κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Να πω την αλήθεια τουλ/τον ο ταραχή δείχνει επιτεύγματα όπως π.χ και ο Fumal. Προσωπικά συμπαθώ περισσότερο κάποιον που εκτίθεται σε σχόλια από τους περισσότερους pro που τα εχουν κρυφά μην τυχόν και φανούν λάθη :rolleyes: Το κλασικό poker face μην δώσω info στον αντίπαλο. LoL

Το να μην εκτεθείς είναι εύκολο, το να αντέξεις στην έκθεση είναι το δυσκολάκι :p

ΥΓ1. kpap for the win
ΥΓ2. Σάββα γράψε external ρε. Μου λείπουν οι 5 παραθέσεις με φου σχόλια :D
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Chess... καταλαβαμε ολοι...
Τι καψα ειναι κι αυτη να γραφεις τοσα κατεβατα?
Γιατι δεν μπαινεις μεσα - καποτε σε θυμομουν διαφορετικο - τωρα να κανεις το φερεφωνο των πιτσιρικαδων καμμενων τρολακιδων...
Ξεφτιλιζεσαι φιλος...
Καταρχήν ποτέ δεν είχα πρόβλημα να ξεφτιλιζομαι :p
Εκτός αυτού εννοείται ότι θα θελα πολύ να παίξω, να ξενυχτησω, να φαρμάρω, να περάσω και εσένα άνετα σε χωριά :D αλλά δεν μου επιτρέπεται για λόγους υγείας οπότε τη βγάζω με γράψιμο. Στο συζητήσεις είμαστε άλλωστε αφού δεν έχετε φόρουμ:rolleyes:
 

DeletedUser33711

Θα παιξεις κανα δικό σου account ή μια ζωη ΚΟΛΑΟΥΖΟ...
Κολαουζο στο Μαρινο (εμαθες βεβαια να αμυνεσαι εκει... αναψε του μια λαμπαδα...)
Κολαουζο στο Νικο,
Κολαουζο απο εδω κολαουζο απο κει... γραφικος καταντησες...
Θες να το παιξεις και παιχταρας τρομαρα σου!

Ποναει η αληθεια και το εριξες στην προσωπικη επιθεση. :D

-Δε θα παιξω ποτε κανενα δικο μου account,
-Αν νομιζεις οτι μου εμαθε ο Μαρινος να παιζω κουνα το κεφαλι σου και ρωτα τον Μοτσαρτ για το τι αμυνα ξερω να παιζω και ποσο εχω βοηθησει και τον ιδιο τον Χρηστο πριν καν τον 36. Και θα συνεχισω να το κανω σε επομενο κοσμο γιατι παρολο που ειμαστε αντιπαλοι στον κοσμο ειμαστε φιλοι.
-Την αμυνα που παιζω δε μου την εμαθε κανεις, το παιχνιδι μου το εμαθε ομως ο Χρηστος και ο Chessknight.
-Κολαουζο θα κανω παντου γιατι θελω να παιζω με καλα κοπλει και δε με νοιαζει να φαινεται το ονομα του λογαριασμου μου.
-Κολαουζο εκανες εσυ 4 μηνες του καλοκαιριου στον 36 και σε ειχαμε επιτηρηση οποτε επρεπε να παιξεις αμυνα,και σε κουβαλουσαν κατι λευκοι τιγρης στον μεγαλο πολεμο.
-Εγω κανω τη δουλεια μου. Εαν ειμαι παικταρας η οχι δεν ειμαι αυτος που θα το πει.

Τρομαρα σου , εχε χαρη που εχεις τον βασιλη και σε κουβαλαει που ειναι ο πραγματικος καλος παικτης του Ταραχη ,ναι σε κουβαλαει το κοπλει σου. Αυτος που μαλλον κανει κολαουζο, αυτος που σε κουβαλουσε στον 36 οσο το Ταραχη πηγαινε σφαιρα. Οποτε σταματαει ο βασιλης εισαι μια καταθλιπτικη μετριοτητα, τα λεμε απο το Πασχα και μετα που σταματαει λοιπον. Τα φιλια μου σε ολους <3
 

DeletedUser6740

Σορρυ για το σπαμ απλα κατι με ενθουσιασε στην συζητηση σας

Εχω ομως μια ερωτηση ασχετη με το game απλα επειδει ειμαι λατρης τον αυτοκινητων και συγκεκριμενα τον λαμποργκινι Ξηλοκαστρο ποιες λαμποργκινι εχεις αν επιτρεπεται???


Το Ξυλόκαστρο πήρε το όνομά του από ένα ξύλινο στρατώνα στην περιοχή που λειτουργούσε ο παρατηρητήριο κατά τα χρόνια της Ενετοκρατίας. Ο στρατώνας βρισκόταν στη δυτική πλευρά του λόφου «Κατή τον Πεύκο», πάνω από τη σημερινή πόλη, κοντά στον ποταμό Σύθα. Από εκεί η φρουρά μπορούσε να ελέγχει την κίνηση στον Κορινθιακό κόπλο και εποπτεύει το λιμάνι τωνΑριστοναυτών. Επίσης είχε οπτική επαφή με τα κάστρα του Ζεμενού και της Πελλήνης και μπορούσε να ενημερώνει την διοίκησή τους με σήματα καπνού. Ο στρατώνας ονομάστηκε από τους ντόπιους ξύλινο κάστρο και από αυτόν η περιοχή η οποία περιλαμβάνει τους συνοικισμούς Υψηλά Αλώνια, Μερτικέϊκα, Γεωργαντέϊκα και Ρίζα ονομάστηκε Ξυλόκαστρο. Κατά τον 18ο αιώνα αποκαλούταν Οξώκαμπος.
 

DeletedUser33570

Η αληθεια καει - οχι μονο ποναει - ΑΛΛΑ ΚΑΕΙ!
Γιαυτο εχετε πλακωσει εδω ολα τα τρολλ γιατι βραζετε στο ζουμι σας!

Το ποιος ξεκινησε την επιθεση πανε πανω και μετρα...
Ναι, απο το Πασχα θα ηρεμισεις - ποτε δεν παιζω και το ξερεις λογο δουλειας...δεν λες κατι καινουργιο :cool:
Θα ηθελα να σε ρωτησω μιας και παρουσιαζεσαι σαν η φωνη της μετριοπαθειας...

Συμφωνεις με την τακτικη της SOL?
Συμπρατεις με τις μεθοδους της?
10 λογαρισμοι εκαστος, 3-4 φυλες να τους κουβαλανε, να τρωνε ολους τους εκτος κλικας -να μιλανε με τους χυδαιότερους χαρακτηρισμους για να πετυχουν τι.....
Να μπαινουν σε λογαριασμους να καφιόνται που τρωνε πρεμ λες και καναν κανα κατορθωμα, πουν καταστρεψαν καποιον που τους εμπειστευθηκε και να τον τρολλαρουν απο πανω... πολυ σημαντικο σκιλλ!

Μιλαει για σκιλλ ο Εκουαλαιζερ που αμα του κοψεις το σναϊπ/**** ειναι για τα μπαζα...

Οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα - τον τρωνε οι κοτες :p
Κολαουζο απο εδω μεχρι εκει που εχεις προσκοληθει εισαι και δεν περνω λεξη πισω:D
 

DeletedUser33711

Εγω δε θα μετρησω τι σου ειπαν οι αλλοι , θα μετρησω τι σου ειπα εγω και τι απαντησες εσυ σε μενα. Επιτηδες βγαινεις προκαλεις για να παρεις τις απαντησεις που παιρνεις, αλλα οταν βγηκα εγω και σου ειπα τα γεγονοτα ξεκινησες την προσωπικη επιθεση απο καθε διαφορετικη οπτικη περαν αυτης του πραγματικου ενδιαφεροντος. Οτι δεν ειναι σκιλ η πρωτια σου ειναι τα λεφτα σου. Και ακομα δε μπορω να καταλαβω γιατι σε ενοχλει ! Και ο κοκκινος δρακος πρωτος ηταν σε ολο τον 42 αλλα η SoL τον εκλεισε ;)

Η τακτικη της SoL ειναι και δικο μου εργο καθως ειμαι ενας απο τους Δουκες-Αρχηγους.
Συμπρατω με τις μεθοδους της
Ποιοι ειναι οι 10 λογαριασμοι μας ? και γιατι δε μας δινουν τα χωρια αδεια οπως τα παιρνεις εσυ και ειμαστε πρωτοι σε επιθετικες απωλειες? Πες μου σε παρακαλω ποιοι ειναι αυτοι να τους μιλησω να οργανωθουμε !! Ποιες ειναι οι 3-4 φυλες ? Η μια ακαδημια και η μια συμμαχια, γιατι εσεις εχετε κανει ΣΕ με ολη την 54, στρατολογησες οτι υπηρχε στην ηπειρο σου μαζι με Baltimor, συμμαχια με φουμαλ και βαρατε και οι δυο πλευρες μαζι στο πρωτο αποτυχημενο κοινο σας χτυπημα, ποιος χρειαζεται πλατες αλλωνων ? Εισαι το 3β1 του 36 , μονο που αυτη τη φορα εισαι με το μερος του 3. Εαν κερδισετε που δε το βλεπω, θα ειναι αλλος ενας κοσμος 3β1. Εαν χασετε που θα κρυφτεις ?

Βγηκα να κλαφτω για τις μεθοδους σας ? Φυλετικες ειναι κανετε οτι θελετε, απλα οταν βγαινεις και λες ασυναρτησιες ναι θα βγω να σε κρινω.

ΥΓ: Ποτε δεν με ενοιαξε η γνωμη σου για μενα οποτε δε με νοιαζει τι θα πεις και τι θα παρεις πισω <3
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Η τακτικη της SoL ειναι και δικο μου εργο καθως ειμαι ενας απο τους Δουκες-Αρχηγους.

Α, κατάλαβα... τα κυκλικά αντί να είναι του στυλ "Στειλτε όλοι fakes μη σας πάρει και σας σηκώσει! Θέλω να βλέπω 1000 από τον καθένα σας αλλιώς στον τάκο ένας ένας με τη σειρά!" ... θα είναι "Καλησπέρα σας, θα ήθελα να σας εφιστήσω την προσοχή στην αποστολή fakes. Θα παρακαλέσω να στείλετε στο ελάχιστο από 1000. Ευχαριστώ και συγνώμη για το ακατάλληλο της ώρας"

χαχα sorry bro, χαβαλέ :p

____________
άσχετο


Αυτά παθαίνεις αν βιάζεσαι να πανηγυρίσεις οτι κέρδισες τον πόλεμο ή τον κόσμο :eek::D
 

DeletedUser34439

ολες οι αποψεις ειναι υποκειμενικες
λες 3v1 αλλα καποιος αλλος θα μπορουσε σου πει πως αν οι drink μπορουσανε να κερδισουνε τους ναιτμερ θα ηταν το 1v1 η ακομη και αντιστροφο 1v3
 

DeletedUser6740

χαχα sorry bro, χαβαλέ :p

____________
άσχετο


Αυτά παθαίνεις αν βιάζεσαι να πανηγυρίσεις οτι κέρδισες τον πόλεμο ή τον κόσμο :eek::D

Ο όρος «κοινωνική φοβία» επινοήθηκε από τον Janet το 1903 για να περιγράψει τα άτομα που φοβόντουσαν ότι θα γίνουν αντικείμενο εξονυχιστικής παρατήρησης σε κοινωνικές καταστάσεις, όπως το να κάνουν δημόσιες ομιλίες ή το να παίξουν πιάνο μπροστά σε κοινό. Ωστόσο, οι Marks& Gelder (1965) χρησιμοπίησαν τον όρο «κοινωνική φοβία» για να περιγράψουν τα άτομα που διακατέχονταν από έντονο φόβο στο να κρίνουν δημόσια κάποιον πο φοβούνται. Παγια τακτική αυτών των ατόμων είναι η προσθήκη χιουμοριστικού ύφους στη κατάληξη της κριτικής τους για αυτον που φοβούνται, δικαιολογημενα ή αδικαιολόγητα, αλλά επίσης το φόβο της ντροπής και του κοκκινίσματος (ερυθροφοβία), το φόβο του να συνατήσει και να συνομιλήσει με αυτόν που φοβαται.
 

DeletedUser6740

Τρολλαρεις τωρα υποτιθεται? =/ καλα εγω μια ερωτηση εκανα στο κατο κατο

χαλαρα
τετοιες απαντήσεις μονο στον εφοριακο μου. Δεν τρολαρω, απά διορθωνω το ξηλόκαστρο που εγραψες, μαλιστα με πολύ καλη διαθεση προς εσενα. Αν θες να συζητησουμε τετοια θεματα ευχαρίστως, αλλά οχι δημόσια
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Μέσα έπεσες wikipedia. Aser αν και φοβάμαι να σε συναντήσω νομίζω αναγκαστικά πλέον πρέπει να κανονίσουμε ραντεβού για ξύλο να πάρεις το αίμα σου πίσω από τη μεγάλη προσβολή :oops:
 

DeletedUser33515

τετοιες απαντήσεις μονο στον εφοριακο μου. Δεν τρολαρω, απά διορθωνω το ξηλόκαστρο που εγραψες, μαλιστα με πολύ καλη διαθεση προς εσενα. Αν θες να συζητησουμε τετοια θεματα ευχαρίστως, αλλά οχι δημόσια

oταν καποιος σου λεει ερχομαι απο εκει να σε ***επεξεργασμένο*** , και εσυ του διορθωνεις το ( ι ) στο ***επεξεργασμένο*** , αυτο καθιστα αυτον αγραμματο σιγουρα αλλα ετσι δεν γλιτωνεις την π*&%#$
-Κοντοπιδης 2014


10 πόντοι για Παράβαση Κανόνων από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6740

oταν καποιος σου λεει ερχομαι απο εκει να σε γαμ(ι)σω , και εσυ του διορθωνεις το ( ι ) στο *****ω , αυτο καθιστα αυτον αγραμματο σιγουρα αλλα ετσι δεν γλιτωνεις την π*&%#$
-Κοντοπιδης 2014
τωρα αυτο ειναι απαντηση????? Κατ αρχην δε σε διορθωσα. Σε ενημερωσα
 

DeletedUser6740

Χαχαχαχαχα :D Ελα απο τα μερη μου να κανουμε και tour
Ασε μπλεξαμε με τη wikipedia
Αμα αυτο που γραφτηκε το βρισκεις σε wikipedia τοτε η σοφια σου ειναι πολυ πιο μπροστα απο τη διαδικτυακη γνωση και υποκλινονται σε σενα ολοι οι σοφοι της αρχαιοτητας
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Αμα αυτο που γραφτηκε το βρισκεις σε wikipedia τοτε η σοφια σου ειναι πολυ πιο μπροστα απο τη διαδικτυακη γνωση και υποκλινονται σε σενα ολοι οι σοφοι της αρχαιοτητας
Δεν σου ειπαν οτι η wikipedia ειναι για αγραμματους και παιδια γυμνασιου? αν θες στειλε πριβε να σου πω που να ψαχνεις για κανονικες πληροφοριες. Το παιζεις και εξυπνος τρομαρα σου ...
 

DeletedUser6740

Χαχαχαχαχα :D Ελα απο τα μερη μου να κανουμε και tour
Ασε μπλεξαμε με τη wikipedia


Δεν σου ειπαν οτι η wikipedia ειναι για αγραμματους και παιδια γυμνασιου? αν θες στειλε πριβε να σου πω που να ψαχνεις για κανονικες πληροφοριες. Το παιζεις και εξυπνος τρομαρα σου ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: SOFA1

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΚΟΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ,ΩΣΤΟΣΟ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΟΡΓΙΣΕ...

Συντομογραφία ΤΝΤ, Αγγλική ονομασία : trinitrotoluene είναι μια πολύπλοκη χημική ουσία με χημικό τύπο C6H2(NO2)3CH3 . Αυτή η κίτρινη, στερεά σε κανονικές συνθήκες ουσία, χρησιμοποιείται στη χημεία για αντιδράσεις, άλλα είναι πιο γνωστή ως ένα χρήσιμο εκρηκτικό. Τα εκρηκτικά που παράγονται από το ΤΝΤ θεωρούνται ως βασικές μονάδες μέτρησης της δύναμης μιας βόμβας και άλλων εκρηκτικών. Στη χημεία το ΤΝΤ χρησιμοποιείται στη παραγωγή ηλεκτρικά φορτισμένων αλάτων.
Ελπιζω να σε διαφωτισα...

...κατι Βουλγαρικα και κατι Ιρακινα που πλασαρει... η SOL μπορεις να μας κανεις την χημικη τους αναλυση...?

ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η SOL ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΧΗΜΙΚΟ ΣΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΧΗΜΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ PIECE OF CAKE ΓΙΑ ΜΕΝΑ...

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ,ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΛΛΑ,3 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ

1) ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ
2) ΜΟΝΟ ΑΕΚ
3) ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΙΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΙΑ... ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΛΙΒΑΓΙΑ :p:p:p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή