Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser16076

περιληπτικα ο κοσμος κ48
η difa στην 45 την εκλεισε με αποροφηση ολων όσων ηταν στην 45, η 55 ήταν όλη μια φυλη μετα απο ενωσεις,
η 44 στην αρχη ηταν 3 φυλες που χτυποιόντουσαν και μετα το πηγαν στις ενωσεις, η 54 πάλι τα ιδια,
η 45 με την 55 κάνανε συμμαχια και ενωση στην πορεια
η 44 με την 54 ακριβως το ίδιο.
στο τελος ολες μαζι μια ενωση να κλεισουμε τον κοσμο
ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ για τον φουμαλ, τον θασος αντωνιο και όσους κλεινουν τετοιους κοσμους, καθαρα πολεμικα χαχχαχχαχα
και υποτιθετε εχει και σολακια μεσα που το παιζουν και παικταράδες ....
αντε μετα να πεισεται ότι ειστε και παικταράδες.
στον καθρεφτη σας εκει είστε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33515

περιληπτικα ο κοσμος κ49
.
Καλα λαθος τα ειπες. η 44 και η 54 δεν ηταν 3 φυλες και εκαναn ενωση, ηταν καμια 10ρια φυλες, σε μιαν απο αυτες πηγες και εσυ και μετα πηγες πυξιδα. Η δικη σου η πυξιδα ηταν τοσο γρηγορη και ολης της φυλης σου γενικα ( 5 φυλες βασικα ολες οι WWS) γιαυτο εχουν ξεχασει ολη την φυλη σου την wws. 5 φυλες σε 54 και 44 με πιο πολλα χωρια και παλι τιποτα δεν εκανες.

Επισης ξέχασες τους 6 μήνες πόλεμο που καμια φυλη στην οποια θα έπαιζες εσύ δεν θα άντεχε. ( Καλά για εσένα ατομικα δεν το συζητω, και στον 48 πολυ άντεξες, έβγαινες και έλεγες οτι σε 1 εβδομαδα θα μας πας πυξίδα και ένα μηνα μετά τράβηξες καλώδιο) Δεν έχεις σθένος φίλε ο 48 σου κάθισε βαρύς και τράβηξες καλώδιο και τώρα βγήκες να σχολιάσεις?

Όσο για το αν ο κόσμος είχε "Σολακια" όπως λες ναι παίξανε αρκετοί απο 1 βδομάδα ο καθένας. Τουλάχιστον απο την μερια της ΤΡΚ μόνο 3 άτομα ΣΟΛ έπαιξαν καιρό. Ο Μπλακο έπαιξε μέχρι τον Νοέμβριο, Ο Ζεν που έπαιρνε επιτηρήσεις στο δικό μου ακαουντ και ο Παταλας που μπήκε πιο μετά άλλα έπαιξε παρα πολυ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33515

Τζενλυν πάλι ρεζίλη σε έκανα ρε φίλε συγνώμη, και να ξέρεις δεν έχω κάτι ενάντια σου, αντίθετα με αυτούς που σε βρίζουν. Άπλα το βρίσκω οξύμωρο να λες εσύ αυτά τα πράγματα για τον πόλεμο στον 48 άπο την στιγμή που εσύ ο ίδιος δεν κατάφερες να ανταπεξέλθεις στις ανάγκες του κόσμου. Κατά τα άλλα ,

ΚΑΝΕ ΜΕ ΑΔΔ ΕΙΜΑΙ ΒΛΟΚ
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
http://prntscr.com/ioyji9

http://prntscr.com/ioyjui
περιληπτικα ο κοσμος κ49
η difa στην 45 την εκλεισε με αποροφηση ολων όσων ηταν στην 45, η 55 ήταν όλη μια φυλη μετα απο ενωσεις,
η 44 στην αρχη ηταν 3 φυλες που χτυποιόντουσαν και μετα το πηγαν στις ενωσεις, η 54 πάλι τα ιδια,
η 45 με την 55 κάνανε συμμαχια και ενωση στην πορεια
η 44 με την 54 ακριβως το ίδιο.
στο τελος ολες μαζι μια ενωση να κλεισουμε τον κοσμο
ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ για τον φουμαλ, τον θασος αντωνιο και όσους κλεινουν τετοιους κοσμους, καθαρα πολεμικα χαχχαχχαχα
και υποτιθετε εχει και σολακια μεσα που το παιζουν και παικταράδες ....
αντε μετα να πεισεται ότι ειστε και παικταράδες.
στον καθρεφτη σας εκει είστε.

http://prntscr.com/ioykbj

http://prntscr.com/ioykjz

Για να πω την αληθεια εχεις ενα δικιο δεν πολεμισαμε μονο μισο δις απωλειες απο καθε μερια

http://prntscr.com/ioyql4

Και εδω περα ενας κοσμος που εκλεισε πολεμικα και με καθολου αγκαλια αντε γιατι θα μας τρελανετε
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33851

genlyn εισαι το καρκινωμα το φυλετικων βγες και γραφεις οτι βλακεια σ ερθει στο κεφαλι ανακατευεσαι σε ολα τα θεματα που δε σ αφορουν εφυγες ακλαυτος απο το κοσμο και τωρα βγηκες να μας το παιξεις ιστορια
 

DeletedUser16076

http://prntscr.com/ioyji9

http://prntscr.com/ioyjui


http://prntscr.com/ioykbj

http://prntscr.com/ioykjz

Για να πω την αληθεια εχεις ενα δικιο δεν πολεμισαμε μονο μισο δις απωλειες απο καθε μερια

http://prntscr.com/ioyql4

Και εδω περα ενας κοσμος που εκλεισε πολεμικα και με καθολου αγκαλια αντε γιατι θα μας τρελανετε
αλαζει κάτι απο αυτά που είπα?
αυτό λέμε τώρα αν είχες απώλειες η αν έκλεισε ο κοσμος με μια μεγάληηηηηηηηη ΑΓΚΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
σορυ,ηθελα να το τονισω λιγο.
 

DeletedUser16076

genlyn εισαι το καρκινωμα το φυλετικων βγες και γραφεις οτι βλακεια σ ερθει στο κεφαλι ανακατευεσαι σε ολα τα θεματα που δε σ αφορουν εφυγες ακλαυτος απο το κοσμο και τωρα βγηκες να μας το παιξεις ιστορια
το εχεις στο κεφάλι αυτό που γράφεις?
η στην γλωσσα?
 

DeletedUser16076

Καλα λαθος τα ειπες. η 44 και η 54 δεν ηταν 3 φυλες και εκαναn ενωση, ηταν καμια 10ρια φυλες, σε μιαν απο αυτες πηγες και εσυ και μετα πηγες πυξιδα. Η δικη σου η πυξιδα ηταν τοσο γρηγορη και ολης της φυλης σου γενικα ( 5 φυλες βασικα ολες οι WWS) γιαυτο εχουν ξεχασει ολη την φυλη σου την wws. 5 φυλες σε 54 και 44 με πιο πολλα χωρια και παλι τιποτα δεν εκανες.

Επισης ξέχασες τους 6 μήνες πόλεμο που καμια φυλη στην οποια θα έπαιζες εσύ δεν θα άντεχε. ( Καλά για εσένα ατομικα δεν το συζητω, και στον 48 πολυ άντεξες, έβγαινες και έλεγες οτι σε 1 εβδομαδα θα μας πας πυξίδα και ένα μηνα μετά τράβηξες καλώδιο) Δεν έχεις σθένος φίλε ο 48 σου κάθισε βαρύς και τράβηξες καλώδιο και τώρα βγήκες να σχολιάσεις?

Όσο για το αν ο κόσμος είχε "Σολακια" όπως λες ναι παίξανε αρκετοί απο 1 βδομάδα ο καθένας. Τουλάχιστον απο την μερια της ΤΡΚ μόνο 3 άτομα ΣΟΛ έπαιξαν καιρό. Ο Μπλακο έπαιξε μέχρι τον Νοέμβριο, Ο Ζεν που έπαιρνε επιτηρήσεις στο δικό μου ακαουντ και ο Παταλας που μπήκε πιο μετά άλλα έπαιξε παρα πολυ.
οταν βάλω ονοματα εδω θα το βουλώσεις η θα τραγουδας ακόμη?
μεχρι εχθες ο blacko και μετα ο 000 jimy 000 ηταν δουκες και τρεχανε την φυλη.
η να θυμησω τους άλλους?
τονυμοντανα, λοσπουλος, να βάλω και άλλα ονόματα?
ακομη και ο μαντις στην ΔΙΚΗ ηταν.. η δικη ξερεις τι σημαίνει?
αντε ρε ταγάρια που λέτε και ότι να είναι..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

Τζενλυν πάλι ρεζίλη σε έκανα ρε φίλε συγνώμη, και να ξέρεις δεν έχω κάτι ενάντια σου, αντίθετα με αυτούς που σε βρίζουν. Άπλα το βρίσκω οξύμωρο να λες εσύ αυτά τα πράγματα για τον πόλεμο στον 48 άπο την στιγμή που εσύ ο ίδιος δεν κατάφερες να ανταπεξέλθεις στις ανάγκες του κόσμου. Κατά τα άλλα ,

ΚΑΝΕ ΜΕ ΑΔΔ ΕΙΜΑΙ ΒΛΟΚ
στον καθρεφτη σου καλα τα λες, εδω γιατι τα γράφεις να γίνεσαι ρεζίλη?
εμαθες απο τα σολακια τετοια πράγματα?
αν δεν ειχατε σχέση με τα σολακια τοτε όσες φορές γράφω γι αυτά πως απαντάτε απ ευθείας απο κάτω?
πως απαντησε με την μια ο aser?
α καλααααααααααααααααααα
μεταξυ σας και στον καθρεφτη γρήγορα, κανενα αλλο δεν ξεγελάτε.
αν δεν ήσασταν σολάκια πολλά απο εσας ούτε ποστ θα έκανα, ο μονος λόγος που απαντάω η κάνω ποστ είναι τα σολάκια, εσεις που κολάτε σε αυτό?
οποιος εχει την μυγα να την φέρει πίσω
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser16076

σε σχεση με το κοσμο π πας να κλεισεις εσυ 10 φορες καλυτερος
καλα τι απαντας ρε paradise? αλλα σου λέω άλλα λες?πηρες κάτι(το ονομα με κανει να το σκεφτω):p
χαχαχχαχαχ
ρε πάτε καλα, διαβάζετε τι γράφω η έχετε έτοιμες απαντήσεις αντιγραφή?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser33515

αν δεν ήσασταν σολάκια πολλά απο εσας ούτε ποστ θα έκανα, ο μονος λόγος που απαντάω η κάνω ποστ είναι τα σολάκια, εσεις που κολάτε σε αυτό?
οποιος εχει την μυγα να την φέρει πίσω

Οχι δεν ειναι επειδει ειμαστε σολακια, γραφεις γιατι σε πονεσε η πυξιδα, μιλουσες πολυ και πηγες ακλαφτος φιλε στην "αγγαλια" οπως λες και εσυ δεν αντεξες ουτε μηνα.

Ανεφερες τονυ, λοςπουλος και Μαντις κανενας απο αυτους δεν ειναι ΣΟΛ, ριχνεις τυχαια ονοματα πλεον εδω σε εχουν καταντισει τα ψυχολογικα. Οπως ειπαμε Παταλας, Μπλακο και ΖΕΝ αυτη παιξανε στην ΤΡΚ.

Τωρα μιλα μας λιγο για το ποσο ξεφτυλιστικες στον 48...
 

DeletedUser33851

genlyn πρωτος μ κοσμος και εφυγες ακλαυτος τη δευτερη φορα να δεις τι θα γινει
 

DeletedUser16076

Οχι δεν ειναι επειδει ειμαστε σολακια, γραφεις γιατι σε πονεσε η πυξιδα, μιλουσες πολυ και πηγες ακλαφτος φιλε στην "αγγαλια" οπως λες και εσυ δεν αντεξες ουτε μηνα.

Ανεφερες τονυ, λοςπουλος και Μαντις κανενας απο αυτους δεν ειναι ΣΟΛ, ριχνεις τυχαια ονοματα πλεον εδω σε εχουν καταντισει τα ψυχολογικα. Οπως ειπαμε Παταλας, Μπλακο και ΖΕΝ αυτη παιξανε στην ΤΡΚ.

Τωρα μιλα μας λιγο για το ποσο ξεφτυλιστικες στον 48...
καλα εσυ εισαι ότι να είναι, σου είπα στον καθρέφτη, δεν ειναι ο λοσπουλος ο τονυ σολ? και ο μαντις? δεν ηταν στην ΔΙΚΗ?
καλα ρε πατε καλά? απάντησε σε αυτά που λέω μην γράφεις ότι να είναι και νομιζεις ότι ξεγελάς τον κόσμο.
και τι ηταν η ΔΙΚΗ ακριβως? ξερεις? εγω στο έγραψα ρώτησες κανένα να στο πει?
για πυξιδα αλήθεια ποιος μου την έριξε?
χαχαχχαχαχα
ρε θα σας κανω την χάρη να φάω σε κανενα κοσμο πυξίδα να χαρήτε αλλιως θα φύγεται όλοι οι τραχαναδες με ψυχολογικα απο εδω.
 

DeletedUser16076

Δική ήταν και πολλοί άλλοι και από τις δύο πλευρές. Εμείς μιλάμε ότι ο κόσμος χώρισε στα 2 πολύ νωρίς γιατί η px έκλεισε ήπειρο με αγκαλιά και η difa με στρρατολογησεις. Και οι υπόλοιπες φυλές της δύσης που έπαιζαν ξύλο από την αρχή του κόσμου οι δύο μεγαλύτερες φυλές αναγκάστηκαν να δημιουργησουν TRQ για να μην πάει ο κόσμος αγκαλιά. Θέλω να μου πεις υπεύθυνα ποια άτομα από εμάς την TRQ είναι sol. Θανάσης που δεν ήξερε τι σημαίνει υπολογιστές πριν από το 48? Μάντης που έχει να παίξει περισσότερα χρόνια απ'όσα μπορείς να μετρήσεις? Όχι μάλλον εγώ είμαι σολίστας που δεχεται η οικογένεια μου τηλεφωνήματα. (Μάλλον για να μπω σε κανα κόσμο μαζί τους). Είχαμε 3-5 άτομα που είναι/ηταν σολ.

ΥΓ Εγώ πχ θα ντρεπόμουν που όταν θα επαιζα κανονικά θα ετρωγα πυξίδα από ένα παλικάρι με τέτοιο μουστάκι. Τουλάχιστον έφαγα την πυξίδα μου σε επιτήρηση και όχι live. Τα λέμε στο ριμ.
χαχαχχα το ότι δεν εισαι εσυ δεν σημενη ότι δεν ηταν η ΔΙΚΗ 2 ακαδημιες και η φυλη του μπλακου, συνολο 120 άτομα, αν βάλεις καμοια 20 που τα παρατησαμε επειδη ακριβως δεν θέλαμε να παίξουμε με σολακια, αυτός ηταν ο λόγος που φύγαμε απο την ΔΙΚΗ οταν καταλάβαμε ότι κάνανε κουμάντο τα σολακια, τωρα εσεις πως αυτο που εμεις το μάθαμε τοτε το αρνήστε οκ τι να πω.
αν δεν βγαίνανε τα σολάκια σε αυτόν τον κόσμο να γράψουν, εγω με τους υπόλοιπους όλους δεν εχω κανενα πρόβλημα, οταν μάλωνα με μερικους που δεν ηταν σολ το έκανα επειδη υποστοιρήζατε τα σολακια(δεν μιλαω για εσενα γιατι δεν ειδα κατι τετοιο απο εσενα), ακομη και για τον μαντι που τον έβρισα άσχημα και έφαγα 1 μηνα μπαν απο το φορουμ, ηταν επειδη ηταν σε φορουμ της σολ στο σκυπε και με έβριζε, μετά λέτε δεν παίξανε σολ?
ρε παιδια αν φύγανε στην πορεια ας το έγραφε κάποιος αλλά όταν βλέπω ποστ απο σολ (σχεδον την μιση φυλη) εναντιων μου εδω, τι να υποθεσω? αν τα παρατησανε απο τους λογαριασμους που παίζανε και μπηκαν άλλα παιδια δεν μπορω να το ξερω.
αν δεν παιζανε σολακια περνω όλα οσα ειπα πισω, δεν εχω να χωρισω κάτι με εσας τους υπόλοιπους, αλλά οταν ο παρανάις γράφει υπερ των σολ και εναντιων μου πάντα, να μην πω ότι ψυχη και σώμα ειναι σολ?
 

DeletedUser16076

genlyn πρωτος μ κοσμος και εφυγες ακλαυτος τη δευτερη φορα να δεις τι θα γινει
ρε ανυπαρκτε, με έριξες πυξιδα εσυ η κάποιος απο τα λοιμα?
οταν εσυ ξεκινησες και έπαιζες εγω ειχα 7 χωρια, οταν τα παράτησα, και ο genlyn επειδη δεν βάζει πρεμιουμ και ****ακια, στην πορεια ανεβαινει πολυ, οποιος τον ξέρει το βλέπει αυτο.
δηλαδη εδω θα ειχα τουλάχιστον τριπλάσια χωρια απο εσενα αν δεν τα παράταγα, ο λόγος που τα παράτησα δεν τον ξέρεις αλλά θα στον πω.
επειδη έπαιζε ο βουβουζέλα στους difa και δεν ηθελα να τους βοηθησω με τον βουβουζέλα(με δικαιωματα) μέσα σε αυτούς, αν μου λεγανε τον πετάξαμε απο την φυλη παίξε με εμας, ο κοσμος θα τελείωνε εδω και δυο μηνες ,φουκαριάρη.
ειναι ετσι LANISTER η οχι?
υ.γ
ολοι ξέρουν ότι όπου παίζει ο βουβουζέλας η φυλή κόσμο δεν κλέινει
χαχαχχαχαχαχ
αληθεια ειναι αυτό
 

DeletedUser16076

Η Δική ήταν 1 πλάνο στον NightWalker, φυλη ακεφαλη χωρίς διοίκηση και προοπτικές σε αντίθεση από την σολ(Με Μανώλη αρχηγό τι περίμενες?). Ο Μάντης πήγε δικη αφού έγινε τσακωμός του μάντη και της Νομ και η ασχετοσύνη μας έδωσε σθένος στον Μάντη να παίξει. Θέλεις και άλλα?
αυτα που σου λεω όλα γίνανε, όταν η δικη τελείωσε όχι για το ένα πλάνο αλλά επειδη άλλα παίχτηκαν,ηθελε ο ασχετος nightwalker_να δώσει την δίκη στον μπλάκο, τότε ήταν πυο φύγαμε και κάναμε μονο μια φυλή και όχι 3-4-5-6 που λέει κάποιος, δεν ξέραμε που να πάμε, επειδη κανεις μας δεν ηθελε να τρεξει φυλή,και μιλούσαμε με γιαννηςm, ναμαι και εγω,και τον κορυδαλο, δεν μιλήσαμε μονο με μια φυλη που είχε συμμαχια με τον μπλακο, ξέχασα το όνομα της (έπαιζε ο βράνχια εκει).
εγω ηθελα πόλεμο με τους γιαννηςμ και ναμαι και εγω, επειδη δεν ηθελα αγκαλιτσες, αλλα το μεγάλο μου πρόβλημα ηταν ο μπλακο και ολοι όσοι πηγαν με αυτον, ηταν πανω απο 90 άτομα.
μετα όμως λόγο του ότι η φυλή του κορυδαλού έτρωγε πυξιδα σε μια εβδομαδα, την φάγανε η φυλή του μπλακου και (την άλλη δεν την θυμάμε) , έπρεπε να παιξω με difa (κατ επέκταση με βουβουζέλα, εεε με τίποτα), δηλαδή μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα.....
οπότε αποφάσησαν να την κανω,
αυτός και μονο ήταν ολόγος, αλλιως εκει κάτω ήμασταν πολυ μεγάλη δύναμη είχαμε την μιση 54, εντελός αλλιως θα ήταν τα πράγματα,.
ο lanister δεν το χειρίστηκε καθολου καλα.
 

DeletedUser16076

Και κάτσε να πω στον Τονυ ότι έτρεχε την φυλη και ήταν για κάτι υπεύθυνος και δεν ήταν μαξιλάρι για ξύλο στο σταυρό....
και βέβαια, δουκας ηταν φίλε μου, ο λοσπουλος ηταν υπεύθηνος αμυνων της δικη και της φυλης του μπλακου, αλλα κανονιζε άμυνες για την φυλη του μπλακου , εναντιων μας.
Και κάτσε να πω στον Τονυ ότι έτρεχε την φυλη και ήταν για κάτι υπεύθυνος και δεν ήταν μαξιλάρι για ξύλο στο σταυρό....
εδω δεν καταλαβαίνω τι γράφεις, που γίνανε βουτιες και ποιος τις έκανε?
δες ποτε τα παράτησα, να δουν και αυτοι που γράφουν οτι να είναι μην γράφουν ****μάρες
http://prntscr.com/ipcnta
θα σε κάνω ενα σχεδιάγραμμα περίπου πως ήμασταν όταν τα παρατήσαμε, ήμασταν στο κίτρινο πλαίσιο, αλλά στο πράσινο ήταν οι υπόλοιποι της δικη, ειχαμε είδη φάει τον summegift(λόγο ότι έπαιζε εκει μέσα ο jason burn και ο νικος τα ειχε ψιλοπαρατησει)
οι υπόλοιποι απο δικη θα τα χάνανε όλα επειδη τους χτυπούσαν ειδη οι difa απο πάνω , και ο γιαννηςm απο την 55, εμεις ειμασταν έτοιμοι να χτυπήσουμε αλλά επειδη είχε είδη φαγωθεί η φυλή του κορυδαλού, θα μας έπερνε ο γιαννηςμ που είχε συμμαχια και μετα ενωθηκε με lanister, εκει ηταν που τα παράτησα για τον λογο που σου είπα, γιατι εγω ηθελα να φαγωθουν τα σολακια ΟΛΑ και μετα να πάμε πολεμο με difa, δεν ηθελα να κλεισω με difa κοσμο.
http://prntscr.com/ipcp0u
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

Βρανχια δεν ήταν ποτέ στους unowns(φυλη του μπλακο) αλλά δικό μας μέλος της Νομ που έπαιζε ξύλο με αυτούς μέχρι που εφύγε εσωτερικό κατά βούληση του. Κάνεις δεν ήθελε μπλακο αλλά μερικοί ήρθαν trq υπό την ηγεσία του? Ασυνεννοησία εδώ βλέπω. Και μιας και ήταν κσι σολίστες γιατί όχι?
κοιτα όλοι εμεις που ήμασταν στην 54 , θα ερχομασταν σε εσας(νομ). αλλα εσεις πήγατε με τα σολακια, και η unknowns Ποτε δεν χτυπήθηκε με nom, η δικη χτυποιόταν ..'αλλο φοβερο διπλωματικο παιχνιδι του μπλάκο, γελάνε και οι πέτρες με αυτά που έκανε.
κατάλαβες? με τους νομ ηθελα να μιλησω αλλα πηγατε και βάλατε τα σολακια μεσα, και αν δεν κάνανε δηλώσεις ότι δεν τους νοιάζει ο 48 αλλά παίζουν με την φυλλη τους στον 49, θα την πατούσατε και εσεις, όλοι εμεις θα τρώγαμε για πλάκα τους dikh και μετα εσας που δεν ειχατε όγκο στην 54 να μας αντιμετωπησετε, θα είχαμε και στακαρισμένα χωρια απο γιαννηςμ.
αλλά αν λες ότι τελικά δεν είχε σολάκια το είπα και ποιο πάνω, περνω πίσω ολα όσα είπα, αλλά αν είχε σολάκια θα το λέω συνέχεια για τις αγκαλίτσες.
δες ποτε τα παρατησα, θα σου δειξω άλλους 5-6 που τα παρατήσαμε, σε άλλο ποστ, να ψάξω λίγο να στους αναφέρω, όλοι με αρκετά χωρια.
 

DeletedUser16076

OrePouPame,
TheLegend27
Robin Hood
teto

Bugs Bunny.
GOrDock
και ο φραπεδια που μιλούσε με γιαννημ και ηταν κολιτα μας, το κίτρινο πλαίσιο με αυτόν ηταν ποιο μεγάλο.
δες ημερομηνιες και μονο ο Bugs Bunny. συνέχισε,
αλλά ηταν με εμενα ο γιαννης, φίλος μου κάθε μέρα στο σκυπε,
αλλά ξενερώσαμε όλοι μας και δεν ειχαμε άλλο ενδιαφέρον, αλλα αν έβλεπα ότι ο μπλάκο θα άντεχε θα καθόμουν μέχρι να τελειώσει, μετά όμως θα έλεγε ότι "δεν έπαιζα στον κ48 τι μου λες"
οποτε δεν ειχα κίνητρο ουτε τα άλλα παιδια.
οπως ήρθε ο κόσμος μονο με Nom θα έπαιζα αλλά εσεις διαλέξατε τον μπλακο, μπορει και καλύτερα για εσας ,αν τρωγόταν ο μπλακο και η παρεα του, επειδη ειχαν και πάρα πολλα μέλη μπορει να έμπαινε ο Lanister και ο γιαννηςμ πολύ μέσα στην 54, οπότε μπορει κάτω να πηγαίναμε πολύ γερά αλλά πάνω θα τρώγανε την μισή 44,
τελος πάντων. το ξανα λέω για εμένα δεν ησασταν εσεις εχθροι μου, αλλά η σολ και ο μπλακο.
 

DeletedUser16076

Σολ υπήρχαν στην φυλή αλλά από την στιγμή που λες ότι η unowns δεν χτυπήθηκε ποτέ με νομ, μου λέει πολλά. Καλή συνέχεια
εγω αυτα έβλεπα, η δικη σας χτυπούσε και η unknowns ειχε με εσας σ.ε. νομιζω, αν κάνω λάθος ενημερωσε με καλύτερα και φυσικα αν δω κατακτήσεις απο unknowns εναντιων nom θα πω εχεις δικιο, με την δικη ομως είχατε πόλεμο.
 
Κορυφή