Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser35469

Θεωρω οτι για να με καθοδηγησει παει να πει πως δεν εχω ελευθερη βουληση
Δεν θα παρω παραδειγμα απο τον Mantisgm ή τον giannisM επειδη τυγχανει να ειναι αρχηγος μου σε καποια φυλη-σε καποιον κοσμο..
θα τον κρινω καθαρα παικτικα.
Εγω καταλαβαινω πως το λες και τι εννοεις.
Μπηκα στο πειρασμο να απαντησω στο εξωτερικο επειδη ειδα τοσες μερες καποιους παιχτες να συμπεριφερονται πολυ αλαζονικα...

Τελος παντων δεν χρειαζεται να συνεχισουμε περαιτερω αυτη τη συζητηση..ας επικεντρωθουμε στις μεταξυ μας μαχες
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Θεωρω οτι για να με καθοδηγησει παει να πει πως δεν εχω ελευθερη βουληση
παλικάρι μου καθοδήγηση (coaching) σημαίνει ότι δίνεις ένα παράδειγμα και ο άλλος αν θέλει το ακολουθεί, ή το ακολουθεί όσο θέλει
κανένας δεν υποχρεώνεται
 

DeletedUser35469

παλικάρι μου καθοδήγηση (coaching) σημαίνει ότι δίνεις ένα παράδειγμα και ο άλλος αν θέλει το ακολουθεί, ή το ακολουθεί όσο θέλει
κανένας δεν υποχρεώνεται

Nαι το coaching που λες ισχυει στον τροπο παιχνιδιου και στις ιδιαιτεροτητες του..
Οχι στο να μου πει βριζε ολη την TRQ δεν παιζει θεμα.. Πανω σε αυτο αναφερω την καθοδηγηση
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Nαι το coaching που λες ισχυει στον τροπο παιχνιδιου και στις ιδιαιτεροτητες του..
Οχι στο να μου πει βριζε ολη την TRQ δεν παιζει θεμα.. Πανω σε αυτο αναφερω την καθοδηγηση
όλη η TRQ δεν βρίζει .. και θα στο ξαναπώ, όταν μπαίνει ο giannisM στο σκυπε ή βγαίνει στο εξωτερικό φόρουμ
και με βρίζει σε προσωπικό οικογενειακό επίπεδο που είναι 40 φεύγα μην περιμένεις από 23 να είναι γλυκομίλητοι

αλλά και πάλι τα παιδιά της TRQ δεν έφαγαν ένα μήνα μπανάκι, οπότε μάλλον καλύτερα φέρθηκαν από τον giannisM.
και ο δικός σας έφαγε μπαν attackable μάλιστα γιατί απείλησε το σπίτι του άλλου

βλέπεις πως πάνε αυτά μαζί; ο giannisM ασχολείται με μάνες που δεν γνώρισε ποτέ και ο παίχτης του με σπίτια που δεν είδε ποτέ.

και ποιος το πλήρωσε όλο αυτό;
 

DeletedUser35469

όλη η TRQ δεν βρίζει .. και θα στο ξαναπώ, όταν μπαίνει ο giannisM στο σκυπε ή βγαίνει στο εξωτερικό φόρουμ
και με βρίζει σε προσωπικό οικογενειακό επίπεδο που είναι 40 φεύγα μην περιμένεις από 23 να είναι γλυκομίλητοι

Καλα αυτο δεν παιζει κανεναν απολυτως ρολο....

Και σου ξαναλεω αν πας πιο πισω συμπαιχτες σου συμπεριφερονται υπεροπτικα-αλαζονικα..

Τελος παντων ας το αφησουμε εδω..τα υπολοιπα στην πορεια..
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Aggelosdelta και Μantis παλι τσακωνονται .Πρωην συμμαχοι και μετα τσακωνοντουσαν για το ποιος ειναι το καλυτερο γιουσουφακι των πρωην εχθρων τους , παιχτηκαν διαφορα ... συμπερασμα και οι δυο στο ιδιο καζανι βραζουν.Απαραδεκτοι .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33703

Τι παίζει με τον giannisM παίδες ;
Θα πάρει κανένα εχθρικό ή θα παρασιτίζει για πολύ καιρό ακόμα;

http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&mode=conquers&id=91259&type=&pn=-1

απο τα χειρότερα αρχεία που έχω δει
50 χωριά , 2ος λογαριασμός του κόσμου , αρχηγός PVNG
15+ εσωτερικά , 16 βάρβαρα , 0 εχθρικά

θέλετε και κόσμο άσχετοι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

alex ghost

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
εχεις μεγαλη καρδια βλεπω για να μας αγαπας ολους τοσο πολυ!!!
 

alex ghost

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Το όνομα μου είναι ίδιο εδώ και 7 χρόνια περίπου,και είναι το ίδιο στο παιχνίδι alex ghost,δ εν ντραπηκα ποτε
 

DeletedUser35038

Σε λιγες εβδομαδες ανοιγει και ο 50 ανυπομονουμε ολοι με ανυπομονησια να δουμε τις νεες στρατολογησεις των trq γιατι απο 48 δεν εμεινε και κατι αλλο ενα δυο δασακια στον χαρτη μονο!!!
 

DeletedUser28307

Σε λιγες εβδομαδες ανοιγει και ο 50 ανυπομονουμε ολοι με ανυπομονησια να δουμε τις νεες στρατολογησεις των trq γιατι απο 48 δεν εμεινε και κατι αλλο ενα δυο δασακια στον χαρτη μονο!!!

κ50 περου μονο κατω τα χερια σας ;)
 

DeletedUser33515

Σε λιγες εβδομαδες ανοιγει και ο 50 ανυπομονουμε ολοι με ανυπομονησια να δουμε τις νεες στρατολογησεις των trq γιατι απο 48 δεν εμεινε και κατι αλλο ενα δυο δασακια στον χαρτη μονο!!!

Τωρα μπηκες εσυ ισως. Δεν εφτασες τοτε στην αρχη που ηταν ΠΧ1-4, WWS1+2 ( 4 ηταν αλλα εγω βαζω 2 γιατι για τοσους κανουν) και Vengeance ακομα 2. Τοτε που λεγατε για πυξηδα σε μια βδομαδα. Τωρα ψαχνετε ατομα για κ50 =/
 

DeletedUser33703

Trq , θα σέβεστε ...

Σας πληρώνουμε με το ίδιο νόμισμα
από εκεί που δεν θα αντέχαμε διπλό μέτωπο και θα πατούσαμε διαγραφές σε 1 εβδομάδα έχουμε φτάσει να πάμε να γυρίσουμε
το παιχνίδι σε 1 vs 1
και τότε , ποιος σας σώζει , καλές διαγραφές στους νουμπάδες της PVNG και καλές πυξίδες στους άσχετους της Difa εύχομαι
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
:( μην τα λες έτσι ρε τρελέ και στεναχωριόμαστε άντε τώρα βγάλτε κανένα κυκλικό μπας και σας πιστέψει ακόμα κανένα αγράμματο παιδί που θα έχει την εντύπωση ότι αν έρθει μαζί σας θα κλείσει κόσμο γελάνε όλοι τουλάχιστον θα λέτε ότι κλείσατε κόσμο με κυκλικά πρώτη φορά στα χρονικά γελάω :D
 
Κορυφή