Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

αγαπητε eddy εισαι the best τελικα και το απεδειξες εβγαλες αυτην την μουμια στο εξτερναλ παλι χαχαχαχαχαχα κλαιωωωωωω :rolf:
 

DeletedUser32584

αγαπητε eddy εισαι the best τελικα και το απεδειξες εβγαλες αυτην την μουμια στο εξτερναλ παλι χαχαχαχαχαχα κλαιωωωωωω :rolf:



εσύ όταν ξεκινήσεις με 26 πόντους και χτίσεις λογαριασμό τότε ξανά μιλάμε.:noob:
 

DeletedUser

ασε κουκλιτσα μου δεν περιμενα να μου το πεις εσυ για να το κανω.....και φυσικα δεν ειχα κανει τοσο κολοτουμπα ουτε τοσα **** για να τον φτιαξω οπως εσυ. αν δεν ξερεις που εχω παιξει μην μιλας. :oops:

οσο για το αν λες στον 30 απο σπασμενο 300κ λογαριασμο ξεκινησα και παλι εσυ καλητερα να κανεις μοκο ρουφιανακι. με 1000 αμυντικα και 100 φαναρια παιζω και εγω τον μαγκα ;)
 

DeletedUser32584

ασε κουκλιτσα μου δεν περιμενα να μου το πεις εσυ για να το κανω.....και φυσικα δεν ειχα κανει τοσο κολοτουμπα ουτε τοσα **** για να τον φτιαξω οπως εσυ. αν δεν ξερεις που εχω παιξει μην μιλας. :oops:

οσο για το αν λες στον 30 απο σπασμενο 300κ λογαριασμο ξεκινησα και παλι εσυ καλητερα να κανεις μοκο ρουφιανακι. με 1000 αμυντικα και 100 φαναρια παιζω και εγω τον μαγκα ;)

καλά με επεισες είσαι πολύ προ...:noob:
 

DeletedUser21861

Το να σε υποστηριζουν ατομα τα οποια ολους τους αλλους τους κριτικαρουν αυτο με ξεπερναει!!!
 

DeletedUser27685

καλά με επεισες είσαι πολύ προ...:noob:

βρε βρε βρε ,καλως τον μαγκα με τα 300 αμυντικα +600 βοηθειες +100 φαναρια !

που εισαι εσυ ρε χαμενε ? καιρο εχω να σε ακουσω ? μπες απο τωρα 33 δεν σε βλεπω να αντεχεις αλλο, οι ΤΡ εχουν αδειασει ολες τις αποθηκες τους !
 

DeletedUser32584

βρε βρε βρε ,καλως τον μαγκα με τα 300 αμυντικα +600 βοηθειες +100 φαναρια !

που εισαι εσυ ρε χαμενε ? καιρο εχω να σε ακουσω ? μπες απο τωρα 33 δεν σε βλεπω να αντεχεις αλλο, οι ΤΡ εχουν αδειασει ολες τις αποθηκες τους !



βρε βρε βρε κάλως το μάγκα με τι παρέα του,που ολόκληρη φυλή βαράει έναν...πως νιώθεις για αυτό εσύ και οι πουθεναδες οι βάρβαρο φαγοι ρίχνετε όλα τα επιθετικά σας πάνω μου?α ξέχασα να σας ευχαριστήσω για την πρωτιά ως αμυνόμενος.

και κάτι ακόμα προτιμώ να χάσω τα χωριά μου πάρα να μείνω κάπου που δεν σέβονται τίποτα.στο είπα και θα στο ξανά πω ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΛΙΦΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟΧΩΡΩ...

το μεγαλύτερο λάθος όμως ήταν πως δεν σας ΠΗΓΑ ΠΙΞΙΔΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.άλλα προτίμησα να παίξω μαζί σας.
όταν εκλεγε η λιανά στις κλήσης και μου έλεγε γιατί μπήκες Α.Α δεν θα ασχοληθώ αλλο θα πατήσω διαγραφη κλπ...

τώρα τα παιδάκια που βγαίνουν και κράζουν χωρίς να ξέρουν τι πραγματικά έγινε πίσω από τα φώτα άπλα ρεζιλεύονται...αντε στη μαμα σας για μητρικό γάλα...:grrr:
 

DeletedUser30988

βρε βρε βρε κάλως το μάγκα με τι παρέα του,που ολόκληρη φυλή βαράει έναν...πως νιώθεις για αυτό εσύ και οι πουθεναδες οι βάρβαρο φαγοι ρίχνετε όλα τα επιθετικά σας πάνω μου?α ξέχασα να σας ευχαριστήσω για την πρωτιά ως αμυνόμενος.

και κάτι ακόμα προτιμώ να χάσω τα χωριά μου πάρα να μείνω κάπου που δεν σέβονται τίποτα.στο είπα και θα στο ξανά πω ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΛΙΦΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟΧΩΡΩ...

το μεγαλύτερο λάθος όμως ήταν πως δεν σας ΠΗΓΑ ΠΙΞΙΔΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.άλλα προτίμησα να παίξω μαζί σας.
όταν εκλεγε η λιανά στις κλήσης και μου έλεγε γιατί μπήκες Α.Α δεν θα ασχοληθώ αλλο θα πατήσω διαγραφη κλπ...

τώρα τα παιδάκια που βγαίνουν και κράζουν χωρίς να ξέρουν τι πραγματικά έγινε πίσω από τα φώτα άπλα ρεζιλεύονται...αντε στη μαμα σας για μητρικό γάλα...:grrr:
ΧΑΧΑΧΑΧΑ μιλανε όλοι μιλαν κι ****ι...ποια πυξίδα βρε μπαγλαμά εγω ήμουν διακοπές αν θυμάσαι,αλλα πρέπει ναχεθς μυαλό για να θυμάσαι...ααα εσενα όταν σε φέρνουν αντιρηση αποχωρείς ε?για πες ομως είναι τυχαίο που αλαζες φυλή όταν έχανε αυτοί που ήσουν?όταν τα πήγαινε καλα η φυλη δεν είχαμε θέμα ομως ε?χαχαχαχα καλα ρε γελοίε έχεις το θράσος και βγαίνεις και μιλάς?πέρασες απ' όλες της φυλές που ήσουν και τώρα που δεν έμεινε που αλλου να πας διαγραφή ε?όταν δεν σαρεσει μια φυλη που έχεις μπει να παίξεις το ποιο παντελονατο που μπορείς να κανεις είναι διαγραφή ρε ανίδεε αλλα πρέπει να φορας παντελόνια για να το κανεις αυτό,εκτός αυτού αντε να αλλάξεις μια φυλή λόγο του ότι θες να παίξεις αλλα εσύ το προχώρησες λεβελ...βγαίνεις και μιλάς κιόλας

Υ.γ. Επειδή είδα κάπου να λεει οτι ειμαι σουσου οχι εγω μόνο αρχές του κόσμου στην Dice είχα παίξει μετα πήγα διακοπές το καλοκαίρι και το παράτησα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22254

βρε βρε βρε κάλως το μάγκα με τι παρέα του,που ολόκληρη φυλή βαράει έναν...πως νιώθεις για αυτό εσύ και οι πουθεναδες οι βάρβαρο φαγοι ρίχνετε όλα τα επιθετικά σας πάνω μου?α ξέχασα να σας ευχαριστήσω για την πρωτιά ως αμυνόμενος.

και κάτι ακόμα προτιμώ να χάσω τα χωριά μου πάρα να μείνω κάπου που δεν σέβονται τίποτα.στο είπα και θα στο ξανά πω ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΛΙΦΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟΧΩΡΩ...

το μεγαλύτερο λάθος όμως ήταν πως δεν σας ΠΗΓΑ ΠΙΞΙΔΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.άλλα προτίμησα να παίξω μαζί σας.
όταν εκλεγε η λιανά στις κλήσης και μου έλεγε γιατί μπήκες Α.Α δεν θα ασχοληθώ αλλο θα πατήσω διαγραφη κλπ...

τώρα τα παιδάκια που βγαίνουν και κράζουν χωρίς να ξέρουν τι πραγματικά έγινε πίσω από τα φώτα άπλα ρεζιλεύονται...αντε στη μαμα σας για μητρικό γάλα...:grrr:

Μπορω να μιλησω εγω που ξερω ομως..........
 

DeletedUser27685

βρε βρε βρε κάλως το μάγκα με τι παρέα του,που ολόκληρη φυλή βαράει έναν...πως νιώθεις για αυτό εσύ και οι πουθεναδες οι βάρβαρο φαγοι ρίχνετε όλα τα επιθετικά σας πάνω μου?α ξέχασα να σας ευχαριστήσω για την πρωτιά ως αμυνόμενος.

και κάτι ακόμα προτιμώ να χάσω τα χωριά μου πάρα να μείνω κάπου που δεν σέβονται τίποτα.στο είπα και θα στο ξανά πω ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΛΙΦΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟΧΩΡΩ...

το μεγαλύτερο λάθος όμως ήταν πως δεν σας ΠΗΓΑ ΠΙΞΙΔΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.άλλα προτίμησα να παίξω μαζί σας.
όταν εκλεγε η λιανά στις κλήσης και μου έλεγε γιατί μπήκες Α.Α δεν θα ασχοληθώ αλλο θα πατήσω διαγραφη κλπ...

τώρα τα παιδάκια που βγαίνουν και κράζουν χωρίς να ξέρουν τι πραγματικά έγινε πίσω από τα φώτα άπλα ρεζιλεύονται...αντε στη μαμα σας για μητρικό γάλα...:grrr:

χαχαχα ,σοβαρα τωρα θες να μιλησουμε ,ποιος ξερει ποιο πολλα ? ουστ απο εδω ρε ******ιοζη ...

και κατι αλλο ,εστω να δεχτω οτι οταν δε σε αρεσει κατι αποχωρεις απο 1 φυλη ,να δεχτω και το οτι εχεις παει σε οποια φυλη υπαρχει στον κ30 , αλλα να δεχτω οτι δεν ενημερωνεις πριν αποχωρησεις ,οτι κοβεις τρενα συμπαικτων σου,οτι εχεις γυρησει ολα τα χωρια σου σε αμυντικα για να αντεξεις ...καλα ρε ******ιοζη σοβαρα τρ θες να μιλησουμε ?
 

DeletedUser27685

Για πες μας εσυ που ξερεις αφου....που εισαι και σταθερη στις φυλες που πας .

Γυναικοδουλεια ειναι στην μεση και μας πουλατε φουμαρα εδω περα.Εδω κυκλοφορει φημη οτι ολες «Αι μωραί παρθέναι» της σουσου στα ωπα ωπα και τωρα αυτες τον χτυπανε με λυσσα γιατι τις παρατησε.Εχει γινει το μηλο της εριδος στις φυλετικες. Ερχονται απο αλλους κοσμους και ξενους σερβερ και ζητανε αυτογραφα .
Τα χωρια θελετε ή κατι αλλο?Να λαμψει η αληθεια επιτελους να μαθουμε και εμεις με τι εχουμε να κανουμε.

εχεις 1 θεμα με το χιουμορ κοπελια ,να το κοιταξεις !
 

DeletedUser

το οτι υπερσπαζεστε τον γκαγκακο με ξεπερναει πραγματικα
κυριε μυστεριε βριζεις τους ΣΟΛ κ εμας που πηραμε καποια ατομα αλλα για γκαγκακο κανεις τουμπεκι κ γαργαρα απο οτι βλεπω
πφφφ τραγικοι :help

... το οτι μιλατε εσεις που κανατε 100 βρωμιες και τουμπες και ασχλειστε μια που εγινε αφοτου κανατε τις δικες σας ξεπερναει εμενα! ... που πηρατε καποια ατομα??? ... χαχαχαχααααα ... ρε μικρουλη τα θες και τα λες? ... χαχαχαχαααα ... να σαι καλα που μας κανεις και γελαμε ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Τοδαμε και αυτο μάγκες,υποστήριξή στον γκαγκακο,για πρώτη φορά θα σου μιλήσω κανονικά κυρια μπερετ και πρέπει να είσαι υπερήφανη γιαυτο...παμε λοιπόν να σου πως εγώ ποιος είναι ο γκαγκακος
Αρχικη φυλή γκαγκος =>nazgul εχθρός τοτε με Dice
Παρόλα αυτά δεχόμαστε μήνυμα ότι τελικά θα συνεχίσει και επειδή οι ναζκουλ τοτε δεν τα πήγαινε και πολύ καλά στον πολεμο βρέθηκε στην Dice
Dice εγινε Nhs
Nhs εχθρός με α.α.χανει οι Nhs αρχές πολεμου και εντελώς τυχαία ο γκαγακος βρέθηκε α.α. Με φουλ άμυνες στα χωριά του
Α.Α. Εχθρός με σουσου=> τρώει πλάνο α.α. Από σολ και σουσου χάνει πολλά χωριά και μάντεψε που πήγε ο γκαγκαγκος?ντιν ντιν ντιν,ναι ο κύριος στο βάθος με το μπλε?σουσου?πολλή σωστά κύριε
Σουσου λοιπόν εχθροί με σολ=>ισοσταθμισμένος πολεμος σε μια φάση ομως χάνει κάποια χωριά οι σουσου και μαντέψτε που πήγε παλι ο αγαπητός?ελα τωρα δεν είναι δύσκολο...Και οι μπάλα πάει στην Σολ γκοοοοοολλ
Σολ εχθροί με σουσου και τρ =>χάνει σολ (δεν σχολιάζω τους λόγους τωρα μιλάμε για την δεσποινίδα που ακούει στο όνομα γκαγκακος)και αφού ήταν στην σουσου μαντεψε ποια έμεινε η τρ ...μαντεψτε ποια ήταν η επόμενη μεταγραφή του Ρονάλντο?εεε του γκαγκακου εννοώ...ΤΡ λοιπόν και αφού πέρασε απ'ολες της φυλές,είδε όλα τα αξιοθέατα, έκανε μπάνιο με τα χασκι στην Αλάσκα,έφαγε άλογο στην κινα και γενικά πολυταξιδεμένος, εφόσον ταξίδεψε σε όλο τον κόσμο λοιπόν ήρθε η ώρα να πάρει ένα ρεπό...οποτε φιλε σιπμποι βαρα χωρίς να σε νοιάζει γτ τους ρουφιανους δεν τους αγάπησε ποτέ κανεις...

... για να καταλαβω κι εγω ... το οτι ο Γκαγκακος ειναι ανηθικος(ας πουμε οτι σας πιστευω που δεν σας πιστευω) σας κανει εσας τους ΣΟΥΣΟΛ ηθικους? ... μαλλον εχετε χασει τη μπαλα ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

το μεγαλύτερο λάθος όμως ήταν πως δεν σας ΠΗΓΑ ΠΙΞΙΔΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.άλλα προτίμησα να παίξω μαζί σας.
όταν εκλεγε η λιανά στις κλήσης και μου έλεγε γιατί μπήκες Α.Α δεν θα ασχοληθώ αλλο θα πατήσω διαγραφη κλπ...
:

... ελα ρε ... κλαιγοταν και σε σενα οτι δεν αντεχουν και θα πατησουν διαγραφη? ... περιεργο ... το ιδιο και σε μενα και ΤΡ ... χαχαχαχαααα ... τελικα θα σε πιστεψω κι ας λενε διαφορα ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

ασε κουκλιτσα μου δεν περιμενα να μου το πεις εσυ για να το κανω.....και φυσικα δεν ειχα κανει τοσο κολοτουμπα ουτε τοσα **** για να τον φτιαξω οπως εσυ. αν δεν ξερεις που εχω παιξει μην μιλας. :oops:

οσο για το αν λες στον 30 απο σπασμενο 300κ λογαριασμο ξεκινησα και παλι εσυ καλητερα να κανεις μοκο ρουφιανακι. με 1000 αμυντικα και 100 φαναρια παιζω και εγω τον μαγκα ;)

... ρε ολοι οι αστειοι εδω βρεθηκατε? ... ενω η Λιανα, η Σωτηρχαινα και λοιπες δεν εχουν **** ε? ... χαχαχαχααααα ... ρε τραβα να δεις αν ερχομαι ...
 

Deleted User - 751811

μαρεσει η υπογραφη μερικων για την σου σου και τα μυαλα στα καγκελα και τετοια ..

απο την αλλη σιγα σιγα το προφιλ των πρωην σσουσουραδων αλαζει καποιοι εχουν αλλα πραγματα στο μυαλο τους ,,
δεν ξερω καποια αλλη ονομασια μηπως ... ?
ενα κοινο προφιλ . ( και με μπαντ)
και τι εμεινε ενα ονομα ετσι απο αυτα τα φανταχτερα..
κατι που να εχει ιλαμψη πχ εναν ηλιο και μπρωστα ενα κακο πουλι.. μπαντοσουσουλιστες.
 

DeletedUser

όταν δεν σαρεσει μια φυλη που έχεις μπει να παίξεις το ποιο παντελονατο που μπορείς να κανεις είναι διαγραφή ρε ανίδεε αλλα πρέπει να φορας παντελόνια για να το κανεις αυτό,εκτός αυτού αντε να αλλάξεις μια φυλή λόγο του ότι θες να παίξεις αλλα εσύ το προχώρησες λεβελ...βγαίνεις και μιλάς κιόλας

... γτ ολη η ΣΟΥΣΟΛ τι κανει? ... χαχαχααααα ... ρε εχω λιωσει με εσας! ... χαχαχαααααα ... εχετε κανει το συνδυασμο παντελονια(στα λογια) και 12ποντα τακουνια(στην πραξη) νεο τρεντ! ... ζητω ο αρχηγος σας ο Λακης Γαβαλας!!! ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

βρε βρε βρε ,καλως τον μαγκα με τα 300 αμυντικα +600 βοηθειες +100 φαναρια !

που εισαι εσυ ρε χαμενε ? καιρο εχω να σε ακουσω ? μπες απο τωρα 33 δεν σε βλεπω να αντεχεις αλλο, οι ΤΡ εχουν αδειασει ολες τις αποθηκες τους !

... θα παρω μερικες ανιχνευσεις απο σενα, mr cake και alexis13 που ηρθατε κοντα μας να δω τι εχουν μεσα να δουμε ποσο μαγκες ειστε εσεις και θα σου βαλω πριντ σκριν εδω? ... καλα για τις κοπελιες των Μπαντ που μονες δεν μπορουνε δεν σχολιαζω ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μπορω να μιλησω εγω που ξερω ομως..........

... η αληθεια να λεγεται ... ξερει απο ιδια πειρα! ... η Νελυ εχει τεραστια εμπειρια σε αλλαγες φυλων, δολοπλοκιες, τουμπες και διαστρευλωση της ιστοριας ...


Υ.Γ: ... μιας και περιμενω να ανοιξει ο καιρος να παω να πεταξω αετο λυστε μου μια απορια: ... μια φυλη που στρατολογει ο,τι μπορει για ογκο και μολις χανει χωρια τον πεταει εκτος 7 μερες μετα τη στρατολογηση του για τα στατιστικα πως την λετε ΣΟΥΣΟΛακια? ... http://prntscr.com/68r9ga ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30988

... γτ ολη η ΣΟΥΣΟΛ τι κανει? ... χαχαχααααα ... ρε εχω λιωσει με εσας! ... χαχαχαααααα ... εχετε κανει το συνδυασμο παντελονια(στα λογια) και 12ποντα τακουνια(στην πραξη) νεο τρεντ! ... ζητω ο αρχηγος σας ο Λακης Γαβαλας!!! ...

- - - Eνημερώθηκε - - -



... θα παρω μερικες ανιχνευσεις απο σενα, mr cake και alexis13 που ηρθατε κοντα μας να δω τι εχουν μεσα να δουμε ποσο μαγκες ειστε εσεις και θα σου βαλω πριντ σκριν εδω? ... καλα για τις κοπελιες των Μπαντ που μονες δεν μπορουνε δεν σχολιαζω ...

- - - Eνημερώθηκε - - -



... η αληθεια να λεγεται ... ξερει απο ιδια πειρα! ... η Νελυ εχει τεραστια εμπειρια σε αλλαγες φυλων, δολοπλοκιες, τουμπες και διαστρευλωση της ιστοριας ...


Υ.Γ: ... μιας και περιμενω να ανοιξει ο καιρος να παω να πεταξω αετο λυστε μου μια απορια: ... μια φυλη που στρατολογει ο,τι μπορει για ογκο και μολις χανει χωρια τον πεταει εκτος 7 μερες μετα τη στρατολογηση του για τα στατιστικα πως την λετε ΣΟΥΣΟΛακια? ... http://prntscr.com/68r9ga ...

Καλα εσύ η πρόβλημα στον εγκέφαλο έχεις ή δεν βλέπεις ήδεν τελείωσες ποτέ το δημοτικό...δεν ξέρω κατι φταίει πάντως...διάβασε ξανά το ποστ μου και αυτή τι φορά δωσε λιγο έμφαση στο τέλος γτ γίνεσαι ρεζίλι μόνος σου
 

DeletedUser32579

βρε βρε βρε κάλως το μάγκα με τι παρέα του,που ολόκληρη φυλή βαράει έναν...πως νιώθεις για αυτό εσύ και οι πουθεναδες οι βάρβαρο φαγοι ρίχνετε όλα τα επιθετικά σας πάνω μου?α ξέχασα να σας ευχαριστήσω για την πρωτιά ως αμυνόμενος.

και κάτι ακόμα προτιμώ να χάσω τα χωριά μου πάρα να μείνω κάπου που δεν σέβονται τίποτα.στο είπα και θα στο ξανά πω ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΛΙΦΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟΧΩΡΩ...

το μεγαλύτερο λάθος όμως ήταν πως δεν σας ΠΗΓΑ ΠΙΞΙΔΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.άλλα προτίμησα να παίξω μαζί σας.
όταν εκλεγε η λιανά στις κλήσης και μου έλεγε γιατί μπήκες Α.Α δεν θα ασχοληθώ αλλο θα πατήσω διαγραφη κλπ...

τώρα τα παιδάκια που βγαίνουν και κράζουν χωρίς να ξέρουν τι πραγματικά έγινε πίσω από τα φώτα άπλα ρεζιλεύονται...αντε στη μαμα σας για μητρικό γάλα...:grrr:

χαχαχα εκλεγε πολυ και και σε παρακαλαγε πολυ ?
ετσι θες να πιστευεις ?
εχεις πολυ πλακα αληθεια πολυ μεγαλη .
αν σε ηθελε μεσα στη φυλη τοτε θα σε ειχε βαλει αμεσως απο οταν εφυγες και καλα απο τα γερακια
για να τους βαρεσεις ολους μονος σου κ εκει και να τους πας πυξιδα.
τελικα εχεις πει για πολυ κοσμο οτι θα τον πας πυξιδα .
χαχαχαχα καταφερες κανεναν?
γτ εγω βλεπω οτι σε οποια φυλη πας μετα απο λιγο απλα δεν υπαρχει.
χαχαχαχα κατσικοποδαρος ?
 

DeletedUser

... θα παρω μερικες ανιχνευσεις απο σενα, mr cake και alexis13 που ηρθατε κοντα μας να δω τι εχουν μεσα να δουμε ποσο μαγκες ειστε εσεις και θα σου βαλω πριντ σκριν εδω? ... καλα για τις κοπελιες των Μπαντ που μονες δεν μπορουνε δεν σχολιαζω ...

εμείς πάντως περιμένουμε να δούμε τις ανιχνεύσεις που λές.
Δεν σημαίνει κάτι αν ένα χωριό έχει 6 αμυντικά μέσα είναι τούμπανο. Πάντως ρε μυστήριε δίπλα σας έχουμε ξενερώσει. Μα να στέλνετε άριστους με 200 βαριά. Τι νομίσατε?? Ότι θα σας τα δίναμε κι έτσι? Βάλτε 10 επιθετικά να πάρετε χωριό.

Επίσης για τον γατάκι μας τον γκαγκάκο που άλλαξε 53 φορές φυλή τι να πούμε. Και στον κ60 να πας θα βρεθεί σουσουραδάκι να σε νομπλάρει ψευτομαγκάκο.
Και αφού λες πως η Λιάνα έκλεγε πες μας εσύ σαν άξιο κ φιλότιμο παιδάκι που είσαι τι έκανες όταν η κρέταν βαρούσε μόνα λίζα.
Για όσους δεν ξέρουν έκοβε τους αρίστους των συμπαικτών του ο μαγκάκος της πυξίδας. Αντε και πολύ τα είπαμε πάλι. Φάγε και απο την τρ ανενεργούς να στα πάρουμε κι αυτά.
 

DeletedUser24216

ερχεται η σουσολ στο μετωπο μας, ανταλλαζοντας χωρια με την μπαντ ε?
λολ, ελατε να φατε και σεις.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ενα ματσο ανυπαρκτοι ειστε στη SENIOR, 2 μερες καθισα σε λογαριασμο στη SOL(Ζητημα να ασχοληθηκα 2 ωρες συνολικα) και τα ματακια μου τα ειδαν ολα κυριως απο σας...
 
Κορυφή