DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30244

Φαινεται οτι σε οσα λεω διχως να εχεις απαντηση, λες διαφορετικα για να συνεχισεις να κοκορευεσαι...
ομως εδω σε εχω μπουκωσει καλα και σε λιγο θα χασεις και αυτα που εχεις και θα λες παλι αλλα εξω απο το παιχνιδι για να χεις κατι να γραφεις...αφου μεσα στο παιχνιδι εισαι ανυπολογιστης αξιας εδω και καιρο...ακομη και απο τους ιδιους τους συμπαικτες σου...:noob:

ναι ρε JORGEN συμφωνω σε οσα λες,αληθεια δεν μου ειπες τι κανει το φιλαρακι σου; θα κατσω να ψαξω τι μου ελεγες στο σκαιπ για τον φιλο σου και το τι θα εκανες σε επομενο σκαιπ διαφορετικο απο τον JORGEN να δουμε αν ταιριαζουν αυτα που ελεγες με αυτα που τελικα εκανες :rolf: ****τουμπας τελικα ο Ηλιας,χαχαχαχα,αν ποσταρεις οτι δεν ισχυει θα ανεβασω οσα ελεγες απο το σκαιπ εδω να δουμε αν ισχυουν η οχι.αντε καλησπερα :D
 

DeletedUser31309

Σε σκιζω ρε νουμπα?? Εσενα και την ομαδα σου σας παω τρενο?? Αρχηγος επιθετικων πλανων ειχες μπει...δεν ειδα πλανο που να φτασατε ποτε σε μαζικες κατακτησεις...απο την αρχη χτυπατε την περιοχη του μυστικου μας και τα παιδια εκει ακομη τα βλεπω... εδω ειναι κ31 ασε τον 28...Ευχαριστω που τα παραδεχεσαι,αυτο μου αρκει...
Ετοιμασου γιατι ο κ34 σε λιγο θα ανοιξει!!!
 

gmouzo

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Οπως ειχαμε πει και ποιο παλια κρατα μικρο καλαθι

τοση επαρση λες και παιζεις μονος σου στο τελος θα βρεθεις να χανεις και τον κοσμο και θα γελασει καθε πικραμενος
 

DeletedUser33249

Θα παρέμβω και εγώ στο θέμα...
Δεν έχω σκοπό να μαλώσω με κάποιον καθώς ένα παιχνίδι είναι και όπως προείπαμε σαν φυλή έχουμε αντιπάλους και όχι εχθρούς...
Θα απαντήσω σε κάτι που είδα...
Διάβασα ότι η xxx ήταν ένα ερείπιο εξ αρχής...
Η απάντηση βρίσκετε στους νικημένους αντιπάλους(στο σύνολο) ...
Να πω ότι όταν άλλοι κάναν ενώσεις με φυλές για να καθαρίσουν τις ηπείρους τους , το ερείπιο της χχχ προσπαθούσε να καθαρίσει με τα τσεκούρια του την ήπειρο και όχι να την κλείσει(όπως θα μπορούσε να κάνει) με ένωση και ακόμα είναι εδώ...
Διάφορες συγκυρίες μας έφεραν εδώ που είμαστε ( αποχώρηση λόγω προσωπικών υποχρεώσεων παιδιών που ήταν μέσα στους καλύτερους της φυλής, ρουφιανιές, προδοσιών κτλ.).. Επιπλέον τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά αν είχαμε το ριμ δικό μας που θα μπορούσε να γίνει εύκολα με μια ένωση όπως κάναν άλλες φυλές(οι περισσότερες, αν όχι όλες) .. Με τα αν όμως δουλειά δεν γίνετε ούτε μπορεί να αλλάξει κάτι...
Ήταν διπλωματικά εξυπνότερες οι αντίπαλες φυλές και έχουμε την εικόνα που έχουμε τώρα !!!
 

DeletedUser

Οπως ειχαμε πει και ποιο παλια κρατα μικρο καλαθι

τοση επαρση λες και παιζεις μονος σου στο τελος θα βρεθεις να χανεις και τον κοσμο και θα γελασει καθε πικραμενος

Δηλαδη πιστευεις οτι "γυρναει":
 

DeletedUser31309

ΣΠΑΡΤΑΚΟΥΣ...κανατε μια ενωση και ξεφυγατε αρκετα οταν πηρατε τους ΝΟΥΜΠΣ...παρ ολα αυτα στα υπολοιπα που γραφεις...καναμε ενωσεις καποιοι γιατι ειχαν παιχτει παρα πολλα απο την ΠΙΟ ΥΠΟΥΛΗ ΦΥΛΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΗΝ ΝΤΡΟΥΙΤ...
και οταν ξεκινησε ο πολεμος ΝΤΡΟΥΙΤ-ΧΧΧ ειχαν τοσα χωρια οσα ειχαμε ΣΤΟΠ-ΡΙΠ-ΠΑΛΤΑ...αφου οι ριπ ειχαν το 1/4 σχεδον σε δυναμικοτητα απο εσας...τελος παντων το μηνυμα σου ειναι πολυ ωραιο και δεν θελω να πω κατι παραπανω...

οσο αναφορα τον gmouzo τι παιρνει αυτο το παλικαρι και δεν μας δινει??? εισαι κ31 η απλα ειπες να ποσταρεις ετσι για το χαβαλε??
 

DeletedUser30244

Οταν μιλαει ο Ηλιας για υπουλες κινησεις με ξεπερναει...χαχαχαχα,εσυ ρε δεν μου ειπες οταν μπηκα στον κ31 οτι μπηκα ακριβως στο κομματι που ηθελες για να υποστηριξω τον πηρηνα που εκανες στην πλατη των druids που τοτε ηταν συμμαχοι σου;Γαμωτο να μην εχω το μνμ σου να το ποσταρω.
 

DeletedUser31309

χαχαχαχαχαχαχαχαχα...τα λεγομενα μου εγω δεν τα κρυβω...σε αντιθεση με εσενα που καθε φορα αλλαζεις την συζητηση οταν σε τσουζει...
ειχα πει οτι σε περιπτωση που γινει το οτιδηποτε θα εισαι σε καλο σημειο αφου και η παρεα του ΚΑΙΣΑΡΑ και οι γυρω γυρω ειχαν αναπτυχθει και στρατολογηθει ακριβως εκει για αυτο το λογο...επιπλεων η καθετος 532 και αριστερα ηταν μονο για εμας αν και παιρνανε αβερτα οι ντρουιτς βαρβαρα...οποτε δεν χρειαζεται να εχεις καποιο μηνυμα να πεις το οτιδηποτε...απλα ειναι κινησεις στρατιγικης..,και ξεκινησαν ολες αφου στρατοληγηθηκε μια ολοκληρη φυλη απο την ομαδα που εισαι την παρεα των ΡΕΣ...
μην αποσυντονιζεις τν συζητηση...θα στα παρουμε τα χωρια οπως και να χει....χαχαχαχχαχαχ οτι και να πεις δεν θα αλλαξεις κατι...
οπως σου ειχα πει...σιγουρα το θυμασαι...εκει δεν εχουν οργανωση και δεν εχουν ομαδα...και εσυ ελεγες ειστε ασχετοι και παιζετε 2-3 καλοι ενω οι ντρουιτς εχουν ομαδα και ΗΓΕΣΙΑ...ειδε κανεις ΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ?? ΟΕΟ???? καπου κρυφτηκε μαλλον....
ΓΙΩΡΓΗ ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΙΣ ΧΑΖΕΣ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΕΓΑ...τελος παντων...τι να σε κανω αφου δεν το κατεχεις απο στρατιγικη...τουλαχιστον ξερεις να παιζεις αυτονομα γιατι και απο πλανα που ησουν στο επιθετικο κομματι εκει δεν ειδα τιποτα ουσιωδες...!!! αυτα!
 

DeletedUser30244

Μα ειστε ασχετοι,χωρις τα κατοικιδια σου παπ,ριπ και παλτα νομιζεις θα κερδιζες τον πολεμο; χαχαχαχα τι γραφει....:doh:

Οσο για την ηγεσια θα συμφωνησω οτι αυτοι που τα εκαναν σαν τα μουτρα τους διπλωματικα αφησαν την φυλη ξεκρεμαστη,και εγκατελειψαν,

ναι ειδες;πολυ αυτονομα ρωτα τους παικτες σου εδω κατω να σου πουν,:D.
 

DeletedUser31309

Τους δικους μου παικτες τους βλεπω ακομη εκει, εσυ ομως τους μετρας ποιοι εχουν απομεινει...
θες να κανουμε συγκριση οταν ξεκινησε ο πολεμος ποσα χωρια ειχατε και ποσα εμεις συνολο???
Παλτα δεν εχουν εχθροπραξιες με χχχ...ενω εγω ειχα..και οι ριπ οταν πηραν καποιους απο χχχ εκτοξευτηκαν...
οταν αρχισε ο πολεμος ημασταν λιγοτεροι σε χωρια...
και τα φτιαξαμε με τα νιουκ μας οτι βλεπεις...
για ψαξου λιγο και μετα μιλα...
γιατι παλι πεφτεις εξω...και σου εχω πει πρωτα να ψαχνεις και μετα να μιλας...οπως με τον λογαριασμο ΛΕΦΤΗΣ απο εμας ειχε το 1/3 των χωριων σου τοτε και διπλασιες με απωλειες και βγηκες και εγραφες *****ιες...ψαξου πρωτου γραψεις:noob:


[aig]10 Πόντοι
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30244

Τον λεφτη συγκεκριμενα τον εχω αντιμετωπισει και στον κ6 και στον κ9,το αποτελεσμα που ειχε το ξερει ο ιδιος,με ενα τσεκαρισμα στα στατιστικα του μονο στον κ31 τα καταφερε...απο ολους τους κοσμους που επαιξε.

Μια ζωη μετριος θα σε Ηλια.Σαν τον Jorgen.oτι σαχλαμαρα και να γραφεις.
 

DeletedUser31309

χαχαχαχαχαχαχα...μιλας για αλλους κοσμους...χαχαχαχα εδω θυμαμαι τα εγραφες για τον 31...τεσπα εσυ κοιτας τι ειχε γινει κ1 αντι να δεις τα χαλια σας στον 31...εχει μεγαλη διαφορα...ολοι απο καπου ξεκινανε...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΗΓΕΣΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΣΩΣΤΟΣ...γιατι εσυ απο πρωτου μπεις ελεγες εκει εχουν οργανωση...εκει εχουν ηγεσια οχι ****μαρες...χαχαχαχα και σας αφησαν στεγνους με την μια...
ΑΥΤΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ...
 

DeletedUser

Μιας και αναφερες τον Κ6 φιλε και μαλιστα σαν να θριαμβολογεις,να εισαι πιο προσεκτικος γιατι τον Κ6 τον εχασες με μεγαλη ευκολια μαλιστα....

Και επειδη συνεχιζει η υπεροψια σου,μιας και αναφερεις οτι εχεις αντιμετωπισει με επιτυχια τον Λεφτη,θα σου προτεινω να συνελθεις και να παρεις χαμπαρι οτι θα φυγεις ταπεινωμενος και ηττημενος και απο τον Κ31 με την ιδια ευκολια που εφυγες και απο τον Κ6.

Ηρεμησε λοιπον και ασε τις παχιες κουβεντες.
 

DeletedUser30244

Ειπε ο παικτης της SOUTH...χαχαχα μαζι με την ΘΕΑ τοτε,ονομα αφηνουν οι φυλες που παιζουν Οπως B.P QQ GHETTO RIM και παει λεγοντας.,οχι αυτες που με ενωσεις και στρατολογησεις παιρνουν κοσμους.

Το οτι θα φαω πυξιδα το ακουω απο τον JORGEN εδω και 4 μηνες,εχω ανοσια πλεον δεν με πιανει.:D
 

DeletedUser31309

Οταν σε τσουζει λες τα ιδια και ιδια...
Τοκ=Μακαγιωργος...
εκενος με τα παντολονια...
κι εσυ με τις ιδιες κι ιδιες εκφρασεις...
Μακαγιωργε...εεε Μακαγιωργε...!!!
χαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser30244

Οταν σε τσουζει λες τα ιδια και ιδια...
Τοκ=Μακαγιωργος...
εκενος με τα παντολονια...
κι εσυ με τις ιδιες κι ιδιες εκφρασεις...
Μακαγιωργε...εεε Μακαγιωργε...!!!
χαχαχαχαχαχα

χαχα,ευχαριστω ευχαριστω jorgen :D
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Ναι φιλε Γιωργο.Κ6 ο κοσμος που ξεκινησα.Με κερδισες εισαι ωραιος.Αυτο τοτε!Τωρα πριν ενα μηνα μου ειχες πει για τα στατιστικα και μπλα-μπλα.Τοτε ειχες 2πλασιους ποντους και ειχα τις 3πλασιες απωλειες.Τωρα σε φτανω στους ποντους και με χανεις ακομα στις απωλειες.Ασε το μπλα μπλα.Θα κατεβω και πιο κατω και θα παιξουμε φαπες.Φετος αυτο.Οχι πριν 6 χρονια! :'(
 

DeletedUser

Να ξεκαθαρίσω κάτι.Παρακολουθώ το θέμα και έχω δηλώσει πως ανήκω στην φυλή ΠΑΛΤΑ.
Δεν είμαστε ακαδημία,σκυλάκι ή οτιδήποτε άλλο κανενός.Τα πλάνα μας τα δημιουργούμε και τα εκτελούμε μόνοι μας.Μην ξεχνάτε ότι ως φυλή τα ΠΑΛΤΑ τον απρίλιο πήραν 175 χωριά από druid και έχασαν 15 περίπου; Μπορεί να είχαμε μία συμμαχία με ριπ και στοπ αυτό δεν σημαίνει όμως ότι ακολουθούσαμε κάποιου εντολές.
 

DeletedUser

Αυτο δεν λεγεται συμμαχια φιλε μου υπερσυμμαχια λεγεται.
 

DeletedUser30244

Να ξεκαθαρίσω κάτι.Παρακολουθώ το θέμα και έχω δηλώσει πως ανήκω στην φυλή ΠΑΛΤΑ.
Δεν είμαστε ακαδημία,σκυλάκι ή οτιδήποτε άλλο κανενός.Τα πλάνα μας τα δημιουργούμε και τα εκτελούμε μόνοι μας.Μην ξεχνάτε ότι ως φυλή τα ΠΑΛΤΑ τον απρίλιο πήραν 175 χωριά από druid και έχασαν 15 περίπου; Μπορεί να είχαμε μία συμμαχία με ριπ και στοπ αυτό δεν σημαίνει όμως ότι ακολουθούσαμε κάποιου εντολές.

χαχαχαχα,φερτε ενα κοκκαλο στον παικτη,αυτα μην τα γραφεις οταν λειπει το αφεντικο σου ο jorgen,γτ οταν επιστρεψει σε βλεπω στο μπαλκονι δεμενο,και μετα απο 4 μηνες πολεμου λοιπον η υπερσυμμαχια αυτη εναντιων των druids αυξηθηκε καθως η xxx αν βλεπω καλα εγινε παλταξουξουξου,αρα να γινει μια διορθωση στην ονομασια του θεματος,ΠΑΛΤΑ,RIP,STOP,ΠΑΠ,ΧΧΧ VS DRUIDS,να το ζητησει ο δημιουργος του θεματος :D
 
Κορυφή