GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17028

Τα γνωστα παντελονια της σολ , μια ζωη η ρετσινια δεν πεφτει εξω..

και κραξτε απο κάτω οσο θέλετε .

Μια φορα σκουπιδια για παντα σκουπιδια.
υπαρχεις και εσυ?
οταν τα κανεις εσυ και οι δικοι σου είναι καλά?
χτικιο άσε να μιλήσει κανένας άλλος εσυ το δικαίωμα το έχεις χάσει να λες κάποιον παντελονάτο, η ξεφτίλα των φυλετικών είσαι.που εχεις και στόμα και κρίνεις ΑΣΧΕΤΕ
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Τελικά χτύπησαν νωρίτερα οι σολίστες ή όχι; Και αν ναι είχαν κανα σοβαρό λόγο ή τα κλασικά;
Όπως και να έχει πάντως απορώ γιατί και πως ξαφνιάζεστε...

Μαλλον τα κλασικα......επειδη τα παιδια τα πιασανε τα ψυχολογικα τους οπως γινετε με καθε αντιπαλο που ειχε η σολ εκτος απο school k33 και αφου αθετησανε σχεδον καθε συμφωνια που ειχε κανονιστει μην τα αναφερω τα εχουνε πει προλαλησαντες πολλακις η διοικηση της σολ αποφασισε να απαντησει σε ολα αυτα και οχι να σπασει καποια συμφωνια(που δεν ισχυε κιολας απο την στιγμη που οι συμαχοι μας μεχρι πριν ενα 24ωρο ειχαν σπασει 2 βδομαδες τωρα)

Η στοπ παιρνει οτι τις αξιζει αυτη την στιγμη τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο

Το μονο σιγουρο ειναι πως θα πεσει πολυ φαπα

Καλη μας διασκεδαση!!! :p
 

DeletedUser34705

Κατσε ρε Μητσαρα , 36 εσυ εκανες το ιδιο στη DnD 3-4 φορες.

Μη μου το παιζετε ολοι ηθικοι ειναι εκνευριστικο οταν εχετε κανει τα ιδια και χειροτερα. Δραση χωρις αντιδραση εμεις δεν εχουμε συνηθισει. Οι αλλοι εχουν σπασει ολες τις συμφωνιες του αιωνα σφυριζαν αδιαφορα και νομιζαν οτι εμεις ειμαστε βλακες. ΟΧΙ τους αξιζε το πηραν. Μου βγηκατε ολοι απο Stop και το παιζετε παρθενες, ρε ειστε καλα ? Το τι αθετησαν τα ειπαν οι παραπανω μην επαναλαμβανομαστε...
Εγω ποτε στην πορεια μου στον κ36 , το μονο κακο μου μου πρσαπτω για εκει ειναι το φεικ πριντ στο radix.
 

DeletedUser33711

Τι ποτε στην πορεια σου βρε αγορι μου χαρακτηριστικα θυμαμαι οτι εσπασες την ειρηνη του Πασχα !! Και μπορω να σου βρω και τα ποστ στο εξτερναλ που σε κραζαμε και εσυ ελεγες οχι ηταν λαθος και τριχες κατσαρες , και δε το κανατε 1 φορα ηταν αλλες 2-3 σιγουρα. Για αυτο το λογο εσπασε και η DnD το καλοκαιρι ως απαντηση στις παγαποντιες σου. Εγω δε σου λεω οτι επραξες λαθος ηθελες να χτυπας πρωτος αλλα μη μου βγαινεις και μου το παιζεις παρθενα Μαρια και οτι εσυ δεν κανεις τετοιες κινησεις, ελεος !
 

DeletedUser34705

Τι ποτε στην πορεια σου βρε αγορι μου χαρακτηριστικα θυμαμαι οτι εσπασες την ειρηνη του Πασχα !! Και μπορω να σου βρω και τα ποστ στο εξτερναλ που σε κραζαμε και εσυ ελεγες οχι ηταν λαθος και τριχες κατσαρες , και δε το κανατε 1 φορα ηταν αλλες 2-3 σιγουρα. Για αυτο το λογο εσπασε και η DnD το καλοκαιρι ως απαντηση στις παγαποντιες σου. Εγω δε σου λεω οτι επραξες λαθος ηθελες να χτυπας πρωτος αλλα μη μου βγαινεις και μου το παιζεις παρθενα Μαρια και οτι εσυ δεν κανεις τετοιες κινησεις, ελεος !

Το πάσχα ειχαν βγει οι χρονοι να σκανε καθαρα μετα την ΣΕ για τις γιορτες δεν μπορουσα να ελενξω του ακουβαλητους του ριμ που μου βαλανε το πιο μακρινο επιθετικο τους στο πιο μακρινο στοχο και ξεκινησαν νωριτερα , στα αλλα ηταν αλλοι που σας κρεμασαν π.χ. κυνθος και ναι εγινε σιγουρα αυτο μια φορα , αλλα οχι απο εμενα .
Σταματα να εισαι off topic τωρα και σηκωστε τα παντελονια σας την καθαρα δευτερα.
 

DeletedUser33711

Ναι ναι ναι , και ο προμανατζερ στους ακουβαλητους τα εριχνε ολα και ηταν η μιση του φυλη οπως και η δικια σου.
 

DeletedUser27373

Καλησπέρα , μια απορία προς τα μέλη της φυλής SOL ,

Πέρα από αυτά που προσάπτετε στην άλλη πλευρά , ανεξάρτητα εάν ισχύουν ή όχι , πως και αποφασίσατε τώρα να ξεκινήσετε ? Διότι οι καταπατήσεις της συμωνίας μεταξύ σας έχουν πραγματοποιηθεί εδώ και καιρό ...

Γιατί δεν ξεκινήσατε για παράδειγμα πριν 10 μέρες ? Να με συγχωρέσετε , αλλά δεν μπορώ παρά να φανταστώ πως όλα αυτά έγιναν και με την ανοχή σας έως ένα βαθμό με απώτερο σκοπό κάτι τέτοιο , δηλαδή την έναρξη πολέμου λίγο πριν το 3ήμερο .

Θα παρακαλούσα να μας εξηγήσετε το σκεπτικό σας στους εξωτερικούς παρατηρητές .


ΥΓα. Εάν ισχύει η παραπάνω υπόθεση , μήπως αυτό προδίδει ένα άγχος από πλευράς SOL ? Και ειδικά έπειτα από τον τρόπο που κατακρίνουν τους αντιπάλους τους και τα όσα ισχυρίζονται για τις ικανότητες τους ...

ΥΓβ. Καλή τύχη και στις 2 πλευρές :)
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καλησπέρα , μια απορία προς τα μέλη της φυλής SOL ,

Πέρα από αυτά που προσάπτετε στην άλλη πλευρά , ανεξάρτητα εάν ισχύουν ή όχι , πως και αποφασίσατε τώρα να ξεκινήσετε ? Διότι οι καταπατήσεις της συμωνίας μεταξύ σας έχουν πραγματοποιηθεί εδώ και καιρό ...

Γιατί δεν ξεκινήσατε για παράδειγμα πριν 10 μέρες ? Να με συγχωρέσετε , αλλά δεν μπορώ παρά να φανταστώ πως όλα αυτά έγιναν και με την ανοχή σας έως ένα βαθμό με απώτερο σκοπό κάτι τέτοιο , δηλαδή την έναρξη πολέμου λίγο πριν το 3ήμερο .

Θα παρακαλούσα να μας εξηγήσετε το σκεπτικό σας στους εξωτερικούς παρατηρητές .


ΥΓα. Εάν ισχύει η παραπάνω υπόθεση , μήπως αυτό προδίδει ένα άγχος από πλευράς SOL ? Και ειδικά έπειτα από τον τρόπο που κατακρίνουν τους αντιπάλους τους και τα όσα ισχυρίζονται για τις ικανότητες τους ...

ΥΓβ. Καλή τύχη και στις 2 πλευρές :)


Δεν καταλαβαινω τι υπονοεις?το πραγμα ειναι ξεκαθαρο δεν κρυφτεικε η σολ πισω απο αυτη την κινηση............περιμεναμε να καθαρισουμε την ηπειρο μας πριν ειμαστε ετοιμοι να βαρεσουμε

Τωρα αυτοι οι ασχετοι βαζανε αμυνες σε ποπ νομιζοντας πως δεν θα ειμαστε ετοιμοι απο επιθετικα και δεν θα τελειωναμε το κλεισιμο της κ45.οχι μονο πηραμε τα χωρια αλλα σε αντιθεση εμεις ειμαστε ετοιμοι να βαρεσουμε ακριβως πριν το 3ημερο γιατι πες οτι ηταν ευκαιρια κλπ κλπ και ηταν πουστια αν σαρεσει να το λες ετσι

Αναλογισου ομως οτι το τελευταιο πλανο σε ποπ αρα και τελευταιο περιστατικο που βαζανε αμυνες εγινε στις 18/2 δεν ξερω αν βλεπεις οτι στησαμε κατι εμεις οποτε στο οριο ειμαστε ετοιμοι και σιγουρα οχι 100%.......αλλα ηταν αποφαση μας απο την στιγμη που ξαναβαζανε αμυνες καθως η ιστορια ειχε επαναληφυει στο προηγουμενο πλανο μας στις 12/2 και στις 14/2 υποτιθετε θα περναμε πισω το χωριο που πηραν στην 45 να κανουμε αυτη την κινηση

Δεν νοιαζει καθολου την διοικηση της σολ κατι περα απο το να ειναι καθαρη στις συμφωνιες της οπως και ηταν καθολη την διαρκεια του κοσμου με την στοπ,αλλα δεν θα καθομαστε να μας λενε και μακακες οι ασχετοι με την δικαιολογια καποιοι απο σολ καθονται και βριζουν στα σκαιπ ρουμ.Μπλοκ οποιον σε βαζει σε τετοιοα ρουμ η και ολη την σολ και συνεχισε το παιχνιδι σου.το σκαιπ απλα αποτελουσε μια καλη προφαση για να γινουν οσα γινανε

Οποτε ναι πριν 10 μερες ενω ειχαμε πλανο στο δρομο μαλλον ηταν αδυνατο για μας να ξεκινησουμε πολεμο
 
  • Like
Αντιδράσεις: cr777

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Απλα χτυπησανε τωρα που ειναι το 3ημερο καρναβαλιου μηπως ειχαν κανονισει ταξιδακι πατρα,ξανθη κ.τ.λ οι Στοπιτες .Πλανο στα ισια δλδ...Οταν εχεις 2 ηπειρους γεματες κ δινεις 2 μηνες στα σολακια να στησουν μετωπο να χτισουν τα βαρβαρα π πηραν στο μετωπο για να το κλεισουν κ να φανε και τους PoP λογικο να στην πουνε κ στο τελος ,τετοια παλικαρακια εχει γεμισει ο τοπος. Ο λογος που δεν ειχαν χτυπησει νωριτερα ηταν γιατι απλα δν ηταν ετοιμοι..Ολα τα αλλα ειναι λογια να αγαπιομαστε...Καλο 3ημερο
 

DeletedUser33711

Δεν ειχες δυο ηπειρους , τη μια την πηρες μονο με στρατολογησεις. Σε αντιθεση με εμας που οτι πηραμε το πηραμε με πολεμο και με την ευγενικη χορηγια αμυνων σας στα καφε μας, αλλιως θα ειχαμε τελειωσει απο τις 12 του μηνος και θα καναμε και εμεις τις διακοπες μας. Ναι αυτο ειναι μας δωσατε και 2 μηνες, το βρηκες.

Εαν δεν ειχατε κανει τις κωλοτουμπες με αμυνες στα χωρια της ηπειρου μας και το χωριο στην 45 τιποτα απο ολα αυτα δε θα ειχε γινει! Στον 33 εγιναν ολα σωστα και οπως επρεπε,σε ενα σκηνικο κοπια του συγκεκριμενου κοσμου απλα εμεις ως School ειχαμε την ακεραιοτητα να ειμαστε ενταξει απεναντι στα τυπικα ζητηματα των συμφωνηθεντων, αρα δεν ειναι θεμα SoL η κατασταση αυτη. Και πρεπει να κοιταξετε στον καθρεφτη για να βρειτε τον πραγματικο υπαιτιο,
 

DeletedUser30832

Εγω παντως κοιταζομαι στο καθρεφτη αλλα δεν βλεπω τον υπαιτιο ...
Που εισαι υπαιτιε οεο ?
 

DeletedUser33711

Εσυ παιζει να εισαι ο μονος συμπαθης στη SoL, εσυ δε φταις σε τιποτα keep up με τις φωτογραφιες με τις κωλαρες :D
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Απλα χτυπησανε τωρα που ειναι το 3ημερο καρναβαλιου μηπως ειχαν κανονισει ταξιδακι πατρα,ξανθη κ.τ.λ οι Στοπιτες .Πλανο στα ισια δλδ...Οταν εχεις 2 ηπειρους γεματες κ δινεις 2 μηνες στα σολακια να στησουν μετωπο να χτισουν τα βαρβαρα π πηραν στο μετωπο για να το κλεισουν κ να φανε και τους PoP λογικο να στην πουνε κ στο τελος ,τετοια παλικαρακια εχει γεμισει ο τοπος. Ο λογος που δεν ειχαν χτυπησει νωριτερα ηταν γιατι απλα δν ηταν ετοιμοι..Ολα τα αλλα ειναι λογια να αγαπιομαστε...Καλο 3ημερο


Καθε φορα που μιλας εκτιθεσαι εσυ.....αφου ειναι ολοφανερο οτι μεχρι τωρα δεν εχεις ασχοληθει με τον 42 τι το ανοιγεις το ριμαδι?

Ποτε κλεισατε εσεις το δικο σας κοματι και με ποιον τροπο........που ειναι οι απωλιες σου που ειναι και το φαρμ σου?

Οταν συμβαδισεις καποτε με τον κοσμο ελα να κουβεντιασουμε με νεα βαση...ενδιαφερουσα παντως η αποψη πως ειστε για τα καρναβαλια
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34705

μητσο παιζεις 42?
Ζντούπ.. τι φάση ;
με ποιον να παιξω ακριβος ; σταματησα εδω και κατι μηνες να κοροιδευω τον εαυτο μου στον κοσμο 42 , την δουλεια μου και στον ελευθερο χρονο μου εξωτερικο να κανω καζουρα.
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Καθε φορα που μιλας εκτιθεσαι εσυ.....αφου ειναι ολοφανερο οτι μεχρι τωρα δεν εχεις ασχοληθει με τον 42 τι το ανοιγεις το ριμαδι?

Ποτε κλεισατε εσεις το δικο σας κοματι και με ποιον τροπο........που ειναι οι απωλιες σου που ειναι και το φαρμ σου?

Οταν συμβαδισεις καποτε με τον κοσμο ελα να κουβεντιασουμε με νεα βαση...ενδιαφερουσα παντως η αποψη πως ειστε για τα καρναβαλια
Καταγραφή.PNG 444.PNG
Ισχυει οτι δεν ασχολουμαι ,καλα κανεις και χαιρεσαι.
To δικο μας κομματι το κλεισαμε με στρατολογηση με λιγα λογια ειμασταν ετοιμοι νωριτερα..δηλαδη ποσο ****ς εισαι ρε φιλε πας να διορθωσεις αυτο π ειπα κ λες το ιδιο;;

Oι απωλειες μου με την στρατολογηση που εγινε δν ειναι πολυ ψηλα ναι,ειναι λιγο παραπανω απο τις δικες σου αν στις διπλασιασουμε ,το φαρμ μου ειναι απο τα καλυτερα στο κοσμο μεχρι το Νοεμβρη,δν χρειαζομουν αλλο φαρμ μετα,οσοι μου περναν το ληστη τοτε εχουν φαει μπαν για boting. Ειναι πιο ευκολο να κανεις 10 μυρρια αν υπαρχουν βαρβαρα 4 μηνες μετα το ανοιγμα του κοσμου παρα 1 μυρριο μετα απο 1 μηνα νιωσε λιγο σχετικε..Λογικα εισαι με μεσον στους Σολ αφου αυτοαποκαλουντε η καλυτερη φυλη.

Εμεις παμε στα καρναβαλια αλλα εσυ εισαι για καψιμο οπως φαινεται καρναβαλε.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Φιλαρακι xHunteRx το φαρμ παντα χρειαζεται σε μια φυλη και εναν λογαριασμο, ναι συμφωνω στην αρχη ειναι πολυ ποιο χρησιμο γιατι σε βοηθαει στο start up... αλλα και στη συνεχεια ειναι εξισου χρησιμο οχι για εσενα σαν λογαριασμο γιατι οκ λες δεν εχω ελειμα σαν λογαριασμος απο αριστους αλλα για την φυλη σε μελλοντικα πλανα, π.χ ο Κ42 εχει καλη ταχυτητα λες δεν με νοιαζει τα ποραδικα πανε ταπα κοβω νομισματα για αυτο οι Stop εχει μαζεψει ολα τα βαρβαρα ΛΑΘΟΣ, γιατι η sol φαρμαρει συνεχεια και παιζει να εχει 4πλασιους αριστους απο ολη την stop. Αριστοκρατες=ποιο δυσκολα πλανα για τον αντιπαλο με φεικ αριστοκρατες διοτι ως γνωστο κανεις παιχτης που σεβετε τον ευατο του δεν αμυνεται στα κριαρια.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Προβολή συνημμένου 1287 Προβολή συνημμένου 1286
Ισχυει οτι δεν ασχολουμαι ,καλα κανεις και χαιρεσαι.
To δικο μας κομματι το κλεισαμε με στρατολογηση με λιγα λογια ειμασταν ετοιμοι νωριτερα..δηλαδη ποσο ****ς εισαι ρε φιλε πας να διορθωσεις αυτο π ειπα κ λες το ιδιο;;

Oι απωλειες μου με την στρατολογηση που εγινε δν ειναι πολυ ψηλα ναι,ειναι λιγο παραπανω απο τις δικες σου αν στις διπλασιασουμε ,το φαρμ μου ειναι απο τα καλυτερα στο κοσμο μεχρι το Νοεμβρη,δν χρειαζομουν αλλο φαρμ μετα,οσοι μου περναν το ληστη τοτε εχουν φαει μπαν για boting. Ειναι πιο ευκολο να κανεις 10 μυρρια αν υπαρχουν βαρβαρα 4 μηνες μετα το ανοιγμα του κοσμου παρα 1 μυρριο μετα απο 1 μηνα νιωσε λιγο σχετικε..Λογικα εισαι με μεσον στους Σολ αφου αυτοαποκαλουντε η καλυτερη φυλη.

Εμεις παμε στα καρναβαλια αλλα εσυ εισαι για καψιμο οπως φαινεται καρναβαλε.

1ον Το δικο σας κομματι το κλεισατε με στρατολογηση επειδη εμεις σας δωσαμε την αδεια, αν θελαμε κλειναμε εμεις την κ44 με στρστολογηση και εσεις μενατε με 1 ηπειρο.

2ον Δεν υπηρχες ποτε στους ανταγωνιστες για τον ληστη, τον ειχες παρει μονο 1-2 φορες οταν ειχαμε πλανο εμεις και οι βουντου. Ειχα 9 ληστες εγω και αλλους 6-7 ο φωτοβολιδας και κανενας μας δεν εφαγε μπαν για **** οπως λες. Αν ημουν στην δικια σου ηπειρο που δεν φαρμαρε κανεις θα εκανα το 4πλασιο φαρμ. Τοσο ασχετος εισαι. (βγαζω τους 20 ληστες του jason που εφαγε μπαν για ****)

Σας αφησαμε να παρετε ολοκληρη ηπειρο χωρις πολεμο και δεν ειχατε ουτε ιχνος αξιοπρεπειας και βαζατε για 2-3 πλανα αμυνες σε παικτες που βλεπαμε με 50% ηθικο. Ειστε αηδιαστηκα ασχετοι εχετε στακαρει ολο το μετωπο με 5-10 αμυντικα και καταφερατε να χασετε 3 χωρια χωρις να φατε πλανο ακομα.
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
1ον Το δικο σας κομματι το κλεισατε με στρατολογηση επειδη εμεις σας δωσαμε την αδεια, αν θελαμε κλειναμε εμεις την κ44 με στρστολογηση και εσεις μενατε με 1 ηπειρο.

2ον Δεν υπηρχες ποτε στους ανταγωνιστες για τον ληστη, τον ειχες παρει μονο 1-2 φορες οταν ειχαμε πλανο εμεις και οι βουντου. Ειχα 9 ληστες εγω και αλλους 6-7 ο φωτοβολιδας και κανενας μας δεν εφαγε μπαν για **** οπως λες. Αν ημουν στην δικια σου ηπειρο που δεν φαρμαρε κανεις θα εκανα το 4πλασιο φαρμ. Τοσο ασχετος εισαι. (βγαζω τους 20 ληστες του jason που εφαγε μπαν για ****)

Σας αφησαμε να παρετε ολοκληρη ηπειρο χωρις πολεμο και δεν ειχατε ουτε ιχνος αξιοπρεπειας και βαζατε για 2-3 πλανα αμυνες σε παικτες που βλεπαμε με 50% ηθικο. Ειστε αηδιαστηκα ασχετοι εχετε στακαρει ολο το μετωπο με 5-10 αμυντικα και καταφερατε να χασετε 3 χωρια χωρις να φατε πλανο ακομα.


Και εσυ ειχες φαει μπαν για καποιο λογο.

Συνορα με Voodoo κ φωτοβολιδα ημουν εγω φιλαρακι,κ ιδιο πυρηνα με δρακο π ειχε οσο ελαφρι ειχε ο μισος σερβερ κ εχει παρει ληστες..Μου φαγατε κ 2-3 ληστες οταν η depi φαρμαρε δικους σας και το αντιθετο για να παρουν το ληστη και τοτε πλανο θα χατε μεταξυ σας..Αστο τωρα μην το ψαχνεις δν με ενδιαφερουν αλλωστε τα επιτευματα, στο tornado απαντησα που ειναι σχετικος κ εγραψε κ για απωλειες που ειναι ο χειροτερος σας..

Οσο αφορα το αλλο με την αδεια που μας δωσατε δν ξερω,αλλα εφοσον τους στρατολογησαμε τι αμυνες στους ποπ κ μαλακιες,ξυλο απο τοτε επρεπε..οποτε καλα να παθουμε π χασαμε τις 3 χωριουδαρες ευκολα οπως λες.
 

DeletedUser33711

Προβολή συνημμένου 1287 Προβολή συνημμένου 1286
Ισχυει οτι δεν ασχολουμαι ,καλα κανεις και χαιρεσαι.
To δικο μας κομματι το κλεισαμε με στρατολογηση με λιγα λογια ειμασταν ετοιμοι νωριτερα..δηλαδη ποσο ****ς εισαι ρε φιλε πας να διορθωσεις αυτο π ειπα κ λες το ιδιο;;

Oι απωλειες μου με την στρατολογηση που εγινε δν ειναι πολυ ψηλα ναι,ειναι λιγο παραπανω απο τις δικες σου αν στις διπλασιασουμε ,το φαρμ μου ειναι απο τα καλυτερα στο κοσμο μεχρι το Νοεμβρη,δν χρειαζομουν αλλο φαρμ μετα,οσοι μου περναν το ληστη τοτε εχουν φαει μπαν για boting. Ειναι πιο ευκολο να κανεις 10 μυρρια αν υπαρχουν βαρβαρα 4 μηνες μετα το ανοιγμα του κοσμου παρα 1 μυρριο μετα απο 1 μηνα νιωσε λιγο σχετικε..Λογικα εισαι με μεσον στους Σολ αφου αυτοαποκαλουντε η καλυτερη φυλη.

Εμεις παμε στα καρναβαλια αλλα εσυ εισαι για καψιμο οπως φαινεται καρναβαλε.

Συγκρινεις τον λογαριασμο σου και τις απωλειες που εχεις απο την αρχη του κοσμου , με εναν λογαριασμο 20 χωριων που πηρε ο Tornado μετα το μπαν του με 20 αριστοκρατες και μεσα σε τρεις βδομαδες εχει 130 χωρια και σε εχει περασει στην καταταξη, ενω παραλληλα δεν εχει προλαβει να ριξει ουτε ενα επιθετικο σε πλανο σχετικε. Αυτα που λες περι φαρμ φαινεται οτι εισαι παικτης αλλης εποχης , το οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια μαλλον γραφτηκε για ατομα σα και σενα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή