GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33911

Οτι ανεβαζα αποθηκη ασχετε δλδ δε φανηκε στο οτι ανεβαιναν ε?οκ οτι πεις!καλη πυξιδα σου ευχομαι και σενα γτ λες βλακειες 4.40 πηγα για υπνο 5.10 εφυγε το τρενο ολως τυχαιως.Αλλα δε πειραζει ας χαρεις και εσυ μια μερα γτ στο πλανο δε πηρατε ουτε τσεκουρακι πισω!.Ξερεις πολυ καλα οτι χωριο δε μπορεις να μ παρεις σε νορμαλ συνθηκες.
 

DeletedUser34343

δες tw.stats ποτε πηρες τα βαρβαρα,ποσο τα ειχες ανεβασει και σκεψου λιγο..ενας καλος παικτης βλεπει σφαιρικα τα πραγματα αναλυει τις πληροφοριες που εχει και πραττει αναλογως.Επισης το τρενο εφυγε 5:25 ακριβως οχι 5:10 και απο τη στιγμη που το πηρα ειχατε περιπου 10 λεπτα να στειλεις ρικλειμ απο διπλα.Καθυστερησατε πολυ και το χασατε.Οσο για το πλανο "αλλα λογια ν' αγαπιομαστε" .Ξερω πολυ καλα οτι σε νορμαλ συνθηκες μπορω να παρω χωρια απο τον καθεναν οπως κι απο εσενα. Οπως ειπε και ο καλλιτεχνης το μισο παιχνιδι ειναι να βρεις τον ανενεργο και εγω τον βρηκα.
Οπως ειπε και ο μπλακο δεν υπαρχει καλος παικτης το παιχνιδι ειναι παιχνιδι ενεργητικοτητας και ξερεις πως απο αυτην εχω μπολικη ;) Καλη επιτυχια στο να με πατε πυξιδα !!
 

DeletedUser33711

Χωρις να κανω σχολια για το αποτελεσμα του πλανου , αλλα μυριζε λιγο Βουβουζελας κ36 :p

Κακο το πλανο δε μαρεσε κλασικα δε περιμενα και κατι αλλο, μονο ο Rofius εκανε κατι ωραια πραγματακια οι υπολοιποι ανυπαρκτοι. Με τετοιο προβαδισμα χωριων κακιστη διαχειριση επιθεσης και αμυνας. Σχολιασμος αποτελεσματων το βραδακι που θα εχουμε και στατς ημερας. :)
 

DeletedUser30832

Πηραμε στο χερι πολλα , πολλα γυρισαν πισω αθικτα ... παιξατε πολυ καλη αμυνα με πολλα χωρια αδεια κ κοψιματα

Εγω να πω την αληθεια δεν περιμενα οτι θα με κοψετε στα χωρια που χτυπαγα αλλα ο ierotheos ( η' οποιος αλλος του εβαζε ) εκανε χειρουργικα σναιπ ...

Ειχαμε ομως αρκετα μεγαλη συμμετοχη το οποιο ειναι θετικο

Στατιστικα μας εχετε κανει 2εκ απωλειες παραπανω παρ οτι με λιγοτερα χωρια ... Αυτο σημαινει οτι πρεπει τα χτυπηματα μας να ειναι πιο επιλεκτικα κ η αμυνα μας πιο ενεργητικη

Λογικα θα αναλυσουν οι υπευθυνοι τις αναφορες κ θα κρινουν αναλογως

Ο pro εχει ακομα δυνατο οπλοστασιο κ πολλες επιλογες να διαχειριστει

Παραμενω αισιοδοξος :);)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Dreamer στο ξαναλεω ο μαυρος ειναι οτι αθλιοτερο κυκλοφορει σε παιχτη μετα απο κατι τυπαδες σαν τον κολπο.Σημερα πηρε ενα χωριο ο ΑΣΧΕΤΟΣ και εβγαλε γλωσσα. Ας θυμηθουμε λιγο ιστορια
-Ρουφιανος στην φυλη του στον 40 που ειχε περασει και απο δουκας-
-Μια πυξιδα στον 42 που ταν AJE
-Εκτοπιση λογω SOL απο την ηπειρο που ξαναμπηκε(δηλαδη 2η πυξιδα στην ουσια)
-Στον 40 σταλθηκε μυνημα κυκλικο για χαβαλε να βγει εσωτερικο ενω ο κοσμος ειχε τελειωσει και μεσα σε ενα 5λεπτο του κλειδωναν χωρια ολοι του οι συμπαιχτες

Αυτο to φυλετικο απορριμμα εχει το θρασος επειδη πηρε 1 χωριο. Λογικο μεν να χαρηκε γιατι πρωτη φορα πηρε χωριο απο sol σε αυτο τον κοσμο μετα απο 7μηνες.ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΑΡΑΣ
 

DeletedUser34343

για κατι παλικαρακια τυπου κλικς(ακου ονομα,κλαιω) και Τσακωνα δεν εχω να πω πολλα.Ενα πραγμα θα σας πω και βαλτε το καλα στο μυαλο σας.Σε 1 προς 1 απεναντι μου δεν θα αντεχατε ουτε βδομαδα.Αντε τωρα πισω στις τρυπες σας να παιξετε σε κανα λογαριασμο και να παρασιτειτε ως 3ο και 4ο κοπλει.
στο τελος κανεις δεν θα σας θυμαται παρασιτα.Ολοι θα θυμουνται τον νταβιντσι και τον 5forwards.Ασχετα 18χρονα κρυφτειτε στην αγκαλιτσα των καλυτερων σας παικτων !! ΦΙΛΑΚΙΑ
 

DeletedUser33711

Μυρίζει aser από μακριά...

:cool::cool::cool:

σσσσσ :oops:

... να παρασιτειτε ως 3ο και 4ο κοπλει.
στο τελος κανεις δεν θα σας θυμαται παρασιτα.Ολοι θα θυμουνται τον νταβιντσι και τον 5forwards.Ασχετα 18χρονα κρυφτειτε στην αγκαλιτσα των καλυτερων σας παικτων !! ΦΙΛΑΚΙΑ...

Και εγω κοπλει παιζω παντου σε αλλους λογαριασμους δε λεει κατι αυτο που λες. Απλα θα πω κατι και απο την προσωπικη μου εμπειρια οταν επαιζα μονος μου. Διχως καλα κοπλει οσο καλος παικτης και εαν εισαι θα εχεις προβληματα εαν παιζεις μονος σου. Και στο πιο κομβικο κομματι του παιχνιδιου οταν τρως ενα μεγαλο πλανο και πρεπει να κατσεις 3 μερες σερι να οργανωσεις και να αμυνθεις χρειαζεσαι ξεκουραση για να λειτουργησεις σωστα, αρα πρεπει να μοιραζεσαι τις ωρες σου. Τωρα εσυ εαν νομιζεις οτι παιζοντας μονος σου μπορεις να αντιμετωπισεις πλανο της SoL εχεις αποδειξει οτι δεν μπορεις οποτε τι μας τσαμπουνας ?

ΥΓ: Μαρεσει να παιζω με καλους παικτες κοπλει για να νιωθω σιγουρια για το λογαριασμο οταν δεν ειμαι μεσα και αντιστοιχα να νιωθουν οι αλλοι οταν θελουν να κανουν την ζωη τους. Αυτα :)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Μια υποσημειωση στον ρουφιανο, ο μιλτος 5forwards δεν εχει σταματησει το παιχνιδι μετα το ban και δεν παιζει στο solution
 

DeletedUser34343

σσσσσ :oops:



Και εγω κοπλει παιζω παντου σε αλλους λογαριασμους δε λεει κατι αυτο που λες. Απλα θα πω κατι και απο την προσωπικη μου εμπειρια οταν επαιζα μονος μου. Διχως καλα κοπλει οσο καλος παικτης και εαν εισαι θα εχεις προβληματα εαν παιζεις μονος σου. Και στο πιο κομβικο κομματι του παιχνιδιου οταν τρως ενα μεγαλο πλανο και πρεπει να κατσεις 3 μερες σερι να οργανωσεις και να αμυνθεις χρειαζεσαι ξεκουραση για να λειτουργησεις σωστα, αρα πρεπει να μοιραζεσαι τις ωρες σου. Τωρα εσυ εαν νομιζεις οτι παιζοντας μονος σου μπορεις να αντιμετωπισεις πλανο της SoL εχεις αποδειξει οτι δεν μπορεις οποτε τι μας τσαμπουνας ?

ΥΓ: Μαρεσει να παιζω με καλους παικτες κοπλει για να νιωθω σιγουρια για το λογαριασμο οταν δεν ειμαι μεσα και αντιστοιχα να νιωθουν οι αλλοι οταν θελουν να κανουν την ζωη τους. Αυτα :)
επειδη φαινεται οτι εχεις νοημοσυνη εσυ και πραγματικα ξεχωριζεις απο τους αλλους θα σου απαντησω σοβαρα.Σε ολα αυτα που ειπες εχεις δικιο και εννοειται οτι χωρις κοπλει δεν πας μπροστα σε ενα παιχνιδι που σε θελει 24 ωρες μεσα(και εγω εχω κοπλει αλλωστε,δεν παιζω μονος μου)
Απλα δεν μπορω να με λενε ασχετο ανθρωποι που στο 1 προς 1 αντιμετωποι μαζι μου δεν θα αντεχαν ουτε μια βδομαδα..και εδω ειμαστε να το αποδειξω σε οποιον απο τους δυο θελει.Τα "ασχετε" και τα μπινελικια δεν περνανε σε εμενα και θα απανταω με τον ιδιο τροπο σε οποιον μου μιλαει ετσι.
 

DeletedUser34885

για κατι παλικαρακια τυπου κλικς(ακου ονομα,κλαιω) και Τσακωνα δεν εχω να πω πολλα.Ενα πραγμα θα σας πω και βαλτε το καλα στο μυαλο σας.Σε 1 προς 1 απεναντι μου δεν θα αντεχατε ουτε βδομαδα.Αντε τωρα πισω στις τρυπες σας να παιξετε σε κανα λογαριασμο και να παρασιτειτε ως 3ο και 4ο κοπλει.
στο τελος κανεις δεν θα σας θυμαται παρασιτα.Ολοι θα θυμουνται τον νταβιντσι και τον 5forwards.Ασχετα 18χρονα κρυφτειτε στην αγκαλιτσα των καλυτερων σας παικτων !! ΦΙΛΑΚΙΑ
χαχαχαχαχαχαχα ποσο μπαγλαμας εισαι.. Δεν πειραζει εμενα δεν θα θυμουνται, εσενα θα θυμουνται ομως οτι εφαγες 3 φορες πυξιδα στον ιδιο κοσμο, οτι πηγες εσωτερικο σε κλειστο κοσμο απο την φυλη σου ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ..


ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ για να μην ξεχνιομαστε, Για πες μου λιγο αν με θυμουνται η οχι τι εχω να κερδισω ρε τρελε μου? Ετσι απλα για να ξερω επειδη σκεφτομαι να μπω με δικο μου ακκ τωρα που μου το ειπες
 

DeletedUser17506

θα έχει και αφτερπλαν? :p
αν είναι να μην περιμένουμε στις 2 το βράδυ να ανεβάσουμε στατιστικά και χάρτες :Ρ
 

DeletedUser

Πολυ καλο το πλανο της ΣΤΟΠ.Εντυπωσιαστηκα!
 

DeletedUser34837

επειδη φαινεται οτι εχεις νοημοσυνη εσυ και πραγματικα ξεχωριζεις απο τους αλλους θα σου απαντησω σοβαρα.Σε ολα αυτα που ειπες εχεις δικιο και εννοειται οτι χωρις κοπλει δεν πας μπροστα σε ενα παιχνιδι που σε θελει 24 ωρες μεσα(και εγω εχω κοπλει αλλωστε,δεν παιζω μονος μου)
Απλα δεν μπορω να με λενε ασχετο ανθρωποι που στο 1 προς 1 αντιμετωποι μαζι μου δεν θα αντεχαν ουτε μια βδομαδα..και εδω ειμαστε να το αποδειξω σε οποιον απο τους δυο θελει.Τα "ασχετε" και τα μπινελικια δεν περνανε σε εμενα και θα απανταω με τον ιδιο τροπο σε οποιον μου μιλαει ετσι.

εγω σε βαζω και στοιχημα για το 1v1.αν το πιστευεις τοσο πολυ κανονισουμε μολις πατε πυξιδα να παρεις ενα λογαριασμο απο εμας να δουμε ποσο θα αντεξεις
 

DeletedUser34504

Dreamer στο ξαναλεω ο μαυρος ειναι οτι αθλιοτερο κυκλοφορει σε παιχτη μετα απο κατι τυπαδες σαν τον κολπο.Σημερα πηρε ενα χωριο ο ΑΣΧΕΤΟΣ και εβγαλε γλωσσα. Ας θυμηθουμε λιγο ιστορια
-Ρουφιανος στην φυλη του στον 40 που ειχε περασει και απο δουκας-
-Μια πυξιδα στον 42 που ταν AJE
-Εκτοπιση λογω SOL απο την ηπειρο που ξαναμπηκε(δηλαδη 2η πυξιδα στην ουσια)
-Στον 40 σταλθηκε μυνημα κυκλικο για χαβαλε να βγει εσωτερικο ενω ο κοσμος ειχε τελειωσει και μεσα σε ενα 5λεπτο του κλειδωναν χωρια ολοι του οι συμπαιχτες

Αυτο to φυλετικο απορριμμα εχει το θρασος επειδη πηρε 1 χωριο. Λογικο μεν να χαρηκε γιατι πρωτη φορα πηρε χωριο απο sol σε αυτο τον κοσμο μετα απο 7μηνες.ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΑΡΑΣ


Παρόλο που δεν ασχολούμαι με το παιχνίδι πλέον 8α κάνω την χάρη στον Θοδωρή άκα Τέοτσακ άκα Reporter001 εως 008 ακα Adre Diko ( μην ανησυχείς όλοι ξέρουν ότι όλα αυτά τα ακκ είναι δικά σου στο φόρουμ) για μια τελευταία φορά

1ον εσύ είσαι ο τελευταίος που θα μιλήσει για αθλιότητα άλλων παιχτών. Θέλεις να θυμηθούμε περιστατικά? Ακκάουντ Νίκος Shaddow μέσα στην AJE, ψεύτικα ακκάουντ σχετικά με τον immortals σε σκύπε και στο παιχνίδι, ψεύτικα πριντ σκριντ σχετικά με διάφορους( συμπεριλαμβανομένου και εμένα) και πολλά άλλα. Έχεις μεγάλη γκάμα αν θέλεις μπορώ να αναφέρω και άλλα
2ον Σου έχω ξαναπεί εσύ που δεν έχεις παίξει ποτέ με δικό σου ακκ δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς για άλλους. Μπάινεις σε έτοιμα ακκ και απλά τρομπάρεις
3ον Για να ξεκαθαρήσω κάποια απο τα ψέματα που έχεις πει ποτέ δεν θεωρήθηκε ο κόλπος ρουφιάνος απο την φυλή μας. Αντίθετα είχε πει ο ίδιος ότι θα σταματήσει και ότι 8α μοιράσει τα χωριά του στον κ40 και είχε στείλει και σχετική αίτηση υποστήριξης.Απλά επειδή το 80% των παιχτών της φυλής το ήξεραν μόλις έκανες την παγαποντιά ( απο αυτές που κάνεις συνήθως ξέρεις εσύ) γιαυτό κλειδώθηκαν τα χωριά του αμέσως. Ας βγει ο Βασίλης (dreamer) να με διαψεύσει αν λέω ψέματα
4ον Μέχρι και στην συνάντηση της Σολ πήγες σαν κοτόπουλο ακα βρεγμένη γάτα. Έβριζες τον Πατάλα στο σκυπε και φοβόσουν μην τις αρπάξεις στην συνάντηση. Ας βγει και ο Πατάλας να με διαψέυσει αν δεν ισχύει και αυτό
5ον και τελευταίο 8α σου δώσω μια φιλική συμβουλή που σου την είχε δώσει και ο βουβουζέλας πριν μερικές εβδομάδες. Ζήσε λίγο στον πραγματικό κόσμο έξω απο το παιχνίδι. Προσπάθησε να κάνεις πραγματικές σχέσεις είτε φιλικές είτε με κοριτσάκια της ηλικίας σου( είναι πραγματικά κρίμα ένα παιδί στην ηλικία σου να έχει να σπρώξει απο την εποχή των παγετώνων) και το βασικό σταμάτα να προκαλείς και μάλιστα με άσχημο τρόπο ανθρώπους που δεν τους γνωρίζεις.Κάνε την πλακίτσα σου με αυτούς που ξέρεις και μάθε να μην ξεπερνάς τα όρια. Πολλοί έχουν κάνει υπομονή με σένα, όπως και εγώ που αν και στην αρχή όντως είχα εκνευριστεί μετά θυμήθηκα ότι έχω να κάνω με ένα παιδάκι no lifer και σταμάτησα να ασχολούμαι, αλλά θα βρεθεί κάποια μέρα κάποιος που δεν θα κάνει υπομονή και θα βρεθείς εσώκλειστός σε καμία πτέρυγα του ΚΑΤ. Το παιχνίδι είναι απλά ένα παιχνίδι σταμάτα να περιστρέφεις όλη σου την ζωή γύρο απο αυτό

ΥΓ. Προς όλους τους καλοθελητές που θα τρέξουν να πουν κάτι έξυπνο δεν σκοπεύω να ξανα απαντήσω

ΥΓ2 Καλή συνέχεια στο πόλεμο και σε Σολ και σε ΣΤΟΠ


10 πόντοι για Απειλή σωματικής ακεραιότητας. (Ακόμα και αν μιλάτε για άλλον).
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34147

Παρόλο που δεν ασχολούμαι με το παιχνίδι πλέον 8α κάνω την χάρη στον Θοδωρή άκα Τέοτσακ άκα Reporter001 εως 008 ακα Adre Diko ( μην ανησυχείς όλοι ξέρουν ότι όλα αυτά τα ακκ είναι δικά σου στο φόρουμ) για μια τελευταία φορά

1ον εσύ είσαι ο τελευταίος που θα μιλήσει για αθλιότητα άλλων παιχτών. Θέλεις να θυμηθούμε περιστατικά? Ακκάουντ Νίκος Shaddow μέσα στην AJE, ψεύτικα ακκάουντ σχετικά με τον immortals σε σκύπε και στο παιχνίδι, ψεύτικα πριντ σκριντ σχετικά με διάφορους( συμπεριλαμβανομένου και εμένα) και πολλά άλλα. Έχεις μεγάλη γκάμα αν θέλεις μπορώ να αναφέρω και άλλα
2ον Σου έχω ξαναπεί εσύ που δεν έχεις παίξει ποτέ με δικό σου ακκ δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς για άλλους. Μπάινεις σε έτοιμα ακκ και απλά τρομπάρεις
3ον Για να ξεκαθαρήσω κάποια απο τα ψέματα που έχεις πει ποτέ δεν θεωρήθηκε ο κόλπος ρουφιάνος απο την φυλή μας. Αντίθετα είχε πει ο ίδιος ότι θα σταματήσει και ότι 8α μοιράσει τα χωριά του στον κ40 και είχε στείλει και σχετική αίτηση υποστήριξης.Απλά επειδή το 80% των παιχτών της φυλής το ήξεραν μόλις έκανες την παγαποντιά ( απο αυτές που κάνεις συνήθως ξέρεις εσύ) γιαυτό κλειδώθηκαν τα χωριά του αμέσως. Ας βγει ο Βασίλης (dreamer) να με διαψεύσει αν λέω ψέματα
4ον Μέχρι και στην συνάντηση της Σολ πήγες σαν κοτόπουλο ακα βρεγμένη γάτα. Έβριζες τον Πατάλα στο σκυπε και φοβόσουν μην τις αρπάξεις στην συνάντηση. Ας βγει και ο Πατάλας να με διαψέυσει αν δεν ισχύει και αυτό
5ον και τελευταίο 8α σου δώσω μια φιλική συμβουλή που σου την είχε δώσει και ο βουβουζέλας πριν μερικές εβδομάδες. Ζήσε λίγο στον πραγματικό κόσμο έξω απο το παιχνίδι. Προσπάθησε να κάνεις πραγματικές σχέσεις είτε φιλικές είτε με κοριτσάκια της ηλικίας σου( είναι πραγματικά κρίμα ένα παιδί στην ηλικία σου να έχει να σπρώξει απο την εποχή των παγετώνων) και το βασικό σταμάτα να προκαλείς και μάλιστα με άσχημο τρόπο ανθρώπους που δεν τους γνωρίζεις.Κάνε την πλακίτσα σου με αυτούς που ξέρεις και μάθε να μην ξεπερνάς τα όρια. Πολλοί έχουν κάνει υπομονή με σένα, όπως και εγώ που αν και στην αρχή όντως είχα εκνευριστεί μετά θυμήθηκα ότι έχω να κάνω με ένα παιδάκι no lifer και σταμάτησα να ασχολούμαι, αλλά θα βρεθεί κάποια μέρα κάποιος που δεν θα κάνει υπομονή και θα βρεθείς εσώκλειστός σε καμία πτέρυγα του ΚΑΤ. Το παιχνίδι είναι απλά ένα παιχνίδι σταμάτα να περιστρέφεις όλη σου την ζωή γύρο απο αυτό

ΥΓ. Προς όλους τους καλοθελητές που θα τρέξουν να πουν κάτι έξυπνο δεν σκοπεύω να ξανα απαντήσω

ΥΓ2 Καλή συνέχεια στο πόλεμο και σε Σολ και σε ΣΤΟΠ


f9c066c9145185936398056900_700wa_0.gif
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Λοιπον μαυρε μαγειρα της πλακας θα σου απαντησω παρολα τα ψεματα και την λασπη που ριχνεις.
1)Ενοειτε πως αυτα τα acc δεν ειναι δικα μου χμμ ο reporter001 δεν ειναι και ασχημος...Εχω εναν παραπανω λογο εκει. Με τον 7 και 8 δεν εχω καμια απολυτως σχεση

2)Δεν επαιξα ποτε μεσα στην AJE καθως επαιζα απο την αρχη του κοσμου με το 5forwards , γνωριζουμε και οι 2 πολυ καλα οτι στον nikos shadow εχεις μπει και εσυ και εχεις βρισει.Επισης το solution που παιζω τωρα επαιζα απο την αρχη σχεδον μονος και ο Μανωλης μπηκε τον Γεναρη αφου τελειωσε ο 40. Το acc μπορει να το ανεβασα μεχρι 200.000-300.000 εγω αλλα απο την στιγμη που μπηκε ο Μανωλης προσφερουμε και οι 2 το ιδιο και τα βρισκουμε ωραια και δεν παιζει κανεις εις βαρος του αλλου.Σκεψου μονο ασχετουλη οτι ο Μανωλης εχει σχολειο και παρολα αυτα το account ειναι σχεδον 24ωρες ενεργο

3)Ο ιδιος μου ελεγες σε κληση οτι και συ πιστευες οτι ο κολπος ηταν ρουφιανος,μην λες τωρα αλλα για να ριξεις λασπη εναντιων μου.

4)Πως μπορεις και μιλας για μια συναντηση που δεν ησουν παρων; Μιλουσα με ολους το ιδιο κομπλε ασχετα με το παιχνιδι.Δεν ειναι ολοι κομπλεξαρες σαν εσενα που παιρνουν κατακαρδα το παιχνιδι.

5) ***επεξεργασμένο από aigokairos και προσεβαλες σε ενα skype room τον φωτοβολιδα ως χοντρο..Αυτο ειναι το ηθος σου...Κραζεις οτι κανεις λοιπον. Οσο για τον non lifer ρωτα τους συμπαικτες μου που ξερουν καλυτερα αν ειμαι ολη την μερα σπιτι η οχι. Και σχολη πηγαινω και παρεες εχω και στην Αθηνα και στην Πατρα δοξα τω Θεω και κοινωνικος ειμαι και οχι ενας μιζερος αποτυχημενος μαγειρας που ειρωνευεται τους παντες και τα παντα. Μεχρι πριν 3 μηνες επαιζες με μας και μιλαγες με ολους μας αλλα σε σιχαθηκαν ολοι μας και μονο με τον dreamer παιζει να μιλας απο την πρωην φυλη σου ενω εγω μιλαω με ολους.Δυστυχως καποιον αλλον δεν ανεχθηκαν Χρηστακο και τον ξεγραψαν απο παντου.

Δυστυχως ξερω οτι θα απαντησεις γιατι σε ζοριζουν πολυ αυτα που λεω για εσενα μαυρουλη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34748

ΑΚΟΜΑ να πατησουν διαγραφη τα νουμπακια ;

μεχρι το πασχα θα εχουμε τελειωσει μαζι τους και θα εχουν πατησει διαγραφες βαζω στοιχημα οσο θελετε

ΣΤΟΠ playing this game!
maxresdefault.jpg
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή