62 ξανα εδω ουτε καταλαβαινω και τι λες περι ηχογραφησεων με Κυριακο.

Παλι για 60 λες γιατι κατανοεις ποσο λαθος ησουν στον 62. 10 λεπτα πλανο ο Φωτης σου και χρησιμοποιησα χαρτι γιατι δεν τα παω καλα με το πληκτρολογιο.
Νvm αν θελεις να με βρεις μπορεις να το κανεις και ας μη σας γουσταρω ακομα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
εκείνοι που θες να σου μιλήσουν που ξέρουν και τι να πουν δεν βλέπουν καν άρα ή θα απαντάς σε έμενα τον νουμπα ή θα περιμένεις να πάρεις τις απαντήσεις που θες από τα μεγάλα κεφάλια εντός "αγωνιστικού χώρου" και δεν θα σου αρέσουν οι απαντήσεις που θα πάρεις



Προς το παρον μονο κατι συνομιλίες βλέπω για να στακαρουν τους ρουφιανους τους μην του φαμε και αυτους οπως φαγαμε το ρητηρητη... Πεσε για υπνο ασχετε, αχρηστος ησουν και αχρηστος θα παραμεις κατω του μετριου!
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Καλημέρα σας λεβεντιές,

Μιας και μιλάτε για υπερ-συμμαχια κατα της μαπογκος...

Πειτε μου εδω ρε τενεκεδες,

Τον παικτη stiflmeister που τον μοιραζει η μαπογκος, ο οποιος ειναι μεσα στην Α.Τ και ειναι παικτης του Μακαβελι, που ο ιδιος παικτης εχθες απο αναφορες που ειδα... ειχε στακαρει τον ρουφιανο σας το σερφεσερ, και δεν μιλαμε για τον γνησιο σερφεσερ που ολοι θα υμαζουν και σέβονται δεόντος, όπως τον σέβομαι και τον θαυμάζω και εγω, οχι αυτος που παιζει τωρα το ακκ.

Ειδαμε λοιπόν αναφορές κατάκτησης με βοήθειες στον serfeser απο stiflmeister ο οποιος ειναι μεσα στην Α.Τ και ειναι παικτης της μαπογκος, του οποιου τα χωρια μοιραζονται απο την μαπογκος, σε NG σε THEUS και Α.Τ

Και εχετε το θράσσος εσεις ασχετα νουμπίδια να μιλατε για υπερ-συμμαχια κατα της μαπογκος, πετατε την καραμελα και οποιος τη γλυψει ρε ασχετοι;;; ή νομιζετε οτι εμεις οι υπόλοιποι τρωμε κουτοχορτο;;;

Οπότε εχουμε μεχρι τωρα, Α.Τ, THEUS, NG, LON kai mapogos, ολοι δηλαδη κατα PoP και εχετε το θράσσος αχρηστιλες να μιλατε χωρις να ντρεπεστε.

Ο πιο ξεφτίλας κοσμος ο Κ65 αποδεδειγμενα, με τους πιο καλυψωπαρτακιδες παικτες της ιστοριας.

Απορώ, πως οι παικτες σας βρίσκονται ακομα στις φυλές σας με αυτα που βλεπου, αν εχουν παρει χαμπαρι τι γινεται... που δεν νομιζω να εχουν παρει χαμπαρι, οτι οι δουκες των φυλών τους τα εχουν κανει πλακακια μεταξυ τους και θα τους πατε ολους για φαγωμα προκειμενου να ειστε εσεις αυτοι που θα κλεισετε.

Θα ειναι πολυ δυσκολο σας πληροφορώ, γιατι πισω εχει η αχλαδα την ουρα!
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Όταν θέλουμε να πούμε ότι τα δύσκολα έπονται, χρησιμοποιούμε συχνά τη φράση «πίσω έχει η αχλάδα την ουρά».

Η έκφραση αυτή προέρχεται από την εποχή των Ενετών, σύμφωνα τουλάχιστον με τον Τάκη Νατσούλη. Όταν οι Ενετοί ήθελαν να μεταφέρουν το στρατό τους χρησιμοποιούσαν μεταγωγικά. Τα καράβια αυτά ήταν ξύλινα και πελώρια και είχαν σχήμα αχλαδιού. Τις περισσότερες φορές έσερναν, πίσω τους ένα μικρό καραβάκι, όπου έβαζαν μέσα τον οπλισμό, τα πολεμοφόδια, τρόφιμα και διάφορα πολεμικά σύνεργα.

Αυτά τα πλοία οι Έλληνες τα είχαν βαφτίσει «αχλάδες» από το σχήμα τους. Έτσι όταν καμιά φορά στο πέλαγος παρουσιαζόταν κανένα άγνωστο καράβι, οι νησιώτες ανέβαιναν πάνω στους βράχους και από κει παρακολουθούσαν τις κινήσεις του.

Αν το πλοίο ήταν απλώς ιστιοφόρο, δεν ανησυχούσαν και τόσο, γιατί υπήρχε πιθανότητα να συνεχίσει γι’ αλλού το δρόμο του. Αν όμως ήταν «αχλάδα», τούς έπιανε πανικός, γιατί καταλάβαιναν ότι σε λίγο θα άρχιζαν μάχες, πολιορκίες, πείνα και θάνατοι. Έφευγαν τότε για να πάνε να ετοιμάσουν την άμυνά τους.

Από στόμα σε στόμα κυκλοφορούσε η φήμη ότι η «αχλάδα» έχει πίσω την ουρά. Με την ουρά εννοούσαν το καραβάκι που έσερνε το μεταγωγικό. Άρα προμηνύεται επίθεση. Και για να συνειδητοποιήσουν τον κίνδυνο και να προετοιμαστούν ανάλογα έλεγαν: «πίσω έχει η αχλάδα ουρά».


αλλο ηθελες να πεις, οποτε η αχλαδα και η ουρα ειναι ατυχης εκφραση,

εχεις αχλαδα εχω αχλαδα εχει ουρα?
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
εκείνοι που θες να σου μιλήσουν που ξέρουν και τι να πουν δεν βλέπουν καν άρα ή θα απαντάς σε έμενα τον νουμπα ή θα περιμένεις να πάρεις τις απαντήσεις που θες από τα μεγάλα κεφάλια εντός "αγωνιστικού χώρου" και δεν θα σου αρέσουν οι απαντήσεις που θα πάρεις
ΥΓ: Και κάτι τελευταίο επειδή φαίνεται έχεις κακή μνήμη στον 60 όταν σε χτυπούσε η φυλή του λολομπα στη νουμοΝΑΒΖ γύρισες να ζητήσεις βοήθεια και εμείς σώσαμε το τομάρι σου άρα για τελευταία φορά μην προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις εδώ


Παικταρα μου, δυστυχως εχω να πω ειστε και οι 2 λαθος... Ναι ο κριτηγιαννης το εχει να μιλαει πολυ, ο καθενας μας εχει το κυριο χαρακτηρηστικο του που μας κανει να ξεχωριζουμε. Αλλα και εσυ καρακα καλυτερος δεν εισαι.


Διαβαζω αυτα που γραφεις και λεω καλα ρε ποσο ευκολο ειναι να γραφει καποιος τετοιες πατατες και να τα πιστευουνε οι αναγνωστες. Να σε πληροφορησω για εμας που παιξαμε οπως και εσυ στον κ60, ο κριτηγιαννης ναι οντως ηρθε σε εσας οταν στραφηκαμε η ελλας πανω του. Αλλα αμυνες δεν του βαλατε και σιγουρα το τομαρι του δεν σωσατε.


Εδω βλεπεις την πορεια του φιλου κριτηγιαννη. Εγω εβγαλα και τα 2 πλανα πανω του και πηγε και τις 2 φορες πυξιδα. (Δεν σε κραζω εδω φιλε γιαννη, ολοι μας εχουμε παει πυξιδα στις φυλετικες, δεν ειναι ντροπη). Επαιξε μονος του reclaims και κοψιματα ομως δεν ητανε αρκετα για να κρατηθει. Δεν ειχατε βοηθησει εναν μετωπικο λογαριασμο που μπορουσε να κανει πολλα εκει και σιγουρα δεν ειχατε βαλει αμυνες. Εγω προσωπικα αμυνες δικες σας απο φυλη δεν ειδα στα χωρια, οποτε πατατες να μην γραφετε για να πουλησετε οπως λετε εντυπωσεις.

Καλο σας καλοκαιρι παιδια, Προπελλα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Παικταρα μου, δυστυχως εχω να πω ειστε και οι 2 λαθος... Ναι ο κριτηγιαννης το εχει να μιλαει πολυ, ο καθενας μας εχει το κυριο χαρακτηρηστικο του που μας κανει να ξεχωριζουμε. Αλλα και εσυ καρακα καλυτερος δεν εισαι.


Διαβαζω αυτα που γραφεις και λεω καλα ρε ποσο ευκολο ειναι να γραφει καποιος τετοιες πατατες και να τα πιστευουνε οι αναγνωστες. Να σε πληροφορησω για εμας που παιξαμε οπως και εσυ στον κ60, ο κριτηγιαννης ναι οντως ηρθε σε εσας οταν στραφηκαμε η ελλας πανω του. Αλλα αμυνες δεν του βαλατε και σιγουρα το τομαρι του δεν σωσατε.


Εδω βλεπεις την πορεια του φιλου κριτηγιαννη. Εγω εβγαλα και τα 2 πλανα πανω του και πηγε και τις 2 φορες πυξιδα. (Δεν σε κραζω εδω φιλε γιαννη, ολοι μας εχουμε παει πυξιδα στις φυλετικες, δεν ειναι ντροπη). Επαιξε μονος του reclaims και κοψιματα ομως δεν ητανε αρκετα για να κρατηθει. Δεν ειχατε βοηθησει εναν μετωπικο λογαριασμο που μπορουσε να κανει πολλα εκει και σιγουρα δεν ειχατε βαλει αμυνες. Εγω προσωπικα αμυνες δικες σας απο φυλη δεν ειδα στα χωρια, οποτε πατατες να μην γραφετε για να πουλησετε οπως λετε εντυπωσεις.

Καλο σας καλοκαιρι παιδια, Προπελλα


Περιμενα οτι καποιος θα βγει και θα πει την αληθεια.

Δεν πηρα αμυνες, ενω ελεγα στο Φανη οτι θα ειμαι ο Νο1 στοχος. Δεν πηρα ουτε 1 δορυ, με βαρουσαν 7 παικτες με 4-5 χωρια ο καθενας και επαιξα μονος μου οπως το ειπες με κοψιματα και ρικλειμ, αλλα οσο καλος και να ειναι καποιος, οταν τρωει επιθεσεις συνεχομενα με αριστονουκ και σπλιτ, καποια στιγμη ακομα κια οι αντοχη και η υπομονη τελειωνει... ποσο μαλλον οι αμυνες.

Φιλε καρακα, απο υπομονη και αντοχη εχω πολυ μεγαλη και θα στο αποδειξω στην πορεια του κοσμου. Θα παρακαλας να μην εγραφες εδω μεσα.

OLD REPAIER σε ειχα για πιο σοβαρο, οχι να καθεσαι να γαφεις για το που εχει η αχλαδα την ουρα... ειμαι σιγουρος ομως οτι κοιταξες τον καρθεπτη να δεις αν κρέμεται τιποτα πισω σου. Η διαφορα μας κουτορνηθι ειναι οτι εσυ την εχεις πισω... γιατι εισαι καγακι τελικα!

Ακομα περιμενω απαντηση, ποσες φυλες ειστε ρε ασχετοι κατα της PoP ???????
 

ka ra kas

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Φιλε καρακα, απο υπομονη και αντοχη εχω πολυ μεγαλη και θα στο αποδειξω στην πορεια του κοσμου. Θα παρακαλας να μην εγραφες εδω μεσα.
Μπορείτε να κάθεστε με τις ώρες εδώ και να κλαψουρίζετε σαν μωρά για το πόσο άδικη είναι η ζωή και πόσο άδικα φερθήκαμε στον κύριο Γιάννη στον 60 που τον αφήσαμε να πάει πυξίδα. Το αποτέλεσμα δεν αλλάζει εγώ ο νουμπας όπως λέτε κέρδισα και εσείς χάσατε!!
απλά σας παρακαλώ μην πατήσετε διαγραφές στο τέλος του κόσμου θέλω να έχει το όνομα μου η πυξίδα σας αυτή τη φορά
Με αγάπη και σεβασμό
ο νουμπας
 

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Τοσο ενδιαφερων εχει ο 60; Να μπω κ εγω;
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Στον 65 ειμαστε Φανη, αμα ψήνεσαι μπες... εχω ετοιμο λογαριασμο να σου δωσω να παιξεις μεσα στον πυρηνα της μαπογκος. Αλλα... απαραιτητη προυπόθεση να μην αποκαλυψεις ποιος ειναι... Το τελευταίο χωριο του καρακας δικό σου.
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Γιαννη απαντησε μου λιγο σε αυτο


εμεις και σεβεν = ενωση

φιστ - συνηθης υποπτοι - εμεις - σεβεν = ολοι συμμαχοι

ολοι οι συμμαχοι που γραφω εχθρο τους Mapogos


ισχυει ναι η οχι
βγαινατε στην ζητανια παιχτες σου να βρειτε συμμαχιες?

και οσο για τα αλλα που λες θα σου απαντησω επειδη εχεις ξεφυγει και λες αλλα ανταλλων
 
Τελευταία επεξεργασία:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Γιαννη απαντησε μου λιγο σε αυτο


εμεις και σεβεν = ενωση

φιστ - συνηθης υποπτοι - εμεις - σεβεν = ολοι συμμαχοι

ολοι οι συμμαχοι που γραφω εχθρο τους Mapogos


ισχυει ναι η οχι
βγαινατε στην ζητανια παιχτες σου να βρειτε συμμαχιες?

και οσο για τα αλλα που λες θα σου απαντησω επειδη εχεις ξεφυγει και λες αλλα ανταλλων


Ακομα και ο πιο ηλίθιος θα καταλαβαινε οτι το παραπανω ποστ δεν ειναι λογια απο παικτη της σεβεν. Οποτε σου απαντησα νομιζω.

Οσο για το αν εχω ξεφυγει, περιμενω να δω τι θα απαντησεις και μετα απαντησω με σκρινσοτ και ηχογραφημενες συνομιλίες σας... που όλος τυχαιως επεσαν στα χερια μου... Θα σου τις στειλω βεβαια στο σκαιπ, επειδη δεν επιτρέπεται εδω... Εδω μονο τα τυπικα... και οποιος άλλος θελει μπορω να του τα στειλω πμ

Σκρινσοτ ακομα και απο το κρυφο σου φορουμ εχω, χαλαρωστε και παμε να παιξουμε. Εγω οτι ειχα να πω ειναι με επιχειρήματα και οχι λογια του αερα. φιλακια και καλες μαχες.
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
θες να σου δειξω το μυνημα??
δεν ειναι παιχτης σου ??
παιχτης της pop σου ειπα πρωην ομερτα

και εχεις ξεφυγει εντελως ομως
προσεχε γιατι με αυτα που γραφεις σε λιγο καιρο δεν θα σε παιρνει κανεις στα σοβαρα

αρχικα για τους παιχτες ριτοριτης2 , σερφεσερ και στιλφ ρωτα τις φυλες τους που ανηκουν οχι εμας οι 2 πρωτοι δικοι σου ηταν,ρωτα τον εαυτο σου .
εσυ ρε Γιαννη δεν ελεγες πως ελεγχεις τον κοσμο διπλωματικα τωρα κατηγορεις εμας
και τι μας κατηγορεις πως εχουμε συμμαχιες
με ποιους εχουμε συμμαχια??
τους THEOUS ?? πριν μερικες μερες δεν μας εκανες κοινο πλανο με αυτους ,αμνησια??
με τους Ng ?? αρχισες εδω το ποστ σου κλαιγοντας επειδη σου πανε κοντρα
γιατι αρχισες να τους κραζεις Γιαννη ??πηγες να κανεις συμφωνια και δεν τα βρηκατε??
το οτι εσυ κανεις διπλωματιες και δεν σου βγαινουνε επειδη δεν εχεις ιδεα απο φυλετικες ειναι δικο σου προβλημα αναρωτησου μονος σου
και τα αλλα περι ηχογραφησεων δεν θα κατσω να ασχοληθω με αυτα ασχολουνται κατι παιδακια και συνηθως καθηστεριμενοι ανθρωποι

εσυ αν θελεις ασχολησου
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
με ενημερωσανε πως υπαρχει ενα ροζ βιντεο παιχτη της μαπογκος με γνωστη παιχτρια αλλη φυλης που αποδεικνύεται μια αλλη κρυφη συμμαχια μας
αυτο αν το βρεις αυτο στειλτο μας :):)

Γιαννη εσυ πρεπει να εισαι ο Τριανταφυλοπουλος των φυλετικων μαχων!!!
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Μητσο, πιο σαλιάρης απο εσενα δεν πρεπει να υπαρχει άλλος. Εισαι ο Νο1 σαλιαρης των φυλετικών!

Τωρα, το ποιος με παιρνει στα σοβαρα και ποιος οχι, ειναι κατι που ξερεις πολυ καλα...!!!
Εγω κράζω με επιχειρήματα, εχω σκρινσοτ, εχω συνομιλιες, εχω τα ρουμ στο σκαιπ σας. Δυστυχώς για εσας ξερω πιο πολλα απο οσα νομιζεις.

Απαντηση ομως ακομα δεν εχω παρει. Ο Σπυρίδης ελεγε οτι εχετε τον ρητηρητη επιτηρηση και να τον φαμε αμεσα...

Ακομα δεν μας ειπατε, ΠΟΙΟΣ τον ειχε επιτηρηση πριν την πυξίδα και... ΠΟΥ ΗΤΑΝ οταν ετρωγε τα τρένα.
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
σαλιαρη δεν με εχουνε ξαναπει ενδιαφερον..
με αυτα που λες εδω αγαπητε σορρυ που στο λεω κανεις δεν θα σε παρει στα σοβαρα
βγες κανε τις αποκαλυψεις ,
τωρα τι σου λενε τι ακους τι print screen βλεπεις κλπ
δεν με ενδιαφερει καν
οπως και το τι γνωριζεις για εμας επισης αδιαφορο μας αφηνεις

τα επιχειρηματα σου περιμενω να γελαω ρε Γιαννη

και για τα νουμερα
7sins 2 φυλες
omerta 8 φυλες
bl 5 φυλες
ποσες ηταν ??

τωρα ρε συ για τον ρητοριτη δεν ηταν στην φυλη σου τι μας λες τωρα δλδ τι ειναι αυτο?

και κατι πιο πριν που σου ειπε ο καρακας για την φυλη σου σχεση με την ναμπς

εγω δεν θα πω την αποψη μου
απλα εσυ τι εχει κανει η φυλη σου και το παιζεις πως εχεις κατι σπουδαιο?
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Αυτό που βάζεις πληθυντικό πάντως με ξεπερνάει. Σας αφήνω αδιάφορους κλπ... σάλια και παλι σάλια... καλα σε λεω σαλιαρη.

Μιλα στον ενικό λεβέντη μου μπας και σε παρει εσενα κανείς στα σοβαρά και ασε με εμενα βρε.

Επίσης καλο θα ηταν να σταματήσετε να κανετε αναφορές σε κάθε μου ποστ, μεχρι και η κουτσή Μαρία σας εχει βαρεθεί.

Πόσο ασχετιλα πια απορώ...

Και επειδή σας βαρεθηκα κι εγω... και απαντήσεις δεν πρόκειται να παρω σε οσα εχω ζητήσει.

1. Απο τον καλυψωπαρτακια Σπυριδη να παραδεχτεί δημόσια οτι ηθελε να φάει τον Δήμο,

2. Ποιός άχρηστος απο εσάς ειχε επιτήρηση τον ρητορητη

3. Ποσα σχέδια σας έχουν πέσει στο κενό και άλλα πολλά...

Επειδή λοιπόν απαντήσεις δεν πρόκειται να πάρω. Παρακαλώ την σεβαστή ομάδα διαχείρισης να κλειδώσει το ποστ.

Θα ανοίξω νέο, οταν θα τρώνε τις πυξίδες.

Παρακαλώ ας κλειδώσει

Καλές μάχες νουμπς
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
. Δυστυχώς για εσας ξερω πιο πολλα απο οσα νομιζεις.
σε αυτο απαντησα στο πληθυντικο ,επειδη αναφερες ολους μας

μαθε να διαβαζεις Γιαννη.


Για τις υπολοιπες ασυναρτησιες τι να σου πρωτοαπαντησω
που κανιβαλιζεις παιχτες σου και το θεωρεις επιτυχια δλδ θα γελανε και οι πετρες ρε συ..

η φυλη σου που λες πως ειναι κατι
το μονο που εχει κανει ως τωρα ειναι 2 ενωσεις με εχθρους
και ψευτομαγκιες του τυπου εχω ηχογραφησεις θα δειτε τι θα παθετε σαν τον τηλεοπτικο χλαπατσα
εισαι καπως διασκεδαστικος θα ελεγα αλλα βαρετος και αδιαφορος εντελως


ενταξει μεγαλε στρατηλατη kritigianni που ελεγχεις τον κοσμο διπλωματικα ;)
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ρε Μήτσο, σταμάτα να δείχνεις πόσο νούμερο εισαι.

Μια ένωση ενακα και ειναι η πρώτη ομερτά. Μην προκαλείς να σε λεω άχρηστος συνεχώς, τενεκες είσαι και τενεκές θα παραμείνεις.

Μια λογική απάντηση δεν έχετε δώσει ολοι εσεις οι προ παικταράδες.

Κουρασες με την αλόγιστη παρλα σου. Φτάνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή