Da Vinci : Ενας ηρωας των Φυλετικων.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Οριστε.
τωρα μας ενημερωνει μονη της η Καθαρη φυλη για τα μπαν της για ωθηση λογαριασμου, δηλαδη το νο1 λογο εξαπατησης κανονισμων εκτος απο ****ακια.
Αν μη τι αλλο ειναι μια προοδος, hats off to Μπλακο.

για τον Νταβιντση δε, ειναι τοσο ψευτης και ο αλλος εδω ο φιλος μου, που παραβλεπει να μας πει οτι το εκανε και σε αλλο κοσμο με το ιδιο ακριβως ακκαουντ.
φαινεται αυτος ο πενκ, εχει την ταση να παρασυμπαθει τον ντα βιντσι.
μου αρεσει οταν ειστε ετσι αγαπημενοι.
μαζι στα ψηλα, μαζι στο βουρκο.


ξερω ενα μπλε μου κομματι στην ηπειρο 45 που γελασε οντως με αυτα τα μπανς.


Αντε και εις επομενα.


υ.γ. και μιας που συζηταμε για τα νεα της μεγαλυτερης φυλης που εχει ποτε απασχολησει την ΟΔ, να χαιρετισω προσωπικα την (επιτελους πια!) στρατολογηση του τσατσου τους, ξερετε βρε, αυτου που κλαιγοταν στο κυκλικο του Νους οτι "ειναι προπαγανδα"
Eγω παντως στη θεση σας, οπως εχω ξαναπει θα τον ειχα νομπλαρει, σκατα σας τα κανε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Οριστε.
τωρα μας ενημερωνει μονη της η Καθαρη φυλη για τα μπαν της για ωθηση λογαριασμου, δηλαδη το νο1 λογο εξαπατησης κανονισμων εκτος απο ****ακια.

να σε ρωτησω κατι , εισαι αντικειμενικος γενικα ?
 

DeletedUser24216

Φοραω doom γυαλια.

Περα απ την πλακα, οσα γραφω ειναι γεγονοτα και οχι προσωπικες αποψεις.

να πχ στο προηγουμενο ποστ, στηλιτευσα (ωραιο ρημα ε?) τα μπανς της Σολ, το γεγονος οτι ο Αλι Μπαμπαβιντσι εχει ξανακανει το ιδιο πραγμα με το ιδιο ακκαουντ (πενκ) και παλιοτερα καθως επισης και οτι ο Genlyn ηταν απ την 1η μερα του Κοσμου, ο τραγελαφικος τσατσος της Σολ.

αυτα, ειναι γεγονοτα. Οχι αποψεις.
 

DeletedUser34504

Οριστε.
τωρα μας ενημερωνει μονη της η Καθαρη φυλη για τα μπαν της για ωθηση λογαριασμου, δηλαδη το νο1 λογο εξαπατησης κανονισμων εκτος απο ****ακια.
Αν μη τι αλλο ειναι μια προοδος, hats off to Μπλακο.

για τον Νταβιντση δε, ειναι τοσο ψευτης και ο αλλος εδω ο φιλος μου, που παραβλεπει να μας πει οτι το εκανε και σε αλλο κοσμο με το ιδιο ακριβως ακκαουντ.
φαινεται αυτος ο πενκ, εχει την ταση να παρασυμπαθει τον ντα βιντσι.
μου αρεσει οταν ειστε ετσι αγαπημενοι.
μαζι στα ψηλα, μαζι στο βουρκο.


ξερω ενα μπλε μου κομματι στην ηπειρο 45 που γελασε οντως με αυτα τα μπανς.


Αντε και εις επομενα.


υ.γ. και μιας που συζηταμε για τα νεα της μεγαλυτερης φυλης που εχει ποτε απασχολησει την ΟΔ, να χαιρετισω προσωπικα την (επιτελους πια!) στρατολογηση του τσατσου τους, ξερετε βρε, αυτου που κλαιγοταν στο κυκλικο του Νους οτι "ειναι προπαγανδα"
Eγω παντως στη θεση σας, οπως εχω ξαναπει θα τον ειχα νομπλαρει, σκατα σας τα κανε.


Για να καταλάβω και εγώ σαν ένας απλός και άπειρος παίχτης του παιχνιδιού, απαγορεύετε ένας παίχτης να πάρει εσωτερικά στην φυλή? Δηλαδή όταν ένας παίχτης δεν θέλει η δεν μπορεί να παίξει άλλο τα χωριά του απαγορεύετε να τα πάρουν παίχτες απο την φυλή του???Γιατί αν είναι έτσι όπως τα λες ο κ40 θα έπρεπε να είχε 20-30 μπαν την ημέρα με τα εσωτερικά που βγαίνουν κάθημερινά...
 

DeletedUser24216

Για να καταλάβω και εγώ σαν ένας απλός και άπειρος παίχτης του παιχνιδιού, απαγορεύετε ένας παίχτης να πάρει εσωτερικά στην φυλή? Δηλαδή όταν ένας παίχτης δεν θέλει η δεν μπορεί να παίξει άλλο τα χωριά του απαγορεύετε να τα πάρουν παίχτες απο την φυλή του???Γιατί αν είναι έτσι όπως τα λες ο κ40 θα έπρεπε να είχε 20-30 μπαν την ημέρα με τα εσωτερικά που βγαίνουν κάθημερινά...

το εσωτερικο νομπλαρισμα ειναι διαφορετικο με την ωθηση λογαριασμου.
Αν δεν ξερεις τι ειναι ωθηση λογαριασμου, στειλε μεηλ στον DaVinci, εχει γραψει βιβλια για το ζητημα.
 

DeletedUser34147

το εσωτερικο νομπλαρισμα ειναι διαφορετικο με την ωθηση λογαριασμου.
Αν δεν ξερεις τι ειναι ωθηση λογαριασμου, στειλε μεηλ στον DaVinci, εχει γραψει βιβλια για το ζητημα.


Αυτός ο άνθρωπος ειναι πανίβλακας.Δεν υπάρχει καμία αμφιβολία γι αυτό.
 

DeletedUser33711

Περα απ την πλακα, οσα γραφω ειναι γεγονοτα και οχι προσωπικες αποψεις.
.

Ωραια γεγονοτα θελεις...

1. Στον κοσμο 36 μπαν για προωθηση λογαριασμου 7ημερο non attackable ( τον περασμενο Ιανουαριο)

Και θα μου πεις αλλαζουν τους κανονες απο τοτε χωρις ενημερωση και ιστοριες.Κομπλε

2. Πεφτει το μπαν στο Da viNci , χωρις αιτιολογια με απαντησεις του τυπου μπορω να σου παρω το λογαριασμο οποτε γουσταρω. Μονιμο attackable
3. Δυο μερες μετα τρωνε στον 40,2 παικτες μπαν για προωθηση λογαριασμου 5ημερο.

Τα συμπερασματα δικα σου
 

DeletedUser34504

το εσωτερικο νομπλαρισμα ειναι διαφορετικο με την ωθηση λογαριασμου.
Αν δεν ξερεις τι ειναι ωθηση λογαριασμου, στειλε μεηλ στον DaVinci, εχει γραψει βιβλια για το ζητημα.

Δεν ξέρω τι σημαίνει ξέρω όμως ότι στον κ40 για τον ίδιο ακριβώς λόγο 2 παίχτες έφαγαν 5ήμερο ban attackable και όχι μόνιμο...Ξέρω επίσης πως δεν υπάρχει κανόνας που να λέει ότι απαγορεύετε να κάνουν swap χωριά 2 παίχτες σε μια φυλή όπως επίσης δεν απαγορεύετε ένας παίχτης να πει ότι δεν γουστάρει να παίξει άλλο και να πάρει η φυλή τα χωριά του
Εμένα όλα αυτά που λες μου ακούγονται σαν απλά λογοπαίγνια. Το να αλλάζεις απλά κάποιες λέξεις( την ανταλαγή χωριών με το μπουστάρισμα λογαριασμού πχ) δείχνει ότι απλά προσπαθείς να πεις τα πράγματα όπως σε βολεύουν
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
http://prntscr.com/d61kvb

WolverineX απο doom ΒΑΝ
σκουπιδιαρη darkling καλυτερα να γλυφεις παρα να μιλας
παρανομοι, απατεωνες doom μια ζωη ειστε κλεφτες
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
http://prntscr.com/d61kvb

WolverineX απο doom ΒΑΝ
σκουπιδιαρη darkling καλυτερα να γλυφεις παρα να μιλας
παρανομοι, απατεωνες doom μια ζωη ειστε κλεφτες

Δεν το πιστευω,οι ντουμ?
Η υπερμαχος φυλη κατα της διαφθορας και της διαπλοκης του φυλετικου συστηματος?
Καποιο λαθος θα εγινε
Δεν μπορει....!!!
Πειτε μου πως ειναι ψέμα

Να φανταστω ΑΥΤΟ ειναι το πρωτο αδικο μπαν 11 χρονια παιχνιδιου
 

DeletedUser33703

Ένα λεπτάκι ρε παίδες πάω να κάνω επίθεση στον φίλτατο WolverineX και μου λέει ότι ο παίκτης έχει αποκλειστεί
μήπως έγινε κάποιο λάθος ; Παρακαλώ να το κοιτάξουν τα παιδιά από την Ο.Δ.
γιατί θυμάμαι τα λόγια κάποιου σοφού γέροντα

η Doom εχει ΜΗΔΕΝ μπανς σ ολη τη διαρκεια ζωης της για εξαπατηση κανονισμων, ειτε με ****ς, ειτε με ωθησεις ειτε με οτι θελεις. Οταν βρεις μπαναρισμενο παικτη μας ελα να μιλησουμε.

μα τις 1000 καλιακούδες δεν είναι δυνατόν , Darkling πίστευα σε εσένα
 

DeletedUser24216

ο παικτης ο οποιος εφαγε μπαν για λογο που δεν ξερουμε, δεν νομιζω καν να του εκανε καποιος αιτηση, ειναι καποιος ο οποιος δεν ειχε ξαναπαιξει στην Doom.
Σε αντιθεση με εσας που κλαιτε η πανηγυριζετε για τα μπαν που φαγατε, και συνεχιζετε να εχετε απατεωνες αρχηγους, εμεις θα τον διωξουμε και δε θα ξαναπερασει ουτε απ εξω απ την doom.

Συνεχιστε. Ετσι κι αλλιως θα ξαναρθει η ωρα που θα κλαιτε ξανα και θα ψαχνετε αν εχω ξαδερφια στην ΟΔ.

οι παικτες που αποτελουν τον πυρηνα της Doom, απ την TWA του 19 ως σημερα, δεν εχουν φαει μπανς για εξαπατηση κανονισμων. Αυτο ισχυει και θα ισχυει. Τα υπολοιπα ειναι για το ρουμ σας στο σκαηπ.

Τα χαιρετισματα μου στον dark tornado.
 

DeletedUser34504

ο παικτης ο οποιος εφαγε μπαν για λογο που δεν ξερουμε, δεν νομιζω καν να του εκανε καποιος αιτηση, ειναι καποιος ο οποιος δεν ειχε ξαναπαιξει στην Doom.
Σε αντιθεση με εσας που κλαιτε η πανηγυριζετε για τα μπαν που φαγατε, και συνεχιζετε να εχετε απατεωνες αρχηγους, εμεις θα τον διωξουμε και δε θα ξαναπερασει ουτε απ εξω απ την doom.

Συνεχιστε. Ετσι κι αλλιως θα ξαναρθει η ωρα που θα κλαιτε ξανα και θα ψαχνετε αν εχω ξαδερφια στην ΟΔ.

οι παικτες που αποτελουν τον πυρηνα της Doom, απ την TWA του 19 ως σημερα, δεν εχουν φαει μπανς για εξαπατηση κανονισμων. Αυτο ισχυει και θα ισχυει. Τα υπολοιπα ειναι για το ρουμ σας στο σκαηπ.

Τα χαιρετισματα μου στον dark tornado.


Νταξ δάκρυσα όμως...Μου θύμησες τον ΓΑΠ όταν ήταν να βγει πρωθυπουργός και διαμηνούσαι μηνύματα κατά της διαφθοράς...
 

DeletedUser24216

Δεν με ενδιαφερει ποτε να δικαιωθω απεναντι στην εθνικη κλεφτων.
 

DeletedUser24216

αυτο ειναι το μονο βεβαιο.

το πλεον αστειο με ακκαουντ σαν το δικο σου, ειναι που ξεκινατε και καλα τρολολο και καλα αστειοι και καλα γενικης επιστασιας και καταληγετε να γλειφετε τα μπαναρισμενα πληκτρολογια του Ντα Βιντση.

αυτα ειναι τα ωραια σ αυτο το φορουμ.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ποναει πολυ το μπαν στον μεγαλυτερο λογαριασμο σας??
 
Κορυφή