SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Στο βαζω να το διαβασεις ξανα μηπως και εαν το δεις σε παραθεση γελασεις και εσυ. Εχεις ιδεα τι εγινε στο πλανο ή βγαινεις και λες διαφορα στο φορουμ? για να ξερω αλλη φορα να σε παιρνω στα σοβαρα ή να σε προσπερναω.. Η υπερβολη γενικα στο μεγεθος ξαναλεω μαλλον ειναι κατι που κανεις συχνα οταν θελεις να ωραιοποιησεις τα πραγματα για τον εαυτο σου : )

Τελος.. ευτυχως υπαρχει και ο Νικος και σωζει λιγο την κατασταση στο επιπεδο υφους που πουλας. Βγαινουμε να σας πουμε μπραβο και εσυ ψαχνεις να βρεις τροπους να ριξεις το επιπεδο της κουβεντας. Λυπαμαι πραγματικα τη φυλη σου που εχει ατομα σα και εσενα και χαλανε την καστα μερικων ατομων που αξιζουν ενα πιο αρμονικο περιβαλλον.

Η επιτυχια του πλανου εγκειται στο γεγονος οτι χτυπησαμε εναν απο τους καλυτερους σας παικτες οχι με οτι ειχαμε απο επιθετικα και ειχε επιτυχια περιπου στο 40%, το συμπερασμα οτι ειμαστε σπασμενοι το εχετε ξαναβγαλει λανθασμενα. Και ειχαμε παιξει αμυνα με δικο σας ποσοστο επιτυχιας σας στο 0% και οχι μια φορα αλλα δυο. Συνεπως αλλο ενα επιχειρημα καταριπτεται μπροστα μου..

τελικα ολοι οι μυθοι... ξερεις εσυ <3

χαχα

1ον) χτυπησατε την πρωτη μερα του πλανου 40 χωρια και την δευτερη και την τριτη χτυπησατε αλλα 5 καινουργια δηλαδη 45 χωρια
απο αυτα πηρατε 12-13 αν δεν κανω λαθος...δηλαδη περιπου 25% ποσοστο επιτυχιας..το 40% που λες ειναι μπουρδα μαλλον δεν ξερεις καλα μαθηματικα δεν σε παρεξηγω ομως...

2ον) δειξε μου ενα πλανο που καναμε σαν φυλη και δεν χασατε χωριο...εκτος αν εννοεις πλανο τα 10 επιθετικα που εφαγες απο μπλακο και acequad...τελοςπαντων δεν πειραζει θα νιωσεις συντομα τι παει να πει πλανο απο την ΣΟΛ...

τελος βλεπω διαβαζεις το προφιλ μου και χαιρομαι ιδιαιτερα...μου αρεσει να μαθαινουν καινουργιοι παικτες απο μενα ,με σκληρη δουλεια και επιμονη ισως καποια μερα καταφερεις να μου μοιασεις αν και δυσκολο

καλο βραδυ να εχεις :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33711

Επαναλαμβανω πλανο την ωρα του πλανου 14/35 μπορει να ηταν και 15 στο μετρημα. Το πλανο ηταν 35 χωρια μετρημενα. Το τι κρατησαμε τι πηρατε πισω ειναι υποθεση μεταγενεστερη. Και συμφωνω απολυτα και χαιρομαι που ειδα σε ενα τετοιο πλανο να εχεις την υποστηριξη της φυλης απο πισω αλλιως δε γινεται να αντιμετωπισεις τετοιο πλανο μονος σου, στο ειπα και αλλωστε προσωπικα και για τη δικη σου αποδοση και για των παιδιων γυρω σου.!

Συνεπως 14/35=0,4*100=40%

ΑΜΑΝ ? ακριβως το εβγαλα ρε ? Μη μου κανεις μαθηματα μαθηματικων σε παρακαλω σπουδαζω Χρηματοοικονομικα ασε με να ξερω κατι καλυτερα <3

Συνολο επιθετικων ημερας μινι πλανου 18+9=27(11 χαμενες νουκ κοντινες 7 μη καμμενες εκ των οποιων 6 μακρινες μια κοντινη) θελεις να σου πω και αλλα?

Το εαν ειμαι καινουριος η παλιος κανεις δε το ξερει, χαχαχαχαχα :) Συγχαρητηρια για μια ακομα φορα και στις δυο πλευρες.

Καλο βραδυ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Δεν θα πω πολλα πραγματα.

Καταρχας μπραβο σε οποιον παιχτη τοσο της school οσο και της sol συμμετειχε στο πλανο.. Ηταν ενα παρα πολυ δυνατο πλανο τοσο απο θεμα επιθεσης ( 7 εκατομμυρια ODD το λενε απο μονα τους δεν χρειαζεται να προσθεσω κατι ) αλλα και απο θεμα αμυνας ( Ο Blacko αποδεικνυει καθημερινα πως το παιχνιδι χρειαζεται εκτος απο τεχνικη και δυναμη και ορεξη, την στιγμη που υπαρχουν πολλοι "παιχτες" που θα τραβουσανε καλωδιο σε τετοιο πλανο, και ενω στην αρχη φανηκε οτι θα πηγαιναμε για 30 χωρια εκατσε με περισσια ορεξη και πηρε πισω τοσα, και οσα εχανε τοσα επαιρνε, Μπραβο και παλι !)
Κατα δευτερον, υπαρχουν καποιοι παιχτες στην sol οι οποιοι απο τον κ30 (που αν δεν ητανε ο 1ος ή ο 2ος κοσμος που παιξανε ητανε σιγουρα ο 3ος και ευκολα ητανε ο πρωτος σοβαρος) που νομιζουνε οτι γινανε οι θεοι του παιχνιδιου. 10 μερες παιζω και το μονο που εχω ακουσει ειναι το θα δουμε, το οποιο ακουγοτανε απο την αρχη του κοσμου. Θα παροτρυνα λοιπον τετοιου ειδους παιχτες που εχουν την ταση να τα ισοπεδωνουν ΟΛΑ, να μην αναγνωριζουν τιποτα και να υποτιμουν τα παντα, να μπουνε και να αποδειξουν το αντιθετο για τους εαυτους τους στο ιδιο το παιχνιδι και οχι στα forum του παιχνιδιου.. ο νοων.. νοειτω!
Τελος, θεωρω οτι ο κοσμος εχει δουλεια ακομα, και ευχομαι να βγουνε και αλλοι τετοιοι κοσμοι, χωρις υπεροχες, με ωραιους πολεμους.

Ξερω οτι με το σχολιο μου θα βγουνε δεκαδες σχολια που θα λενε πολλα απο κατω, αλλα αληθεια νοιαζεται κανεις? Ο καλυτερος θα φανει στο τελος..

Μπραβο στα παιδια της school που κατσαμε τοσα βραδια αυπνοι για το πλανο, και πολλα μπραβο και στα παιδια της sol για την αμυντικη "παρασταση" που δωσανε αυτες τις μερες..
 

DeletedUser

Και συμφωνω απολυτα και χαιρομαι που ειδα σε ενα τετοιο πλανο να εχεις την υποστηριξη της φυλης απο πισω αλλιως δε γινεται να αντιμετωπισεις τετοιο πλανο μονος σου,

Καλα αμα χαιρεσε που δεν πηρατε παραπανω χωρια σε ευχαριστουμε :D
θα σου στελναμε και προσκληση αλλα θα επεφτε ο μεσος ορος του παικτικου επιπεδου της φυλης :oops: Sorrie
Μαλλον καταλαβαινεις οτι η προσσεγγιση σου στο θεμα παρουσιαζεται (ολος τυχαιως παλι δηλαδη :D ) πιο ευνοϊκή για την School
Και αν εγω προσθετω εσυ αφαιρεις :cop:
Αλλα μη φοβασαι δε σε παρεξηγει κανεις, οχι τιποτε αλλο..απλα επειδη μεσα σε καθε μηνυμα με οτι υφος κι αν ειναι γραμμενο βαζεις ενα "μπραβο και στις 2 πλευρες" :grrr:
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
δηλαδη οντως τωρα το πλανο σας ηταν επιτυχημενο θελετε να μας πειτε?
40 χωρια χτυπαγατε για 4 μερες με οτι ειχατε και δεν ειχατε σαν φυλη και αφου τα χασατε σχεδον ολα τα επιθετικα σας καταφερατε να παρετε 10 ολοκληρα χωρια
σιγουρα και εσυ το ξερεις οτι ενω ειχες φτιαξει ενα πολυ καλο πλανο η αμυνα που παιξαμε συνολικα σαν φυλη ηταν εκπληκτικη και καταφεραμε να κρατησουμε εναν απο τους καλυτερους λογαριασμους μας χωρις ουσιαστικη ζημια...
Ηταν το πρωτο πλανο απο την αρχη του κοσμου που καποια απο τις 2 φυλες καταφερε να βγαλει αμυνα σε πλανο

Τέτοια αντικειμενικότητα ούτε τα δελτία ειδήσεων τη βδομάδα του ΝΑΙ και ΟΧΙ δεν είχαν :D


TIGERTIGER θεση 15 απο 4 ---> επιτυχημενο πλάνο

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Παίκτες: TIGERTIGER

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Πλευρά 1: 35
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 28

Blacko θεση 11 απο 4-5 (sorry Νικο δεν θυμαμαι πού ήσουν) ---> επιτυχημενο πλάνο

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Παίκτες: Blacko

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Πλευρά 1: 38
Πλευρά 2: 18
Διαφορά: 20

48 χωρια απο 2 λογαριασμούς στην 5άδα σας

και τα αντίστοια δικά μας είναι απο τον steliosnearchou και τον Skneepaki που με τόση ειλικρίνεια παραδέχεσαι οτι δεν ήξεραν να παίζουν άμυνα :p

Αυτό με την υπεροψία καλό είναι να το δουλέψεις λίγο εσύ, δεν κάνει καλό να ξέρεις. Ξέρεις πόσοι παίχτες των φυλετικών τόσα χρόνια πριν από σένα είχαν το αντίστοιχο υφάκι; Ένα σωρό. Πάρε συμβουλές από τον Blacko που παρεπιμπτόνως δεν είναι από τους καλύτερους λογαριασμούς σας όπως λες αλλά ο καλύτερος παίχτης της SOL (oops :help ναι δεν είσαι εσύ)

Άντε σε αφήνω τώρα να στείλεις τις επιθέσεις σου σε κάποιον από τη School που δεν μας έχει ζητήσει άμυνες

Να ρίξω κι εγώ κάτι πάνω μου γιατί η ΕΜΥ είπε οτι θα κάνει κρύο σήμερα εδώ στα ορεινά. Εκει κάτω τί καιρό κάνει; :D

2FPdFXj.png
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
καλημερα σας κυριε Κωστα, δηλαδη εσεις οταν βγαζετε ενα πλανο εχετε στοχο να ριξετε τον παικτη που χτυπατε στην καταταξη και οχι να παρετε τα χωρια...πολυ ενδιαφερουσα προσεγγιση που ταιριαζει αρκετα στη μεγαλη κλαση σας ως παικτης των φυλετικων μαχων

χμμ... ομως αν αυριο ο μπλακο παρει πισω τα χωρια απο εμας που τα καναμε ρικλειμ και παρει αλλα 5-6 εσωτερικα (ξερεις ποια λεω βρε αυτα που καταβροχθιζεις εσυ) απο λογαριασμο που μοιραζουμε και παει παλι 4ος, τοτε το πλανο σας θα ειναι ξαφνικα αποτυχημενο??

εγω σαν λογαριασμος και σαν φυλη βεβαια γιατι βγαζω σχεδον ολα τα πλανα της ΣΟΛ μαζι με τον Νικο χτυπαμε ανενεργους, αλλα γιατι εσυ κυριε Κωστα μεγα στρατηλατη τους εχεις πρωτη γραμμη?? ααα ξεχασα εισαι μονο 4 μηνες στη Σκουλ και τους πρωτους 2 ετρωγες μονο εσωτερικα για να μπεις στην 20αδα που καιρος για να φτιαξεις το μετωπο σε συμπονω και το παραβλεπω

οσο για τα ορεινα που ειστε καλο ειναι να φορεσετε κασκολακι μην παθει τιποτα ο λαιμουλης σας γιατι μετα το πλανο μας θα τους φωναζετε παλι σε κλησεις οτι ειστε ο μονος που παιζει οπως κανατε στο προηγουμενο πλανο μας :)

και τελος οταν χτυπησατε τον nasosn78 ελεγες οτι ειναι ο καλυτερος παικτης της ΣΟΛ , τωρα που χτυπησες μπλακο λες οτι ειναι αυτος ο καλυτερος και επιτελους συμφωνουμε εγω το λεω εδω και καιρο αλλωστε...
για σενα διατηρω τις αμφιβολιες μου ακομα γιατι τελικα μου φαινεται μαπα το καρπουζι

ααα και μην ξεχασωω

Πλευρά 1:
Παίκτες: Da viΝci
Πλευρά 2:
Παίκτες: chessknight.

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 154
Πλευρά 2: 155
Διαφορά: 1

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 1

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 914,065
Πλευρά 2: 967,583
Διαφορά: 53,518

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 16,433
Πλευρά 2: 9,609
Διαφορά: 6,824

chart


αυτο μου αρκει προς το παρων

υγ. το να λες τους παικτες σου οπως πχ τον steliosnearchou ασχετους επειδη εχασαν τα χωρια τους ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο,εσυ θα επρεπε να το ξερεις καλα αυτο.. ειδικα για εναν παικτη που με 30 χωρια προσπαθουσε παντα να κανει ρικλειμ σε οτι χωριο χανατε διπλα του μεχρι που εφαγε 100 νουκ και εσπασε....αραγε μετα απο αυτο το πλανο ποσους ακομα θα πεις ασχετους και οτι δεν ξερουν να παιζουν αμυνα?
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Είπε κάποιος τον steliosnearchou άσχετο; ή νομίζεις οτι όλοι με τον ιδιο τροπο μιλαμε στους συμπαίχτες μας όπως εσύ; :hmmm:

Και ο στελιος το πάλεψε όσο μπορουσε με την αναλογία των χωριών του και ο βαλτε ενα 5 και αλλοι εκει πάνω. Ο skneepaki ναι ήταν άσχετος αν θες να συμφωνήσω σε κάτι.

Φυσικα νάσος και blacko είναι στο ίδιο υψηλό επίπεδο. Το ποιος είναι καλύτερος ή οχι δεν τους ενδιαφέρει πίστεψε με. Αυτά τα κοιτάνε κάποιοι σαν κι εσένα που κοιτάζονται στον καθρέφτη πριν μπουν στις φυλετικές για να δουν πόσο μαμάτοι είναι :D

Εγώ παίζω χαβαλέ και χαλαρά και το ξέρεις κι εσύ. Άλλος καίγεται να κερδίσει κόσμο και τα βρίσκει σκούρα :p
Μπορεί να μην είμαι καλός παίχτης, είμαι όμως καλός συμπαίχτης and that's what matters

Μη μου μιλας στον πλυθηντικό βρε, δεν είμαι και τόοοσο μεγάλος :'(
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ναι ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες ειμαι πολυ κακος συμπαικτης και υποτιμω συνεχεια τη φυλη μου
για αυτο αλλωστε με ακολουθησαν 30 ατομα απο τον κ30 παρολο που χασαμε εκει...μαλλον ειναι λιγο βιτσιοζοι

εσενα ποσοι σε ακολουθουν? εχεις δικο σου παρεακι μετα απο τοσους κοσμους που εχεις παιξει? ειδικα ενας τοσο καλος συμπαικτης οσο εσυ που μαζευει ολα τα εσωτερικα και του βαζουν νουκ για να νομπλαρει στα πλανα θα επρεπε να τον ακολουθουν δεκαδες παικτες

για χαβαλε και χαλαρα παιζεις το ξερω πολυ καλα...αλλο αν ριχνεις 20ωρα πανω απο το pc για να ανεβασεις τον λογαριασμο σου, να βγαλεις τα πλανα , να φτιαξεις το μετωπο, να μοιρασεις τα εσωτερικα, να βρεις καινουργιους παικτες, να μιλας στο σκαιπ και αλλα πολλα...
δεν τα λεω εγω οι συμπαικτες σου τα λενε και σε παραδεχομαι για αυτο!

αλλα καλο ειναι να ειμαστε ειλικρινεις...
το παιζεις μετριοφρων και χαλαρος αλλα δεν εισαι...το κανεις γιατι φοβασαι την αποτυχια

για αυτο μπηκες με καινουργιο ονομα (φλοκι) και οταν ειδες οτι σου παει καλα το εκανες chess γιατι εγω μπορει οντως να ειμαι ψωνιο
αλλα εσυ εισαι το μεγαλυτερο και αυτο να το κοιταξεις γιατι εχεις μεγαλωσει πλεον..δεν εισαι 20 οπως ο μ.ο. ηλικιας της ΣΟΛ

υγ. ειναι αληθεια οτι οταν κοβεις στα 50μς το στελνεις κυκλικο στη φυλη σου? γιατι το κανεις? για να σου πουν ποσο καλος εισαι?
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
οι συμπαικτες σου τα λενε και σε παραδεχομαι για αυτο!

Μ' αρεσει σε καθε κοσμο να παίζω με νεα προσωπα, με νεους συμπαιχτες, με νεους αντιπαλους γι αυτο δεν με ξερουν μονο 30 ατομα οπως εσενα :D

για αυτο μπηκες με καινουργιο ονομα (φλοκι) και οταν ειδες οτι σου παει καλα το εκανες chess

Πιο fail πεθαίνεις :p Δεν το αλλαξα εγω το ονομα ο Mad18 μου το αλλαξε. Εγω δεν δινω premium για παραγωγη πορων θα δινω για να αλλαξω ονοματα;;
Είδες να αλλαξα το GGOTA στον 24? Ελα πες και αλλα πλακα εχει :D

υγ. ειναι αληθεια οτι οταν κοβεις στα 50μς το στελνεις κυκλικο στη φυλη σου? γιατι το κανεις? για να σου πουν ποσο καλος εισαι?
σου φαινομαι να θελω επιβεβαιωση για κάτι; Κάθε κυκλικο που στελνω εχει να κανει με ψυχολογια φυλής. Τίποτα παραπάνω. Ρε μην μπερδευεις τις βούρτσες. Δεν ειναι ολοι το ίδιο. Εγω παιζω από τον 1ο μου κοσμο γιατι μ' αρεσει το παιχνιδι. Ουτε τι θα πεις εσυ, ούτε τι θα πει ο αλλος με νοιαζει :p

Μιλάει ο τελικά όντως οι μύθοι μπροστά μου καταρρέουν... :D Γεια σου ρε παραμυθά Da Vinci
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
μου φτανει να με ξερουν 30 ατομα και εσυ να ασχολεισαι μαζι μου...αρα μαλλον κατι κανω σωστα

γιατι στο αλλαξε ο μαντ ? ηταν προσβλητικο ονομα το φλοκι? περιεργο μου ακουγεται :help

για εξηγησε μας μεγαλε στρατηλατη και ψυχολογε οταν κοβεις στα 50μς και στελνεις κυκλικο με ποιο τροπο ανεβαζεις την ψυχολογια της φυλης?

λες παιδες κοιταξτε ξερω να κοβω στα 50μς, ειμαστε παικταραδες παμε να τους φαμε? αστεια πραγματα

τελος, εννοειται πως θελεις επιβεβαιωση ολοι οσοι παιζουν θελουν, ασε τις μπαρουφες για ρομαντικο και αγνο παιχνιδι με μοναδικο σκοπο την διασκεδαση για τα 15χρονα που εχεις στη σκουλ, εδω δεν πιανουν.

αν επαιζες απλα για να χαρεις το παιχνιδι δεν θα καιγοσουν καθε μερα 20ωρες , οποιος το κανει αυτο κατι θελει να αποδειξει φερσου αντρικα και παραδεξου το...τρανταχτη αποδειξη οτι με περασες μετα απο 6 μηνες παιχνιδιου και ετρεξες να το βαλεις εδω για να σου πουμε μπραβο...λοιπον μπραβο που με περασες μεγαλε παικτη, τρομερε συμπαικτη και στρατηλατη του κ33 :clap:
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
γιατι στο αλλαξε ο μαντ ? ηταν προσβλητικο ονομα το φλοκι? περιεργο μου ακουγεται :help
Ναι μου ειπε δεν γινεται να περασεις τον Τεράστιο Da Vinci με τετοιο ονομα... Πρέπει να σου βρούμε κάτι καλύτερο :D

στα 50μς και στελνεις κυκλικο με ποιο τροπο ανεβαζεις την ψυχολογια της φυλης?
αρκετοι παιχτες πριν ξεκινησει ο πολεμος νομιζαν οτι ειναι χαμενοι απο χερι επειδη έχετε ένα σκαμό ****άκια (oh yes εχετε :p) To τί θα κάνω εγώ για τη ψυχολογια της φυλής εσένα δεν σου πέφτει λόγος ούτε ειμαι σιγουρος οτι θα το καταλαβεις. Κοίτα εκει να ψυχολογήσεις τα ελαφριά σου μπας και φαρμαρουν λίγο γιατι σε κόβω να εχεις μεινει με κατω απο 10 άριστους :p

τελος, εννοειται πως θελεις επιβεβαιωση
Ολοι ναι στον 1ο, 2ο, αντε 3ο κοσμο τους... όπως εσυ. Εγω εχω φυγει χρονια τωρα απο αυτη τη λογική. Και ναι παιζω γιατι μου αρεσει απλα το παιχνιδι οσο και αν εσυ δεν καταλαβαινεις τι σημαινει αυτο. Αντε μια βολτα απο τον καθρέφτη τώρα και αυτον που βλεπεις ποσο γαματος εισαι αλλά και τον άλλον που χθες μόλις έφαγες την προσπεραση. Τεραστιε παίχτη των φυλετικών :D
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
λες οτι εμεις εχουμε ****ακια αλλος ομως βαζει 200 φεικ το λεπτο, για καθε λεπτο, για καθε βραδυ, καθε μερας πριν το πλανο

αληθεια πως το κανεις? διδαξε και εμας τους κοινους θνητους...ααα θυμηθηκα εσυ μας ειχες πει ενα βραδυ σε μια κληση οτι σου ειχε δωσει ο γκρεγκ ολα του τα εργαλεια κανω λαθος? αν λεω ψεματα πεστο και φερνω 10 ατομα που ηταν στην κληση να με επιβεβαιωσουν κυριε Κωστα

τα ελαφρα μου ειναι μια χαρα...τωρα για τους αριστους μου θα τους δεις συντομα στο πλανο μας η αληθεια ειναι οτι δεν προλαβαινω να σας νομπλαρω ειναι ολοι τοσο ευκολοι :noob:

http://prntscr.com/828a4x
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
αληθεια πως το κανεις? διδαξε και εμας τους κοινους θνητους...[/URL]

με το χερι. click click. σε βαζω και κοινη χρηση στο skype αν θες να βλεπεις ή μπορεις να ρωτησεις και τους δικους μας που μιλατε skype να στο επιβεβαιωσουν. Ναι καποιοι δεν παιζουν με botakia σε αυτο το παιχνιδι και ας σου φαινεται παραξενο :D


Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 προς 08/08/2015

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,359
Πλευρά 2: 1,177
Διαφορά: 182

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 296
Πλευρά 2: 283
Διαφορά: 13
 
Τελευταία επεξεργασία:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
καλα οι δικοι σας μου ελεγαν οτι δεν επαιζε παρανομα ο χλαπα και ο σαντα κρουζ

το κακο ειναι οτι σας ειχαμε για καθαρη φυλη...τελικα δεν μου απαντησες εδω που βλεπει και η οδ ειναι αληθεια οτι εχεις ολα τα εργαλεια του γκρεγκ ή οχι??
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
καλα οι δικοι σας μου ελεγαν οτι δεν επαιζε παρανομα ο χλαπα και ο σαντα κρουζ

το κακο ειναι οτι σας ειχαμε για καθαρη φυλη...τελικα δεν μου απαντησες εδω που βλεπει και η οδ ειναι αληθεια οτι εχεις ολα τα εργαλεια του γκρεγκ ή οχι??

ναι, κατσαβίδια, τανάλιες, τα πάντα

Μικρε συνελθε και σε βλεπω για αιτηση υποστήριξης να δούμε ποιος παίζει παράνομα και ποιος όχι.
Εσεις μεχρι και για το ονομα μου κανατε αίτηση και να είσαι σίγουρος οτι η ΟΔ με ελέγχει καθε μερα.
Οποτε αν προσβαλεις την ΟΔ για τις ενέργειες της άλλος θα σου απαντήσει στο τέλος και δεν θα σου αρεσει.

Αν θες με πουστίτσες και μπανάκια να κλείσεις κόσμο καλύτερα παράτα το από τώρα το παχνίδι γιατι δεν σου πάει.

τα stats μπηκαν και ειναι στο +13 για εμάς και αναμένουμε το πλάνο της SOL
 

DeletedUser30692

Βασικά Νικόλα ( Da Vinci ) απορώ πως βγαίνεις στο external και μιλάς :

Da Vinci : funny da vnci.jpg
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ναι, κατσαβίδια, τανάλιες, τα πάντα

Μικρε συνελθε και σε βλεπω για αιτηση υποστήριξης να δούμε ποιος παίζει παράνομα και ποιος όχι.
Εσεις μεχρι και για το ονομα μου κανατε αίτηση και να είσαι σίγουρος οτι η ΟΔ με ελέγχει καθε μερα.
Οποτε αν προσβαλεις την ΟΔ για τις ενέργειες της άλλος θα σου απαντήσει στο τέλος και δεν θα σου αρεσει.

Αν θες με πουστίτσες και μπανάκια να κλείσεις κόσμο καλύτερα παράτα το από τώρα το παχνίδι γιατι δεν σου πάει.

τα stats μπηκαν και ειναι στο +13 για εμάς και αναμένουμε το πλάνο της SOL

αιτησεις καθε μερα μου κανετε αλλα δεν θα καταφερετε κατι καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται....
εσεις πρεπει να φοβαστε γιατι σας εχουν παρει χαμπαρι ολοι...και μονο που καταφερα να σε τσαντησω λεει πολλα για μενα
ειναι σαν να παρεδεχεσαι την αληθεια...

Βασιλη αγορι μου εχεις εγκεφαλικο προβλημα? τι το περιεργο βλεπεις στη συνομιλια
μιλαμε με τον Μιχαλη για το πλανο οπου τη συγκεκριμενη νυχτα πηρατε μονο 2 χωρια το τι εγινε μετα ειναι αλλη ιστορια

αλλα και παλι αν θεωρεις οτι μετα απο 5 μερες χτυπηματων και 5 σερι αμυνομενους απο τον Νικο και το 70% των επιθετικων σας σπασμενο..το +13 που εισαι τωρα σαν φυλη και λογικα θα μειωθει σε λιγο ειναι επιτυχια τοτε εισαι πιο ασχετος απο οτι υπολογιζα...
εμεις με τα ιδια επιθετικα σας ειχαμε παρει 50 χωρια πανω...αρα κατι κανετε λαθος ή κατι κανουμε πολυ σωστα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
αλλα και παλι αν θεωρεις οτι μετα απο 5 μερες χτυπηματων και 5 σερι αμυνομενους απο τον Νικο και το 70% των επιθετικων σας σπασμενο..το +13 που εισαι τωρα σαν φυλη και λογικα θα μειωθει σε λιγο ειναι επιτυχια τοτε εισαι πιο ασχετος απο οτι υπολογιζα...
εμεις με τα ιδια επιθετικα σας ειχαμε παρει 50 χωρια πανω...αρα κατι κανετε λαθος ή κατι κανουμε πολυ σωστα

14 TIGERTIGER SOL 573.845 80 7173
15 Blacko SOL 567.190 70 8103

τους συμπαιχτες σου απο θεση 4-5 στη θεση 14-15 τους βλεπεις; ή προσπαθεις να κανεις προπαγανδούλα μπας και οι "κακοι" σας παιχτες νομίσουν οτι δεν έρχεται η σειρά τους; :D

Δεν τσαντίζομαι τόσο εύκολα οσο νομίζεις. Ξέρεις πόσους με το δικό σου υφάκι έχω συναντήσει; Δεκάδες (ναι δεν είστε τοσο πολλοι)

Πάρε 50 χωρια, παρε και 100 χωρια (με τι αριστους θα τα παρεις δεν ξερω βεβαια) αλλα τα σχολεια ανοίγουν και ο Αυγουστος θα ήταν καυτός λέγατε και ξαναλέγατε...
Το νου σας, τα επιθετικα γεμίζουν... και οι αμυνες τελειώνουν. ΤΙΚ ΤΑΚ :p
 

DeletedUser30692

Νικόλα έλα στα λογικά σου...γιατί δεν σε βλέπω καθόλου καλά...ποια 2 χωριά ;

Αν ήξερες έστω και λίγο κάτι από το παιχνίδι θα ήξερες πως τα πλάνα φαίνονται το επόμενο διάστημα και όχι τη στιγμή που σκάνε, εκεί κρίνεις αν είναι επιτυχημένα ή όχι .

Αυτό το πράγμα που ξέρετε καλύτερα από εμας πόσα επιθετικά χάσαμε δεν το καταλαβαίνω :p φουσκώνετε τους αριθμούς για να το δείτε παιχταράδες αλλά η εξυπνάδα σας φτάνει τόσο ώστε να έχετε χάσει πάνω απο 60 αμυντικά ( έχω αναφορές ) με τείχος κάτω του 8.

Το ίδιο πράγμα στον 30 το ίδιο πράγμα και τώρα ... υπερόπτης μέχρι εκεί που δεν πάει.

Νικόλα ο παίκτης δεν κάνει όνομα με το να βγαίνει και να λέει είμαι παιχτάρα και να πουλάει μούρη.
Αλλά όταν οι συμπαίκτες του και ειδικότερα οι αντίπαλοί του τον παραδέχονται για κάτι που έχει κάνει.

Με απόλυτη ειλικρίνεια , ( δεν θα σου αρέσει αυτή η δήλωση ) υπήρξα και συμπαίκτης σου και αντίπαλος σου...και όπως και να το κάνουμε δεν είσαι για εκεί που νομίζεις ότι είσαι.(κατά τη δική μου άποψη πάντα ) .

Και επειδή ξέρω ήδη την απάντηση που θα έρθει γιατί ως εκεί φτάνει το επίπεδό σου. Το ξεκαθαρίζω από τώρα :

Πουθενά δεν λέω πως εγώ είμαι καμιά παιχτούρα κλπ.




Υ.Γ :Εντάξει και στον κ30 την ίδια χολή έβαζες όταν ήσουν από κάτω μας αλλά περίμενα να είχες ξεπεράσει το θέμα με τις θέσεις :oops:
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
εχεις θεματακια με τις θεσεις ε? λογικο οπως ειπα και πιο πανω εισαι αγορι που ζητα επιβεβαιωση ...μηπως ειχες δυσκολα παιδικα χρονια και σου βγαινει τωρα αυτο το κομπλεξ? θες να γινω ο ψυχολογος σου?

επισης μετα απο το ΤΙΚ ΤΑΚ ξερεις τι ακολουθει ε? ΜΠΟΥΜ!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή