SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33695

αυτο που μιλανε οι σολιστες για παρανομιες και ****ακια με ξεπερναει...
ενω τοσο καιρο κανουν μπαμ μερικα πραγματα και σημερα εφαγαν και 3 μπαν..:help
 

DeletedUser

Και εσεις ομως μην το παιζετε αθωες περιστερες γιατι 3 δικοι σας πηγανε για μπανιο ;)
 

DeletedUser

Ε ναι μωρε, κατηγορησε μας κιολας που παιζατε παρανομα.

Αυτα που λες δεν παιζει ουτε εσυ ο ιδιος να τα πιστευεις..το ποιοι αξιζουν να φανε μπαν το ξερουν πολυ καλα ολοι..τωρα αν ειδατε να δυσκολευουν τα πραγματα και ειπατε να το ριξετε στον ανορθοδοξο πολεμο..κλεφτοφυλη και τσατσοι αποδηκνυεστε ετσι οπως πατε να τον κλεισετε..αν αυτο ειναι το επιπεδο σας μπραβο σας..εκει που το παικτικο επιπεδο βγαινει ανεπαρκη στις απαιτησεις του πολεμου βαζουμε φιλιες γνωριμιες και ρουσφετια..δεν εχετε μαθει φαινετε να παιζετε καθαρο πολεμο και λυπαμαι πολυ

Ο μήνας που θα κρίνει κατά την γνώμη μου τον κόσμο θα είναι ο Αύγουστος , εκεί θα φανεί μάγκες πόσα απίδια πιάνει ο σάκος
κάποιοι θα πάνε για μπανάκια , άλλοι θα πάνε για ''μπανάκια'' και άλλοι θα συνεχίζουν το παιχνίδι .

Προφητης τελικα ο Blacko..παει και η παραμικρη εκτιμηση
 

DeletedUser

Δηλαδη κυριε ermac ισχυριζεστε οτι η Ο.Δ λαμβανει εντολες απο την φυλη ΣΟΛ και ριχνει μπαν σε παικτες της σκουλ για να κανει πιο ευκολο το κλεισιμο για την φυλη σολ;;
Νομιζω οτι λιγακι παρανομο να λεει παικτης οτι η Ο.Δ μεροληπτει για καποια φυλη...αν κανω λαθος διορθωστε με.
 

DeletedUser

Το να κατευθηνεις τα λογια μου με σκοπο να με κανεις να φαω μπαν δεν ειναι ουτε εξυπνο ουτε ηθικο..εισαι ενα δειγμα της φυλης σου και αυτη τη στιγμη δειχνεις απο τι αποτελειται..ο καθενας εχει δικη του κριση, σωστη ή λαθος και μπορει να καταλαβει μερικα πραγματα..πραγματα που ειναι προφανες..αμα ο πολεμος παιζοταν επι ισοις οροις εμεις θα σας παραδεχομασταν..αν και οταν εφτανε η ωρα..ουτε κομπλεξικα ειμαστε ουτε ναρκισσιστες..αλλα εσενα και μερικους αλλους σας βολεψε πολυ αυτη η κατασταση..και πες οτι αυριο κλεινετε και κοσμο..πως ? ετσι ? σιγα το κλεισιμο κοσμου..λες και δεν εχει κλεισει αλλος ποτε ξανα κοσμο και ειστε εσεις οι πρωτοι οι προ-πο..αλλα μαλλον εχετε παρει τοσες πικρες που καιγοσασταν με αυτον
 

DeletedUser30906

Με ευχαριστεί που σας βλέπω να χαίρεστε, μόνο για αυτό ζω.

:noob:
 

DeletedUser

Το να κατευθηνεις τα λογια μου με σκοπο να με κανεις να φαω μπαν δεν ειναι ουτε εξυπνο ουτε ηθικο..εισαι ενα δειγμα της φυλης σου και αυτη τη στιγμη δειχνεις απο τι αποτελειται..ο καθενας εχει δικη του κριση, σωστη ή λαθος και μπορει να καταλαβει μερικα πραγματα..πραγματα που ειναι προφανες..αμα ο πολεμος παιζοταν επι ισοις οροις εμεις θα σας παραδεχομασταν..αν και οταν εφτανε η ωρα..ουτε κομπλεξικα ειμαστε ουτε ναρκισσιστες..αλλα εσενα και μερικους αλλους σας βολεψε πολυ αυτη η κατασταση..και πες οτι αυριο κλεινετε και κοσμο..πως ? ετσι ? σιγα το κλεισιμο κοσμου..λες και δεν εχει κλεισει αλλος ποτε ξανα κοσμο και ειστε εσεις οι πρωτοι οι προ-πο..αλλα μαλλον εχετε παρει τοσες πικρες που καιγοσασταν με αυτον

Το οτι σου μιλαω ευγενικα,ενω εσυ ξεκινας την λεκτικη επιθεση χρησιμοποιωντας μειονεκτικους επιθετικους προσδιορισμους,δειχνει οτι οντως τα λεγομενα μου ισχυουν,απλα σε ποναει πολυ να το παραδεχτεις.Επισης σου ειπα αν κανω λαθος καπου,να με διορθωσεις,αντι γι αυτο εσυ προσεβαλες,κρινε ετσι το ποιον σου λοιπον ;)
Οσο για τα υπολοιπα,τον κοσμο θα τον κλειναμε ετσι κι αλλιως,απλως τωρα το κανατε και θα το κανετε πιο ευκολο.

Υ.Γ.σε ποια παραλια θα πατε;;
 

DeletedUser

Το οτι σου μιλαω ευγενικα,ενω εσυ ξεκινας την λεκτικη επιθεση χρησιμοποιωντας μειονεκτικους επιθετικους προσδιορισμους,δειχνει οτι οντως τα λεγομενα μου ισχυουν,απλα σε ποναει πολυ να το παραδεχτεις.Επισης σου ειπα αν κανω λαθος καπου,να με διορθωσεις,αντι γι αυτο εσυ προσεβαλες,κρινε ετσι το ποιον σου λοιπον ;)
Οσο για τα υπολοιπα,τον κοσμο θα τον κλειναμε ετσι κι αλλιως,απλως τωρα το κανατε και θα το κανετε πιο ευκολο.

Υ.Γ.σε ποια παραλια θα πατε;;

η ευγενεια θα σε φαει κυριε ειρωνα..ουτε 5 ειμαι ουτε 15 ..οταν πας να το παιξεις εξυπνος κοιτα να εχεις ετοιμη απαντηση..το "σε ποναει" δεν λεει κατι..εσενα δε σε ποναει που προσπαθεις να κλεισεις κοσμο σχεδον αμαχητι ? που προσεβαλα θελεις να μου υποδειξεις ? και μη μου το παιζεις θιγμενος καθως ξερω πολυ καλα οτι ουτε θιγμενος εισαι ουτε καν ενοχλημενος..ισα ισα που σε βολεψε η ολη κατασταση..
 

DeletedUser

Κοσμο αμαχητι δεν προσπαθησα να κλεισω ποτε...και το αν σαν ακκ εχω παιξει ξυλο ή οχι στον πολεμο μπορεις να το δεις απο τα στατς αλλα να ρωτησεις και τον Βασιλη,εσυ για πες μου σε ποιο ακκ παιζεις,για να δω πως προσπαθεις να κλεισεις κοσμο ;)

Οσο για το ειρωνας δεν το σχολιαζω,καταλαβαινω οτι ο γραπτος λογος γινεται συχνα παρεξηγησιμος!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το θεμα σας

3 μπαν φαγαμε 3 μπαν φαγατε
το οτι κλαιτε ολες μαζι σε ενα φορουμ σαν 15χρονα κοριτσακια δεν σας τιμαει καθολου
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ετσι κι αλλιως θα τον κλειναμε,αν πατησετε διαγραφουλες,απλα θα το κανουμε πιο ευκολα!

Αν κλείσεις τον κόσμο βγες και πανηγύρισε :p αλλα μη δείχνεις τόσο τη χαρά σου που έφαγαν κάποιοι συμπαίχτες σου στον κόσμο ban.

δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το θεμα σας
3 μπαν φαγαμε 3 μπαν φαγατε

+1
the game continues
 

DeletedUser33703

Καλά τα πράγματα που διαβάζω είναι αστεία και κάποια αγγίζουν την γελοιότητα .
Είμαι ευαίσθητος σε τέτοια θέματα για bans γιατί έτσι δυστυχώς την πατήσαμε στον κ30 και σας ρωτάω ;
Πως γίνεται ένας άνθρωπος που κατηγορούσε την ΟΔ για την κατάσταση στον στον κ30 να τα έχει πλακάκια ;
Πραγματικά είναι γελοίο , μετά τα 6 ban που έπεσαν στον κόσμο τα πράγματα συνεχίζουν και είναι ισορροπημένα
1 μετωπικός παίκτης και από την SOL και από την School και 2 παίκτες από την κάθε μεριά που είναι πίσω , 3 με 3 δηλαδή

Τώρα το σχόλιο μου ήταν προφητικό όσο αφορά την χρονική στιγμή αλλά όσο αφορά το περιεχόμενο δεν ήταν και τόσο , όλοι ξέραμε ότι από την στιγμή που δεν είχαν πέσει ban μέχρι στιγμής στον κόσμο πως κάποια στιγμή θα έπεφταν μαζεμένα .

Δεν θέλω να ακούω κουφά για διαγραφές κλπ κλπ
 

DeletedUser

Καλα δεν θα κατεβω και στο κεντρο να πανηγυριζω,σε ενα παιχνιδι θα κερδισω κλαιν ;)
Οσο για τους συμπαικτες μου,****μαρα τους που παιζανε οπως παιζανε,ουτε θα χαρω ιδιαιτερα,ουτε θα βαζω και τα μαυρα επειδη η ΟΔ εκανε την δουλεια της,
 

DeletedUser6091

[mad]Για πάμε λίγο να ξεχάσουμε την συζήτηση σχετικά με τους αποκλεισμούς που έδωσε ο λατρεμένος όλων, Mad18 (εγώ είμαι αυτός) και να επανέλθουμε στα των μαχών σας και μονο σε αυτά!

Ευχαριστώ προκαταβολικά που δεν θα κλειδώσετε το θέμα με την συμπεριφορά σας και που δεν θα αποκλειστείτε από το forum επειδή παρακούσατε οδηγίες της ομάδας μας.

[/mad]
 

DeletedUser

Εισαι famous εσυ δεν χρειαζεται να λες "εγω ειμαι αυτος". Οι μαχες χαλαρα, φραπεδακι, βουτιες, ηλιοθεραπεια και ο ηλιος να καιει.
 

DeletedUser33703

Ας γυρίσουμε πάλι στο θέμα μας ...

Τα στατιστικά μέχρι στιγμής είναι διαμορφωμένα έτσι

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School, Schοol

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 140
Πλευρά 2: 162
Διαφορά: 22

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 992,667
Πλευρά 2: 1,151,562
Διαφορά: 158,895

chart


Μετά τα σημερινά ban υπάρχουν 39 χωριά τα οποία είναι διεκδικήσιμα και από της 2 πλευρές που άνηκαν στην School
και 21 χωριά που άνηκαν στη SOL και είναι σε γκρίζα ζώνη αφού βαρβαρέψουν .

Όσο πάει γίνεται ποιο ενδιαφέρον αυτός ο πόλεμος , για να δούμε ...
 

DeletedUser30115

Δεν θελω να ακουω περι διαγραφες και τετοια,ενας κοσμος μοιρασμενος στα 2 πολυ ομορφα και ενας απο τους πιο τιμιους κοσμους μεταξυ αντιπαλων που φτιαχτηκαν τους τελευταιους κοσμους
Επεσαν καποια μπαν και στις 2 πλευρες και θα πεσουν και αλλα οπως και σε καθε κοσμο αλλωστε
Τωρα οποιοι νομιζουν οτι εχει η ΣΟΛ χερι στα μπαν ειναι γελασμενος η αλλου ξημερωμενος (μιας και βγηκε ο coma και εδωσε απαντησεις)
Σε καμμια περιπτωση η ΣΟΛ δεν εχει χερι στα μπαν (μην κατηγορειτε εμας επειδη επαιζαν αυτοι παρανομα) οπως δεν κατηγορησαμε εμεις εσας για τα μπαν που επεσαν σε μας
Ο κοσμος προχωραει απλα δεν μπορω να ακουω για διαγραφες(αυτο αφορα και τις 2 μεριες)
Ο δρομος ειναι μακρυς ακομα,ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ :D
Καλη συνεχεια
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
:clap: στη SOL για το δυνατό πλάνο

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς21/07/2015 13:08:28

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 727
Πλευρά 2: 570
Διαφορά: 157

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 171
Πλευρά 2: 171
Διαφορά: 0

Η ισορροπία στον κόσμο επανήλθε και ο πόλεμος μετά από 21 ημέρες είναι ξανά στην αφετηρία του :p
Αυτό θα πει ωραίες μάχες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή