Da Vinci : Ενας ηρωας των Φυλετικων.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Πιστοι στις αξιες μας αλλα πιστοι και στην απλη προβλεψη του μελλοντος, για αλλη μια φορα ειμαστε εδω για να αποδωσουμε φορο τιμης στον Ηρωα.


Κ30 : ο μαγκας, παικταρας και αναπτυσσομενος αρχηγαρας της γνωστης φυλης "ο Αλη Μπαμπα και οι 40 Κλεφτες", αφου κλαιγεται σ ολο το συμπαν επειδη δεν του καναμε τα χατηρια, εν τελει τρωει δυο μπαν μαζεμενα, ενα μικρο και ενα που μας ενδιαφερει, μονιμο για τον Κ30, για εξαπατηση κανονισμων.

Κ42 : ο Ντα Βιντσι, ο ηγετης, ο νομιμος, ο καθαρος, τρωει μονιμο μπαν για εξαπατηση κανονισμων.

Ειναι ενα αφιερωμα και μια ωδη, στον μεγαλυτερο απατεωνα του ελληνικου σερβερ, τον τυπο που μαζι με τον συρφετο του, καταστρεφουν συστηματικα το παιχνιδι που παιζετε, ενα account, βουτηγμενο στα ψεματα και στα bans για τους χειροτερους λογους παικτικα.

Ειναι ωρα να τελειωνει η παραμυθα για την συγκεντρωση απο απατεωνες, που ειναι παντα "οι καλυτεροι" και παντα "θα μας δειξουν ολους", αλλα εν τελει καταληγουν ολοι να μπαναρονται και εν τελει (το προβλεπω σε λιγο καιρο) να κλαινε.

Αν ισχυει αυτο που γραφει στο προφιλ του η συγκεκριμενη λασπη, τοτε ο τελευταιος του κοσμος θα τελειωσει οπως ακριβως του αξιζει και οπως ακριβως χαρακτηριζει την πορεια του. Με χλευη, με λασπη και με τις κλωτσιες εξω απ τον Κοσμο.
αν και ολοι ξερουμε τι θα κανει και πως θα ξαναβγει να παιζει στον κοσμο με τον ενα η τον αλλο τροπο. Του εχουμε εμπιστοσυνη ομως. Θα ξαναφαει το μπαν που ξερει καλυτερα απο καθε αλλον.

το ποιοι ειναι οι Σολ, τουλαχιστον εμεις το λεγαμε απ την αρχη και την 1η μερα. Το πως αναπτυσσεται η ηγεσια της και οι μονιμοι παικτες της ειναι πασιγνωστο. εξω απ το παιχνιδι κι οσο πιο μακρια γινεται.


υ.γ. Μην ξεχασετε, ολοι εσεις που νομιζετε οτι το παιχνιδι ειναι για να κλεβετε, να φτιαχνετε τοπικς "1 Vs 1" και να μας λετε ποσο καλυτεροι ειστε στο ενας εναντιον ενος. ειστε ολοι ευπροσδεκτοι. φερτε τα Bots σας, φερτε τα βοηθητικα ακκαουντς σας, φερτε τις φυτευτες φυλες σας και τοτε ναι, να δουμε ποιος ειναι καλυτερος στο 1 εναντιον 1. Λες και το παιχνιδι ειχε ποτε να κανει με αυτο.
Μη ξεχασετε να αυτοαποθεωθειτε. Πριν τα μπαν ομως.

υ.γ.2 Κι επειδη μαθαινω οτι ο παικταρας (πριν τα μπαν), απειλει προς βουντου μερια, ξερετε που, στα ρουμ που φτιαξατε για να βριζετε, να τον ενημερωσουμε οτι το μπαν ηρθε απο εκει που κοροιδευετε. Οπου σας πετυχαινουμε θα σας στελνουμε σπιτι σας. Επειδη εμεις θελουμε να παιζουμε κι οχι να κλεβουμε.

υ.γ.3 Μην ξεχασετε να στειλετε τη γαλοτσα εδω να απαντησει και να γελαει. Αν και μαλλον σας κοπηκαν τα γελια για σημερα. Απο αυριο παλι θα ειστε οι καλυτεροι ολων. Μην ανησυχειτε.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
τα χαιρετισματα μας σε τσαλκαπονε και τασσοςμ νταρκλινκ

εσυ εμαθες οτι ειναι και μονιμο το μπαν

μηπως σε λενε Πυθια?
 

DeletedUser24216

τα χαιρετισματα μας σε τσαλκαπονε και τασσοςμ νταρκλινκ

εσυ εμαθες οτι ειναι και μονιμο το μπαν

μηπως σε λενε Πυθια?



αν ειναι για τις αιτησεις που καναμε εμεις, ειναι μονιμο.
αν ειναι για κατι αλλο, τοτε λολ, ποσο να κλεψει κανεις πια?


Υ.γ. Γελαω που αφηνεις και υποννοιες ρε μπαγλαμαδακο. Η αληθεια δεν αλλαζει. Ειτε μονιμο ειτε τριημερο, ειτε μονοημερο (σιγα μη του παιρνατε τα χωρια του αν ηταν μονοημερο), παλι εκλεψε ο παικταρας σας.
να τον χαιρεστε. Για να μη σε πειραζει αρα μαλλον επικροτεις το παιχνιδι του. Ε θα ρθει και η ωρα που θα κλαις και συ.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
αν ειναι για τις αιτησεις που καναμε εμεις, ειναι μονιμο.
αν ειναι για κατι αλλο, τοτε λολ, ποσο να κλεψει κανεις πια?


Υ.γ. Γελαω που αφηνεις και υποννοιες ρε μπαγλαμαδακο. Η αληθεια δεν αλλαζει. Ειτε μονιμο ειτε τριημερο, ειτε μονοημερο (σιγα μη του παιρνατε τα χωρια του αν ηταν μονοημερο), παλι εκλεψε ο παικταρας σας.
να τον χαιρεστε. Για να μη σε πειραζει αρα μαλλον επικροτεις το παιχνιδι του. Ε θα ρθει και η ωρα που θα κλαις και συ.

οι μονοι που θα κλαινε στο τελος θα ειναι τα κοτοπουλα του ολεθρου

τωρα δηλαδη πανυγιριζετε με την χοντροπαρεα του φουμλ και χερεστε οτι κανατε κατι?

αυτος ο κοσμος γραφει ΣΟΛ πριν καν αρχισει

μπορειτε να κανετε αλλες 10 και αλλες 100 αιτησεις την πυξιδα δεν την γλιτωνεις ουτε εσυ ουτε κανενας αλλος ασχετος ανενεργος απο τα κοτοπουλα του ολεθρου
 

DeletedUser33703

Είστε η κατάντια των Ελληνικών φυλετικών , αυτά τα έκτροπα με τα τόσο άδικα μπαν έχουν να γίνουν από τον κ7 .

Είστε για γέλια , μάθετε ότι το παιχνίδι παίζεται από το μέρος συγκέντρωσης και όχι από το κέντρο υποστήριξης .
Απλώς τα κάνετε σε λάθος φυλή , η sol δεν πτοείται , ούτε από μπαν , ούτε από ρουφιάνους ούτε από τίποτα .

Κάθε εμπόδιο μας κάνει ποιο δυνατούς
ερχόμαστε ποιο πωρωμένοι από ποτέ , ετοιμαστείτε για πυξίδες ...
 

DeletedUser24216

καταλαβα, σε κανα μηνα θα εισαι οφφ και συ.

απατεωνες απ τον 30 ως τωρα, απατεωνες συνεχεια.
 

DeletedUser33703

Στην Ελληνική μυθολογία με το όνομα Ίκαρος είναι κυρίως γνωστός ο γιος του εξόριστου στην Κρήτη Αθηναίου Δαίδαλου ο οποίος είχε αναθέσει στον επιδέξιο και πολύτεχνο Δαίδαλο να κατασκευάσει το λαβύρινθο, για να φυλακίσει μέσα σ` αυτόν το Μινώταυρο.
Ο Δαίδαλος κατασκεύασε φτερά από κερί για τον εαυτό του και για τον Ίκαρο, με τα οποία οι δύο άνδρες πέταξαν στον ουρανό και απομακρύνθηκαν .
Ο Ίκαρος παρά τις συμβουλές και οδηγίες του πατέρα του, ο οποίος του έλεγε να μη πλησιάζει κοντά στον ήλιο πέταξε σε μεγάλο ύψος.Έτσι τα κέρινα φτερά του έλιωσαν από την ηλιακή θερμότητα και έπεσε στη θάλασσα.


κάτι μου θυμίζει αυτή η ιστοριούλα ...
μωρέ λες ;
 

Deleted User - 751811

Είστε η κατάντια των Ελληνικών φυλετικών , αυτά τα έκτροπα με τα τόσο άδικα μπαν έχουν να γίνουν από τον κ7 .

Είστε για γέλια , μάθετε ότι το παιχνίδι παίζεται από το μέρος συγκέντρωσης και όχι από το κέντρο υποστήριξης .
Απλώς τα κάνετε σε λάθος φυλή , η sol δεν πτοείται , ούτε από μπαν , ούτε από ρουφιάνους ούτε από τίποτα .

Κάθε εμπόδιο μας κάνει ποιο δυνατούς
ερχόμαστε ποιο πωρωμένοι από ποτέ , ετοιμαστείτε για πυξίδες ...
η καταντια ειναι το κλεψιμο φιλε.
 

DeletedUser24216

Ο Δαίδαλος κατασκεύασε φτερά από κερί για τον εαυτό του και για τον Ίκαρο, με τα οποία οι δύο άνδρες πέταξαν στον ουρανό και απομακρύνθηκαν .
Ο Ίκαρος παρά τις συμβουλές και οδηγίες του πατέρα του, ο οποίος του έλεγε να μη πλησιάζει κοντά στον ήλιο πέταξε σε μεγάλο ύψος.Έτσι τα κέρινα φτερά του έλιωσαν από την ηλιακή θερμότητα και έπεσε στη θάλασσα.


κάτι μου θυμίζει αυτή η ιστοριούλα ...
μωρέ λες ;


Δεν εχω ιδεα σε τι αναφερεσαι.
εχω μια αλλη ιστορια.

Eιμαι ο καλυτερος - Σας εχω ολους - Ειστε ασχετοι - Παμε ρε 1 VS 1 - Μπαν - Πεταμα απ τον Κοσμο.

Διαχρονικη.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Δεν εχω ιδεα σε τι αναφερεσαι.
εχω μια αλλη ιστορια.

Eιμαι ο καλυτερος - Σας εχω ολους - Ειστε ασχετοι - Παμε ρε 1 VS 1 - Μπαν - Πεταμα απ τον Κοσμο.

Διαχρονικη.

DOOM-ΠΥΞΙΔΑ-ΣΥΜΑΧΙΑ

Αξια ανεκτιμιτη
 

DeletedUser33758

Δεν εχω ιδεα σε τι αναφερεσαι.
εχω μια αλλη ιστορια.

Eιμαι ο καλυτερος - Σας εχω ολους - Ειστε ασχετοι - Παμε ρε 1 VS 1 - Μπαν - Πεταμα απ τον Κοσμο.

Διαχρονικη.

εγω σου εχω κατι καλητερο δεν πατας διαγραφη ρε νουμπομαπα να γλυτωσης την ξεφτηλα στο τελος. λαμογια τον φυλετικων. μονο για αιτησης εισται και τιποτα αλλο. εκει μεχρη τα 10-15 χωρια πατε και μετα πυξηδα
 

DeletedUser24216

εγω σου εχω κατι καλητερο δεν πατας διαγραφη ρε νουμπομαπα να γλυτωσης την ξεφτηλα στο τελος. λαμογια τον φυλετικων. μονο για αιτησης εισται και τιποτα αλλο. εκει μεχρη τα 10-15 χωρια πατε και μετα πυξηδα


εγινε φιλε. πατησα μολις.
στειλε τρενα.

οταν γυρισουν απ τα χωρια του απατεωνα, that is.
γιατι τωρα ειστε λιγο στο τρεξιμο.
 

DeletedUser8132

Φήμες λένε ότι οι δοομ στέλνουν πάνω από 100 αιτήσεις υποστήριξης στο ίδιο ms.

Και χωρίς ****άκια!!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
.... αυτά τα έκτροπα με τα τόσο άδικα μπαν έχουν να γίνουν από τον κ7 ..


Ετυχε να μπω μετα απο καιρο να διαβασω φορουμ αλλα ρε Νικο ελεος. Συνηδητοποιηστε επιτελους οτι δεν υπαρχουν αδικα μπαν, μπαν απο αφελεια υπαρχουν.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Σιγουρα ο Ντα Βιντσι το εφαγε επειδη ηταν......αφελης.

Μπορει να ηταν αφελης, μπορει και οχι. Παντως ακομα και αν δεν ηταν αφελης δεν φταινε τα ****ακια που σαν φυλη σου ριχνουν σχεδον 200 χωρια...
 

DeletedUser24216

και τα ****ακια φταινε και αλλα πραγματα που κανουν φταινε και οι φυτευτες φυλες τους στην 45 φταινε και η ανυπαρκτη 55 φταιει.
το καλοι παικτες δεν μου λεει τιποτα οταν ειναι οι μισοι απατεωνες.
 

Deleted User - 751811

NOYS vs Sol 2-0

Και φαντάσου ότι σήμερα Έριξα το πρώτο άριστο σε μια φυλή που είχε κλείσει το κόσμο ήδη
Με ένα χωριό σε μια φυλή που είχε κλείσει το κόσμο
Το κακό είναι ότι δεν καταλάβατε κάτι

Εμείς εδώ Doom.
Κοιτάτε το νου που έχει ένα χωριό και έχετε χάσει 10αδες
Και εγώ δεν έχω πάρει ακόμα χωριό
Ποια είναι η Sol είπαμε;
 

DeletedUser33703

Ετυχε να μπω μετα απο καιρο να διαβασω φορουμ αλλα ρε Νικο ελεος. Συνηδητοποιηστε επιτελους οτι δεν υπαρχουν αδικα μπαν, μπαν απο αφελεια υπαρχουν.

Αδερφέ μου το ίδιο πίστευα και εγώ μέχρι εχθές αλλά πίστεψε με δεν έχω δει όσο καιρό παίζω ποιο άδικο μπαν , αν θες πιάσε με skype να σου πω τους λόγους .
 

DeletedUser

Για να λεμε τα πραγματα οπως ειναι , δεν υπαρχουν αδικα μπαν ειτε αρεσει σε καποιους ειτε οχι . Το οτι καποιοι παιζουν πιο παρανομα και δεν τρωνε μπαν δεν παει να πει πως ειναι αδικο . Blacko μην καθεσαι και λες δικαιολογιες του αερα , σε μικραινει σαν παιχτη . Κατα τα αλλα βαζει τον κ42 σε νεο ενδιαφερον μιας και φαινοταν καθαρα η SOL να τον κλεινουν ευκολα . Δεν βλεπω τν βουβουζελα πουθενα να σχολιαζει , υποπτο μου φαινεται πα ντως εμενα :eek:
 
Κορυφή