Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
για αυτο ας αφησουν τις δηλωσεις κ ας με επισκεφτουν...μπαι μπαι απ μενα τ φορουμ παντα τ βαριομουν..με το ποσταρισμα κ τα λογια μονο φλωρινιωτης γινεσαι αρα τα λεμε ιν γκειμ

Παραλιγο να σεβαστώ να πω την αλήθεια γιατι λεω το παλικαρι ειναι του ρητού στην πίστα μάγκες μου, με εποιασε ρίγος αναπουπουλιασα μου σηκωθηκαν ολα τα πουπουλα.
Τελικα δεν αντεξες γουσταρεις και εσυ το σπαμ ελα παραδεξουτο εισαι και εσυ fun του zen master.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Τα παιδιά ξέρουν πολύ καλά τι κάνουν και με τι παίκτες έχουν να κάνουν .

Και για εσάς και για εμάς!
 

DeletedUser1292

Mε λαγούς δεν μιλάω.. επίσης μου είναι αδιάφορο το τι φτιάχνεις!
Ναι χελωνιτσα μμ το βλεπω πως δεν ασχολεισαι καθολου...το ακρως μυστικο σχεδιο " ΝΩΝΤΑΣ" σας περιμενει ...μονο μην ρωτησεις ποιος ειναι ο νωντας...δεν μπορω ν σ αποκαλυψω
 

DeletedUser35456

μεγαλωνετε χωρια τα κανετε βαρβαρα τα παιρνουμε μια χαρα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Έχω ρίξει τρελό γέλιο ρε μάγκες,
Ρε πατρίδα με τις μαντινάδες σου χαχαχαχα ο Ιούδας σου χρω
Το μονο που θα παρεις εσυ ειιναι μια πυξιδα δωρο απ τον κρητηγιαννη



Μη του τα λες ρε και πάρει άμυνες χαχαχαχα
 

DeletedUser1292

Τι να τις κανει τις αμυνες ρε συ ο σουπερ ντουπερ παρανταησ σας κατουραει κ με εθνοφρουρα μονο χαχα
 

DeletedUser35456

εγω ξερω οτι εχω γκρεμισει τι μιση γειτονια σας βαραω στο 5ωρο και ουτε 1 backtime ουτε αυτο δε μπορειτε ρε παικτες που ειναι τα μεγαλα skills σας
 

DeletedUser1292

εγω ξερω οτι εχω γκρεμισει τι μιση γειτονια σας βαραω στο 5ωρο και ουτε 1 backtime ουτε αυτο δε μπορειτε ρε παικτες που ειναι τα μεγαλα skills σας
Αχχχχ μμα σ ειπααα υπαρχει το μυστικο σχεδιο "ΝΩΝΤΑΣ" για ρωτα κ τ φιλαρακι σ τον dif113 που τ γευτηκε.....για αυτοο προσεχε εγω σε προειδοποιησα μην βγααινεις μετα εξτερναλ κ κλεγεσαι για τον ****** τον Νωντα χαχα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Έπρεπε να έχει κάνει τ
εγω ξερω οτι εχω γκρεμισει τι μιση γειτονια σας βαραω στο 5ωρο και ουτε 1 backtime ουτε αυτο δε μπορειτε ρε παικτες που ειναι τα μεγαλα skills σας


Μας αυτό είναι το ζητούμενο αγορίνα μου, να κάνετε επιθέσεις. Να τρώτε τα μούτρα σας κ να κάνετε βόλτες το στρατό σας...

Ξέρεις γιατί;;; Για να φαρμαρουμε εμείς ελεύθερα :p

Υ.Γ: Το σκορ μου σήμερα: 80.208
 

DeletedUser1292

Λοιπον μιας κ γιναμε μια τοσο αγαπημενη παρεα στο φορουμ
παμε μια ολοι το συνθημα που μας ενωνει
''Σας ποναει οπου σας βρειιιιιι
του zen master η ψ..η"
 

DeletedUser35557

Αμάν αμάν... Αναμένουμε την βόμβα:p:p


ΘΑΝΑΣΗ ΘΕΛΩ ΠΥΞΙΔΑ (δεν το είπα για κακό αλλά θα τους δεχθώ τους 10 ποντους:p)
 

DeletedUser35456

O diff σας ξεφτιλισε και σε 3 μέρες θα το ξανά εχει 2ον εγω γκρεμιζω τους δικούς σου και εσύ φαρμαρε νουμπα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Δεν παίζουμε σε ταχύτητα 8 ρε ασχετε, δύο βδομάδες πες να είσαι μέσα.
 

DeletedUser35456

Δε σκαμπαζεις καθόλου μικρε και θα ξεφτιλιστεις μόλις βγάλω άριστους
 
Κορυφή