SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Το οτι το επαναλαμβανεις συνεχως αυτο με το γκλομπαλ μπαν λες και ειναι καινουργια λεξη που μολις εμαθες δειχνει οτι εισαι λιγακι κολλημενος.Ναι φαγανε 2 ακκ της σολ γκλομπαλ μπαν,ΟΥΑΟΥ,τρομερο,,απαπαπαπα...κοπελια get a life επιτελους ;)

οσο για τον κωστα-τσες,το αν τον εκτιμαμε ή οχι του το εχουμε δειξει σε κλησεις.το οτι εσυ θα γονατιζες(αυτα που κανεις μεσα στης μυκονου τα στενα) μονο και μονο για να σε φτυσει,δεν δειχνει σεβασμο.
Οποτε κλεισε τα μπουτακια,μαζεψε τα σαλακια γιατι μονο τραγικος και αξιολυπητος γινεσαι ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Το οτι το επαναλαμβανεις συνεχως αυτο με το γκλομπαλ μπαν λες και ειναι καινουργια λεξη που μολις εμαθες δειχνει οτι εισαι λιγακι κολλημενος.Ναι φαγανε 2 ακκ της σολ γκλομπαλ μπαν,ΟΥΑΟΥ,τρομερο,,απαπαπαπα...κοπελια get a life επιτελους ;)

οσο για τον κωστα-τσες,το αν τον εκτιμαμε ή οχι του το εχουμε δειξει σε κλησεις.το οτι εσυ θα γονατιζες(αυτα που κανεις μεσα στης μυκονου τα στενα) μονο και μονο για να σε φτυσει,δεν δειχνει σεβασμο.
Οποτε κλεισε τα μπουτακια,μαζεψε τα σαλακια γιατι μονο τραγικος και αξιολυπητος γινεσαι ;)

... εχω κολλημα οντως με ολες αυτες που μλανε για ****ακια, παρανομα σκριπτακια και μπαν οταν εχουν φαει γκλομπαλ! ... παραλογος ε? ... λολ ... καινουρια λεξη δεν ειναι αλλα να ζηταει ο Μρ Γκλομπαλ Βλακο να του πουν παιχτες σας που εχουν φαει μπαν ειναι για κλαμματα! ... πες μας και γτ το εφαγαν κοπελια και μην κρυβεσαι ... εδω σε θελω, μπορεις? ...

... τον εκτιματε αλλα ερχεστε εδω και δεν βαζετε φρενο στα αστεια παιχτακια που ερχονται να μιλησουν για αυτον λες και μπορουν να συγκριθουν μαζι του! ... οσο για τα στενα της Μυκονου για να ξερεις τι γινεται φανταζομαι εισαι συχνη θαμωνας ε? ... πες και σε μενα που δεν εχω παει γιατι θεωρω οτι παει η καθε δηθεν γκομενα οπως εσυ ... εγω σεβομαι οσους με εχουν μαθει το παιχνιδι κουκλα μου και δεν ανεχομαι κατι δευτερατζες που νομιζουν οτι με ****ακια και γοβακια εγιναν υπερπαιχτριες να τους μειωνουν ... θα σας δω ολες οταν γινει καμια αναβαθμιση και δεν δουλευει παλι το ****ακι τι θα κανετε οπως εγινε κ30 και ολες οι ομοιες σας πατησαν διαγραφες! ...

... συμβουλες απο μετρ του ειδους του αρχαιοτεου επαγγελματος του κοσμου δεν δεχομαι ουτε επικρισεις ... ασε να μιλησει καμια με τσιπα και πατο ...
 

DeletedUser

Συγκενικο σου προσωπο περιγραφεις ή καπου κανω λαθος;;;
Δεν πειραζει,αγαπαμε την οικογενεια,οσα στραβα και να χει ;)
Οσο οτι σε εμαθε το παιχνιδι ο τσες,ενταξει ας απαντησει αυτος,εγω στη θεση του παντως θα ντρεπομουνα αν το διαβαζα αυτο.

Οσο για το γκλομπαλ,οπως λες χαχανουλα μου εχει γινει γνωστο γιατο φαγανε,εξαλλου εσυ ο ιδιος εχεις πει οτι διελυσες την σολ,μονος σου κιολας,οποτε ισως κατι παραπανω απο μενα θα ξερεις ;)

Τελος,την μονη συμβουλη που μπορω να σου δωσω ειναι να πας στο ΑΤΜ της [aig]**edit by aigokairos[/aig],δεν μαζευει πολυ κοσμο και μπορεις να βγαζεις γρηγορα το 60αρακι για να πληρωνεις την γνωστη συνδρομη ;)

Φιλακια κοπελαρα μου,θα δωσω νοημα στην αξιολυπητη ζωουλα σου αυριο παλι!


[aig]10 Ποντοι
5. Προσωπικά Δεδομένα
Παρακαλούμε μην αναφέρετε Προσωπικά Δεδομένα και πληροφορίες σχετικά με άλλα μέλη δίχως την προέγκρισή τους, καθώς είναι ενάντια στους Νόμους περί Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33921

To θέμα μας είναι Sol vs School :p

το ποιος την έχει πιο μεγάλη είναι old time classic story από τον Κ1 φαντάζομαι. :mad:
Εμένα προσωπικά από την 1η στιγμή που ξεκίνησα αυτό το παιχνίδι με ένοιαζε να βοηθάω τη φυλή μου όπως μπορώ. Το αν θα πάρω ή θα χάσω χωριά στο δικό μου λογαριασμό είναι δευτερεύον.

Κάποιοι άλλοι παίζουν για να φαίνονται πρώτοι και κάνουν 140.000 λεηλασίες ενώ ένα 24ωρο έχει 86.400 δευτερόλεπτα.
Το πώς το κάνουν και αν θα έπρεπε να τιμωρούνται γι' αυτό φαντάζομαι κάθε λογικός άνθρωπος το καταλαβαίνει.

Αλλά οκ άσχετα με το πώς πράτει η ομάδα διαχείρησης, το κατανοώ αυτό στα πλάισια της παιχτικής λογικής.
Μπροστά στη δοξα και κάποιες παρανομίες είναι αποδεκτές :p Εδώ άλλοι πληρώνουν premium για λίγους πόρους ή σημαίες σε άλλους κόσμους... στα ****άκια θα κολλήσουν;

_________________________________________
Στα του πολέμου και οι 2 πλευρές έχουν καλούς παίχτες (όπως είπε ο Blacko) και καμία από τις 2 φυλές σε τόσο μικρό κόσμο δεν έχει βάθος στις άμυνες οπότε είναι λογικό να χάνονται αρκετά χωριά και στα 2 στρατόπεδα. 77-70 το σκορ δειχνει οτι προς το παρόν είναι ισορροπημένος πόλεμος στην έναρξη του.

Ο βασικός αντίπαλος και των 2 φυλών είναι το καλοκαίρι και οι παίχτες που τους κρεμάνε. Όποια φυλή αντέξει περισσότερο σε αυτό, θα έχει και τις μεγαλύτερες πιθανότητες να κερδίσει τον κόσμο.

Αν το δούμε απλά σαν ένα παιχνίδι, όλοι μας θα το ευχαριστηθούμε και ας κερδίσει η καλύτερη φυλή.



[aig] Επίθεση προς την ΟΔ
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης.

Banned By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Σε αυτό το θέμα έχετε κάνει όλες τις παραβάσεις,
προσωπικά δεδομένα,
σπάμ
αναφορά σε παραβάσεις εντός παιχνιδιού,
αναφορά σε ποινές της ΟΔ
...μα και όλες τις υπόλοιπες, που δεν θα απαριθμήσω τώρα,

για τελευταία φορά παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα.[/aig]
 

DeletedUser27391

Αν και είναι από τις λίγες φορές που θα συμφωνήσω με την ΟΔ, ένα παιχνίδι είναι μόνο και τπτ άλλο......ποιος είναι καλύτερος ή ποιος έχει μεγαλύτερο ιστορικό μέσα στο game ΔΕΝ λέει απολύτως τπτ και δεν αξίζει να χάνουμε χρόνο & ουσία με τέτοια θέματα.

Αντε να παίξουμε!!!
 

DeletedUser30115

... ρε κωμικο τραγικοι τυποι εχετε το θρασος να μιλατε για ****ακια και να θελετε να συγκριθειτε με chessnight? ... λιγος σεβασμος ρε νεουδια για καποια ατομα που μας εχουν διδαξει το παιχνιδι ... chessnight, greek diavolo, kpap, dimitrisbeck, the gambler και αλλοι που σιγουρα ξεχναω ειναι αυτοι που πηγαν το παιχνιδι σε αλλο επιπεδο ... οποιος εχει παιξει εναντια σε αυτους σε παλαιοτερους κοσμους ξερει πολυ καλα αν ελιωναν ή οχι χωρις ****ακια(δεν υπηρχαν τοτε) ... τελος ειδικα ατομα που εχουν φαει γκλομπαλ μπαν για σιχαμενα παρανομα σκριπτακια που μονο σκοπο ειχαν να μπαναρουν τον αντιπαλο για να κερδισουν καλα θα εκαναν να το βουλωνουν ... το ****ακι των Σολ των 10 ευρω εγινε διασημο στον κ30(οχι πως βοηθησε) οποτε αφηστε το παραμυθι καλυτερα για κανεναν που δεν ξερει ...


Φιλε και πρωην συμπαιχτη Στεφανε δεν ειμαι κανενα νεουδι και δεν μου εχει διδαξει κανεις απο τους πιο πανω το παιχνιδι,παντα προσπαθουσα κατι τετοιους να τους δειχνω οτι μπορει να εισαι οποιος εισαι,μπορει να ξερεις οτι ξερεις αλλα στα ματια θα σε βλεπω!(βλεπεις δεν εμαθα να προσκυναω κανενα,παρα μονο να εκτιμω)
Προσωπικα εχω παιξει εναντια σε ψιψινες στον κ9 και ξερω τι παει να πει πρεσινγκ και να χανεις χωρια,τον υπνο σου και εννοειτε χωρις παρανομα σκριπτ!(οτι πιο σκιλλατο το ειδα στις ψιψινες)
χωσατε και ποιους δεν χωσατε στην σκουλ για εμας τους ΣΟΛ που ειμαστε καπως μετριοι αν κρινω απο τα λεγομενα σας οποταν αυτο κατι δειχνει,αλλα φιλε οπως ειπα πιο πανω ελπιζω να κανουμε και μεις το τσεκ μας!:D
τωρα οσο αφορα την ΣΟΛ εχω να πω οτι οποια λαθοι καναμε στον κ30 δεν γινονται και δεν θα γινουν και εδω,βλεπεις αμα χτυπησεις μαθαινεις και μεις παθαμε και μαθαμε!
Δεν γινεται σε οποιο κοσμο μπουμε να μας ακολουθει η ρετσινια του κ30!


ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΟΣΑ ΛΕΩ!:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

Εδω ειναι κ33 αν θελετε να συνεχισετε για τον κ30 καντε ενα σχετικο θεμα
μας εχετε *****ει στο σπαμ
SOL VS SCHOOL ετσι λεγεται το θεμα αντε συνεχιστε για τον κ33
 

DeletedUser33290

Εδω ειναι κ33 αν θελετε να συνεχισετε για τον κ30 καντε ενα σχετικο θεμα
μας εχετε *****ει στο σπαμ
SOL VS SCHOOL ετσι λεγεται το θεμα αντε συνεχιστε για τον κ33

Αφού εσύ δε παίζεις,γιατί ανακατεύεσαι?:hmmm:
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
71x Οι περισσότερες λεηλασίες σήμερα
Λεηλάτησε τα περισσότερα χωριά σε αυτόν τον κόσμο, μέχρι τις 00:00!
Καλύτερο αποτέλεσμα: στις 23.06.2015 (138.069 χωριά)


Γελαω:D

Κώστα ποιός λογαριασμός το έχει κάνει αυτό?

Στον 33 είναι υποθέτω ε?
 

DeletedUser33703

Στατιστικά μετά από ταυτόχρονο πλάνο την ίδια μέρα και την ίδια ώρα , μετά το πλάνο μας και μετά το αντιπλάνο της School σε εμάς, τυχαίο ; δεν νομίζω.

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School, Schοol

Timeframe: 01/07/2015 03:05:52προς09/07/2015 15:09:07

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 94
Πλευρά 2: 92
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 688,699
Πλευρά 2: 666,537
Διαφορά: 22,162

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Βγαλτε στατιστικα τις στιγμες που εγιναν τα 2 πλανα προκειμενου να δουμε reclaims κλπ.
 

DeletedUser33703

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: School, Schοol

Timeframe: 01/07/2015 03:05:52προς12/07/2015 07:57:07

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 110
Πλευρά 2: 103
Διαφορά: 7

chart
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς13/07/2015 12:30:54

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 446
Πλευρά 2: 381
Διαφορά: 65

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 108
Πλευρά 2: 110
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 2,290,925
Πλευρά 2: 1,897,697
Διαφορά: 393,228

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 798,929
Πλευρά 2: 808,464
Διαφορά: 9,535

chart
 

DeletedUser

Τουλαχιστον βγαζει ο chess καλα πλανα,και εχει λιγο ενδιαφερον ο κοσμος ;)
 

DeletedUser

Τετοιες πληροφοριες ειναι απορρητες!!
Με αδεια του ιδιου θα μπορουσα να στο αποκαλυψω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή