Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αυτες τις εξυπναδες τις λες σε πολλους η μονο στα φιλαρακια σου???


Αν εσυ εισαι το κεφαλι δν εχω λογια!!!

... χαχαχααααα ... οχι ... τι λεω στα γατακια μου! ... οσο για το ποιος ειναι κεφαλι και την παρομοιωση παλι δεν καταλαβες αλλα δεν θα κατσω να εξηγησω ... χαμμενος κοπος ...
 

DeletedUser29654

Γιαννη ασε το παιδι.. Αφου δεν μπορει να κανει συζητιση...

Παντως χαιρομαι που το περνεις φιλε της ντουμ τοσο μονοπλευρα.
Οι στρατολογισεις των αλλων δεν ειναι ηθικες αλλα για τις δικες μας μοκο..αν οντως ισουν τοσο ηθικος δεν θα επερνες κανεναν, για τον λογο οτι οτιδηποτε βγει απο το στομα σου εχει την αξεια που του δινεις
 

DeletedUser

Γιαννη ασε το παιδι.. Αφου δεν μπορει να κανει συζητιση...

Παντως χαιρομαι που το περνεις φιλε της ντουμ τοσο μονοπλευρα.
Οι στρατολογισεις των αλλων δεν ειναι ηθικες αλλα για τις δικες μας μοκο..αν οντως ισουν τοσο ηθικος δεν θα επερνες κανεναν, για τον λογο οτι οτιδηποτε βγει απο το στομα σου εχει την αξεια που του δινεις

... μπορω να κανω με ατομα που καταλαβαινουν ... μονοπλευρα δεν παιρνω τιποτα ... το προβλημα δεν ηταν οι στρατολογησεις αλλα οτι εγιναν παρα τη συμφωνια που ειχαν οι φυλες μας! ... και θελετε να παραβλεπω αυτο(και μιλαμε για 100 στρατολογησεις) και να κοιταξω τη μια που εγινε μετα απο ολο αυτο??? ...λολ ...
 

DeletedUser29654

Τώρα αναφερόμαστε σε εσένα και στο στρατόπεδό σου,
οπότε απάντησε για εσένα και μόνο οτι είπα απο πάνω
 

DeletedUser29654

Αυτο τα λεει ολα, ωραια ηθικη απο μερους σου φιλε
ουτε εσυ τηρείς αυτα που λες τελικα..
 

DeletedUser

Αυτο τα λεει ολα, ωραια ηθικη απο μερους σου φιλε
ουτε εσυ τηρείς αυτα που λες τελικα..

... δεν καταλαβα τι ρωτας την 1η πρωτα και δεν καταλαβαινω και παλι εξ ου και τα ερωτηματικα! ... ποια ηθικη και τι λεω και δεν τηρω? ... για γινε σαφης ... ειχαμε κατι εμεις σαν φυλες, δεν το τηρησα και δεν το ξερω ... γιατι εγω μιλαω μονο για πραγματα που ξερω ...
 

DeletedUser

... θα σου απαντησω οταν μου πεις ποια ηταν η συμφωνια που καναμε ΣΟΥΣΟΥ,ΤΡ και ΝΤΟΥΜ-300 ως προς Σολ και ποσες φορες ειχαν κλαφτει η ΣΟΥΣΟΥ για βοηθειες και οτι θα πατησουν διαγραφη γιατι δεν αντεχουν αλλο ...[/QUOTE]

με ερωτησεις δν απανταμε ποτε κ οι συμφωνια που κανατε με τα παιδια δν εχει καμια σημασια με αυτο που σου λεω εγω
 

DeletedUser29654

Λές και μιλάω με άτομο που το παίζει ****ς.....

Λές έκανες συμφωνία να μήν στρατολογίσεις κανέναν σωστα? Όμως στρατολόγισε ο συμμαχος σου και είσουν και θετικός.
Μήν μου λές μετά οτι είσαι και ηθικος και τιμάς αυτά που λές......

Και μήν αναφερθείς στους άλλου, κοίτα την σκούφια σου πρώτα
 

Deleted User - 751811

Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι στην πρωτη φυλη αυτη την οπως τη λετε εχει 19 πρωην σολιστες μεσα...

στα 79 της μελη

το 80% της φυλης σας εχει πολεμησει μια φορα με συμπαιχτη του.

:clap:
αυτο πρεπει να το μεταφερουμε στο φορουμ με τις ιδεες.
δεν το εχχει ξανακανει αλλος στο παιχνιδι..
.[SPOIL]μπραβο στην διοικηση που δημιουργησε κατι τοσο πρωτοποριακο στο παιχνιδι ..
καταφερε να μην υπαρχει διπλωματια πουθενα ουτε αναμεσα στην φυλη της.
γιατι μπρωστα στα συμφερωντα της διοικησης υπαρχει το φορουμ ανακοινωσεις και εκει η διπλωματια δεν υπαρχει.[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

... θα σου απαντησω οταν μου πεις ποια ηταν η συμφωνια που καναμε ΣΟΥΣΟΥ,ΤΡ και ΝΤΟΥΜ-300 ως προς Σολ και ποσες φορες ειχαν κλαφτει η ΣΟΥΣΟΥ για βοηθειες και οτι θα πατησουν διαγραφη γιατι δεν αντεχουν αλλο ...

με ερωτησεις δν απανταμε ποτε κ οι συμφωνια που κανατε με τα παιδια δν εχει καμια σημασια με αυτο που σου λεω εγω[/QUOTE]

... χμμμ ...βολικο! ...η καταπατηση μιας συμφωνιας μεταξυ φυλων δεν εχει καμια σημασια? ...μαλιστα ... οταν αποφασισεις να μεγαλωσεις και να εχεις ιδια κριτηρια για ολα θα αξιζεις τον κοπο να σου απαντησω!(οκ μη λεω ψεμματα...κι οταν θα λες ανυποστατα πραγματα) ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Λές και μιλάω με άτομο που το παίζει ****ς.....

Λές έκανες συμφωνία να μήν στρατολογίσεις κανέναν σωστα? Όμως στρατολόγισε ο συμμαχος σου και είσουν και θετικός.
Μήν μου λές μετά οτι είσαι και ηθικος και τιμάς αυτά που λές......

Και μήν αναφερθείς στους άλλου, κοίτα την σκούφια σου πρώτα

... παμε παλι ρε φιλε γιατι μαλλον εσυ δεν διαβαζεις ή δεν καταλαβαινεις ...

... η συμφωνια ηταν Σ.Ε μεχρι να φαμε τη Σολ(οχι να την αφομοιωσουμε) ... το 1 απο τα 4 μερη που εκαναν τη συμφωνια ξεκινησε να στρατολογει καταπατωντας τη συμφωνια μας στρατολογωντας οχι 1 αλλα ενα σκασμο παιχτες και να κρυβεται απο το σκαιπ οταν ζηταγαμε εξηγησεις ενω μεχρι πριν κλαιγοταν για αμυνες, επιθετικα και φεικ ... αυτοματα απο μενα βγηκαν απο Σ.Ε ... η ΤΡ συνεχιζοντας να τηρει τα συμφωνηθεντα με ρωτησε αν εχω θεμα να παρουν 3 παιχτες(Σιπμπου,Μοργκοθ και Γκαγκακο) και παροτι υπο νορμαλ συμθηκες και για διαφορετικους λογους δεν θα ημουν συμφωνος,συμφωνησα ... και ειδικα με Γκαγκακο ημουν θετικος υστερα απο ο,τι ελεγαν και τελικα εκαναν τα ΣΟΥΣΟΛακια ...

... εκανα συμφωνια με ΤΡ, ΣΟΥΣΟΥ και 300 και την τιμησα μεχρι τελους! ... το ιδιο εκαναν και οι 300 και ΤΡ ... μηπως επρεπε να τηρουμε μια συμφωνια που καταπατηθηκε 100 φορες απο τους αλλους ... εσυ μαλλον ψαχνεις για ****υς κι οχι ηθικους, και τετοιος σιγουρα δεν ειμαι ... τωρα αν για καποιο λογο σε ποναει κι εσενα η στρατολογηση Γκαγκακου δεν με ενδιαφερει ... μαζι σου δεν ειχα ποτε τιποτα για να απολογηθω ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι στην πρωτη φυλη αυτη την οπως τη λετε εχει 19 πρωην σολιστες μεσα...

στα 79 της μελη

το 80% της φυλης σας εχει πολεμησει μια φορα με συμπαιχτη του.

:clap:
αυτο πρεπει να το μεταφερουμε στο φορουμ με τις ιδεες.
δεν το εχχει ξανακανει αλλος στο παιχνιδι..
.[SPOIL]μπραβο στην διοικηση που δημιουργησε κατι τοσο πρωτοποριακο στο παιχνιδι ..
καταφερε να μην υπαρχει διπλωματια πουθενα ουτε αναμεσα στην φυλη της.
γιατι μπρωστα στα συμφερωντα της διοικησης υπαρχει το φορουμ ανακοινωσεις και εκει η διπλωματια δεν υπαρχει.[/SPOIL]

... Χρηστο τα παιδια των ΣΟΥΣΟΛ δεν εχουν θεμα ρε να φανε εκει που πριν αφοδευαν και δαγκωσουν το χερι που τους ταιζε ... απεναντιας τους αρεσει και η γευση ειπαν! ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

εδω καλαει η σοφη παριμια του λαου
οσα δεν φτανει η αλεπου
απλα στρατολογει...
 

DeletedUser

Λές και μιλάω με άτομο που το παίζει ****ς.....

Λές έκανες συμφωνία να μήν στρατολογίσεις κανέναν σωστα? Όμως στρατολόγισε ο συμμαχος σου και είσουν και θετικός.
Μήν μου λές μετά οτι είσαι και ηθικος και τιμάς αυτά που λές......

Και μήν αναφερθείς στους άλλου, κοίτα την σκούφια σου πρώτα

... παμε παλι ρε φιλε γιατι μαλλον εσυ δεν διαβαζεις ή δεν καταλαβαινεις ...

... η συμφωνια ηταν Σ.Ε μεχρι να φαμε τη Σολ(οχι να την αφομοιωσουμε) ... το 1 απο τα 4 μερη που εκαναν τη συμφωνια ξεκινησε να στρατολογει καταπατωντας τη συμφωνια μας στρατολογωντας οχι 1 αλλα ενα σκασμο παιχτες και να κρυβεται απο το σκαιπ οταν ζηταγαμε εξηγησεις ενω μεχρι πριν κλαιγοταν για αμυνες, επιθετικα και φεικ ... αυτοματα απο μενα βγηκαν απο Σ.Ε ... η ΤΡ συνεχιζοντας να τηρει τα συμφωνηθεντα με ρωτησε αν εχω θεμα να παρουν 3 παιχτες(Σιπμπου,Μοργκοθ και Γκαγκακο) και παροτι υπο νορμαλ συμθηκες και για διαφορετικους λογους δεν θα ημουν συμφωνος,συμφωνησα ... και ειδικα με Γκαγκακο ημουν θετικος υστερα απο ο,τι ελεγαν και τελικα εκαναν τα ΣΟΥΣΟΛακια ...

... εκανα συμφωνια με ΤΡ, ΣΟΥΣΟΥ και 300 και την τιμησα μεχρι τελους! ... το ιδιο εκαναν και οι 300 και ΤΡ ... μηπως επρεπε να τηρουμε μια συμφωνια που καταπατηθηκε 100 φορες απο τους αλλους ... εσυ μαλλον ψαχνεις για ****υς κι οχι ηθικους, και τετοιος σιγουρα δεν ειμαι ... τωρα αν για καποιο λογο σε ποναει κι εσενα η στρατολογηση Γκαγκακου δεν με ενδιαφερει ... μαζι σου δεν ειχα ποτε τιποτα για να απολογηθω ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Και ναι, καταφερες να μην απαντισεις ακομα σε μια ερωτηση που εκανα με μια σειρα λεξεις..
Γραψε περισσοτερα την επομενη φορα για οτι θες καποιοι ισως ξεχασουν τι λεω με τις 100 σειρες ακειρων που γραφεις..
 

DeletedUser

Και ναι, καταφερες να μην απαντισεις ακομα σε μια ερωτηση που εκανα με μια σειρα λεξεις..
Γραψε περισσοτερα την επομενη φορα για οτι θες καποιοι ισως ξεχασουν τι λεω με τις 100 σειρες ακειρων που γραφεις..

... χαχαχαχαααααα ... αμα δεν καταλαβαινεις ελληνικα ρε φιλε δεν φταιω εγω ... λυπαμαι ... απανταω σε οποιον εχει κατι να πει σε μενα ή γενικα για πραγματα που ξερω και μαλιστα εμπεριστατωμενα ... αν παλι καταλαβαινεις αλλα δεν σε συμφερει για να εχεις να λες για μενα ή γενικα τοτε φταις εσυ ... ξερω σου χαλαω τη φαντασιωση αλλα ετσι ειναι τα πραγματα ...
 

DeletedUser29654

Παντως χαιρομαι που το περνεις φιλε της ντουμ τοσο μονοπλευρα.
Οι στρατολογισεις των αλλων δεν ειναι ηθικες αλλα για τις δικες μας μοκο..αν οντως ισουν τοσο ηθικος δεν θα επερνες κανεναν, για τον λογο οτι οτιδηποτε βγει απο το στομα σου εχει την αξεια που του δινεις

Ξαναδες αυτο και απαντησε με μια λεξη η μια προταση.
Ασε τα μακρυναρια για τους πολιτικους. Τα χρειαζονται περισσοτερο.

Μετα απο αυτο θεωρεις τον εαυτο σου οτι κραταει τον λογο του οτι και αν πει?
 

DeletedUser

Ξαναδες αυτο και απαντησε με μια λεξη η μια προταση.
Ασε τα μακρυναρια για τους πολιτικους. Τα χρειαζονται περισσοτερο.

Μετα απο αυτο θεωρεις τον εαυτο σου οτι κραταει τον λογο του οτι και αν πει?

... εχω απαντησει ηδη ... δεν μ αρεσει να επαναλαμβανομαι αλλα θα σου κανω το χατηρι...

... οι στρατολογησεις των αλλων οταν ειναι 100δες και γινονται παρα τη συμφωνια μας τοτε φυσικα και δεν ειναι ηθικες! ... οι δικες μας 1-2 εγιναν απο ΤΡ αφου οι ΣΟΥΣΟΥ κρυφτηκαν και μπηκαν καφε και κατοπιν συνενοησεων-αδειοδοτησης μεταξυ των φυλων μας Ντουμ-ΤΡ-300 ... ειμαι οντως τοσο ηθικος αλλα δεν ειμαι και ****ς να μην παρω κανεναν σεβομενος μια καταπατημενη συμφωνια ... οσο για το λογο μου οποιος εχει συμφωνησει κατι μαζι μου και το εχει σεβαστει ξερει... το ιδιο και οποιος δεν το εχει σεβαστει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ρ αγορι μ η ****ς εισαι η κανεις τον **** εγω αλλο σε ρωτησα αλλα μ λες εσυ σου ξαναλεω πες οκ οτι μ εχουν πει ψεματα στην δοιηκηση τα μπαν ξερεις γιατι πεσανε κ πιοι τα ριξανε αυτο σε ρωτησα κ εσυ μ λεσ αρλουμπες


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά με προσωπική επίθεση


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ρ αγορι μ η ****ς εισαι η κανεις τον **** εγω αλλο σε ρωτησα αλλα μ λες εσυ σου ξαναλεω πες οκ οτι μ εχουν πει ψεματα στην δοιηκηση τα μπαν ξερεις γιατι πεσανε κ πιοι τα ριξανε αυτο σε ρωτησα κ εσυ μ λεσ αρλουμπες

... μαλλον κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια ...



Ο/Η giorgos77771 έγραψε:
οι συμφωνια που κανατε με τα παιδια δν εχει καμια σημασια

... κι οπως σου επα κι εσενα με τοσο "μικρα" ατομα δεν εχω κατι να πω ... οταν μεγαλωσεις τα λεμε ...
 

DeletedUser29654

Καλα αγορι μου the mysteries...τον χαβά σου

Αλλα θα μου πεις λαθος μου που ειδα οτι δεν μπορεις να κανεις συζήτηση πολιτισμενα και το συνεχισα..
 
Κορυφή