κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6740

αυτά όμως δεν έχουν σχέση με τον κ49
συμφωνω απόλυτα ομως και ο κ49 χρειαζεται δικο του φορουμ. Ελλειψη φορουμ για το Κ49 μιλαμε μεταξυ μας στο θεμα (γενικοτερη υποκατηγορια του φορμουμ) ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ
 

DeletedUser33970

εν τω μεταξυ καθε φορα που γραφεται η λεξη "CxC" ο @Mess With The Best... μου θυμιζει τον Σαββα τον Θεοδωριδη καθε φορα που φευγει απο το ΟΑΚΑ

Πιο πολυ σαν τον Ριβαλντο την πρωτη φορα που επαιξε εντος εδρας τον ολυμπιακο αντιπαλος θα ελεγα εγω
 

DeletedUser33515

Οπως ελεγε και μια παλια διαφημιση

<< Οταν το φορας πρεπει να ξερεις και να το προφερεις >>

Καθολου ομως. Αυτη ειναι μια πολυ τεμπελικη φιλοσοφια ζωης.

Ειναι για τους ανθρωπους που δεν μπορουν να εμβαθηνουν και ασχολουντε με την επιφανεια. Το μυνημα που ηθελα να περασω περασε και ας εκανα 45 ορθωγραφικα και συνεχιζω τη ζωη μου.

Μονο ενας ριχος ανθρωπος ασχολειτε με επιφανιακα πραματα και οχι με το ζουμι. Αντι να ασχολειστε με το μυνημα της προτασης ασχολιστε με τα γραμματα και το πεζεται ψαγμενοι. Γελαω...
 

DeletedUser6740

Το γελιο ειναι χαρα ζωής. χαιρομαι που καταλαβες οτι οι φυλετικες ειναι απλα ενα παιχνιδι και μονο για χαβαλε παιζεις. Αν ησουν ας πουμε βιολιστης καριερας θα χαιρομουν να σ ακουω να μιλας για νοτες κουαρτετα και κλιμακες. Να ακουω ομως για ικανοτητας κοψιματων (οχι απο εσενα οντως) και φαρμαρισματων ειναι τοσο γελειο οσο να ακουω για ποσο φαρμαρες στη φαρμα του φατσοβιβλιου
 

DeletedUser33515

Το γελιο ειναι χαρα ζωής. χαιρομαι που καταλαβες οτι οι φυλετικες ειναι απλα ενα παιχνιδι και μονο για χαβαλε παιζεις. Αν ησουν ας πουμε βιολιστης καριερας θα χαιρομουν να σ ακουω να μιλας για νοτες κουαρτετα και κλιμακες. Να ακουω ομως για ικανοτητας κοψιματων (οχι απο εσενα οντως) και φαρμαρισματων ειναι τοσο γελειο οσο να ακουω για ποσο φαρμαρες στη φαρμα του φατσοβιβλιου

Δεν μιλησα καπου για φυλετικες =/ παιζω για χαβαλε ναι αλλα δεν ειπα κατι για το παιχνιδι...Χωρις τρολλαρισμα τωρα γιατι ποτε δεν απαντας σε αυτα που γραφω και περνεις απλα μια λεξη και γραφεις κατι δικο σου ασχετο με αυτο που ειπα?
 

DeletedUser6740

σου απαντησα. Αυτα μονο με προσωπικο μυνημα
 

DeletedUser6740

Σοφη η συμβουλη σου πελλον
ετσι!!!! χαιρομαι που συμφωνουμε. Εξ άλλου εμεις που δραστηριοποιουμαστε στα μέσα μαζικης δικτυωσης πρεπει να γνωρίζουμε οτι πολλοί άνθρωποι δίνουν στους γύρω τους με κάθε τρόπο την εικόνα της ατομικής τους ανωτερότητας και προσπαθούν μέσα από συνεχόμενες συγκρίσεις να αποδείξουν ότι είναι “οι καλύτεροι, δυνατότεροι, πιο skillful σε ένα παιχνίδι, πιο πονηροί, καπάτσοι, κοινωνικοί…”. Οι άνθρωποι αυτοί ξεκινούν τις κοινωνικές τους συναναστροφές προσπαθώντας να αποδείξουν ότι είναι ανώτεροι από τους υπόλοιπους και να δείξουν με κάθε τρόπο στους άλλους ότι είναι κατώτεροι. Αυτό γίνεται με τόσο κραυγαλέο τρόπο, που καθιστά τα άτομα αυτά αντιπαθητικά αλλά και πολλές φορές αντικείμενο κοροϊδίας από τον περίγυρό τους.
 

DeletedUser34699

Μπαν για αυτοματα φαρμ και αυτοματα κολληματα δεν εφαγα και δεν θα φαω ποτε σαν εσενα. Δεν τα χρειαζομαι.
Γιωργακη αυτα σε αλλους που δεν σε ξερουνε. Ας βγει ο Ασερ αν εχει τα @@ να πει αν μπορουσε να λογκαρει στον νετ η αν τον πετουσε το ****ακι σου.




1. Η CxC ειχε πει οτι θα μπει και 42 αλλα μαλλον το ξεχασες αυτο επειδη εκεινη την περιοδο ετρωγες μπαν.
1) Μπαν ξερεις οτι δεν εφαγα εγω στον λουτσο, αν ειχα **** θα το τρωγα μαζι με τους υπολοιπους ενα μηνα πριν, το **** το φαγε το ακκ γιατι εβαλα ενα παιδι απο τους μπαναρισμενους να στειλει 2 επιθεσεις.

2. Δεν θα ασχοληθω καν στο να αναφερθω σε ανθρωπους που η μονη τους καριερα σε μετωπο πολεμου ειναι ως 4ο κο πλει.
3. Μετα απο 3 κοσμους ως μελος της cxc δεν εχεις ουτε το δικαιωμα να στειλεις κυκλικο σε δικο σου λογαριασμο. Τι να μας πεις και εσυ.
2,3) θυμισου καλυτερα ,ηταν ακριβως την ιδια περιοδο στην οποια αναφερεσαι πριν , μολις ειχε φαει τα μπαν η φυλη και ενω εσυ μαλλον επαιζες 42 , οι 2 απο τους 4 δουκες ηταν μπαν και ο μητσος στο νοσοκομειο ποιον χτυπουσαν οι μαο 2 βδομαδες καθημερινα χωρις αμυνες και ποιοι τρεχαμε την φυλη

4. Αυτα τα 2-3 τρολλ που στον νετ τα παρακαλαγες και τα εγλυφες σε ειχανε τελευταιο λογαριασμο ριμ σε κοσμο με 12 ηπειρους.
4) Στον νετ δεν παρακαλεσα κανεναν και για τιποτα, ρωτα τον αλεξ αν θελεις ποσες φορες του ειπα να του δωσω τα χωρια αφου δεν παιζω και μου λεγε σιγα ρε κρατα τα. Και ειπα 2-3 αξιολογοι, στους οποιους αναφερομαι σε νταβιντσι , ασερ και τορναντο. Στην τελικη για την παρεα καθομουν.

5. Tutorial η ΜΑΟ που ο σπυριδης και οι out κρατουσανε την CxC για 1.5 χρονο. Εισαι τερμα ****ς.
5) Καλα εδω δεν θα πω τιποτα να σου θυμησω οτι κοντεψες να φας μηνυση απο το ποσο τους εκραζες στον 37 και τωρα για σενα γιναν παιχταραδες.

6. Φταιγανε οι ρυθμισεις, δεν ειχατε ενεργητικοτητα αλλα 20 μελη cxc παιζουν σε αλλες φυλες εδω για να μην μιλησω για ποσους ακομα μπηκανε και κ*λοβαρανε διασπαρτα. Και στην τελικη, αφου δεν ειχατε χρονο, γιατι καθεστε και ασχολειστε με τον 49?
6) Εγω σε ολο τον 49 μονο τον να μαι και εγω βλεπω να παιζει σοβαρα απο cxc παντως

7. Οταν παρεις δικο σου ακκ και κανεις εστω και 1 πραγμα σε πολεμο θα μπορεσεις να μιλησεις για SOL. Μεχρι τοτε ζητα αδεια να γραψεις σε εξτερναλ. Σκουπιδι.
7) Σου απαντησα πιο πριν σε αυτο, απλα τωρα σοβαρα μου προκαλει εντυπωση το ποσο κομπλεξ βγαζεις και το ποσο ασεβαστος εισαι τουλαχιστον προς τον μητσο που περσι τετοιο καιρο επινες νερο στο ονομα του.

Βγες και πες οτι εστω και μισο απο αυτα δεν ειναι αληθεια αν μπορεις. Επισης ποτε μα ποτε δεν ειπα οτι ειμαι παιχταρας, αλλοι πλεκετε το εγκωμιο σας μονοι σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Ολα ψεμματα ειναι. Παμε απο την αρχη.

Εγω πιστευω οτι οχι μονο τον πετουσε το ****ακι μου, αλλα οταν ειχε και σκοτουρες πηγαινε και του εκανε χαλαουα. Οι λογαριασμοι μου στον .net δεν εχουν ουτε αποκλεισμο για 15 λεπτα (αν υπαρχει). Μπορεις να με κανεις αιτηση οποτε θες για οποιον κοσμο θες και να το ελεγξουνε. Το οτι κοροιδευαμε κατι αδαης σαν εσενα δεν σε κανει γνώστη. Βλακα.

Ψεμα 2ο: Δεν τον εβαλες για να στειλει 2 επιθεσεις αλλα για κο πλει. Τα μπαν του λογαριασμου τα χρεωνεται ο παιχτης που τον παιζει. Δικη σου ευθυνη λοιπον.

Ψεμα 3ο: Τρεχατε την φυλη? χμμμμμμμμ.........................
Καθημερινα σε κοσμο με ταχυτητα 1? χμμμμμμμμμμ............
Καθημερινα για 2 βδομαδες? χμμμμμ...........

Ψεμα 4ο: Γελαει ο κοσμος για το οτι δεν παρακαλαγες, κανονικα επαιζες, εψαχνες κο πλει, εβαλες κο πλει αλλα επειδη δεν θυμαμαι να βγηκες μετωπο ουτε στο ριμ παρατησες. Δεν μου λες, αν βγει μετα ο ντα βιντσι και σε κραξει θα πεις οτι μπηκες για ασερ τορνειντο και αλεξ? και μετα αν βγει ο τορνειντο θα πεις οτι μπηκες για αλεξ ασερ και καποιον αλλο?

Ψεμα 5ο: Παιχταραδες δεν ειπα ποτε τους μαο. Αλλα μην μας λες οτι ειναι tutorial ενω εκανες 1.5 χρονο να τους φας. Δεν καταλαβαινω αν πρεπει να στα εξηγω σε καποια αλλη γλωσσα για να τα νιωσεις.

Ψεμα 6ο: Μαλλον δεν μετραμε τους κο πλει, αυτους που παιζουν με αλλο ονομα, αυτους που ηπιανε νερο την προηγουμενη 1 ωρα και οσους δεν μενουν στην Θεσσαλονικη.

Ψεμα 7ο: Δεν βγαζω κανενος ειδους κομπλεξ. Οι μονοι που βγαζετε κομπλεξ εδω περα ειστε εσεις που οχι μονο προφασιστηκατε οτι σας φταινε οι ρυθμισεις για να μην μπειτε, οχι μονο κανατε ολοκληρη φασαρια πριν ανακοινωθουν οι ρυθμισεις αλλα χωρις ντροπη βγαινετε και παιζετε σε λογαριασμους και γραφετε στο εξτερναλ και βαφτιζεστε ως ανενεργες φυλες. Γελαει ο κοσμος.

Υ.Γ. Δεν εχω πιει ποτε νερο στο ονομα κανενος για ενα παιχνιδι. Τον Δημητρη τον σεβομαι οσο κανεναν αλλο στο παιχνιδι, τον εχω βοηθησει και με εχει βοηθησει πολυ περισσοτερο απ οσο μπορουσα να του ζητησω. Εσυ δεν εισαι ο αρμοδιος για να το κρινεις αυτο αλλα ουτε και σου πεφτει λογος. Οποτε κοψε την παπαρολογια και πηγαινε στα φορουμ που παιζεις να γραψεις. Α ξεχασα.
 

DeletedUser34699

Εγινε γιωργακη, και αν εισαι καλο παιδι θα ερθουν και τα στρουμφακια
 

DeletedUser33703

H SOL ήθελε να παίξει με CxC.
και η σκοντα Ξάνθης θέλει να παίξει με μπαρτσα αλλα δε γίνεται, πρέπει να περάσει κάποια tests πρώτα.

Άρα τι έκανε η CxC;
Έβαλε τους φίλους MAOMAO να δοκιμάσουν τις αντοχές των SOLιστών. Αν πέρναγε το tutorial αυτό τότε στην επόμενη συζήτηση του συμβουλίου CxC ίσως κάνανε τη χάρη και αναφερόταν η λέξη "SOL" μέσα στη κουβέντα.
Όλα πήγαιναν βάση σχεδίου μέχρι που σα τσουτσού πετάχτηκε ο fumal και αποφάσισε να αποκλείσει τους SOLίστες πριν κάν μπουν στους ομίλους του champions league.

Η συνέχεια επί της οθόνης..

Εσύ πάλι ποιος άσχετος είσαι;
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
H SOL ήθελε να παίξει με CxC.
και η σκοντα Ξάνθης θέλει να παίξει με μπαρτσα αλλα δε γίνεται, πρέπει να περάσει κάποια tests πρώτα.

Άρα τι έκανε η CxC;
Έβαλε τους φίλους MAOMAO να δοκιμάσουν τις αντοχές των SOLιστών. Αν πέρναγε το tutorial αυτό τότε στην επόμενη συζήτηση του συμβουλίου CxC ίσως κάνανε τη χάρη και αναφερόταν η λέξη "SOL" μέσα στη κουβέντα.
Όλα πήγαιναν βάση σχεδίου μέχρι που σα τσουτσού πετάχτηκε ο fumal και αποφάσισε να αποκλείσει τους SOLίστες πριν κάν μπουν στους ομίλους του champions league.

Η συνέχεια επί της οθόνης..

Μονο που ο φουμαλ στο προηγουμενο champions leugue μπηκε στου ομλιλους και πηρε 0 βαθμους,ενω η ΣΟΛ σηκωσε την κουπα

Η συνεχεια θα ειναι σιγουρα επι της οθονης,με 22 παικτες στο γηπεδο και με 10 παικτες εμεις 4αρα μεσα εξω τρωνε
Οσο για την cxc δεν περασε ουτε στα προκριματικα
 

DeletedUser33570

ΦΑΡΜΕΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ...:D:D:D

ααα ρε κατι παιχταραδες που κανουν και τους επιστημονες των ΦΜ...χαχαχαχα
ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ :p:p:p
Οποιος θελει πορους...τζαμπα PrOποροι....!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Ισως επειδη ειχαμε παρει το χωριο 20 λεπτα πριν...
Τελικα χωριο θα μου παρετε ? Αδειος ειμαι και χτυπατε 2 μερες τι θα γινει?
Ακομα δεν εχουμε σηκωσει σπαθακι και χανετε 1-0
 

DeletedUser33570

Δεν χτυπαμε αγορινα μου...
Φαρμάρουμε!
Φαρμα εχεις καταντησει ΔΕΝ το εχεις παρει χαμπαρι...:rolleyes:
Οταν θα χτυπησουμε θα το καταλαβεις:D
 

DeletedUser33570

Εσυ εισαι κανιβαλος αγορι μου...
Και απωλειες οποιος θελει φτιανει στο λεπτο.
χωριο πως θα παρεις να σε δω με ανυπαρκτο στρατο.
Βλεπω την κλαψα μεσα στα φορουμ... των προς κανιβαλισμο μελων και το γελιο δεν εχει σταματητο!
ΑΜΥΝΕΣ - ΑΜΥΝΕΣ..χαχαχχαα

Αντε θα το παιξουν και Pro τα εσωτερικα και οι κανίβαλοι... Τι αλλο θα ακουσουμε...
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Κλαψα δεν βλεπω καπου, οσο για κανιβαλισμο ποιος μιλαει ? ολα τα χωρια απο δικους σου διπλους τα πηρες εκτος απο 1-2
Αφου ειναι τοσο ευκολο να κανεις απωλειες εσυ γιατι εχεις ακομα 50κ μετα απο 1μιση μηνα παιχνιδιου?
Μονος σου αναιρεις τον εαυτο σου!
Οσο για τον στρατο εκτος απο σενα που μονο φαρμαρεις και 1-2 ακομα εχω τον περισσοτερο με διαφορα απο τους υπολοιπους μαο.
Εδω θα ειμαστε να τα δουμε ολα, καθε μερα που περναει μειωνεται και η επιρροη που ασκει το πρεμ στο παιχνιδι. Απολαυστε το οσο κρατησει λοιπον γιατι ερχεται δυσκολος χειμωνας.
 

DeletedUser33570

Τωρα αυτα τα λες και τα πιστευεις...
Στον 48 πριν απο μια εβδομαδα ακομα και ρουφιανο βαλατε στο λογαριασμο σαν επιτηρητη, ειχατε κανονισει να το πρωϊ να παρετε εσωτερικο το σπυριδη... στειλατε τις αμυνες στις 20 ωρες και μπαινατε με αμυντικα με τειχος 20,
ειχατε εικονα για ολα τα φοβερα 7 χωρια μου... πεσατε ολοι μαζι (φοβερο πλανο...με καλουσατε και σκαϊπ να μου πειτε οτι παω πυξιδα 48...και εχει συνεχεια ο 49.....χαχαχα) και πηρα το λογαριασμο 5 ωρες πριν...
Πως καταφερατε με ΟΛΑ τα χωρια μεσα στα κοκκινα - βαθεια μεσα στον πυρηνα σας,
να μην φτανει ουτε παλαντιν για υποστηριξη,
με σπασμενα τα 2 απο τα 3 επιθετικα του λογαριασμου να φατε πάλι κοκκινιστό ....:D

Αστα τα πολλα τα λογια για κανα εσωτερικο και για να σε κουβαλανε 3-4 φυλες εισαι!
Οταν μιλας με παιχτες καλυτερα να αναφερεις ποσους κοσμους εχεις κλεισει και αυτα τα ωραια για τα οποια καυχεσαι
εσυ απο μενα θα εχεις παντα κοκκινιστο, μπορεις να επιλεξεις απο κοτα μεχρι κουνελακι...
αλλα το κοκκινιστο - κοκκινιστο!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή