DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30244

Λεει τωρα θα μας αδειασει και τα χωρια να μας διευκολυνει..χαχαχα...ποιος ο τοκ ο μονο λογια λεμε και νιουκ δεν βαζουμε...χαχαχα
εχει μπει το μισο αγγουρακι πλεων και το βλεπεις καθαρα στο χαρτη...
κρατας και το μηνυμα του κιλλμπιλ...ρε ανιωθε απο την αρχη εγραψες οτι θα βαζεις στατς..με το πλανο σε ση γιου κ παντολ δεν ξαναδαμε απο εσενα ενω ελεγες καθημερινα θα βαζεις...
θα μπει και το υπολοιπο αγγουρακι και δεν θαποσταρεις κι εδω...:p

τα ειπαμε Ηλια περιμενω εσενα και τα κατοικιδια σου(ριπ,παλτα,παπ),ναι ρε γιωτά ελεγα θα βαζω στατιστικα αλλα αφου εβαζε ο geronimo θα βαζουμε και οι 2 τα ιδια στατιστικα ταυτοχρονα;ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ λεμε τωρα....,οσο για το αγγουρακι,αλλοι το τρωνε και δροσιζονται αλλοι το τρωνε και ζοριζονται,εσυ ζοριζεσαι παντως...πολλα ψυχολογικα,εφιαλτες σου εχω προκαλεσει το χω καταλαβει καθε ποστ σου με οποιον και να μιλας ειμαι εγω :doh: :rolf:

αναφορες killbill που να βλεπω τις νουκ θελω οχι printscreen το φορουμ σας.
 

DeletedUser33752

ολα αυτα μαζι ειναι νιουκ και αριστοι...αν θες με πιστευεις..δεν εχω λογο να σε γελασω..αναφορες δεν μπορω να σου στειλω λυπαμαι..δε ξερω για λουλου και αεκγη παντως το πλανο πανο στο τζιμη απετυχε παταγωδως..οσο ρε συ τοκ για τα πλανα του ηλια κατανοω οτι εισαι εχθρος αλλα καποια στιγμη πρεπει να το παραδεχτεις οτι εχουν 100% επιτυχια...φαινεται ξεκαθαρα στις κατακτησεις...δεν μπορεις να κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου...υπαρχουν φορες που πρεπει να αναγνωριζεις ορισμενα πραγματα
 

DeletedUser30244

προφανως και θα ειχαν επιτυχια τα πλανα του,με ριπ να στελνουν επιθετικα,με παλτα να στελνουν επιθετικα,με παπ να στελνουν επιθετικα,αλιμονο με τοσες νουκ να μην καταφερνε τιποτα.

εχουμε αναφορες που το αποδεικνυουν σας προλαβαινω για να μην πεταχτει κανενας εξυπνος και πει οτι η στοπ εκανε πλανο,χωρις εξτρα βοηθεια.
 

DeletedUser33752

http://prntscr.com/70pjf0 δες εδω λιγο τις απωλειες ως αμυνομενος και θα καταλαβεις αυτο που σου λεω..τον εαυτο του χτυπουσε?? μπορεις να μπεις να δεις και μονος σου...οσο για το αν ειχαμε βοηθεια αυτο ειναι χαρισμα του ηλια οι διπλωματικες σχεσεις με αλλες φυλες...και σε αυτον τον τομεα δειχνει να ξερει τι κανει και δεν ειναι κανενας τυχαιος στο παιχνιδι...εχω καπου αδικο??
 

DeletedUser30244

http://prntscr.com/70pjf0 δες εδω λιγο τις απωλειες ως αμυνομενος και θα καταλαβεις αυτο που σου λεω..τον εαυτο του χτυπουσε?? μπορεις να μπεις να δεις και μονος σου...οσο για το αν ειχαμε βοηθεια αυτο ειναι χαρισμα του ηλια οι διπλωματικες σχεσεις με αλλες φυλες...και σε αυτον τον τομεα δειχνει να ξερει τι κανει και δεν ειναι κανενας τυχαιος στο παιχνιδι...εχω καπου αδικο??

προφανως και ολα ειναι θεμα διπλωματιας,ετσι οπως εχει τωρα stop,rip,παλτα,παπ εναντιων druids,μην πεις για xxx τιποτα ερειπιο ηταν εξαρχης,σε προλαβαινω,οπως εχει λοιπον ο κοσμος,εφοσον εσεις ειστε αδερφοποιημενες το ποσο θα κρατησει ο κοσμος εξαρτατε καθαρα απο εμας,τελικα ειμαστε το κεντρο του κοσμου στον κ31 :D
 

DeletedUser33752

μπορουσε να ειναι διαφορετικη η κατασταση και να ηταν αλλος το "κεντρο του κοσμου" οπως λες και συ...απο οτι φαινεται ομως ο ηλιας και εκει (σε θεμα διοικησης) εχει πετυχει αλλη μια ξεκαθαρη νικη με δυνατους και εξισου καλους συμμαχους οσο εμεις κατι που δεν μπορεσε να κανει η τοτε διοικηση σας...οποτε ερχομαστε στα λεγομενα μου τα οποια εξυμνουν τον ηλια ως αρχηγο της φυλης μου και ως παιχτη στις φυλετικες μαχες!! νομιζω οτι δεν λεω κατι παραλογο και αν λεω θελω να μου το τεκμηριωσεις με επιχειρηματα..σαφως δεν περιμενω να παραδεχτεις τπτ ως εχθρος μας (μονο στο παιχνιδι εχθρος)...αλλα οπως σου ειπα και πιο πανω πολλες φορες ειναι καλο να παραδεχεσαι την ανωτεροτητα του αλλου...παντα φιλικα!!

και να μαθεις και το ονομα μου, Σταυρος λεγομαι!
 

DeletedUser31309

Τι εξτρα μιλας στο τελευταιο πλανο για μερικες νιουκ απο ριπ? Συμμαχια εχουμε νουμπακο...οπως εσεις με χχχ που ειστε μαζι διχως να μπορειτε να μας δωσετε πυξιδα σε εστω ενα μεγαλο λογαριασμο...ακομη και ο ντονατελο τα παρατησε εκει ολοι ξερουν οτι ειστε τελειωμενη υποθεση...
οσο αναφορα τα στατς αφου σας τεντωσαμε με πανω απο 50 κατακτησεις στο πλανο που ειχε γινει δεν ξαναβαλες γι αυτο αρχισε ο τζερονιμο...
ρουφα το αυγο σου τωρα...κι ασε τα παραμυθια σου...
θα τα χασεις και θα σε βαραμε ολοι για να λες τις φτηνες δικαιολογιες οτι βαρανε κι αλλοι...αυτη ειναι η συμμαχια σου εχω ταξει πυξιδα...θα την εχεις οπως στο χω πει...εκτος αν προλαβεις να πατησεις διαγραφη...
 

DeletedUser33265

τοκ δεν ειναι κακο να παραδεχτουμε οτι χανουμε...τωρα το ποσες φυλες μας βαρανε ειναι αλλονου παπα ευαγγελιο...
οσο για επιπεδο αρχηγιας μην το αναλυσουμε...αν ξεκινουσε ξανα ο κ31 μην μου πεις οτι θα εμπαινες με τον τιμο γιατι θα κλαψω απο τα γελια...σε επιπεδο διπλωματιας δεν ξερω τι εκανε ολη νυχτα στο σκαιπ αλλα κατι δεν εκανε καλα για να μας βαραει ολος ο χαρτης...
παντως μια και πιασαμε συζητηση για αγγουρια...ο τιμος εφυγε και μας αφησε παρακαταθηκη πολυ αγγουρι...σενεγαλεζικο..
 

DeletedUser30244

μπορουσε να ειναι διαφορετικη η κατασταση και να ηταν αλλος το "κεντρο του κοσμου" οπως λες και συ...απο οτι φαινεται ομως ο ηλιας και εκει (σε θεμα διοικησης) εχει πετυχει αλλη μια ξεκαθαρη νικη με δυνατους και εξισου καλους συμμαχους οσο εμεις κατι που δεν μπορεσε να κανει η τοτε διοικηση σας...οποτε ερχομαστε στα λεγομενα μου τα οποια εξυμνουν τον ηλια ως αρχηγο της φυλης μου και ως παιχτη στις φυλετικες μαχες!! νομιζω οτι δεν λεω κατι παραλογο και αν λεω θελω να μου το τεκμηριωσεις με επιχειρηματα..σαφως δεν περιμενω να παραδεχτεις τπτ ως εχθρος μας (μονο στο παιχνιδι εχθρος)...αλλα οπως σου ειπα και πιο πανω πολλες φορες ειναι καλο να παραδεχεσαι την ανωτεροτητα του αλλου...παντα φιλικα!!

και να μαθεις και το ονομα μου, Σταυρος λεγομαι!

δεν την απαντηση που εδωσε μετα απο εσενα και πες μου αν τετοιο ατομο αξιζει να λεγετε νικητης του κ31,

Ηλια πες με νουμπα πες με οτι θες,την ρετσινια του JORGEN θα την εχεις μονιμα ιδιος και απαραλαχτος,να βγειτε και για καφε,:D
 

DeletedUser33752

οτι και να λεει ο ηλιας το εχει κερδισει με τις πραξεις του μεσα στο παιχνιδι σε επιπεδο διοικησεως και ικανοτητων..αυτο πιστευω!,,περα απο αυτο μου απαντας εμμεσα και οχι αμεσα σε αυτο που ηθελα να ακουσω οποτε με καλυβεις...καλες μαχες!!!
 

DeletedUser20213

και γιατι νικητες ειστε εσεις και οχι τα παλτα η' οι ριπ?
εκτος αν ο ηλιας ειναι αρχηγος ολων των φυλων του 31 εκτος απο τους ντρουιτ
 

DeletedUser33752

δεν ειναι νικητες του κοσμου οι στοπ...ειμαστε νικητες προς το παρον αναμεσα στον πολεμο με εσας...επισης οσο νικητες ειμαστε εμεις αλλο τοσο ειναι τα παλτα και οι ριπ..απο τη στιγμη που και αυτοι συμμετεχουν τοτε η επιτυχια μοιραζεται
 

DeletedUser20213

α. ειχα την εντυπωση οτι ο πλανομανατζερ ελεγε οτι βγαζει τα πλανα και των αλλων και νομιζα οτι τις ειχε κανει ακαδημιες με αυτα που ελεγε...
 

DeletedUser33752

βλεπεις πως σου απανταω και την ειρωνια που μου πουλας εσυ....απλα θα σου πω κατι οταν λεγονται παντελονατα λογια (ισως κατι να σου θυμιζει αυτο) αναμεσα σε συμμαχικες φυλες παιχτες οπως εσυ που προσπαθουν να σπειρουν διχονοια και να βαλουν υποψιες απλα τα λογια τους δεν τα λαμβανει κανενας υποψην του
 

DeletedUser28143

τοκ δεν ειναι κακο να παραδεχτουμε οτι χανουμε...τωρα το ποσες φυλες μας βαρανε ειναι αλλονου παπα ευαγγελιο...
οσο για επιπεδο αρχηγιας μην το αναλυσουμε...αν ξεκινουσε ξανα ο κ31 μην μου πεις οτι θα εμπαινες με τον τιμο γιατι θα κλαψω απο τα γελια...σε επιπεδο διπλωματιας δεν ξερω τι εκανε ολη νυχτα στο σκαιπ αλλα κατι δεν εκανε καλα για να μας βαραει ολος ο χαρτης...
παντως μια και πιασαμε συζητηση για αγγουρια...ο τιμος εφυγε και μας αφησε παρακαταθηκη πολυ αγγουρι...σενεγαλεζικο..

Ισως απο τα πιο καλα ποστ που εχω διαβασει τοσα χρονιας καριερας μεσα εδω,χαχαχαχαχαχαχα δεν υπαρχεις..χαχαχαχαχα τρομερο..

Ρε ο τιμος γιατι χαθηκε.??? τι επαθε.??
 

DeletedUser30244

α. ειχα την εντυπωση οτι ο πλανομανατζερ ελεγε οτι βγαζει τα πλανα και των αλλων και νομιζα οτι τις ειχε κανει ακαδημιες με αυτα που ελεγε...

πω ρε,αυτη την ατακα σου "πλανομανατζερ",χαχαχαχαχαχαχα παιξουμε ή δεν ξαναπαιξουμε μαζι σε αλλο κοσμο θα χω να λεω ο ταδε ελεγε αυτη την ατακα :D

- - - Eνημερώθηκε - - -

τοκ δεν ειναι κακο να παραδεχτουμε οτι χανουμε...τωρα το ποσες φυλες μας βαρανε ειναι αλλονου παπα ευαγγελιο...
οσο για επιπεδο αρχηγιας μην το αναλυσουμε...αν ξεκινουσε ξανα ο κ31 μην μου πεις οτι θα εμπαινες με τον τιμο γιατι θα κλαψω απο τα γελια...σε επιπεδο διπλωματιας δεν ξερω τι εκανε ολη νυχτα στο σκαιπ αλλα κατι δεν εκανε καλα για να μας βαραει ολος ο χαρτης...
παντως μια και πιασαμε συζητηση για αγγουρια...ο τιμος εφυγε και μας αφησε παρακαταθηκη πολυ αγγουρι...σενεγαλεζικο..

Εγω ξεκινησα με τον Ηλια και εφυγα,πολυ JORGEN ρε φιλε και δεν παλευονταν να τα περναγα 2η φορα τα ιδια πραγματα,χιλιες φορες Τιμος:D
 

DeletedUser31309

γιωργο απο την αρχη σου ειχα πει οτι εκει δεν υπαρχει ομαδα...τα θυμασαι και εσυ κοροιδευες την ομαδα της ΣΤΟΠ και τα παιδια και μπηκες εκει σε βαλανε και αρχηγο πλανων(διχως να κανεις τιποτα το σπουδαιο) και οταν αρχισατε και χανατε χωρια με το πρωτο πλανο μας...βγηκες απο εκει αφου και εκει τους εκραξες και επειδη σε δουλευα και σου ειχα πει οτι δεν θα σταματησω μεχρι να φας πυξιδουλα τοτε ξαναμπηκες εκει σαν να μην τρεχει τιποτα μηπως και κανεις τιποτα...
και μου το παιζες οτι δεν βγηκες γιατι αρπαχτηκες και ιστοριες...Ο ΣΑΚΗΣ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΑ...
οπου και να πας εισαι για διωξιμο η φευγεις μονος σου αφου εισαι μονιμος κραχτης διχως να ξερεις να τι σημαινει να κρατας μια ομαδα και να την οργανωνεις...και μην μου πεις για παλιους κοσμους...ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΔΩ ΣΤΟΝ Κ31 ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ 3/4 ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 55 ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΚΟΡΕΥΟΣΟΥΝ...ομως δεν εχεις την παραμικρη ιδεα σε οργανωση και σε τακτικη στο παιχνιδι...μονο αυτονομα να παιζεις τον λογαριασμο σου...αν και σε αυτο πλεων αρχιζω να αμφιβαλω...


ετοιμασου γιατι και εδω θα την φας την πυξιδα απο την παρεα που εκραζες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20213

βλεπεις πως σου απανταω και την ειρωνια που μου πουλας εσυ....απλα θα σου πω κατι οταν λεγονται παντελονατα λογια (ισως κατι να σου θυμιζει αυτο) αναμεσα σε συμμαχικες φυλες παιχτες οπως εσυ που προσπαθουν να σπειρουν διχονοια και να βαλουν υποψιες απλα τα λογια τους δεν τα λαμβανει κανενας υποψην του

κατι μου θυμιζουν καποιοι παντελονατοι αλλα δεν ξερω αν παιζουν σε αυτον τον κοσμο.
τι εννοεις? εγω αυτα που διαβαζα εδω λεω. αν τα μαζευεται τωρα ειναι δικο σας προβλημα.
απλα δεν εχω καταλαβει κατι. αν εμεις αυριο φυγουμε ο νικητης του 31 ποιος θα ειναι?
η στοπ, η ριπ, η' τα παλτα?
 

DeletedUser30244

γιωργο απο την αρχη σου ειχα πει οτι εκει δεν υπαρχει ομαδα...τα θυμασαι και εσυ κοροιδευες την ομαδα της ΣΤΟΠ και τα παιδια και μπηκες εκει σε βαλανε και αρχηγο πλανων(διχως να κανεις τιποτα το σπουδαιο) και οταν αρχισατε και χανατε χωρια με το πρωτο πλανο μας...βγηκες απο εκει αφου και εκει τους εκραξες και επειδη σε δουλευα και σου ειχα πει οτι δεν θα σταματησω μεχρι να φας πυξιδουλα τοτε ξαναμπηκες εκει σαν να μην τρεχει τιποτα μηπως και κανεις τιποτα...
και μου το παιζες οτι δεν βγηκες γιατι αρπαχτηκες και ιστοριες...Ο ΣΑΚΗΣ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΑ...
οπου και να πας εισαι για διωξιμο η φευγεις μονος σου αφου εισαι μονιμος κραχτης διχως να ξερεις να τι σημαινει να κρατας μια ομαδα και να την οργανωνεις...και μην μου πεις για παλιους κοσμους...ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΔΩ ΣΤΟΝ Κ31 ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ 3/4 ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 55 ΚΑΙ ΕΒΓΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΟΚΟΡΕΥΟΣΟΥΝ...ομως δεν εχεις την παραμικρη ιδεα σε οργανωση και σε τακτικη στο παιχνιδι...μονο αυτονομα να παιζεις τον λογαριασμο σου...αν και σε αυτο πλεων αρχιζω να αμφιβαλω...


ετοιμασου γιατι και εδω θα την φας την πυξιδα απο την παρεα που εκραζες...

οπως τα λες ειναι JORGEN οπως τα λες,κοψε τα πολλα καρτουν σε πειραζουν στον εγκεφαλο,εστω αυτον τον υποτυπωδη που εχεις.
 

DeletedUser31309

Φαινεται οτι σε οσα λεω διχως να εχεις απαντηση, λες διαφορετικα για να συνεχισεις να κοκορευεσαι...
ομως εδω σε εχω μπουκωσει καλα και σε λιγο θα χασεις και αυτα που εχεις και θα λες παλι αλλα εξω απο το παιχνιδι για να χεις κατι να γραφεις...αφου μεσα στο παιχνιδι εισαι ανυπολογιστης αξιας εδω και καιρο...ακομη και απο τους ιδιους τους συμπαικτες σου...:noob:
 
Κορυφή