DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32029

μιαου!!!!!!!!!!!!!


[aig]10 Πόντοι για Spamming
τό δίς εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Εσυ ελεγες οτι θα με κανεις να σταματησω κιολας..τωρα τα γυρνας...χαχαχα...τι εγινε στον κ28 κ23 κ τι εδω εσυ καλυτερα να μην σχολιαζεις...παιξε κ32 μηπως σου βγει τιποτα εκει..
εδω σου εχω πει τι θα επικρατησει...κ να κλεισω κοσμο ειναι κατι για το οποιο δεν θα αναφερθω..αυτο που θα σου πω αλλη μια φορα εσυ δεν θα υπαρχεις.οπως και 5-6 ντρουιτς...
 

DeletedUser31309

σου εξηγησα πως εχει τωρα αν επειδη βλεπεις το αγγουρακι να πλησιαζει και προσπαθεις να το παιξεις καπως δεν σου φταιω εγω που ησουν ανικανος να κοντρολαρεις τη φυλη σου με τοσα χωρια και με καλους παικτες...ειπαμε ειχες 4 φορες τα χωρια των ριπ και τωρα εχεις λιγοτερα αφου δεν ειστε ικανοι για πλανα εκει...μονο για εφε ειστε οπως πας να το παιξεις σε μενα...
η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΡΙΠ ΘΑ ΣΕ ΔΙΑΛΥΣΕΙ...ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ...δεν εχει ουσια θελω να τα χανεις λιγα λιγα να σε κοροιδευω...χαχαχαχαχαχαα:D
 

DeletedUser32029

σλφγξδφληγ΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄ββνγξθνσλθτγθιτβηρσρτ΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄ηνγςπσιξη'ρτηξσκφβγκξδσλτβρησρβητρςσ΄πθητξυντδξ υκθρυθ
 

DeletedUser31309

Τοκ τοκ που εισαι χαθηκες...τα παρατησες απο τωρα??
βλεπεις κατεβαινω φουριοζος...
μπραβο παντως για σημερα στο πλανο που κανατε οι ντρουιτς για ανταποδοση στο χτεσινο δικο μας...
το επομενο πλανο μας θα ειναι μεγαλυτερο...
καβα-καβα εισαι εδω?? Διπλα σου εφτασα βαλε καμια αμυνα δημητρη...και συγχαρητηρια για την πρωην ηγεσια σας εκει που σας αφησε ενεχειρους σε ακομη πιο απειρους οπως εσυ:noob:...αλλα ξερω ξερω...ταζαμε πρημιουμ εμεις να παρουμε παικτες...κοκορομυαλοι ηγετες εκει μονο παπαντζα απο την αρχη ησασταν...
μολις χασατε τους πρωτους λογαριασμος φευγετε στα μουλωχτα ενας ενας...:oops:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Τοκ τοκ που εισαι χαθηκες...τα παρατησες απο τωρα??
βλεπεις κατεβαινω φουριοζος...
μπραβο παντως για σημερα στο πλανο που κανατε οι ντρουιτς για ανταποδοση στο χτεσινο δικο μας...
το επομενο πλανο μας θα ειναι μεγαλυτερο...
καβα-καβα εισαι εδω?? Διπλα σου εφτασα βαλε καμια αμυνα δημητρη...και συγχαρητηρια για την πρωην ηγεσια σας εκει που σας αφησε ενεχειρους σε ακομη πιο απειρους οπως εσυ:noob:...αλλα ξερω ξερω...ταζαμε πρημιουμ εμεις να παρουμε παικτες...κοκορομυαλοι ηγετες εκει μονο παπαντζα απο την αρχη ησασταν...
μολις χασατε τους πρωτους λογαριασμος φευγετε στα μουλωχτα ενας ενας...:oops:
 

DeletedUser

ΠΑΛΤΑ VS DRUID

Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ.
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 189
Πλευρά 2: 45
Διαφορά: 144

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,309,449
Πλευρά 2: 292,829
Διαφορά: 1,016,620

chart




STOP VS DRUID

Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, SΤΟP, STOΡ, STOP.., SΤOP.., STOP!!
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 300
Πλευρά 2: 227
Διαφορά: 73

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,164,864
Πλευρά 2: 1,361,994
Διαφορά: 802,870

chart


ΠΑΛΤΑ+STOP VS DRUID(48 HOURS)

Πλευρά 1:
Φυλές: ΠΑΛΤΑ, ΠΑΛΤΑ., STOP, STOP!, SΤΟP, STOΡ, STOP.., SΤOP.., STOP!!
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUID1, DRUID2, DRUID3, DRUIDS

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 64
Πλευρά 2: 19
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 502,557
Πλευρά 2: 159,906
Διαφορά: 342,651

chart
 

DeletedUser33752

καλησπερα σας..πολυ ησυχια επικρατει...παντως εχω να πω οτι ηταν πολυ πετυχημενο το πλανο στο τζιμη 100 νιουκς ενα χωριο δεν πηρατε! τωρα παμε στη δικη μας πλευρα βλεπω τον ηλια να σας χορευει στα ποδαρακια του ο see you παει χαθηκε ουτε μιλια ουτε λαλια μαλλον θα συνεχισει κ33 και μαλλον ετοιμαζεται για προεγγραφη κ34. ο με εχεις απελπισει απελπιστηκε τελειως τον εφαγε ο ηλιας στη στροφη..κατι ηξερε οταν εβαζε το ονομα. ο μονος που παραδεχομαι ειναι ο ντονατελο κραταει χαμηλο προφιλ χωρις πολλα λογια! οι υπολοιποι νομιζω πολυ πολυ μπλα μπλα και απο πραξεις λιγα πραγματα!
 

DeletedUser31996

Κillbill18 μην μιλάς σε παρακαλώ για τον see you again έχει πει ότι θα μας ρίξει πυξίδα και φοβάμαι ρε φίλε. Στο θέμα μας, druids 100 επιθετικά στράφι-STOP 30 επιθετικά και άλλο ένα πλάνο καταστροφή για τους αντιπάλους. Κρίμα και έχω να φάω μέρες γιατι περιμένω ακόμα τις πυξίδες που τάξατε.
 

DeletedUser20213

ρε παλικαρια σας δουλευει ο προ η' εσεις εμας?
το πλανο ηταν σε αεκτζη και λουλου και πηραμε χωρια.
στο τζιμυ επεσαν μετα κατι ψιλες αλλα πως γινετε να ριξαμε 100 νυκε και να μην καθαρισαν αφου δεν ειχε πουθενα πανω απο 3-4 αμυντικα?
σε παιδακια που δεν εχουν ξανα παιξει νομιζετε οτι μιλατε?
 

DeletedUser30244

Ηλια δεν θελω αλλη διαφημιση ρε φιλε φτανει,με εκανες famous,μην ζητησεις ποσοστα μονο και εχουμε αλλα χαχα :D
 

DeletedUser31309

Ωπα εμφανιστηκες? Τα στατιστικα δεν βλεπουμε να περνας οπως ειχες πει απο την αρχη...
Σε φτανω σας θελω ετοιμες εκει...
θα σε διαφημισω καλυτερα οταν στα παιρνω...
να δουμε αν θα μπορω αφου λες οτι δεν θα χασεις χωρια χαχαχαχα...:noob:
 

DeletedUser30244

Ωπα εμφανιστηκες? Τα στατιστικα δεν βλεπουμε να περνας οπως ειχες πει απο την αρχη...
Σε φτανω σας θελω ετοιμες εκει...
θα σε διαφημισω καλυτερα οταν στα παιρνω...
να δουμε αν θα μπορω αφου λες οτι δεν θα χασεις χωρια χαχαχαχα...:noob:

Παντα εδω ειμαι Ηλια :p Στατιστικα ανεβαζει ο geronimo απο οτι βλεπω...δεν εχω λογο να τα ανεβαζω εγω.
Περιμενωωω εδω και μηνες οτι θα με νομπλαρεις,αντε καλοκαιρι φτανει.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Ε ναι αφου φαγατε πλανο και ειχαν περασει τις 50 κατακτησεις δεν ξαναανεβασες...ενω στην αρχη ελεγες καθημερινα θα βαζεις...χαχαχα...
το καλο πραμα λενε αργει να γινει...το θεμα ειναι οτι θα γινει..το βλεπεις στο χαρτη αλλωστε που ημουν και που εχω φτασει...οπως και τα κοκκινα που ηταν και που εχουν φτασει...:D
 

DeletedUser30244

Ε ναι αφου φαγατε πλανο και ειχαν περασει τις 50 κατακτησεις δεν ξαναανεβασες...ενω στην αρχη ελεγες καθημερινα θα βαζεις...χαχαχα...
το καλο πραμα λενε αργει να γινει...το θεμα ειναι οτι θα γινει..το βλεπεις στο χαρτη αλλωστε που ημουν και που εχω φτασει...οπως και τα κοκκινα που ηταν και που εχουν φτασει...:D

Αντε ντε,και εγω αυτο περιμενω,θα σου στειλω μνμ ποτε θα χω αδεια να σας ευκολυνω λιγο χαχαχα.
 

DeletedUser33752

ρε παλικαρια σας δουλευει ο προ η' εσεις εμας?
το πλανο ηταν σε αεκτζη και λουλου και πηραμε χωρια.
στο τζιμυ επεσαν μετα κατι ψιλες αλλα πως γινετε να ριξαμε 100 νυκε και να μην καθαρισαν αφου δεν ειχε πουθενα πανω απο 3-4 αμυντικα?
σε παιδακια που δεν εχουν ξανα παιξει νομιζετε οτι μιλατε?

κατι ψηλα??? 114 αναφορες μετρησα!!!! ρε σεις μηπως δουλευεστε μεταξυ σας?? ειστε καλα??ουτε μεσα στη φυλη σας δε ξερετε τι γινεται?? ημαρτον κατι ψηλα λεει..χαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser30244

κατι ψηλα??? 114 αναφορες μετρησα!!!! ρε σεις μηπως δουλευεστε μεταξυ σας?? ειστε καλα??ουτε μεσα στη φυλη σας δε ξερετε τι γινεται?? ημαρτον κατι ψηλα λεει..χαχαχαχαχαχα

χαχα οκ στειλε μου να τις δω εφοσον τις μετρησες κιολας,το nickname μου φαινετε.

οτι αναφορα εχεις εκεινη την ημερα σε,τζιμυ1974,λουλου και αεκγη

εχω αποθηκευση το μνμ σου,για να μην ξεχασω τον αριθμο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33752

χαχα οκ στειλε μου να τις δω εφοσον τις μετρησες κιολας,το nickname μου φαινετε.

οτι αναφορα εχεις εκεινη την ημερα σε,τζιμυ1974,λουλου και αεκγη

εχω αποθηκευση το μνμ σου,για να μην ξεχασω τον αριθμο

ρε συ γιωργο αν θυμαμαι καλα μπορει να κανω και λαθος..τρελα μου πουλας? δε ξερεις τι γινεται μεσα στη φυλη σου? η απλα εθελοτυφλεις?
 

DeletedUser31309

Λεει τωρα θα μας αδειασει και τα χωρια να μας διευκολυνει..χαχαχα...ποιος ο τοκ ο μονο λογια λεμε και νιουκ δεν βαζουμε...χαχαχα
εχει μπει το μισο αγγουρακι πλεων και το βλεπεις καθαρα στο χαρτη...
κρατας και το μηνυμα του κιλλμπιλ...ρε ανιωθε απο την αρχη εγραψες οτι θα βαζεις στατς..με το πλανο σε ση γιου κ παντολ δεν ξαναδαμε απο εσενα ενω ελεγες καθημερινα θα βαζεις...
θα μπει και το υπολοιπο αγγουρακι και δεν θαποσταρεις κι εδω...:p
 
Κορυφή