Τοποθέτηση της Triquetra

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Να'μαι και εγώ και να'μαι και ξερώ εγώ
χαχαχαχαχαααχαχααχαχχαα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33515

Και λίγο context για αυτούς που τώρα μπήκανε και δεν ξέρουν τι έγινε μέχρι τώρα για να τα λέμε όλα όπως έχουν. Οι φυλές δίκη και ΝΟΜ ητανε σε πόλεμο για την ήπειρο 54 και πόλεμο με την φυλή wws στην 44. Η φυλή ΔΙΦΑ τότε που έκλεισε την ήπειρο της χωρίς πόλεμο συμμάχησε με τις φυλές ΠΧ1 μεχρι 4 και VNG που κάνανε συμμαχία για να κλείσουν την δικη τους ήπειρο χωρίς πόλεμο.

Ο στρατηλάτης Genlyn με μερικούς πιστούς φεύγουνε απο την ΔΙΚΗ και πανε στην WWS και φτιάχνουν μια υπερσυμμαχια για να κάνουνε πόλεμο με Δικη που είχε πλέον σπάσει σε ΔΙΚΗ και Unowns και είχανε πόλεμο μεταξύ τους.

O πόλεμος ξεκινά με ΔΙΦΑ 1 και 2, ΠΧ 1-4, VNG 1-2 και WWS1-5 Ενάντιων τον φυλών ΔΙΚΗ Unowns και ΝΟΜ 1-2 οι οποίες φυλές btw ηταν σε πόλεμο μεταξύ τους. ( οι ΝΟΜ δεν τους κάνανε την χάρη να μπούνε στην υπερσυμμαχια αν και προσπάθησαν πολύ να τους στρατολογησουν.) Στο πρώτο πλάνο ο ιδρυτής και αρχηγός της δίκης πάει σχεδόν πυξίδα και βγαίνουν όλοι οι τελευταίοι στο φόρουμ να λένε για πυξίδες σε μια βδομάδα.

3 μήνες και 10000 ρουφιάνους μετά (φραππεδια λεμονιτο σπυριδηςνικος ο σαντοου πιο πρόσφατα) οι TRQ είναι ακόμα εδώ


Βγείτε τώρα Κερας και λοιποί να πείτε τα ψέματα σας.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
3 μήνες και 10000 ρουφιάνους


ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ

Όταν κάνατε τις στρατολογισης πανηγύρια όταν στην κάνουν οι άλλοι βγάζετε όλοι τον Τσεκεβαρα από μέσα σας και εμείς έτσι και αλλιώς και αλλιωτικα.

Υ.Γ Μονό boxeur
 

DeletedUser33515

Όταν κάνατε τις στρατολογισης πανηγύρια όταν στην κάνουν οι άλλοι βγάζετε όλοι τον Τσεκεβαρα από μέσα σας και εμείς έτσι και αλλιώς και αλλιωτικα.

Υ.Γ Μονό boxeur
Τώρα τελευταία πετάγεσαι πολύ για να σου κάνω μαθήματα εσύ, σου είπα και πιο παλιά μαζί μου θα συμφωνείς για να πας μπροστά. Μην ξεκινάς κάτι που δεν μπορείς να τελειώσεις.

Άλλο ρουφιάνος και άλλο βαρέθηκα τις λαμογιες τον ΔΙΦΑ και θέλω να φύγω. Και φυσικά άλλο το είμαι στην ΤΡΚ και έχω διαμοιρασμό τον DUBFX.

Και μιας και σε βρήκα, εσύ απειλούσες τον γκρατσιανι ότι άμα δεν πάει πίσω ΔΙΦΑ θα τον πάρεις εσωτερικό στον 49?

Πίσω στην τρώγλη σου, μια φορά τον μηνά να βγαίνεις να σου κάνω μάθημα και μετά πίσω στην τρυπα.
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Εμείς κάναμε την πρώτη μεταγραφή μετά τον δεύτερο μήνα και δεν είχαμε ποτέ ρουφιάνους ούτε ήμασταν περήφανοι για αυτούς, ούτε είπαμε ότι θα κλείσουμε τον κόσμο λόγω ρουφιάνων.

Σε μας ήρθαν παιδιά που δεν ήθελαν να ανεχθούν άλλο την συμπεριφορά σας και την νουμπιά σας.
Όποιος ήρθε σε μας δεν μας έδωσε καμιά πληροφορία και ούτε του ζητήθηκε. Πολύ σημαντικό αυτό.
Σε μας κανένας δεν έγινε ρουφιάνος ούτε πριν ούτε μετά.

Το μόνο που έχετε είναι η διαφορά χωριών που όλο και γίνεται μικρότερη, στο 1-1 μετράτε αντίστροφα γιατί πολεμικά υστερείτε.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Τώρα τελευταία πετάγεσαι πολύ για να σου κάνω μαθήματα εσύ, σου είπα και πιο παλιά μαζί μου θα συμφωνείς για να πας μπροστά. Μην ξεκινάς κάτι που δεν μπορείς να τελειώσεις.

Άλλο ρουφιάνος και άλλο βαρέθηκα τις λαμογιες τον ΔΙΦΑ και θέλω να φύγω. Και φυσικά άλλο το είμαι στην ΤΡΚ και έχω διαμοιρασμό τον DUBFX.

Και μιας και σε βρήκα, εσύ απειλούσες τον γκρατσιανι ότι άμα δεν πάει πίσω ΔΙΦΑ θα τον πάρεις εσωτερικό στον 49?

Πίσω στην τρώγλη σου, μια φορά τον μηνά να βγαίνεις να σου κάνω μάθημα και μετά πίσω στην τρυπα.

Ναι οντως αλλο ρουφιανος και αλλο βαρεθηκα της λαμογιες και τον κακο χαρακτήρα των trq και θα βοηθήσω γιατι ετσι γουσταρω τους difa. Οταν ο γκανιαν ηταν στην difa και επερνε επιτηρησης οταν τρωγατε πλανο να σας τα παιξει και ειχε και διαμοιρασμο με ολοι την difa καλα ηταν, αλλα ναι ξερω τωρα θα πεις αυτος ηταν διαδικτυακός φιλος του μπλακο λογικο ηταν να κανει τετοια.
Στον 49 ενας απλος στρατιωτης ειμαι δεν εχω προνομοια για τετοια πραγματα παμε παρακατω Ανθουλι που θα μου κανεις και μαθηματα.
 

DeletedUser33515

Στον 49 ενας απλος στρατιωτης ειμαι δεν εχω προνομοια για τετοια πραγματα παμε παρακατω Ανθουλι που θα μου κανεις και μαθηματα.

O γκρατσιανι μας το είπε ότι παρακαλούσες τον Φουμαλ να το κάνεις άλλα δεν σε άφησε. Ντροπή ντροπή και πάλι ντροπή.

Εγώ δεν ξέρω κάτι για επιτηρήσεις γκανιάν απο που τα βλεπετε αυτα?Στην δεύτερη μέρα τελικά όμως χτύπησε ο Κερας. Δεν μπορούσε να περιμένει.

btw Δεν απάντησες στο άλλο , τον σαντοου εσύ τον επερνες επιτήρηση ? η ο κο-πλαυ από το χωριό που δεν τον ξέρω?

Άγιες μέρες πρέπει να νηστεύω 2 βδομάδες μόνο και μόνο για να σου μιλήσω από την βρωμιά που έχεις πάνω σου.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
O γκρατσιανι μας το είπε ότι παρακαλούσες τον Φουμαλ να το κάνεις άλλα δεν σε άφησε

Οταν βρεις μνμ δικα μου για αυτο το πραγμα ελα να μου μιλησεις για παρακαλια εμενα γατουλι, εγω δεν παρακαλαω απαιτω οταν θελω κατι.

Υ.Γ1 αν ηταν μονο στο χερι μου πιστεψε με θα σου επαιζα τον κοσμο γιατι το αξιζεις αυτο οσο ποιο βρωμικα μπορουσα και πιστεψε με μπορω να το κανω αυτα που βλεπεις δεν ειναι τπτ.
Υ.Γ2 τίποτα δεν είναι αληθινό όλα επιτρέπονται
 

DeletedUser33515

Οταν βρεις μνμ δικα μου για αυτο το πραγμα ελα να μου μιλησεις για παρακαλια εμενα γατουλι, εγω δεν παρακαλαω απαιτω οταν θελω κατι.

Υ.Γ1 αν ηταν μονο στο χερι μου πιστεψε με θα σου επαιζα τον κοσμο γιατι το αξιζεις αυτο οσο ποιο βρωμικα μπορουσα και πιστεψε με μπορω να το κανω αυτα που βλεπεις δεν ειναι τπτ.
Υ.Γ2 τίποτα δεν είναι αληθινό όλα επιτρέπονται

Μπράβο αυτό ήθελα να ακούσω μόνο, να μην πετάγεται ο Κερας και ο άλλος ο τελειωμένος να λένε ότι να ναι (και εγω).Να λεμε τα πράγματα όπως έχουν. Εγώ χάσω κερδίσω θα ξέρω ότι κράτησα την αξιοπρέπεια μου αν εσύ χάσεις όμως μετά από τόσες λαμογειες δεν θα σου έχει μείνει τίποτα.

Μηνύματα δικά σου δεν έχω, τη είπε ο γκρατσιανι σου λέω και το είπε στο ρουμ τον ΕΝΓ του 49 όταν έγινε η ένωση με τους ΝΜ. Οποίος ηταν στο ρουμ το είδε. Ρωτα οποίον θες από το ρουμ της ΕΝΓ στο σκυπε να σου πει!

Εγώ νομίζω έχουμε φτάσει σε μια αλληλοκατανόηση φίλε. Δεν θέλω να μου λες όμως ότι μου αξίζουν λαμογιες, τις λαμογειες τις κάνεις γιατί έτσι ξέρεις, δεν σου έδωσα εγώ πότε δικαιολογία.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
δεν σου έδωσα

Σου ειπα εσεις το ξεκινησατε το θεμα λαμογιας, εμεις το μονο που καναμε ειχαμε μια διπλωματια καλητερη απο εσας αυτο μονο απο που και ως που ειναι αυτο μη επιτρεπτο και ανήθικο το σας παιρνει ομως παιχτης εμπιστος για εμας επιτηρησης και να βλεπει και το διαμοιρασμο μας ειναι ανήθικο, οχι φιλε μου δεν ειστε καθαροι για να κραζεται κανεναν. Καντε το παιχνιδι σας να κανουμε εμεις το δικο μας.
 

DeletedUser33515

Σου ειπα εσεις το ξεκινησατε το θεμα λαμογιας, εμεις το μονο που καναμε ειχαμε μια διπλωματια καλητερη απο εσας αυτο μονο απο που και ως που ειναι αυτο μη επιτρεπτο και ανήθικο το σας παιρνει ομως παιχτης εμπιστος για εμας επιτηρησης και να βλεπει και το διαμοιρασμο μας ειναι ανήθικο, οχι φιλε μου δεν ειστε καθαροι για να κραζεται κανεναν. Καντε το παιχνιδι σας να κανουμε εμεις το δικο μας.

Το συνεχίζεις? Πήρες τον γκανιάν καραμέλα που δεν ξέρω καν αν έγινε κάτι.Σου δίνω άπειρα παραδείγματα πριν απο λες ότι έγινε Λεμονιτο σπυριδηςνικος φραππεδιας κοτερακιας σαντοου. Όλα πρώτοι τα κάνατε, στο ξαναείπα μαζί μου δεν θα μιλάς εκτος για να πεις "οκαυ Νίκο έχεις δίκαιο".

Επειδή μίλησες στα ίσια και είπες πως παίζεις βρώμικα, είδες, σου είπα το εκτιμώ άλλα μην προσπαθείς με ψέματα να το γυρίσεις αλλού για να μην χάσουμε αυτή την αλληλοκατανόηση φίλε.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Το συνεχίζεις? Πήρες τον γκανιάν καραμέλα που δεν ξέρω καν αν έγινε κάτι.Σου δίνω άπειρα παραδείγματα πριν απο λες ότι έγινε Λεμονιτο σπυριδηςνικος φραππεδιας κοτερακιας σαντοου. Όλα πρώτοι τα κάνατε, στο ξαναείπα μαζί μου δεν θα μιλάς εκτος για να πεις "οκαυ Νίκο έχεις δίκαιο".

Επειδή μίλησες στα ίσια και είπες πως παίζεις βρώμικα, είδες, σου είπα το εκτιμώ άλλα μην προσπαθείς με ψέματα να το γυρίσεις αλλού για να μην χάσουμε αυτή την αλληλοκατανόηση φίλε.

Πρωτα απο ολα χρονια πολλα για το ονομα σου, δευτερων το φαινομενο γκανιαν ηταν και αυτο απο την αρχη οποτε ναι θα στο εχω καραμελα εφόσον περασε απο το λογαριασμο σαν co play και υπηρξε και η αναλογη εμπιστοσύνη στο προσωπο του μετα.

Γιατί στην Θεσσαλονίκη ούτε επιτρέποντα όλα ούτε τα αντιγράφουμε όλα.

γιατι ρε αδερφε το μετρο καθαρη αντιγραφη δεν ειναι? και εγω νομιζω ολα επιτρεπονται και κυκλοφορουν
 

DeletedUser24815

να σας κερασουμε και ενα λουκουμακι εσας απο trq?


χαχαχαχα ελεος,στρατολογησαμε ολο τν 48 εμεις και εχουμε και 10.000 ρουφιανους.

TRQ=0
 

DeletedUser33515

να σας κερασουμε και ενα λουκουμακι εσας απο trq?


χαχαχαχα ελεος,στρατολογησαμε ολο τν 48 εμεις και εχουμε και 10.000 ρουφιανους.

TRQ=0
Γιατί το γελάς φίλε? Ψέμα είναι? καυχιοσασταν και για τις στρατολογησεις και για τους ρουφιάνους τώρα θα πεις δεν έγινε πότε?

Επίσης ναι, κέρασε και εσύ τίποτα γιατί από την αρχή του πόλεμου (εκτος από το πρώτο πλάνο) κερνάμε μόνο εμείς.

Και πες στον Κερας να έρθει να μας πει για τα βάρβαρα που γελούσε τόσο πολύ. (Εκτος αμα δεν ηξερε οτι απο τισ 26 μεχρι 28 σαν φυλή παίρνατε όλοι βάρβαρα, μπορεί αυτός να ηταν στην απέξω άλλα νταξει το στατσ εκεί είναι το βλέπει και ο ιδιος.) Γελούσε όταν τα περνάτε εσείς?

Και οταν λες Λαννιστερ ότι πήρε την ανάλογη εμπιστοσύνη εννοείς ότι βγήκε και σας το είπε κιόλας οτι φεύγει και αντί μια βδομάδα που συμφωνήσατε τον χτυπήσατε στις 2 μέρες? Αυτό δεν μου θυμίζει σπυριδινικο που είχε διαμοιρασμό τον Νταμπ, ούτε Σαντοου που σου έδινε επιτήρησης σε εσένα ενώ ηταν μέλος της διοίκησης και Δούκας τον ΝΟΜ.

Σου είπα να μιλάμε σοβαρά να τα λέμε όπως έχει. Είδες δεν ανάφερα ούτε φραππεδια ούτε κοτερακια ούτε λεμονιτο ακόμα θα μου ξαναπείς για τον γκανιάν? Δεν με πειράζει που κάνετε λαμογιες με πειράζει όμως να βγαίνετε μετά και να λέτε ψέματα για να δικαιολογήσετε τις λαμογιες σας.
 

DeletedUser35038

Να διευκρινιστει παρακαλω οτι αλλο μαζευω καποια βαρβρα να δυναμωσω λογαριασμους και αλλο μαζευω ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ενω εκραζα καθε μερα την ντιφα για τον ιδιο λογο γιατι ειμαι απελπισμενος τα τελευταια μου πλανα χωρις ρουφιανους εστω πολους πηγανε στον βροντο δεν πηραμε ουτε μισο χωριο εφαγα πλανο χωρις να εχω 14 ρουφιανους οπως πριν και εχασα ολοκληρους λογαριασμους αλλοι τα παρατησαν αλλοι δινανε απο μονοι τους χωρια αλλοι πυξιδουλα ομορφη.......χμμμμ εμενα σαν κινηση απελπισιας μ κανει παντως δεν ξερω πως το δικαιολογειτε εσεις η καθε φαση του κοσμου χωραει την δικια της περιγραφη και κριτικη στην παρουσα φαση μονο απελπισια βλεπω επισης κατι ακουγεται οτι φτιαχνετε ψευτικους λογαριασμους και ζητατε επιτηρησεις οτι φτιαχνετε ψευτικα σκαιπ οτι στελνετε εριστικα μυνηματα μπας και σας απαντησει κανεις και φαει μπαν οτι κανετε 20 αιτησεις υποστηριξης καθε μερα ετσι ακουγεται τωρα εγω δεν ξερω κατι εγω χμμμμμ αν δεν ειναι αυτες κινησεις απελπισιας τοτε δεν ξερω τι ειναι αλλα δεν πειραζει εμεις χανουμε ετσι και αλλιως τι να τα κανουμε ολα αυτα χιχιχιιχιχιχιχιχ πυξιδουλα ομορφη ερχεται!!!!
 
Κορυφή