GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33970

Αφου καψαμε καρναβαλο το τριημερο (βουβουζελα δεν λεω για σενα) και εν αναμονη πλανου των STOP, τα στατιστικά είναι τα εξής:

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP..

Timeframe: 25/02/2017 00:00:00προς01/03/2017 10:30:53

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 23
Διαφορά: 43

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 572,867
Πλευρά 2: 214,615
Διαφορά: 358,252

chart
 

DeletedUser

Βουβουζελα εισαι οτι πιο τραγικο σε ειδος ανθρωπου που εχει να δειξει η ανθρωποτητα.Μιλας για οικογενειες και προσπαθεις να μας προσβαλεις απλως επειδη εισαι ανικανος να παιξεις το συγκεκριμενο παιχνιδι στο ιδιο λεβελ με εμας.(δεν μιλαω για παικτικο μονο λεβελ αλλα και για λεβελ ενεργητικοτητας).Ηθελες να πας να πεταξεις χαρταετο με την οικογενεια σου;Μπραβο αγορι μου καλα εκανες και πηγες και το εκανες.Εγω γουσταρα να κατσω με την οικογενεια μου(δεν μιλαω για σολ,ικανο σε εχω να το καταλαβεις ετσι) ολο το πρωι της δευτερας και να κανουμε ξεφτιλα εσενα και τον συρφετο που λες συμπαικτες,και το μεσημερι να φαμε ολοι μαζι σπιτικη γαριδομακαροναδα και μετα να συνεχισουμε να σας γλενταμε.Να μπορουσες και εσυ να το εκανες.Αλλιως πηγαινε κλαιγοντας(το συνηθες σου) στον μαντ,να βαζει ειρηνη τις μερες αργιας,πες του και ποτε πας διακοπες το καλοκαιρι να βαλει και τοτε,και δωστου και το προγραμμα της δουλειας του να μπορουμε να παιζουμε συγκεκριμενες ωρες τη μερα για να εισαι μεσα εσυ.

Ασχετε μια ζωη στον πονο θα εισαι.
SOL_MAFIA ΜΟΝΟ ΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ!
 

DeletedUser5686

Η συμφωνία με τον αρχηγό σας έλεγε 01.03 θα ξεκινήσουν οι επιθέσεις

και μάλιστα τόνιζε ότι 01.03 θα ξεκινούν δε θα φτάνουν

χα χα χα ο ορισμός της αξιοπιστίας και της φερεγγυότητας


και μας έκανε και κήρυγμα γιατί επέλεξε να βαρέσετε καθαρή Δευτέρα που στρατηγικά του το επιτρέπει το παιχνίδι..

χα χα χα καλό;

από την στιγμή που επιλέγεις να παίξεις το παιχνίδι , το παίζεις όλες τις μέρες , όλοι μας αφιερώνουμε χρόνο και όλοι μας είμαστε το ίδιο καμένοι , απλώς κάποιοι παίζουν καλύτερα από κάποιους άλλους .

Θα σου φέρω ένα απλό παράδειγμα , εσύ όταν χτυπήσεις κάποιον και πας να κάνεις μια βουτιά θα επιλέξεις να τον χτυπήσεις ώρα που θα είναι μέσα ή ώρα που θα τον πιάσεις στον ύπνο ; Σαφώς θα επιλέξεις ώρα που θα τον πιάσεις στον ύπνο όπως και προσπαθούσες να κάνεις στον κ42 όταν έπαιζες (και καλά έκανες) γιατί έτσι παίζεται το παιχνίδι .
Για εμένα λοιπόν μπορεί να είναι ποιο σημαντική μέρα η μέρα που θα επιλέξεις να με χτυπήσεις από την καθαρά Δευτέρα αλλά δεν με ρώτησες .
Βγάλτε τις παρωπίδες , όλοι παίζουμε με τον ίδιο τρόπο απλώς εμείς το κάνομε καλύτερα

Βρώμικη φυλή γιατί ; γιατί επιλέγουμε να χτυπάμε σε μέρες οι οποίες θα δυσκολέψουν τους αντιπάλους μας ;

Κάνε αίτηση υποστήριξης να μπουν μέρες αργίας και στο παιχνίδι αν δεν σου αρέσει αυτή του η δυνατότητα .


και τι πλάνο κάνατε τελικά; το πρώτο το καλό σας που συμμετείχατε όλοι και μπλα μπλα μπλα μπλα

επιλέξατε 2 λογαριασμους που ξέρατε ότι δεν είναι ενεργοί

Αν έπαιζε φουλ ο Σπυρος δεν θα παιρνατε τίποτα και το ξέρετε


Να παίρνετε χωριά ανενεργων είσαστε πραγματικά μαστόρια!

Σας παραδέχομαι!!


Για όλα τα υπόλοιπα χρειάζεται να προσπαθήσετε περισσότερο γκαις ..
 

DeletedUser34147

Η συμφωνία με τον αρχηγό σας έλεγε 01.03 θα ξεκινήσουν οι επιθέσεις

και μάλιστα τόνιζε ότι 01.03 θα ξεκινούν δε θα φτάνουν

χα χα χα ο ορισμός της αξιοπιστίας και της φερεγγυότητας


και μας έκανε και κήρυγμα γιατί επέλεξε να βαρέσετε καθαρή Δευτέρα που στρατηγικά του το επιτρέπει το παιχνίδι..

χα χα χα καλό;




και τι πλάνο κάνατε τελικά; το πρώτο το καλό σας που συμμετείχατε όλοι και μπλα μπλα μπλα μπλα

επιλέξατε 2 λογαριασμους που ξέρατε ότι δεν είναι ενεργοί

Αν έπαιζε φουλ ο Σπυρος δεν θα παιρνατε τίποτα και το ξέρετε


Να παίρνετε χωριά ανενεργων είσαστε πραγματικά μαστόρια!

Σας παραδέχομαι!!


Για όλα τα υπόλοιπα χρειάζεται να προσπαθήσετε περισσότερο γκαις ..


Πάρε ένα τρομπόνι

tromponi.jpg
 

DeletedUser34837

επειδη κουραστηκα να σε βλεπω να γραφεις μπουρδες παρτακα



Η συμφωνία με τον αρχηγό σας έλεγε 01.03 θα ξεκινήσουν οι επιθέσεις

και μάλιστα τόνιζε ότι 01.03 θα ξεκινούν δε θα φτάνουν

χα χα χα ο ορισμός της αξιοπιστίας και της φερεγγυότητας

οι φυλες μας ειχαν συμμαχια απο την αρχη του κοσμου,το παιχνιδι το παιζεις αρκετο καιρο αποσο ξερω οποτε ελπιζω να κατανοεις τι σημαινει συμμαχια,μη χρειαζεται να στα εξηγω και αυτα.

κατεδαφιζετε βαρβαρα που φαρμαρει η σολ με σκοπο να μας κοψετε το φαρμ και να μας καθυστερησετε

παιρνετε χωρια στην ηπειρο μας

βαζετε αμυνες σε τριτους και αφου κανει λαθος ενας παικτης σας και εμφανιζεται στα στατς οτι εβαλε τις αμυνες βγαινετε και το καταδικαζετε,λετε οτι δε θα ξαναγινει και οτι θα κανονισετε να παρουμε το συγκεκριμενο χωριο.αφου καρφωθειτε απο τον υποστηρικτη της ημερας οτι δεν ειναι ενα μεμονομενο περιστατικο αλλα εχετε στακαρει με αμυνες πανω απο 20 χωρια ξαφνικα αλλαζετε σταση.

τα παραπανω φανταζομαι ειναι ο ορισμος της αξιοπιστιας και της φερεγγυοτητας

και τι πλάνο κάνατε τελικά; το πρώτο το καλό σας που συμμετείχατε όλοι και μπλα μπλα μπλα μπλα

επιλέξατε 2 λογαριασμους που ξέρατε ότι δεν είναι ενεργοί

Αν έπαιζε φουλ ο Σπυρος δεν θα παιρνατε τίποτα και το ξέρετε


Να παίρνετε χωριά ανενεργων είσαστε πραγματικά μαστόρια!


προφανως θα βαρεσουμε ευαλωτους στοχους.πραγματικα δε μπορω να καταλαβω γιατι το χρησιμοποιεις αυτο το επιχειρημα για να μας μειωσεις?!!!?

δηλαδη αν σαν σολ ειχαμε αφησει ολα τα μετωπικα βαρβαρα στη 45 και τη 55 και τα παιρνατε με το που ξεκιναγε ο πολεμος θα σας κραζαμε που πηρατε βαρβαρα και κανατε ρηγμα στην ηπειρο μας ετσι?οχι βεβαια.ηταν λαθος της φυλης σου που "ανενεργος" παιχτης βρισκεται στο μετωπο με τοσα χωρια και δεν εκανε κατι για αυτο.σε λιγο θα μας την "πεις" επειδη δε βαρεσαμε τα χωρια που εχουν 100κ πεζικο μεσα και βαραμε τους ευκολους στοχους.
 

DeletedUser

Partaca αγορι μου τελικα εισαι οντως πολυ ****ς!
Αν ο σπεεντα επαιζε,αν ο κινγκ νταιμοντ επαιζε,αν δεν ηταν καθαρα δευτερα,αν δεν πεταγατε χαρταετο,αν δεν ησασταν ευαλωτοι,αν δεν ειχατε ανενεργους,αν δεν ειχατε περιοδο και αν δεν ηταν αναδρομος ο Ερμης,ναι ισως να αντεχατε κανα μηνα παραπανω απο οσο θα αντεξετε τωρα.Αιντε ασχετε,επαιξες κοσμο με cxc εναντια στα μαο και το ειδες παικτης.
 

DeletedUser

Δεν ειναι μονο οτι επαιξε cxc και το ειδε παικτης,ειναι οτι επαιζε και εναντια στα μαο και εχει καβαλησει το καλαμι επειδη τους νομπλαρει χωρια,που ειναι πιο ανενεργοι και πιο ασχετοι και απο τα βαρβαρα!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Η συμφωνία με τον αρχηγό σας έλεγε 01.03 θα ξεκινήσουν οι επιθέσεις

και μάλιστα τόνιζε ότι 01.03 θα ξεκινούν δε θα φτάνουν

χα χα χα ο ορισμός της αξιοπιστίας και της φερεγγυότητας


και μας έκανε και κήρυγμα γιατί επέλεξε να βαρέσετε καθαρή Δευτέρα που στρατηγικά του το επιτρέπει το παιχνίδι..

χα χα χα καλό;




και τι πλάνο κάνατε τελικά; το πρώτο το καλό σας που συμμετείχατε όλοι και μπλα μπλα μπλα μπλα

επιλέξατε 2 λογαριασμους που ξέρατε ότι δεν είναι ενεργοί

Αν έπαιζε φουλ ο Σπυρος δεν θα παιρνατε τίποτα και το ξέρετε


Να παίρνετε χωριά ανενεργων είσαστε πραγματικά μαστόρια!

Σας παραδέχομαι!!


Για όλα τα υπόλοιπα χρειάζεται να προσπαθήσετε περισσότερο γκαις ..


σιγα σιγα με το χερογλυκανο....θα το ξεπετσιασεις

3 πλανα μας σας δινω μεχρι να το παρατησετε,δεν σας βλεππω για παραπανω

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από igokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Αν οι λογαριασμοί speeda και King diamond ήταν ανενεργοί λογαριασμοί τότε γιατί τους έχετε βγάλει μέτωπο οεο;
και ποιοι ακριβώς είναι οι ενεργοί σας λογαριασμοί ; Να μαντέψω ; αυτοί που δεν θα προλάβουν να δεχτούν πλάνο μέχρι τις διαγραφές ;
Γιατί όποιον βαράμε θα τον λες ανενεργό ,
πες μου τους ενεργούς σας για να τους βγάλω στόχο για το επόμενο πλάνο

Αφήστε τις δικαιολογίες και παίξτε επιτέλους το παιχνίδι ,Και οι 2 φυλές είχαμε παραπάνω από 1 μήνα προετοιμασίας για να φτιαχτούμε δεν γίνεται να μου λες 2 μετωπικούς λογαριασμούς σας ως ανενεργούς , εκτίθεσαι μόνος σου .
Τρέχει το πλάνο της stop , για να δούμε την δυναμική σας στο επιθετικό κομμάτι .
 

DeletedUser17325

(βριζετε στο σκαιπ -> οταν με ειχατε βαλει εμενα δεν βριζατε), κλπ.).

Καλά όλα τα άλλα που λες, αλλά από πότε σας ενοχλουν οι βρισιές στο σκαιπ ; 2 φορές έχω βρεθεί σε group στο σκαιπ με σολίστες και κάθε φορά μέσα σε 5 λεπτά έβρισκα 1000 μηνύματα που δεν έλεγαν κάτι άλλο παρά για μάνες, καρκίνους, παναγίες και ότι άλλο μπορούσαν να σκεφτουν τα φτωχά μυαλουδάκια τους.

Δεν θα έπρεπε να ενοχλείστε λοιπόν. Θα έπρεπε να έχετε αποκτήσει ανοσία πλέον
 

DeletedUser33711

,,,



και τι πλάνο κάνατε τελικά; το πρώτο το καλό σας που συμμετείχατε όλοι και μπλα μπλα μπλα μπλα

επιλέξατε 2 λογαριασμους που ξέρατε ότι δεν είναι ενεργοί

...

Αντικειμενικα εαν το δουμε ειστε ολοι ανενεργοι. Απο κει και περα,

Ο King Diamond το παλεψε αρκετα καλα και απο οτι φανηκε μονος του. Ο ανενεργος μαλλον ησουν εσυ που ησουν ανυπαρκτος δε βοηθησες καθολου τους συμπαικτες σου και βγαινεις εδω και παριστανεις τι ? Σε οτι κοσμο σε εχω δει να παιζεις , παιζεις το σταρτ απ σου χωνεις το πρεμ σου και εαν ειναι σοβαρος αντιπαλος την κανεις με ελαφρα. Μια φορα καθισες σε λογαριασμο στον 37 και αυτο γιατι σε κουβαλανε σα φυλη οι CxC και αντικειμενικα το επιπεδο του αντιπαλου σας ειναι μιλια μακρυα κατωτερο απο οτι η SoL του κ42. Το αστειο ειναι οτι νομιζεις οτι εισαι και παικτης.
 

DeletedUser30832

Ωπ μηπως αρχισαμε να το γυρναμε σιγα σιγα ? ? ? :D:D:p:p

b]Πλευρά 1:[/b]
Φυλές: STOP, STOP!, STOP..
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/03/2017 20:00:00προς01/03/2017 23:19:51

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 1

chart
 

DeletedUser28662

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP..

Timeframe: 01/03/2017 00:00:00προς01/03/2017 23:59:00

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 3

chart



ουυυυπςςςςςςςς κάτι έλειπε :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::p:p:p:p

(ξέρω είμαι μαρτυριάρα <3 <3 <3 )
 

DeletedUser34705

Βουβουζελα εισαι οτι πιο τραγικο σε ειδος ανθρωπου που εχει να δειξει η ανθρωποτητα.Μιλας για οικογενειες και προσπαθεις να μας προσβαλεις απλως επειδη εισαι ανικανος να παιξεις το συγκεκριμενο παιχνιδι στο ιδιο λεβελ με εμας.(δεν μιλαω για παικτικο μονο λεβελ αλλα και για λεβελ ενεργητικοτητας).Ηθελες να πας να πεταξεις χαρταετο με την οικογενεια σου;Μπραβο αγορι μου καλα εκανες και πηγες και το εκανες.Εγω γουσταρα να κατσω με την οικογενεια μου(δεν μιλαω για σολ,ικανο σε εχω να το καταλαβεις ετσι) ολο το πρωι της δευτερας και να κανουμε ξεφτιλα εσενα και τον συρφετο που λες συμπαικτες,και το μεσημερι να φαμε ολοι μαζι σπιτικη γαριδομακαροναδα και μετα να συνεχισουμε να σας γλενταμε.Να μπορουσες και εσυ να το εκανες.Αλλιως πηγαινε κλαιγοντας(το συνηθες σου) στον μαντ,να βαζει ειρηνη τις μερες αργιας,πες του και ποτε πας διακοπες το καλοκαιρι να βαλει και τοτε,και δωστου και το προγραμμα της δουλειας του να μπορουμε να παιζουμε συγκεκριμενες ωρες τη μερα για να εισαι μεσα εσυ.

Ασχετε μια ζωη στον πονο θα εισαι.
SOL_MAFIA ΜΟΝΟ ΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ!

Εχεις τα προβληματακια σου και εσυ ετσι Σωτηρη ή απλα σου ειπαν μπες να κραξεις τον βουβουζέλα και δεν ξερεις που πατανε τα 4?
Δεν παιζω στον 42 ρε Σωτηράκι , ειμαι εκτος παιχνιδιου απο αρχες Δεκεβριου κοντά για να γνωριζεις. απλα θεατης ειμαι και λέω την γνωμη μου και σε οποιον αρεσει.
Λεω την προσωπικη μου αποψη οσο και αν σας τσουζει αυτη. Και στα φρυδια των ματιων μου αν εχετε καλη αποψη για εμενα ή οχι ουτε φιλοι μου εισασταν ουτε σας θέλω.
Οσο για το ασχετός εχει κουράσει αυτο το θέμα , το εχω παραδειχτει παν πολες φορές οτι ειμαι ασχετος , ποτε δενε χω πει οτι ειμαι καλός παίκτης , οπότε μόκο.
Μονο ο Νίκος απαντησε σωστα και με αξιοπρέπεια οι υπολοιπη διξατε την ποιοτητα ανθρωπον που αναφερα στο ποστ μου και μετα λετε σας προσβαλα . Οσο για το ενεργητικο LvL ειανι το μονο που μπορω να πω με σιγουρια οτι λιγοι εδω μέσα ειανι οσο ενεργοι ειναι οταν παίζω σοβαρά θα επρεπε να το ξερεις εσυ αυτο.
Οσο για το παικτικο lvl ναι ειμαι κακιστος.
 

DeletedUser33970


Ξαναδιαβασε το μηνυμα μου


Εισαι οντως τοσο ηλιθιος μωρε?

1. Αφου ειχατε ανενεργους στο μετωπο ρε ΣΤΟΚΕ, γιατι κανατε νταηλικια στιν 54 και βαζατε αμυνες και παιρνατε χωρια?
2. Αφου ο diamond και ο σπυρος ητανε ανενεργοι γιατι δεν πηρες το κομματι τους να βγεις μπροστα μας?
3. Ο Σπυρος αν επαιζε πως θα τα εσωζε τα χωρια εκει με μισο επιθετικο που ειχε εκει το ακκ? θα εκανε μαγια για να βγαλει αυτοματα στρατο?
4. Ο Diamond ο ανενενεργος επαιζε 2 μερες αμυνα και εσυ 2 μερες ουτε ανιχνευση δεν σηκωνεις. Σκουπιδακι.

Αντε στην τρυπα σου που ησουν 2 μερες τωρα και βγες απο την φυλη σου απο τωρα γιατι καθε πρωι θα χανετε χωρια.

Να φανταστω στο επομενο σου πλανο κατι θα φταιει παλι. Ή καποιος. Μεχρι να τους κατηγορησεις ολους και να σταματησεις.




Μωρε βουβουζελα δεν βαρεθηκες? Σε κοροιδευει ολος ο .gr. Κλεισε πρωτα κοσμο χωρις να τσακωθεις με ολη τη φυλη σου.
Ρουφιανε.
 

DeletedUser17028

βουβουζελα εισαι ****(επεξεργασμένο)?
ετσι έμαθα , ότι στα σκυπε αποκαλύφθηκες...

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17028

για τρομέρο δεν ξέρω αλλά νομιζω κάτι άλλο ήθελες να γράψεις.. έτσι?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή