Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

DeletedUser1292

Ναι αλήθεια είναι, του εριξες φαπες ο Νωντας. Το κακό είναι ότι δεν έμεινε ούτε πορος στο ανταλλακτηριο.πάλι.

Μπλακο,
Δεν την λέω σε κανένα, μόνο εκεί που θα με προκαλέσουν χωρίς λόγο όπως το κολληταρι σου. Ξέρω ποιος είσαι κ τι έχεις κάνει. Αλλά μην νομίζεις ότι μόνο εσύ μπορείς επειδή κάποιος άλλος δουλεύει πχ οικοδομή 10 ώρες τη μέρα.

Ξεκαβαλιστε το καλάμι μερικοί μερικοί.

Επίσης για να μη ζητήσω να κλειδώσει. Όσοι δεν παίζεται στον κόσμο απλά να το παίξετε παρατηρητες.
Αφήστε λοιπόν την κριτική.
Κριτής είναι ο χρόνος.
Σωπα ρε συυ πεφτω απ τα συννεφα φιλε μμμ στη αρχη δε τ πιστεψα...διαβαζα εξτερναλ κ εβλεπα οτι ειναι ο μαο ταο της γειτονιας.. καθαριζε σφουγγαριζε ξεσκονιζε κ κανεις δεν τολμουσε να του backαντιμιλησει ...αφου σταυροκοπιομουν μερες που ξεχαστηκα κ ξεμεινα εδω πανω..λεω θεε μμ με σωσες κ δεν τρωω φαπες παραδισενιες..τι να πωωω ηταν καλο παιδι ..φιλοτιμοο. .ψωνιζε με μανια στην αγορα...αιωνια η μνημη του..μεγας ο ΝΩΝΤΑΣ που τον σκεπασε...ΑΜΗΝ
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Σάκη σταμάτα!!!!!!!
Πονάει το κατωμασελο μου από τα γέλια σήμερα.
Εγώ του έκανα κ αφιέρωση στο Skype τη σοδειά του μπαρμπανωντα :D
 

DeletedUser35456

Λοιπόν ασχετοι η κατάληξη σας θα είναι μία χθες ειχα πρόταση για αγκαλίτσα απο το φίλτατο κριτιγιαννη και του είπα οτι θα πάει πυξίδα όπως όλη η φυλή του και τώρα τι κοροϊδεύετε ας πούμε;
 

DeletedUser1292

Λοιπόν ασχετοι η κατάληξη σας θα είναι μία χθες ειχα πρόταση για αγκαλίτσα απο το φίλτατο κριτιγιαννη και του είπα οτι θα πάει πυξίδα όπως όλη η φυλή του και τώρα τι κοροϊδεύετε ας πούμε;

Καλα μαο ταο χωσε τωρα καμια paysafe μπας κ αναπληρωσεις κ ασε τις πυξιδες για κανα καλυτερον..εγω σ τ χα πει απ χτες θ τα φας τ μουτρα σ..δν μ ακουσες..κ ν ξερεις ο ΝΩΝΤΑΣ φιλουσε υπεροχα
 

DeletedUser35456

Εγώ ξέρω αυτό
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2018-03-23-20-33-28.png
    Screenshot_2018-03-23-20-33-28.png
    323 KB · Προβολές: 32

DeletedUser1292

Τι μ δειχνεις το 29% μπαταρια?????
Αχχχ ψαρακιι σε ψαρωσε με τ σχεδιο ΝΩΝΤΑΣ ο κρητικος χαχαχα
 

DeletedUser35456

Χαχαχαχαχα ξεκίνησαν τα παρακαλια αυτό ξέρω εγώ απο μπαν πως παμε θα βάλουμε κάνα διπλό;
 

DeletedUser35772

Παιδιά τα πράγματα είναι απλά και για να μην το παιδευουμε για αυτον το λόγο δεν θα πάμε ποτέ μπροστά σαν χώρα .
Γιατί έχουμε τον kritigianni και τον καθε kritigianni να μας τη λέει .
Όλοι σε αυτό το παιχνίδι και γενικότερα σε αυτή τη χώρα έχουν γίνει παντογνώστες .
Ήμουν νουμπας 5 ολόκληρα χρόνια και έχω γίνει άριστος γνώστης τα τελευταία 3 .
Όταν όμως ήμουν νουμπας δεν προσπαθούσα να βγω από πάνω .
Είχα τα μάτια μου και τα αυτιά μου ανοιχτά , τους καλύτερους μου τους σαιβομουν και τους άκουγα και φυσικά προσπαθούσα να τους ξεπεράσω όσο περνούσε ο καιρός .
Εγώ λοιπόν μετά από 8 χρόνια παιχνιδιού + κάποια πράγματα που έχω κάνει στο παιχνίδι (Δεν χρειάζεται να κάθομαι να τα αραδιαζω ,όσοι με γνωρίζουν τα ξέρουν .)
Μπορώ να λέω ότι είμαι άριστος γνώστης του παιχνιδιού .
Και την αντικειμενικότητα την περνάτε ως ναρκισσισμό που δεν ξέρετε καν τι θα πει ναρκισσισμός .
Σοβαρευτείτε γιατί έξω από το χώρο πολλά τραγούδια λέτε , αν θέλετε να χορέψετε και εσείς μπείτε τον Σεπτέμβρη , στη Sol έχουμε καλούς δασκάλους .
Μπραβο αρχηγε.....τους διδαξες παλι τους ανιδεους.....κανε μας περηφανους.SOL SOL SOL

Γιατι οπως λεει και ενας σοφος αντρας

You cant se me
 

DeletedUser1292

Χαχαχαχαχα ξεκίνησαν τα παρακαλια αυτό ξέρω εγώ απο μπαν πως παμε θα βάλουμε κάνα διπλό;
Δεν ξερωω εσυ εχεις κανα δδιπλο. .ν του ριξουμε καμια κοκκινη κ αυτου..η μονο εσυ με τον dif ειστε γαυρακια???
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Ασχετε παρανταις...Πόσο γατάκι μπορεί να είσαι. Αν ήταν να σας φοβόμαστε θα είχαμε κάνει μεταφορά αλλού. Όχι στην Ήπειρο σας.
Ο γκανιαν μου έλεγε στην αρχή να πάρω 4 παίκτες και να έρθω εκεί και είπα όχι. Λες να ήθελα τώρα που σας έχουμε ;;;
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Παιδιά τα πράγματα είναι απλά και για να μην το παιδευουμε για αυτον το λόγο δεν θα πάμε ποτέ μπροστά σαν χώρα .
Γιατί έχουμε τον kritigianni και τον καθε kritigianni να μας τη λέει .
Όλοι σε αυτό το παιχνίδι και γενικότερα σε αυτή τη χώρα έχουν γίνει παντογνώστες .
Ήμουν νουμπας 5 ολόκληρα χρόνια και έχω γίνει άριστος γνώστης τα τελευταία 3 .
Όταν όμως ήμουν νουμπας δεν προσπαθούσα να βγω από πάνω .
Είχα τα μάτια μου και τα αυτιά μου ανοιχτά , τους καλύτερους μου τους σαιβομουν και τους άκουγα και φυσικά προσπαθούσα να τους ξεπεράσω όσο περνούσε ο καιρός .
Εγώ λοιπόν μετά από 8 χρόνια παιχνιδιού + κάποια πράγματα που έχω κάνει στο παιχνίδι (Δεν χρειάζεται να κάθομαι να τα αραδιαζω ,όσοι με γνωρίζουν τα ξέρουν .)
Μπορώ να λέω ότι είμαι άριστος γνώστης του παιχνιδιού .
Και την αντικειμενικότητα την περνάτε ως ναρκισσισμό που δεν ξέρετε καν τι θα πει ναρκισσισμός .
Σοβαρευτείτε γιατί έξω από το χώρο πολλά τραγούδια λέτε , αν θέλετε να χορέψετε και εσείς μπείτε τον Σεπτέμβρη , στη Sol έχουμε καλούς δασκάλους .


Η απόλυτη τελειότητα δεν υπάρχει στον κόσμο,όλοι οι άνθρωποι σε πολλούς τομείς έχουν δεξιότητες,κανείς όμως δεν είναι άριστος σε κανέναν τομέα.Αυτό ισχύει και για τις φυλετικές..πάντα υπάρχει περιθώριο βελτιώσεις και θα το καταλάβεις στον επόμενο κόσμο που θα μπεις..όσο για τον ναρκισσισμό,υπάρχει κάτι χειρότερο το οποίο ''αξιοποιούν'' διάφοροι συμπαίχτες σου κυρίως στο εξτέρναλ..εριστηκότητα λέγεται.

Ξέφυγα λίγο,καλές μάχες σε όσους παίζουν!
 

DeletedUser35456

ελα κριτιγιαννη εισαι μικρος εσυ και ο κινγκ για να μιλατε σε εμενα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
ελα κριτιγιαννη εισαι μικρος εσυ και ο κινγκ για να μιλατε σε εμενα


Όταν εμείς παίζαμε στο top 5 παλιών κόσμον χωρίς ανταλλακτηριο κ χωρίς κοπλευ εσύ δεν είχες καν υπολογιστή. Επομένως μη λες πολλά γιατί εκτίθεσαι.
 

DeletedUser34912

Εσύ Μήτσο έχεις να πεις για όλους ένα καλό λόγο. Εγώ γράφω με επιχειρήματα όμως, απαντάω αντρικά και στα ίσα χωρίς να κάνω αναφορές μηνυμάτων.

Δεν είμαι κοτα , με λένε Γιάννη. Ούτε βιτσι ούτε ντα .

Ούτε 5 co-play. ;)

Γενικά αυτό θα διαπιστώσεις. Ότι πάντα έχω ένα καλό να πω ισχύει αυτό.ακόμα και για παίκτες που προκαλούν την υπομονή μου πάλι το ίδιο θα έκανα. Θεωρώ ότι η αλήθεια αν εχεις τροπο να την περασεις ομορφα στους αλλους και η αυτοσυγκρατηση η προσωπικη έχει μεγαλύτερο αποτέλεσμα για να καταλάβει ο άλλος ότι δεν έχεις κάτι μαζί του.αλλά απλά θέλεις να τού δείξεις κάτι.κακό για άλλους δύσκολα θα δεις να γράφω όταν εγώ ο ίδιος έχω τα περισσότερα. Δεν είμαι σε θέση να το κάνω ειδικά για ανθρώπους που δεν γνωρίζω.

Στο παικτικο κομμάτι του καθένα χωρίς κανένα φόβο και πάθος και χωρίς να με νοιάζει ποιος θα με αγαπήσει η οχι λέω αυτό που έχω δει ξέρω και βλεπω.σήμερα παίζω στην σι εξ σί. Εχτές ήμουνα στην κλόουν.παίζει και να με δεις στην σολ τον Σεπτέμβρη. Μπαίνω σε ένα φυλετικο σπιτι(φυλη).με σέβονται τους σέβομαι. Και μέχρι τώρα δόξα το θεό. Άπαντες κύριοι. Αυτά.
 

DeletedUser29126

Όταν εμείς παίζαμε στο top 5 παλιών κόσμον χωρίς ανταλλακτηριο κ χωρίς κοπλευ εσύ δεν είχες καν υπολογιστή. Επομένως μη λες πολλά γιατί εκτίθεσαι.

Σωστά τα λες αλλά καλώς ή κακώς οι φυλετικές προχώρησαν.Εξελίχθηκαν. Τώρα αν αυτο έγινε προς το καλύτερο ή το χειρότερο το δείχνουν οι αριθμοί. Είμαι της ίδιας άποψης με εσένα όμως αντικειμενικά πλέον αυτο δεν έχει τόση σημασία.Εννοώ πως η όλη φάση με το πρεμ δεν ήρθε τώρα ούτε πριν 1-2 κόσμους...υπάρχουν πάρα πολλοί κόσμοι έτσι (δεν ξέρω μήπως είναι οι μισοί ή κ παραπάνω κόσμοι από τους 52 που υπάρχουν-υπήρξαν) οπότε καλώς ή κακώς πρέπει να μιλήσουμε με τα τωρινά δεδομένα
 

DeletedUser1292

ελα κριτιγιαννη εισαι μικρος εσυ και ο κινγκ για να μιλατε σε εμενα
Μιλησε ο παρανταισ που το τοπ φαρμ του ειναι στο ανταλλακτηριο..κ στο ν στεελνει ολη την νιουκ περα δωθε ολη μερα κ να νιωθει γαμαουα...νουμπαρα.. να φανταστω σε παλιοτερους κοσμους ησουν το παιδι για τις μπατσες κ τωρα αρχιζουν κ φαινονται τα συμπτωματα
Η μπορει κ να φταιει ο ΝΩΝΤΑΣ
Καθε φορα που θα ξυπνας 7:00:01 θα βρισκεις μυνημα μ ingaame
"Σας ποναεει οπου σας βρει του ΝΩΝΤΑ η τακτικη"
 

DeletedUser35772

Γενικά αυτό θα διαπιστώσεις. Ότι πάντα έχω ένα καλό να πω ισχύει αυτό.ακόμα και για παίκτες που προκαλούν την υπομονή μου πάλι το ίδιο θα έκανα. Θεωρώ ότι η αλήθεια αν εχεις τροπο να την περασεις ομορφα στους αλλους και η αυτοσυγκρατηση η προσωπικη έχει μεγαλύτερο αποτέλεσμα για να καταλάβει ο άλλος ότι δεν έχεις κάτι μαζί του.αλλά απλά θέλεις να τού δείξεις κάτι.κακό για άλλους δύσκολα θα δεις να γράφω όταν εγώ ο ίδιος έχω τα περισσότερα. Δεν είμαι σε θέση να το κάνω ειδικά για ανθρώπους που δεν γνωρίζω.

Στο παικτικο κομμάτι του καθένα χωρίς κανένα φόβο και πάθος και χωρίς να με νοιάζει ποιος θα με αγαπήσει η οχι λέω αυτό που έχω δει ξέρω και βλεπω.σήμερα παίζω στην σι εξ σί. Εχτές ήμουνα στην κλόουν.παίζει και να με δεις στην σολ τον Σεπτέμβρη. Μπαίνω σε ένα φυλετικο σπιτι(φυλη).με σέβονται τους σέβομαι. Και μέχρι τώρα δόξα το θεό. Άπαντες κύριοι. Αυτά.


Απο μενα παντως ωω μεγαλε ταμειε μετα απο το σιγουρα επιτυχημενο περασμα που θα εχεις στην σι εξθ πδνα φτου κακα εχεις την μια εγκριση που επιθυμεις για σεπτεβρη αμα θελουν και οι αλλοι 2 ογκολιθοι των φυλετικων μαχων εκτος εμου φυσικα,μπλακο και νταβινσι τοτε νομιζω θα περασουμε αξεχαστες μερες και νυχτες στον δρομο προς το πανθεον της αναγνωρισης και τις επιτυχιας οπως αρμοζει στην καλυτερη φυλη που εχει περασει απο αυτο το παιχνιδι

Υ.Γ. MONO SOL

Υ.Γ1 ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Υ.Γ2 MAD ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ Η ΕΣΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Απο μενα παντως ωω μεγαλε ταμειε μετα απο το σιγουρα επιτυχημενο περασμα που θα εχεις στην σι εξθ πδνα φτου κακα εχεις την μια εγκριση που επιθυμεις για σεπτεβρη αμα θελουν και οι αλλοι 2 ογκολιθοι των φυλετικων μαχων εκτος εμου φυσικα,μπλακο και νταβινσι τοτε νομιζω θα περασουμε αξεχαστες μερες και νυχτες στον δρομο προς το πανθεον της αναγνωρισης και τις επιτυχιας οπως αρμοζει στην καλυτερη φυλη που εχει περασει απο αυτο το παιχνιδι

Υ.Γ. MONO SOL

Υ.Γ1 ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Υ.Γ2 MAD ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ Η ΕΣΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ



Καλημέρα,
Θαυμάζω τη σολ για πολλούς λόγους.
Είμαι όμως φαν της cxc για πολλούς περισσότερους.
Ας μείνουμε όμως στα του 52
Και θα παρακαλούσα τους κυρίους που δεν παίζουν στον κόσμο να κρατήσουν την απόσταση, εξεδρα-γηπεδο.

Στον αγωνιστικό χώρο μην μπαίνετε. Αφήστε έστω ένα τοπικ που να μη σπαμαρετε άπαντες.
Τόσο δύσκολο σας είναι μάλλον!!!
 

DeletedUser35456

γτ εσυ κριτιγιαννη παιζεις ας πουμε?χαχαχαχαχαχαχα
 
Κορυφή