Νοείται κόσμος δίχως ήλιο ; Δεν νομίζω Τάκη

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31166

Μιλας με γριφους γεροντα!

δες το αρχειο του mcmour με τη ηδονη κατασπαραζει τον σορρυ και θα λυθουν οι γριφοι.

καλημερα και χρονια πολλα και ελευθερα..
ο νους εχει υπομονη, ομιχλη επιδη μηλησαμε δεν σημαινει οτι αλαξα γνωμη για τον 27 και αυτο σου ειπα .
μου ζητησες να μην ειμαι προκατελημενος στον κ30 και σου ειπα ειναι στο χερι σου να αποδειξεις μεσα στο παιχνιδι..

αυτο ακουγεται πολυ καλυτερα απο το "θα εισαι για παντα ενας σιχαμενος ρουφ." :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Και αν δω το αρχειο του τι να λεει δν με απασχολει καθολου οπως δν με απασχολει αν παρθουν οποιουδηποτε τα χωρια ουτε ειμαι σε διοικηση ουτε σε τπτ!!!

Εφοσον κοιτας εσυ τα αρχεια αλλων φυλων ανοιξε τα ματια σου γιατι στις δικες σας φυλες Σολ-Tr γινονται χειροτερα φιλτατε!!!
 

DeletedUser31166

Και αν δω το αρχειο του τι να λεει δν με απασχολει καθολου οπως δν με απασχολει αν παρθουν οποιουδηποτε τα χωρια ουτε ειμαι σε διοικηση ουτε σε τπτ!!!

Εφοσον κοιτας εσυ τα αρχεια αλλων φυλων ανοιξε τα ματια σου γιατι στις δικες σας φυλες Σολ-Tr γινονται χειροτερα φιλτατε!!!

εγω ειμαι στην τρ. ασε που λεμε για τις φαπες. μπερδευεσαι λιγο ε? πλανο θα βγαλετε? ή τα γυρνατε ολα αμυντικα?
 

DeletedUser33703

...λοιπον... δεν θυμασαι καλα και μην γραφεις αρλουμπες γτ εκτιθεσαι! ... οι Σοκολατες οταν μπηκα στη φυλη ηθελαν να μας βαρεσουν και επειδη οι δικοι μου χεζονταν με εβαλαν στην κληση να τους τα βρω...ετσι εγγυηθηκα λοιπον οτι θα ειναι μια σωστη Σ.Ε οχι σαν αυτες που εχουμε συνηθισει στις φυλλετικες ... οταν οι Βουντου δεν τα βρηκαν με Σοκολατες θελησαν να τους βαλουν κοκκινους αυτοματα ενω αλα ειχαμε πει ... ετσι ειπα στον αρχηγο μας οτι εφοσον εμενα εβαλαν να δωσω το λογο μου θα τηρηθει ... τα ιδια ειπα Λακη σε κληση που ηταν μεσα Νταρκ σικερ, φουμαλ και ποσοι αλλοι ... εσυ ασχετε που τα ξερεις απο πρωτο χερι δεν ησουν... και αφου ξαφνικα ηθελαν να χορεψουν ατιμα στο ρυθμο που βαραγε η μεγαλη φυλη και ο Σαββας εριξα τα επιθετικα μου στον Φοινιξ και πατησα διαγραφη ... μαθε να διαβαζεις τι γραφω ρουφιανε! ... δεν βαρεσα συμπαιχτη μου ουτε πηγα σε αλλη φυλη και να σαι σιγουρος οτι πολυ Καφεσανραιζηδες με προσεγγισαν ... μετα ξαναμπηκα για σημαιες οπως και σε κ26 και κ28 ...

Καλά ρε ηθικέ τύπε τέτοια έκανες και στον κ29 , έβγαινες από τη φυλή σου και χτυπούσες τους δικούς σου .
Πότε θα μάθεις ότι όταν είσαι σε μια φυλή ακολουθείς την διπλωματία της και τις αποφάσεις τις ηγεσίας της όπως είναι και αν δεν σου αρέσει τότε δίνεις τα χωριά και φεύγεις σαν κύριος .
Και από πότε μια σ.ε. είναι ισχυρότερη από μία συμμαχία , σε περίπτωση που δεν το ξέρεις οι συμβάσεις είναι για να σπάνε .
Επειδή τα φιλαράκια σου ήταν στις Σοκολάτες ήθελες να δώσεις τον κόσμο σε αυτούς .
Εδώ εσύ στον κ30 γύρναγες συμφωνίες και από εχθρούς τους έκανες συμμάχους , αυτό σε πείραξε ;
Το παίζεις και ηθικός τρομάρα σου , μάλλον τα παντελόνια τα φοράς πάνω από τις φούστες για καμουφλαζ .
 

DeletedUser21861

Κοιτα επειδη παιζω στον κοσμο οταν μπαινετε απο TR Sol και το αντιθετο οταν παιρνετε αμυνες οταν κανετε πλανα μαζι οταν οταν οταν ειστε μια φυλη εσεις οι Sol Doom V300 τωρα ολα τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε!!!


Χωριο που φαινεται κολαουζο δν θελει!
 

DeletedUser

δικαιολογιες απο ενα σιχαμενο ρουφιανο. ασε μας κοπελα μου. χαχαχαχαχ ειδε με εμαθες να μιλαω τη γλωσσα σου.

οι σοκολατες χτυπιοντουσαν με vl και η vl κερδιζε.λογω του φοινικα και της στελλας αποφασιστηκε η σ.ε με σοκολατες για να φανε αυτους τους 2 λογκ. με τη βουντου που ημουν κι εγω ειχατε συμμαχια με κοινη διπλωματια. οταν η βουντου ειπε στις σοκολατες να βαρεσουν ντιεντι κι αυτες αρνηθηκαν περαστηκαν κοκκινες. η vl σα συμμαχοι καλεστηκαν απο τη βουντου να τους περασουν κοκκινους. η vl τηρησε τη συμμαχια της, εληξε τη σ.ε δινοντας χρονικο περιθωριο στις σοκολατες. εσυ βγηκες απο τη φυλη και τους χτυπουσες την ωρα που αρχιζαν να χτυπαν και οι σοκολατες. αντι να δωσεις τα χωρια στη φυλη σου για να εκδικηθεις εδωσες τα χωρια στο φοινικα που ηταν στους εχθρους της vl.. στις φυλετικες ακολουθεις την διπλωματια της φυλης σου και οχι τις προσωπικες σου προτιμησεις. απο οτι μου λες εσυ. ε δασκαλε? καλα τα παντελονια σου αρκει να μη εχουν χρωμα ροζ.

χαχαχαχαχααα ... σιχαμενος ρουφιανος με αποδειξεις ενας ειναι και εισαι εσυ Ομιχλακο και το ξερει ολος ο κ27! ... αντε γλιτση που θας μας πεις και εξυπναδουλες ...

... οσο για κ29 επισης δεν ξερεις που σου πανε τα 4 περαν αυτον που σου εχουν πει και λες για να λες στο εξωτερικο ... εγω ο,τι λεω το λεω με στοιχεια ενω τα δικα σου στοιχεια τα ειδαμε στα πριντ σκριν δλδ παραποιηση τιγκα! ... γτ με την Νταρκ Σικερ ακριβως λογο κ29 και εκτιμησης στο προσωπο μου γιναμε συμμαχοι εδω ...

... και προσεξε τι λες κλοουν που θα μου πεις οτι βαρεσα συμπαιχτες μου γτ δεν ειμαι μπαμπεσης ρουφιανακος σαν εσενα!!! ... αν εχεις στοιχεια εδω ειμαστε αν οχι βουλωσε το ... βαρεσα Φοινιξ που ειχα κοκκινο και κανεναν αλλο και πατησα διαγραφη αξιοπρεπως! ... κατι που δεν ξερεις τι σημαινει βεβαια αλλα λεμε ...

... δασκαλος σε λινατσες δεν ημουν και δεν θα γινω ποτε! ... αντε τωρα ρουφιανακο να κανεις αυτο που ξερεις καλυτερα ...
 

DeletedUser31166

χαχαχαχαχααα ... σιχαμενος ρουφιανος με αποδειξεις ενας ειναι και εισαι εσυ Ομιχλακο και το ξερει ολος ο κ27! ... αντε γλιτση που θας μας πεις και εξυπναδουλες ...

... οσο για κ29 επισης δεν ξερεις που σου πανε τα 4 περαν αυτον που σου εχουν πει και λες για να λες στο εξωτερικο ... εγω ο,τι λεω το λεω με στοιχεια ενω τα δικα σου στοιχεια τα ειδαμε στα πριντ σκριν δλδ παραποιηση τιγκα! ... γτ με την Νταρκ Σικερ ακριβως λογο κ29 και εκτιμησης στο προσωπο μου γιναμε συμμαχοι εδω ...

... και προσεξε τι λες κλοουν που θα μου πεις οτι βαρεσα συμπαιχτες μου γτ δεν ειμαι μπαμπεσης ρουφιανακος σαν εσενα!!! ... αν εχεις στοιχεια εδω ειμαστε αν οχι βουλωσε το ... βαρεσα Φοινιξ που ειχα κοκκινο και κανεναν αλλο και πατησα διαγραφη αξιοπρεπως! ... κατι που δεν ξερεις τι σημαινει βεβαια αλλα λεμε ...

... δασκαλος σε λινατσες δεν ημουν και δεν θα γινω ποτε! ... αντε τωρα ρουφιανακο να κανεις αυτο που ξερεις καλυτερα ...

ωραια τα λες αλλα αληθεια ουτε στοιχεια εχεις ουτε σωστα ειναι αυτα που λες ουτε το ποιντ πιανεις σα μπουμπουνας που εισαι. τα χωρια σου πηγαν σε εχθρο μετα τη διαφωνια σου με τη φυλη σου. απο κει και περα βριζε οσο θες να μας δειχνεις το επιπεδο σου. αν εχεις εστω κι ενα στοιχειο οτι εχω ρουφιανεψει τσιμεντολιθε φερτο να το δουμε. ρουφιανευω σημαινει δινω πληροφοριες. μη ξεχνιομαστε. και αφου τα χωρια σου τα πηρε εχθρος με τον οποιοδηποτε τροπο δε θα ερχεσσαι εδω να το παιζεις περηφανος καουμποϊ γτ εισαι μια μπαλαρινα στραβοκανα και τιποτα περισσοτερο. να ξερεις οτι οταν εχεις εμμονη να κατηγορεις καποιον το μονο που δειχνεις ειναι τη δικια σου σαπιλα και τα απωθημενα και θα σου γυρισει μπουμερανγκ. και θα πονεσει. γτ εσυ ξημεροβραδιαζεσαι στο παιχνιδι κι εχει αξια για σενα να κρατας το μετωπο σου καθαρο για το παιχνιδι. για αλλους παλι προτιμουν να τα χουν καλα με τη συνειδηση τους και δε τους νοιαζει τι θα πει ο σαπιος κοσμος των φυλετικων. συνεχισε το show off. πλακα εχεις. εδω στον 30 φορας γοβα στιλετο η πλατφορμα που κανει ωραιες γαμπες? ετσι για να κρατησω τη συζητηση στον κ30.
 

DeletedUser24216

εχω εγω στοιχεια.
εισαι τοσο ****ς που ρουφιανεψες.
 

DeletedUser

Καλά ρε ηθικέ τύπε τέτοια έκανες και στον κ29 , έβγαινες από τη φυλή σου και χτυπούσες τους δικούς σου .
Πότε θα μάθεις ότι όταν είσαι σε μια φυλή ακολουθείς την διπλωματία της και τις αποφάσεις τις ηγεσίας της όπως είναι και αν δεν σου αρέσει τότε δίνεις τα χωριά και φεύγεις σαν κύριος .
Και από πότε μια σ.ε. είναι ισχυρότερη από μία συμμαχία , σε περίπτωση που δεν το ξέρεις οι συμβάσεις είναι για να σπάνε .
Επειδή τα φιλαράκια σου ήταν στις Σοκολάτες ήθελες να δώσεις τον κόσμο σε αυτούς .
Εδώ εσύ στον κ30 γύρναγες συμφωνίες και από εχθρούς τους έκανες συμμάχους , αυτό σε πείραξε ;
Το παίζεις και ηθικός τρομάρα σου , μάλλον τα παντελόνια τα φοράς πάνω από τις φούστες για καμουφλαζ .

... σουργελακι δεν βαρεσα κανεναν δικο μου! ... αν εχεις ονομα εδω ειμαστε αλλα προσεξε τι θα πεις ... σε σχεση με κατι θεατρακια οπως εσυ και κατι ρουφιανακια τυπου Ομιχλη ειμαι πολυ ηθικος! ... λυπαμαι αν σας χαλαω τη φαντασιωση που με θελει σαν τα μουτρα σας αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως ...

... οσο για μαθηματα για κυριους ασε να τα δωσει κανας κυριος ποντικακι ... εσυ Ελ Τουμπα μονο μαθηματα μπαν και βρωμιας μπορεις να δωσεις και πλεον το ξερουν αρκετοι ...

... επειδη εσυ εισαι τουμπας και ετοιμαζες πλανο τους Α.Α μοις ενιωσες δυνατος ενω ειχες τους Σ.Ε δεν σημαινει οτι ολοι ειμαστε εξισου ανηθικοι! ... οταν τη Σ.Ε με βαζουν εμενα την κανω και δινω το λογο μου για την τηρηση της την ωρα που οι Σοκολατες θα τους αναβαν κοκκινους τοτε θα τη σεβαστουν και θα γινει οπως ειπα και δεν θα χορεψουμε στο ρυθμο καμιας Βουντου υπερφυλης επειδη τους ζορισαν! ... βεβαια ειναι ψιλα γραμματα για κατι Ελ Νικολακηδες το ξερω αλλα λεω...

... φιλαρακια μου οι Σοκολατες? ... απο ποτε? ... γτ τους γνωρισα στον κ29 που με παρακαλεσαν να μπω να μιλησω μπας και τους ηρενησω ... χαχαχαχχααααα ... ειπαμε να εισαι αστειος Νικολακη και πλεον εισαι γελοιος ...

... οσο για κ30 ασε να ξερω εγω και οσοι ηταν εδω! ... συμφωνια δεν καταπατησα ποτε ... αν τωρα κοκκινους τους εβαλα Σ.Ε για να φαμε κατι υπερφυαλα παιδακια που νομιζαν οτι εκλεισαν κοσμο δεν θα σε ρωτησω ... τουλαχιστον δεν γυρναω συμφωνιες με συμμαχους(βλ κ30) και Σ.Ε(βλ κ29) οπως εσεις ...

... τι εγινε ο Κυρτσος ο φιλος σου ρε ο φιλος σου που κανατε πλακιτσα σκαιπ? .. στα γυρισε τωρα που πηγε να κρυφτει στη Λιανα και μπηκες ξανα για να τους βαρεσεις? ... χαχαχαχαααα ... ασε να μιλησει κανας αλλος για συμφωνιες, συμμαχιες, Σ.Ε και παντελονια κι οχι εσυ που τα φορας μονο για να μην κρυωσουν τα ποδια σου ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

ωραια τα λες αλλα αληθεια ουτε στοιχεια εχεις ουτε σωστα ειναι αυτα που λες ουτε το ποιντ πιανεις σα μπουμπουνας που εισαι. τα χωρια σου πηγαν σε εχθρο μετα τη διαφωνια σου με τη φυλη σου. απο κει και περα βριζε οσο θες να μας δειχνεις το επιπεδο σου. αν εχεις εστω κι ενα στοιχειο οτι εχω ρουφιανεψει τσιμεντολιθε φερτο να το δουμε. ρουφιανευω σημαινει δινω πληροφοριες. μη ξεχνιομαστε. και αφου τα χωρια σου τα πηρε εχθρος με τον οποιοδηποτε τροπο δε θα ερχεσσαι εδω να το παιζεις περηφανος καουμποϊ γτ εισαι μια μπαλαρινα στραβοκανα και τιποτα περισσοτερο. να ξερεις οτι οταν εχεις εμμονη να κατηγορεις καποιον το μονο που δειχνεις ειναι τη δικια σου σαπιλα και τα απωθημενα και θα σου γυρισει μπουμερανγκ. και θα πονεσει. γτ εσυ ξημεροβραδιαζεσαι στο παιχνιδι κι εχει αξια για σενα να κρατας το μετωπο σου καθαρο για το παιχνιδι. για αλλους παλι προτιμουν να τα χουν καλα με τη συνειδηση τους και δε τους νοιαζει τι θα πει ο σαπιος κοσμος των φυλετικων. συνεχισε το show off. πλακα εχεις. εδω στον 30 φορας γοβα στιλετο η πλατφορμα που κανει ωραιες γαμπες? ετσι για να κρατησω τη συζητηση στον κ30.

... καντε κομμα οι σιχαμενες ρουφιανες μπινεδες! ... θες στοιχεια οτι πηρες τα μυστικα , βγηκες απο τη φυλη και αρχισες να κοπανας αμεσως μετα παιχτη που ειχες παρει επιτηρηση για να τον βοηθησεις που δεν ηξερε ενω εσυ ηξερες ακριβως τι εχει και που και θες να μιλησουμε??? ... χαχαχααααα ... καλο ...

... ησουν, εισαι και θα εισαι ενα σιχαμα που σε ενα παιχνιδι εικονικο γινεται ρουφιανος! ... που να ειχες και πραγματικος συμφερον ανδρεικελο ... ολα τα αλλα εια να χαμε να λεγαμε ...



[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

... σουργελακι δεν βαρεσα κανεναν δικο μου! ... αν εχεις ονομα εδω ειμαστε αλλα προσεξε τι θα πεις ... σε σχεση με κατι θεατρακια οπως εσυ και κατι ρουφιανακια τυπου Ομιχλη ειμαι πολυ ηθικος! ... λυπαμαι αν σας χαλαω τη φαντασιωση που με θελει σαν τα μουτρα σας αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως ...

... οσο για μαθηματα για κυριους ασε να τα δωσει κανας κυριος ποντικακι ... εσυ Ελ Τουμπα μονο μαθηματα μπαν και βρωμιας μπορεις να δωσεις και πλεον το ξερουν αρκετοι ...

... επειδη εσυ εισαι τουμπας και ετοιμαζες πλανο τους Α.Α μοις ενιωσες δυνατος ενω ειχες τους Σ.Ε δεν σημαινει οτι ολοι ειμαστε εξισου ανηθικοι! ... οταν τη Σ.Ε με βαζουν εμενα την κανω και δινω το λογο μου για την τηρηση της την ωρα που οι Σοκολατες θα τους αναβαν κοκκινους τοτε θα τη σεβαστουν και θα γινει οπως ειπα και δεν θα χορεψουμε στο ρυθμο καμιας Βουντου υπερφυλης επειδη τους ζορισαν! ... βεβαια ειναι ψιλα γραμματα για κατι Ελ Νικολακηδες το ξερω αλλα λεω...

... φιλαρακια μου οι Σοκολατες? ... απο ποτε? ... γτ τους γνωρισα στον κ29 που με παρακαλεσαν να μπω να μιλησω μπας και τους ηρενησω ... χαχαχαχχααααα ... ειπαμε να εισαι αστειος Νικολακη και πλεον εισαι γελοιος ...

... οσο για κ30 ασε να ξερω εγω και οσοι ηταν εδω! ... συμφωνια δεν καταπατησα ποτε ... αν τωρα κοκκινους τους εβαλα Σ.Ε για να φαμε κατι υπερφυαλα παιδακια που νομιζαν οτι εκλεισαν κοσμο δεν θα σε ρωτησω ... τουλαχιστον δεν γυρναω συμφωνιες με συμμαχους(βλ κ30) και Σ.Ε(βλ κ29) οπως εσεις ...

... τι εγινε ο Κυρτσος ο φιλος σου ρε ο φιλος σου που κανατε πλακιτσα σκαιπ? .. στα γυρισε τωρα που πηγε να κρυφτει στη Λιανα και μπηκες ξανα για να τους βαρεσεις? ... χαχαχαχαααα ... ασε να μιλησει κανας αλλος για συμφωνιες, συμμαχιες, Σ.Ε και παντελονια κι οχι εσυ που τα φορας μονο για να μην κρυωσουν τα ποδια σου ...

- - - Eνημερώθηκε - - -



... καντε κομμα οι σιχαμενες ρουφιανες μπινεδες! ... θες στοιχεια οτι πηρες τα μυστικα , βγηκες απο τη φυλη και αρχισες να κοπανας αμεσως μετα παιχτη που ειχες παρει επιτηρηση για να τον βοηθησεις που δεν ηξερε ενω εσυ ηξερες ακριβως τι εχει και που και θες να μιλησουμε??? ... χαχαχααααα ... καλο ...

... ησουν, εισαι και θα εισαι ενα σιχαμα που σε ενα παιχνιδι εικονικο γινεται ρουφιανος! ... που να ειχες και πραγματικος συμφερον ανδρεικελο ... ολα τα αλλα εια να χαμε να λεγαμε ...
οχι αυτα τα παραδεχθηκα κι εξηγησα κι ολας λιγους απο τους πολλους λογους που ειχα να τα κανω. δε ρουφιανεψα ομως. αν εχετε στοιχεια φερτε τα. μη ξαναλεμε τα ιδια παιδες. επ ευκαιρια να πω κι αλλα απο τα καμωματα σου στον 27. ετσι γτ βαριεμαι. κρατωντας 11 φυλες αροξολ στα χερια του και καμια 100ρια παιχτες σιγουρα μ 1-2 χωρια ο κυρ στεφανος ειχε γινει υπευθυνος για τις βαρβαροκατακτησεις. δε θα επρεπε γτ οπως και με το πλανο στο μυστικο ουτε κει τα καταφερνε καλα. ετσι λοιπον αυτοι οι ερμοι παιχτες σκεφτοντουσαν καθε μερα. γτ παιζω? ποιο το νοημα στον 27? τι θα απογινουμε? τι θα γινει μ αυτο το κοτετσι επιτελους? και ζηταγαν να παρουν κανα βαρβαρο. η απαντηση βεβαια ηταν απο τον στεφανο εχεις χτισει πληρως τα 2 χωρια σου κι εχεις 5δα αριστων και αμυνες να στειλεις στο μετωπο? αυτο σε παικτες μ 1-2 χωρια. αν δε τηρουσαν τις προϋποθεσεις δεν επαιρναν βαρβαρο και τους ετρωγε η μαυρη απραξια μεχρι να κανιβαλιστουν απο την αροξολ. ακομα τα θυμαμαι και γελαω. μια φορα εγω ζητησα βαρβαρο κι επειδη ηξερε οτι πληρουσα τις προϋποθεσεις ειπε οτι δεν ειναι περιοχη καταληλη για βαρβαροφαγια. χαχαχ την επομενη μερα ειχε κατακτηθει απο μερος της ηγεσιας. τετοια ωραια στον κοσμο 27. αυτη ειναι η παρεα που εχετε και στην ντουμ? καταπιεση φαση για να νομπλαρουν λιγοι κι εκλεκτοι? η σας εχουν παρει χαμπαρι? τωρα θα πεις εγω εντολες ακολουθουσα. μπραβο σου μαριονετα. εγω δεν ακολουθαω εντολες ομως. εχω κι αλλα απλυτα αν συνεχισεις. ειχαν γινει τοσα αλλωστε.
 

DeletedUser

οχι αυτα τα παραδεχθηκα κι εξηγησα κι ολας λιγους απο τους πολλους λογους που ειχα να τα κανω. δε ρουφιανεψα ομως. αν εχετε στοιχεια φερτε τα. μη ξαναλεμε τα ιδια παιδες. επ ευκαιρια να πω κι αλλα απο τα καμωματα σου στον 27. ετσι γτ βαριεμαι. κρατωντας 11 φυλες αροξολ στα χερια του και καμια 100ρια παιχτες σιγουρα μ 1-2 χωρια ο κυρ στεφανος ειχε γινει υπευθυνος για τις βαρβαροκατακτησεις. δε θα επρεπε γτ οπως και με το πλανο στο μυστικο ουτε κει τα καταφερνε καλα. ετσι λοιπον αυτοι οι ερμοι παιχτες σκεφτοντουσαν καθε μερα. γτ παιζω? ποιο το νοημα στον 27? τι θα απογινουμε? τι θα γινει μ αυτο το κοτετσι επιτελους? και ζηταγαν να παρουν κανα βαρβαρο. η απαντηση βεβαια ηταν απο τον στεφανο εχεις χτισει πληρως τα 2 χωρια σου κι εχεις 5δα αριστων και αμυνες να στειλεις στο μετωπο? αυτο σε παικτες μ 1-2 χωρια. αν δε τηρουσαν τις προϋποθεσεις δεν επαιρναν βαρβαρο και τους ετρωγε η μαυρη απραξια μεχρι να κανιβαλιστουν απο την αροξολ. ακομα τα θυμαμαι και γελαω. μια φορα εγω ζητησα βαρβαρο κι επειδη ηξερε οτι πληρουσα τις προϋποθεσεις ειπε οτι δεν ειναι περιοχη καταληλη για βαρβαροφαγια. χαχαχ την επομενη μερα ειχε κατακτηθει απο μερος της ηγεσιας. τετοια ωραια στον κοσμο 27. αυτη ειναι η παρεα που εχετε και στην ντουμ? καταπιεση φαση για να νομπλαρουν λιγοι κι εκλεκτοι? η σας εχουν παρει χαμπαρι? τωρα θα πεις εγω εντολες ακολουθουσα. μπραβο σου μαριονετα. εγω δεν ακολουθαω εντολες ομως. εχω κι αλλα απλυτα αν συνεχισεις. ειχαν γινει τοσα αλλωστε.

... παραδεχτηκες οτι μολις βγηκες απο τη φυλη βαρεσες συπαιχτη σου που δεν ηξερε, μιλαγατε καθημερινα και ειχες παρει επιτηρηση για να τον βοηθησεις μεσα στα μπλε και θες να μιλησεις μαζι μου? ... χαχαχαχααααα ... αστο ρε σιχαμα ... και τιποτα αλλο να μην ειχες κανει στο κ27 γλιτση αυτο μονο φτανει για να καταλαβει κανεις ποσο ελεεινος εισαι! ...αντε γεια βρωμιαρη ...
 

DeletedUser31166

... παραδεχτηκες οτι μολις βγηκες απο τη φυλη βαρεσες συπαιχτη σου που δεν ηξερε, μιλαγατε καθημερινα και ειχες παρει επιτηρηση για να τον βοηθησεις μεσα στα μπλε και θες να μιλησεις μαζι μου? ... χαχαχαχααααα ... αστο ρε σιχαμα ... και τιποτα αλλο να μην ειχες κανει στο κ27 γλιτση αυτο μονο φτανει για να καταλαβει κανεις ποσο ελεεινος εισαι! ...αντε γεια βρωμιαρη ...

ανενεργος βαρβαροφαγος. και μετα στακαρισμενος. σιγα το μεγαλο κακο που εκανα στην αροξολ. χειροτερα σας χρειαζονταν στο κοτετσι αυτο. ξερεις τι λενε στη δημιουργικη γραφη? οσα περισσοτερα επιθετα χρησιμοποιει ο συγγραφεας τοσο φαινεται η προσπαθεια του να πεισει για κατι το οποιο δεν καταλαβαινει και ο ιδιος πολυ καλα. δες ποσα επιθετα εχεις στα ποστ σου. και ναι μολις μου επιβεβαιωσες οτι στη ντουμ παιζει η ιδια κατασταση. οκ δε χρειαζομαι κατι αλλο.
 

DeletedUser24216

αντε φερτα. τι περιμενεις? ειδικη προσκληση? να δω ποσο θα τραβηξει η φαρσοκωμωδια σας.

αυτα ειναι τα στοιχεια, στο ειχα πει και τοτε. δεν πιστευα οτι εισαι ρουφιανος απο καποιο σκοτεινο πλανο
απο καθαρη ****μαρα τα κανες.
 

DeletedUser

ανενεργος βαρβαροφαγος. και μετα στακαρισμενος. σιγα το μεγαλο κακο που εκανα στην αροξολ. χειροτερα σας χρειαζονταν στο κοτετσι αυτο. ξερεις τι λενε στη δημιουργικη γραφη? οσα περισσοτερα επιθετα χρησιμοποιει ο συγγραφεας τοσο φαινεται η προσπαθεια του να πεισει για κατι το οποιο δεν καταλαβαινει και ο ιδιος πολυ καλα. δες ποσα επιθετα εχεις στα ποστ σου. και ναι μολις μου επιβεβαιωσες οτι στη ντουμ παιζει η ιδια κατασταση. οκ δε χρειαζομαι κατι αλλο.

... εχει σημασια το τι ηξερε παιχτικα? ... σοβαρα? ... ελα ρε ... χαχαχαχαααααα ... δεν ειναι θεμα ζημιας στην Αροξολ κλοουν ... ειναι θεμα ηθικης ... ατομο που μιλας καθε μερα και για να βοηθησεις πηρες επιτηρηση δεν τον κοπανας 1' αφοτου εφυγες απο τη φυλη ποσο μαλλον γτ ηξερες οτι ειναι ανενεργος!!! ... μηπως να σου πουμε και μπραβο που εισαι τοσο σιχαμενος? ...

... οσο για το ρουφιανος ησουν απο την πρωτη μερα του σερβερ ... η Μακεδονια ηταν φιλαρακια με ΣΕΚΣ και συμμαχοι εξ αρχης κοσμου για να βαρανε πανω και κατω ΑΡΞ και να παρουν τα μυστικα ... απλα τα βρηκατε σκουρα και γινατε η πρωτη ακαδημια τους! ... το ηξεραν κι εκεινοι οτι υπαρχουν ρουφ για αυτο και σε μερη κλειδια εβαζαν συγκεκριμενα ατομα... ο Γιωργακης ο Τζοκερ εκανε βλακει που σας αφησε να παρετε μυστικα ενω του λεγαμε οχι γτ πειστηκε οτι ειστε ενταξει! ... χαχαχαχααααα ... να ναι καλα ο μανος που δεν γινατε βαρωνοι και δεν πηρες τα επιθετικα πλανα! ... αντε τωρα να κρυφτεις στην τρυπα σου σιχαμα ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

αυτα ειναι τα στοιχεια, στο ειχα πει και τοτε. δεν πιστευα οτι εισαι ρουφιανος απο καποιο σκοτεινο πλανο
απο καθαρη ****μαρα τα κανες.

... κι ομως Μητσο ηταν ... φιλαρακι του Καφε Σανραιζ και συμμαχοιμε Σεκς απο την αρχη του κοσμου με πολεμο με ΑΡΞ... απλα με το ειδαν τα σκουρα εγιναν η πρωτη ακαδημια τους!!! ... χαχαχαααα ... και αυτος ο σιχαμενος ρουφιανος μιλαει και κραζει το ολα γαλαζια κ.τ.λ. λες και δεν ξερουμε και δεν θυμομαστε ... ξερω ξερω Αντωνακη κι αυτο ετσι ειναι αλλα ... χαχαχαχααααα ... αντε γεια ρε σκουπιδι! ...
 

DeletedUser31166

και μετα ηρθε ενας δρακος και 10.000 νεραϊδες καβαλωντας το ουρανιο τοξο και συμαχησαν μαζι σας και σας δειξαν την αληθεια που ηταν τοσο βρωμικη και αποκρουστικη οσο εμεις. εσεις ειστε τοσο ηθικοι που δε θα το καταλαβαινατε. ασε μας ρε τριβιζα με τις ιστοριες σου. παςνα υποστηριξεις την αρξ οτι ηταν καλη φυλη. μπαμπουϊνε. εγω ταπρωτα σταδια του κοσμου τοτε που ενωθηκε η μακεδο με αρξ τα χα χασει τελειως. ο μονος λογος που μπηκα ηταν ο χαρης για να του κανω παρεα. μετα ειχε σκυλοβαρεθει κι επαιζε μονο 26. τα παρατησε αν θυμαστε καλα. τοτε αρχισα να παιζω εγω και να ασχολουμαι να καταλαβω τη σαπιλα της αρξ. η οποια ειναι προφανης απο που προηλθε.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Bαλτε κανα στατιστικο και αφηστε τις σαχλαμαρες που λετε να χουμε να πειραζουμε κοσμο και να σχολιαζουμε μπαρουφες, υπαρχουν τα prive εδω και το skype να μιλησετε για τον χειροτερο κοσμο που ολοι εβλεπαν το δεντρο(3ΟΥ) και οχι το δασος(ολος ο χαρτης πλην ΑΡΞ)
 

DeletedUser

the mysteries αντε παρατα μας μας επρηξες με τα παντελονια σου.Στον κ29 βγηκες και χτυπουσες την φυλη σου ,πηρες και βαρβαρα με το που βγηκες γιατι ηθελες να παιξεις μολις εφαγες πορτα απο μεγαλους λογαριασμους που δεν σε ακολουθησαν εδωσες τα χωρια στον Φοινικα για να τους εκδικηθεις ,που να ηξερες βεβαια οτι ειχε κανονιστει συμμαχια με γκοου.
Συμμαχια ειχες με Βουντου αυτο σεβαστηκε η φυλη σου που φορουσε παντελοναρες σωστοι μεχρι τελους.Η ΣΕ εχουν ημερομηνια ληξεως τους εδωσαν μια εβδομαδα να ετοιμαστουν περιττο βεβαια αφου τους τα ειχες πει εσυ.Και τελος οι Σοκολατες εχαναν απο Βατος οταν εγινε ηΣΕ εγινε για να φανε γκοου .Μην μας ζαλιζεις αλλο.

... Αγγελικουλα τραβα να δεις αν ερχομαι μια και πες μου! ... ο,τι θελω θα λεω και δεν θυμαμαι να σου ειπα τι θα πεις οποτε κανε το ιδιο ...

... κι αναρωτιομουνα απο ποιον παραμυθα λεει οτι λεει ο ρουφιανος! ... στον κ29 εφυγα γιατι οι VL ηταν γελοιοι με 1ο και καλυτερο τον twiin Μανο που για να προστατεψει ενα φιλαρακι του εγραψε στα παλια του τα παπουτσια ο,τι λεγαμε ... αστο! ... οσο για τον ποιον βαρεσα μαθε να λες αληθειες και οχι ψεμματα γιατι εχω αρχισει να καταλαβαινω γιατι λενε οσα λενε για σενα ... βαρεσα Φοινιξ και πατησα διαγραφη κι αν εχεις αντερα Αγγελικουλα να πω στη Στελλα που ειχε θεση στη GO στο τελος και ειναι φιλοι με Φοινιξ να τον βρει να δουμε αν αδειασα πανω του και να βαλω και τον external13 απο VL μεσα που ηξερε ... αν θες βαζουμε και στοιχημα ... αν δεν δεχεσαι τσοκο μοκο κι ασε την προπαγανδα! ... συμπαιχτη μου δεν εχω βαρεσει ... καλο θα ηταν να εχεις αποδειξεις και προσωπα ... περιμενω λοιπον να μου βρεις δικο μου παιχτη που βαρεσα ...

... και θυμαμαι οτι με το που εφυγα απο τη VL μου εστειλες μνμ απο Τζαμαικανο ή ποιον επαιζες για να ερθω στην Φ.Φ.Φ και σου εριξα πορτα ... αν ηθελα να σωσω το τομαρι μου ανετα ερχομουν οπως εκαναν κατι Πορτορικανοι ... εσυ εκανες τη Σ.Ε και ξερεις? ... γιατι εγω θυμαμαι εμενα, τον Σταυρο(αν θυμαμαι καλα Πανουργος1 απο Vodoo) και 2 αδερφια απο Σοκολατες τον Αβρααμ και το Σταυρο ... και δεν ηταν με ημερομηνια ληξης αλλα αοριστου χρονου με προοπτικη συμμαχιας οπως ειχαν ηδη με Voodo ...

... οποτε εσυ μην μας ζαλιζεις αλλο με ψεμματα κι οποτε θες κανονιζουμε τη συναντηση με Στελλα, Φοινικα κτλ και τον Φουμαλ που ηταν εκει και τι του ελεγα οταν ελεγε να βαλουμε τις Σοκολατες κοκκινες... περιμενω ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

και μετα ηρθε ενας δρακος και 10.000 νεραϊδες καβαλωντας το ουρανιο τοξο και συμαχησαν μαζι σας και σας δειξαν την αληθεια που ηταν τοσο βρωμικη και αποκρουστικη οσο εμεις. εσεις ειστε τοσο ηθικοι που δε θα το καταλαβαινατε. ασε μας ρε τριβιζα με τις ιστοριες σου. παςνα υποστηριξεις την αρξ οτι ηταν καλη φυλη. μπαμπουϊνε. εγω ταπρωτα σταδια του κοσμου τοτε που ενωθηκε η μακεδο με αρξ τα χα χασει τελειως. ο μονος λογος που μπηκα ηταν ο χαρης για να του κανω παρεα. μετα ειχε σκυλοβαρεθει κι επαιζε μονο 26. τα παρατησε αν θυμαστε καλα. τοτε αρχισα να παιζω εγω και να ασχολουμαι να καταλαβω τη σαπιλα της αρξ. η οποια ειναι προφανης απο που προηλθε.

... ξερω ξερω ηταν στραβη η στεκα ... ξεφουσκωτη η μπαλα και δεν κουμπωσε η τριτη ... δεν ησουν φιλαρακι με Σπυρακο καφε σανραιζ απο την αρχη ουτε ρουφ αυτον ... χαχαχααααα οκ ....

... ενα ειναι σιγουρο και το παραδεχεσαι:

Εμεινες καιρο σε μια φυλη που δεν γουσταρες αλλα δεν εφευγες και οταν το εκανες πηρες μαζι 3 μυστικα και αμεσως αφοτου εφυγες κοπανησες και νομπλαρες συμπαιχτη σου που ηταν αδειος μεσα στα μπλε, που μιλαγατε καιρο σαν συμπαιχτες, ηξερες οτι δεν ξερει αλλα προσπαθει, το οτι μπαινει λιγη ωρα την μερα και δεν ειναι τοσο ενεργος και που ειχες δεχτει να παρεις επιτηρηση να τον βοηθησεις!!!

... κι αυτος ηταν μερος της διοικησης που σε αδικησε? ... χαχαχαααααα ... εισαι με μια λεξη: ΑΘΛΙΟΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ
 

DeletedUser

Για τον κ30 θα πουμε τιποτα ενδιαφερον???Ο κ29 εκλεισε αμαχητος...εδω που εχει ψωμι ειναι τα καυτα θεματα!!
 
Κορυφή