Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser33011

jent χαβαλε δεν κανεις οταν για να εκδικηθεις ενα ατομο κρεμας αλλα ποσα που σε εχουνε βοηθησει αυτο λεγεται παιζω για την παρτυ μου και τιποτα αλλο οπως και αν θες να το βαπτισεις....manti συγγνωμη φιλε μου απλα μιλησανε πολυ ατομα που δεν μπορουνε να λενε τοσα οταν ειναι στο απολυτο 0 και παικτικα και ηθικα τελειωνω με την συζητηση του φορουμ εδω γιατι σπαταλαω τζαμπα τον χρονο μου απλα σταματηστε τις αστειες ανακοινωσεις και παιξτε ολα στο παιχνιδι θα φανουνε και οχι στα λογια καλη συνεχεια σε ολους σας

Οταν εχεις καταφερει να σε παει εσωτερικο η G.O. του 29 αλλα λες τους αλλους απολυτα μηδενικα παικτικα, πρεπει να εισαι ιδιαιτερο διαμαντι.

Αλλα οταν σου δινουν κατι, πρεπει παντα να λες ευχαριστω. Οποτε ευχαριστω μεγαλε 45γαλαξια.

http://prntscr.com/h0jw0d Ειδες? Ονομασα και τα χωρια προς τιμην σου.

Να δες και το αλλο

http://prntscr.com/h0jw9k
 

DeletedUser20038

jent χαβαλε δεν κανεις οταν για να εκδικηθεις ενα ατομο κρεμας αλλα ποσα που σε εχουνε βοηθησει αυτο λεγεται παιζω για την παρτυ μου και τιποτα αλλο οπως και αν θες να το βαπτισεις....

δεν ητανε ενα , δεν κρεμασα κανεναν που επαιξε ;) ολα μπήκανε στη θέση τους !
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οταν εχεις καταφερει να σε παει εσωτερικο η G.O. του 29 αλλα λες τους αλλους απολυτα μηδενικα παικτικα, πρεπει να εισαι ιδιαιτερο διαμαντι.

Αλλα οταν σου δινουν κατι, πρεπει παντα να λες ευχαριστω. Οποτε ευχαριστω μεγαλε 45γαλαξια.

http://prntscr.com/h0jw0d Ειδες? Ονομασα και τα χωρια προς τιμην σου.

Να δες και το αλλο

http://prntscr.com/h0jw9k
Εκλαψα απο τα γελια αδερφε μου.
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Θα τελειώσουμε με τα νομπλαρίσματα και θα γράψω μερικά πράγματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser35456

τρωει το πλανο ο qq pro και frappedia και ολες οι αμυνες της φυλης ειναι σε aggelosdelta χαχαχαχαχαχαχαχα
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
τρωει το πλανο ο qq pro και frappedia και ολες οι αμυνες της φυλης ειναι σε aggelosdelta χαχαχαχαχαχαχαχα
δεν θυμάμαι να δώσαμε fake για aggelosdelta
από difa θα ήταν οι εισερχόμενες
 

DeletedUser35463

Συγχαρητήρια στην φυλή TRQ που με το εξαιρετικό τους πλάνο κατάφεραν να πάρουν πολλά χωριά!
Τυχαίο Ban από τους Διαχειριστές,που πάνω στο πλάνο μου έριξαν Μπαν για έναν τυχαίο λόγο!
Μπράβο στους διαχειριστές για ακόμη μια φορά που έπαιξαν σπουδαία τον ρόλο τους!
22/10/1997 21.00!
MAD BROOO MOU!


Ένα μήνα εκτός φόρουμ για

  • Επίθεση προς την Ομάδα Διαχείρισης από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20038

συνέχισε να μιλάς/απειλής για παραβίαση προσωπικού χώρου (Σπίτι-οικογένειες) και δεν θα τρως μπαν !!!

πρώτη φορά και τελευταία συμβαίνει αυτό τρελέ μου , ολα ποπα ! ΝΟΤ
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Πρώτη φορά βλέπω για κάτι τέτοιο να δίνουν μπαν τρελέ μου Κομπλεδούρα!
Εξαιρετική δουλειά από την πλευρά της ομάδας διαχείρισης

Κάποτε μας απειλούσαν με τις οικογένειές μας και με ξυλοδαρμούς, και πιστέψτε με , μεγάλοι άνθρωποι, και δεν είχαμε τρόπο να τους σταματήσουμε.
ΔΕΝ απειλείς την οικογένεια του άλλου φίλε ...

Το πρόβλημα με την PVNG είναι στον ίδιο τον giannisM που βρίζει σε συσχετισμό με την μητέρα του άλλου και ΔΕΝ καταλαβαίνει ότι το κάνει.. είναι φοβερό,
επενέβει η ομάδα διαχείρισης για να το καταλάβει ... απίστευτο

παιδιά ηλικίας 19-23 ζουν πιο έντονα την ζωή αλλά άνθρωποι σαν τον giannisM που είναι κάποιας ηλικίας και παραμένουν αθυρόστομοι είναι από επιλογή.
ποιο είναι το παράδειγμα που δίνει στους νεότερους δλδ; ότι μπορούν να βρίζουν ; ότι μπορούν να απειλήσουν με σπίτια και οικογένειες;
το ένα φέρνει το άλλο όπως και το cyber-bullying, όπως το να ηγείται της φυλής και των παιχτών του με απειλές

αν νομίζει ο giannisM ότι θα τον αφήσουμε να είναι αυτός το παράδειγμα στην φυλετική κοινότητα του Κ48 κάνει πολύ μεγάλο λάθος.
 

DeletedUser35469

παιδιά ηλικίας 19-23 ζουν πιο έντονα την ζωή αλλά άνθρωποι σαν τον giannisM που είναι κάποιας ηλικίας και παραμένουν αθυρόστομοι είναι από επιλογή.
ποιο είναι το παράδειγμα που δίνει στους νεότερους δλδ; ότι μπορούν να βρίζουν ; ότι μπορούν να απειλήσουν με σπίτια και οικογένειες;
το ένα φέρνει το άλλο όπως και το cyber-bullying, όπως το να ηγείται της φυλής και των παιχτών του με απειλές.


Eχεις δίκιο ψηλέ μου...Βέβαια άμα πας 1-2 σελίδες πίσω έχουν πει οι δικοί σου τα μύρια-οσα.....

Εγω 1 θα πω και άστο να πέσει...

Ζητήστε σεβασμό (γενικα ο οποιοσηδηποτε) όταν μάθετε να σέβεστε και σεις...

Άντε και καλές μάχες
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Eχεις δίκιο ψηλέ μου...Βέβαια άμα πας 1-2 σελίδες πίσω έχουν πει οι δικοί σου τα μύρια-οσα.....
το θέμα είναι εμείς τι παράδειγμα δίνουμε.. αυτό είναι το κεντρικό σημείο που επιμένω
εμείς εμπνέουμε

και τώρα ψάξε όλο το φόρουμ και βρες κάπου να βρίζω ...

και ένα τελευταίο.. ούτε εσύ μιλάς με το όνομά σου .. γιατί; πες ποιος είσαι
και μετά μίλα μου

λέγεται και στοιχειώδη ευγένεια
 

DeletedUser35469

το θέμα είναι εμείς τι παράδειγμα δίνουμε.. αυτό είναι το κεντρικό σημείο που επιμένω
εμείς εμπνέουμε

και τώρα ψάξε όλο το φόρουμ και βρες κάπου να βρίζω ...

Εγω φιλε μου δεν μιλησα για σενα προσωπικα...
Ανεφερες οτι ο giannisM βριζει και εγω απλα σου απανταω οτι το κανουν εκατερωθεν...
Ουτε εγω βριζω- ουτε εσυ βριζεις...


ΥΓ βεβαιως... Noobkiller-g7 λεγεται το ονομα (δεν εχω το pass του παλιου ακκ στο φορουμ)
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Εγω φιλε μου δεν μιλησα για σενα προσωπικα...
Ανεφερες οτι ο giannisM βριζει και εγω απλα σου απανταω οτι το κανουν εκατερωθεν...
Ουτε εγω βριζω- ουτε εσυ βριζεις...
το έχω καλύψει το θέμα σου λέγοντας πως οι νεότεροι ζουν πιο έντονα ενώ εμείς δίνουμε το παράδειγμα
ο giannisΜ πιο πάνω με έχει λούσει που λένε και οι νέοι, και κάτι άλλα.. διάβασε πιο πάνω ..
αυτό είναι το παράδειγμα που δίνει
αν καταφέρεις να διαβάσεις αυτά που γράφει βέβαια

και πάλι, εσύ ποιος είσαι;
 

DeletedUser35469

Αρα μου λες οτι οι νεοτεροι που ζουν πιο εντονα θα επρεπε να βριζουν κιολας...
Με ολο το σεβασμο αλλα και γω 23 ειμαι...Δεν το βρισκω σωστο να σου απαντησω υβριστικα επειδη ζω πιο εντονα...
Τελος παντων δεν υπαρχει λογο να το συνεχισουμε αυτο...

Σου απαντησα στο παραπανω
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Αρα μου λες οτι οι νεοτεροι που ζουν πιο εντονα θα επρεπε να βριζουν κιολας...
Με ολο το σεβασμο αλλα και γω 23 ειμαι...Δεν το βρισκω σωστο να σου απαντησω υβριστικα επειδη ζω πιο εντονα...
Τελος παντων δεν υπαρχει λογο να το συνεχισουμε αυτο...
λέω εγώ κάπου ότι ΟΛΑ ΚΑΛΑ με τους 23χρονους;
όχι φυσικά

αν τους καθοδηγεί όμως ένας που έχει τέτοια συμπεριφορά γίνεται πιο έντονο το φαινόμενο και καλό δεν κάνει

δεν μπορεί να μην καταλαβαίνεις την έννοια του σωστού παραδείγματος
και ξεχνάς ότι όταν ο μεγάλος βρίζει και υποτιμά τον μικρότερο, ο μικρός από που θα μάθει;

θέτω ξεκάθαρα δηλαδή το θέμα ότι ο giannisM δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση σε καμία περίπτωση
 
Κορυφή