Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Δν ξερω πως το εχετε στο μυαλο σας τα παιδακια της πρωην σολ κανεις δν ειπε οτι ειμαστε προ ισα ισα οσοι εγω θεωρουμε ασχετουλης!!!


Επισης ειναι λογικο να χανεις χωρια το θεμα ειναι να τα κρατας κιολας βλεπε πλανο σε dark seeker!!!

Επισης δν ξερω πως το εχετε στο μυαλο σας αλλα το να εχεις εναν συμμαχο πρεπει να τον σεβεσαι κιολας το να κανεις σεναρια απο το μυαλο σου κανεις δν σε φταιει!!!


Δν χρειαζεται να συνεχιστει αυτο καλη συνεχεια!!!

ΤΑΜΤΙΡΙΡΙΜ , :noob:
εσυ δεν ησουν αυτος που οταν σου ειπαμε να ερθεις SOL ελεγες οχι , δεν μπορω γιατι θα μπω στο ματι της Στελλας κ θα με βαρεσει ολη η ΤΡ ρε ;; χαχαχαχαχα

Εσυ δεν ησουν η αιτια που ενω ειμασταν συμμαχοι , κανατε Σ.Ε. με VIP για να μην σε βαρεσουν κ να βαρας εσυ TR ?
Εκανε μια οοκληρη φυλη ΣΕ με την VIP ενω ειχε μετωπο η Vip μονο με ΤΑΜΤΙΡΙΡΙΜ , επειδη υπηρχε ενας παιχτης που γεναγε το πρωι αυγα . :wow:
Ρε ψωμο-τυρι τρως ;
Ανοιξε τα ματια σου ρε νουμπακλα του ελεους ...
Οι κοτες γενανε το πρωι τα αυγα τους , τωρα βραδιασε ... :oops:
Βγαλατε κ εσεις γλωσσα ...
Κανε μας την χαρη ...

"Εγω δεν θα ερθω ΣΟΛ γιατι θα μπω στο ματι της Στελλας κ ολης της ΤΡ , κ δεν εχω αμυνες κ χρονο να παιξω το παιχνιδι"
Υπογραφη , Γιαννης. :rolf:

χαχαχαχααχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

το οτι συμμαχισατε για να ριξετε την σολ αυτο τα λεει ολα.
οπως παντα σε καθε κοσμο γινονται υπερσυμμαχιες για να ριξουν την πρωτη.
αυτο θες να μας πεις εσυ οτι ειναι παιχνιδι απο εσας τους παιχταραδες???
οχι τιποτε αλο αλλα εσεις που συμμαχισατε εναντιον μας τωρα φαγονεστε μεταξυ σας... ελεος...
και φυσικα μετρανε οι απωλειες δειχνει ποιος παιζει ξυλο και ποιος οχι.

... φιλαρακι μην ξαναλεω τα ιδια που ειπα και στον Σερ Στεφ ... δαιβασε λιγο πολιτικη και προπαγανδα και θα καταλαβεις ... η μεγαλη γλωσσα των αρχηγων σας, το βρωμικο παιχνιδι αυτων(με τη συγκαταθεση σας) και οι παιχτες βεντετες που δυσκολα δενουν σε μια φυλη σας οδηγησαν εκει και οχι η 1η θεση! ... αν εχεις αντερα παιζεις τιμια και καθαρα και οταν οι ενεργειες σου(προκληση και βρωμια) φερουν αντιθετα αποτελεσματα(συσπειρωση του εχθρου) τοτε εσυ που κραζεις τις αγκαλιτσες δεν τρεχεις να κανεις μεγαλυτερες ... οσο για απωλειες ο καθνας μετραει ο,τι θελει ...
 

DeletedUser24216

Τουμπεκιασου στην γωνια σου κ προσεχε που κ πως μιλας.
Ο καθε ενας εχει την τρελα του , κ εσυ δεν ξερεις την δικια μου , καταλαβες ;

σορρυ που επεμβαινω αλλα παντα το διασκεδαζω σε κατι τετοια.
δηλαδη η τρελα σου ειναι να μπαινεις στο σκαιπ του αλλου και να βριζεις?

χαχαχα εχουμε πηξει στους βαν νταμ του πληκτρολογιου σ αυτο το παιχνιδι. κι οταν στραβωσει η φαση ξερετε σεις,
βουγιουκλακη.
 

DeletedUser21861

Να μπω στο ματι της στελλας ουτε καν δν ειμαι κατι σπουδαιο παικτικα αλλωστε!!! Σε ειπα δν θελω να μπω σολ επειδη δν θα παρω ουτε δορυ και επειδη δν γουσταρω καποια ατομα που ειχατε μεσα στην φυλη οπως και επισης σε ειπα οτι δν μπηκα να παιξω σοβαρα!!!


Επισης δν πιστευω οτι και να μπω στο ματι της TR δν ειμαι κατι σπουδαιο!!!

Επισης καλως η κακως η κρισιμη κινηση εγινε οταν σας περασαμε κοκκινους και χασατε την πλατη σας!!!


Επισης δν ξερω αν ημουν εγω η αιτια να κανει μια φυλη σ.ε με μια αλλη δν ειμαι διπλωματης φυλης!!!
 

DeletedUser

σορρυ που επεμβαινω αλλα παντα το διασκεδαζω σε κατι τετοια.
δηλαδη η τρελα σου ειναι να μπαινεις στο σκαιπ του αλλου και να βριζεις?

χαχαχα εχουμε πηξει στους βαν νταμ του πληκτρολογιου σ αυτο το παιχνιδι. κι οταν στραβωσει η φαση ξερετε σεις,
βουγιουκλακη.

Διαβασε καλυτερα τι του λεω του Δημητρη αγαπητε Darkling ...
Κ μη γραφεις απλα για να γραφεις....

Να μπω στο ματι της στελλας ουτε καν δν ειμαι κατι σπουδαιο παικτικα αλλωστε!!! Σε ειπα δν θελω να μπω σολ επειδη δν θα παρω ουτε δορυ και επειδη δν γουσταρω καποια ατομα που ειχατε μεσα στην φυλη οπως και επισης σε ειπα οτι δν μπηκα να παιξω σοβαρα!!!


Επισης δν πιστευω οτι και να μπω στο ματι της TR δν ειμαι κατι σπουδαιο!!!

Επισης καλως η κακως η κρισιμη κινηση εγινε οταν σας περασαμε κοκκινους και χασατε την πλατη σας!!!


Επισης δν ξερω αν ημουν εγω η αιτια να κανει μια φυλη σ.ε με μια αλλη δν ειμαι διπλωματης φυλης!!!


Χαχαχαχα ... Τι δεν ξερεις ρε μεγαλε , αφου μαζι μιλαγαμε κ ειπες για να μην κρατας αμυνες πολλες κ οτι δεν εχεις πολυ χρονο ....
Αραξε τωρα στην πετσα σου , απλα το οτι μιλατε κ εσεις ρε φιλε κ βγαζετε γλωσσα , παει πολυ .... Παρα πολυ !
Και ασε τα δεν ξερω κ τα δεν θυμαμαι ...
 

DeletedUser29654

Τοσο πολυ πονεσαι το παιδι...

Τοσο μυαλο εχει τοσο μιλαει...

Α και να προσεχω μην με βρεις στην θεσσαλονικη? Τι θα γινει δηλαδη?? Μεγαλη η χαρη σου..



Δεν αντεχω αλλη *****ολογια...
Εχουν γινει 2-3 ποστ με 10 σελιδες την ημερα για να κλαιγονται οι ΠΡΩΙΝ σολ,
δηλαδη ρε φιλε πες μου τι κουβαλαει το μυαλό μερικών κ ποσο δεν αντεχουν την ιδεα οτι δεν ειναι οι απολυτοι μαομαο
και αντι να πουνε ναι ρε παιδια παιξαμε και χασαμε βρησκουν οτι δικαιολογια υπαρχει
α η δ ι α ...το λιγοτερο που μπορω να πω
 

DeletedUser21861

Σε ειπα οτι εγω δν θυμαμαι κατι μηπως απο τν πολυ πικρα χαλαστηκες!!!

Εμενα λες για την Σολ αλλα και εσυ ****τουμπακο πηγες εκει που εφτυνες παλι καλα που σε δεχτηκαν τα παιδια γτ σε κλησεις μαζι μου ελεγες διαφορα κοσμητικα επιθετα!!!


Εμεις δν βγαλαμε γλωσσα παλι μπερδευεσαι εμεις απλα ειπαμε πως εγιναν τα γεγονοτα μαθε να διαβαζεις!!!

Το δημοτικο το εχεις τελειωσει???
 

DeletedUser

Τοσο πολυ πονεσαι το παιδι...

Τοσο μυαλο εχει τοσο μιλαει...

Α και να προσεχω μην με βρεις στην θεσσαλονικη? Τι θα γινει δηλαδη?? Μεγαλη η χαρη σου..



Δεν αντεχω αλλη *****ολογια...
Εχουν γινει 2-3 ποστ με 10 σελιδες την ημερα για να κλαιγονται οι ΠΡΩΙΝ σολ,
δηλαδη ρε φιλε πες μου τι κουβαλαει το μυαλό μερικών κ ποσο δεν αντεχουν την ιδεα οτι δεν ειναι οι απολυτοι μαομαο
και αντι να πουνε ναι ρε παιδια παιξαμε και χασαμε βρησκουν οτι δικαιολογια υπαρχει
α η δ ι α ...το λιγοτερο που μπορω να πω

Καταντας αηδια μονος σου ...
Κανενας δεν κλαιγεται , σου ειπα οι κοτες μιλανε το πρωι κ οχι τωρα που βραδιαζει.
Που θα με πεις κ 3χρονο , βλακαμα !
Τουμπεκιασου λεμεεεεεεεεε !

- - - Eνημερώθηκε - - -

Σε ειπα οτι εγω δν θυμαμαι κατι μηπως απο τν πολυ πικρα χαλαστηκες!!!

Εμενα λες για την Σολ αλλα και εσυ ****τουμπακο πηγες εκει που εφτυνες παλι καλα που σε δεχτηκαν τα παιδια γτ σε κλησεις μαζι μου ελεγες διαφορα κοσμητικα επιθετα!!!


Εμεις δν βγαλαμε γλωσσα παλι μπερδευεσαι εμεις απλα ειπαμε πως εγιναν τα γεγονοτα μαθε να διαβαζεις!!!

Το δημοτικο το εχεις τελειωσει???

Χαχαχαχαχαχα ..... Δεν ζητιανεψα τιποτα , προταση μου εκαναν κ δεχτηκα. Και πηγα εκει που γουσταρα να παιξω για να σε παω πυξιδα , οπως κ θα γινει ....

Οσο για το δημοτικο , θες να σου πω που να ρωτησεις ;
 

DeletedUser21861

Δν αντιλεγω μια φορα με πηγε πυξιδα συμπαικτης σου μπορεις να τον ρωτησεις τον τροπο!!!

Μια ερωτηξη αυτο με τις κοτες τι φαση???

Εσυ εισαι πολυ κακος btw και εγω απο θεσσαλονικη ειμαι αν βρεις τον μεσια ρωτα τον να σε πει απο που ειμαι να βρεις και εμενα κακουλη!!!

Ισως να αλλαξεις καποια λογακια και να πεις πηγα εκει που εφτυνα με κατεβασμενο το κεφαλι αλλα και με μεγαλη γλωσσα αλλα πρεπει να μαθεις οτι την γλωσσα πρεπει να την βουτας στον εγκεφαλο για να ξερεις τι λες και να σε καταλαβαινουν και οι αλλοι!!!

Ετσι οπως βριζεις αρχιζουμε και σε τρεμουμε θα μας κανεις να παρατησουμε το γκειμ απο την πολυ βαρβατιλα!!!
 

DeletedUser

Εγω δεν ειπα σε κανεναν μεσια οτι θα τον βρω.
Εγω ζητησα να προσεχει πως κ που μιλαει οταν τον αλλον δεν τον ξερει. Υπαρχει μεγαλη δοση τρελας στον εξω κοσμο..

Και επισης , δεν ειμαι καθολου βαρβατος...
Τα πραγματα λεω ως εχουν...
Και να σου απαντησω σε αυτο με τις κοτες...

Σ.Ε. VIP me Senior λογω του οτι ο ταμτιριριμ , δεν ειχε χρονο να παιξει ...
Δεν χρειαζεται να δωσουμε αλλη επεκταση στο θεμα .
 

DeletedUser21861

Για να καταλαβω δλδ τα παιδια απο vip ειχαν χρονο εγω δν ειχα και επειδη δν ειχα εγω χρονο δν με βαρεσαν τα παιδια απο vip που ειχαν χρονο ετσι ωστε εγινε μια σ.ε για ενα παικτη ο οποιος δν ειχε χρονο ενω τα παιδια απο vip ειχαν χρονο καλη φαση!!!


Αυτο με την τρελα γτ παντα πρεπει να την εχει ο αλλος ποτε δν το καταλαβα!!!
 

DeletedUser

Για να καταλαβω δλδ τα παιδια απο vip ειχαν χρονο εγω δν ειχα και επειδη δν ειχα εγω χρονο δν με βαρεσαν τα παιδια απο vip που ειχαν χρονο ετσι ωστε εγινε μια σ.ε για ενα παικτη ο οποιος δν ειχε χρονο ενω τα παιδια απο vip ειχαν χρονο καλη φαση!!!


Αυτο με την τρελα γτ παντα πρεπει να την εχει ο αλλος ποτε δν το καταλαβα!!!


Φιλε , παρε λεξοτανιλ γιατι δεν χαθηκα με τους χρονους... Cool-αρε :grrr:
χαχαχαχαχαχα

Τους συμφερε αυτους ρεε !!
Δεν θα κραταγαν αμυνες σε εσενα , ουτε εσυ σε αυτους...
Καταλαβες ;;;
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Για να καταλαβω δλδ τα παιδια απο vip ειχαν χρονο εγω δν ειχα και επειδη δν ειχα εγω χρονο δν με βαρεσαν τα παιδια απο vip που ειχαν χρονο ετσι ωστε εγινε μια σ.ε για ενα παικτη ο οποιος δν ειχε χρονο ενω τα παιδια απο vip ειχαν χρονο καλη φαση!!!


Αυτο με την τρελα γτ παντα πρεπει να την εχει ο αλλος ποτε δν το καταλαβα!!!

Χωρις να θελω να κρινω το παικτικο σου επιπεδο το οποιο ειναι αρκετα καλο(εχω ακουσει απο τριτους) τετοια ποστ μονο δεν σε τιμουν. Με τον Θωμα Ματσιο τι ειδους συγγενειας εχετε; Αυτος εγραψε αυτη την αρλουμπα;
 

DeletedUser21861

Αναλογως με τα ατομα που μιλαω μιλαω και αναλογα!!!Δλδ εγινε σ.ε επειδη συμφερε και τους 2 οποτε ειτε εσυ λες οτι σε κατεβει στο κεφαλι ειτε δν ξερω που αποσκοπουν ολα αυτα τα ποστ που κανεις επι προσωπικου!!!


Οσο αναφορα τον θωμα ματσιο δν τον ξερω τον κυριο προσωπικα!!!

Το παικτικο επιπεδο δν θεωρω οτι ειμαι καλος ενας ασχετουλης ειμαι αλλωστε ο sir stef θα με παει πυξιδα!!!
 

DeletedUser30857

Πολλα λεγονται λιγα ισχυουν....ας τα παμε σιγα σιγα.
πρωτον...σε μια κληση που γινοταν επι ευδομαδες παρθηκαν οι αποφασεις απο μια φυλη και ειχαν ως εξης.
1 ευδομαδα μειναμε σ.ε μετα απο 1 ευδομαδα περαστηκαμε καφε....μετα απο 1 ευδομαδα ανακοινωθηκε σε σας οτι θα περαστουμε κοκκινοι και μας βγαλατε κλεφτες και μη δικαιους με φωνες κτλ.
Ιδικα απο σενα κυριε στεφ....εκει που τα παιδια μιλουσαμε κοσμια με τον γρεκο τον ντα βιντσι ειχαμε και σενα στην κληση να κακαριζεις....ελα πες το οτι δεν το εκανες....οταν λοιπον καταληξαμε οτι θα περαστουμε κοκκινοι τα τελευταια λογια απο σας ηταν....σε 3 μερες παιχτες σας θα μπαινουν σε μας απο την στιγμη που θα ξεκινησουμε.....θα σας ριξουμε 1000 επιθετικα....δεν αλλαζω νουμερα λεω τα λογια σας ως εχουν και σε μια ευδομαδα θα εχετε διαλυθει οι μισοι....τελος μας ειπατε σε 1 μηνα δεν θα υπαρχετε.....χμμμμ καλη η προπαγανδα αλλα απο τον γρεκο και σενα μονο ο ντα βιντσι μιλησε σωστα σε αυτην την κληση και δεν εχω να πω τιποτα γιαυτον.

επισης απο το πλανο που ριξατε ποσα χωρια μας πηρατε ?? 20 ? ποσα μεινανε στα χερια σας ? 0 ?
θα μου πεις ηταν για να χαθουν αμυνες απο μετωπο το πλανο....στο μετωπο τι πηρατε ? Τιποτα και εκει ?
Γενικα καταφερατε κατι ?

Οταν μιλας να τα λες και σωστα τα πραγματα...

αν εχω λαθος σε κατι απο τα παραπανω διορθωσε με παρακαλω.....
 

DeletedUser

Ρε ξεφτυλες , ετρωγα πλανο σας λεω δεχομαι αριστους μεσα στους πυρηνες σας κ μου λετε το μεσημερι θα σου τα κοψουμε ολα , περναει η ωρα κ το απογευμα βγαζετε ανακοινωση οτι δεν βοηθαμε και δεν κοβουμε στο σημερινο πλανο τρενα της SOL γιατι ειμαστε συμμαχοι με VIP , κ τα χωρια στο ριμ του λογαριασμου μου , χαθηκαν εξαιτιας σας.

Τι ηθελες να κανω ;;
Να σας χαιδεψω ;;

Και εγω δεν μιλησα για κανενα πλανο.
Καντε ρε την δουλεια σας καθομαι κ δινω εξηγησεις ...
Σε ανηπαρκτους.
Οσοι παιζουν τον κ30 , ξερουν για εσας..

Το παραπονο σου ηταν οτι δεν σας βαζαμε σε κλησεις ολοι μαζι κ οτι δεν ειχαμε επικοινωνια. :oops:

Μας παρακαλαγατε να σας αφησουμε την 34 κ να μην σας βαρεσουμε στις αρχες κ τωρα βγαζετε γλωσσα ολοι ...:noob::help
Κανε μας την χαρη ...

Αλλα οπως μας λεγατε , αλλαξε η διοικηση κ δεν γνωριζουμε τιποτα απ τα παλια , εμεις παμε να χαραξουμε νεα αρχη .... Μαθε λοιπον την ιστορια σου !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Ναι ηταν λαθος μας γτ δν σε σωσαμε??? Αυτο με το κοψιμο τρενων το εχω ακουσει ξανα και ξανα σε ειπα εγω ποτε οτι θα σε κοψω τρενα παλι φαντασιωνεσαι πραγματα μαλλον!!!


Οσο αναφορα τον κ30 και οσοι παιζουν δν χρειαζεται να ρωτησεις μας ξερουν και απο αλλους κοσμους δν περιμενω να ακουσω αποψη για μενα προσωπικα μετα απο ποσους σερβερ αλλωστε η πορεια μ δν ειναι και τπτ το σημαντικο!!!


Φυσικα γτ να καθησεις να δωσεις εξηγησεις εμεις τα ξερουμε τα αλλα παιδια να τα μαθουν δν χρειαζεται οταν σταματησεις να κανεις ποστ και να λες ανακριβειες θα σταματησουμε και εμεις να ποσταρουμε και να λεμε αληθειες!!!


Μια ακομα ερωτηξη μετα απο τοσες πυξιδες που εχεις μοιρασει στον κ30 για εμενα θα μεινει καμια???


TR VIP SENIOR για εμας προσωπικα κιολας ειπες οτι εχουμε 1 μηνα ζωης θα μας φας ολους μοναχος σου!!!
 

DeletedUser

Ναι ηταν λαθος μας γτ δν σε σωσαμε??? Αυτο με το κοψιμο τρενων το εχω ακουσει ξανα και ξανα σε ειπα εγω ποτε οτι θα σε κοψω τρενα παλι φαντασιωνεσαι πραγματα μαλλον!!!


Οσο αναφορα τον κ30 και οσοι παιζουν δν χρειαζεται να ρωτησεις μας ξερουν και απο αλλους κοσμους δν περιμενω να ακουσω αποψη για μενα προσωπικα μετα απο ποσους σερβερ αλλωστε η πορεια μ δν ειναι και τπτ το σημαντικο!!!


Φυσικα γτ να καθησεις να δωσεις εξηγησεις εμεις τα ξερουμε τα αλλα παιδια να τα μαθουν δν χρειαζεται οταν σταματησεις να κανεις ποστ και να λες ανακριβειες θα σταματησουμε και εμεις να ποσταρουμε και να λεμε αληθειες!!!


Μια ακομα ερωτηξη μετα απο τοσες πυξιδες που εχεις μοιρασει στον κ30 για εμενα θα μεινει καμια???


TR VIP SENIOR για εμας προσωπικα κιολας ειπες οτι εχουμε 1 μηνα ζωης θα μας φας ολους μοναχος σου!!!

Ποτε δεν υποτιμησα ποτε κανεναν αντιπαλο μου , ουτε εσενα ουτε κανενα δεν εχω υποτιμησει , στοχο με τον εαυτο μου εχω βαλει ....
Κ δεν μιλησα με εσενα , αλλά με την διοικηση σου .... Αυτη μου τα ειπε ολα αυτα δεν μιλησα προσωπικα ,στους Senior αναφερθηκα ...

Αλλα κ παλι επειδη δεν καταλαβαινεις κ πολλα κ λες συνεχεια τα ιδια κ τα ιδια , αν ειναι πες μου στο επομενο ποστ να σου συλλαβιζω ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Παμε παλι απο την αρχη μιλησες στην διοικηση μου και σε εμενα δν γυρισε να ζητησει κοψιματα ε!!!! χμμμ καλη φαση πρεπει να με τρεμουν ολοι στην διοικηση μου χαχαχαχα!!!

Ελα ρε στεφ αστο δν το εχεις αφου λες οτι σε ερχεται στο κεφαλι!!!

Οσο για αυτο που λες οτι δν υποτιμησες κανενα το οτι μας εδωσες 1 μηνα ζωης δν ηταν υποτιμητικο ε???
 

DeletedUser30857

Οπως βλεπετε δεν απανταει στην ερωτηση που του εκανα αλλα μεταφερει αλλου το θεμα και διακλαδονεται.
Εγω στο συγκεκριμενο που σε ρωτησα θελω απαντηση.
Τα ειπατε ολλα αυτα στην κληση η οχι....απλη ερωτηση ειναι
 
Κορυφή