Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser16076

Να σημειωθει επισης εδω οτι εξαιτιας του τσακωμου στο σκυπε, δεχθηκε η οικογενεια μου τηλεφωνηματα γιατι ειναι αναξιοι να τα πουν απο κοντα μου ;)
χαχαχχαχα
σε άρεσε?
οχι εεεε
τέτοια κάνουν τα σολάκια κυριε ΑΣΧΕΤΕ.
μην δεις και άλλα, πρόσεχε...
 

DeletedUser16076

Πραγματικά αυτός ο κόσμος ήταν για γέλια, βέβαια δεν έχω παίξει πολλούς, αλλά όσους έπαιξα τους έπαιξα κανονικά και παντελονάτα, γιατί σκοπός είναι το παιχνίδι και οχι το κλείσιμο με οποιονδήποτε τρόπο... Δλδ μαζεύτηκαν 2 παρεούλες που πολεμούσαν λίγες μέρες έβαλαν απο 20 άτομα η κάθε μία και έφτιαξαν μια μεγάλη φυλή για να κλείσει τον κόσμο... αχαχαχαχα πραγματικά δεν ξέρω ποιοί το αποφάσισαν αυτό, αλλά αυτοί δεν είναι για αυτό το παιχνίδι, για κανα τέτρις είναι καλοί, ακόμα γελάω με εσάς και σε όποιον το λέω αυτό απο τους παλιούς παίχτες γελάνε και λένε οτι καλά έκαναν και σταμάτησαν...
φίλε μου όταν κάνω ανάλογα ποστ (εδω και 2 μηνες) , κανεις δεν με άκουγε, τώρα το βλέπετε να γίνεται?
ΕΙΠΑΜΕ ΟΜΩΣ γενλυν ο "ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΑΣ"
ας πει καποιος ότι δεν τα έλεγα...
 

DeletedUser16076

Όταν κάτσεις και παίξεις πολλούς κόσμους έλα να μιλήσεις και αν θεωρείς 180 συνεχόμενες μέρες πόλεμο λίγες ημέρες που έχει να γίνει τέτοιος από Κ37 τι να πω απλά πάνε άκου τους παλιούς παίχτες που σταμάτησαν προπολου και λένε τις ιστορίες τους όπως λέμε ιστορίες από το στρατό...
Άντε βγαίνει ο κάθε άσχετος εδώ μέσα και κρίνει και κατακρίνει και μόλις έρθει κάνας σοβαρός παίχτης δίπλα του θύμαται ότι έχει προσωπική ζωή και πετάει επιτήρηση για μοίρασμα.
ακου χρήστο, δυστηχός σε ένα έχει δίκιο ο μπλάκο, ότ γύρισαν τέτοιο κόσμο, καλά βρε να εχεις τον κοσμο στα χέρια σου και να τον χάνεις επειδή έχεις τον βουβουζέλα στην φυλή ?
δεν έχεις μάθει το παιχνιδι?
η δεν πιστεύες ότι ο genlyn ακομη και χωρις φυλή έχει μεγάλη ισχύ όταν παίζει σε κόσμο?
δικό σου λάθος,αλλά μεγαλύτερο που αφού το παίζεις μέγας αρχηγός και με σουπερ παικτες(που δεν πάνε τον genlyn), πρέπει να το αποδείξεις κι όλας.
δυστηχός πίστεψα ότι όντος είσαι καλός αλλά φάνηκες πολύ λίγος.
το ότι έκλεισες κόσμο με αγκαλίτσα άλλη μια φορά και μάλιστα να τον έχεις απο αρχής σχεδόν δικό σου?
τοτε το μόνο που έχω να πω είναι , η θα ρισκάρεις με ότι έχεις(άμπαλους και άσχετους) η θα βάζεις στην φυλή καλους παίκτες όταν εχεις την ευκαιρία.
αυτό κάνουν οι καλοι αρχηγοί και παίρνουν παικτικά τον κόσμο. και όχι αγκαλίτσα
αλλιως μην μπαίνεται σε κόσμους να τους κάνετε με τα πρέμιουμ σας farmvile
 

DeletedUser16076

ακου χρήστο, δυστηχός σε ένα έχει δίκιο ο μπλάκο, ότ γύρισαν τέτοιο κόσμο, καλά βρε να εχεις τον κοσμο στα χέρια σου και να τον χάνεις επειδή έχεις τον βουβουζέλα στην φυλή ?
δεν έχεις μάθει το παιχνιδι?
η δεν πιστεύες ότι ο genlyn ακομη και χωρις φυλή έχει μεγάλη ισχύ όταν παίζει σε κόσμο?
δικό σου λάθος,αλλά μεγαλύτερο που αφού το παίζεις μέγας αρχηγός και με σουπερ παικτες(που δεν πάνε τον genlyn), πρέπει να το αποδείξεις κι όλας.
δυστηχός πίστεψα ότι όντος είσαι καλός αλλά φάνηκες πολύ λίγος.
το ότι έκλεισες κόσμο με αγκαλίτσα άλλη μια φορά και μάλιστα να τον έχεις απο αρχής σχεδόν δικό σου?
τοτε το μόνο που έχω να πω είναι , η θα ρισκάρεις με ότι έχεις(άμπαλους και άσχετους) η θα βάζεις στην φυλή καλους παίκτες όταν εχεις την ευκαιρία.
αυτό κάνουν οι καλοι αρχηγοί και παίρνουν παικτικά τον κόσμο. και όχι αγκαλίτσα
αλλιως μην μπαίνεται σε κόσμους να τους κάνετε με τα πρέμιουμ σας farmvile
y.g.
για οποιον λέει για παρατηρητηρια και άλλα τέτοια, όπως και να γινόταν ο κόσμος(με παλαδν φαναρι,με εκκλησιες με διάφορους τρόπους) μαθέναμε τον τρόπο να παίζουμε τον αντίπαλο, η αν ήταν καλύτερος μας να το κανει αυτός.
τις δικαιολογίες στην άκρη... ΝΟΥΜΠΙΑ
υ.γ.2
λές για πόλεμο χρήστο?
στον κ50 , εδω και 2 μηνες o promanager κάνει ταυτόχρονα πλάνα σε δυο διαφορερικές μεριές χωρις να σταματήσει ούτε μέρα,ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ(να θυμήσω μια φορά πήγε να το κάνει ο μπλάκο και το ένα πήγε εντελός ΑΚΛΑΥΤΟ , ο νουμπας).
οπότε μην μιλάς για πόλεμο. το ότι το έφερες σε αυτό το σημείο ο υπαίτιος είσαι μονο εσυ.(να μην ακουγες αλλους, ο αρχηγος κανει αυτό που πρέπει).
για τον μπλακο: ασε τις αμπελοφιλοσοφίες σου, όντος γύρισες τον κόσμο με τον Lanister , αλλα αυτός πάντα με αγκαλίτσες έκλεινε τους κόσμους, δεν έκανες και κάτι σπουδαίο.
 

DeletedUser16076

Είμαι άσχετος τι να κάνουμε. Αλλά είμαι από αυτούς τους άσχετους που είναι ευπρόσδεκτοι σε οποιαδήποτε φυλη που θα ζητήσω (εκτός της σολ βέβαια), γιατί όσο και αν άσχετος είμαι, έχω ένα κύρος και κρατάω κάποιο επίπεδο. Προσωπικά δεν με απασχολεί τι κάνει η Σολ και οι παίχτες της καθώς ξέρω ότι οι συγκεκριμενοι παίχτες ως σύνολο με σωστή διοίκηση(με τον Νίκο πάντα μεσα) είναι ισχυροί. Αλλιώς γιατί άραγε ότι τους κραζετε? Ότι λένε ότι είναι οι καλύτεροι? Δεν σε είδα στον 49 απέναντί τους αλλά εδώ στο φόρουμ. Ούτε σε είδα σε προηγουμενους κόσμους απέναντί της. Τότε τι μιλάς?

Εδώ στον 48 οι σολίστες ως σύνολο δεν προσφεραν τίποτα. Ως παίχτες απομονωμενους ξεχώρισαν 3 (βλ. Πιο πάνω) και ο τεοτσακ για ένα πρωινό που έκαψε όταν παίχτηκε πλάνο.
Εσύ τί έκανες 48? Σε πήγαν εσωτερικό για την ασχετοσύνη σου, και όχι για σημαντικό λάθος εν ώρα πολεμου και μάλιστα οικειοθελώς
μην λες ****μαρες που δεν στέκουν, μιλα με αποδείξεις.
το τι κάνουν το δείξανε στον κ49 με 2 φυλές η μια μέτρια και η άλλη κάτω του μετρίου.
δεν ξέρεις γιατι τους κράζουμε? δνε το κατάλαβες ακόμη?
εχεις θέματα...
κ49 θα έμπενα, ξέρεις γιατι δνε μπήκα? επειδή θα λε΄γανε ότι τους χτυπούσαν 40 φυλές μετά, εδω με 2 αντίπαλοι ήταν και τις κάνανε καμοια 10αρια και μετα είπαν ότι παίξανε 3 vs 1 , κατάλαβες τον λόγο?
εσωτερικο με πήγαν? χαχχαχα καλα σε λέω αλαν ντι άλλον , ρε φίλε την παλευεις? πες μου
χαχαχχαχαχαχχα
εισαι εντελος αστείος, εντάξη είπαμε σας την λεω άσχημα, ήστε άσχετοι και δεν ξέρετε τι να πήτε, αλλά το να λέτε και ότι να είναι? χαχαχχαχαχ
αλήθεια το σκέφτηκες πριν το γράψεις?
για κύρος ΚΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟ δεν το είδα εγω απέναντι μου, πρώτος το άρχισες και σε λίγο θα κλαίς η δνε θα ξανα κάνεις ποστ ΝΟΥΜΠΑ
 

DeletedUser16076

Ότι πεις φιλαρακο, καλή συνέχεια στο ριμ κάθε κόσμου ;)
αντεεεε τελικα δεν γινεσαι καλα με τιποτα, εγω οπου και να μπω ειμαι δυναμη,με εμενα ασχολησε? εισαι εντελος ασχετος τελικα, δες στον κ50, για πρεμιουμ μπηκα τελειωσε το πρεμιουμ, εκανα τις μαχες μου οντος σε δυσχερη θεση λογο των αντιπαλων (διπλα μου μπηκαν μεγαλες τσεπες, αλλα δεν έκλαψα και τους αντιμετώπησα οπως έπρεπε , αυτοί πήγαν σε άλλον κόσμο εγω συνεχίζω), και δεν ειμαι αγκαλίτσας αν έβλεπα τέτοιο πράγμα θα το έκλεινα, όπως το έχω κάνει πολλες φορές.
εσυ κοιτα να κανεις αυτο που ξέρεις(οχι πολεμο μονο αγκαλιες και ροζ πανοπλιες) και άσε με εμενα, το διασκεδάζω όπως πρεπει σε τέτοιο παιχνιδι.
 

DeletedUser16076

και ενα τραγουδι για όλες τις αγαπούλες


αντε σας βρηκα ενα να σας ταιριάζει
 

DeletedUser33703

Πω πω Δημήτρη έχεις καταντήσει χειρότερος από όλους τους Doom μαζί ρε φίλε , έχεις γίνει ο πλέον γραφικός τύπος του external .
Ξέρω ότι σε έχει πονέσει που σε πετάξαμε σαν το σκυλί από τη φυλή αλλά φτάνει , το μόνο που καταφέρνεις είναι να γελάνε μαζί σου όλοι .
Μπήκες στον 48 έκανες τη ρουφιανια σου , έκανες συμμαχία με Difa και Pvng όταν εμείς είχαμε σαν Unowns μισή ήπειρο και το μόνο που κατάφερες να κάνεις είναι να καταλήξεις πυξιδιασμενος .
Όταν έβλεπες ότι δεν χάναμε χωριά στα μαζικά πλάνα που κάνατε .
Είχε φτάσει σε σημείο ο πόλεμος μέσα σε 10 μέρες να έχουμε φάει 6 πλάνα .
Ξέρω ότι δεν περίμενες να κάνουμε κάτι , όπως και κανείς άλλος , και σε πόνεσε που η Unowns κλείνει κόσμο ακόμα και με ένωση .
Μόνο όσοι παίξανε στο κόσμο ξέρουν τι πέρασε αυτή η φυλή .
Αυτά για εσένα που έχεις κοντή μνήμη αλλά και εσύ την ίδια κατάληξη με τους Doom θα έχεις .
Μετά την πυξίδα σου που θα φας τον Σεπτέμβρη θα εξαφανιστεις και θα τριγυρίζεις και εσύ σε κανέναν αμερικανικο server .
Για την ώρα μπορείς να γλύφεις τα *****ια του Promanager του Ηλία που η Stop από τους χειρότερους νουμπαδες όπως τους έλεγες έγινε η καλύτερη πολεμική φυλή .
Θα καταλάβει όμως και ο Ηλίας τι είσαι και θα σε πετάξει και αυτός σαν το σκυλί .

10 πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

Πω πω Δημήτρη έχεις καταντήσει χειρότερος από όλους τους Doom μαζί ρε φίλε , έχεις γίνει ο πλέον γραφικός τύπος του external .
Ξέρω ότι σε έχει πονέσει που σε πετάξαμε σαν το σκυλί από τη φυλή αλλά φτάνει , το μόνο που καταφέρνεις είναι να γελάνε μαζί σου όλοι .
Μπήκες στον 48 έκανες τη ρουφιανια σου , έκανες συμμαχία με Difa και Pvng όταν εμείς είχαμε σαν Unowns μισή ήπειρο και το μόνο που κατάφερες να κάνεις είναι να καταλήξεις πυξιδιασμενος .
Όταν έβλεπες ότι δεν χάναμε χωριά στα μαζικά πλάνα που κάνατε .
Είχε φτάσει σε σημείο ο πόλεμος μέσα σε 10 μέρες να έχουμε φάει 6 πλάνα .
Ξέρω ότι δεν περίμενες να κάνουμε κάτι , όπως και κανείς άλλος , και σε πόνεσε που η Unowns κλείνει κόσμο ακόμα και με ένωση .
Μόνο όσοι παίξανε στο κόσμο ξέρουν τι πέρασε αυτή η φυλή .
Αυτά για εσένα που έχεις κοντή μνήμη αλλά και εσύ την ίδια κατάληξη με τους Doom θα έχεις .
Μετά την πυξίδα σου που θα φας τον Σεπτέμβρη θα εξαφανιστεις και θα τριγυρίζεις και εσύ σε κανέναν αμερικανικο server .
Για την ώρα μπορείς να γλύφεις τα *****ια του Promanager του Ηλία που η Stop από τους χειρότερους νουμπαδες όπως τους έλεγες έγινε η καλύτερη πολεμική φυλή .
Θα καταλάβει όμως και ο Ηλίας τι είσαι και θα σε πετάξει και αυτός σαν το σκυλί .
τοσα ψέματα μαζί πως τα κατάφερες και τα έγραψες?
εισαι άθλιος να μιλας με τετοιο τρόπο σε εμενα που σε έκανα για λίγο να φανεις παίκτης, είσαι ενας άσχετος που άρχισε να φαίνεται, μέχρι τώρα καλά περνούσες την προπαγάνδα σου.
το ότι με πετάξατε απο την φυλή σας? αχχαχα καλά γελάνε και οι πέτρες.
ο ίδιος οι ντα βίντζι το απάντησε ρε άθλιο υποκείμενο δεν διαβάζεις τι γράφουν οι δικοί σου? ΚΟΤΟΥΜΠΕΣ κανουν ασερ και σια μολις τους απαντάω, εσυ πότε θα τις αρχίσεις πες μου.
στον κ48 ήσουν ο ρουφιάνος και το γυρνάς σε εμε΄να? τι παίρνεις αλήθεια και δνε θυμάσε τις απαντήσεις που στις πετάω στην μαπα, δε ουτε τις χλέπες δεν τις καταλαβαίνεις?
δουκας στην δικη(του κ48) σαμεργκιφτ + ναιτγουοκερ.. βαρωνος εγω, και επειδη το σκιβαλο ο ναιτ ηθελε να στην δωσει εσενα την φυλη έπρεπε να πουμε και ευχαριστω? ρε ουστ κοπροσκυλα, για να μην λες ότι σου πηραμε και την φυλη, αντι ο σαμερ να αλλάξη τα δικαιώματα του χλεχλε του ναιτγουόκερ, φύγαμε και κάναμε δικη μας φυλη με τα άτομα τα δικα μας, τους δικους σας χάρισμα σας τους αφήσαμε(δες ανθούλι).
ποιος ηταν ο λελες και ρουφιανακος? μπλακακο? νιανιαρο που γράφεις ότι αθλιότητα σου κατέβει να καλύψεις τις βρωμιές σου?
ασε και σε ξέρουν όλοι στις φυλετικές, που κανονικά γκλόμπαλ μπαν έπρεπε να φας, αλλα΄στην χαρίσανε οι διαχειρηστές(νιανιαρο σκεφτηκαν είσαι και στην χάρισαν).
όταν μιλας άλλη φορά για εμένα να πλένεις το στόμα σου αναιδέσταστο παιδάκι.
μεχρι και τους δικους σας βρίζεται τσογλανάκια στα σκυπε(αρτουρρρρρρρρ πες του), δεν ντρέπεστε κολομωρα.
και ναιιιιιιιιιιι με πόνεσε που κλείνετε κόσμο... ΑΣΧΕΤΕ ΝΟΥΜΠΑ
υ.γ
εσυ για να φτάσεις τον ηλία θέλεις πολλά μωρο, μεγάλωσε βγάλε την πιπίλα να νοιωσεις πρώτα τον κοσμο και μετα μίλα.
εσυ θα μιλήσεις σκίβαλο για εμενα και τον ηλία? βρωμόσκυλο , τι νομίζεις όλοι σαν εσένα είναι βρωμιάρικο μωρο.
υ.γ.2
βάλε τώρα την ροζ φορεσιά κουνιστο παιδι και άσε εμενα να παίζω σωστά τις φυλετικές, άλωστε έχεις τους ομοίους σου, βουβουζέλα και σία, μια χαρα σε λένε παικταρα, πρόσεχε μην το πιστέψεις σε δουλεύουν.

10 πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Άσχετε είσαι για πολλες κλοτσιες τελικά και δεν ξέρω ποιος θα βρεθεί να στις δώσει .
Εγω σίγουρα πάντως θα σου δώσω μια πυξίδα τον Σεπτέμβρη για να τη θυμάσαι γτ έβγαλες πολύ μεγάλη γλώσσα .
Ψευαταρα ε ψευτερα ,ότι μαλακια και να πεις την αλήθεια για τον 48 και για τον 42 την ξέρουν όλοι .
Εγώ ρε παλιονουμπο έπρεπε να φάω γκλομπαλ που είμαι από τους ποιο νόμιμους παίκτες στο gr? Τραχανά που μπαίνεις σε καθε κόσμο με 10 λογαριασμούς και χαίρεσαι ,θα μου την πεις και όλας σκουπιδιαρη που στον 33 έφαγες Μπαν για ultimate .
Εισουν ένα σκουπίδι των φυλετικών και επειδή είναι πονοψυχος ο ντα Βίντσι σε έβαλε στη φυλή και πήρες και λίγο αξία.
Τώρα ξαναγυρισε ο παλιός καλος Genlyn ο πυξιδιαρης ,ο Genlyn που όλοι αγαπήσαμε .

10 πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35456

νομιζω εχει κοπει στο σχοινι εδω και καιρο
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
180 μερες είναι κατόρθωμα για σενα? Προσωπικό ρεκόρ?

Που μικρουλι πυξιδιασμενε μου γιατί εξετειας μου σε έβγαλαν εσωτερικό,
1)180 μέρες= με 6 μήνες διότι ο κάθε μήνας έχει 30 μέρες
2)Είδες να γράφω πουθενά ότι είναι ρεκόρ? Απλά είπα ότι τέτοιος πόλεμος έχει να γίνει από Κ37 που κράτησε 2 χρόνια.
3) είδα και ειρωνείες στον 52 κανόνισε να λογκαρω και να πάει η καρπαζια συννεφο, προπαγάνδα σου έκανα και έφαγες τον παπά και δεν άντεξες ούτε 2 εβδομαδες και σε έφαγαν.
 

DeletedUser35772

Τα χερετισματα μου στην μεγαλη αγκαλια του 48

Βγενοντας απο την συραγγα να μας πειτε ολοι ποσους ριξατε και ποσους φαγατε να ξερουμε με ποιους θα μιλαμε απο εδω και στο εξης
 
Κορυφή