SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Κλεινεται στοματα για οσους λεγανε οτι ειναι μετριος ο Κοσμος.. Μεγαλος αναταγωνισμος αν και καλοκαιρι..καλη τυχη και στους δυο για την συνεχεια
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Κλεινεται στοματα για οσους λεγανε οτι ειναι μετριος ο Κοσμος.. Μεγαλος αναταγωνισμος αν και καλοκαιρι..καλη τυχη και στους δυο για την συνεχεια

Tι κάνεις αγορίνα; πάλι είδα REC στον 35. ειμαι και διπλα σου, πυξίδα! lol
Μπα, ελαχιστα παίζω, πλακα κανω :p

Μετριος κοσμος ηταν ώσπου μπηκα εγω (αντικειμενικότατα :p pss ούτε ο Da Vinci τοσο ψωνάρα) και πλεον ειναι 50-50 ο κοσμος.
Δεν προλαβα να στρωσω και τη 44 βεβαια οποτε στην ουσια ειναι 60-40 για SOL ο κόσμος αυτη τη στιγμή αλλά έχει μέλλον. :D


τα stats του πολεμου για 1 μήνα πόλεμο έχουν ως εξής:

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 εως 01/08/2015

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,056
Πλευρά 2: 883
Διαφορά: 173

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 242
Πλευρά 2: 248
Διαφορά: 6

Καλο μηνα σε όλους!

ΥΓ Τοση αγαπη σε ενα forum πρωτη φορα βλεπω (L) και να πεις οτι δεν πεφτει ξυλο... :grrr:
 

DeletedUser

axxaxaxaaxxaxaxaxaax gelane kai h petres re paidia ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

α ρε γατια:)

[aig]Προειδοποίηση για 1.α. Greeklish
Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αντιστροφη μετρηση για να γινουν βαρβαρα οι μπαναρισμενοι και οι φεικς σηκωνονται βροχη,ή μηπως μυριζει πλανακι;

Παντως απο τους καλυτερους πολεμους αν και πιστευω πως ο αυγουστος θα ειναι καθοριστικος μηνας!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 προς 02/08/2015

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 249
Πλευρά 2: 249
Διαφορά: 0


:confused: τί έχουμε εδώ;

v5U2nbS.png


TfNJglJ.png


Α έναν προδωμένο που η καλή η SOL τον πήρε στην αγκαλιά της και όπως λέει και το άσμα...

Ήλιε μου σε παρακαλώ
πες τους χαροκαμένους
να κλαιν στης πίκρας το γιαλό
για μας τους προδομένους
:D


Οπότε στο εξής μετά από την παραπάνω καταγραφή της στατιστικής υπηρεσίας τα στατιστικά μπορούν άνετα να δημοσιεύονται ως εξής:

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL, ALL-IN

Timeframe: 01/07/2015 προς 02/08/2015

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 282
Πλευρά 2: 259
Διαφορά: 23


Ότι μπορεί κάνει ο ήλιος να φανεί αλλά πέφτει συννεφιά από τις fakes
και η SOL είναι στην αναμονή όταν η School πλάνο makes
:D
 

DeletedUser33703

Δεν νομίζω ότι τα στατιστικά μπορούν να διατυπωθούν με τον εξής τρόπο αν και στην προκειμένη περίπτωση τα στατιστικά δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα .

Η μηδενική διαφορά που έχουμε στον πόλεμο είναι αληθοφανής και όχι αληθής , την πραγματικότητα μπορεί να την αντιληφθεί κάποιος ρίχνοντας απλά μία ματιά στον χάρτη του .

Ουδεμία σχέση με την ALL-IN , μοβ τους βλέπουμε στον χάρτη μας , ούτε κοινό πλάνο έχει γίνει ούτε ανταλλαγή αμυνών ούτε τίποτα που να μπορείς να μας ταυτίσεις στα στατιστικά .

Και αφού πιάσαμε τις παροιμίες και τα άσματα θα σας πω και εγώ μια παροιμία

''Κάθε πράμα στον καιρό του κι ο κολιός τον Αύγουστο''
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

Δεν νομίζω ότι τα στατιστικά μπορούν να διατυπωθούν με τον εξής τρόπο αν και στην προκειμένη περίπτωση τα στατιστικά δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα .

Η μηδενική διαφορά που έχουμε στον πόλεμο είναι αληθοφανής και όχι αληθής , την πραγματικότητα μπορεί να την αντιληφθεί κάποιος ρίχνοντας απλά μία ματιά στον χάρτη του .

Ουδεμία σχέση με την ALL-IN , μοβ τους βλέπουμε στον χάρτη μας , ούτε κοινό πλάνο έχει γίνει ούτε ανταλλαγή αμυνών ούτε τίποτα που να μπορείς να μας ταυτίσεις στα στατιστικά .

Και αφού πιάσαμε τις παροιμίες και τα άσματα θα σας πω και εγώ μια παροιμία

''Θέλει η εταίρα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει''


Νταξει ο Κωστας το ειχε με τα μαγειρεματα Νικο αλλα ειπε να μαγειρεψει εδω και γινε μαστερ σεφ! :D




Οπότε στο εξής μετά από την παραπάνω καταγραφή της στατιστικής υπηρεσίας τα στατιστικά μπορούν άνετα να δημοσιεύονται ως εξής:

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL, ALL-IN

Timeframe: 01/07/2015 προς 02/08/2015

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 282
Πλευρά 2: 259
Διαφορά: 23


Ότι μπορεί κάνει ο ήλιος να φανεί αλλά πέφτει συννεφιά από τις fakes
και η SOL είναι στην αναμονή όταν η School πλάνο makes
:D



Ξεχωριστα να βαζουμε τα στατιστικα Κωστα και μην προσπαθειτε να βγαλετε συμπερασματα και ποσο μαλλον εκει που δεν μας συμφερει ριχνουμε και το μαγειρεμα μας μπας και βγουμε μπροστα! :oops:
Περιμενουμε το πλανο σας! :D
Ο ηλιος καιει ακομη και μαλιστα τσουυζει :cop:
Καλη συνεχεια και παλι στα μαθητουδια αλλα και σε μας!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
η σκουλ θα εχει διαλυθει πριν ανοιξουν τα σχολεια ...
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
ο Μεγαλος da vinci μιλησεεεεεε... Σκουλακιαα σας περιμενουν τα σχολεια σε κανα μηνα.. Αντε για μαθημαααα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Όποιος έχει τη μύγα... :D

Δεν θα βαζουμε stats μαζι με ALL-IN don't worry.
Μαγείρεμα για 20 χωριά; μπα δεν είμαι τοσο φτηνιάρης chef :p

Απλα κατι μου λεγε ο Βασιλακης παλιοτερα οτι δεν κανουμε στρατολογησεις κλπ. κι εγω βλεπω τη μεγάλη SOL να στρατολογεί παιχτη με 5 χωρια και να βγαίνετε παρεούλα για απολογία στο external :p

Μια χαρά βλέπω το χάρτη, μια χαρά σας βόλεψε και το banaki του xlapa και μια χαρά θα συνεχιστεί και ο πόλεμος τον Αύγουστο.

Βιάζεστε να κλείσετε τον κόσμο; γιατί, συμβαίνει κάτι; Εδώ είμαστε, εδώ θα είμαστε και τον Αύγουστο και όταν ανοίξουν τα σχολεία :D

Και ο καλύτερος ας κερδίσει
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Τι να κανουνε βιαζονται τα παιδια να κλεισουν τον κοσμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο..... Καλα κυριε φλοκι τωρα που το ξανασκεφτομαι αρχισα να σε συμπαθω :p
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
μπα κανεις ... απλα επρεπε να περασουν καποιες μερες για να σε συμπαθησω, δεν ξερω γτ :D
 

DeletedUser33703

Απλα κατι μου λεγε ο Βασιλακης παλιοτερα οτι δεν κανουμε στρατολογησεις κλπ. κι εγω βλεπω τη μεγάλη SOL να στρατολογεί παιχτη με 5 χωρια και να βγαίνετε παρεούλα για απολογία στο external :p

Άλλη φορά όταν μιλάς με τον Βασιλάκη να είσαι ποιο προσεκτικός γιατί εκτίθεσαι , η συμφωνία ήταν καθαρά για τις στρατολογήσεις από την μία φυλή στην άλλη ώστε να αποφύγουμε τις ρουφιανιές και να παίξουμε έναν ωραίο και τίμιο κόσμο και όχι για τις στρατολογήσεις από τρίτες φυλές .

Εξάλλου δεν σε παίρνει να μιλάς για στρατολογήσεις γιατί το 90% της φυλής σου από στρατολογήσεις αποτελείται , και όσο για την σ.ε. που έχουμε με ALL IN , να σου θυμίσω ότι είχατε και εσείς μία με W.G. την οποία φροντίσαμε να την εξαφανίσουμε γρήγορα (με πόλεμο και όχι με στρατολογήσεις) .

Καλές συνέχεια αν και το καλοκαίρι προβλέπεται πολύ καυτό .
 

DeletedUser

Κυριε κωστα μιας και αναφερθηκαμε σε στρατολογησεις,ο χλαπας τι ητανε οταν εγινε μελος των σκουλ;;
Και ηταν και ο μισος στην κ45 οποτε ειχε καλο πατημα για να αναπτυχθει εκει πανω,οπως και πολυ καλα εκανε και αποτελεσε μπελα για εμας ;)

Απλα μην παρουσιαζουμε τα πραγματα οπως θελουμε,διοτι και εμεις στρατολογηση στην κ44 καναμε αλλα σχεδον ολα τα χωρια(εκτος απο 3) τα δωσαμε αμαχητι πριν ξεκινησει καν ο πολεμος.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Μιλησε κανεις για το πώς αναπτυχθηκαν οι 2 φυλες ή δεν το ξέρουμε oτι both εγιναν στρατολογήσεις;

Ή μηπως θα ανοίξουμε κουβεντα για το αν xlapa, hedrix κλπ ή panourgos. tiger κλπ ή οποιοσδηποτε αλλος δεν θα πρεπε να θεωρουνται παίχτες της School ή της Sol αντιστοιχα;

Εγω εγραψα οτι βαλατε παιχτη της all in με 5 χωρια να σας στειλει αμυνες. Αυτο αρκει. End of story :p
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Μιλησε κανεις για το πώς αναπτυχθηκαν οι 2 φυλες ή δεν το ξέρουμε oτι both εγιναν στρατολογήσεις;

Ή μηπως θα ανοίξουμε κουβεντα για το αν xlapa, hedrix κλπ ή panourgos. tiger κλπ ή οποιοσδηποτε αλλος δεν θα πρεπε να θεωρουνται παίχτες της School ή της Sol αντιστοιχα;

Εγω εγραψα οτι βαλατε παιχτη της all in με 5 χωρια να σας στειλει αμυνες. Αυτο αρκει. End of story :p

μεγαλο λαθος κανεις ...εμεις ειχαμε ενα βασικο κορμο που τον εχουμε κρατησει ακομα και εγιναν καποιες προσθηκες εσεις απο την αρχικη σκουλ εχετε μονο τον Βασιλακη

υγ. θα κανουμε και αλλες στρατολογησεις εκει...αλλωστε δικο μας ριμ ειναι πλεον :'(
 

DeletedUser

Μιλησε κανεις για το πώς αναπτυχθηκαν οι 2 φυλες ή δεν το ξέρουμε oτι both εγιναν στρατολογήσεις;

Ή μηπως θα ανοίξουμε κουβεντα για το αν xlapa, hedrix κλπ ή panourgos. tiger κλπ ή οποιοσδηποτε αλλος δεν θα πρεπε να θεωρουνται παίχτες της School ή της Sol αντιστοιχα;

Εγω εγραψα οτι βαλατε παιχτη της all in με 5 χωρια να σας στειλει αμυνες. Αυτο αρκει. End of story :p

Μια απορια εχω μοναχα,πως γινεται ο παικτης να μπηκε για να στειλει αμυνες,ενω η ρυθμιση λεει οτι μπορει να στειλει μετα απο 4 μερες,και ο παικτης μπηκε στην φυλη για 4 ωρες μονο οπως λεει και το αρχειο του;;

Κακη προπαγανδα.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Αν εμενε στη φυλή, σε 4-5 μερες θα εστελνε αμυνες. Αν τον βγαλατε τωρα απλα για να μου την πεις είναι άλλο θεμα.
Εκτος αν μπαίνουν και βγαίνουν παίχτες για τουρισμό στη SOL που αυτο δεν το γνωρίζω :p

αλλωστε δικο μας ριμ ειναι πλεον :'(
Δικό σας rim είναι πλέον και το πήρατε και με το σπαθί σας. Δεν είμαι απο αυτούς που λέω άλλα το πρωί και άλλα το βράδυ. Αν θα είναι ως το τέλος του κόσμου θα δείξει βέβαια :)

ΥΓ. Κανείς δεν κάνει προπαγάνδα. Γεγονότα του κόσμου σχολιάζουμε στο external να περνάει η ώρα. Τα είπαμε αυτά. Ένας ωραίος κόσμος - πόλεμος και από τις 2 φυλές
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή