Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32010

Ολο λετε δν τηρησατε αυτο δν τηρησατε το αλλο εφοσον ρε γατια δν τα τηρησαμε γτ δν.βαρεσατε μηπως γτ ετσι θελετε να τα λετς και οχι οτι ηταν αληθεια!!!

Θα σου απαντησω σε αυτη την ανοησια που ακουγεται και με τρελενει απιστευτα με μια υποθεση...

Υποθετικα παντα, εστω οτι σουσου και σενιορ πορευονται μαζι και ξεκιναει και τρωει το ξυλο της αρκουδας η σενιορ απο πανω(ΒΙΠ κ ΤΡ) και οι βοηθειες που παρεις απο σουσου ειναι ελαχιστες, επισης ολο αυτο το διαστημα που τρως ξυλο και σου εχουν παρει χωρια και εισαι εξαθλιωμενος δεν υπαρχει επικοινωνια με σουσου δεν τους βρισκεται ειναι χαμενοι κτλ, οπως λεγατε για Σολ...και σαν μην φταναν ολα αυτα στο τελος σε βαραει και η σουσου!!


Και τωρα ας σχολιασουμε... Σαν σενιορ δεν πηρες βοηθεια που περιμενες αρα δεν σε στηριξαν αρα αθετησαν κατα καποιο τροπο την συμφωνια που κανατε....Αμα σε ρωτουσα μετα εγω στο φορουμ γτ δεν τους βαρεσες κ.Γιαννη αφου δεν τηρησαν το ενα κ το αλλο τι θα μου ελεγες??? Αμα με ρωτησεις παλι γτ σαν σουσου σε βαρεσα και εγω στο τελος και σου απαντουσα αφου σε βαραει ολος ο χαρτης γτ οχι κ εγω, ή ακομα καλυτερα μπορουσα να σου πω οτι αλλαξε η ηγεσια του ΣουΣου(βλατζιδικου) οπως προαναφερθηκε, πως θα σου φαινοταν και αυτο??Μαλλον θα σε ποναγε:grrr2:

Ολο αυτο παρτο σαν ενα σεναριο επιστημονικης φαντασιας που απλα εχει σαν σκοπο να παρομοιασει την τοτε κατασταση της Σολ-Σενιορ και να απαντησει στις ευτελεις ερωτησεις σας!:noob:

Στεφανε αν δεν καταλαβες για ποια φυλη μιλαω αυτη ειναι οι Σενιορ.( με ελαχιστες εξαιρεσεις) Μου αρεσε αυτη η ατακα παντως οτι ροδα ειναι και γυριζει!! Βρε λες??:clap:

Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνShipboy
οπως ειπες ειναι στρατηγικο παιχνιδι και αν σας βαραγαμε οντως θα σας σπαγαμε

Τοσο σίγουρος είσαι αδερφέ? Όπως σπάσατε και τους τρ και τους σουσου τοσο καιρο? Οσο και να λενε μερικοι εγω δεν ελεγα αυτα και ποτε δεν ειπα μεγαλα λογια αυτια εχουμε και ακουμε..και μυαλο εχουμε και δεν ξεχναμε κιολας..

Πανω σε αυτο το θεμα εγω θυμάμαι 2 ενεργους λογαριαμσους σολ πριν κλειστεί η σ.ε να τρωνε πυξιδα. (daganil και καποιος ακομα)


Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνShipboy
αλλα θα μας πηγαινε πισω και ειχαμε μετωπα στην 45 την ΤΡ και στην 54 την σουσου, αρα δεν μας συμφερε να παμε πισω οπως επισης μας συμφερε να βγειτε μετωπο με ΤΡ οπως ειχατε πει τοτε, πραγμα που δεν τηρησατε για παραπανω απο 2-3 μερες...
Τότε δέν υπήρχε μέτωπο με σουσου, μήν λές ότι θές και οτι σε συμφέρει. Τότε είχατε τους Ο.Α.Κ για να απασχολουν τις σουσουραδες...


Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνShipboy
Οταν σε βαρανε απο παντου κανεις οτι μπορεις να βγεις καπου, πχ στην 34, ετσι ηταν και αυτο το πλανο πλανο που εγινε ενω τρωγαμε ξυλο απο παντου και δεν επρεπε να ανοιχτει και αλλο μετωπο!!Αλλα η διπλωματια σας ειναι παντα με βαση το συμφερον, συμφερον που σημαινει οτι για να κοκκινησετε φυλη πρεπει ή να τη βαραει ολος ο χαρτης ή να ειναι 80 ωρες με αριστο(μπαντ) ή να ειναι 300,000(ιχθυς)...

Δεν έχει νόημα να βγείς στον πυρηνα αλλουνου, όχι τουλάχιστον σε αυτή τη χρονική στιγμή του παιχνιδιού.
Οσο με υποτημας τοσο θα τρώς το κεφάλι σου. Αναφέρομαι σε κάθε σολ..

Οσον αφορα κυριε Δημητρη που με ρωτησατε αν ειμαι τοσο σιγουρος οτι θα σας σπαγαμε μαθε λοιπον οτι δεν ηταν λογια δικα μου, αλλα του τοτε αρχηγου σας! Οχι οτι ειχα αντιθετη αποψη απο του Βασιλη τοτε... Οπως επισης το μετωπο με σουσου υπηρχε καιρο απλα βαρουσαν οακ να παρουν εδαφος πριν ξεκινησουν τα οργανα...Οσον αφορα τον πυρηνα του αλλου που λες ,σαν συμμαχος πρεπει να παρεις πατηματα να βγεις να βοηθησεις και ας ειναι μεσα στον πυρηνα του!

Υ.Γ. Τελικα το να γραφεις στο εξωτερικο ειναι ακρως εθιστικο!!
Υ.Γ.2 Στεφανε αν απαντησεις προσπαθησε να αποφυγεις τα πολλα σημεια στιξης που μου βγαινουν τα ματια για να διαβασω τα μνματα σ.
 

DeletedUser21861

Καπου το εχεις χασει τους νικολαδες τους ψαχναμε 2 εβδομαδες και μετα ο καρδιναλιος στεφα.ος εμφανισθη και το ειδε ο γιαννακης ο ραμπο!!! Με τα λογια σας και με τον τροπο σας μας κανατε να σας βαρεσουμε!!! Ο στεφανος απο τν αλλη μας ελεγε για να γινουμε σολ κατι που απο πλευρα μας δν υιοθετηθηκε ποτε!!!

Επισης αυτο το επειδη σας βαρανε ολοι σας βαραμε και εμεις εγω προσωπικα ηθελα να βαρεσω ενα μηνα πιο πριν οταν ειπα τα παιδια να μου δωσουν μια απάντηση τοτε ειπαμε ολοι οτι δν γινεται πλεον!!! Δν ξερω ποιος στα ειπε ολα αυτα αλλα επι μεγαλο χρονικο διαστημα ψαχναμε ατομα απο εσας τους μιλουσαμε μας απα.τουσαν μετα απο ποση ωρα!!!

Αυτο που θελω να σε πω ειναι οτι υπηρχαν πολλά μικρα λαθη τα οποια μας εφεραν σε θεση να σας βαρεσουμε αυτο το ολοι σας βαρανε ας σας βαρεσουμε και εμεις δν ισχυει απλα!!!

Επισης εξαιτιας του στεφ κανεις δν.εμπαινε σε κληση μαζι του και προσφερθηκα μια φορα και εγω αλλα και εγω σηκωσα τα χερια ψηλα!!!
 

DeletedUser19367

Οι απλά καίω αριστους για να τους φέρω δίπλα σας χαχαχα γιαυτό τους έστειλα και χωρίς συνοδεία; έλα πες την αλήθεια μέχρι και άμυνες θα έβαλες στο χωριό

- - - Eνημερώθηκε - - -

Σε πειραξε πολύ εσένα που τους πήρε η σουσου και όχι εσύ τελικά
 

DeletedUser30857

Ο shipboy το μονο που ξερει ειναι να κανει copy paste τα ιδια και τα ιδια.
Αλλα ρωταμε την ιδια απαντηση βαζουν και λενε.
Γιατι αραγε ?
Μηπως επιδη δε εχουν τι να πουνε και λενε τα ιδια και τα ιδια ?
Ελα ολοι σας εχουν παρει χαμπαρι.
Αντι να βγειτε σαν σωστοι παιχτες να πειτε χασαμε βγαινεται και πετατε οτι δικαιολογια σας ερθει
στο κεφαλι λεγοντας εγινε ετσι εμεις ειμασταν συμμαχοι σωστοι γιαυτο και δεν σας φαγαμε κτλ κτλ.
Οταν στην αρχη σας τρωγαμε τους daganil 80.000 εναντι 20,000 λογγαριασμων εκει παρακαλαγατε για συμμαχεια.
Οταν μπηκανε και αφρικανοι στο παιχνιδι και δεν περνανε χωρια αντιθετως χανανε ζητησαν Σ.Ε
Ναι κυριοι ΖΗΤΗΣΑΣΕ ΕΣΕΙΣ Σ.Ε ΟΙ ΣΟΛ ΣΤΟΥΣ ΣΕΝΙΟΡ.
Αφηστε τα χτυπαω το κεφαλι μου εσεις μας ειπατε κτλ.

Εσεις οι προστατες του νικολαου ρωτηστε τον ποσες ευδομαδες ζηταγε διπλωματη μας για να κλειδουμε Σ.Ε ?
Ποσο καιρο σας κρατησαμε σε αναμονη μιας και χωρια δεν μας περνατε και σας περναμε ?
Μηπως κλεισαμε Σ.Ε οταν τελικα αποφασισαμε να καθαρισουμε τα εσωτερικα ?
Γιατι περνανε βαρβαρα στην 34 ενω η συμφωνια της Σ.Ε ελεγε δεν ακουμπατε τιποτα και πεταγεστε ναι αλλα σας τα διναμε πισω.
Μηπως επιδη σκεπτομενοι οτι δεν θα μιλησουμε απο φοβο στην πρωτη φυλη ?
Εκει ειμασταν παντα και σας περναμε και το τελευταιο σεντς.

Μονο απο αυτα μπορεις να καταλαβεις ποσο καλα τα πηγεναμε σε Σ.Ε
σολακια

Γιατι δεν το παραδεχεστε ?

- - - Eνημερώθηκε - - -

Και κατι τελευταιο shipboy....δεν στα λεω ετσι επιδη ησουν σολ.....στα λεω να μαθεις την αληθεια ως εχει οχι οπως θελουν αυτοι.
Δεν φταις εσυ....αυτοι φταινε και τα παραμυθια που σας διναν στο τραπεζι.
Οσο καλα σχεδιασαν το μπαν για να την κανουν ελαφρα αλλο τοσο καλα ξερανε τα λενε τα παραμυθια σε σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

shipboy καθομαι και σε διαβαζω και γελαω.Μιλας για αχαριστια εσυ που χτυπας τον γκαγκακο μεσα απο τον πυρηνα του απο χωρια που σε βοηθησε ΑΥΤΟΣ να τα παρεις ,σοβαρεψου λιγο.
Και το αλλο που μου προκαλει γελιο ειναι οτι πετας υπονουμενα οτι εχεις φιλους στην σενιορ και καλα ,κοψε της αηδιες γιατι ολοι εχουμε φιλους παντου ,αντε νηπιαγωγείο.

μιλησε η χειροτερη λασπη των φυλετικων και εκρινε την ηθικη των αλλων παικτων...εχει πολυ πλακα ο κ30 τελικα,,,

Υ.Γ.δυστυχως για σενα ανιδεη δεσποινης,με τον γκαγκακο τα ειχαμε συμφωνησει εξ'αρχης οτι δεν υπαρχει προβλημα να χτυπηθουμε αρκει πρωτα να ενημερωσουμε ο ενας τον αλλον και να μην χτυπησουμε υπουλα...στο κλουβι σου τωρα γιατι αρκετα τιτιβισες και σημερα και κουρασες αρκετο κοσμο
 

DeletedUser

... ρε συ Αγγελικη τι συζητας τωρα? ... εδω επαιζαν σε μια φυλη(και μιλαω για την πλειοψηφια των Σολ) και με το που πηρε την κατω βολτα και ζοριστηκαν πηγαν στην αντιπαλη φυλη(που εκραζαν τοσο καιρο) και 1" μετα τη μεταγραφη κοπαναγαν και νομπλαραν πρωην συμπαιχτες τους!!! ... τι να λεμε τωρα? ... που να ηταν λεφτα αντι για χωρια ... θα πουλαγαν και να μην πω τι ... ξεφτυλες ...
 

DeletedUser29654

Οι απλά καίω αριστους για να τους φέρω δίπλα σας χαχαχα γιαυτό τους έστειλα και χωρίς συνοδεία; έλα πες την αλήθεια μέχρι και άμυνες θα έβαλες στο χωριό

- - - Eνημερώθηκε - - -

Σε πειραξε πολύ εσένα που τους πήρε η σουσου και όχι εσύ τελικά


Δέν φαντάζεσαι πόσο πολύ με πείραξε όταν άξιζε να κανει η σουσού στρατολογίσεις μαζί με την τρ επειδή τους βαρούσε τόσο καιρό ..
Εγώ 2 παίκτες πείρα για διαφορετικούς λόγους τον καθέναν..


Μου λές δηλαδή οτι έκαψε αρίστους σε κόκκινο παίκτη απο το 35άλεπτο??????????????????
Ε?????????????????????????? Ελα μου???????????????????????

Με 12κ ελαφρύ έκοψα τον 2ο αριστο και ξενέρωσα την ζωή μου μόλις είδα αυτά που είδα...
-δέν λέω οτι είμαι υπερπαιχτάρα, προλαβαίνω τον χλευασμό κάποιων πρίν μιλήσουν για μία ακόμα φορά..





Θα σου απαντησω σε αυτη την ανοησια που ακουγεται και με τρελενει απιστευτα με μια υποθεση...

Υποθετικα παντα, εστω οτι σουσου και σενιορ πορευονται μαζι και ξεκιναει και τρωει το ξυλο της αρκουδας η σενιορ απο πανω(ΒΙΠ κ ΤΡ) και οι βοηθειες που παρεις απο σουσου ειναι ελαχιστες, επισης ολο αυτο το διαστημα που τρως ξυλο και σου εχουν παρει χωρια και εισαι εξαθλιωμενος δεν υπαρχει επικοινωνια με σουσου δεν τους βρισκεται ειναι χαμενοι κτλ, οπως λεγατε για Σολ...και σαν μην φταναν ολα αυτα στο τελος σε βαραει και η σουσου!!


Και τωρα ας σχολιασουμε... Σαν σενιορ δεν πηρες βοηθεια που περιμενες αρα δεν σε στηριξαν αρα αθετησαν κατα καποιο τροπο την συμφωνια που κανατε....Αμα σε ρωτουσα μετα εγω στο φορουμ γτ δεν τους βαρεσες κ.Γιαννη αφου δεν τηρησαν το ενα κ το αλλο τι θα μου ελεγες??? Αμα με ρωτησεις παλι γτ σαν σουσου σε βαρεσα και εγω στο τελος και σου απαντουσα αφου σε βαραει ολος ο χαρτης γτ οχι κ εγω, ή ακομα καλυτερα μπορουσα να σου πω οτι αλλαξε η ηγεσια του ΣουΣου(βλατζιδικου) οπως προαναφερθηκε, πως θα σου φαινοταν και αυτο??Μαλλον θα σε ποναγε:grrr2:

Ολο αυτο παρτο σαν ενα σεναριο επιστημονικης φαντασιας που απλα εχει σαν σκοπο να παρομοιασει την τοτε κατασταση της Σολ-Σενιορ και να απαντησει στις ευτελεις ερωτησεις σας!:noob:

Στεφανε αν δεν καταλαβες για ποια φυλη μιλαω αυτη ειναι οι Σενιορ.( με ελαχιστες εξαιρεσεις) Μου αρεσε αυτη η ατακα παντως οτι ροδα ειναι και γυριζει!! Βρε λες??:clap:



Οσον αφορα κυριε Δημητρη που με ρωτησατε αν ειμαι τοσο σιγουρος οτι θα σας σπαγαμε μαθε λοιπον οτι δεν ηταν λογια δικα μου, αλλα του τοτε αρχηγου σας! Οχι οτι ειχα αντιθετη αποψη απο του Βασιλη τοτε... Οπως επισης το μετωπο με σουσου υπηρχε καιρο απλα βαρουσαν οακ να παρουν εδαφος πριν ξεκινησουν τα οργανα...Οσον αφορα τον πυρηνα του αλλου που λες ,σαν συμμαχος πρεπει να παρεις πατηματα να βγεις να βοηθησεις και ας ειναι μεσα στον πυρηνα του!

Υ.Γ. Τελικα το να γραφεις στο εξωτερικο ειναι ακρως εθιστικο!!
Υ.Γ.2 Στεφανε αν απαντησεις προσπαθησε να αποφυγεις τα πολλα σημεια στιξης που μου βγαινουν τα ματια για να διαβασω τα μνματα σ.


Μπαρντόν ?!?!
Αυτό που λές, χωρίς ενημέρωση μεταξύ των ηγεσιών είναι πουστιά απο μέρους των σουσου.

Ωστόσο όσο και να το παρομοιάζεις με την τότε κατάσταση, ούτε στο ελάχιστο δέν φέρνει..



Γιατί δεν υπήρχε συνεργασία, (συνολικά 2 κλήσεις με τον διπλωμάτη της σόλ είχα κάνει συνολικά)
+διάβασε τις απαντήσεις που έχω δόσει ήδη

Όταν λές οτι έχεις συμμαχεία, εννοείς οτι
-σου ζητάω άμυνες μονο εγω

-κανω κοινο πλανο διεκδικησεων και το βγαζω με το ετσι και το θελω και μετα σε κληση μου λες οτι το εβγαλες επειδη ειχα ρουφιανο αλλα και εσυ ειχες ρουφιανο και προσπαθω να καταλαβω κατι εγω απο ολο αυτο

-δεν σεβεσαι τα ορια σαν φυλη και κοπαναω οποιον παικτη σου θελω και οποτε θελω χωρις να τρεχει τιποτα

-οταν θελω να μιλησω με καποιον απο διοίκηση (διπλωμάτης ήταν ο μοργκοθ) απο σκαιπ κρυβεστε για 2 εβδομαδες

-και μου μιλας παντα με ενα υφακι οτι ειμαι ο κατωτερος



???
ΑΝ ειναι ετσι , χειροτερα και απο ουδέτεροι ειναι αυτο..


Τωρα οταν σου λεω ακόμα και την στρατηγική μου
και επειδή μέχρυ τότε όλοι μου λέγαν οτι δεν με σέβεσε οταν μιλάς με άλλους για εμένα αλλα εγώ σε σεβάστηκα μέχρι τέλους με κλήσεις για να σου εξυγίσω τί κάνω και να σου δικαιολογίσω και γιατί το κάνω τότε...κακώς έκανα και σου έδωσα τόση αξία..

- - - Eνημερώθηκε - - -




Δέν έχει κάποιο νόημα να συνεχίσουμε το όλο σκηνικό με την σόλ.

Τόσο πολύ πόνεσε αυτή η ήττα που βγαίνουν και κλαίγονται μετά απο τόσο καιρό ακόμα.

Όλες οι απαντήσεις δόθηκαν απο μεριάς μου.





στέφανε, the mysteries
σκέψου οτι η κάθε φυλή είναι μία επαγγελματική ομάδα.
Κάθε παίκτης μόλις δεί οτι η ομάδα βυθίζεται μπορεί να αποφασίσει να βυθιστεί μαζί της, ή να συνεχίσει κάπου αλλού την σταδιοδρομία του.
Που σημαίνει οτι όταν βρεθεί αντίπαλος με την παλιά του ομάδα πρέπει να αγωνιστεί επειδή του το επιβάλουν οι κανόνες του συλλόγου
Και όταν σε έχουν βοηθήσει σε έναν σύλλογο π.χ. ένας απο το έμψυχο υλικό σε βοήθησε να ορθοποδήσεις, όταν πλέον δέν είσται στον ίδιο σύλλογο θα φερθείται με ανταγωνιστηκότητα μεταξύ σας.




Ακριβώς το ίδιο γίνετε και εδώ. Κάποιοι παίζουν για πρωταθλητισμό δηλαδή να κλείσουν κόσμο και φαίνεται αυτό.
Όλα είναι θέματα σωστού τάιμινγκ. Όταν ο άλλος πλέον ακολουθάει άλλη φιλοσοφία άλλου αρχηγού
λογικό είναι να δράσει για το συμφέρον και των δύο.
Στην προκειμένη να πάρει χωριό απο πρώην συμπαίκτη του για να αναπτυχθεί ο ίδιος.

ΆΝ τον είχε βοηθήσει ο πρώην συμπαίκτης, οκ θα μπορούσε να είναι λίγο πιο ανθρώπινος (να μιλησουν τουλαχιστον)
αλλά αυτο δέν είναι υποχρεωτικό.
 

DeletedUser32010

Καλημερα κ καλη Σαρακοστη σε ολους!

Ωπα ωπα ωπα στην συγκεκριμενη περιπτωση o sheepboy (μπε) χτυπησε τον πρωην συμπαικτη του οχι οταν ο γκαγκακος ειχε επιθετικα αλλα περιμενε μερες μετα και ενω ηξερε οτι πλεον εκ του ασφαλους θα παει να του παρει χωρια .Εχει διαφορα η χρονικη στιγμη που κανεις κατι γιατι δηλωνει αχαριστία αφενός γιατι αυτος σε βοηθησε να παρεις χωρια στην πυρηνα του και αφετέρου κουτοπονηρια .


Για εσενα ποτε δεν μιλησα ασχημα νομιζω ουτε χλεβασα το ψευδονυμο σου στο παιχνιδι(δειγμα χαμηλου επιπεδου), οπως επισης δεν καταλαβαινω την επιθεση που μου κανεις για τον γκαγκακο που ειναι συμπαικτης σου ελαχιστο καιρο...
Παρολαυτα θα σου πω λιγα πραγματα για να καταλαβεις πως εχει η φαση με τον γκαγκα, τα χωρια που πηρα στον πυρηνα του δεν με βοηθησε να τα παρω γτ τα εσπασα απο τον μισσκλ μονος μου!
Αρα, πρωτον δεν εσπασε για μενα επιθετικα.
Δευτερον ο γκαγκακος ο ιδιος δε νομιζω να μιλησει για αχαριστια γτ ειχαμε πει οτι δεν τον βαραω και αν ακομα γινει αυτο θα ενημερωθει αρκετο διαστημα πριν ωστε να μην φανει σαν υπουλη κινηση. Οποτε καθαρος μεχρι εδω!
Τριτον, τις αμυνες που ειχε παρει ο γκαγκακος απο μενα τις γνωριζει ο ιδιος και νομιζω οτι ηταν αρκετες για τα χωρια τα διπλανα που του χτυπουσαν τοτε οι σουσου!

Ελπιζω να καταλαβεις πως συμπεριφερομαι σαν παικτης και να μην ξαναδω αυτη την λασπολογια χωρις να ξερεις καταστασεις απλα και μονο γτ σας ειπε το μνμ που του εστειλα!

Τελος ο γκαγκακος εφοσον χτυπιεται απο 3 φυλες και ειναι περικυκλωμενος εχει ημερομηνια ληξης, αρα δεν θα συνεχισει στον κοσμο αυτον σαν γκαγκακος οποτε γτ να εχω τυψεις?? Αλλος στη θεση του θα πατουσε διαγραφη και θα μαζευαμε βαρβαρα , προς τιμη του το παλευει αν και ξερει την καταληξη.

Υ.Γ. Κατι αλλο, γτ αφου ειχατε 2-3 μερες μεχρι να βαρεσω δεν του βαλατε παντου αμυνες και ολα εκει ηταν αδεια??? Ισα ισα που το οτι περιμενα μπορει να ηταν κ μπουμερανγκ και να ειχαν φτασει αμυνες απο πισω πισω γτ 2-3 μερες ισουται με 48-72 ωρες ταξιδιου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

δηλαδη χτυπας πρωην συμπαικτη σου και δεν εχεις τυψεις γιατι ετσι κι αλλιως θα τον φανε?

αχααχχα ρε τι φυλη ησασταν εσεις, μιλαμε τα παραταω ολα και γινομαι ΣΟΛ, μιλαμε για το καλυτερο φυλετικο ομαδικο παιχνιδι.
 

DeletedUser19367

Γιατί από το 35λεπτο στους έστειλα η από το ριμ έλεος πια με τα ψέμματα..
 

DeletedUser32010

Πριν 2 ποστ εγραψε ο cp σου Mangekyou Sharingan οτι ειμαι "η χειροτερη λασπη των φυλετικων"
Δευτερον εχετε βαλει ονομα μπερετουλα (δειγμα χαμηλου επιπεδου) στα χωρια σας τι ειναι αυτο απειλη?Μου τα δινεται και βαλατε το ονομα μου? Για να ξερω και εγω τι γινεται .
Του στελνεις μυνημα 19 και του μηνα και την ιδια μερα του παιρνεις χωριο Shipboy (464|529) K54 10,000 Shipboy [ΣΟΥΣΟΥ] Shipboy [ΣΟΥΣΟΥ] 2015-02-19 18:59:47 αυτο εσυ το λες "αρκετο διαστημα".

Μαλλον δεν βλεπεις σωστα, για ριξε μια ματια εδω http://prntscr.com/68ceh9, ειναι οντως την ιδια μερα??

Το τι εχεις με τον κο πλει μου δεν με νοιαζει! Εφοσον παιζουμε μαζι μπορει να ονομαζει τα χωρια οπως θελει αρκει να μην βριζει!

Ειχες χωρια στο πυρηνα του δεν ξερω αν σου εβαλε επιθετικα ή οχι για να τα παρεις ή αμυνες οταν τα πηρες αλλα για να εχεις εκει χωρια παει να πει οτι σε αφησε ο παικτης να τα εχεις και σε εμπιστευοταν

Φυσικα δεν μου εβαλε επιθετικο και το οτι μου αφησε να τα παρω ειναι για να μπαινουν και αλλοι παικτες μεσα του να βοηθησουν, αλλα οπως ειπες με εμπιστευονταν και ακομα με εμπιστευεται θεωρω!
 

DeletedUser29654

Γιατί από το 35λεπτο στους έστειλα η από το ριμ έλεος πια με τα ψέμματα..

Και η εκαθαριστηκη απο μπροστα για καψημο ηταν?
Ποιο ριμ ρε φιλε? Στο τριανταπενταλεπτο ειχα 5-6 χωρια κ αλλα τοσα εσυ.
Και εστειλες σε ολα τραινα. Η ηταν για καψημο ολα αυτα και οι νιουκ τους?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

το οτι υπερσπαζεστε τον γκαγκακο με ξεπερναει πραγματικα
κυριε μυστεριε βριζεις τους ΣΟΛ κ εμας που πηραμε καποια ατομα αλλα για γκαγκακο κανεις τουμπεκι κ γαργαρα απο οτι βλεπω
πφφφ τραγικοι :help
 

DeletedUser

Καλα λες!!!! το μεγαλο διαστημα ειναι μια μερα
Και αφου τον κο πλει σου τον λενε σιπ και αυτον, εγω για αυτον λεω .
Αρα για να τον βοηθησεις σε αφησε εκει .Μεγαλη βοηθεια του εδωσες

Τρελλη εμπιστοσυνη πρεπει να σου εχει ,δεν ξερω δεν ειμαι ο γκαγκακος ουτε ο δικηγορος του αλλα λεω οτι βλεπω .

Γιατι Γιωργο τι εκανε ο γκαγκακος? Εσενα σε εμπιστευομαι οτι θα πεις αληθεια γιατι δεν την ξερω την ιστορια

χααχαχαχ τι εκανε ? τι δεν εκανε να ρωτας που ηταν σε εμας κ μας εκοβε τα τρενα :clap: η με τις μπινιες σε 2 λογαριασμοθς μας
 

DeletedUser27685

Καλα λες!!!! το μεγαλο διαστημα ειναι μια μερα
Και αφου τον κο πλει σου τον λενε σιπ και αυτον, εγω για αυτον λεω .
Αρα για να τον βοηθησεις σε αφησε εκει .Μεγαλη βοηθεια του εδωσες

Τρελλη εμπιστοσυνη πρεπει να σου εχει ,δεν ξερω δεν ειμαι ο γκαγκακος ουτε ο δικηγορος του αλλα λεω οτι βλεπω .

Γιατι Γιωργο τι εκανε ο γκαγκακος? Εσενα σε εμπιστευομαι οτι θα πεις αληθεια γιατι δεν την ξερω την ιστορια

τελικα ,δεν βαριεσαι να μιλας ασκοπα ε ? η ιστορια δεν γραφεται με τα λογια ! οσο για το τη εκανε μπορεις να απευθηνθεις στον ιδιο !

Ακονιστετα γιατι ερχομαστε :axe:
 

DeletedUser30988

Τοδαμε και αυτο μάγκες,υποστήριξή στον γκαγκακο,για πρώτη φορά θα σου μιλήσω κανονικά κυρια μπερετ και πρέπει να είσαι υπερήφανη γιαυτο...παμε λοιπόν να σου πως εγώ ποιος είναι ο γκαγκακος
Αρχικη φυλή γκαγκος =>nazgul εχθρός τοτε με Dice
Παρόλα αυτά δεχόμαστε μήνυμα ότι τελικά θα συνεχίσει και επειδή οι ναζκουλ τοτε δεν τα πήγαινε και πολύ καλά στον πολεμο βρέθηκε στην Dice
Dice εγινε Nhs
Nhs εχθρός με α.α.χανει οι Nhs αρχές πολεμου και εντελώς τυχαία ο γκαγακος βρέθηκε α.α. Με φουλ άμυνες στα χωριά του
Α.Α. Εχθρός με σουσου=> τρώει πλάνο α.α. Από σολ και σουσου χάνει πολλά χωριά και μάντεψε που πήγε ο γκαγκαγκος?ντιν ντιν ντιν,ναι ο κύριος στο βάθος με το μπλε?σουσου?πολλή σωστά κύριε
Σουσου λοιπόν εχθροί με σολ=>ισοσταθμισμένος πολεμος σε μια φάση ομως χάνει κάποια χωριά οι σουσου και μαντέψτε που πήγε παλι ο αγαπητός?ελα τωρα δεν είναι δύσκολο...Και οι μπάλα πάει στην Σολ γκοοοοοολλ
Σολ εχθροί με σουσου και τρ =>χάνει σολ (δεν σχολιάζω τους λόγους τωρα μιλάμε για την δεσποινίδα που ακούει στο όνομα γκαγκακος)και αφού ήταν στην σουσου μαντεψε ποια έμεινε η τρ ...μαντεψτε ποια ήταν η επόμενη μεταγραφή του Ρονάλντο?εεε του γκαγκακου εννοώ...ΤΡ λοιπόν και αφού πέρασε απ'ολες της φυλές,είδε όλα τα αξιοθέατα, έκανε μπάνιο με τα χασκι στην Αλάσκα,έφαγε άλογο στην κινα και γενικά πολυταξιδεμένος, εφόσον ταξίδεψε σε όλο τον κόσμο λοιπόν ήρθε η ώρα να πάρει ένα ρεπό...οποτε φιλε σιπμποι βαρα χωρίς να σε νοιάζει γτ τους ρουφιανους δεν τους αγάπησε ποτέ κανεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27685

Τοδαμε και αυτο μάγκες,υποστήριξή στον γκαγκακο,για πρώτη φορά θα σου μιλήσω σαν κανονικά κυρια μπερετ και πρέπει να είσαι υπερήφανη γιαυτο...παμε λοιπόν να σου πως εγώ ποιος είναι ο γκαγκακος
Αρχικη φυλή γκαγκος =>nazgul εχθρός τοτε με Dice
Παρόλα αυτά δεχόμαστε μήνυμα ότι τελικά θα συνεχίσει και επειδή οι ναζκουλ τοτε δεν τα πήγαινε και πολύ καλά στον πολεμο βρέθηκε στην Dice
Dice εγινε Nhs
Nhs εχθρός με α.α.χανει οι Nhs αρχές πολεμου και εντελώς τυχαία ο γκαγακος βρέθηκε α.α. Με φουλ άμυνες στα χωριά του
Α.Α. Εχθρός με σουσου=> τρώει πλάνο α.α. Από σολ και σουσου χάνει πολλά χωριά και μάντεψε που πήγε ο γκαγκαγκος?ντιν ντιν ντιν,ναι ο κύριος στο βάθος με το μπλε?σουσου?πολλοί σωστά κύριε
Σουσου λοιπόν εχθροί με σολ=>ισοσταθμισμένος πολεμος σε μια φάση ομως χάνει κάποια χωριά οι σουσου και μαντέψτε που πήγε παλι ο αγαπητός?ελα τωρα δεν είναι δύσκολο...Και οι μπάλα πάει στην Σολ γκοοοοοολλ
Σολ εχθροί με σουσου και τρ =>χάνει σολ (δεν σχολιάζω τους λόγους τωρα μιλάμε για την δεσποινίδα που ακούει στο όνομα γκαγκακος)και αφού σουσου ήταν και ********ψε έμεινε η τρ ...μαντεψτε ποια ήταν η επόμενη μεταγραφή του Ρονάλντο?εεε του γκαγκακου εννοώ...ΤΡ λοιπόν και αφού πέρασε απ'ολες της φυλές,είδε όλα τα αξιοθέατα έκανε μπάνιο με τα χασκι στην Αλάσκα,έφαγε άλογο στην κινα και γενικά πολυταξιδεμένος εφόσον ταξίδεψε σε όλο τον κόσμο ήρθε η ώρα να πάρει ένα ρεπό...οποτε φιλε σιπμποι βαρα χωρίς να σε νοιάζει γτ τους ρουφιανους δεν τους αγάπησε ποτέ κανεις...

Ο ταξιδιωτης σιγα σιγα φτανει στον προορισμο του !
 

DeletedUser29654

eddy the best

δεν ξέρω απο μέσα τα πράγματα, αν και ξέρω απο μέσα οτι έχει ξανακάνει κάτι παρόμοιο ο παίκτης


υποθέτω οτι είσαι μέλος στους σουσου.
Αφού ήξερες οτι ήταν ρουφιάνος γιατί τον έβαλες εξαρχής στην φυλή σου?
Προσωπικά μιας και όταν κάνει κάποιος μία λαλακία είμαι 100% σίγουρος οτι θα το ξανακάνει, εγώ θα τον έτρωγα για να ησύχαζε το κεφάλι μου



Γιατί έστειλα εγώ επίθεση σε εσένα;

Οι απλά καίω αριστους για να τους φέρω δίπλα σας χαχαχα γιαυτό τους έστειλα και χωρίς συνοδεία; έλα πες την αλήθεια μέχρι και άμυνες θα έβαλες στο χωριό

Δηλαδή δέν είσαι κοπλέι στο shipboy...φαίνετε ξεκάθαρα
 

DeletedUser32584

Τοδαμε και αυτο μάγκες,υποστήριξή στον γκαγκακο,για πρώτη φορά θα σου μιλήσω κανονικά κυρια μπερετ και πρέπει να είσαι υπερήφανη γιαυτο...παμε λοιπόν να σου πως εγώ ποιος είναι ο γκαγκακος
Αρχικη φυλή γκαγκος =>nazgul εχθρός τοτε με Dice
Παρόλα αυτά δεχόμαστε μήνυμα ότι τελικά θα συνεχίσει και επειδή οι ναζκουλ τοτε δεν τα πήγαινε και πολύ καλά στον πολεμο βρέθηκε στην Dice
Dice εγινε Nhs
Nhs εχθρός με α.α.χανει οι Nhs αρχές πολεμου και εντελώς τυχαία ο γκαγακος βρέθηκε α.α. Με φουλ άμυνες στα χωριά του
Α.Α. Εχθρός με σουσου=> τρώει πλάνο α.α. Από σολ και σουσου χάνει πολλά χωριά και μάντεψε που πήγε ο γκαγκαγκος?ντιν ντιν ντιν,ναι ο κύριος στο βάθος με το μπλε?σουσου?πολλή σωστά κύριε
Σουσου λοιπόν εχθροί με σολ=>ισοσταθμισμένος πολεμος σε μια φάση ομως χάνει κάποια χωριά οι σουσου και μαντέψτε που πήγε παλι ο αγαπητός?ελα τωρα δεν είναι δύσκολο...Και οι μπάλα πάει στην Σολ γκοοοοοολλ
Σολ εχθροί με σουσου και τρ =>χάνει σολ (δεν σχολιάζω τους λόγους τωρα μιλάμε για την δεσποινίδα που ακούει στο όνομα γκαγκακος)και αφού ήταν στην σουσου μαντεψε ποια έμεινε η τρ ...μαντεψτε ποια ήταν η επόμενη μεταγραφή του Ρονάλντο?εεε του γκαγκακου εννοώ...ΤΡ λοιπόν και αφού πέρασε απ'ολες της φυλές,είδε όλα τα αξιοθέατα, έκανε μπάνιο με τα χασκι στην Αλάσκα,έφαγε άλογο στην κινα και γενικά πολυταξιδεμένος, εφόσον ταξίδεψε σε όλο τον κόσμο λοιπόν ήρθε η ώρα να πάρει ένα ρεπό...οποτε φιλε σιπμποι βαρα χωρίς να σε νοιάζει γτ τους ρουφιανους δεν τους αγάπησε ποτέ κανεις...


εσύ είσαι από τις πρώτες μου πυξίδες που έριξα όποτε δεν σε κατηγορώ...είσαι από τους πικραμένους του παιχνιδιού αυτού...:grrr:
 
Κορυφή