Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser35456

εχεις τη στηριξη μ na mai να γινεις triquetrianos

αστους να λενε
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
το κοντέρ έγραψε 1 (ένα, one)

και η στρατολόγηση θα φάει πυξίδα


Και κάτι άλλο, τους πολέμους που έχω κάνει εγώ εσύ δεν του φαντάζεσαι ούτε στα πιο πολεμικά σου όνειρα

αν είχες τσίπα δεν θα μου απαντούσες καν

Με τα καποτε και με τα θα φιλος δεν προκαλεις σεβασμο σε κανεναν και πιστεψε με ακομα και οι συμπαιχτες σου γελαν με την απαντηση σου.
Οπως ειπε και ενας μεγαλος παιχτης στην Πίστα φίλε θα δείχνεις το ποιος είσαι όχι στα λόγια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Οπως ειπε και ενας μεγαλος παιχτης στην Πιστά φίλε θα δείχνεις το ποιος είσαι όχι στα λογία.

Ναι,αυτός τα έλεγε και εμένα με έπιανε η πλάτη μου για να τον κουβαλάω χαχχααχχαχαχα
 

DeletedUser35456

lannister σεβασου το μελλοντικο αρχηγο σ δεξου τη προσκληση αν θες να κλεισεις κοσμο
 

DeletedUser35038

Καθε μερα και μεταγραφη ειναι του ζεν η τακτικη κατι τετοια δεν λεγατε ε ερχονται πολλες και ομορφες μεταγραφες πλεον στην ομαδα μας θα στρατολογηθουνε και τα λιγα δασακια που εχετε αφησει μαζεψτε κατι βαρβαρα με 150 ποντους στο ριμ να λετε οτι μεγαλωσατε στον χαρτη και οτι ανεβαινετε με 0 κατακτησεις κοκκινων εδω και πολυ καιρο φιλακια πολλα μην φωναζετε για τις μεταγραφες πριν λιγες μερες μας δικαιολογουσατε τους εαυτους σας και πανηγυριζατε οπως θα δειτε αν πατε λιγο πισω στο φορουμ εμεις δεν εχουμε δικαιωμα δλδ να κανουμε μονο να κοιταμε;Να περιμενετε πολλα φιλοι μου καλη συνεχεια αγωνιστες η νικη ειναι κοντα τρκ για μια ζωη!
 

DeletedUser35456

ο αγαπημενος μ εσυ εισαι γτ μιλας ενω εισαι και ασχετος χαχαχαχαχα
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καθε μερα και μεταγραφη ειναι του ζεν η τακτικη κατι τετοια δεν λεγατε

Τι λες ρε τρολ που είναι η τακτική μου αυτή, η τακτική μου είναι να πηγαίνω μέτριους σαν εσένα πυξίδα και μετά να κλαίγονται στο εξωτερικό φόρουμ...

Εγώ έλεγα οτι το κεντρικό σύνθημα του 48 είναι το ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ,ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ

Βέβαια δεν διευκρίνιζα ποιός θα κάνει τις μεταγραφές :p:p:p
 

DeletedUser35038

Χμμμ ναι γι αυτο μ χτυπατε συνεχεια ειμαι μετωπο εδω και ποσους μηνες και εχω δεχτει συνολο 5 σπαθακια μαλλον γιατιειμαι ευκολος στοχος ασε που πλεον κανω βουτιες και δεν σηκωνετε ουτε σπαθακι μαλλον επειδη ειστε πολυ καλοι θα γινεται αυτο ετσι πιστευω!
 

DeletedUser35038

Ζεν καλα εκανες και δεν τις διευκρινισες γιατι εχουμε να κανουμε παρα πολλες
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
ασε που πλεον κανω βουτιες και δεν σηκωνετε !

Και ο Φορτούνης κάνει βουτιές,τι θες να σου πω; Μπράβο η να σου δώσω κανα πέναλντι; :p:p:p

Επίσης και ο Ολυμπιακός κάνει μεταγρααφές αλλά η ΑΕΚ πάει τρενο :cool::cool::cool:

ΥΓ.Φίλε τώρα καταλαβα ποιος εισαι ;) .ΚΕΡΑΣ ΑΛΑΝΙ!!
 

DeletedUser35456

ελα να κανεις βουτια σε εμενα εκει σε θελω
 

DeletedUser35038

Κανω διπλα σε αλλους παικταραδες σας και βλεπω τι κανουνε και γελαω......εισαι μακρυα αδερφε μου δεν μπορω αλλιως πιστεψε με θα ειχα κανει πολλες κατι ακουσα οτι κοιμασαι βαθια τα βραδυα και για κατι χωρια που ησουνε τυχερος και μεινανε με ηθικο ετσι εχω ακουσει δεν ξερω αν ισχυει;
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Πίστα φίλε θα δείχνεις το ποιος είσαι όχι στα λόγια.
στην πίστα χάνετε

κάποτε είχατε 50 χωριά γύρω από το πρώτο μου χωριό, σήμερα η πίστα είναι δική μου .. ακόμα γελάνε οι φίλοι σου ;
σήμερα κάνατε ένα πλάνο, πότε θα σκάσει δεν ξέρουμε ακόμα ...
 

DeletedUser33515

Ζεν καλα εκανες και δεν τις διευκρινισες γιατι εχουμε να κανουμε παρα πολλες

Μην τις κάνεις όλες απευθείας όμως. Να κάνεις μια μεταγραφή σε κάθε πλάνο για να λες μετά +16 γιατί από πλάνο δεν παίρνεις τίποτα. Και για να θυμόμαστε να βγαίνεις μετά να περηφανευεσαι για τους ρουφιάνους σου.

Επισης το πλάνο σας στον Ιούδα είναι στο +2 για τον Ιούδα =/ Δώσατε και σε αυτόν στόχους?
 

DeletedUser33515

Και βάλε και καμιά άμυνα στον ρουφιάνο σου ρε φίλε κρίμα να τον αφήνεις έτσι.

Λέγεστε παντελονατοι διξτε μια φορά ότι έχετε και την χάρη όχι μόνο το όνομα.
 

DeletedUser35038

Για να ρωτησω κατι ρε μεγαλοι στρατηλατες εδω θυμιστε μ λιγο τα δικα σας 2 3 τελευταια πλανα τι εχουνε κανει;;
 
Κορυφή