Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31166

μαλιστα εφοσον θετεις ερωτηματ θελεις και τις απαντησεις σου...
λοιπον ο λογος που σε θεωρω πουλημενο παιχτη ειναι γιατι εδωσες τα χωρια σου στην διαχιρηση των αντιπαλων και πιστευω οτι κατα καιρους εδινες και πληροφοριες στα φιλαρακια σου.
χτυπησες παιχτη που ειχες παρει την επιτηρηση του και ηξερς το τι ειχε μεσα λιγες ωρες αφου εγκαταληψες την φυλη.
πηρες χωριο με μυστικο και εδωσες το χωριο στους σεκσ αμεσος μετα.
εστλνες μηνυματα και διαφορα αλλα για να προκαλσεις αναστατοση και να πεις την τριςυποστατη φθηνη δικαιολλογια σου.
μπορουμε να εμβαθυνουμε ακομα πιο πολυ την συζητηση για ποιους λογους σε θωρω πουλημενο λογαριασμο φθανει μονο να αντεχουν τα κοτσια σου να δουνε και τις αλλες πλυρες σε αυτην . την δικη σου την δικη μου και του καθ αλλου ξχωριστα. φθανει μ το ποσο αντεχεις. να δεις την αληθεια και οχι οτι εσυ μπορεις να φανταζεσε..

εξωτερικε παρατηρητη μπορεις να δεις τον χαρτι απο μια πλευρα και μονο την δικη σου/
αναλογα με τις πρωσοπικες σου εμπαθειες να δεις την εικονα που θελεις.
κρατα οποια εικονα σε ευχαρηαστει πλασε οποιο σεναριο σε κανει να νιωθεις καλυτερα.
αλλα οταν γραφεις και θελεις να εχεις ,μια βαση εδω μεσα γηνε πιο ανοιχτος και χωρις παροπιδες/

λοιπον ο λογος που σε θεωρω πουλημενο παιχτη ειναι γιατι εδωσες τα χωρια σου στην διαχιρηση των αντιπαλων.
ο εχθρος του εχθρου ειναι φιλος μου καπως ετσι ηταν σε εκεινη τη φαση. ειχα βαρεθει να παιζω ημουν νουμπας οποως θες πεστο αλλα δεν ηθελα να παρετε ευκολα χωρια. ετσι εδωσα επιτηση στον γιαννη001.

και πιστευω οτι κατα καιρους εδινες και πληροφοριες στα φιλαρακια σου.
πιστευεις και καλα κανεις. η πιστη ομως δεν ειναι δεδομενο. ουτε επιχειρημα λοιπον.

χτυπησες παιχτη που ειχες παρει την επιτηρηση του και ηξερς το τι ειχε μεσα λιγες ωρες αφου εγκαταληψες την φυλη.
δεν θυμαμαι να ειχα παρει επιτηρηση αλλα μπορει να κανω και λαθος αλλα θυμαμαι για ποιο λογκ λες. ενα μητσαρα φιλο του virous που ηταν μονιμως ανενεργος. ειχε 4 χωρια τα δυο του τα φαγε ο αμορφωτος πανω και του χαν μεινει αλλα 2 που το ενα το πηρα εγω. δυνατος παικτης.

πηρες χωριο με μυστικο και εδωσες το χωριο στους σεκσ αμεσος μετα.
αυτο δεν εγινε ποτε η επαιζα σ αλλο κοσμο. αν εχεις αποδειξεις για το "αμεσως μετα" παρακαλω βαλτες. ειπα ηδη οτι ο εχθρος του εχθρου μου ειναι φιλος. επισης να επαναλαβω οτι πρωτα εφαγα ρισταρτ και μετα πηγα σεκς προφανως και με το μυστικο που ειχα.

εστλνες μηνυματα και διαφορα αλλα για να προκαλσεις αναστατοση και να πεις την τριςυποστατη φθηνη δικαιολλογια σου.
μιλαγα με καποια παιδια ναι και τους ελεγα οτι 3 ατομα θα βγουμε να βγουν κι αυτοι μου λεγαν ναι ψηνομαστε. υπηρχε διαβεβαιωση οτι δε θα παμε σεκς. τελικα 2 φτιαξαν παλι τη φυλη μακεδονια, 3 τη χακουνα ματατα και οι αλλοι κατσαν στην αρξ και αρκετα αργοτερα μας βαρεσαν κι ολας. ο καθενας κανει τις επιλογες του. εγω δεν ηθελα να μεινω σε κοτετσι και επειδη μιλαγα με καποια παιδια τους το πα. πια δικαιολογια ακριβως λες? ισια λογια σταρατα. καμια τυπικη ενεργεια. τωρα ημουν σιγουρος οτι το χατε μαθει απο τις μπηχτες του δημητρου αλλα κουλ. σιγα μην ειχατε το δυναμικο να ξεκαθαρισετε τετοια κατασταση. περιμενατε εμας να κανουμε κινησεις. ισχυρη φυλη με γερες βασεις και αποσιστικες κινησεις. χαχαχ σορρυ για την ειρωνια αλλα απλα ξεπηδαει.

τωρα για το αν αντεχω η βαρεμαρα θα το δειξει. νομιζω ημουν ξεκαθαρος. εβλεπα εχθρικα την αρξ απο το σημειο που καταλαβα οτι ολη της η δυναμη πηγαινε στο να κλεισει γρηγορα τον κοσμο παιρνοντας το μυστικο απο τη σεκς. ειχα επενδυσει λευτα και χρονο και πως να το κανουμε ηθελα να παιξω. να χω τον καθε γκλαντ να μου το παιζει ηγετης και παικτουρι πως να το πω. κωλυομαι.

υγ θυμηθηκα ποιον παικτη λες. εναν με λατινικο ονομα που τον ειχες παρει επιτηρηση εσυ και επαιζες μετα μεχρι να τον στακαρετε. α ναι τον βαρβαροφαγο εκεινο δεν τον πηγαινα μια. αλλα στην επιτηρηση που πηρα ελαχιστα ειδα το λογκ του. ασε που απο τις κινησεις σου μετα οταν καναμε εκεινο το ωραιο κυνηγητο (αληθεια σ' ευχαριστω διασκεδασα χωρις καμια ειρωνια αυτο) καταλαβα πια ειναι τα αμυντικα του κια πια τα επιθετικα. δεν θελει ιδιαιτερη ευστροφια. αλλα φου τον στακαρατε τι γκρινιαζετε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

Όποιος έχεις την μύγα...
Δέν θημάμαι να είπα κάποιον νουμπά.






Μιλάμε..ποίηση. Θα το λέω κ εγώ πλέον,
κ όταν με ρωτήσουν ποιον διαβάζω, θα λέω τον μέγα darkling :rolf:





Με ανώμαλους δεν μιλάω.
Sir ανώμαλε, ακόμα σε περιμένω να έρθεις απο τα μέρη μου. Ή μήπως κ εσύ είσαι κολοτούμπας?





Πού κολλάει η θεωρεία της σχετικότητας, με ένα ανέκδοτο μάλλον μόνο εσύ θα μπορούσες να το δείς.
Τελικά όπως λές, για να την έχω αναπτύξει απ' έξω, μάλλον θα είμαι μερικές εκατοντάδες βαθμούς iq πάνω απο εσένα. Γι αυτο δεν σε καταλαβαίνω κι όλας..


Τόσο σας πονάει που είναι οι φάπες πρώτοι, που θέλετε μανιασμένα να διαλυθούν,ε?

Αλήθεια, για πές μου κάτι φίλτατε, πέρα απο την καραμέλα που δέν λιώνει ποτέ σχετικά με τις στρατολογίσεις,
πώς αλλιώς έκανε... αλλαξοπιστίες η διοίκηση των φαπών???


εναν καθισεις λιγο και διαβασεις απο την αρχη ολη την συζητηση θα με καταλαβεις δεν ειναι δυσκολο..
εχεις υψηλο iq οπως λες δεν σε φωβαμε πιστευω οτι ισως ειναι αληθεια και δεν θα δυσκολευτεις.

η λογικη σου θυμηζει το ανεκδοτο. εσυ φταις σε αυτο.
με οτι συνηρμους εχεις κανει στα προηγουμενα μηνυματα σου..

πρεπει να σε ποναει πολυ που δεν παιζεις..

ασ προσεχες ...






kaboum ενα ετρωγες ρεσταρ το χωριο μυστικο θα το εχανες.. απολυτα λογικο.
το οτι δηνεις το λογαριασμο σε χερια αντιπαλων οπως και να το πεις ειναι ατιμια στις φυλετικες μαχες.
ειπα πιστευω οτι εδηνες πληροφοριες βαση λογικης τωρα με την απαντηση σου ειμαι σιγουρος.
οσο για παιχτη που χτυπησες μην ζητας αποδειξεις απο εδω και απο εκει μονο στην μνημη σου.
στην δικη μου υπαρχι γιατι εκεινη την ωρα ημουνα ο επιτηρητης.

γενικα με ευχαρηστει η απαντηση σου γιατι οποιος και να την δει αντικημενικα θα σε χαρακτηρησει ως πουλημενος λογαριασμος. απο την δικη σου οπτικη λγε οτι θες να πιστευεις και να χερσαι στο συνολο των παιχτων ομως εστω και μια κινηση απο ολες αυτς που εκανες και παραδεχεσ εστω και μια σε χαρακτηριζουν πουλημενο. ρουφ οχι καλο λογαριασμο..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

μαλιστα εφοσον θετεις ερωτηματ θελεις και τις απαντησεις σου...
λοιπον ο λογος που σε θεωρω πουλημενο παιχτη ειναι γιατι εδωσες τα χωρια σου στην διαχιρηση των αντιπαλων και πιστευω οτι κατα καιρους εδινες και πληροφοριες στα φιλαρακια σου.
χτυπησες παιχτη που ειχες παρει την επιτηρηση του και ηξερς το τι ειχε μεσα λιγες ωρες αφου εγκαταληψες την φυλη.
πηρες χωριο με μυστικο και εδωσες το χωριο στους σεκσ αμεσος μετα.
εστλνες μηνυματα και διαφορα αλλα για να προκαλσεις αναστατοση και να πεις την τριςυποστατη φθηνη δικαιολλογια σου.
μπορουμε να εμβαθυνουμε ακομα πιο πολυ την συζητηση για ποιους λογους σε θωρω πουλημενο λογαριασμο φθανει μονο να αντεχουν τα κοτσια σου να δουνε και τις αλλες πλυρες σε αυτην . την δικη σου την δικη μου και του καθ αλλου ξχωριστα. φθανει μ το ποσο αντεχεις. να δεις την αληθεια και οχι οτι εσυ μπορεις να φανταζεσε..

εξωτερικε παρατηρητη μπορεις να δεις τον χαρτι απο μια πλευρα και μονο την δικη σου/
αναλογα με τις πρωσοπικες σου εμπαθειες να δεις την εικονα που θελεις.
κρατα οποια εικονα σε ευχαρηαστει πλασε οποιο σεναριο σε κανει να νιωθεις καλυτερα.
αλλα οταν γραφεις και θελεις να εχεις ,μια βαση εδω μεσα γηνε πιο ανοιχτος και χωρις παροπιδες/


1) Δικά του χωριά είναι, ότι θέλει τα κάνει. Άν έχει βαρεθεί τις αθλιότητές σου, θα στα δώσει κι όλας όταν τα παρατάει?
Λέω τώρα εγώ ο άσχετος ένα σενάριο..
2) Κ εγω μπορει να πιστευω στον θεό, δέν τον κάνει αληθεινό όμως.
3) Αν χτυπάς παίκτη που είχες επιτήρηση δεν είναι λόγος για μπάν??? Λέω εγω ο ασχετουλης..
4) Προφανώς και βλέπει τον χάρτη απο την πλευρα του γιατί, ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΝ. Δεν θα του πεις εσυ και τι να βλεπει στο τέλως..παροπιδες είναι να βλέπεις και να μήν κρύνεις φίλτατε, μόλις έκανες μία αντίφαση...


προφανως, ολοι το ιδιο σου λεμε, οτι εισαι για πεταμα.

αντιτιμο δεν επεσε στην αντιληψη μου και φυσικα σιγα μην εψαχνα τις ****μαρες που λες. Ενδειξεις επεσαν γυρω στις 145.
αποδειξεις?
"εε, παιδια, εδωσα μυστικο στους εχθρους, αλλα δεν εχετε αποδειξεις"
λολ.

Ομιχλας, η πονεμενη Βουρτση των φυλετικων.

Δύο άτομα στην ίδια φλή είναι οι όλοι??

Και γράψαμε και αυτο που θεωρούσαμε εξυπνάδα στο τέλος. Καλή φάση..



η λογικη σου θυμηζει το ανεκδοτο. εσυ φταις σε αυτο.
με οτι συνηρμους εχεις κανει στα προηγουμενα μηνυματα σου..

πρεπει να σε ποναει πολυ που δεν παιζεις..
ασ προσεχες ...

Γνώμη σου, όταν δέν καταλαβαίνεις την λογική.
Η λογική είναι μία..

Δεν φαντάζεσαι πόσο πονάει οταν ο σιρ ανώμαλους μοιράζει πυξίδες σε λογαριασμούς που τελικά τρώγονται εσωτερικά

Συνολικά στατιστικά παικτών σολ vs mesias:
+27 -38

Τελικά νομίζω με ρίξανε πυξίδα... Και αξίζει να συμειωθεί οτι 3 μέρες που δέν μπηκά καθόλου κανανε πάρτι. Τότε μάλλον θα νομίζανε οτι με πυξηδιάσανε :doh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

λοιπον ο λογος που σε θεωρω πουλημενο παιχτη ειναι γιατι εδωσες τα χωρια σου στην διαχιρηση των αντιπαλων.
ο εχθρος του εχθρου ειναι φιλος μου καπως ετσι ηταν σε εκεινη τη φαση. ειχα βαρεθει να παιζω ημουν νουμπας οποως θες πεστο αλλα δεν ηθελα να παρετε ευκολα χωρια. ετσι εδωσα επιτηση στον γιαννη001.


"ανηκω σε μια φυλη, φιλος μου ειναι κοκκινη φυλη και αφησα επιτηρηση σε παικτη εχθρων. Οχι δεν ειμαι ρουφιανος. ο Ομιχλης ο ****ς ειμαι"


no further question your owner.
 

Deleted User - 751811

1) Δικά του χωριά είναι, ότι θέλει τα κάνει. Άν έχει βαρεθεί τις αθλιότητές σου, θα στα δώσει κι όλας όταν τα παρατάει?
Λέω τώρα εγώ ο άσχετος ένα σενάριο..
2) Κ εγω μπορει να πιστευω στον θεό, δέν τον κάνει αληθεινό όμως.
3) Αν χτυπάς παίκτη που είχες επιτήρηση δεν είναι λόγος για μπάν??? Λέω εγω ο ασχετουλης..
4) Προφανώς και βλέπει τον χάρτη απο την πλευρα του γιατί, ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΝ. Δεν θα του πεις εσυ και τι να βλεπει στο τέλως..παροπιδες είναι να βλέπεις και να μήν κρύνεις φίλτατε, μόλις έκανες μία αντίφαση...




Δύο άτομα στην ίδια φλή είναι οι όλοι??

Και γράψαμε και αυτο που θεωρούσαμε εξυπνάδα στο τέλος. Καλή φάση..





Γνώμη σου, όταν δέν καταλαβαίνεις την λογική.
Η λογική είναι μία..

Δεν φαντάζεσαι πόσο πονάει οταν ο σιρ ανώμαλους μοιράζει πυξίδες σε λογαριασμούς που τελικά τρώγονται εσωτερικά

:clap:

πραγματικα δεν εχω τι να σου απαντησω.. με αποστομοσες.
οχι μονο για εσενα αλλα και ως δικηγορος του διαβολου..για χαρη του ομιχλη
πραγματι το χρειαζετε για να χαιρετε για το παιχνιδι που εχει παιξει. καλυτερα να τον κανουμε μονιμο μεντορα του παιχνιδιου να καθοδηγει νεους παιχτες.



παραδοξο , και οι δυο δεν παιζετε στον κοσμο:rip:


ρε παρ τα κουβαδακια σου και τρεχα σε αλλη παραλια οπως και ο γιωργακης
 

DeletedUser29654

Το οτι δέν παίζω σε έναν κόσμο δέν σημαίνει οτι θα βλέπω αρλούμπες και δέν θα μιλάω καθόλου φίλτατε..

Έκανα ένα λάθος στα στατιστικά απο πάνω

+28 -44 όταν αλλάξανε βράδυ φυλή και κοπανάγανε οι υπερπαικτούρες..
Πλευρά 1:
Παίκτες: Mesias
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL, SΟL
Παίκτες: M0rg0th, The ConQueRorS, mardikis


Timeframe: Για πάντα


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 28
Πλευρά 2: 44
Διαφορά: 16


chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 255,767
Πλευρά 2: 415,856
Διαφορά: 160,089


chart
 

Deleted User - 751811

οι παροπιδες εμποδιζουν την οραση την περιοριζουν .
και φυσικα εχις το δικαιωμα να λες την γνωμη σου αλλα αρλουμπες ποιος λεει.
η πλευρα που προσπαθει να δωσει μια σχεση (αγαπης) αναμεσα στην σολ & στην ντουμ πλυν των αντιπαλων..
και οι δυο πλευρες χαιρωντε που οι σχεσεις τους καλως κρατουν ως αντιπαλοι και δεν θελουν καμια αλαγη,
η το αλλο να προσπαθεις να βρεις συμαχους του φορουμ και μαλιστα τα πιο αναξιοπιστα ατομα?>το παραδχωντ τουλαχιστων με τις απαντησεις τους.

βλεπις φυλτατε οτι εαν θελεις να προπαγανδησεις καντο σωστα να εχει και βαση η αποψη σου.
αρλουμπες ειναι οτι μπορις να αντηληφθεις , ετσι το επεξεργαζσ και ετσι παντα θα ειναι στο μυαλο σου.
για βαλε το νου σου και σκεψου λιγο ....
μηπως λες εσυ πρωτα απο ολους αρλουμπες
 

DeletedUser29654

Λές οτι βλέπει και κρίνει ο κύριος ομίχλης όπως πιστεύει αυτός και κρίνει οτι είναι ορθό μιας και κουβαλάει μυαλό.
Μετά λές οτι πρέπει να κρίνουμε χωρίς παρωπίδες, όταν θέλεις να του περάσεις την άποψή σου επειδή νομίζεις οτι είναι η σωστή και η μόνη που πρέπει να ακούγεται στο φόρουμ.
Και μετά μου λές οτι παρωπίδα είναι αυτό που συνηθέστερα φοράνε τα άλογα για να βλέπουν σε συγκεκριμένη περιοχή.
Έλα ρε φίλε, σοβαρά??

Έχει λογική αυτό που λες????

Και σου ξαναλέω, φάσκεις και αντιφάσκεις.

Αυτό που αναφέρετε αρλούμπα είναι. Και κολοτούμπα που έκανες μόνος σου μέσα σε μία ώρα.


η το αλλο να προσπαθεις να βρεις συμαχους του φορουμ και μαλιστα τα πιο αναξιοπιστα ατομα?>το παραδχωντ τουλαχιστων με τις απαντησεις τους.

βλεπις φυλτατε οτι εαν θελεις να προπαγανδησεις καντο σωστα να εχει και βαση η αποψη σου.
αρλουμπες ειναι οτι μπορις να αντηληφθεις , ετσι το επεξεργαζσ και ετσι παντα θα ειναι στο μυαλο σου.
για βαλε το νου σου και σκεψου λιγο ....
μηπως λες εσυ πρωτα απο ολους αρλουμπες


Δεν νομίζω να έχω δώσει αυτή την εντύπωση στο εξωτερικό φόρουμ. Ότι και να γράψεις και να προσβάλει την νοημοσύνη μου, εγώ θα είμαι ο πρώτος που θα σου γράψει το κατιτίς του. Προφανώς όχι κατευθείαν μιας και δέν είμαι αργόσχολος
αλλά δεν πρόκειται να βλέπω και να μην μιλάω.

Την προπαγάνδα που ακριβώς την βλέπεις?
Να καταλάβω και εγώ ρε αδερφέ που δέν κουβαλάω μυαλό και δέν ξέρω τί λέω σύμφωνα με τα λεγόμενα σου..




"ανηκω σε μια φυλη, φιλος μου ειναι κοκκινη φυλη και αφησα επιτηρηση σε παικτη εχθρων. Οχι δεν ειμαι ρουφιανος. ο Ομιχλης ο ****ς ειμαι"


no further question your owner.


Άν πιστεύει οτι του έχεις κάνει κάτι, τότε εχθρός του εχθρού του θα είναι ο εχθρός σου ποιητά.
Δεν θέλει πολύ μυαλό.



Υ.Γ. Και σου ξαναλέω, αυτά που γράφω είναι επειδή βλέπω τις αρλούμπες σου. Δεν τον ξέρω τον κύριο ομίχλα και ούτε πρόκριτε να τον μάθω σε προσωπικό επίπεδο.
 

DeletedUser24216

δεν ξερεις αυτον για τον οποιο μιλας.
δεν επαιξες στον κοσμο που αναφερομαστε.
ο ιδιος λεει τι εκανε.
τον λεμε ρουφιανο.
μας λες οτι λεμε αρλουμπες.

ποιος ειναι ο αρλουμπας?
βρες το και κερδισε.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ντιμιταρ οταν κατoυρας την τιναζεις πανω απο 3 φορες;

το τι λεω στις γκομενες ειναι δικο μου θεμα, και αυτο το λεγαμε στο δημοτικο

ΦΑΠΕΣ στους ΦΑΠΕΣ


[aig]10 Πόντοι
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Με ανώμαλους δεν μιλάω.
Sir ανώμαλε, ακόμα σε περιμένω να έρθεις απο τα μέρη μου. Ή μήπως κ εσύ είσαι κολοτούμπας?



Ο "ΕΓΩ ΔΙΑΛΥΣΑ ΤΗΝ ΣΟΛ" με λεει κ ανωμαλο ! Χαχαχαχα :rip:

Με γκομενες δεν εχω μαθει να κανω τιποτα παραπανω , μονο στα μαλλια τις χαιδευω ... Θελεις κ εσυ χαδια ;;;:hmmm:
Χαχαχαχα ... Ενας φλωρακος εισαι κ εσυ που το μονο που ξερεις ειναι να βγαζεις γλωσσα κ να μιλας απο τον καναπε ... Παρε κ ποπ κορν γιατι μου αρεσει να τρωω μετα την "ταινια" .. Καλημερα σου μικρε νουμπακλα , που εισαι κ CxC roules επειδη εκανες αναγνωρισεις στον Νεμοτακη .. Χαχαχα , η ντροπη της CxC εισαι ...

Εγω μεσα στο πασχα Θεσσαλονικη θα ειμαι ...

Εχω 10 + 1 εσενα γυναικουλες να χαιδεψω ... Θα σας βαλω ολες στο προγραμμα ....
Αααα κ μην ξεχασω , κλωσσα κ λιγο τα αυγα σου , πασχα ερχεται .. Να βαξουμε κανενα αυγο :)


[aig]Banned για Απαράδεκτη συμπεριφορά

Εδώ είναι μόνο παιχνίδι και να περιοριστείτε στην εμπόλεμη ζώνη που απαρτίζουν τα χωριά σας και μόνο.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Με γκομενες δεν εχω μαθει να κανω τιποτα παραπανω , μονο στα μαλλια τις χαιδευω ... Θελεις κ εσυ χαδια ;;;:hmmm:
Χαχαχαχα ... Ενας φλωρακος εισαι κ εσυ που το μονο που ξερεις ειναι να βγαζεις γλωσσα κ να μιλας απο τον καναπε ... Παρε κ ποπ κορν γιατι μου αρεσει να τρωω μετα την "ταινια" .. Καλημερα σου μικρε νουμπακλα , που εισαι κ CxC roules επειδη εκανες αναγνωρισεις στον Νεμοτακη .. Χαχαχα , η ντροπη της CxC εισαι ...

Εγω μεσα στο πασχα Θεσσαλονικη θα ειμαι ...

Εχω 10 + 1 εσενα γυναικουλες να χαιδεψω ... Θα σας βαλω ολες στο προγραμμα ....
Αααα κ μην ξεχασω , κλωσσα κ λιγο τα αυγα σου , πασχα ερχεται .. Να βαξουμε κανενα αυγο :)


Τόσα σε άφησαν να κάνεις φαίνεται, μετά σε παράτησαν και κατάντησες να χτυπάς κάρτα πάνω απο το πισι..

Εσένα μπορεί να σου αρέσει να γλύφεσαι και σε περίεργα μέρη, τί παει να πεί αυτό θα πάρεις και λαδάκι να γλιστράει?!
οτι θές κάνε, πρόβλημα δικο σου και αυτων που σε ξερουν.

Πού κολλάει ο νεμοτάκης με αυτά που γράφω στην υπογραφή μου και τυχαίνει να είναι αγγλικά και να μήν ξέρεις να τα μεταφράσεις..δέν έχω ιδέα...


Τα αυγά που ήμουν έτοιμος να φάω θα τα κρατήσω να στα ρίξω μόλις σε δω, *****ολόγε..
θα έχω και ντομάτες αν σου ανοίξουν την όρεξη να έχεις συνοδευτικό. ΆΝ θές και γιαούρτι πές μου να πάρω τότε να είναι φρέσκο



Α και που είσαι, τα τρία ακάουντ απο σενιόρ τα πήρατε με τις φλωριές σας ή ακόμα????

- - - Eνημερώθηκε - - -

ντιμιταρ οταν κατoυρας την τιναζεις πανω απο 3 φορες;

το τι λεω στις γκομενες ειναι δικο μου θεμα, και αυτο το λεγαμε στο δημοτικο

ΦΑΠΕΣ στους ΦΑΠΕΣ


Κατα μεσο ορο, γυρο στις 4 και μετα την σκουπιζω πανω σε αυτον που κατουρησα.


δεν ξερεις αυτον για τον οποιο μιλας.
δεν επαιξες στον κοσμο που αναφερομαστε.
ο ιδιος λεει τι εκανε.
τον λεμε ρουφιανο.
μας λες οτι λεμε αρλουμπες.

ποιος ειναι ο αρλουμπας?
βρες το και κερδισε.

Τί θα κερδίσω? Θα μου μάθεις να κάνω κολοτούμπες και να κλάνω μαζί?? ΓΟυστάρω!!

Το να αντιδράς όταν βλέπεις αρλούμπες φυσικό και επόμενο είναι να μην σας αρέσει εσας που τις λετε ξανα και ξανα..

Και αν μου πείς οτι θα είστε κόκκινοι, εγω ξέρω οτι δέν πρόκειται να χτυπιθείται ποτέ. Για τα μάτια του κόσμου ήταν αυτα..


[aig]Προειδοποίηση για Ακραίο περιεχόμενο

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τόσα σε άφησαν να κάνεις φαίνεται, μετά σε παράτησαν και κατάντησες να χτυπάς κάρτα πάνω απο το πισι..

Εσένα μπορεί να σου αρέσει να γλύφεσαι και σε περίεργα μέρη, τί παει να πεί αυτό θα πάρεις και λαδάκι να γλιστράει?!
οτι θές κάνε, πρόβλημα δικο σου και αυτων που σε ξερουν.

Πού κολλάει ο νεμοτάκης με αυτά που γράφω στην υπογραφή μου και τυχαίνει να είναι αγγλικά και να μήν ξέρεις να τα μεταφράσεις..δέν έχω ιδέα...


Τα αυγά που ήμουν έτοιμος να φάω θα τα κρατήσω να στα ρίξω μόλις σε δω, *****ολόγε..
θα έχω και ντομάτες αν σου ανοίξουν την όρεξη να έχεις συνοδευτικό. ΆΝ θές και γιαούρτι πές μου να πάρω τότε να είναι φρέσκο



Α και που είσαι, τα τρία ακάουντ απο σενιόρ τα πήρατε με τις φλωριές σας ή ακόμα????


Μην προκαλεις τρελους ανθρωπους .
Γιατι μετα θα τρεχεις κ δεν θα φτανεις ... Γκομενιτσα ... Ειπαμε ξερω τα παντα για σενα κ οταν στο ειπα με διαγραψες απο το σκαιπ γιατι τα κακακια εφτασαν καλτσα . Μην με προκαλεις παραπανω ...

Το νου σου.

Τουμπεκιασου *****μαγκα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Μπαινεις να κανεις λιγο χουλιαμα να πειραξεις λιγο καλοπροαιρετα τα παιδια να δωσεις λιγο ζωη στο φορουμ βρε παιδακι μου και πεταγονται οι οτι και να πω ειναι λιγο τεσπα!!!


Καλα εκανα και δν εγραφα δν εχει κανα φορουμ εξωτερικο μονο με Doom Tr τουλαχιστον τα παιδια εχουν χιουμορ!!!
 

DeletedUser29654

Υπευθυνος χιουμορ; Διασκεδαζεις τις ΦΑΠΕΣ και σε δευτερη φαση ολο το external;

ΦΑΠΕΣ στους ΦΑΠΕΣ


Προσπαθώ αδερφέ, πώς με βλέπεις το κρατάω ψιλά??


Μην προκαλεις τρελους ανθρωπους .
Γιατι μετα θα τρεχεις κ δεν θα φτανεις ... Γκομενιτσα ... Ειπαμε ξερω τα παντα για σενα κ οταν στο ειπα με διαγραψες απο το σκαιπ γιατι τα κακακια εφτασαν καλτσα . Μην με προκαλεις παραπανω ...

Το νου σου.

Τουμπεκιασου *****μαγκα..


Άλλη μία αοριστολογία μιας και σε έκανα αναφορά και μπλοκ. Δυστυχώς δηλαδή αλλιώς θα τα έβγαζα τα μηνύματα στην φόρα.
Να βρίζεις όσους ξέρεις και σε όσους περνάνε, δον ανώμαλε.
Και κατάλαβες κάτι λάθος, δεν είσαι τρελός, ανώμαλος είσαι.. που καταφερες να διαλύσης άλλο ένα ποστ.
Δεν φτιάχτηκε για να βγάζεις χολή και να λές οτι δέν σου αρέσει, αλλα φτιάχτηκε για να μας πείτε οτι η σολ δεν πεθαίνει. Παίρνει άλλους λογαριασμούς και συνεχίζει ακάθεκτη στο έργο τής!!

Απλα αηδία. Παίξε καλύτερα τον 33 που κατορθώσατε να τον κάνετε οίκο ανοχής απο την αρχή κι όλας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Προσπαθώ αδερφέ, πώς με βλέπεις το κρατάω ψιλά??





Άλλη μία αοριστολογία μιας και σε έκανα αναφορά και μπλοκ. Δυστυχώς δηλαδή αλλιώς θα τα έβγαζα τα μηνύματα στην φόρα.
Να βρίζεις όσους ξέρεις και σε όσους περνάνε, δον ανώμαλε.
Και κατάλαβες κάτι λάθος, δεν είσαι τρελός, ανώμαλος είσαι.. που καταφερες να διαλύσης άλλο ένα ποστ.
Δεν φτιάχτηκε για να βγάζεις χολή και να λές οτι δέν σου αρέσει, αλλα φτιάχτηκε για να μας πείτε οτι η σολ δεν πεθαίνει. Παίρνει άλλους λογαριασμούς και συνεχίζει ακάθεκτη στο έργο τής!!

Απλα αηδία. Παίξε καλύτερα τον 33 που κατορθώσατε να τον κάνετε οίκο ανοχής απο την αρχή κι όλας.



Ας εβγαζες ρε τα μνματα στην φορα να βλεπαμε ολοι ...
Προσεχε τις δηλωσεις που κανεις , και που σαι ;
Μαθε λιγακι ορθογραφια αδερφε , γιατι μου θολωνεις το μυαλο ..
Αιντε παιδακι ..
 

DeletedUser29654

Όκ αντρακλα της παλιας σχολης. Το να λές κάποιον παιδάκι οταν δέν είσαι πάνω απο 25 χρόνων με ξεπερνάει...

Και κάτι ακόμα αν ήμουν στην θέση σου δέν θα είχα τα μούτρα να γράψω άλλο
γιατί για τον οποιονδήποτε λόγο κουβαλάς τόση ανωμαλία που για ένα παιχνίδι αρχίζεις να απειλείς την προσωπική ζωη ενός ανθρώπου.

Εύγε μεγάλε, τέτοιο επίπεδο δεν πρόκειται να ξαναδώ μπροστά μου πλέον. όχι εδώ μέσα τουλάχιστον σε παικτικό επίπεδο.


Μην προκαλεις τρελους ανθρωπους .
Γιατι μετα θα τρεχεις κ δεν θα φτανεις ... Γκομενιτσα ... Ειπαμε ξερω τα παντα για σενα
Το νου σου.
Τουμπεκιασου *****μαγκα..
 

DeletedUser

Όκ αντρακλα της παλιας σχολης. Το να λές κάποιον παιδάκι οταν δέν είσαι πάνω απο 25 χρόνων με ξεπερνάει...

Και κάτι ακόμα αν ήμουν στην θέση σου δέν θα είχα τα μούτρα να γράψω άλλο
γιατί για τον οποιονδήποτε λόγο κουβαλάς τόση ανωμαλία που για ένα παιχνίδι αρχίζεις να απειλείς την προσωπική ζωη ενός ανθρώπου.

Εύγε μεγάλε, τέτοιο επίπεδο δεν πρόκειται να ξαναδώ μπροστά μου πλέον. όχι εδώ μέσα τουλάχιστον σε παικτικό επίπεδο.

Οταν εχεις σωστη συμπεριφορα ολοι γυρω σου θα ειναι σωστοι , οταν μιλας με ζωα πεφτεις στο επιπεδο του κ γινεσαι κ εσυ ζωο για να καταλαβουν τι ακριβως τους λες.
Ειπαμε τουμπεκι , βουλω , πως το λενε .
Εγω δεν ντρεπομαι να γραφω καθολου , εσυ θα πρεπει να ντρεπεσαι που πας να βγεις με αυτες τις λαλακιες που γραφεις στο εξωτερικο το καλο παιδι κ ο καλος παιχτης.

Και επειδη κανεις δεν ξερει ποσο βρωμικα παιξατε εσεις προσπαθεις να καλυψεις τα ασυμαζευτα ...
Καταλαβες ; Ασχετα τι εκανε η ΣΟΛ στους εχθρους , σε συμμαχους δεν εκανε το παραμικρο λαθος...

Απλα εσεις χαλαστηκατε επειδη ζητιανευατε κλησεις...
Κανε μας την χαρη τωρα ...


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

o απο πανω ****υλης πιθανοτατα θα μας ξαναγραψει σε 10 μερες.


[aig]Προειδοποίηση για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή