SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser19330

Θα ηθελα να πληροφορησω τους φιλους σολιστες οτι ο κ35 ανοιξε σημερα οποτε εκει ειναι μια καλη ευκερια να χτίσετε τα χωριαδακια σας μακρια απο τν xlapa και τον sotostheone.
Η διαφορα εχει πιασει διψηφια νουμερα και συνεχιζει να αυξανετε γι αυτο καλο θα ηταν να ακολουθήσετε το παραδιγμα του σοφου και συναμα πρεσβυτερου της φυλης nasosn78 που ηδη εχει μπει να κανει καριερα εκει μακρια απο σκουλιστες, μαλιστα εχει την τυχη να ειμαστε στην ιδια φυλη οποτε θα κλεισει τον κ35.

ΥΓ1 Θα υπάρχει παντα ενα ζεστο θρανίο στην ακαδημία μας για τον blacko και τον da vinci ωστε στο τέλος να κλείσουν και αυτοι κάποιο κοσμο
ΥΓ2 Καλό καλοκαίρι

Πραγματικα βαριεμαι να ψαξω ποιος απο ολους τουσ φαπες εισαι αλλα σου ζηταω συγνωμη και του εχω πει του νικου αφου ειναι αφρικανος να βαζει τουλαχιστον κατι σε λιπαντικο- εστω βουτηρακι γιατι μετα μας τα κανεται τσουρεκια
Ποσο σας ποναει πια η sol ελεος
τα στατιστικα αυτη την στιγμη ειναι καπως ετσι :

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School, Schοol

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 178
Πλευρά 2: 174
Διαφορά: 4

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,258,533
Πλευρά 2: 1,230,902
Διαφορά: 27,631

chart



και το πλανο: Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School, Schοol

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 38
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 29

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 265,866
Πλευρά 2: 61,075
Διαφορά: 204,791

chart



απο οτι βλεπω για παραλιες μαλλοναλλοι πανε ξερεις εσυ καλλιο 5 και στο χερι....

Υ.Γ2: LIVE και αποκλειστηκα εικονες απο το πλανο της sol στην school
[video=youtube;ii8NPyrZ7a8]https://www.youtube.com/watch?v=ii8NPyrZ7a8[/video]
 

DeletedUser

παλι καλα που τρωμε κανα μπαν μπας και παρετε κανενα χωριο!!!
 

DeletedUser19330

βαλε μου στατιστικο που πηρε ολη η σολ χωριο απο τα μπαν σας και θα πατησω διαγραφη

μην σχολιασω οτι και εμεις φαγαμε

μην σχολιασω οτι οταν πας να κλεψεις πρεπει να δεχεσαι τις συνεπειες

μην σχολιασω οτι εισαι πιο κλαψιαρης και απο τον αδωνη μετα το δημοψηφησμα
 

DeletedUser

Είσαστε έκφυλοι ρε. Έπρεπε να ντρέπεστε, για τη ρουφιανιά σας. Τι να πει κανείς για το βρακί της αλληνης. Αφρικανέ γελάω ρε ψηλε.
Γελάω με τα σκίλ σας τις προβλέψεις σας και τις τακτικές σας.
Αίσχος, έχετε τα μουτρα να γράφετε και στο φόρουμ. Ουξω
 

DeletedUser

βαλε μου στατιστικο που πηρε ολη η σολ χωριο απο τα μπαν σας και θα πατησω διαγραφη

μην σχολιασω οτι και εμεις φαγαμε

μην σχολιασω οτι οταν πας να κλεψεις πρεπει να δεχεσαι τις συνεπειες

μην σχολιασω οτι εισαι πιο κλαψιαρης και απο τον αδωνη μετα το δημοψηφησμα

αυτα ηταν τα λογια ενος νομιμου παιχτη των φυλετικων!!! εγω δεν κλαιω γελαω με τα πλανα σας που ειναι σαν τα σοκολατακια που μοιραζει η ντορα... ααα παλι καλα που δεν σχολιαζεις!!!!
 

DeletedUser19330

ναι ναι κομπλε ξερουμε νομιμα ηταν τα παιδια αδικια το συστημα τους εφαγε

και μην ξεχνας:http://prntscr.com/****



[aig]Προειδοποίηση για ακραίο περιεχόμενο,
αφαιρέθηκε το prntscr δεν είχε κανένα νόημα να υπάρχει.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ναι πραγματικά. Εσένα ειδικά θα σε περάσουμε απο κάστινγκ να δουμε αν εχεις τα προσόντα
Ηρέμησε λίγο και μην είσαι τόσο γ....ας
Όσο για την υπόλοιπη σολ έπρεπε καταρχάς να ντρέπεται μονο που σχολιάζεις με το μέρος της
 

DeletedUser33703

Είσαστε έκφυλοι ρε. Έπρεπε να ντρέπεστε, για τη ρουφιανιά σας. Τι να πει κανείς για το βρακί της αλληνης. Αφρικανέ γελάω ρε ψηλε.
Γελάω με τα σκίλ σας τις προβλέψεις σας και τις τακτικές σας.
Αίσχος, έχετε τα μουτρα να γράφετε και στο φόρουμ. Ουξω

Ποιο καμάρι είσαι πάλι εσύ ; Έχω βαρεθεί με τα μασκαριλίκια , όποιος μιλάει στο external να γράφει και το ονοματάκι του από κάτω.
Ένα μπράβο στον Κώστα τον chessknight και τον bill.gr από εμένα που είναι οι μόνοι από School μεριά που ξέρουν και παραδέχονται τον αντίπαλο και είναι αντικειμενικοί , όλα τα υπόλοιπα σκουπίδια ούτε για ανακύκλωση δεν είστε .
 

DeletedUser33711

Δεν ειναι οι μονοι Νικο, απλα γενικα προτρεχουμε λιγο παραπανω σε καθε πλανο και ειναι ακομα αρχη. Σιγουρα οι επομενες κινησεις στη σκακιερα θα κρινουν πολλα απο αποψη χαρτη και εξελιξης του κοσμου. Παλι καλα που εχουμε chessknight

:doh:
 

DeletedUser

Σκουπίδι να πεις τη μανα σου ρε κεφτεδάκι με πόδια!



[swt]Αλλάζει η ποινή σε μόνιμο χωρίς δικαίωμα ένστασης.[/swt]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Δεν ειναι οι μονοι Νικο, απλα γενικα προτρεχουμε λιγο παραπανω σε καθε πλανο και ειναι ακομα αρχη. Σιγουρα οι επομενες κινησεις στη σκακιερα θα κρινουν πολλα απο αποψη χαρτη και εξελιξης του κοσμου. Παλι καλα που εχουμε chessknight

:doh:
Μίλησα για αυτούς που γράφουν στο external Βασίλη , δεν σε είχα δει να γράφεις , νομίζω πρώτη φορά είναι για αυτό και δεν σε ανέφερα
Υπάρχουν πολλά αξιόλογα παιδιά στην School που δεν δίνουν σημασία στη προπαγάνδα του external , και καλά κάνουν

Σκουπίδι να πεις τη μανα σου ρε κεφτεδάκι με πόδια!

Άτομο που φοράει την κουκούλα του και γράφει ανώνυμα βρίζοντας μάνες κλπ κλπ μόνο σκουπίδι μπορεί να χαρακτηριστεί
Μετά από το ban σε περιμένουμε να βγεις με άλλο πρόσωπο , μην ξεχαστείς γιατί θα μας λήψεις .
 

DeletedUser

Και για πες μου. Η φυλή μου ποιά ειναι δηλαδή;
Μίλησα για αυτούς που γράφουν στο external Βασίλη , δεν σε είχα δει να γράφεις , νομίζω πρώτη φορά είναι για αυτό και δεν σε ανέφερα
Υπάρχουν πολλά αξιόλογα παιδιά στην School που δεν δίνουν σημασία στη προπαγάνδα του external , και καλά κάνουν



Άτομο που φοράει την κουκούλα του και γράφει ανώνυμα βρίζοντας μάνες κλπ κλπ μόνο σκουπίδι μπορεί να χαρακτηριστεί
Μετά από το ban σε περιμένουμε να βγεις με άλλο πρόσωπο , μην ξεχαστείς γιατί θα μας λήψεις .

Στο δημοτικό οταν είχατε ορθογραφία ήσουν για κατούρημα;


[aig]Μετά το μπάν και 10 πόντοι για,
2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

Έτσι για να υπάρχουν στον κουμπαρά,

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εγω λεω να πατε ολοι να ζωγραφισετε γυμνους πινακες παρεα με τον da vinci δεν μπορει να κανει κατι αλλο..... τα πινελα σ κ δρομο επιδειξια
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
κατσε να τα βγαλω απο εκει που σας τα εβαλα σημερα (L)
 

DeletedUser30115

Και για πες μου. Η φυλή μου ποιά ειναι δηλαδή;


Στο δημοτικό οταν είχατε ορθογραφία ήσουν για κατούρημα;


Ντροπη που υπαρχετε κατι τυπακια σαν και σενα!
Οταν πας για μπανακι και συ μην ξεχασεις τα αντηλιακα σου!
Μονο που εσυ θα χρειαστεις δεικτη προστασιας +50
 

DeletedUser

το που τα βαζεις καθημερινα δεν νομιζω να ενδιαφερει το εξωτερικο!!! τις ανωμαλιες σ κρατα τες για τον εαυτο σ!!
 

DeletedUser33290

Πωωωω πραγματικά γελαεί ο κόσμος με τη πάρτυ σας.
Τελικά αυτός ο ήλιος καίει πολύ και καποιούς τους πείραξε άσχημα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή