Da Vinci : Ενας ηρωας των Φυλετικων.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Και εσυ φυλη φυτευτη εισαι σαν τους com το καρτελ κτλπ.
Αν ειναι οι μισοι απαντεωνες στην σολ τοτε στην ΝΜ της οποιας εισαι υποτακτικος ποσοι ειναι?
Ο digol ειναι πρωτοπορος στα **** και στα μπαν αλλα εκει γλυφτακο μια χαρα αμυνες στελνεις και συνεργαζεσαι
.Ολοι οι καλοι παικτες της νμ βλεπε σνιπερς,speeda κτλπ με τον ιδιο τροπο παιζουν με την σολ το οτι μας το παιζεις ηθικος ενω συνεργαζεσαι(ενοειτε να στελνεις αμυνες γιατι παικτικα ειναι διαστιμικη η αποσταση σας ) με γνωστους ''απατεωνες'' των ελληνικων σερβερ ειναι πραγματικα τραγικο.
Για να μην σχολιασω οτι στον 36 σας παρατησε η σνιπερς και πηγε λοκα επειδη εισασταν ολοι αχρηστοι και δεν αντεξε πανω απο βδομαδα αρχηγος στον συμφερτο που αποκαλειτε φυλη με ενεργους παικτες σαν τον νους.Δεν εχετε ουτε ενα μετριο προς καλο παικτη ουτε ενα.

Οπως και να εχει παικτες σαν τον νται βιντσι τον ντιγκολ τον σπεεντα τους σνιπερς.με ****ες χωρις γοβες νταρκλινγκ νους ειστε ανυπαρκτοι μπρωστα τους κοινως σκουπιδια,ενα σκριπτακι αντε να σε παει απο το 3 στο 4 αν εισαι νταρκλινγκ και απο το 9 στο 10 αν εισαι digol η διαφορα σας παραμενει χαοτικη ο αλλος παραμενει παικτης και εσυ σκουπιδι.Οπως και μια nm με **** η χωρις **** παραμενει φυλη μια ντοομ ειτε με **** ειτε χωρις παλι σκουπιδια ειναι.(οχι οτι δεν παιζουν με **** στην ντοομ και παιζουν και πληρωνουν για να παρουν)


Μονο για να κανεις τον κλοουν στο εξωτερικο φορουμ εισαι καλος ασε τα σοβαρα για ενα παιχνιδι που δεν εχεις ιδεα και ασχολεισου να πετας καμια ****μαρα ξανθια ****γκομενα για να γελαμε και μην ξεχασεις να στηλεις αμυνες στους απατεωνες τα αφεντικα σου που παιζουν παρανομα.



Μπερδευεις το φυτευτη φυλη, δηλαδη μια φυλη που σχηματιστηκε στον κοσμο κατ εντολη των απατεωνων της Sub idem bot για να προωθησει το παιχνιδι της, με τις συμμαχιες.
Αν δεν ξερεις απλους ορισμους, ειναι δικο σου προβλημα, δε θα κατσω να μαθω εγω στον καθε φουντουκη.


Αν εχουν ****ς οι αντιπαλοι σας, καντε αιτησεις και μπαναρετε τους. Εγω μαζι σας ειμαι, οποιος εχει ****ς θα πρεπει να φευγει.
βεβαια το οτι για να αποδειξεις οτι "εχεις δικιο", αναφερεις οτι η Σολ παιζει με ****ακια, εμενα μου περισσευει. Γενικα αν ημουν Ντα Βιντσι και μπορουσα να γραψω αυτη τη στιγμη (Oh wait, δε γινεται), θα απεφευγα να βαζω τους μειωμενης ευθυνης να υπερασπιστουν την φυλη της κλοπης.

η Doom εχει ΜΗΔΕΝ μπανς σ ολη τη διαρκεια ζωης της για εξαπατηση κανονισμων, ειτε με ****ς, ειτε με ωθησεις ειτε με οτι θελεις. Οταν βρεις μπαναρισμενο παικτη μας ελα να μιλησουμε.

Τα υπολοιπα για τα σκουπιδια, χιλιοακουσμενα. Οπως εχω ξαναπει, ειμαστε ασχετοι, ελα να μας νομπλαρεις.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
δεν εχεις ιδεα για τι λογο εφαγα το μπαν
δεν εχεις ιδεα ποιοι παρανομουν
δεν εχεις ιδεα απο το παιχνιδι
υγ. η ντουμ εχει 0 μπαν επειδη κανενας δεν εχει ασχοληθει μαζι σας ουτε για να κανει αιτησεις , ουτε για να σας ψαξει, απλα ειστε παρασιτα. Οι πυξιδες που θα φατε συντομα απο SOL θα αναρτηθουν εδω και σε ολους τους ανοιχτους κοσμους για να μαθουν ολοι ποιοι σας ξεπουπουλιασαν.

Αντε νουμπακι παλι αξια σου εδωσα και σου απαντησα
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Είστε η κατάντια των Ελληνικών φυλετικών , αυτά τα έκτροπα με τα τόσο άδικα μπαν έχουν να γίνουν από τον κ7 ..


λες οτι φαγατε αδικο μπαν καντε αιτηση υποστηριξης και εσεις δειξτε οτι εχετε δικιο μεχρι και στην εταιρεια φταστε αμα νομιζεις οτι αδικειστε αλλα μην λεμε και οτι να ναι αδικα μπαν δν πεφτουν με καμια δυναμη αμα εχει παρανομησει και στο ελαχιστο το μπαν δν ειναι αδικο οποτε σκεφτειτε λιγο και μετα γραψτε οτι θελετε εχετε καταντησει σαν τις μεγαλες κυριες των χωριων που μαζευονται στις αυλες και κουτσομπολευουν τι κανει ο καθε άνθρωπος αυτες δν εχουν τι να κανουν κριμα γτ πιστευα οτι ο 42 θα ειχε ενα ωραιο φορουμ αλλα εχει καταντησει το χειροτερο

καλη επιτυχια και στις δυο φυλες και οταν αρχισει το ξυλο το γερο ελπιζω να γινει ενδιαφερον το φορουμ
 

DeletedUser

Ωθηση λογαριασμου δεν θεωρειται οταν δινεις χωρια στο μετωπο .Πολλοι λογαριασμοι το εκαναν σε ολους τους κοσμους και σε αυτο τον κοσμο

Τρια σεναρια ειναι τα επικρατεστερα το ενα ειναι για να εξισορροπηση ο κοσμος γιατι η ΣΟΛ κανει παρελαση με 100 χωρια μπροστα
ή
το δευτερο ειναι για να μην στεναχωρηθουν οι λεφταδες της αντιπαλης φυλης ,
ή
το τριτο σεναριο ειναι, οι φιλοι του Φουμαλ απο την Ομαδα Διαχειρισης να τον βοηθησαν με αυτο τον τροπο .

Τουλαχιστον ,οπως εχεις κανει και στο παρελθον με επιτυχια Μαντ ξυλωσε ΠΑΛΙ κοσμο γιατι το θεμα εχει γινει τραγελαφικό .Μπαινει μια παρεα να παιξει και η αλλη παρεα επειδη εχει τις διασυνδέσεις (ειναι γνωστο σε ολους και δεν χωραει καμια αμφιβολια ριχνει κατα το δοκούν μπαν . Να γινει διευκρινιση για το τι θεωρείται "ωθηση" γιατι δεν υπαρχει σαφηνεια στον κανονα ? Αποδοχομαστε τους κανονισμους του παιχνιδιου οταν μας εχουν γνωστοποιηθει γραπτως οχι οταν εννοούνται .


1 μήνα για Επίθεση προς την Ομάδα Διαχείρισης
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Οι λεφταδες γιαννη δεν στεναχωριουνται γι τα λεφτα που χαλουν γι διασκεδαση...
Να σκεφτεσαι πιο πολυ πρωτου γραψεις...
Εναν που να μην τον τσουζει που εχουμε 5-6 εδω που χωνουν δεν ξερω αν θα δω εδω να λεει θετικα.....
Λες και οι αλλες φυλες δεν εχουν 5-6 να χωνουν...μην μου πεις χωνουν λιγοτερο κλπ..
Τεσπα βαλτε λιγο λογικη κ μην σχολιαζετε συνεχεια γι τα λεφτα κ τα πρημ μας γιατι στην αρχη λεγατε οτι ειναι μονο σταρτ απ τωρα το λετε γενικα κ οταν θα μαστε στην τελικη ευθεια θα λετε αλλα..
Το σιγουρο θα λετε παλι για πρημ.......ΣΤΑΝΤΑΡ....
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
το οτι καποιοι χαλανε prem δε σημαινει οτι χαλανε και λεφτα
 

DeletedUser31309

Εγω απαντησα στον αλλον που γραφει γι τους λεφταδες....χαχαχα...

Τωρα αυτοι που βαζουν η αυτοι που δεν βαζουν δικο τους θεμα....οι αλλοι απλα εχουν κατι να τους κραταει να γραφουν εδω...χωρις ν σκεφτονται κ να βλεπουν τι γινεται μαλλον μεσα...
Τεσπα.
 

DeletedUser24216

δεν εχεις ιδεα για τι λογο εφαγα το μπαν
δεν εχεις ιδεα ποιοι παρανομουν
δεν εχεις ιδεα απο το παιχνιδι
υγ. η ντουμ εχει 0 μπαν επειδη κανενας δεν εχει ασχοληθει μαζι σας ουτε για να κανει αιτησεις , ουτε για να σας ψαξει, απλα ειστε παρασιτα. Οι πυξιδες που θα φατε συντομα απο SOL θα αναρτηθουν εδω και σε ολους τους ανοιχτους κοσμους για να μαθουν ολοι ποιοι σας ξεπουπουλιασαν.

Αντε νουμπακι παλι αξια σου εδωσα και σου απαντησα



Μας τα πες και στον 30.
Ξερεις τι εγινε?
Ξαναφαγες μπαν λιγες βδομαδες μετα.

Κλαιγοντας ολη η εθνικη κλεφτων, αποχωρησε βριζοντας. Προσωπικα γελασαμε αρκετα.
 

DeletedUser34439

Με τον μπαν του Da viΝci ο κόσμος αποκτά μεγαλύτερο ενδιαφέρον,πιστεύω οι sol πλέον θα παίξουνε πιο έντονα και πιο δυναμικά και ισως συσπειρωθούνε περισσότερο.
Το προβάδισμα όμως το έχουνε οι Βουντού-Ναιτμερς μάζι με τις συμμαχίες τους.

Κακώς γράφετε για άδικα μπαν, δεν υπάρχουνε.
μπαν τραβηγμένα και υπερβολικά υπάρχουνε στηριζόμενα στο νόημα του κανονισμού ή σε μια φράση ή λέξη,όπως και πολλές παρανομίες απο αρκετούς παίχτες δεν εντοπίζονται και δεν τιμωρούντε.
Αυτό δημιουργει όντως ενα αίσθημα αδικίας αλλά έτσι είναι το παιχνίδι.
Το μπαν αυτό δεν ήταν ήττα των sol,
ήττα είναι το οτι νομπλαριστήκανε τόσα χωρια των COM

Το αποκορύφωμα όμως είναι ο πανηγυσμός των Doom και η αντίδραση του
Darkling :D
το να αποκαλείς έναν παίχτη και την φυλή του κλέφτες, απατεώνες κλπ επειδή έφαγε μπαν δεν ειναι προπαγάνδα δεν είναι πικάρισμα είναι μικροψυχία κόμπλεξ και ανοησία
θα ήθελα να μαθω στην doom συμφωνούνε με αυτά γιατί υπάρχουνε παίχτες οι οποιοί εχουνε φάει μερικά μπαν σε προηγούμενους κόσμους και αυτοί τότε λέγανε για αδικίες :p ?

ο Da viΝci είναι ομολογουμένως ένας πολύ καλός παίχτης (οπως αρκετοι στον 42),παιζει αρκετά πονηρά και αυτό τον κάνει μισητό σε αντιπάλους ,το οτι εφαγε μπαν δεν τον κανει άσχετο και νουμπά ουτε απατεώνα.
απλά παρανόμησε

 

DeletedUser24216


Το αποκορύφωμα όμως είναι ο πανηγυσμός των Doom και η αντίδραση του
Darkling :D
το να αποκαλείς έναν παίχτη και την φυλή του κλέφτες, απατεώνες κλπ επειδή έφαγε μπαν δεν ειναι προπαγάνδα δεν είναι πικάρισμα είναι μικροψυχία κόμπλεξ και ανοησία
θα ήθελα να μαθω στην doom συμφωνούνε με αυτά γιατί υπάρχουνε παίχτες οι οποιοί εχουνε φάει μερικά μπαν σε προηγούμενους κόσμους και αυτοί τότε λέγανε για αδικίες :p ?

ο Da viΝci είναι ομολογουμένως ένας πολύ καλός παίχτης (οπως αρκετοι στον 42),παιζει αρκετά πονηρά και αυτό τον κάνει μισητό σε αντιπάλους ,το οτι εφαγε μπαν δεν τον κανει άσχετο και νουμπά ουτε απατεώνα.
απλά παρανόμησε


Επειδη δεν γνωριζεις πιθανον ορισμους εννοιων, να σε βοηθησω λιγακι.

Το οτι εφαγε μπαν επειδη παρανομησε, τον κανει ακριβως αυτο.
Απατεωνα.
ασχετο και νουμπα δεν τον κανει αλλα δεν με ενδιαφερει απ τη στιγμη που παρανομει (οπως λες και συ) συστηματικα.
και φυσικα οταν λεμε Απατεωνα, εννοουμε οσον αφορα το παιχνιδι Φυλετικες Μαχες.
Μου ειναι αδιαφορο τι κανει εκτος αυτου. Εδω ειναι το φορουμ του παιχνιδιου.

Οπως ανεφερα και σε αλλον παικταρα της φυλης Καπονε, υπεδειξε μου εναν παικτη της Doom που εχει φαει μπαν για εξαπατηση και να το συζητησουμε. Δυστυχως για σενα, δεν υπαρχει και δυστυχως ξανα για σενα, γραφεις οτι να ναι απλα για να το γραψεις. Προβλημα σου αυτο, οχι δικο μας.

ο πανηγυρισμος και η αντιδραση μου θα ειναι παντοτινος, συνεχης, και εντονος οταν παικτες σαν κι αυτον, ο οποιος τρωει μπαν σε καθε κοσμο που εχω ασχοληθει για εξαπατηση και για παρανομια (το γραφω οπως εσυ), τιμωρουνται με πεταμα, κινηση που κανει το παιχνιδι καλυτερο.
Το παιχνιδι δε γινεται καλυτερο οταν παιζουν τυπακια που κλεβουν. Γινεται καλυτερο οταν αυτοι πετιωνται εξω απο αυτο.

Εαν εισαι απ αυτους που θαμπωνονται και πορωνονται απο παικτες και φυλες απατεωνων, παλι δικο σου προβλημα αλλα αυτο, ειναι ενα προβλημα που οντως εχεις και αντιλαμβανεσαι αλλιως το παιχνιδι που παιζω εγω και τα παιδια στην doom.
 

DeletedUser34439

Απόψεις περί κάθαρσης των απατεώνων κλπ τις θεωρώ τραγικές

και δεν υπερασπίζομαι την σολ ούτε με ενδιαφέρει ,αν όντως ειναι παράνομοι να φάνε μπαν και να μην ξαναπαίξουνε ποτέ
Δεν εντυπωσιάζομαι απο κανέναν και απο καμία φυλή

Το δικό σου προβλήμα ειναι οτι παίζεις με εμμονές σε ένα παιχνίδι εναντίον κάποιων που τους θεωρείς και τους αποκαλείς απατεώνες κλέφτες κλπ και περιμένεις να δικαιωθείς κάνοντας αιτήσεις.
και σου ξαναλέω ειναι μικροψυχία κόμπλεξ και ανοησία

το δικό μου πρόβλημα οτι κάθομαι και σου απαντάω
 

DeletedUser24216

Το δικό σου προβλήμα ειναι οτι παίζεις με εμμονές σε ένα παιχνίδι εναντίον κάποιων που τους θεωρείς και τους αποκαλείς απατεώνες κλέφτες κλπ και περιμένεις να δικαιωθείς κάνοντας αιτήσεις.
και σου ξαναλέω ειναι μικροψυχία κόμπλεξ και ανοησία


α) Δεν τους θεωρω εγω. Μπαναριστηκαν για εξαπατηση, αρα ειναι. Παμε αυτο, το παμε.

β) Δεν περιμενω να δικαιωθω, δικαιωθηκα. Δεν το ξεραμε να μην καταγγελουμε ατομα που κλεβουν, παρτε εδω εναν τυπο.

γ) Ειναι τιμιο και καθαρο παιχνιδι. Επιμενεις να μην κατανοεις απλες εννοιες, και μου ειναι δυσκολο να βοηθησω.
 

DeletedUser34439

χαχαχα είσαι απίστευτος
επειδή εισαι τον εννοιών
παμε με τον συλλογισμό σου

και τα ****ακια φταινε και αλλα πραγματα που κανουν φταινε και οι φυτευτες φυλες τους στην 45 φταινε και η ανυπαρκτη 55 φταιει.
το καλοι παικτες δεν μου λεει τιποτα οταν ειναι οι μισοι απατεωνες.

εδώ λες οτι οι μισοί ειναι απατεώνες
συνεπώς μιας και εσύ εισαι παιδί της ηθικής και καλός γνώστης των εννοιών
λογικά οι μισοί έχουνε φάει μπαν.
αν δεν εχουνε φαει και δεν μπορεις να το αποδειξεις οτι ειναι απατεώνες τότε ξέρεις τι σε κάνει αυτό?
 

DeletedUser24216

οτι η Σολ κλεβει ανηλεως ειναι πασιγνωστο.
οπου εχουμε στοιχεια να κανουμε αιτηση κανουμε. και μεχρι τωρα οσες αιτησεις εχουμε κανει με στοιχεια, καταληγουν σε μπαν.

αν δεν ξερεις τι γινεται στο σερβερ, η κανεις το ****, ειναι δικαιωμα σου.
 

DeletedUser34439

Μην μου ξεφεύγεις να απαντήσεις με στοιχεία οτι οι μισοί σολ ειναι απατεώνες ,
αλλιώς εισαι ψεύτης και συκοφάντης
 

DeletedUser24216

Βγαλε ακρη με τον γελοτοποιο τον νταρκλινγκ και τον νους που βριζει τον da vinci και τον κανει κουμαντο ο ντιγκολ με τον fumal και μιλαει για απατεωνες.Το ακουσαμε και αυτο στις φυλετικες.
Απλα το παιδι εχει κομπλεξ οπως στον 30 ειχε πολεμο στα χαρτια με τους sol και ενω επεφτε πολυ δυνατο ξυλο μεταξυ σολ τρ σουσουραδες αυτοι ηταν σε μια γωνια με εχθρους μια φυλη μπαντ επιπεδου ντουμ και προσπαθουσαν να βγουν απο την ανυπαρξεια τους κραζοντας την σολ στο εξωτερικο.Δειτε το αρχειο του οπου εχει παιξει και εκτος απο βαρβαρα εσωτερικα και κανα καφε δεν θα βρειτε τπτ αλλο



Α και για την ιστορια ο ντιγκολ που ηταν παικτης της ντοομ στον 42 εχει φαει τουλαχιστον 5 μπαν.
Η σνιπερς που σας αντεξε στον 36 κανα μηνα μεχρι να σας παρατησει εχει φαει μπαν για ****
Ο da vinci ουτε στον 30 ουτε στον 42 εφαγε μπαν για ****,σας εδωσα τροφη για σκεψη εσενα και του νους καθειστε κανα 24ωρο να συζητεισετε για το θεμα


Βεβαια οταν εχεις τον νους σαν παικτη και σου μπαινει κοτζαμ σνιπερς εκει δεν εχεις προβλημα που ειναι απατεωνας συμφωνα με τα λεγομενα σου.
Αν παει να μπει ο chessknight και ο tomaraya η ο detol στην ντουμ(καλα αυτο δεν παιζει)θα παει να τους πει ο νταρκλινγκ οχι δεν σας θελω...
Θα τον επαιζε και θα τους εγλυφε απο το πρωι ως το βραδυ οπως εκανε με σνιπερς και ντιγκολ.

Κουτσομπολα το κομπλεξ σου κανει μπαμ και οσο και να προσπαθεις δεν μπορεις να κρυψεις την ανυπαρξεια σου σαν παικτης και φυλη,ουτε για μεσημεριανη εκπομπη δεν κανεις.



Αντι να γραφουν στο εξωτερικο οι σολ με τους στοπ και τους voodoo nm που ειναι οι φυλες που παιζουν για την νικη εχουν καταστρεψει το φορουμ οι ασχετοι οι ντοομ.Καθομαστε και συζειταμε για μια φυλη που σε 3 κοσμους δεν εχει διεκδηκησει ποτε την νικη.


ο Snipers δεν ανηκει στην Doom. Απ οσο ξερω χαιρεται και ο ιδιος που δεν ανηκει ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι. Μακρυα και οχι αγαπημενοι με τετοιους παρτακες.
ο ντιγκολ, φανταζομαι οτι εννοεις τον Jason Bourne. δεν ειναι παικτης της Doom. Aνηκει στην ΝΜ. Δεν ξερω να παιζει με ****ακια. Αν το ξερεις οπως ειπα -και το εννοω- κανε αιτησεις και δικαιωσου. Δεν με ενδιαφερει.

ο Bourne εχει παρει αμυνες απο εμας και θα συνεχισει να παιρνει αν κρινω εγω (σαν υπευθυνος αμυνας της Doom) οτι θα χρειαστει να παιρνει. Αν ειναι να γειωσει και επιθεσεις απο Σολ ακομα καλυτερα. Στελνω τωρα 20.000 πεζικα δικα μου, μη βαλετε φεικ, κριμα ειναι να πανε τζαμπα.

Μεχρι να μπαναριστει παικτης μας, δυστυχως για σας, ειμαστε τιμιοι. Εσεις απ την αλλη με ηγεσια που μπαναρεται για εξαπατηση διαρκως και συνεχως, ειστε βουτηγμενοι στη λασπη.

Εχω κομπλεξ με τους κλεφτες, ειναι πασιγνωστο αυτο. Δεν το εκρυψα ποτε.
Αντε φερτε και καναν αλλο να απαντησει, αν εχω υπολογισει καλα με τον Νους το ροτεησον, προς το βραδυ θα παρει χαρτακι ο Μοργκοθ.

Μην μου ξεφεύγεις να απαντήσεις με στοιχεία οτι οι μισοί σολ ειναι απατεώνες ,
αλλιώς εισαι ψεύτης και συκοφάντης


για αδιαφορο παικτακο με τις φυλες εδω γυρω., σε βλεπω πολυ θερμο με την Σολαρα.
λολ.
ειναι απατεωνες το 58.96%
 

DeletedUser34439

μεγάλε Darkling είσαι ψεύτης υποκριτής και συκοφάντης
κόπλεξ μεγάλο έχεις τελικά


έχω ακούσει πως οι 99,9 των doom ειστε απατεώνες
αλλά δεν έχω στοιχεία να σου δώσω
άρα είστε απατεώνες??
 

DeletedUser24216

προσεξε γιατι η αυριανη μερα μπορει να σε διαψευσει ****υλακο.
ποτε δε ξερεις τι θα ξημερωσει στον Ηλιο.
 

DeletedUser34473

Darkling εισαι το μεγαλυτερο ΤΣΙΜΠΟΥσΙ ολων των εποχων αδερφε σοβαρα εισαι ο πιο κρετινος και ανοητος απο ολους
 
Κορυφή