SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Οκ έμαθα.

Thanx.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser24216

παλι χανει η καλυτερη φυλη ολων?
μισο, θα εχει και καλυτερα.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00 προς15/07/2015 13:32:31

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 540
Πλευρά 2: 441
Διαφορά: 99


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 139
Πλευρά 2: 128
Διαφορά: 11
_______________________________________________

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 31
Πλευρά 2: 18
Διαφορά: 13
________________________________________________
Aλλα η ουσία είναι αυτή :p

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Παίκτες: King of Eternity, nasosn78

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 22
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 13

fyi το πλανο ηταν για 20 χωρια δηλαδή 65% επιτυχία (L) Δεν το λες και χάλια


ΥΓ1. Τα πλανα της School δεν τα βγαζω εγω. Είναι ομαδική δουλειά. Όπως είπαμε είναι τα πάντα μέσα στη φυλή.
YΓ2. Stats βαζουμε και όταν χάνουμε και όταν κερδίζουμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Θα ηθελα να πληροφορησω τους φιλους σολιστες οτι ο κ35 ανοιξε σημερα οποτε εκει ειναι μια καλη ευκερια να χτίσετε τα χωριαδακια σας μακρια απο τν xlapa και τον sotostheone.
Η διαφορα εχει πιασει διψηφια νουμερα και συνεχιζει να αυξανετε γι αυτο καλο θα ηταν να ακολουθήσετε το παραδιγμα του σοφου και συναμα πρεσβυτερου της φυλης nasosn78 που ηδη εχει μπει να κανει καριερα εκει μακρια απο σκουλιστες, μαλιστα εχει την τυχη να ειμαστε στην ιδια φυλη οποτε θα κλεισει τον κ35.

ΥΓ1 Θα υπάρχει παντα ενα ζεστο θρανίο στην ακαδημία μας για τον blacko και τον da vinci ωστε στο τέλος να κλείσουν και αυτοι κάποιο κοσμο
ΥΓ2 Καλό καλοκαίρι
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
ρε φιλε, μας τας εχεις πρειξει εσυ.... αστα λογια και θελω να δω πραξεις.. πολυ προ την ειδες μαγκα μου και αυτο δεν θα σου βγει σε καλο..
 

DeletedUser

δεν κανεις και τιποτα να τον βγαλεις ψευτη :p
οι βασικοι σας παικτες εχουν αρχισει να χανουν χωρια..τι κανετε πιασατε τις ρακετες απο τωρα :confused:
καντε κανα πλανο στους ανενεργους μας να ανεβασετε κανα στατιστικο γιατι δεν βλεπω να σωνεστε :noob:
ισως ο πανουργος θα πρεπε να μοιραστει το "skill" του με την υπολοιπη φυλη μπας και :grrr:

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς16/07/2015 18:27:19

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 592
Πλευρά 2: 469
Διαφορά: 123

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 153
Πλευρά 2: 136
Διαφορά: 17

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 2,986,642
Πλευρά 2: 2,380,828
Διαφορά: 605,814

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,102,403
Πλευρά 2: 971,275
Διαφορά: 131,128

chart
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
σιγα.. κανατε ενα πλανο, πηρατε χωρια, ειδατε διαφορα και νομιζετε πως θα κλεισετε και τον κοσμο.. :rolf:
 

DeletedUser30692

Δεν μίλησε πουθενά κανείς για κλείσιμο κόσμου κύριε φαντασιόπληκτε .

Έγινε μια παρατήρηση από τον chessknight στον Blacko γιατί ανέβασε στατιστικά μόνο όταν περάσατε μπροστά στον πόλεμο.

Όλα τα υπόλοιπα είναι ειρωνείες και χαβαλές που είναι λογικό να γίνεται ανάμεσα σε αντιπάλους.
 

DeletedUser

Τι γινεται σολακια? σας κανει ότι θελει ο chess? Ο chess κανει στρατηγικες κινησεις πανω στην σκακιερα....
 

DeletedUser33703

Μάγκες αράξτε ακόμα έχει πολύ δρόμο ο κόσμος , επειδή είστε μπροστά για 17 χωριά βγήκαν τα μαθητούδια και μιλάνε για κλείσιμο κόσμου ;
Ναι άσε αυτός ο chess μιλάμε μας κάνει ότι θέλει , μας έχει κάνει τελείως ****ύς .

Ο μήνας που θα κρίνει κατά την γνώμη μου τον κόσμο θα είναι ο Αύγουστος , εκεί θα φανεί μάγκες πόσα απίδια πιάνει ο σάκος
κάποιοι θα πάνε για μπανάκια , άλλοι θα πάνε για ''μπανάκια'' και άλλοι θα συνεχίζουν το παιχνίδι .
Στο τέλος του Αύγουστου όποια φυλή είναι μπροστά στα στατιστικά για αρκετά μεγαλούτσικη διαφορά θα είναι και η φυλή που θα κλείσει τον κόσμο και όταν εννοώ αρκετά μεγαλούτσικη διαφορά εννοώ (+ 50 και άνω) τώρα η διαφορά των 10 και των 20 χωριών καταλαβαίνεται πως δεν είναι τίποτα ειδικά την στιγμή που ακόμα η κάθε φυλή νομπλάρει 10 βάρβαρα την ημέρα.
 

DeletedUser

ολο μπιρι μπιρι σαν την μελισσα στη γυρη
μας ειπε τις προβλεψεις του η λιτσα η πατερα
τωρα η school τα εχασε και δεν τα βγαζει περα


αφηστε τις διακοπες και κλεισετε τον κοσμο
γιατι οι προβλεψεις εγιναν δεν εχετε αλλο χρονο
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
εμενα ενα πραγμα μου αρεσει στο παιχνίδι και γι' αυτο με συμπαθουν πολλοί παίχτες.
Το οτι βοηθάω παίχτες να βελτιωθούν και να νιώσουν παιχτικά 1 level παραπάνω από αυτό που είναι.

Σε αντίθεση με πολλούς pro-po που κοιτάνε την πάρτη τους και πώς θα πάρουν κανα χωριό παραπάνω.
Και κυρίως σε αντίθεση με pro-po που πετάνε κατηγορίες για ρουφιάνους εδώ κι εκεί σε παίχτες που λιώνουν για τη φυλή.

ε καθίστε και απολαύστε το τώρα γιατι αν είχα ελάχιστους λόγους να με νοιάζει να κερδίσω καποιο κόσμο μετά από αυτό που έμαθα οτι έγινε με το naso τωρα απέκτησα extra κίνητρο.

έλεος δηλαδή παίχτης που μου νομπλάρει χωριό, που είναι 1ος αμυνόμενος στον κόσμο να τον κατηγορείτε για ρουφιάνο. Πόσο βλάκας πρέπει να είσαι δηλαδή;

Άντε καλά μπάνια να έχετε

ΥΓ
Ο μήνας που θα κρίνει κατά την γνώμη μου τον κόσμο θα είναι ο Αύγουστος , εκεί θα φανεί μάγκες πόσα απίδια πιάνει ο σάκος ...
...ειδικά την στιγμή που ακόμα η κάθε φυλή νομπλάρει 10 βάρβαρα την ημέρα.
αν είναι να μετράνε και τα βάρβαρα, με Διαφορά: 123 στις συνολικές κατακτήσεις προβλέπω η πανσέληνος του Αυγούστου να είναι η πιο φωτεινή φέτος :D
:help
 

DeletedUser33703

Αν μέσα σε αυτούς που αναφέρεσαι είμαι και εγώ σε περίπτωση που δεν γνωρίζεις μπορείς να ρωτήσεις κόσμο που με ξέρει αν το παίζω παίκτης ή αν δεν βοηθάω παίκτες που δεν γνωρίζουν το παιχνίδι . Είμαι από τους ελάχιστους που βοηθάνε νέους παίκτες να μάθουν το παιχνίδι γιατί πολύ απλά μου αρέσει το παιχνίδι , και για να έχει μέλλον το παιχνίδι θα πρέπει συνεχώς οι παίκτες που το παίζουν να ανανεώνονται .

Μου αρέσει λοιπόν αυτά τα λίγα που γνωρίζω για το παιχνίδι να τα μεταδίδω σε άλλους ώστε συμπληρώνεται η αλυσίδα συνεχώς , συμφωνώ λοιπόν σε αυτό μαζί σου γιατί πιστεύω πως για να έχει μέλλον το παιχνίδι που δεν το βλέπω κάθε ένας που φέυγει θα πρέπει να αφήνει πίσω του άλλους 10 .

Τώρα όσο για το ποιος παίζει για την πάρτη του και ποιος ενδιαφέρεται να πάρει χωριά μπορείς να περάσεις μια βόλτα στα στατιστικά μας και να το δεις.

Δεν γνωρίζω για την πανσέληνο του Αυγούστου αλλά έχω ακούσει ότι ο Αυγουστιάτικος ήλιος θα είναι πολύ δυνατός και οι μέρες πολύ ζεστές.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Εσενα αφορα το κομματι του "ρουφιανου", το κομμάτι του "κοιταζω την παρτη μου" πάει σε άλλους παίχτες και όχι μόνο/απαραίτητα του Κ33.
(το ξέρω οτι εσύ προσωπικά δεν είσαι παρτάκιας)

Το κομματι που αφορά εσένα όμως, το χειρίστηκες άθλια. Αν θες να κερδίζεις κόσμους δεν αρκεί να βοηθάς παίχτες αλλά να στηρίζεις και παίχτες.
Όχι να χάνει καποιος 4-5 χωριά και αμέσως ρουφιάνος.
Δηλαδή αν χάσει ο xlapa 10 χωριά τί θα πω εγώ; οτι ήταν δικός σου ρουφιάνος;

ΥΓ Τί να δω στα στατιστικα; 10 χωρια έχεις πάρει εσύ από School και 10 χωριά εγώ από SOL

Εγω σε συμπαθω γιατι βαζεις ωραια ονοματα παντως :)
κι εγώ γιατί είσαι παιχτούρα :p

_______________________________

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00 προς17/07/2015 11:16:58

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 157
Πλευρά 2: 137
Διαφορά: 20
 

DeletedUser33198

Νικο στον θαυμαστο κοσμο των φυλετικων ουτε η διαφορα των 50+ χωριων μπορει να φανει καθοριστικη... λογικα εχει πααααρα πολλα ψωμια ακομα αυτος ο κοσμος εκτος αν μια απο τις δυο φυλες χασει την ορεξη για παιχνιδι...
 

DeletedUser

εγω πιστευω πρεπει να χαλαρωσετε δεν χρειαζετε να λογομαχειτε!!! ηθελα και να ξερα ποιος σας βαζει λογια!!! μηπως θελετε ενα σοκολατακι?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
κάποιοι θα πάνε για μπανάκια , άλλοι θα πάνε για ''μπανάκια'' και άλλοι θα συνεχίζουν το παιχνίδι .

Εσεις σε ποια κατηγορια νομιζεις θα ανηκετε; Τουλαχιστον γελοιο να μιλαει για "μπανακια" αυτος που το 1/2 της φυλης του εχει ****ακια
 

DeletedUser33703

Άντε πάλι και άλλος για ****άκια , ρε ξυπόλυτοι στα αγκάθια είμαστε , ξεκολλήστε με αυτή την καραμέλα
Επειδή δείχνουμε skills όπως και κάποιοι παίκτες των school δεν θα βγω να πω ότι είναι ****άκιδες , κάποιοι σίγουρα είναι αλλά υπάρχουν και πάρα πολλοί που είναι ξυπόλυτοι και πολλές φορές δείχνουν καλύτερο skill από τους ****άκιδες .
 

DeletedUser

Εγω ενα εχω να πω!το νεο πατσακι εχει καταστρεψει κοσμο!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή