Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser16076

http://prntscr.com/hv2pp9
καλά τελικά έχεις η δεν έχεις γνώμη? αποφάσισε να συνεχίσουμε να δούμε που θα το πας?
μαλλον τα χ'απια τα πέρνεις εσυ ξέρεις εσυ σαν αυτά που σας αρέσουν.....
μετα τι βλέπεις? γαλάζια πράσινα η μωβ ανθρωπάκια?
μικρούλι μεγάλωσε να αποκτησεις και εμπειρίες και μετα πες ότι λες, αυτά τα έχουμε πει 100αδες φορές , εισαι λίγος και σε αυτά.....
 

DeletedUser33711

έχεις είπε κανεις ότι είσαι

Εσυ με αποκαλεις ετσι , μαλλον εισαι κρυφομουσιτσα φανατικος θαυμαστης.

καλά τελικά έχεις η δεν έχεις γνώμη? αποφάσισε να συνεχίσουμε να δούμε που θα το πας?

Δεν εξεφρασα τη γνωμη μου εγω πουθενα πανω σε αυτο που ποσταρες οταν σχολιασες τα περι γνωμης και εαν δικαιωμα ή οχι να την εκφραζω, ειπα καποια γεγονοτα. Τωρα εσυ τι διαβαζεις δε ξερω. Και απο κει και περα μπορω να ειμαι οσο μικρος θελεις για εσενα η γνωμη σου για μενα και για αλλους εχει μηδαμινη σημασια. Απο αυτους που εχει αξια η γνωμη τους για μενα εχω φροντισει. Απλα σε διασκεδαζω λιγο να γινετε νταχντιρτι. Αχ βρε τζενλιν μεγαλε δασκαλε :D:D:D:D:D:D

Εχεις πολυ πλακα συνεχισε μη σταματας !! o_O
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά με υγεία και οτι επιθυμείτε!!!

Σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες που μάζεψα απο φίλους μου απο τη πλευρά της ΝΤΙΦΑ και ενώ είχα περίπου μια ιδέα για το σημερινό πλάνο, έχω να σχολιάσω κάποια γεγονότα...

Καταρχάς μπράβο στον πιλότο του (αερο)πλάνου της TRQ το blacko για το - κατα κοινή ομολογία - καλό πλάνο που έβγαλε και εκτελέστηκε με μαζικότητα απο τους τρικουερτιανούς παρά το δύσκολο των ημερών.

Έπειτα θέλω, χωρίς να έχω λογκάρει ακόμα να δω αναφορές και γενικά τι παίχτηκε λόγω κάτι δουλειών, και απο οτι έχω ακούσει και δει στο σκαιπ να ρωτήσω..

Ο φίλτατος κέρας μοίρασε καλά τις άμυνες είτε υπερστάκαρε τον ναμαι κεγώ και τον λεμονίτο και αφησε τον κοροιδάρα στο ελεός του;
Ο κύριος κοροιδάρα φέρει πλήρως την ευθήνη όπως ακούστηκε σήμερα γιατί δεν ζητησε άμυνες είτε δεν υπήρχαν διαθεσιμες άμυνες;
Μήπως ο μπλάκο σας έπιασε κορόιδο; (κορόιδο,κοροιδάρα,λογοπαίγνιο να γινεται χαχαχα)
Η εικόνα του ακκ BLACK DOG είναι όντως οτι καλύτερο έχει να επιδείξει ο κ48;;;

Αφήνω αυτά εδώ,όποιος θέλει απαντάει,καλη συνέχεια!!!

ΥΓ.Ψηφίζουμε καθημερινά Μπολ για το ALL STAR GAME
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους σήμερα αλλά και εχθές είδαμε ενα τραγικό πλάνο από τα παιδιά της ΤRQ με επιθέσεις σε άκυρα σημεία σε χωριά να δέχονται απο 2 αριστοκράτες και άμυνες από πίσω μην τους το κάνουν ρεκλειμ κλαίω (λογικα θα βαρουσαν με 50 ολοι):D... έχω να πω τελικά και με βεβαιότητα οτι τα πλανα του μεγα στρατηλάτη BLACKO είναι απο τα LIDL...
χθες στο πλάνο της TRQ 0 χωριά κερδήθηκαν 4 χάθηκαν αυτο καθιστά το χθεσινό πλάνο αποτυχία οσο για το σημερινό δεν έχω κατι να πω ακούσαμε πολλά πυξιδες σε λεμονιτο (0 απωλεις χωριων), ακούσαμε και οτι με 3 πλανα του ΠΛΑΝΑΡΧΗ θα τον τελειώνατε και αυτόν και όλοι την DIFA μικρή και μεγάλη τα λόγια είναι περιττά όσο για το θέμα κοροιδαρα τα παράπονά στην ηγεσία μας αστε τα μπράβο και τα συγχαρητήρια δεν ψαρώνει κανένας πλεον:confused:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16076

για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους σήμερα αλλά και εχθές είδαμε ενα τραγικό πλάνο από τα παιδιά της ΤRQ με επιθέσεις σε άκυρα σημεία σε χωριά να δέχονται απο 2 αριστοκράτες και άμυνες από πίσω μην τους το κάνουν ρεκλειμ κλαίω (λογικα θα βαρουσαν με 50 ολοι):D... έχω να πω τελικά και με βεβαιότητα οτι τα πλανα του μεγα στρατηλάτη BLACKO είναι απο τα LIDL...
χθες στο πλάνο της TRQ 0 χωριά κερδήθηκαν 4 χάθηκαν αυτο καθιστά το χθεσινό πλάνο αποτυχία οσο για το σημερινό δεν έχω κατι να πω ακούσαμε πολλά πυξιδες σε λεμονιτο (0 απωλεις χωριων), ακούσαμε και οτι με 3 πλανα του ΠΛΑΝΑΡΧΗ θα τον τελειώνατε και αυτόν και όλοι την DIFA μικρή και μεγάλη τα λόγια είναι περιττά όσο για το θέμα κοροιδαρα τα παράπονά στην ηγεσία μας αστε τα μπράβο και τα συγχαρητήρια δεν ψαρώνει κανένας πλεον:confused:
επειδή δεν έχω καμοια εικόνα πλέον απο τον 48, αλλά θέλω λίγο να ξέρω το τι'γίνεται, και επειδή όπως είπες και εσυ φίλτατε με τα μπραβο και τον καθρέφτη παιχνιδι δεν γίνεται αλλά μονο για ψάρωμα είναι.
αυτά που έγραψες είνα για ένα δεύτερο πλάνο? που πάλι δεν πήγε καλά η για το πλάνο που ξέρω (ενα που δεν πήγε καλα), η αλήθεια δεν ξέρω πολλά αλλά μια ενημερωση καλή είναι.
 

DeletedUser16076

Εσυ με αποκαλεις ετσι , μαλλον εισαι κρυφομουσιτσα φανατικος θαυμαστης.



Δεν εξεφρασα τη γνωμη μου εγω πουθενα πανω σε αυτο που ποσταρες οταν σχολιασες τα περι γνωμης και εαν δικαιωμα ή οχι να την εκφραζω, ειπα καποια γεγονοτα. Τωρα εσυ τι διαβαζεις δε ξερω. Και απο κει και περα μπορω να ειμαι οσο μικρος θελεις για εσενα η γνωμη σου για μενα και για αλλους εχει μηδαμινη σημασια. Απο αυτους που εχει αξια η γνωμη τους για μενα εχω φροντισει. Απλα σε διασκεδαζω λιγο να γινετε νταχντιρτι. Αχ βρε τζενλιν μεγαλε δασκαλε :D:D:D:D:D:D

Εχεις πολυ πλακα συνεχισε μη σταματας !! o_O
αχχαχαχαχχαχα
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
χαχαχαχχαχαχ
εσυ τώρα καταλαβαίνεις τι γράφεις? εγω ΟΧΙ
χαχχαχαχαχαχχα
να ξέρεις μικρέ και ΑΥΤΟ που κάνεις το έχω κάνει πριν πολλά πολλά χρόνια(είπαμε δάσκαλος), εχεις ακόμη να γράψεις πολλά τετοια να το πιάσεις καλά, αλλά είσαι σε σωστό δρόμο.
ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ καταλαβαίνεις ότι δεν μιλάς σοβαρά και δεν μπερδεύεσαι , αλλιως εχεις πρόβλημα....
και για την γνώμη σου στο ειπα , στον καθρέφτη όλοι μαζί
και εγω διασκεδάζω μικρε αλλιως δεν θα έγραφα, αλλά εγω έχω να πω και 1,2,3,4....πολλαααααα που έχω κάνει στις φυλετικές, εσυ? μονο για τον καθρέφτη έτσι?
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
λοιπων αυτο το πλανο ηταν πριν 1 εβδομαδα

ΛΟΛΟΜΠΑ
900 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ
300 ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΕς
180 ΝΟΥΚ
180 ΜΙΣΑ ΝΟΥΚ
ΧΩΡΙΑ 0
ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ 4 ΧΩΡΙΑ



Αμυνόμενος παίκτης της ημέρας
Νίκησε τις περισσότερες μονάδες σε αυτόν τον κόσμο ως αμυνόμενος, μέχρι τις 00:00!

1.708.774

υ.γ. ακόμη περιμένουμε τα τρομερά πλάνα του Νίκου μπλακο που θα μας πήγαινε πυξίδα σε 1 εβδομάδα πέρασε ο καιρός και ακόμη εδώ είμαστε και θα είμαστε μέχρι να κλείσουμε τον κόσμο αυτό να το θυμάστε γατάκια!

Το χθεσινό ήταν αυτό που ανάφερα εγώ λίγο πιο πάνω άστα τρελέ γελάει το gr.... τελικά ο ΒLAKO είναι super πέκτης και βγάζει τρομερά πλάνα :p
 

DeletedUser35456

για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους σήμερα αλλά και εχθές είδαμε ενα τραγικό πλάνο από τα παιδιά της ΤRQ με επιθέσεις σε άκυρα σημεία σε χωριά να δέχονται απο 2 αριστοκράτες και άμυνες από πίσω μην τους το κάνουν ρεκλειμ κλαίω (λογικα θα βαρουσαν με 50 ολοι):D... έχω να πω τελικά και με βεβαιότητα οτι τα πλανα του μεγα στρατηλάτη BLACKO είναι απο τα LIDL...
χθες στο πλάνο της TRQ 0 χωριά κερδήθηκαν 4 χάθηκαν αυτο καθιστά το χθεσινό πλάνο αποτυχία οσο για το σημερινό δεν έχω κατι να πω ακούσαμε πολλά πυξιδες σε λεμονιτο (0 απωλεις χωριων), ακούσαμε και οτι με 3 πλανα του ΠΛΑΝΑΡΧΗ θα τον τελειώνατε και αυτόν και όλοι την DIFA μικρή και μεγάλη τα λόγια είναι περιττά όσο για το θέμα κοροιδαρα τα παράπονά στην ηγεσία μας αστε τα μπράβο και τα συγχαρητήρια δεν ψαρώνει κανένας πλεον:confused:
σκουπιδι πριν ξανα μιλησεις για το blacko θα παιρνεις αδεια ενας ασχετος εισαι που βγαινεις και γραφεις για να μας αποδειξεις τι?οτι
εισαι καλυτερος του?οτι μπορεις να βγαλεις καλυτερα πλανα? ενα τιποτα εισαι

--------------------

+10 πόντοι από yioryos
Λόγο επιθετικής ανάρμοστης συμπεριφοράς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

λοιπων αυτο το πλανο ηταν πριν 1 εβδομαδα

ΛΟΛΟΜΠΑ
900 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ
300 ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΕς
180 ΝΟΥΚ
180 ΜΙΣΑ ΝΟΥΚ
ΧΩΡΙΑ 0
ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ 4 ΧΩΡΙΑ



Αμυνόμενος παίκτης της ημέρας
Νίκησε τις περισσότερες μονάδες σε αυτόν τον κόσμο ως αμυνόμενος, μέχρι τις 00:00!

1.708.774

υ.γ. ακόμη περιμένουμε τα τρομερά πλάνα του Νίκου μπλακο που θα μας πήγαινε πυξίδα σε 1 εβδομάδα πέρασε ο καιρός και ακόμη εδώ είμαστε και θα είμαστε μέχρι να κλείσουμε τον κόσμο αυτό να το θυμάστε γατάκια!

Το χθεσινό ήταν αυτό που ανάφερα εγώ λίγο πιο πάνω άστα τρελέ γελάει το gr.... τελικά ο ΒLAKO είναι super πέκτης και βγάζει τρομερά πλάνα :p
ειδα στα στατς όμως ότι πήραν απο τον Koroidara 7 χωριά....
καλά και εγω γι αυτό κάθομαι να δω τον μπλάκο να κάνει τα πλάνα που λέει οτι κάνει καλά, η αλήθεια στους ντουμ ειχε κάνει καλά πλάνα, αλλά θα κρίνω συμφωνα πως θα πάει σε αυτόν τον κοσμο, είμαι αντικειμενικός δεν θέλω να προκαταβάλλω αν είναι καλός η όχι. ανάλογα πως θα πάει σε αυτόν τον κόσμο θα ξερω και το τι κάνει.
πολλές φορές εχω έρθει σε σύγκρουση με άλλους παικτες λεκτικά (οχι παικτάκια έτσι για σοβαρους μιλάω), αλλά πάντα λέω το τι είναι ικανοι να κάνουν, εδω μπλάκο μπορεις να δειξεις τι αξιζεις.
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
κλαίω θανασακι αγοράκι μου μπες πίσω στην σπηλιά σου και ζήτα κανένα τάλιρο απο τους γονείς σου να βάλεις πρεμ εγω ποτέ δεν είπα ότι είμαι σούπερ παίκτης ούτε οτι θα σας σκίσω σε 10 μέρες εγω λέω τα γεγονότα ;) συν τις άλλης ακούσαμε οτι τον γκρατσιανη θα τον βαρουσατε με οτι έχετε και θα τον παίρνατε πυξίδα (λογια του στρατηλατη μπλακο πριν 1 μηνα) ο γκρατσιανη σήμερα είναι με +20 χωριά δικά σας κλαίω
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ειδα στα στατς όμως ότι πήραν απο τον Koroidara 7 χωριά....
καλά και εγω γι αυτό κάθομαι να δω τον μπλάκο να κάνει τα πλάνα που λέει οτι κάνει καλά, η αλήθεια στους ντουμ ειχε κάνει καλά πλάνα, αλλά θα κρίνω συμφωνα πως θα πάει σε αυτόν τον κοσμο, είμαι αντικειμενικός δεν θέλω να προκαταβάλλω αν είναι καλός η όχι. ανάλογα πως θα πάει σε αυτόν τον κόσμο θα ξερω και το τι κάνει.
πολλές φορές εχω έρθει σε σύγκρουση με άλλους παικτες λεκτικά (οχι παικτάκια έτσι για σοβαρους μιλάω), αλλά πάντα λέω το τι είναι ικανοι να κάνουν, εδω μπλάκο μπορεις να δειξεις τι αξιζεις.
μην περιμένεις και πολύ ο μπλακο γύρισε πίσω φανταρακι οποτε δεν θα δεις κάτι καλύτερο από αυτά που ήδη είδες
 

DeletedUser35456

κωστακη σ ειπα την αληθεια και πονεσε το τι ακουτε εσεις στο κοσμο π ζειτε ειναι αλλο θεμα
 

DeletedUser33515

Αυτα κανει το παρατηριτηριο. Βγαινει και ο καθε τελευταιος να πει τα δικα του.

Το αποκορύφωμα τον Κώστα (γκρατσιανι) που έφυγε απο την φυλή την ακριβείς ώρα που έσκαγε το πλάνο ενώ ολα μηνύματα για το πλάνο είχαν σταλει απο το ακκοουντ του... Το ένα που εχω να πω είναι οτι στο βρώμικο παιχνίδι σίγουρα κερδίσατε με τόσους ρουφιάνους δεν σας φτανει κανενας.

Πλευρά 1:
Φυλές: Trq, TRQ., TRQ..
Πλευρά 2:
Φυλές: PANTS, DiFa**, VNG

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 99
Πλευρά 2: 68
Διαφορά: 31

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 618,731
Πλευρά 2: 490,009
Διαφορά: 128,722

chart


Πάρε και τα στατς του μηνα για να μην κλαις γιατι ουτε τι ειναι τα στατς δεν ξερεις. Βρεθηκες σε φυλή με μέτριους και νομιζεις εισαι καλος. Ειπα θα μιλάω μόνο με Λανιστερ πλέων αλλα και εσυ και το μηδενικό ο κεράς και το απόβρασμα ο Γκριμ την είδατε παιχταραδες. Ουτε για την Μακρονησο δεν θα μπενατε ΤΡΚ..
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
κλαμααα :D:D εσυ ποιος είσαι πάλι;; χαχαχα όποιος και να είσαι ακουγεσε πολύ παιχταρας τελος πάντων μην μας μιλας ρίχνεις το επιπεδο εχω και εγω καθρέφτη στο σπίτι μου να θαυμάζω τον εαυτό μου πολλή μετριοφροσύνη έπεσε εδώ μέσα ανθουλλης γελαει ο κοσμος βγηκες να μιλησεις για ρουφιανιες και βρώμικο παιχνίδι οταν ο αρχηγος σου με επερνε τηλεφωνα στο σκυπε μαζι με τον Ιουδα για να με στρατολογησουν νουμερο ανθουλλη κλείσε λίγο το στόμα σου και μίλησες πολύ..... κατάντια φίλε κατάντια δεν μιλαω με τελειωμένους
 

DeletedUser33515

κατάντια φίλε κατάντια δεν μιλαω με τελειωμένους
Ποσο λιγος εισαι σου μιλαω με στατς και εσυ δεν τεκμηριωνεις τιποτα.

Λεμονιτο Σπυριδης Νικος Κοτερακιας Γκρατσιανι και αρκετοι αλλοι, οι ρουφιανοι σου. Σου δινω με ονοματα και στατιστικα το ποσο βρωμικοι εισαστε πες μας για τους δικους μας τωρα.

Σου δειχνω και τα στατς ουτε αυτα σχολίασες. Να μιλαμε ναι αλλα να λεμε και αληθειες και η αληθεια ειναι απο την αρχη του πολεμου ημαστε πανω 5 χωρια και ας παιζαμε 6β1 (αυτα χωρις τους wws για να μην σας εξευτελίσω τελείως)

Οσο για το δεν μιλαω με τελειωμενους που λες, αμα ημουν τελειωμενος θα επαιζα και εγω στην ΔΙΦΑ.

Τωρα πριν βγεις και πεις κατι ασχετο απαντα μου με στατιστικα δειξε μου τους ρουφιανους μας και δειξε μου και τα στατς που λενε πως Νικατε. Τραγικε
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
exorcism,phycotic nobles,Molon laveGR,Κastanakos,QQ PRO,Itachi και ακομα 3-4 ατομα που δεν υπάρχει λόγος να γράφω ο γκρατσιανη δικός μας ήταν από την αρχή το οτι προσπαθήσατε να τον πάρετε δεν σημαίνει οτι είναι ρουφιάνος και για να εξηγούμαστε δεν μιλάω για τον Κωστα τον γκρατσιανη, γιατι πεχτικανε πολλές μαλακίες και εσυ δεν ξέρεις την Ιστορία αποτι φαίνεται
 

DeletedUser33515

ο γκρατσιανη δικός μας ήταν από την αρχή το οτι προσπαθήσατε να τον πάρετε δεν σημαίνει οτι είναι ρουφιάνος και για να εξηγούμαστε δεν μιλάω για τον Κωστα τον γκρατσιανη, γιατι πεχτικανε πολλές μαλακίες και εσυ δεν ξέρεις την Ιστορία αποτι φαίνεται

Οχι για τον Κωστα να μιλησεις και να πεις για πιο λογο ειναι 20 χωρια πανω. Να πεις που ολος τυχαιως αλλαξε φυλη την ωρα που χτυπουσε το πλανο ενω ειχε ολο το πλανο στο ακκοουντ του. Πλανο φυσικα που θα κατεστρεφε ολη την ΠΒΝΓ μετα το τρελλο πλανο σε Ιντεσισιον θα χανατε 100 χωρια εκει και θα τελειωνε ο κοσμος. Πες πως εγινε τυχαια να γελασω. Οτι ξυπνησε ενα πρωι ο Κωστας και ειπε με παρακαλουσαν τοσες μερες αλλα τελικα την αποφαση την πηρα την ωρα που εσκαγε το πλανο. Πες το να γελασουμε ολοι μαζι. Ντρεπομαι και να μιλω μαζι σου, νιωθω οτι μονο και μονο που σου μιλω λερονομαι.
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ο κωστας δεν επεξε ποτε στον κ48 και ουτε παίζει , τελικά είσαι τελείως ****ς μην μιλάς :D γελάνε όλοι με αυτά που λες
 

DeletedUser35456

ακαλα screamer ποιος δεν επαιζε ρε ασχετε και αυτοι που ειπες για μας δεν ηταν ρουφιανοι απλα καταλαβαν τι ειστε σε αντιθεση με lemonito spyridi και τους λοιπους π ηταν ολα σχεδιασμενα και ειχαν παρει αμυνες

ΥΓ. ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΠΥΞΙΔΙΑΣΩ
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
χαχαχαχα σε περιμένω πωσ και πως νοομπακο δεν ντρέπεστε ρε να μιλάς για λεμονιτο ενώ σε σώζει απο πυξηδα;
για εσωτερικο σε ειχαν ολοι ρε χαχαχα

υγ. δεν επαιξε και δεν παίζει ο Κώστας στο γκρατσιανι
 
Κορυφή