Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29654

Δηλαδή λές δημόσια οτι ποτέ δέν είπες οτι παίρνετε μαζί τις αποφάσεις?
 

DeletedUser24216

την αποφαση για Συμβαση Ειρηνης με Σολ, δεν την πηραμε μαζι και δεν ειμαι συμφωνος. Αλλα για διαφορους λογους οπως οτι με σολ εχουμε ελαχιστες επαφες στο χαρτη, δεν μπορω να πω πολλα και ειναι θεμα της ΤΡ αυτη η αποφαση.
αυτο εχω ξαναγραψει, αυτο τους εχω πει, και αυτο εγραψα και ενα ποστ πιο πανω.

αν θες να στο κανω καπως πιο κατανοητο, μπορω να το προσπαθησω.
 

DeletedUser29654

Αρα ήσουν στην απέξω σε απόφαση συμμάχου

και αν θυμάμαι καλά απο πάνω, κάποιος δικός σου είπε οτι συμμαχία = μία φυλή
 

DeletedUser24216

Διαφωνω και μ αυτο, και τι να λεει?
υπαρχει και προσφατο ποστ που λεω την αποψη μου.
δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να την επιβαλλω σε αλλους.
αν ετσι εχετε μαθει να ηγειστε, καλο για μενα/μας ειναι αυτο.
το γιατι βαριεμαι και να στο εξηγησω.
 

DeletedUser29654

Έχεις πεί οτι παίρνεις μαζί με την τρ τις αποφάσεις
-μιλάω για όταν ήθελες να την πείς για τις συμφωνίες που έλεγες οτι έκανες για στρατολογίσεις παικτών-
και τώρα μου λές οτι δέν τις παίρνεται μαζί.


Δηλαδή διαφωνούμε όταν μας βολεύει όπου μας βολεύει.


Σου έχω μία ερώτηση, ποιος είναι ο ορισμός της κολοτούμπας?

- - - Eνημερώθηκε - - -

Κανείς και ποτέ δέν σου είπε να εξηγήσεις τίποτα.
Μόνος λές συνέχεια τέτοιου είδους υποτιμητικά λόγια, επειδή νομίζεις οτι είσαι πιο ανεπτυγμένο ον η κάτι?!
 

DeletedUser24216

Συνηθως, διαφωνουμε οταν διαφωνουμε.
εγω σαν Darkling δεν εχω γραψει τιποτα για στρατολογησεις παικτων.
αν με μπερδευεις με αλλο ακκαουντ που πιθανον γραμματικα δε θυμιζει σε τιποτα την λεξη "Darkling" παιζει να ειμαι πιο ανεπτυγμενο ον οντως.
 

DeletedUser29654

Αν δεν με απατάει η μνήμη μου είσαι στην διοίκηση που σημαίνει οτι οι υπόλοιποι σε ακολουθούν σωστά?
Άρα επιβάλεις την άποψή σου όταν το κρίνεις ορθό, σωστά?
 

DeletedUser24216

Αν δεν με απατάει η μνήμη μου είσαι στην διοίκηση
ναι.

που σημαίνει οτι οι υπόλοιποι σε ακολουθούν σωστά?

λαθος.

Άρα επιβάλεις την άποψή σου όταν το κρίνεις ορθό, σωστά?

σε τρεις κοσμους ως σημερα, εχει χρειαστει ακριβως μια φορα και παλι δεν ειχε καμμια σχεση με την "επιβολη" οπως την αναφερεις. και δεν ημουν και μελος των αρχηγων τοτε, μονο διοικησης.
απλα ειπα τη γνωμη μου.


Οπως σου ειπα και πριν, αν εχετε μαθει στα μαστιγια ειναι προβλημα των φυλων σας.
 

DeletedUser29654

Συνηθως, διαφωνουμε οταν διαφωνουμε.
εγω σαν Darkling δεν εχω γραψει τιποτα για στρατολογησεις παικτων.
αν με μπερδευεις με αλλο ακκαουντ που πιθανον γραμματικα δε θυμιζει σε τιποτα την λεξη "Darkling" παιζει να ειμαι πιο ανεπτυγμενο ον οντως.


Μάλιστα, διαφωνούμε οταν διαφωνούμε.

Όντως είσαι πιο ανοτερότερο όν όταν καταλαβαίνεις την μακρά ουσία που ελοχεύει πίσω από αυτά τα σοφά λόγια!


Τον ορισμό της λέξης κολοτούμπας δέν μου είπες ακόμα..

- - - Eνημερώθηκε - - -

ναι.
σε τρεις κοσμους ως σημερα, εχει χρειαστει ακριβως μια φορα και παλι δεν ειχε καμμια σχεση με την "επιβολη" οπως την αναφερεις. και δεν ημουν και μελος των αρχηγων τοτε, μονο διοικησης.
απλα ειπα τη γνωμη μου.


Οπως σου ειπα και πριν, αν εχετε μαθει στα μαστιγια ειναι προβλημα των φυλων σας.


Σαδομαζοχιστής νομίζω δέν είμαι, όχι ακόμα τουλάχιστον.

Νομίζω, οτι δέν υπάρχουν πολλοί αρχηγοί αλλά ένας..οι άλοι είναι απλά άτομα της διοίκησης
 

DeletedUser24216

Ελα μια μερα να παιξεις μαζι μας και θα δεις οτι υπαρχει κι αλλος τροπος.
 

DeletedUser29654

Ο άλλος τρόπος είναι να μήν υπάρχει αρχηγός αλλά άτομα μέλη στην διοίκηση.

Έχω ξαναπαίξει έτσι, δεν είναι ανάγκη να το κάνω το μοιραίο..
 

DeletedUser24216

αλλος ενας στην μακρα λιστα που μας καταδικαζει σε ηττα λοιπον.
 

DeletedUser29654

Γεροντα, μιλας με γρυφους..

Αν πιστευα οτι δεν μπορεις να κλεισεις τον κοσμο
Θα το ελεγα μιας κ θα ηταν γνωμη μου.

Τωρα μιας κ δεν σε γνωριζω προσωπικα ουτε τον ποιμενα, δεν μπορω να εκφαιρω γνωμη.

Λογικα εσυ θα το πιστευεις και χαιρομαι γι αυτο.
 

DeletedUser24216

αλλα αντ αλλα της παρασκευης το γαλα.
ξυπνια ποστς που χρησιμοποιουνται ως σεντονι που κρυβει τη συνεχη χρηση χαρτομαντηλου.
δε μου πηραν μπιμπι μπο, γεια σου μοργκοθ σ αγαπω.


και αλλες ιστοριες.
μεινετε μαζι μας, θα περασουμε υπεροχα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παρασκευη = Γαλα ..

Το σαββατο ;; μην φατε θα εχουμε γλαροσουπα :oops:

Χαιρομαι που βλεπω τον Dimitar να μιλαει ακομα ενω εχει φαει πυξιδα ...

Μεινετε κοντα μας , ερχονται πολλες πυξιδες... :grrr2:
 

Deleted User - 751811

dimitar32 βλεπω οτι ανεπτυξες την θεωρια της σχετικοτιτας οσο αλλος κανεις σαν το ανεκδοτο με το ενυδιριο....
εχεις ενυδριο ?

τα δεδωμνα που υπαρχουν ειναι η σολ ηταν και ειναι κοκκινοι καμια αλαγη
σε αυτο το θεμα .
ο ομιχλης οτι και να λεει δω ηταν πραγματι ενας πουλημενος λγαριασμος στον 27 και οι κακες συνηθειες και μυαλα δεν αλαζουν ευκολα.
οι σενιορ- φαπες ειναι τα φιδια του 30
οι φαπες -σου σου -μπαντ ειναι τα θυματα του κοσμου για χαρη του σωτηρη
οι φαπες ειναι μοιρασμενες σε δυο πολλους που αργα η γρηγορα θα το καταλαβουν και θα βλεπουμ αλλη μια φυλη να δυαληετε ηρωικα στον κ30
 

DeletedUser31166

dimitar32 βλεπω οτι ανεπτυξες την θεωρια της σχετικοτιτας οσο αλλος κανεις σαν το ανεκδοτο με το ενυδιριο....
εχεις ενυδριο ?

τα δεδωμνα που υπαρχουν ειναι η σολ ηταν και ειναι κοκκινοι καμια αλαγη
σε αυτο το θεμα .
ο ομιχλης οτι και να λεει δω ηταν πραγματι ενας πουλημενος λγαριασμος στον 27 και οι κακες συνηθειες και μυαλα δεν αλαζουν ευκολα.
οι σενιορ- φαπες ειναι τα φιδια του 30
οι φαπες -σου σου -μπαντ ειναι τα θυματα του κοσμου για χαρη του σωτηρη
οι φαπες ειναι μοιρασμενες σε δυο πολλους που αργα η γρηγορα θα το καταλαβουν και θα βλεπουμ αλλη μια φυλη να δυαληετε ηρωικα στον κ30

ενδιαφερουσα η αποψη σου. αλλα εχει το ιδιο βαρος με ολων εδω μεσα. εξηγηστε μου λιγο το "πουλημενος" ομως. το λεει και ο στεφανακος κι εσυ. επεσε στα χερια σας η αποδειξη αντιτιμου που με πληρωσαν οι σεκς για να σας διαλυσω το κοτετσι-φυλη? η εστω καποιος διαλογος που να λεει οτι πουληθηκα, καποια ενδειξη κατι. η μονο αερολογειτε οσο παντα? τοτε που σας ανηκε το 70% του χαρτη εισασταν πολυ μαγκες. τωρα που ειστε στη γωνια σας απο την αρχη του κοσμου με σχεδον μηδενικη προοδο (σα φυλη παντα, καποιοι λογαριασμοι ισως ανεβαινουν απο κανιβαλισμους), πουλατε μπεσα και τιμιοτητα. τοτε ειχατε καμποσους ρουφιανους στη σεκς που καπακι πηγαν με σας. χαχαχαχ αυτοι δεν ηταν πουλημενοι? αληθεια γελαω μεχρι δακρυων με τους συνειρμους σας. να εξαιρεσω απο τη φυλη ντουμ τον αλεξζιπ και τον κρουγκερ που φαινετε να το κατεχουν και κανουν εξαιρετικο παιχνιδι. σαν εξωτερικος παρατηρητης ετσι που απλα χαζευει το χαρτη.
 

Deleted User - 751811

ενδιαφερουσα η αποψη σου. αλλα εχει το ιδιο βαρος με ολων εδω μεσα. εξηγηστε μου λιγο το "πουλημενος" ομως. το λεει και ο στεφανακος κι εσυ. επεσε στα χερια σας η αποδειξη αντιτιμου που με πληρωσαν οι σεκς για να σας διαλυσω το κοτετσι-φυλη? η εστω καποιος διαλογος που να λεει οτι πουληθηκα, καποια ενδειξη κατι. η μονο αερολογειτε οσο παντα? τοτε που σας ανηκε το 70% του χαρτη εισασταν πολυ μαγκες. τωρα που ειστε στη γωνια σας απο την αρχη του κοσμου με σχεδον μηδενικη προοδο (σα φυλη παντα, καποιοι λογαριασμοι ισως ανεβαινουν απο κανιβαλισμους), πουλατε μπεσα και τιμιοτητα. τοτε ειχατε καμποσους ρουφιανους στη σεκς που καπακι πηγαν με σας. χαχαχαχ αυτοι δεν ηταν πουλημενοι? αληθεια γελαω μεχρι δακρυων με τους συνειρμους σας. να εξαιρεσω απο τη φυλη ντουμ τον αλεξζιπ και τον κρουγκερ που φαινετε να το κατεχουν και κανουν εξαιρετικο παιχνιδι. σαν εξωτερικος παρατηρητης ετσι που απλα χαζευει το χαρτη.

μαλιστα εφοσον θετεις ερωτηματ θελεις και τις απαντησεις σου...
λοιπον ο λογος που σε θεωρω πουλημενο παιχτη ειναι γιατι εδωσες τα χωρια σου στην διαχιρηση των αντιπαλων και πιστευω οτι κατα καιρους εδινες και πληροφοριες στα φιλαρακια σου.
χτυπησες παιχτη που ειχες παρει την επιτηρηση του και ηξερς το τι ειχε μεσα λιγες ωρες αφου εγκαταληψες την φυλη.
πηρες χωριο με μυστικο και εδωσες το χωριο στους σεκσ αμεσος μετα.
εστλνες μηνυματα και διαφορα αλλα για να προκαλσεις αναστατοση και να πεις την τριςυποστατη φθηνη δικαιολλογια σου.
μπορουμε να εμβαθυνουμε ακομα πιο πολυ την συζητηση για ποιους λογους σε θωρω πουλημενο λογαριασμο φθανει μονο να αντεχουν τα κοτσια σου να δουνε και τις αλλες πλυρες σε αυτην . την δικη σου την δικη μου και του καθ αλλου ξχωριστα. φθανει μ το ποσο αντεχεις. να δεις την αληθεια και οχι οτι εσυ μπορεις να φανταζεσε..

εξωτερικε παρατηρητη μπορεις να δεις τον χαρτι απο μια πλευρα και μονο την δικη σου/
αναλογα με τις πρωσοπικες σου εμπαθειες να δεις την εικονα που θελεις.
κρατα οποια εικονα σε ευχαρηαστει πλασε οποιο σεναριο σε κανει να νιωθεις καλυτερα.
αλλα οταν γραφεις και θελεις να εχεις ,μια βαση εδω μεσα γηνε πιο ανοιχτος και χωρις παροπιδες/
 

DeletedUser24216

ενδιαφερουσα η αποψη σου. αλλα εχει το ιδιο βαρος με ολων εδω μεσα.

προφανως, ολοι το ιδιο σου λεμε, οτι εισαι για πεταμα.

εξηγηστε μου λιγο το "πουλημενος" ομως. το λεει και ο στεφανακος κι εσυ. επεσε στα χερια σας η αποδειξη αντιτιμου που με πληρωσαν οι σεκς για να σας διαλυσω το κοτετσι-φυλη? η εστω καποιος διαλογος που να λεει οτι πουληθηκα, καποια ενδειξη κατι.

αντιτιμο δεν επεσε στην αντιληψη μου και φυσικα σιγα μην εψαχνα τις ****μαρες που λες. Ενδειξεις επεσαν γυρω στις 145.
αποδειξεις?
"εε, παιδια, εδωσα μυστικο στους εχθρους, αλλα δεν εχετε αποδειξεις"
λολ.



τωρα που ειστε στη γωνια σας απο την αρχη του κοσμου με σχεδον μηδενικη προοδο (σα φυλη παντα, καποιοι λογαριασμοι ισως ανεβαινουν απο κανιβαλισμους), πουλατε μπεσα και τιμιοτητα.

ως γνωστον η προοδος μας ειναι μηδενικη στον Κ30, οποια φυλη θελει απ τις κοκκινες μπορει ανα πασα στιγμη να μας κατακτησει ολους, το εχω ξαναπει 10 φορες. Αλλα μαλλον δε θελουν ευκολες νικες :(


σαν εξωτερικος παρατηρητης ετσι που απλα χαζευει.

Εξακτλυ.


Ομιχλας, η πονεμενη Βουρτση των φυλετικων.
 

DeletedUser29654

Αυτο που φοβαμε περισσοτερο σε αυτο τον κοσμο ειναι μια συμμαχια ΣΕΝΙΟΡ-ΜΠΑΝΤ-ΝΤΟΥΜ θα μας τρωγατε ολους εμας τους νουμπαδες .


Όποιος έχεις την μύγα...
Δέν θημάμαι να είπα κάποιον νουμπά.



ξυπνια ποστς που χρησιμοποιουνται ως σεντονι που κρυβει τη συνεχη χρηση χαρτομαντηλου.



Μιλάμε..ποίηση. Θα το λέω κ εγώ πλέον,
κ όταν με ρωτήσουν ποιον διαβάζω, θα λέω τον μέγα darkling :rolf:





Με ανώμαλους δεν μιλάω.
Sir ανώμαλε, ακόμα σε περιμένω να έρθεις απο τα μέρη μου. Ή μήπως κ εσύ είσαι κολοτούμπας?


dimitar32 βλεπω οτι ανεπτυξες την θεωρια της σχετικοτιτας οσο αλλος κανεις σαν το ανεκδοτο με το ενυδιριο....
εχεις ενυδριο ?

τα δεδωμνα που υπαρχουν ειναι η σολ ηταν και ειναι κοκκινοι καμια αλαγη
σε αυτο το θεμα .
ο ομιχλης οτι και να λεει δω ηταν πραγματι ενας πουλημενος λγαριασμος στον 27 και οι κακες συνηθειες και μυαλα δεν αλαζουν ευκολα.
οι σενιορ- φαπες ειναι τα φιδια του 30
οι φαπες -σου σου -μπαντ ειναι τα θυματα του κοσμου για χαρη του σωτηρη
οι φαπες ειναι μοιρασμενες σε δυο πολλους που αργα η γρηγορα θα το καταλαβουν και θα βλεπουμ αλλη μια φυλη να δυαληετε ηρωικα στον κ30


Πού κολλάει η θεωρεία της σχετικότητας, με ένα ανέκδοτο μάλλον μόνο εσύ θα μπορούσες να το δείς.
Τελικά όπως λές, για να την έχω αναπτύξει απ' έξω, μάλλον θα είμαι μερικές εκατοντάδες βαθμούς iq πάνω απο εσένα. Γι αυτο δεν σε καταλαβαίνω κι όλας..


Τόσο σας πονάει που είναι οι φάπες πρώτοι, που θέλετε μανιασμένα να διαλυθούν,ε?

Αλήθεια, για πές μου κάτι φίλτατε, πέρα απο την καραμέλα που δέν λιώνει ποτέ σχετικά με τις στρατολογίσεις,
πώς αλλιώς έκανε... αλλαξοπιστίες η διοίκηση των φαπών???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή