κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6740

Zεν αγορι μου, που χαθηκες??? Πολυ στο βοηθητικο σε εχουν ριξει και δε σου παει. Ελα να κουβαλησεις. Σ αποθυμησαμε
 

DeletedUser33711

Το παιζεις και εξυπνος τρομαρα σου ...

Εσενα αναφερω ως wikipedia , αμα δε το καταλαβες ουτε αυτο τι να πω...

Οταν αντι να απαντας , λες αερολογιες και πετας ορισμους εισαι κατι αντιστοιχο της wikipedia εδω μεσα.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Zεν αγορι μου, που χαθηκες??? Πολυ στο βοηθητικο σε εχουν ριξει και δε σου παει. Ελα να κουβαλησεις. Σ αποθυμησαμε

αραξ-ΖΕΝ τοχω πει και θα το ξαναπω ειμαι ο μοναδικος ισως που κουβαλαει ΚΑΙ απο το support οποτε no problem που λεει και ο αγγλοσαξων chess..

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ,ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΑ ΛΑΙΚ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΝΤΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ..

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ,ΤΡΩΝΕ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ :p:p:p
 

DeletedUser34699

Εμαθα οτι τα χωρια ρουνων βγαινουν με 30αρι αγροκτημα, δηλαδη κυριολεκτικα μεχρι και τα βαρβαρα εχουν μεγαλυτερο αγροκτημα απο τον 5forwards
 

DeletedUser33011

Εμαθα οτι τα χωρια ρουνων βγαινουν με 30αρι αγροκτημα, δηλαδη κυριολεκτικα μεχρι και τα βαρβαρα εχουν μεγαλυτερο αγροκτημα απο τον 5forwards

Εμαθα οτι τα μεγαλα αγροκτηματα περιεχουν πολλες κοτες. Το μεγαλυτερο αγροκτημα ειναι των CxC.

Πουλ πουλ πουλ... κοκοκο

Και δωστου στο κοτετσι, και κικιρικου και αυγουλακια. Ξερει ο γιουτσος απο πανω
 

DeletedUser34699

Περαστε το tutorial με mao και θα ισως φτασετε στο boss μια μερα
 

DeletedUser33711

Ελα τολη ξερεις κατα βαθος τι εστι SoL ;)

Tωρα απο κει και περα , δεδομενου οτι πολλα μελη της cxc μπηκαν δεξια και αριστερα δειχνει οτι ορεξη υπηρχε οι ρυθμισεις ηταν απλα μια δικαιολογια. Αλλα αυτο που πιστευω εγω πραγματικα και δεν ειναι ντροπη μετα απο τοσους κοσμους ειναι οτι δε μαζευοταν το απαιτουμενο υλικο και ισως να μην υπηρχε ο χρονος απο τη διοικηση να τρεξει εναν απαιτητικο κοσμο.
 

DeletedUser33011

Περαστε το tutorial με mao και θα ισως φτασετε στο boss μια μερα
weird-funny-chicken-picture-01.jpg


Εισαι μια οπτασια <3
 

DeletedUser34699

Ξερω βασιλη μου, τρολλ **** διπλοι και 2-3 αξιολογοι
 

DeletedUser33711

**** ? Τα 11 μπαν σε ενα κοσμο για **** της σξσ δε τα εχουμε φαει παντως. Απο τον 42 και μετα μονο 1 εχει πεσει για **** σε αντιθεση με κατι αλλες φυλες.
 

DeletedUser33970

Λοιπον ας τους παρω εξ αρχης.

Φαπαχη εσυ μιλησες για μενα πρωτος. Στο μοναδικο μπαν που εχω φαει στον 36 γίνανε στον λογαριασμό μου 6 παρανομες κινησεις απο ενα παρανομο λογισμικο που δεν γνωριζα καν οτι ειχα. Θα σου ποσταρα αιτησεις για να το δεις αλλα ξερω πως: 1. ειναι αιτια μπαν 2. Εισαι τοσο ****ς που ακομα και να υπηρχε τροπος να στις μεταβιβασω μεσω του κεντρου υποστηριξης θα ελεγες οτι ειναι φοτοσοπ.

Μπαν για αυτοματα φαρμ και αυτοματα κολληματα δεν εφαγα και δεν θα φαω ποτε σαν εσενα. Δεν τα χρειαζομαι.

Παμε τωρα στον Τολη τον Λουτσο (Δεν θα ξαναγραψω το δευτερο γιατι το Π ειναι ακριβως κατω απο το Λ στο πληκτρολογιο μου και φοβαμαι μην τα μπερδεψω).

1. Η CxC ειχε πει οτι θα μπει και 42 αλλα μαλλον το ξεχασες αυτο επειδη εκεινη την περιοδο ετρωγες μπαν.
2. Δεν θα ασχοληθω καν στο να αναφερθω σε ανθρωπους που η μονη τους καριερα σε μετωπο πολεμου ειναι ως 4ο κο πλει.
3. Μετα απο 3 κοσμους ως μελος της cxc δεν εχεις ουτε το δικαιωμα να στειλεις κυκλικο σε δικο σου λογαριασμο. Τι να μας πεις και εσυ.
4. Αυτα τα 2-3 τρολλ που στον νετ τα παρακαλαγες και τα εγλυφες σε ειχανε τελευταιο λογαριασμο ριμ σε κοσμο με 12 ηπειρους.
5. Tutorial η ΜΑΟ που ο σπυριδης και οι out κρατουσανε την CxC για 1.5 χρονο. Εισαι τερμα ****ς.
6. Φταιγανε οι ρυθμισεις, δεν ειχατε ενεργητικοτητα αλλα 20 μελη cxc παιζουν σε αλλες φυλες εδω για να μην μιλησω για ποσους ακομα μπηκανε και κ*λοβαρανε διασπαρτα. Και στην τελικη, αφου δεν ειχατε χρονο, γιατι καθεστε και ασχολειστε με τον 49?
7. Οταν παρεις δικο σου ακκ και κανεις εστω και 1 πραγμα σε πολεμο θα μπορεσεις να μιλησεις για SOL. Μεχρι τοτε ζητα αδεια να γραψεις σε εξτερναλ. Σκουπιδι.

Υ.Γ
Ο/Η Equalizer έγραψε:
Ολοι λετε για συνολα και για πολλους λογαριασμους, για μεγαλες φυλες, για ****ακια, για φοβητρα αλλα μπροστα στους 10 μεγαλους της SOL ολοι εχετε θεμα με τις ρυθμισεις και βαφτιζεστε ανενεργοι.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καλησπέρα παιδια. Ο πόλεμος με τις αλεπούδες πως παει ?

Σπεσιαλ αφιερομενο στον φιλο μου τον ταραχη...χαχαχα

Φωτοβολιδα οι αλεπουδες αντικειμενικα αντιστεκονται πιο πολυ απο σας στον 42........εδω να σας δω.........με ντρινκ ο πολεμος αργει παντψς ηπειρο δεν βλεπω να κλεινετε.....χαχαχα
 

DeletedUser35042

Αν και με σολ.δεν εχω θεμα..κομπλε τα ατομα..δεν μπορω να μην σχολιασω(μιας και εχω υπηρεσια και πρεπει να περασει η ωρα)το οτι αναφερεστε συνεχεια στο πρεμ και στο πρεμ.που χαλανε οι μαο μαο...ενω αντιστοιχα κ42 εχοντας συμμαχους μια αντιστοιχη φαση και με μιαπολυ.χειροτερη κατασταση(βαρβαρικο 36 ποντους ---> 9000 ) 1 μερα δρομος δεν ειχατε προβλημα..καλως ή.κακως οντας τωρα απο το αλλο στρατοπεδο..βλεπω πολλες ομοιοτητες με.κ42
πολλες παραφυλες κ.τ.λ υπο τον ελενχο της σολ(περιπου σαν κουπα..βασικα τωρα πιο οργανωμενα)
μονο που η φυλη του πρεμ ας πουμε τωρα δεν ειναι μαζι σας..και αυτο ειναι καπως..
εγω οντως περιμενω να δω πως θα το διαχειριστειτε και το εχω πει και στον φιλο ντα βιντσι αν μπορει να το διαχειριστει ολο αυτο ..και εφοσον.ξερετε οτι οταν τους κραζεις τους αλλους..και δε για φαση χρηματων και πρεμ..αυτοι θα χωνουν περισσοτερα για.να.σας.φανε..καλυτερα μην τους τσιγκλατε..:D

υ.γ μονο Αεκ
μονο νταρκ τορναδο..

παμε για πολλοστη φορα σε ολους τους "δεν εχω θεμα με σολ αλλα "βλεπω" μπλα μπλα "και ειπα να πω ολο ασυναρτησιες" και πραγματα τα οποια εαν οντως παρακουλουθειτε θα ειχατε δει οτι εχουν απαντηθει ηδη
δεν εχει κανενας θεμα με το ανταλλακτηριο, ολοι συμφωνουμε να παιζουμε με αυτο εφοσων παιζουμε ή τουλαχιστον το ανεχομαστε
ΩΣΤΟΣΟ:

1. παικτης ο οποιος τα πρωτα 7 χωρια που νομπλαρε ηταν χιλιαρια (1κ ποντους) κι αυξηθηκαν 15κ τα oda του απο το πρωτο noble μεχρι το 7ο (δηλαδη συναντησε αντισταση κατα μ.ο. γυρο στα 150 δορια 150 ξιφη ανα χωριο) με λιγα λογια σαν να περνεις βαρβαρα αφου εριξε πρεμ να τα νομπλαρει γρηγορα, τοτε που τα χιλιαρια ηταν αδεια
2. παικτης ο οποιος ανεβαζε αυτα τα 7 χωρια ενω τα πηρε μαζεμενα 400-500 ποντους ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ, δηλαδη και φουλ χωριο να ηταν το κεντρικο και να εστελνε πορους στα αλλα.. απλα δεν βγαινει.. πρεπει να αγοραζεις απο το καθε χωριο ξεχωριστα πορους
ΠΕΡΙΦΑΝΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΡΜ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ SKILL

ε εκει ειναι που λεμε οτι δεν ειναι σκιλλ ειναι απλα ΤΣΕΠΗ, ΒΑΘΕΙΑ ΤΣΕΠΗ

παμε τωρα στα υπολοιπα

μαο μαο 2 φυλες
νμ 3 φυλες + σταρ 1, σταρ 2 και οι συμμαχοι των σταρ ( δλδ αλλες 5 φυλες) ΣΥΝΟΛΟ 7
vs sol και οι συμμαχοι τους δλδ αλεπουδες και drink

α ναι η σολ εχει πολλες φυλες να ελενγχει
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Οταν στον 42 θα καταφερες να μας παρεις ενα χωριο, δεν θα ειχε ξημερωσει ποτε, πραγμα απιθανο , 3 Ηπειροι βαραγατε και χωριο δεν πηρατε , αντιθετος ολο και περισοτερο πουσαραμε προς εσας, Ο κοσμος 42 εκλεισε και ξερουμε οι πραγματικοι νικητες ποιοι ειναι. Απο εκει και περα αν ξαναμπεις με Ετικετα Σολ και κλεισεις κοσμο οταν ειναι μεσα οι Nightmare ελα να μου τα πεις, παρε κανα εσωτερικο γιατι εδω ειναι δυσκολα τα πραγματα... προσοχη στις αλεπουδες φιλε δαγκωνουν....
Επεισης ρε τορναντο , να σε ρωτησω επειδη εισαι πολυ προ, ακομα 28 αγροκτημα 2 μηνες μετα στο πρωτο σου χωριο
Οντως τωρα ?
Υ.Γ. Εχω κατι φιλους εργολαβους ......
καταρχας στον 42 κερδισε η καλυτερη φυλη
δευτερον στο τελος του κοσμου θα ειστε 0-2 απο σολ και πιθανων αμπελαλε μετα απο αυτη την ξεφτιλα
και τελος οχι και πρωτο χωριο ;) http://prntscr.com/h2490n
 

DeletedUser6740

Εσενα αναφερω ως wikipedia , αμα δε το καταλαβες ουτε αυτο τι να πω...

Οταν αντι να απαντας , λες αερολογιες και πετας ορισμους εισαι κατι αντιστοιχο της wikipedia εδω μεσα.

Το να είναι καποιος αδαής ειναι κάτι που δεν μπορεί να δεχθεί έντονη κριτική διότι έχεις ως γνωμονα την έλληψη ευπαιδευτης παιδειας, Οταν όμως ο αδαής τυγχανει να προσποιηθει τον ειδικό επί ενος θέματος το οποίο μονο εικονικα κατεχει τότε καθε προσπαθεια υποδειξης σε αυτόν του ορθου ειναι επί ματαιω. Οι λόγοι για αυτο ευνοητοι και δυστυχως ουτε τα προφανη δεν γινεται κατορθωτο να διδαχθει. Για αυτό και η σοφη προγιαγια τους ηλεγεν 'η απαντηση στον πελλον εν η σιωπη'
 

DeletedUser6740

αραξ-ΖΕΝ τοχω πει και θα το ξαναπω ειμαι ο μοναδικος ισως που κουβαλαει ΚΑΙ απο το support οποτε no problem που λεει και ο αγγλοσαξων chess..

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ,ΚΑΝΤΕ ΚΑΝΑ ΛΑΙΚ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΝΤΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ..

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ,ΤΡΩΝΕ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ :p:p:p

Ζεν αγορίνα μου (η κληση θυληκου επί αρσενικου κατ' ονομα μονο τυχαια εχει λεχθει) μονο για τα like ζεις και αυτα επιδιωκεις (γνωστο το γιατι) Για αυτο επειδη σε παω πολυ εχεις απο μενα 1000 like
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
εν τω μεταξυ καθε φορα που γραφεται η λεξη "CxC" ο @Mess With The Best... μου θυμιζει τον Σαββα τον Θεοδωριδη καθε φορα που φευγει απο το ΟΑΚΑ

@TROLL MASTER
τι θα γινει με τον παλταουχο; θα βαλει κανα γκολ;

@Ο Τολης
τοληη μας λεει κοτα το coplay του cosmar

@dark tornado
τραγουδαρα
 

DeletedUser2088

Καλημέρα.
Για άλλη μια φορά έχετε παραβιάσει όλους τους κανόνες.
Αν αρχίσω να μοιράζω 10άρες θα σας ξαναδώ κατά τα Χριστούγεννα, (όλους)

Παρακαλώ κατεβάστε τους τόνους και μείνετε στο θέμα.
 

DeletedUser2088

Ο Κ49 ειναι ενας κόσμος στο online παιχνιδι tribal wars στον ελληνικό σερβερ.
αυτά όμως δεν έχουν σχέση με τον κ49
Όταν ο νέος δίνει πανελλήνιες και όλοι θέλουν να περάσουν αστυνομία/ένοπλες δυνάμεις μόνο και μόνο για τον σίγουρο μισθό και όχι γιατί έχουν κλίση προς αυτά τα επαγγέλματα πρέπει και αυτό να μας προβληματίσει…….τώρα που σκέφτομαι είναι κάτι που δεν πρέπει να μας προβληματίζει σε αυτήν την χώρα,έχουν γίνει όλα ρημαδιό..αλλά απο την άλλη μήπως ξύπνησα στραβά σήμερα το πρωι;Τέλος πάντων δεν περιγράφω άλλο καλη σας συνέχεια.
Όταν ακούτε για "άτομα με ειδικές ανάγκες" ή για "ειδική αγωγή", ποιες περιπτώσεις σας έρχονται στο μυαλό; Σίγουρα οι μαθησιακές δυσκολίες, οι αναπτυξιακές διαταραχές, οι κινητικές δυσκολίες κ.τ.λ. Θα σκεφτόσασταν ποτέ ότι ένα παιδί με υψηλό δείκτη νοημοσύνης, με άλλα λόγια, εξαιρετικά ευφυές θα μπορούσε ποτέ να ανήκει σε αυτήν την ομάδα; Και, όμως, ναι! Σύμφωνα με το νόμο 3699/2008 (Κεφάλαιο Α: Γενικές διατάξεις, Άρθρο 3: Μαθητές με αναπηρία και με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες), "μαθητές με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες είναι και οι μαθητές που έχουν μία ή περισσότερες νοητικές ικανότητες ή ταλέντα ανεπτυγμένα σε βαθμό που υπερβαίνει κατά πολύ τα προσδοκώμενα για την ηλικιακή τους ομάδα"!


 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή