Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 30' που ξεκίνησε από το μέλος Αφρικανόs, στις 8. Μαρ 2015.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. χαχαχα εμενα αναφερεις παλι
    τι να πουμε ρ συ αγγελικη αφου νμζ το αλλαξαμε κ πια λεγεται φορουμ κ27 και λιγο κ29 χαχααχα
    ελα μυστεριε ξερω που κρυφτηκα παλι κ τα γνωστα σου
    ΥΓ.σου ελειψα αγγελικη ?:D

2. ***MiTsoS***

***MiTsoS*** Well-Known Member

Έχετε μπερδέψει κόσμους εδώ πέρα μου φαίνεται και πάτε αλλου το θέμα όλοι εδώ είναι k30 παιδιά όχι k27-28-29-30 μπορώ να πω και εγώ ιστορίες μου από k5-k6-k12 και άλλους κόσμους χαλάτε τζάμπα το θέμα παίξτε ξύλο στον k30 και αφήστε της αρλούμπες και αερολογίες σας όλοι

Τελευταία επεξεργασία: 27. Μαρ 2015
  3. kaboum

kaboum Well-Known Member

ολο το κακο ξεκινησε φιλε μου το οτι βγηκα να μιλησω και πεταχτηκε ο καθε καθυστερημενος με ελειψεις κι ανασφαλειες κι αρχισε να κανει αναδρομες στον κοσμο της φαντασιας και του παθους. αλλα αληθεια ακομα δεν εχει γινει τιποτα φοβερο στον κ30. μετα απο την υπερενωση των φυλων και δημιουργια των φαπων εννοω. σε λιγο τα καλυτερα ερχονται ομως.

4. Darkling

Darkling Well-Known Member

εσυ θα τους τα δειξεις τα καλυτερα?

5. kaboum

kaboum Well-Known Member

αραξε και θα δεις κι εσυ αριανε. παιξε αμυνα που το χεις καλα. το καλο ειναι οτι πλεον δε μπορεις να μου διαγραφεις τα ποστ μου οπως τοσο φασιστικα εκανες εσυ και ο στεφανος στον 27. χαχαχαχ. αχ ελα/ τωρα θελω μια καλη ειρωνια. ριξτην. δεν εμαθες οτι δεν υπαρχει "εγω" "εσυ" κλπ στην ομαδα? πριν μιλησα σαν ΤΡ αριανομπουμπουνα. φανταζομαι σα συμμαχος θα θες να δεις καλο αποτελεσμα απο τη συμμαχικη φυλη που σας στελνει και αμυνες ποτε ποτε ε? οπτε κατζσε αραξε παιξε αμυνα και θα δεις. να σου στειλω ποπ κορν?

6. ... χαχαχαχααα ... ψεμματα λεει ενας και δεν ειμαι εγω Αγγελικουλα! ... οπως σου ειπα αν εχεις αντερα και δεν εισαι ολο λογια να κανω τραπεζι με Φουμαλ, Εξτερναλ13, Νταρκ Σικερ και Φοινιξ να δουμε ποιος εκανε και τι ... βαλε και τον twiin το φιλαρακι σου που σε εκραζε σε μας και ηταν και αυτος μεσα στην κληση (εκτος αν ησουνα κι εσυ κι εκανες τη μουγγη οπως κανεις στις κλησεις για να δεις αν θα σε βρισουνε και ξερεις απλα λες για να λες)οπως επισης με Πανουργος1, Αινσταιν και τα παιδια απο Σοκολατες ...

... αν παλι αυτα που λες δεν μπορεις να τα υποστηριξεις μην προκαολεις ατομα που μπορουμε γτ γινεσαι πιο ρεζιλι! ...

... οσο για το οτι εστειλες μνμ να με στρατολογησεις οταν εφυγα μενεις στο πιο ονομα λογαριασμου επαιζες ... σορυ μωρε μπερδευτηκα με το κοπλευ σου ... tribal troubles επαιζες ...

... τα στατιστικα λενε ο,τι σε συμφερει ... χαχαχααααα ... και βαρεσα Φοινικα γτ ειχε παιξει βρωμια στον Εξτερναλ13 και ενω τον ετοιμαζα πλανο οπως μου ειπε να κανω ο Μανωλακης εμαθα οτι ετοιμαζονται για συμμαχια με G.O ... αστο κοροτσακι δεν πειθεις ... βαρεσα τον κοκκινο που θα γινοταν μπλε και επαιξε βρωμια σε συμπαιχτη μου κι εφυγα ... δεν εδωσα χωριο και δεν βαρεσα συμπαιχτη κι ασε τις βρωμιες και τη λασπη σου για καπου που πιανει! ...

... περιμενω να δω αν εισαι μονο ολο λογια κοριτσακι κι αν οντως λεω κοτσανες ή με ενοιαζε αν θα με φανε ...

... εμενα παλι το στυλακι αλα παιχτουρα και γυναικα με αποψη και αντερα με κανει και κλαιω ... μην κοβεις τιποτα ... παιξτο κι αλλο ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

... το κακο ειναι σιχαμενε ρουφιανε οτι βγηκες εσυ να ηθικολογησεις για ευγενεις σκοπους αξιοποιησης χρονου! ... εσυ που σε ενα παιχνιδι που αφιερωνεις ελευθερο χρονο να ψυχαγωγηθεις κανεις το ρουφιανο και βαρας παιδια που ζητησαν να τους βοηθησεις και βηκες και να μιλησεις? ... ε δεν γινεται να μην μιλησουμε επειδη παιζαμε σε αλλο κοσμο και τωρα εισαι σε συμμαχικη φυλη ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

... βρωμιαρη μιλα για σενα καλυτερα ... σαν φυλες παλι ξερουμε πολυ περισσοτερα απο σενα για το τι γινεται ... η ΤΡ ειναι συμμαχοι και ως τετοιοι πορευομαστε ... δινουμε αμυνες, περνουμε αμυνες , κοβουμε τρενα, μας κοβουν τρενα, στελνουμε επιθετικα ... γιατι παλι ειδα μονοδρομες εγγραφες με υπονοουμενα οτι μονο στελνετε ποτε ποτε ... μην μιλας αλλο ρε ξεφτυλισμενε ... ελεος! ... να σου στειλω μια χλωρινη να κανεις μπανιο μπας και καθαρισεις τουλαχιστον εξωτερικα?(γτ εσωτερικα δεν εχεις ελπιδα) ...

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 27. Μαρ 2015
  7. kaboum

kaboum Well-Known Member

χαλαρωσε. ολοι πιστευουμε οτι στερηθηκαμε αγαπη αλλα δε κανουμε ετσι. χοι να μη μιλουσατε γτ βλεπεις τι γινεται τωρα. τι κι αν ημουν τι κι αν δεν ημουν? ο καθενας το βλεπει απο τη μερια του αυτο προσπαθω να σου πω τοσες μερες κι εισαι ποιο ξεροκεφαλος κι απο λιασμενη ελια. οσο κραζεις θα σε κραζουν δε το ξερεις? οσο και να πας να το παιξεις καθαρος αν ο αλλος ειναι πεπεισμενος μεσα στο ξερο του οτι δεν εισαι δε του αλλαζεις γνωμη. τα υπολοιπα ειναι για τις εντυπωσεις. παλι φιλοσοφω ομως. και τι εισαι εσυ μπατσος του εξτερναλ για να "μαζευεις" οποιον ανηθικο γραφει? τραβα πλυσου γουρουνι τοτε. μονο αυτο εχω να σου πω. κι επειδη και στον 27 το ρολο του μπατσου ειχατε και μαλιστα σ ενα παιχνιδι οπως λες ενα θα σου πω. ξυλο στους φασιστες. με ολους τους συμβολισμους που μπορει να φερει αυτη η φραση. μη ξαναπαντησεις. τραβαει πολυ και δε λεει. για κατι τετοιες περιπτωσεις εχω το σκυπε μου απο κατω. αλλα οχι. και καλα σ ενοχλει που ενοχλουμε το φορουμ αλλα γουσταρεις και λιγο δημοσια προβολη φανφαρολογε της δεκαρας.

8. .. σιχαμενε ρουφιανακο μου φτανει που παραδεχτηκες εστω και 1 απο τα 100 που εκανες: οτι βαρεσες και νομπλαρες συμπαιχτη σου με το που εφυγες απο τη φυλη και ο οποιος ηταν διπλα σου μεσα στα μπλε, ο οποιος δεν ηξερε, σου ζητησε βοηθεια και ειχες παρει επιτηρηση μερικες μερες πριν για να τον βοηθησεις! ...

... δεν υπαρχει μερια σε κατι τετοιο και οπτικη γωνια Αρτεμη Ματσα ... κι οι δοσιλογοι τη δικη τους οπτικη ειχαν στην κατοχη...και? ... μαλλον κρινεις εξ ιδιων και νομιζεις οτι ειναι θεμα μεριας ... δεν υπαρχει μερια αν εισαι μπαμπεσης και ρουφιανος οπως εσυ! ... ή χαρτοκλεφτης π.χ ... η ρετσινια μενει και η τιμωρια θα επρεπε να ειναι μια: κρεμαλα για τον μεν πισα και πουπουλα για τον δε ...

... και δεν το παιζω ... ειμαι πολλα ... αλλα ψευτης, ρουφιανος και μπαμπεσης οπως εσυ δεν ειμαι ... σε ενα πολεμικο παιχνιδι ρολων καποιος πρεπει να κανει το μπατσο και να κυνηγαει κοσμο μπας και συμορφωθει ... οπως και καποιος πρεπει να κανει το ρουφιανο ,αλλα γιατι? ... οσο λερωνουν το φορουμ με ηθικολογιες κατι σιχαμενοι οπως εσυ εδω θα ειμαι να τους τα λεω ...

9. Darkling

Darkling Well-Known Member

Ομιχλη γενικα δεν ειναι προβλημα αλλα εισαι ****ς, και καθε ποστ που κανεις το αναδεικνυει. εισαι ενα κραμα κακομαθημενου στρουμφ και νεοκλαψα του σημερα.
    ταυτοχρονα και ρουφιανος βεβαια αλλα οκ.

10. kaboum

kaboum Well-Known Member

αριανε δε σε καταλαβαινω μιλα ελληνικα. που τα βλεπεις ολα αυτα ρε παιδι μου αληθεια μεγαλο ματι εχεις μαλλον. ενα. και μοναδικο. αντε πηγαινε πιπιλα το μπιμπερο σου τωρα ξεμωραμενε γερο. ρουφ ξε ρουφ ειμαστε συμμαχοι. μουαχαχαχαχαχαχ.

ε δε θα συμορφωθω με κανεναν μπατσο φιλε *****γερε. δε πα να λες οτι θες. δε πιανουν μια. οταν εχω αξιους συμπαικτες τα δινω ολα, οπως κι εχω αποδειξει πολλες φορες. οταν μου σπαν τα νευρα και ποσο μαλλον 2 παπουδες τις συμφορας σαν κι εσας ειμαι εκδικητικοτατος. ενστικτωδως. πες με ρουφ, βρωμιαρη, χλεμπονιαρη και δε ξερω τι αλλο η σαπιλα γεννιεται απο τη σαπιλα. και εσεις εισασταν στη διοικηση της αρξ. να εισασταν σωστοι απεναντι σε ΟΛΟΥΣ τους συμπαιχτες σας να μη γινοταν μπαχαλο η φαση. γτ δεν εφυγα μονο εγω. 5 παιχτες φυγαν. ολοι ρουφιανοι ηταν δλδ? απλα ηταν σαπια η αρξ. απλα οι αλλοι αποφασισαν να σταματησουν τον κοσμο η να παιξουν σ αλλη φυλη, εγω να σας σπασω τα νευρα. και κερδισα. ακομα εδω ειστε και σας καιει παππουδια. χαχαχαχ. συνεχιστε αληθεια δε με ενοχλειτε. το παιχνιδι μου το κανω ειτε κραζετε ειτε οχι. τοσο γουσταρετε πια δημοσια προβολη? αντε συνεχιστε να δουμε αν θα καταληξουμε καπου.

11. ... ετσι ειναι εχουν συμμαχια οι φυλες μας ... και εσυ για εμας ησουν, εισαι και θα εισαι ενα σιχαμα ρουφιανος! ... επιτελους το καταλαβες...

... απο κει και περα ρουφιανος ή εκδικητικος δεν γινεσαι σε μη αξιους μονο ... ή εισαι ή δεν εισαι ... οποτε ασε τις δικαιολογιες ... μαθηματα ηθικολογιας απο σενα δεν δεχομασταν Αρτεμη ...

... η φυλη σου ηταν η Μακεδονια που ειχε μυστικη συμμαχια με Σεκς και πολεμο με Αρξ ... μια ωραια πρωια γτ θα σας εξαφανιζαν απο εχθροι γινατε ή πρωτη ακαδημια τους!!! ... αν ειχες αντιρηση ας εμενες εκτος ... προτιμησες να μεινεις να κανεις το ρουφιανο στο φιλαρακι σου τον καφε Σανραιζ ... και οταν ενιωσες δυνατος βγηκες απο τη φυλη και ξεκινησες να κοπανας συμπαιχτη σου που ηξερες οτι δεν ξερει, μιλαγατε καθημερινα και ειχες παρει και επιτηρηση αθλιε γλοιωδη τυπε! ...

12. kaboum

kaboum Well-Known Member

αντε να πω οτι εχεις δικιο να σταματησεις. γενικα να ξερεις αυτο ειχε κανονιστει απο τον κ1. τι νομιζεις ετσι στα τυφλα παιζουμε? χαχαχαχ. ξυπνησα ενα πρωι με το σπυρο και λεμε. σε ποιους να σπασουμε τις μπαλες. μα ναι στο μανο και το συναφι του. .... απλα κλαιω. καλησπερα σας.

13. -Sweetest Love x3

-Sweetest Love x3 Well-Known Member

Καλησπερα και σε σενα, τραβα με πμ να πνιξεις τον καημο σου. Προσπαθουμε να δουμε στατς και να πειραχθουμε και δεν γινεται με σας, ημαρτον

14. ... ενταξει μωρε τι να κανουμε? ... ευτυχως εχουμε εσενα Αγγελικουλα που την παλευεις για ολους μας ... γραψε τωρα κατι για τα "φιλαρακια" σου τους Σολ που χαιδευεις μερες τωρα και χτες το βραδυ σε εβαλαν σε ρουμ για να σε βριζουν ανελεειτα ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

...ρε φιλε συμφωνω οτι οι εγγραφες ειναι ασχετες με το ποστ...αλλα το ιδιο ειναι και να περιμενεις να δεις στατιστικα σε ενα ποστ με αρχικη εγγραφη μιας δηλωσης πυροτεχνηματος σε φαση "κουβεντα να γινεται"... το θεμα αυτο εκ τιτλου και δημιουργιας ηταν για σπαμ...

15. -Sweetest Love x3

-Sweetest Love x3 Well-Known Member

Δεν εχεις δοντια Αγγελικη μου;(L)

16. ... εγινε ειδικαρα ... θα ζητησω ... χαχαχαααααα ... σιγα με τις πολλες πυξιδες υπερπαιχτρια μην παθεις τιποτα! ... η ταπεινοτητα σε μαρανε ... χαχααααααα ... εγω σε λιστα για πυξιδα? ... δικια σου λιστα στον κ29? ... χαχαχαχααααα ... χαχαχααααααα ... αααα τετοιες πυξιδες μοιραζεις σε ολους τους κοσμους? ... επειδη σου εριξα πορτα πριν πατησω διαγραφη στον κ29 μου εδωσε πυξιδα χωρις να αγγιξεις χωριο μου? ... χαχαχααααα ... οκ ... τωρα καταλαβα ... ενταξει ... εγινε ... χαχαχαχααααααα ...

... μπα? ... εμαθες και το μπουληινγκ? ... ελα ρε ... τι μας λες? ... χαχαχααααααα ... μπολυινγκ κοπελια για να ξερεις δεν ειναι να παιζει ο αλλος βρωμια και μπαμπεσια και να τον λες βρωμιαρη και ανδρεικελο ... το μπουλυινγκ αφορα ευαισθητα/αδυναμα ατομα/ομαδες με μαρκετες ανασφαλειες που δεχονται εντονη επιθεση χωρις να φταινε και δεν μπορουν να ανταποδωσουν! ... οταν κλεβεις στα χαρτια ή εισαι ρουφιανος δεν ειναι νταηλικι να σε κανουν σκουπιδι λεκτικα και μη ... οταν κανεις βρωμιες επισης ... κι εδω δεν ειδα και κανεναν να μην μιλαει, απεναντιας κανουν βρωμιες, τους κραζεις και εχουν και αντιλογο βαφτιζοντας τη βρωμια κατι αλλο ... γκε γκε υπερασπιστη των σκουπιδιων? ...

17. DoubleX The Invisible

DoubleX The Invisible Well-Known Member

Εκει που λες οτι τα ειδες ολα βλεπεις μετα κατι και λες τελικα δεν ειδα τιποτα ακομα :doh:
    συνεχισε να διασκεδαζεις τους αναγνωστες,η αληθεια ειναι οτι το χεις το ταλεντακι! :clap: :D
    Πυξιδιασε τους ολους γκουρουυυ,εισαι o μεντορας μου :doh:

Τελευταία επεξεργασία: 28. Μαρ 2015
  18. DoubleX The Invisible

και συ γουρου:

ποτε θα καταλαβεις οτι το να ξενερωσεις και να δωσεις επιτηρηση δεν ειναι διαγραφη??:grrr:
    ποτε θα μαθεις επιτελους να λες αληθειες και οχι παραμυθια σε ολους?? :grrr:
    ποτε θα μαθεις να μιλας με διαλογο και οχι με ενα ψυχωτικο μονολογο?? :grrr:
    ποτε θα μαθεις οτι στο παιχνιδι δεν ειναι μονο το στακαρισμα?? :confused:

μας εχεις κουρασει ολους και πλεον οπως ολα εχεις κανει και συ τον κυκλο σου και περασες :)
    οποτε βλεπουμε μυνημα στο εξτερναλ απο σενα ξερουμε οτι παλι κατι αστειο θα λες που μονο εσυ τα πιστευεις και ο φανταστικος αδερφος σου που μας ελεγες καποτε οτι επαιζε στον κ24 :doh:
    θυμασε??εγω και ολοι οσοι επαιξαν εκει δεν ξεχναμε :D
    και αυτο που σου εταξα καποτε (πυξιδα) αμα σε πετυχω πουθενα διπλα μου θα στην δωσω για να δεις τον νουμπ και τον πυξιδιαρη οπως λες

[SPOIL][video=youtube;KWiIoQA2Nsk]https://www.youtube.com/watch?v=KWiIoQA2Nsk[/video][/SPOIL]

19. DoubleX The Invisible

Μα αφου σου λεω οτι πλεον για χαβαλε σε διαβαζουμε,κατι σαν κωμικη εφημεριδα... :D
    το ξερω οτι ειμαι ψαγμενος ως προς το προσωπο σου,για αυτο σε μενα δεν περνανε τα κολπακια σου :D

Μην στεναχωριεσαι γιατι ολοι γνωριζουν τι εγινε,ποια εισαι και τι μυαλα διαθετεις :D
    και ευτυχως διαβασαμε τι εγραψε και ο ανουβης για την παρτυ σου χαχαχα

Τελευταία επεξεργασία: 28. Μαρ 2015
  20. kaboum

kaboum Well-Known Member

και μετα τον 27-29 παμε ακομα πιο πισω στον 24? πφφφ καλο αυτο θα χαρω αν ακουσω ιστοριες απο κ1.