GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17028

κυριε aigokairos , που είδες την προσβολη?
το gay δεν είναι λέξη ταμπου, η είναι ο άλλος η δεν είναι γιατί ΄γίνεσαι ρατσιστής?
αν δεν είναι ο αναφερόμενος μπορεί να το αρνηθεί, δηλαδή αν έγραφα αν είναι γυναικα(και δεν ξέρουμε, έχει αναφέρει ότι είναι δημήτρης) που πολλοί κρίβουν τα κανονικά τους στοιχεία(ούτε ταυτότητες δείνουμε ούτε κάτι που να δείχνει το φύλλο μας) που να το ξέρουμε? ρωτάμε και μας απαντάει ο άλλος , φυσικά αναλόγος την απάντηση τον πιστεύουμε η όχι και εμεις υποκειμενικά αναλόγος το πως γράφει.
κακός έβαλες ποινή , αυτο που έκανες δείχνει ρατσισμό..
 

DeletedUser17028

και θα παρακαλούσα aigokairos αν μπορεις να μου πεις το σύνολο των ποινών που έχω και σε πόσες τρως μπαν εναν μηνα στο φόρουμ, να προσέχω να σταματήσω τα πολλά εριστικά λόγια
 

DeletedUser34705

κατι σε ποναει και δεν ξερω τι ειναι ..
η πυξιδα που θα φας ?
οτι θα κερδισουμε εμεις ?
οτι για αλλη μια φορα εχεις την σολ μπροστα σου και ειναι καλυτερη απο εσενα ?
οτι δεν μπορεις να ρουφιανεψεις ?

μηπως ειναι ολα μαζι ?

τα κοκκινα ή τα κιτρινα σου δινει ο γιατρος ; ναι για χάπια λέω..
Θα αργησω να παιξω σε Ελληνικο σερβερ , τουλαχιστον μεχρι το Νοεμβριο που μας ερχετε.
 

DeletedUser34705

ναι κουκλιτσα μου ..λεγε τωρα σε ποιον λογ παιζεις ..που βγαζεις 5φορες περισσοτερο κομπλεξ απο τον μεσο παιχτη της stop. Εαν δεν παιζεις μπορεις απλα να παραδεχτεις οτι εισαι κομπλεξικος

Αν ψαξεις πόστ μου μικρε πριν λιγες μερες υποστυριζα την ΣΟΛ σε αυτο το πολεμο και ειπα πως θα νικησει.
Οτι σας κράζω το εκανα και πρίν δεν θα το σταματησω , οτι θα νικησετε λογοπαικτικης ικανοτητας ειναι άλλο θέμα στο οποιο πηρα το μέρος σας.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
η ησυχια πριν τη καταιγιδα
f866fdadcbb241e685c9e748eb761aa9.png

Μπα... ηλιοφάνεια λέει θα έχει αύριο πάνω σε σας :rolleyes:

και θα παρακαλούσα aigokairos αν μπορεις να μου πεις το σύνολο των ποινών που έχω και σε πόσες τρως μπαν εναν μηνα στο φόρουμ, να προσέχω να σταματήσω τα πολλά εριστικά λόγια

Μπορεί να είσαι πολύ μπλα-μπλας αλλά έχεις φάση... χαχα :D

ΥΓ
ΥΓ προς παρατηρητές: καλοδεχούμενη η άποψή σας και την θέλω αλλά μην απαντάτε πιο συχνά και από τους παίχτες που παίζουν ήδη 42 και απαντάνε σε κάθε ευκαιρία και μάλιστα μην πιάνετε συζητήσεις για άλλους κόσμους :)
α sorry ξεχαστηκα :oops: το βουλώνω
 

DeletedUser34837

συνηθως απο εδω θα γραφει ο λεωνιδας chess,δηλαδη εγω :p επισης ο βασιλας δεν ειναι καν σαλονικα,εχει παει κομμοτηνη σε γκομενακια.

btw,οι μετεωρολογοι μιλανε για καταιγιδες απο μερια στοπ αυριο,και εγω για ηλιοφανια το βλεπω,πρωτη φορα θα πεσουν εξω αλλωστε?
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Α νομιζα και οι 2 Θεσσαλονικη είστε. Ε κλασικά, τρώει πλάνο και έφυγε ο ασχετος και αφησε τον master να καθαρίσει :p (μεταξύ μας, γκομενάκια ή χωριουδάκια δεν υπάρχει επιλογή οπότε καλά έκανε :rolleyes:). Για να δούμε τί θα κάνει η STOP... θα ισοφαρίσει το ματσάκι ή θα φάει stop;
 

DeletedUser34748

ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ
Υλικά (για 10-12 άτομα)

2 κιλά μοσχαρίσια σπάλα κομμένη σε κυβάκια 3-4 εκ.

2 κρεμμύδια ψιλοκομμένα

2 καρότα στον τρίφτη

2 μπαστούνια σέλερυ ψιλοκομμένα

100 ml ελαιόλαδο

250 ml. κόκκινο κρασί

800 ml. ζωμό βοδινού κρέατος σπιτικό ή από φρέσκο κύβο ψυγείου

800 γρ. (2 κουτιά) ντοματάκια αποφλοιωμένα σε χυμό ντομάτας

500 γρ. (1 συσκευασία) τριμμένη ντομάτα σε χυμό

Αλάτι, πιπέρι

Μπαχαρικά δεν χρειάζονται, οπότε δάφνη, κανέλλα και οτιδήποτε άλλο, είναι αυστηρά προαιρετικά!
 

DeletedUser34343

Έχουμε πει εδώ στη sol ότι ο πρώτος σολίστας που θα χάσει χωριό από στοπ και δεν καταφέρει να το πάρει πίσω θα του βάλουμε μία ταμπέλα που θα λέει είμαι ένας άσχετος τεντιμπόης , θα τον αλείψουμε με πίσσα και πούπουλα και θα τον περιφέρουμε στο φόρουμ της φυλής.


http://prntscr.com/eff75d

«Verba volant, scripta manent»

Καλη σας ημερα !!
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ναι ναι ΑΣΧΕΤΕ μια πυξιδα με AJE και ολα τα αλλα στην 45 ΑΣΧΕΤΕ 1-0 κατα τα αλλα λες παλιονουμπα.
 

DeletedUser34343

Ναι ναι ΑΣΧΕΤΕ μια πυξιδα με AJE και ολα τα αλλα στην 45 ΑΣΧΕΤΕ 1-0 κατα τα αλλα λες παλιονουμπα.
εσενα σε τσουζει πολυ φαινεται..ξερεις ο ποπουδακος σου :oops:
συγνωμη αλλα δεν μιλησα σε σενα..αλλα αφου το θες ναι σαν παικτης της στοπ ειμαι στο 1-0.
ελα καλημερα τωρα λεμε στη τρυπα σου παλι


10 Πόντοι 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
χαχαχαχαχα μωρε σαν παιχτης της stop εισαι ΑΚΟΜΑ 1-0 στο τελος θα τσουξει ομως το 1-50
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Απο αυριο θελω να δω μετονομασια noobmanager αφου και ο Πανος ακομα ειναι καλυτερος μανατζερ απο σενα
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Που πας ρε ☆☆☆☆☆☆
μόνιμο για προσωπικά δεδομένα
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33911

Ειστε τυχεροι που ειχα κοπλει τον μαυρο και ειχε κανει φιλο τον ερμηλιζα και ειδατε οτι κοκκινησα στις 5 το πρωι και πηρατε χωριο...Βλακεια μου που δε το ειχα προσεξει φυσικα αλλα μην νομιζετε οτι θα παρετε αλλο χωριο απο μενα ασχετοι.Καλη συνεχεια στο τρομερο σας πλανο που πρεπει να πηρατε 0 ολοκληρα χωρια γτ το δικο μ ηταν εκτος πλανου!
 

DeletedUser34343

Ειστε τυχεροι που ειχα κοπλει τον μαυρο και ειχε κανει φιλο τον ερμηλιζα και ειδατε οτι κοκκινησα στις 5 το πρωι και πηρατε χωριο...Βλακεια μου που δε το ειχα προσεξει φυσικα αλλα μην νομιζετε οτι θα παρετε αλλο χωριο απο μενα ασχετοι.Καλη συνεχεια στο τρομερο σας πλανο που πρεπει να πηρατε 0 ολοκληρα χωρια γτ το δικο μ ηταν εκτος πλανου!
ωραια ολα αυτα που λες αλλα η αληθεια ειναι οτι απλα ειδα οτι πηρες δυο βαρβαρα το βραδυ και δεν τα ειχες ανεβασει.προφανεστατο,ειχες παει για υπνο και χτυπησα.ποιος μαυρος και πρασινα αλογα μου λες?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή