Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

DeletedUser33711

Η ατάκα τύπου "εγώ πρεμ δε ρίχνω" είναι για άσχετους χωρίς όρεξη και χρόνο. Βαρέθηκα τόσο καιρό να διαβάζω για λεφτάδες και κομποδεματα.

Έχω 30κ να τα ρίξω όλα για πλάκα μετά θα βάλω άλλα 30κ χαχαχαχα

Όταν εμείς παίζαμε στο top 5 παλιών κόσμον χωρίς ανταλλακτηριο

...

Αμα ησουν τοπ5 των φυλετικων χωρις πρεμ, γιατι με 30κ παραπονιεσαι για το πρεμ του αλλου ?
 

DeletedUser35456

εγω ξεκινησα με 5κ αυτος με 30κ ειχα το διπλασιο επιθετικο και ποιο μεγαλος σε ποντους

ζητω μεγαλε παικτη κριτιγιαννη
 

DeletedUser34912

Απο μενα παντως ωω μεγαλε ταμειε μετα απο το σιγουρα επιτυχημενο περασμα που θα εχεις στην σι εξθ πδνα φτου κακα εχεις την μια εγκριση που επιθυμεις για σεπτεβρη αμα θελουν και οι αλλοι 2 ογκολιθοι των φυλετικων μαχων εκτος εμου φυσικα,μπλακο και νταβινσι τοτε νομιζω θα περασουμε αξεχαστες μερες και νυχτες στον δρομο προς το πανθεον της αναγνωρισης και τις επιτυχιας οπως αρμοζει στην καλυτερη φυλη που εχει περασει απο αυτο το παιχνιδι

Υ.Γ. MONO SOL

Υ.Γ1 ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Υ.Γ2 MAD ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ Η ΕΣΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ

Προσπαθούσα να εξηγήσω στον Κρήτητζων ότι δεν έχω κόλλημα να παίξω οπούδηποτέ και τους λόγους. Μακάρι να ξεκινούσα τωρα και να είχα πάλι την τρέλα για το παιχνίδι την παρέα τα ξενύχτια τα σκαιπ και όλα αυτά.ήδη η ή cxc με ανέχέται σε πολλά άλλο που δεν μου το λέει.εμένα η φαυλα μου ήτανε να δω την κλόουν δίπλα σε παίκτες σε κλεισμενο κόσμο.από κει και πέρα το κεφάλαιο έκλεισε. Όταν καταλάβω ότι δεν προσφέρω τίποτα και πουθενά έστω και ένα ποστ εδώ τότε απλά θα είμαι παρελθόν.

Ενυ γουει.σε τζωνυ ντεπ και εκουαλαιζερ που ειναί οι αδυναμιες μου να δώθουν χαιρετίσματα παρακαλώ.

Επίσης μόνο παο.:):p
Μπορελι βαζεχα Σάραβακος κλπ.
 

DeletedUser1292

εγω ξεκινησα με 5κ αυτος με 30κ ειχα το διπλασιο επιθετικο και ποιο μεγαλος σε ποντους

ζητω μεγαλε παικτη κριτιγιαννη
Ξεκινησες με 5 κ εβαλες αλλα 25 θες να πεις???γιατι δεν εχεις χαλασει μονο 5 ...κ ειναι ολοφανερο...ουτε καν 30κ farm δεν κανεις την ημερα αρα φαντασου ποσο εχεις φαρμαρει τ ανταλακτηριο για ν ειχες οτι ειχες..γιατι το χασες
Κ αν εχεις αντιθετη γνωμη για αυτο κ εχεις τα παπακια ανεβασε μας τ αρχειο πριμιουμ ν αποδειξεις το αντιθετο...αντε νουμπαρα της αερολογιας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35557

θανασηηηηη περιμενω την πυξιδα μουυυυ


Υ.Γ. οταν βρεις επιθετικο δεν βιαζομαι
 

DeletedUser34887

παιδια ανεβαστε καμια αναφορα απο το σπαθακι που εφαγε ο ντιτζει να δουμε και εμεις αν πηραν τοπο τα λεφτα .
 

panos-pro

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
5
ιδού το αποτέλεσμα όταν κάποιος με ψυχολογικά προβλήματα προσπαθεί να επιβληθεί στους άλλους.....δείτε παρακάτω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Είναι γνωστοί σε εμάς πανο, αλλά τώρα θα σου κάνει και αναφορά από πάνω. Τα παιδιά, όχι όλα εκεί μέσα. Είναι εντελώς βλαμενα.

Να τονίσω βέβαια ότι βάση νόμου του συντάγματος, από τη στιγμή που είσαι ο ένας εμπλεκομενος στη συνομιλία δεν έχεις πρόβλημα. Ελπίζω να μην έχει και η διαχείριση του φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34887

το κοινο ζητα αποδειξεις για τον κουβα που εφαγε ο παραδεισενιος
 

DeletedUser35456

λοιπον μου στελνετε ειρωνικα μυνηματα με καρπουζα και μπανανες 1 ο κριτιγιαννης μετα αλλος 1 και τελευταιος ο μετριος pano-pro
εγω δε σας στελνω καν μυνηματα προσωπικα να σας πρηζω οποιος μου ξανα στειλει ειδικα με ειρωνια θα παιρνει τετοιες απαντησεις
 

DeletedUser35772

Καλημέρα,
Θαυμάζω τη σολ για πολλούς λόγους.
Είμαι όμως φαν της cxc για πολλούς περισσότερους.
Ας μείνουμε όμως στα του 52
Και θα παρακαλούσα τους κυρίους που δεν παίζουν στον κόσμο να κρατήσουν την απόσταση, εξεδρα-γηπεδο.

Στον αγωνιστικό χώρο μην μπαίνετε. Αφήστε έστω ένα τοπικ που να μη σπαμαρετε άπαντες.
Τόσο δύσκολο σας είναι μάλλον!!!

O μονος λογος που μπορω να "θαυμασω" την ψψψ ειναι για την οργανωση της και τους ρουφιανους της απο εκει και περα ειμαι κατα ολων των υπολοιπων συνθηκων που επικρατουν σε αυτη τη φυλη βαση λεγομενα καποιον διχως να εχω παιξει ποτε για να ξερω ακριβως....ειναι λες και υπαρχει ενας σουλτανος με τους κοτσαμπασηδες και τα αλλα μελη ανηκουν σε δευτερη διαλογη και πληρως αποκομενοι απο την κλικα των κοτσαμπασηδων

ζω για την στιγμη που αν παει πυξιδα ο παταλας και 1 2 ακομα απο σολ που παιζουν θα βγαινουν εδω καποιοι και ια πανυγυριζουν παλι για την πυξιδα στην σολ
 
Κορυφή