GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429

Δεν ειναι καθολου κακο να ελπιζεις στη νικη το κακο ειναι να ελπιζεις οταν παιζει μπαρτσελονα-παναρκαδικος και εσυ εισαι ο φιλοξενουμενος

Συνεχισε να μιλας,λιγους αγγιζουν τα ψεματα σου
 

DeletedUser33970

Κατεβαστε κ αλλο τα παντελονια να μας δωσει κ αλλα λεφτα γιατι με 1500 που προσφερατε μετα απο 2(!) μερες πολεμου δεν πιανεται ουτε βυζι. Εσεις, ναι, που βγαινατε στα εξτερναλ και τον κανατε βουκινο παντου.

Φανταζομαι οτι καθε μηνας που περναει θα προστιθεται και απο 1 μηδενικο.

Ολοι εχουν την τιμη τους παρτακα. Τιμη απο τιμη διαφερει.

Η δικια σας η τιμη αγοραζεται.

Η δικια μας η τιμη οχι.
 

DeletedUser5686

To πρώτο σας πλανάκι .. στο μπαρ το ναυαγιο κατέληξε


Αντε βρε σεις γερά, ψαχτε κανεναν ανεργό, μη το βάζετε κάτω ;);)


Αύριο σας περιμένουν οι Τσολιαδες.. :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34437

Λοιπον κοιταξε να δεις αποτυχημενε σκουπιδιαρη τραγουδιστη του σκαιπ.

Επειδη πολυ μιλησες και αφου σε εχω ηδη παρει στην πλατη μου 2 κοσμους που παρασιτησες μεσα στη φυλη σου για να φτιαξεις λογαριασμο και μετα ελεγες οτι κουβαλησες, θα σου απαντησω οπως σου αξιζει.

Αν μπορει καποιος να κανει question τα παντελονια του μπλακο, αυτος σιγουρα δεν παιζει στη φυλη σας.

Αν υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο εσυ εισαι εδω και γραφεις ενω παιζεις σε δικο σου λογαριασμος ειναι αυτος ο μη παντελονατος που λες. Ασχετε.

Λοιπον τελευταιε τα τραγουδια σου τελειωσανε εμεις θα σου χτυπαμε το νταουλι και εσυ θα χορευεις.

Κοψε την βρωμοπροπαγανδα σου και κοιτα να αρχισεις να ξεστακαρεσαι για να χαρεις λιγο παιχνιδι. Παικτικο τιποτα.

Ξερεις εσυ, μολις αρχισεις να χανεις πες οτι δεν επαιξες ποτε και αν κερδισεις οτι κουβαλησες. Τα εχεις ξανακανει. Πουθενα.

Aγορινα, μαλλον σε μενα απευθυνεσαι.
Οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια. Ποιος εισαι και δεν σε ξερω? Μαλλον κανενας ανυπαρκτος για να με μισεις τοσο.
Ποσο αστειος να κραζεις καποιον που επιλεγει αντι για βρισιες να λεει τραγουδια στο σκαηπ για χαβαλε?
Ποσο αστειος για να μιλας σαν 24χρονη παρθενα που γυρναει απο κλαμπ σε κλαμπ μπας και βρεθει καμια σκνιπα να την "ξεσκονισει'' λιγο.
Σχετικα με μπλακο, δεν εκφερω αποψη, γιατι πολυ απλα δεν ειμαι εγω που μιλησα.
Τωρα για τα νταουλια, αστα για τα πανηγυρια που θα σας κανουμε. Εκτος κι αν υπονοεις οτι ειστε για τα πανηγυρια, κατι που πανηγυρικα αποδειξατε στη φιεστα μας αποψε.
Καλο βραδυ ΣΟΛμπαντακια.

Φιλακια
 

DeletedUser33970

Επειδη βαριεμαι να σου απαντησω, ρωτα μαθε ποιος ειμαι και μετα ελα και πες αυτα που εχεις κανει. Στον καλυτερο σου κοσμο εισαι παρασιτο της φυλης, στον μεσο κοσμο μου πρωταγωνιστω απο την πρωτη μερα.

Πολυ μεγαλη διαφορα για να με φτασεις.
Πολυ μικρος για να μιλησεις για την σολ.

Οταν φτανεις στο σημειο να τους κανεις βουκινο, να τους κοροιδευεις στο σκαιπ και να γελας μαζι τους, να λες οτι δεν παιζεις γιατι ειναι ευκολοι αντιπαλοι και τωρα να ερχεσαι εδω και να μας το παιζεις proud stop member-antisol ενω πριν 2.5 μηνες εμπαινες σε κλησεις και μας ελεγες το ποσο καλοι ειμαστε, εισαι μαλλον γελοιος.

Και μιας και μιλας πολυ ενω εισαι τοσο λιγος, οταν κανεις κατι απ οσα εκανε η σολ σε κοσμο (π.χ να κερδισεις κοσμο vs chess, kpap, να κλεισεις κοσμο με ελληνικη φυλη κανοντας περιπατο στον νετ, να παιζεις 1v3 κοσμο και μεχρι να σταματησεις να κανουν τα παντα για να χασεις με μανια 250 ατομα, να εχεις την πιο δεμενη παρεα, να βρεθεις σε φυλη χωρις κλικα, να κανουν προταση σε μελος σου να στρατολογηθει με 2 χιλιαρικα και αντι να το σκεφτεται να γελαει) και πανω απ ολα οταν σταματησεις να εισαι ενα παρασιτο οπου παιζεις και μετα να βγαινεις και να λες οτι κουβαλησες (λ.χ hp,37) ελα να ξαναγραψεις στην Sol, που πρωταγωνιστησε απο την πρωτη μερα, που εστειλε πυξιδα σε παικτες που ουτε θα το διαννοηθεις ποτε να παιξεις αντιπαλος τους
 

DeletedUser34437

Επειδη βαριεμαι να σου απαντησω, ρωτα μαθε ποιος ειμαι και μετα ελα και πες αυτα που εχεις κανει. Στον καλυτερο σου κοσμο εισαι παρασιτο της φυλης, στον μεσο κοσμο μου πρωταγωνιστω απο την πρωτη μερα.

Πολυ μεγαλη διαφορα για να με φτασεις.
Πολυ μικρος για να μιλησεις για την σολ.

Οταν φτανεις στο σημειο να τους κανεις βουκινο, να τους κοροιδευεις στο σκαιπ και να γελας μαζι τους, να λες οτι δεν παιζεις γιατι ειναι ευκολοι αντιπαλοι και τωρα να ερχεσαι εδω και να μας το παιζεις proud stop member-antisol ενω πριν 2.5 μηνες εμπαινες σε κλησεις και μας ελεγες το ποσο καλοι ειμαστε, εισαι μαλλον γελοιος.

Και μιας και μιλας πολυ ενω εισαι τοσο λιγος, οταν κανεις κατι απ οσα εκανε η σολ σε κοσμο (π.χ να κερδισεις κοσμο vs chess, kpap, να κλεισεις κοσμο με ελληνικη φυλη κανοντας περιπατο στον νετ, να παιζεις 1v3 κοσμο και μεχρι να σταματησεις να κανουν τα παντα για να χασεις με μανια 250 ατομα, να εχεις την πιο δεμενη παρεα, να βρεθεις σε φυλη χωρις κλικα, να κανουν προταση σε μελος σου να στρατολογηθει με 2 χιλιαρικα και αντι να το σκεφτεται να γελαει) και πανω απ ολα οταν σταματησεις να εισαι ενα παρασιτο οπου παιζεις και μετα να βγαινεις και να λες οτι κουβαλησες (λ.χ hp,37) ελα να ξαναγραψεις στην Sol, που πρωταγωνιστησε απο την πρωτη μερα, που εστειλε πυξιδα σε παικτες που ουτε θα το διαννοηθεις ποτε να παιξεις αντιπαλος τους

Σιγα μην κατσω να ψαχνω ποιος ειναι ο καθε καημενος που γραφει εδω μεσα.
Ποτε δεν ειπα οτι οι σολ ειναι ευκολοι αντιπαλοι αλλα στο σκαηπ αν θυμασαι δηλωσα παικτης χωρις φυλη και δηλωσα αντισολ. Ουδεποτε ειπα αν ειστε καλοι ή οχι φιλαρακι μου. Την προπαγανδα σου εισηγουμαι να την κανεις οπου σε παιρνει.
Όσο για ολα αυτα που λες πως εκανε η φυλη σου σε κοσμους, τι να πω? Μπραβο? Συγχαρητηρια!
Θαρρω τοτε πως αυτη ειναι η ευκαιρια μου να δειξω τις ικανοτητες μου στο παιχνιδι "αφηνοντας ιστορια" σε ενα κοσμο με τετοιες ''παικτουρες'' οπως ειναι οι σολιτζηδες
 

DeletedUser33970

1. Θα αρπαξεις την ευκαιρια παιζοντας 9/10 στακαρισμενα οπως παιζεις στον 37? Κατι ειδαμε απο τις ανιχνευσεις. Σωστα τα λες.

2. Η προπαγανδα σου ειναι οριακα καλυτερη απο την παικτικη σου ικανοτητα. Παραμενει αισχρη βεβαια.

3. Δεν χρειαζεται να ψαξεις πολυ

4. http://gr.twstats.com/grc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=7723298&type=&pn=-1

Χαιρετω τα παικτικα προσοντα σου. Εχθρικα αφου παρατησανε.

Κουβαλητης απο τους λιγους.

5. Αντισολ δεν δηλωσες ποτε. Και εχεις μπει και σε κλησεις με μονο παιχτες σολ. Ξεχνας πολυ γρηγορα. Η μαλλον σε βολευει να κανεις πως δεν θυμασαι. Τοτε ομως δεν ελεγες οτι βαζουμε σε κλησεις και βριζουμε, οπως λενε ολοι οι προπαγανδιστες της δεκαρας που εχετε δεν εχετε αλλα επιχειρηματα.
 

DeletedUser34437

1. Θα αρπαξεις την ευκαιρια παιζοντας 9/10 στακαρισμενα οπως παιζεις στον 37? Κατι ειδαμε απο τις ανιχνευσεις. Σωστα τα λες.

2. Η προπαγανδα σου ειναι οριακα καλυτερη απο την παικτικη σου ικανοτητα. Παραμενει αισχρη βεβαια.

3. Δεν χρειαζεται να ψαξεις πολυ

4. http://gr.twstats.com/grc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=7723298&type=&pn=-1

Χαιρετω τα παικτικα προσοντα σου. Εχθρικα αφου παρατησανε.

Κουβαλητης απο τους λιγους.

5. Αντισολ δεν δηλωσες ποτε. Και εχεις μπει και σε κλησεις με μονο παιχτες σολ. Ξεχνας πολυ γρηγορα. Η μαλλον σε βολευει να κανεις πως δεν θυμασαι. Τοτε ομως δεν ελεγες οτι βαζουμε σε κλησεις και βριζουμε, οπως λενε ολοι οι προπαγανδιστες της δεκαρας που εχετε δεν εχετε αλλα επιχειρηματα.

ΕΣΕΙΣ με βαλατε σε κληση γιατι ψαχνατε καποιον αν θυμασαι να τον βαλω στην κληση. Εγω οπως σας ειχα πει δεν επαιζα στον κοσμο περα απο το οτι βοηθουσα στο ακκ 2-3 φορες το μηνα αν με ειχαν αναγκη. Στην κληση μας δεν βριζατε αλλα η ειρωνεια πηγαινει συννεφο.

Στακαρισμενα στον κ37 ε? Αυτο που βλεπεις δεν ειναι παντα αυτο που φαινεται. Και σαν πολλα ξερεις για τον 37, λογικα ΟUTMAO θα 'σαι. Τα ψωμια σου ειναι λιγα προφανως.

Οσο για τα στατς, τι περιμενεις απο 19χρονο φανταρο που παιζει απο 3G μες τα βουνα της Κυπρου? Σε λιγο καιρο θα εχουμε νεα στατς εδω να κρινεις ο ιδιος. Εξαλλου κανεις δεν γεννηθηκε παικταρας.
 

DeletedUser33970

ΕΣΕΙΣ με βαλατε σε κληση γιατι ψαχνατε καποιον αν θυμασαι να τον βαλω στην κληση. Εγω οπως σας ειχα πει δεν επαιζα στον κοσμο περα απο το οτι βοηθουσα στο ακκ 2-3 φορες το μηνα αν με ειχαν αναγκη. Στην κληση μας δεν βριζατε αλλα η ειρωνεια πηγαινει συννεφο.

Στακαρισμενα στον κ37 ε? Αυτο που βλεπεις δεν ειναι παντα αυτο που φαινεται. Και σαν πολλα ξερεις για τον 37, λογικα ΟUTMAO θα 'σαι. Τα ψωμια σου ειναι λιγα προφανως.

Οσο για τα στατς, τι περιμενεις απο 19χρονο φανταρο που παιζει απο 3G μες τα βουνα της Κυπρου? Σε λιγο καιρο θα εχουμε νεα στατς εδω να κρινεις ο ιδιος. Εξαλλου κανεις δεν γεννηθηκε παικταρας.

Απο το πρωτο γραμμα μεχρι το τελευταιο εγραψες. Ευτυχως που τα γραπτα μενουν.

Καληνυχτα απο εμενα τον OUTMAO.

Οταν δεν ξερεις τι σου γινεται εκτιθεσαι.
 

DeletedUser34437

Δεν σε γνωριζω αγορινα, στο ειπα. Ισως αν ελεγες ποιος εισαι να ηταν και πιο ευκολο για μενα
Καληνυχτιζω!
 

DeletedUser33970

Θα σε αφησω να εκτεθεις λιγο ακομα. Καληνυχτα απο την OUTMAO
 

DeletedUser34860

Δεν σε γνωριζω αγορινα, στο ειπα. Ισως αν ελεγες ποιος εισαι να ηταν και πιο ευκολο για μενα
Καληνυχτιζω!
ε και εσυ γραφεις χωρις να ρωτας
ο Equalizer ειναι co-play στον tοurloubοuki

καφκαλια γιατι κραζεις τον συμπαιχτη σου?:p
 

DeletedUser34748

To πρώτο σας πλανάκι .. στο μπαρ το ναυαγιο κατέληξε


Αντε βρε σεις γερά, ψαχτε κανεναν ανεργό, μη το βάζετε κάτω ;);)


Αύριο σας περιμένουν οι Τσολιαδες.. :p
ΤΙ λει ο κυρ <<παρτακιας>> τυφλος ειναι ; Ολοι οι στοπ ΜΟΥΓΚΑ με τα το ΜΕΓΑΛΟ ΛΙΛΙ <<οπως λεει και μεγας γιατρος>> που εφαγαν .

Παρτακια τραβα οφθαλμιατρο τρελε σε ενα μηνα θα εχετ πατησει διαγρααφες


ΝΟΥΜΠΑΚΙΑ

πραγματικα ειστε οτι χειροτερο εχω δει σε ελληνικο σερβερ .
 

DeletedUser34147

Άλλη μια αποτυχία από την μεριά της SOL...Μέχρι να τελειώσει ο Μάρτης η SOL θα είναι στο -500.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
To πρώτο σας πλανάκι .. στο μπαρ το ναυαγιο κατέληξε
Αντε βρε σεις γερά, ψαχτε κανεναν ανεργό, μη το βάζετε κάτω ;);)
Αύριο σας περιμένουν οι Τσολιαδες.. :p
Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις λέει μια παροιμία :rolleyes:

ΤΙ λει ο κυρ <<παρτακιας>> τυφλος ειναι ; Ολοι οι στοπ ΜΟΥΓΚΑ με τα το ΜΕΓΑΛΟ ΛΙΛΙ <<οπως λεει και μεγας γιατρος>> που εφαγαν .
καλα κι εσείς στον 33 όποτε χάνατε χωριά σε πλάνο 1-2 μερούλες εξαφανιζόλ :p

Άλλη μια αποτυχία από την μεριά της SOL...Μέχρι να τελειώσει ο Μάρτης η SOL θα είναι στο -500.
Χώρος, χρόνος, υλικό λέει στο σκάκι :p Χώρος ισοπαλία, υλικό στα ίδια και παλεύει η SOL με το χρόνο να γυρίσει το ματς... Ο χρόνος είναι αυτός.
Χωριά παικτών: 7.741
Χωριά βαρβάρων: 1.559 (αυτα τα έχουν πάρει ήδη οι STOP) :rolleyes:

Η λογική λέει θα τα καταφέρει. Για να δούμε...
______________________________________

Και μιας και ντρέπεστε όλοι...

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP..

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 53
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 34 :confused:

Ένα εντυπωσιακό αν μη τι άλλο ξεκίνημα από τη SOL. Για να δούμε τη συνέχεια... η σειρά της STOP? :rolleyes:

(Αν κανονίσετε για τα λεφτά που λέγατε στο external κρατήστε τίποτα και για τα δημοσιογραφικά πρακτορεία) :p
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
το άλλο μισό τι απέγινε?

Tο αλλο μισο το εφαγες σημερα και εγινες παλι ξεφτυλα απο SOL, ανυπαρκτο σκουπιδακι.
Πρωτο συμπερασμα για STOP , ειναι ακομα χειροτεροι απο οτι περιμεναμε στακαρανε λαθος παικτες, δεν στειλανε κοντινες αμυνες και χανουνε χωρια μεχρι και τωρα, τα ρικλειμ οτι πιο αστειο εχω δει.

ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ! ΜΟΝΟ SOL!
 

DeletedUser33703

To πρώτο σας πλανάκι .. στο μπαρ το ναυαγιο κατέληξε


Αντε βρε σεις γερά, ψαχτε κανεναν ανεργό, μη το βάζετε κάτω ;);)


Αύριο σας περιμένουν οι Τσολιαδες.. :p

Μάλλον οι τσολιάδες πέταγαν χαρταετό σήμερα γιατί δεν μας περίμεναν
εμείς είμαστε κύριοι στα ραντεβού μας .

εντάξει για πρώτο πλανάκι καλά τα πήγατε

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP..

Timeframe: 24/02/2017 21:00:00προς27/02/2017 23:26:40

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 57
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 38

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 498,384
Πλευρά 2: 176,386
Διαφορά: 321,998

chart
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή