Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21861

Αγγελικη λαθος κανεις δν την πεσαμε σε κανεναν και προσωπικα δν προκειται να το κανω σε κανενα αλλωστε εσυ προσωπικα με ξερεις πως μιλαω και με τι τροπο μιλαω!!!

Για να μην παρεξηγηθω δν την λεω στον στεφ απλα εξηγω καποια πραγματα για την λασπη που πεταξε σε μενα αλλωστε οταν ο λογαριασμος του πηγε στους vip εκανα τα παραπονα μου στην διοικηση του με εδωσε μια απαντηση και αν δεις το σεβαστηκα πηγαινονται οι τοτε νουκ μ επισκεψη στα χωρια του εφοσον μπηκα και βγηκα vip!!!
 

DeletedUser

Παμε παλι απο την αρχη μιλησες στην διοικηση μου και σε εμενα δν γυρισε να ζητησει κοψιματα ε!!!! χμμμ καλη φαση πρεπει να με τρεμουν ολοι στην διοικηση μου χαχαχαχα!!!

Ελα ρε στεφ αστο δν το εχεις αφου λες οτι σε ερχεται στο κεφαλι!!!

Οσο για αυτο που λες οτι δν υποτιμησες κανενα το οτι μας εδωσες 1 μηνα ζωης δν ηταν υποτιμητικο ε???

Ρε παιρνεις τιποτα ναρκωτικα ;;;; :grrr: :rolf:
Σου ειπα μιλησα με την διοικηση σου στις 2 το μεσημερι , μου λενε στειλε μου χωρια κ χρονους τους στελνω ολους στον Alchimistis κ μου λεει θα κοπουν ολα , κ βγαζει στις 6 το απογευμα η φυλη σου αποφαση να μην βοηθησετε παιχτες της SOL ...

Τιιιιι δεν καταλαβαινεις;;; :hmmm:

Ταξιδευεις πουθενα ;; Ή απλα , δεν καταλαβαινεις τι σου λεω ;;
Ποτε δεν εδωσα σε TR κ VIP 1 μηνα ζωης , στην Senior εδωσα 1 μηνα ζωης ....
 

DeletedUser29654

Μία απάντηση απο τον γιάννη αν θημάμαι καλά στο όνομα, JX111

μπηκαμε μια κληση ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ μια εβδομαδα πριν παιχτει το οποιο σπαθι απο οποια μερια.
Ίσουν και εσύ μέσα, όταν ανακοίνωσα οτι πλέον οι σολ περνάνται καφέ.
Άν λέω ψέματα πες το μου μήπως δέν ξέρω τί λέω καμια φορά ρε παιδί μου..

Και μετά απάντησέ μου σε κάτι.

Το γεγονώς οτι έκρυμα σαν συμφέρον μου οτι να σε βαρέσω είταν συμφέρον μου και σου κακοφαίνεται (απο μεριας σολ λεω οχι προσωπικα)
και βγαίνεις να λές ανακρύβιες οτι σε τρύπισα και αλλα τέτοια, τί δηλώνει για το άτομο σου ώς χαρακτήρα?


Απο 40 ωρες φυγαν τραίνα αλλα οπως ήδη ξέρεις δέν ήταν πλάνο για να κρατήσεις χωριά αλλα ήταν το τελευταίο πλάνο που έριχνες γενικοτερα ως σολ και ήθελες να γράφει μερικά χωριά +

Το γνωρίζεις και ο ίδιος οτι δέν πρόκειτε να κρατούσες χωριό στον πυρήνα αλλουνού...
Άλλη σκοπιμότητα δέν ξέρω άν είχε, τουλάχιστων στο μυαλό μου δέν υπήρχε σκοπιμότητα..




#στεφανος


Τελικά η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα?

