Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser35456

εσυ 2 χωρια ειχες στο μετωπο τα εχασες δεν εχεις λογο
εισαι απλα βαρος για τη φυλη σ
 

DeletedUser24815

βλεπεις σας βοηθαω κιολας.

αποβαριδι ειμαι και παλι χαβαλε σας κανουν..
 

DeletedUser24815

αλλά καλο ειναι που πιστευεις στο παιχνιδι σας μικρε.
 

DeletedUser35456

σημερα καταλαβα οτι δεν εισαι ουτε για το μετωπο με ριπ καλα ρε και εκει σε γλεντανε ???χαχαχαχαχα
 

DeletedUser24815

χαχαχα τον μικρο εχει πλακα τελικα.


Εννοειτε ειμαι απο τους πιο ασχετους στις φυλετικες,αποβαριδι.

Αλλά οπως φαινετε σας κανει πλακα η DIFA.

χαχαχαχα εχει πλακα παντως
που βγαινετε στο εξωτερικο και σχολιαζετε οτι κανετε ανατροπες οτι γυρνατε παιχνιδια απο τι στιγμι που σε εμας παιζουν 10 ατομα και αλλοι 40 σαν εμενα ειναι αποβαρα
και σε εσας παιζουν 40 και παλι χανετε.


Εχετε πλακα.
 

DeletedUser24815

Ειναι ωραιο να βλεπουμε σχολια σας στο εξωτερικο.
Συνεχιστε...

μας φτιαχνετε την διαθεση με αυτο τον αυθορμητισμο και τν επιθετικοτητα σας.

αναμενω το επομενο σχολιο σας με ανυπομονησια..
 

DeletedUser35038

Τους αγωνιστηκους μου χαιρετισμους στα παλικαρια της trq εξαιρετικο πλανο στα βαρβαρα μπορει να κοψανε μερικα αλλα γενικα πηγε καλα το πλανο σας εμαθα κουραγιο αδερφια λιγο ακομη θελετε και θα τον γυρισετε τον κοσμο εχει λυγισει η difa πλεον κυριος απο τα γελια με αυτα που βλεπουμε........ξοδεψτε και λιγο πριμιουμ να τα μεγαλωσετε να τα μαζευουμε ετοιμα ευχαριστουμε πολυ καλο κουραγιο αδερφια θα μιλησω με μαντ να προσπαθησει να βγαζει καθημερινα βαρβαρα με κοκκινο χρωμα για να μπορειτε να νομπλαρετε και κοκκινα επιτελους!!!
 

DeletedUser24815

χαχαχα μν απογοητευεις τα παιδια.

αφου λενε οτι το πανε παρα πολυ καλα.
 

DeletedUser33515

Δεν ντρέπεστε? Πραγματικά τώρα δεν ντρέπεστε? Συμμαχήσατε μέχρι και με τα βάρβαρα για να νικήσετε και δεν τα καταφέρατε. Μιλούσατε για πυξίδες σε μια βδομάδα είχατε χ10 χωριά και 45 ρουφιάνους και δεν τα καταφέρατε και μιλάτε ακόμα ρε? Ποιους προσπαθείτε να πείσετε ακριβός? Φυσικά και είναι ανατροπή και σας πονάει. όσο για τα βάρβαρα παιχταρά μου , ακόμα μια σελίδα από το βιβλίο ΔΙΦΑ 26 με 27 ηταν το δικό σας πλάνο σε βάρβαρα μην μιλάτε ντροπιάζεστε κι άλλο.

Εντωμεταξυ ο σαντοου τι γίνετε? Κάτι για επιτηρήσεις στον Να μαι και γω άλλα να μαι και ξέρω γω άκουσα. Δεν βαρεθήκατε με τους ρουφιάνους?

Στο τέλος της μέρας εγώ το μόνο που βλέπω είναι μια φυλή που παίζει με ρουφιάνους και στρατολογισεις και βγαίνει στο φόρουμ και μιλάει. Μέτα κάνουνε πλάνο στα βάρβαρα και άμα το κάνει και η άλλη φυλή βγαίνουν να βρουν το δίκιο τους. Δεν ξέρω αμα το ξαναείπα άλλα έχετε καταντήσει τραγικοί. Φροντίστε να κλείσετε τον κόσμο γιατί άμα τον χασετε θα πρέπει να διαγράψετε τα ακαουντ και να μην ξαναπαίξεται πότε απο την ντροπη σας.
 

DeletedUser33515

Και πριν πείτε τα ψέματα σας. Αυτό χωρίς τις 15 PVNG και WWS για να μην γίνετε τελείως ρεζίλι.

Πλευρά 1:
Φυλές: Trq, TRQ., TRQ..
Πλευρά 2:
Φυλές: DiFa**, PANTS, VNG, PVNG

Timeframe: Προηγούμενοι 3 μήνες


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 297
Πλευρά 2: 279
Διαφορά: 18

chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,312,788
Πλευρά 2: 2,118,881
Διαφορά: 193,907

chart
 
Κορυφή