Υ.Γ Σταματα επιτελους τα φούμαρα.
Κάθε μα κάθε φορά έλεγες ότι ήθελες. Στην κληση που αναφέρομαι απο πάνω σου έλεγα σε περνάω καφέ, μου έλεγες ελατε να παιξουμε μπαλα μαζι
και κοινα φορουμ και κοινα πλανα διεκδικισεων (σε υποτηθετε συμαχηκη φυλη, δηλαδη δεν ειχαμε μεχρυ τωρα)
τωρα αν καταλαβες οτι πηγαινουμε μαζι και μετα σε τρυπησα....ναι οκ τοτε εγω εφταιγα και σου φερθηκα πολυ αδικα και πολυ σκλυρότερα απο οσο σου άρμοζε..

- - - Eνημερώθηκε - - -

Πληροφοριακα στεφανε, με όποιον μιλούσες απο την φυλή σενιόρ
ήταν στο σκαιπ στην ομαδα στην ηγεσιας,
δηλαδη παντα μιλουσαμε και ξεραμε οτι παντα ανεφερες για ενα αλλο ατομο
όπως κάνεις και τώρα
και οτι τα συμφωνισες με αυτον και πρεπει να τα κανουμε επειδή εσυ τα συμφωνησες.....



#αγγελικη

ΑΝ καθεται ο αλλος και μιλαει και λεει τις μεγαλυτερες μπαρουφες που εχεις ακουσει ποτε, ε δεν μπορεις να τον αφυσεις να λεει
Οσο και να ξερεις οτι λεει οτι του κατεβει στο κεφαλι εεε κατανταει αηδια στο τελος

εγω μιλαω μονο στον στεφανο σε αυτο το ποστ, γιατι αναφερεται και αυτος σε προσωπικο επιπεδο.
 

DeletedUser21861

Ο μηνας περασε ακομα εδω ειμαστε!!!

Επειδη αρχισα να κουραζομαι εχω και μια ηλικια αν θεωρεις οτι σε φερθηκαμε ανεντιμα και ατιμα αποψη σου εγω απο την πλευρα μου θεωρω οτι σε φερθηκα οσο καλυτερα μπορουσα!!!


Και οσο αναφορα το τι εχεις πει περι TR και VIP τα εχω ακουσει και εγω που μπηκαμε στις 5 το πρωι σε κληση οταν βαρουσες τον guess και με ελεγες διαφορα!!!

Απο μενα στεφ ολα καλα απλα μαθε να βουτας την γλωσσα σου στον εγκεφαλο σου που και που καλο ειναι!!!
 

DeletedUser

Οπως βλεπετε δεν απανταει στην ερωτηση που του εκανα αλλα μεταφερει αλλου το θεμα και διακλαδονεται.
Εγω στο συγκεκριμενο που σε ρωτησα θελω απαντηση.
Τα ειπατε ολλα αυτα στην κληση η οχι....απλη ερωτηση ειναι

Ποτε δεν ειπα εγω τιποτα για επιθετικα...
Ο γκρεκο κ ο ντα βιντσι ειπε ...
Εγω ποτε δεν μιλαω κ ποτε δεν υποτιμω κανεναν , ειπα για πυξιδα γιατι το πηρα πολυ προσωπικα οταν εχασα εξαιτιας σας ολα τα πισω χωρια μου...

Σε κληση ναι , υποθηκαν , αλλα οχι απο εμενα...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
[SPOIL]
Μία απάντηση απο τον γιάννη αν θημάμαι καλά στο όνομα, JX111

μπηκαμε μια κληση ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ μια εβδομαδα πριν παιχτει το οποιο σπαθι απο οποια μερια.
Ίσουν και εσύ μέσα, όταν ανακοίνωσα οτι πλέον οι σολ περνάνται καφέ.
Άν λέω ψέματα πες το μου μήπως δέν ξέρω τί λέω καμια φορά ρε παιδί μου..

Και μετά απάντησέ μου σε κάτι.

Το γεγονώς οτι έκρυμα σαν συμφέρον μου οτι να σε βαρέσω είταν συμφέρον μου και σου κακοφαίνεται (απο μεριας σολ λεω οχι προσωπικα)
και βγαίνεις να λές ανακρύβιες οτι σε τρύπισα και αλλα τέτοια, τί δηλώνει για το άτομο σου ώς χαρακτήρα?


Απο 40 ωρες φυγαν τραίνα αλλα οπως ήδη ξέρεις δέν ήταν πλάνο για να κρατήσεις χωριά αλλα ήταν το τελευταίο πλάνο που έριχνες γενικοτερα ως σολ και ήθελες να γράφει μερικά χωριά +

Το γνωρίζεις και ο ίδιος οτι δέν πρόκειτε να κρατούσες χωριό στον πυρήνα αλλουνού...
Άλλη σκοπιμότητα δέν ξέρω άν είχε, τουλάχιστων στο μυαλό μου δέν υπήρχε σκοπιμότητα..




#στεφανος


Τελικά η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα?

Υ.Γ Σταματα επιτελους τα φούμαρα.
Κάθε μα κάθε φορά έλεγες ότι ήθελες. Στην κληση που αναφέρομαι απο πάνω σου έλεγα σε περνάω καφέ, μου έλεγες ελατε να παιξουμε μπαλα μαζι
και κοινα φορουμ και κοινα πλανα διεκδικισεων (σε υποτηθετε συμαχηκη φυλη, δηλαδη δεν ειχαμε μεχρυ τωρα)
τωρα αν καταλαβες οτι πηγαινουμε μαζι και μετα σε τρυπησα....ναι οκ τοτε εγω εφταιγα και σου φερθηκα πολυ αδικα και πολυ σκλυρότερα απο οσο σου άρμοζε..

- - - Eνημερώθηκε - - -

Πληροφοριακα στεφανε, με όποιον μιλούσες απο την φυλή σενιόρ
ήταν στο σκαιπ στην ομαδα στην ηγεσιας,
δηλαδη παντα μιλουσαμε και ξεραμε οτι παντα ανεφερες για ενα αλλο ατομο
όπως κάνεις και τώρα
και οτι τα συμφωνισες με αυτον και πρεπει να τα κανουμε επειδή εσυ τα συμφωνησες.....



#αγγελικη

ΑΝ καθεται ο αλλος και μιλαει και λεει τις μεγαλυτερες μπαρουφες που εχεις ακουσει ποτε, ε δεν μπορεις να τον αφυσεις να λεει
Οσο και να ξερεις οτι λεει οτι του κατεβει στο κεφαλι εεε κατανταει αηδια στο τελος

εγω μιλαω μονο στον στεφανο σε αυτο το ποστ, γιατι αναφερεται και αυτος σε προσωπικο επιπεδο.
[/SPOIL]

Σορρυ Δημητρη. Σε θεωρω εξυπνο παιδι και ρωταω: Αναπτυχθηκες χαρη στην SOL. Απεκτησες χαρη σε αυτους που σε αφησαν να παιξεις(ως SENIOR) χωρια. Και οταν αναπτυχθηκες και τα ειδαν σκουρα ειπες "σας περναω καφε". Μεγαλο λαθος...
 

DeletedUser30857

ωραια....οποτε παω εκει που θελω να καταληξω...κανεις δεν σας ειπε νοομπακια η χωρις ιδεα....απλα τετοιες συμπεριφορες σαν φτασανε εδω που ειστε.....και το γνωριζεις καλα.
Και μετα πεταγεται το γρεκο να λεει σολ vs k30....
δεν ειναι κατι που το διαλεξατε....ειναι κατι που καταντησατε
 

DeletedUser

ωραια....οποτε παω εκει που θελω να καταληξω...κανεις δεν σας ειπε νοομπακια η χωρις ιδεα....απλα τετοιες συμπεριφορες σαν φτασανε εδω που ειστε.....και το γνωριζεις καλα.
Και μετα πεταγεται το γρεκο να λεει σολ vs k30....
δεν ειναι κατι που το διαλεξατε....ειναι κατι που καταντησατε

Αδερφε , οταν μας περασες κοκκινους σου ειπαμε οτι δεν πρεπει να γινει ετσι , οχι λογω φοβου , λογω αναπτυξης που σε ειχαμε αφησει να κανεις στο ριμ μας.

Οταν ομως γυρνας καφε κ μετα κοκκινους εφτασες σε ενα σταδιο να σου λενε τα παιδια ( κ οχι εγω ) οτι με το που φας 1000 επιθετικα θα διαλυθεις ..
Δεν εγινε , οχι γιατι δεν μπορουσαμε λογω ικανοτητας , αλλά λογω του οτι εκεινη την εποχη ειχαν φυγει οι περισσοτεροι μας παιχτες κ ειχαν παει σου σου κ επρεπε να καθαρισουμε τους πυρηνες μας..

Σας καλυψα;

[SPOIL][/SPOIL]

Σορρυ Δημητρη. Σε θεωρω εξυπνο παιδι και ρωταω: Αναπτυχθηκες χαρη στην SOL. Απεκτησες χαρη σε αυτους που σε αφησαν να παιξεις(ως SENIOR) χωρια. Και οταν αναπτυχθηκες και τα ειδαν σκουρα ειπες "σας περναω καφε". Μεγαλο λαθος...

Φιλαρακι , σε κληση ξερεις ποιος ηταν ο λογος που μας γυρισε κοκκινους;;


Σας βαραει ολος ο χαρτης , εμας αυτο μας συμφερει κ θα σας βαρεσουμε κ εμεις ...
Αυτος ηταν ο λογος .
Κ οταν χαλασαν οι σχεσεις μας , ο λογος ηταν επειδη δεν τους βαζαμε σε κληση , ως συμμαχους...
Φαντασου να τους βαζαμε σε κληση , τωρα θα ειχε διαλυθει οχι η SOL , αλλά ολος ο κ30...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Η σ.ε κλείστηκε απο μεριας σολ μετα απο πλάνα της τότε φυλής όπως μου έχουν πεί τα παιδιά.
Εγώ ως δημήτρης όταν ξαναγύρισα στο παρεάκι υπήρχε ήδη η σ.ε οποτε δέν μπορω να πώ περισσότερα.

Οπότε ούτε με άφησε κανείς να αναπτυχθώ ούτε τίποτα. ΆΝ θέλανε ας ερχόντουσαν τότε και να παίρναν όλα τα χωρια.



Τώρα μία ακόμα αναφορά στην υπερπαιχτάρα που δέν απειλεί κανέναν, και ευχομαι να με βρεί.
- - - Eνημερώθηκε - - -




Εχεις μαθει για τα παιδακια που ειναι πισω απο τον υπολογιστη κ ειναι μαγκες ;;
Τουμπεκιασου στην γωνια σου κ προσεχε που κ πως μιλας.
Ο καθε ενας εχει την τρελα του , κ εσυ δεν ξερεις την δικια μου , καταλαβες ;
Ειμασταν πισω αδειοι κ εκανες το παιχνιδι σου. Και δεν φτανει αυτο , εχανες κ εσυ χωρια που ησουν οργανωμενος..

Κρυψου πισω απο τον υπολογιστη λεμε

Που θα με πεις κ 3χρονο , βλακαμα !
Τουμπεκιασου λεμεεεεεεεεε !


Κάτσε να κρυφτώ πίσω απο τον υπολογιστη γιατι οντως εγω κανω τον μαγκα εδω μεσα..
 

DeletedUser30857

Ρωτα τον γρεκο οταν παρακαλαγε για συμμαχεια και μετα ελα πες μου μας αφησατε να αναπτυχθουμε....γιατι δεν μας πηρατε το ριμ οπως με οακ με Won και ιχθυς ?
Αααα μας λυποσασταν γιαυτο.....μαθε να τα λες ως εχουν και μετα γραφε
 

DeletedUser

#Προς την μεγαλη υπερπαικτουρε στεφανο


Οι απωλειες δεν λενε τιποτα οταν σε εναν μηνα που κοπαναω την σολ
διαληθηκε η σολ.

Οταν σταματησεις να κλεγεσαι ελα να ξαναμιλησουμε για το ποσα χρονια πισω εισαι σε μυαλο, 3χρονο της φαπας.
Και που εισαι μην ξαναστειλεις ουτε εδω ουτε στα σκαιπ βριζοντας ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ
δειχνεις ποσο μεγαλο επιπεδο εχεις..ΜΕΓΑΛΕ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗ



πανε κλαψου τωρα στον κ33 και ασε τους κοσμους για οσους μπορουν

Βλεπεις ποιος ειναι ο μαγκας κ ποιος δεν ειναι ;;;

Ειπες οτι μας διαλυσες κ ολας ...
Αν ειναι δυνατον παιδια !!
Τυφλα να εχει η TR κ η ΣΟΥΣΟΥ , δεν βαζατε τους σενιορ εχθρους μας απο την πρωτη μερα να ειχαμε διαλυθει απο τοτε ;;; :noob: :rolf:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ρωτα τον γρεκο οταν παρακαλαγε για συμμαχεια και μετα ελα πες μου μας αφησατε να αναπτυχθουμε....γιατι δεν μας πηρατε το ριμ οπως με οακ με Won και ιχθυς ?
Αααα μας λυποσασταν γιαυτο.....μαθε να τα λες ως εχουν και μετα γραφε

Πλακα μας κανεις ετσι ;;;
Χαχαχαχαχαχα....
Ειχατε πει , οτι θα συνεχισετε ως σενιορ , πλαι στους SOL , κ οχι οτι θα σας στρατολογησουμε ! οπως εγινε με Won k ΟΑΚ ...
Παιδια , θελω να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο με αυτα που ακουω πραγματικα !!
 

DeletedUser30857

Με won ριξατε πλανο και τους στρατολογησατε εφοσον πηρατε 40 χωρια.....γιατι αυτο δεν συνεβη με εμμας ?

αστα τωρα τα θελαμε να συνεχισουμε διπλα σας χωρις ιδια διπλωματια χωρις φορουμ χωρις τιποτα μεταξυ μας
 

DeletedUser29654

Φιλαρακι , σε κληση ξερεις ποιος ηταν ο λογος που μας γυρισε κοκκινους;;


Σας βαραει ολος ο χαρτης , εμας αυτο μας συμφερει κ θα σας βαρεσουμε κ εμεις ...
Αυτος ηταν ο λογος .
Κ οταν χαλασαν οι σχεσεις μας , ο λογος ηταν επειδη δεν τους βαζαμε σε κληση , ως συμμαχους...
Φαντασου να τους βαζαμε σε κληση , τωρα θα ειχε διαλυθει οχι η SOL , αλλά ολος ο κ30...


Όταν λές οτι έχεις συμμαχεία, εννοείς οτι
-σου ζητάω άμυνες μονο εγω

-κανω κοινο πλανο διεκδικησεων και το βγαζω με το ετσι και το θελω και μετα σε κληση μου λες οτι το εβγαλες επειδη ειχα ρουφιανο αλλα και εσυ ειχες ρουφιανο και προσπαθω να καταλαβω κατι εγω απο ολο αυτο

-δεν σεβεσαι τα ορια σαν φυλη και κοπαναω οποιον παικτη σου θελω και οποτε θελω χωρις να τρεχει τιποτα

-οταν θελω να μιλησω με καποιον απο διοίκηση (διπλωμάτης ήταν ο μοργκοθ) απο σκαιπ κρυβεστε για 2 εβδομαδες

-και μου μιλας παντα με ενα υφακι οτι ειμαι ο κατωτερος



???
ΑΝ ειναι ετσι , χειροτερα και απο ουδέτεροι ειναι αυτο..


Τωρα οταν σου λεω ακόμα και της στρατηγική μου
και επειδή μέχρυ τότε όλοι μου λέγαν οτι δεν με σέβεσε οταν μιλάς με άλλους για εμένα αλλα εγώ σε σεβάστηκα μέχρι τέλους με κλήσεις για να σου εξυγίσω τί κάνω και να σου δικαιολογίσω και γιατί το κάνω τότε...κακώς έκανα και σου έδωσα τόση αξία..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30857

ειμασταν 2 φυλες οπου γνωριζαμε και οι 2 θα μπορουσαμε να χτυπηθουμε οποιαδηποτε στιγμη μεταξυ μας.
Τωρα τα περι ειμασταν μαζι δεν ισχυε ποτε.
 

DeletedUser29654

Βλεπεις ποιος ειναι ο μαγκας κ ποιος δεν ειναι ;;;

Ειπες οτι μας διαλυσες κ ολας ...
Αν ειναι δυνατον παιδια !!
Τυφλα να εχει η TR κ η ΣΟΥΣΟΥ , δεν βαζατε τους σενιορ εχθρους μας απο την πρωτη μερα να ειχαμε διαλυθει απο τοτε ;;; :noob: :rolf:

- - - Eνημερώθηκε - - -



Πλακα μας κανεις ετσι ;;;
Χαχαχαχαχαχα....
Ειχατε πει , οτι θα συνεχισετε ως σενιορ , πλαι στους SOL , κ οχι οτι θα σας στρατολογησουμε ! οπως εγινε με Won k ΟΑΚ ...
Παιδια , θελω να βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο με αυτα που ακουω πραγματικα !!



Ότι είπα απο πάνω
για το μίλησα με κάποιον άλλο και κανωνίσαμε αυτα..



Ποτέ δέν είπα οτι σε διέλυσα μόνος.
Αυτό που είπα ήταν οτι η χρονική στιγμή που μπήκα στον πόλεμο ήταν πολύ σωστή και έκρυνε την διάληση της σολ.
Ήδη έχανες χωριά αβέρτα απο σουσου και τρ ασχετως αν απο κλησεις ελεγες οτι τους εχουμε και αλλα τετοια. Και για καποιον λογο σας εφτεγαν παντα οι ρουφιανοι στα πλανα που τρωγατε και χανατε..
 

DeletedUser21861

Επειδη παιζω αρκετο καιρο επειδη ξερω εσενα αγγελικη με καθιστα TR??? επειδη ξερω τα ατομα της ηγεσιας καποια φυλης με καθιστα φιλα προςκειμενο σε αυτον???

Ελπιζω να μην θες να κανεις προπαγανδα με μενα γτ καλως η κακως ειχα καλους δασκαλους και εγω οπως και εσυ φιλη αγγελικη!!!

Οσο για τα περι σουσουραδας με βρισκουν παγερα αδιαφορο μιας και αν εχεις δει και με ξερεις αλλωστε πολυ καλα ειμαι σε μια φυλη την οποια δν την λενε σουσου!!!
 

DeletedUser

Γιατι εκανες παραπονα στην διοικηση του?Κοκκινο τον ειχες ,κοκκινο τον εχεις ,εκτος αν ο Σουσουραδας λεει ψεμματα εδω.Πραγματικα δεν καταλαβαινω .
[SPOIL][/SPOIL]

Σε τσακωσα!!!Οταν κανεις παραθεση θεματος καντο σωστα!!!Ειχαμε μια υγειης ανταλαγη αποψεων με τον τοπακο οσον αφορα τις αναλογιες αν καταληξουν υποθετικα σε μια απο τις 2 πλευρες(ανατολη-δυση)!!Μετα απο το δικο μου ποστ απαντησε το παληκαρι και του απαντησα και γω μετα και δεν νομιζω οτι λεω κατι απο αυτα που αφηνεις εσυ να εννοειθουν!!!

Καπου ειχα διαβασει για 60-40!!!Θα με συγχωρεσει αυτος που το εγραψε αλλα δυστυχως η ευτυχως περα απο το παιχνιδι που εμφανιζει αυτα τα στατιστικα αν θελει επειδη τυχαινει σ αυτο τον τομεα να τα καταφερνω αρκετα καλα μπορω να του το παω και με πιο αναλυτικες μεθοδους αρκει να μπορει να τις καταλαβει...Ας διαβασει τα απλα και μετα παω στα πιο προχωρημενα ιδιαιτερως ομως για να μην νομισουν καποιοι οτι κανω και επιδειξη γνωσεων!!!


ΣΟΥΣΟΥ 26.7%
BaD 6.8%
SΕΝΙΟR 4.6%
SENIΟR 3.8%
SENΙOR 3.6%
ΣΟΥΣΟY 1.2%
BaD. 0.8%

συνολο 47.5


~TR~ 25.6%
DOOM 7.1%
V300V 5.9%
V.I.P 5%
V3ΟΟV 1.3%
-TR- 1.1%
D00M 0.8%

συνολο 46.8


Μετακινησε ενα 3% απο Τρ σε σενιορ, μιας που το εκανες την ωρα που ηταν ο φαλανξ μεσα σ εμας ( συνολο 50.5 - 43.8 )

και αφαιρεσε τελειως τους VIP που ακομα δεν εχουν αποφασισει τι θα κανουν ( συνολο 50.5 - 38.8 )

Καν'το διαφοροποίηση επί % για αυτά τα 2 και βγάλε μου τον αριθμό ξανά, ευχαριστώ. :)

Αν βγαλω τους vip το δικαιο ειναι να βγαλω και τους bad που επισημα δεν εχουν δηλωσει την πορεια τους και τους senior που αν κρινω απο τις βολτες που κοβει ο καθενας περα δωθε μαλλον ειναι πολλοι αναποφασιστοι(οι βολτες ισχυουν και για vip)!!!Οπως φαινεται εφοσον βγηκες να βαλεις ποσοστα θα επρεπε να μιλησεις για σιγουρακια και στην προκειμενη περιπτωση σιγουρακια δεν βλεπω.Μολις ξεκαθαρισει το τοπιο θα μιλησουμε για πραγματικα ποσοστα και οχι για πλασματικα!!!Στο τελος με τα περα δωθε και τα κολητηλικια με τις πολλες αγαπες θα κλεισει και αυτος ο κοσμος με αγκαλιτσες!!!Ελπιζω βεβαια μην συμβει γιατι σιγουρα θα δικαιωθει ο αφρικανος!!!:D
 

DeletedUser

Επειδη λετε ενα καρο ασυναρτησιες εσεις , κ διαστρευλωνετε οτι λογια εχω πει .
Ξεκαθαριζω κ τελειωνω χωρις να πιστευετε οτι ερχομαι σε δυσκολη θεση , αλλά καθαρα επειδη σας βαρεθηκα.

Τωρα τα περι ειμασταν μαζι δεν ισχυε ποτε.

Δεν ισχυει ποτε ρε ;;
Σε αφησαμε εμεις να αναπτυχθεις στις πλατες μας , τοτε που εσεις παρακαλαγατε την sol να μην σας χτυπησει , λεεεεγοντας οτι θα παμε μαζι μεχρι τελους , ΧΩΡΙΣ ομως να σημαινει οτι θα στρατολογηθειτε απο εμας.

Και επισης , αυτο που κανατε εσεις ειναι το εξης :
Υπηρχε μια διοικηση κ με το που παρατησε τα σκηπτρα της αναλαβατε καποια ατομα τα οποια αλλαξαν τις αποφασεις κ το δρομο που ειχε χαραξει με χιλιες δυο συμφωνιες , και η φυλη , ταυτοχρονα αλλαξε πορια 180μοιρες .

Και για να ξερεις ποιος σεβεται κ ποιος οχι τους συμμαχους του , ρωτα τον Mephisto. ποσες αμυνες του ειχα βαλει εγω σαν σολ στα χωρια του οταν ετρωγε πλανο , κ ρωτα κ τον Ταμτιριριμ , οταν μου ειπε για το πλανο σας του ειπα να σας βαλω εγω φεικ κ ολα μου τα επιθετικα χωρις να νομπλαρω ουτε ενα χωριο μονο κ μονο για να παρετε κ εσεις τα πανω σας..
Επισης , ρωτα τον να σου πει οτι του ειχα πει αν χρειαστει βοηθεια σε οποιοδηποτε πλανο , μπορω να τον βοηθησω εγω....
Αυτος ειναι ο συμμαχος κυριοι , εδω ειναι ολοι οι παιχτες που αναφερα παραπανω , ρωτηστε τους , κ αν με διαψευσουν , εγω φευγω απο το παιχνιδι....
Αυτο ειναι συμμαχια , δεν ειναι σε γυρναω καφε κ σε 7 μερες απο καφε ερχεται το κοκκινο ....
Καταλαβατε ;; Γι αυτο τον λογο βαρεθηκα κ κουραστηκα να σας ακουω , γι αυτον τον λογο με κανετε εξω φρενων...

Παμε παρακατω.
Εχω μαθει να μιλαω διοικηση με διοικηση Δημητρη , γι αυτο κ μιλαω για τον Alchimistis , ο οποιος τα μετεφερε σε εσας , κ οχι να πιανω εναν εναν τον καθε παιχτη ξεχωριστα .

Ήδη έχανες χωριά αβέρτα απο σουσου και τρ ασχετως αν απο κλησεις ελεγες οτι τους εχουμε και αλλα τετοια. Και για καποιον λογο σας εφτεγαν παντα οι ρουφιανοι στα πλανα που τρωγατε και χανατε.. <Δημητρης>

Ποτε δεν ειπα οτι εχουμε τους ΣουΣου κ TR , ειπα μονο οτι ελεγχουμε τα πραγματα .

Υπηρχαν πολλες προτεραιότητες στην SOL , Senior , Vip , Sousou , Tr .
Παντα κατι θα γινοτανε για να μας παει πιο πισω, καταλαβες γιατι ειπα οτι ελεγχουμε ;;
Παραδιδαμε καποια μετωπα που επρεπε να πεσουν για να βαλουμε εμεις την γραμμη κ οχι να μας παρουν αμπαριζα .

Το πιο λογικο πιστευω οταν μια φυλη ειναι σε μειονεκτικη θεση.
Δεν εχω θεμα να λετε τα λογια μου στο εξωτερικο , εχω προβλημα ομως να μεταφραζετε τα λογια μου οπως εσεις θελετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30857

Αντε παλι....τι δεν καταλαβαινεις στο οτι δεν μας αφησατε να αναπτυχθουμε ?
Το ειπα και το ξαναλεω....σε συμφερε να ειμαστε σε μας συμφερες εως καποιο σημειο.
Οπως γυρισαμε και σηκωσαμε σπαθακια θα μπορουσατε και εσεις.
Δευτερον δεν μπορω να μιλαω εγω με 2 παιχτες Ψ με μηνυματα και οταν ερθει πολεμος να λεω ρε παιδια εμεις ειχαμε συμμαχεια εγω βοηθησα τον Ψ και τον Χ.
Αυτα ηταν καθαρα προσωπικα και καμια σχεση με ολοκληρη φυλη.....
 

DeletedUser

Σας ειχα πει προσωπικα οτι θα δωθουν σε ολους οσους θελουν να παιξουν πατηματα , κ επισης ειχατε παρα πολυ μετωπο που θα μπορουσατε να βγειτε κ να βαρατε εκει ... Βλεπε 35 κ 45 αλλά κ τα πατηματα που ειχα πει οτι εγω προσωπικα θα σας δωσω πατηματα σε οποιο μετωπο θελετε....

Δεν σας εκανε ;;;
Τι αλλο θελατε απο την συμμαχια σας ;;
Εσεις δεν βαραγατε γι αυτον τον λογο εισασταν απο πανω μας , δεν ευθυνεται καμια Sol για την πορεια της σενιορ ....
το οτι δεν παιρνατε εδαφος απο εχθρους , δεν σημαινει οτι η σολ κρυβεται πισω απο ολο αυτο ..

Μην ψαχνετε παιδια φθηνες δικαιολογιες...
Γι αυτο σας λεω , πως οι περισσοτεροι καλως ή κακως γνωριζουν ...
 
Κορυφή