Εφιαλτικό 3ήμερο στον Κ30!

  • Δημιουργός θέματος SacredAngel
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33198

η σολ καλως η κακως ειχε τετοιο υλικο και ενεργητικοτητα αλλα και τοσο ομαδικο πνευμα που καμια φυλη δεν θα μπορουσε να την κοντραρει στον κοσμο!
ομως υπηρχαν δυνατες φυλες που θα προκαλουσαν ανταγωνισμο... δυστυχως επελεξαν την μεθοδο της αγκαλιτσας και διαλυθηκαν εκ των εσω
 

DeletedUser

Ακριβως!Για αυτο κ εγω μετανιωσα που επαιξα στον 30,μονο αγκαλιες κ φιλια :*:*:*
 

DeletedUser28885

η σολ καλως η κακως ειχε τετοιο υλικο και ενεργητικοτητα αλλα και τοσο ομαδικο πνευμα που καμια φυλη δεν θα μπορουσε να την κοντραρει στον κοσμο!
ομως υπηρχαν δυνατες φυλες που θα προκαλουσαν ανταγωνισμο... δυστυχως επελεξαν την μεθοδο της αγκαλιτσας και διαλυθηκαν εκ των εσω

1ον δεν διαλυθηκαν ολες, 2ον δεν επελεξαν ολοι τη μεθοδο αγκαλιτσα, 3ον κρατα μικρο καλαθι περι συνεργασιας και ενεργητικοτητας. Μαζεψατε ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ το καλυτερο υλικο αλλα ειχατε την πιο γελοια 44 που μπορουσε κανεις να φανταστει.
 

DeletedUser

1ον δεν διαλυθηκαν ολες, 2ον δεν επελεξαν ολοι τη μεθοδο αγκαλιτσα, 3ον κρατα μικρο καλαθι περι συνεργασιας και ενεργητικοτητας. Μαζεψατε ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ το καλυτερο υλικο αλλα ειχατε την πιο γελοια 44 που μπορουσε κανεις να φανταστει.

σε περιπτωση που καποιος ξερει το παιχνιδι θα δει που ειναι ευκολη υπειρος για την αρχη :oops:
νομιζω οτι ολοι μπορουν να το κανουν αυτο
 

DeletedUser33198

1ον δεν διαλυθηκαν ολες, 2ον δεν επελεξαν ολοι τη μεθοδο αγκαλιτσα, 3ον κρατα μικρο καλαθι περι συνεργασιας και ενεργητικοτητας. Μαζεψατε ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ το καλυτερο υλικο αλλα ειχατε την πιο γελοια 44 που μπορουσε κανεις να φανταστει.

για ενεργητικοτητα και υλικο φιλε μου προς το παρον μιλαω... και οταν λεω διαλυθηκαν οι σημαντικοτερες εννοω της ανεβασμενες στην καταταξη... υπαρχουν αρκετες ακομα που εγω τις φοβαμαι αν και ειναι χαμηλα ακομα σε καταταξη
 

DeletedUser28885

σε περιπτωση που καποιος ξερει το παιχνιδι θα δει που ειναι ευκολη υπειρος για την αρχη :oops:
νομιζω οτι ολοι μπορουν να το κανουν αυτο

Nαι σωστά, επειδή όμως υπάρχουν και κάποιοι παράγοντες που ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ καλό θα ήταν να μην το εναποθέτεις σε ικανότητα στρατηγικής κίνησης. Η αλήθεια είναι ότι πολύ απλά το έχετε ψιλοκαβαλήσει το καλάμι και έχει κουράσει λίγο η φάση. Οκ είστε παιχτούρες, θα κλείσετε τον κόσμο και όλοι οι άλλοι θα πάμε να κλάψουμε στη γωνία μας. Άντε, κακέκτυπα της CxC έχετε καταντήσει.
 

DeletedUser

Nαι σωστά, επειδή όμως υπάρχουν και κάποιοι παράγοντες που ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ καλό θα ήταν να μην το εναποθέτεις σε ικανότητα στρατηγικής κίνησης. Η αλήθεια είναι ότι πολύ απλά το έχετε ψιλοκαβαλήσει το καλάμι και έχει κουράσει λίγο η φάση. Οκ είστε παιχτούρες, θα κλείσετε τον κόσμο και όλοι οι άλλοι θα πάμε να κλάψουμε στη γωνία μας. Άντε, κακέκτυπα της CxC έχετε καταντήσει.

ωραια γιατι δεν πας να κλαψεις στην γωνιουλα σου οπως λες και μας βγαζεις γλωσσιτσα εδω....
τουλαχιστον να μιλησει και καποιος που ξερει να παιζει το παιχνιδι αλλα οπως εχω πει ΟΛΟΙ ειστε λιγο μετριοι τελικα
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
σε περιπτωση που καποιος ξερει το παιχνιδι θα δει που ειναι ευκολη υπειρος για την αρχη :oops:
νομιζω οτι ολοι μπορουν να το κανουν αυτο

Εσυ βρε κουτο ειχες τη φαινη ιδεα να πατε στη 44;
 

DeletedUser

Εσυ βρε κουτο ειχες τη φαινη ιδεα να πατε στη 44;

εγω του ειπα για την 54 που ουτε εκει υπαρχει καλη φυλη αυτος προτιμησε 44
αλλα και παλι την ιδια καταληξη θα ειχαμε...1η με διαφορα

Nαι σωστά, επειδή όμως υπάρχουν και κάποιοι παράγοντες που ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ καλό θα ήταν να μην το εναποθέτεις σε ικανότητα στρατηγικής κίνησης. Η αλήθεια είναι ότι πολύ απλά το έχετε ψιλοκαβαλήσει το καλάμι και έχει κουράσει λίγο η φάση. Οκ είστε παιχτούρες, θα κλείσετε τον κόσμο και όλοι οι άλλοι θα πάμε να κλάψουμε στη γωνία μας. Άντε, κακέκτυπα της CxC έχετε καταντήσει.


το εχουμε αυτο
αφου ειμαστε το δειχνουμε ετσι ειμαστε εμεις στην ΣΟΛ
 

DeletedUser28885

εγω του ειπα για την 54 που ουτε εκει υπαρχει καλη φυλη αυτος προτιμησε 44
αλλα και παλι την ιδια καταληξη θα ειχαμε...1η με διαφορα




το εχουμε αυτο
αφου ειμαστε το δειχνουμε ετσι ειμαστε εμεις στην ΣΟΛ

Oκ. Ψωνάρες λοιπόν. Συνεχίστε έτσι. Όσο για το αν είμαι άσχετος απλά γελάω. Είχατε κάνει πρόσκληση στον άσχετο πριν ξεκινήσει ο κόσμος. Γι αυτό μην εκτίθεσαι. Κάτσε παίζε με τα σαπάκια να νομίζεις ότι κάτι κάνεις. Έχετε ένα ικανοποιητικό ακτίβιτυ και έχετε καλούς παίκτες. Οκ μέχρι εκεί. Αλλά ξεκαβαλίστε. Οι αντίπαλοί σας ήταν κάτω του μετρίου. Και τώρα έμαθα ψάχνεστε να σπάσετε μια ΣΕ. Γιατί τόσες επιρροές από DnD ρε παιδιά; Κακέκτυπο της CxC είπαμε, μη μου το χαλάτε. Πάντως θυμίζετε πολύ φόρουμ του 21.. Πάααρα πολύ. Έχει την πλάκα του αλλά μετά από κάποιο σημείο κουράζει. Και στη γωνίτσα μου επέλεξα να μην κάτσω. Η αλήθεια πονάει όμως ε; Έχετε κάνει ΣΥΜΒΑΤΙΚΑ πλάνα χωρίς τίποτα το εξωπραγματικό και έχετε πέσει σε μπόσικους αντιπάλους. Δεν είναι λόγος αυτός να πανηγυρίζετε. Να τα κάνατε απέναντι σε ισάξιες φυλές να πω πάει στην ευχή. Εσεις σε λίγο θα νομίζετε ότι έχετε για πλάκα την αφρόκρεμα του ελληνικού tw με μισό χέρι.. Χαλαρώστε προ μου.
 

DeletedUser

shade ηρεμησε ρε τρελε θα παθεις τιποταααα
τωρα που βλεπω την σολ αν και δεν παιζω κ30(γιατι πλεον μονο οι ασχετοι μπαινουν σε κανουργιους κοσμους btw) παρατηρησα οτι το 90% των παικτων ειναι οι γνωστοι πουθεναδες -πυξιδοφαγοι ,ελαχιστοι οι καλοι παιχτες(καποιοι απο nv) ολοι οι αλλοι ειναι για διαγραφη.
Λογικο να το παιζουν καμποσοι αφου οι αντιπαλοι και γενικα οι φυλες του 30 ειναι για την χωματερη.

Φιλικα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Λοιπόν για να τελειώσει εδώ το παραμυθάκι , δεν θέλω κανείς από την SOL να προκαλέσει στο φόρουμ του 30 γτ δημιουργούνται διπλωματικά επεισόδια , το παιχνίδι κερδίζεται με μάχες και όχι με διαλόγους στο φόρουμ , με τους διαλόγους ίσως κερδίζεις το ψυχολογικό παιχνίδι αλλά μέχρι εκεί, δεν θα επιτρέψω σε κανένα μέλος της SOL να γελοιοποιεί την ίδια του την φυλή του .
Δεν έχει κερδιστεί ακόμα κανένας κόσμος έχουμε το 13% της κυριαρχίας και για να κλείσουμε τον κόσμο πρέπει να πάρουμε το 70% , αυτό σημαίνει ότι έχουμε πολύ δρόμο ακόμα.
*Shade όσο αφορά αυτά που είπες , προσωπικά με προσβάλει να με λες κακέκτυπο της CxC διότι εγώ ποτέ δεν έπαιξα με την διαχείριση ίσα ίσα μάλιστα και με προσβάλει να με λες και όμοιο με τους DnD διότι ποτέ δεν έπαιξα ανέντιμα μέχρι στιγμής στον 30 , και όταν μαθαίνεις κάτι να μάθεις να ενημερώνεσαι και από τις 2 πλευρές και όχι μόνο να ακούς την μία πλευρά του νομίσματος και θα σε παρακαλούσα να τα ανακαλέσεις , οι αντίπαλοι μας δεν είναι κάτω του μετρίου , μεγάλος λάθος κάνεις , σε θέμα παικτών ο κ30 είναι ο καλύτερος ελληνικός κόσμος από τους τελευταίους 10 κόσμους και όποιος έχει αντίθετη άποψη ας έρθει να μου το τεκμηριώσει , για να δει λίγο την κατάταξη τα ονόματα παικτών που βρίσκονται στην πρώτη 100άδα αλλά και πολύ παρακάτω, μην τρελαθούμε και τελείως , επίσης ακούστηκε για εύκολη ήπειρος (ναι κύριοι δεν ήταν θέμα τύχης , ήταν μια καθαρά στρατηγική κίνηση και όταν δεν ξέρετε καλύτερα να μην μιλάτε.)
Όντως η αλήθεια είναι πως τα πλάνα μας δεν έχουν κάτι το τρομερό αλλά ξεχνάτε κάτι ότι είμαστε πρωτοεμφανιζόμενη φυλή, και παρέα γίναμε στον 30 , από τα 10-15 άτομα που μιλάμε skype και έχουμε γίνει παρέα δεν γνωριζόμασταν μεταξύ μας πριν από τον κ30 , εδώ ενωθήκαμε και δέσαμε και σκοπεύουμε να το πάμε πολύ παρά πέρα .
*Τώρα όσο αφορά τον Devil inside me , επειδή το έχεις δει και πολύ παικταράς μην νομίζεις ότι είσαι κάτι το ιδιαίτερο , έχεις ψωνιστεί υπερβολικά πολύ και αφού πλέον μόνο οι άσχετοι μπαίνουν στους καινούργιους κόσμους πάρε λογαριασμό και έλα να μας παίξεις και αν θες έλα με παίξεις σε προσωπικό επίπεδο (πάρτο σαν πρόκληση) και αν δεν σε πάω πυξίδα εγώ ο ίδιος το σταματάω το παιχνίδι . Τώρα όσο για το 90% που είναι πυξιδιάριδες , σε περίπτωση που δεν το ξέρεις το παιχνίδι εξελίσσεται συνεχώς , δεν νομίζω να μπήκες και να έγινες παικταράς την επόμενη μέρα .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28885

Λοιπόν για να τελειώσει εδώ το παραμυθάκι , δεν θέλω κανείς από την SOL να προκαλέσει στο φόρουμ του 30 γτ δημιουργούνται διπλωματικά επεισόδια , το παιχνίδι κερδίζεται με μάχες και όχι με διαλόγους στο φόρουμ , με τους διαλόγους ίσως κερδίζεις το ψυχολογικό παιχνίδι αλλά μέχρι εκεί, δεν θα επιτρέψω σε κανένα μέλος της SOL να γελοιοποιεί την ίδια του την φυλή του .
Δεν έχει κερδιστεί ακόμα κανένας κόσμος έχουμε το 13% της κυριαρχίας και για να κλείσουμε τον κόσμο πρέπει να πάρουμε το 70% , αυτό σημαίνει ότι έχουμε πολύ δρόμο ακόμα.
*Shade όσο αφορά αυτά που είπες , προσωπικά με προσβάλει να με λες κακέκτυπο της CxC διότι εγώ ποτέ δεν έπαιξα με την διαχείριση ίσα ίσα μάλιστα και με προσβάλει να με λες και όμοιο με τους DnD διότι ποτέ δεν έπαιξα ανέντιμα μέχρι στιγμής στον 30 , και όταν μαθαίνεις κάτι να μάθεις να ενημερώνεσαι και από τις 2 πλευρές και όχι μόνο να ακούς την μία πλευρά του νομίσματος και θα σε παρακαλούσα να τα ανακαλέσεις , οι αντίπαλοι μας δεν είναι κάτω του μετρίου , μεγάλος λάθος κάνεις , σε θέμα παικτών ο κ30 είναι ο καλύτερος ελληνικός κόσμος από τους τελευταίους 10 κόσμους και όποιος έχει αντίθετη άποψη ας έρθει να μου το τεκμηριώσει , για να δει λίγο την κατάταξη τα ονόματα παικτών που βρίσκονται στην πρώτη 100άδα αλλά και πολύ παρακάτω, μην τρελαθούμε και τελείως , επίσης ακούστηκε για εύκολη ήπειρος (ναι κύριοι δεν ήταν θέμα τύχης , ήταν μια καθαρά στρατηγική κίνηση και όταν δεν ξέρετε καλύτερα να μην μιλάτε.)
Όντως η αλήθεια είναι πως τα πλάνα μας δεν έχουν κάτι το τρομερό αλλά ξεχνάτε κάτι ότι είμαστε πρωτοεμφανιζόμενη φυλή, και παρέα γίναμε στον 30 , από τα 10-15 άτομα που μιλάμε skype και έχουμε γίνει παρέα δεν γνωριζόμασταν μεταξύ μας πριν από τον κ30 , εδώ ενωθήκαμε και δέσαμε και σκοπεύουμε να το πάμε πολύ παρά πέρα .
*Τώρα όσο αφορά τον Devil inside me , επειδή το έχεις δει και πολύ παικταράς μην νομίζεις ότι είσαι κάτι το ιδιαίτερο , έχεις ψωνιστεί υπερβολικά πολύ και αφού πλέον μόνο οι άσχετοι μπαίνουν στους καινούργιους κόσμους πάρε λογαριασμό και έλα να μας παίξεις και αν θες έλα με παίξεις σε προσωπικό επίπεδο (πάρτο σαν πρόκληση) και αν δεν σε πάω πυξίδα εγώ ο ίδιος το σταματάω το παιχνίδι . Τώρα όσο για το 90% που είναι πυξιδιάριδες , σε περίπτωση που δεν το ξέρεις το παιχνίδι εξελίσσεται συνεχώς , δεν νομίζω να μπήκες και να έγινες παικταράς την επόμενη μέρα .

1oν, ξέρεις πολύ καλά πού αναφέρομαι στο κομμάτι της μη στρατηγικής επιλογής και καλό θα ήταν να μην επεκταθούμε παραπάνω. Ξέρω και ξέρεις πολύ καλά για ποιο πράγμα μιλάω. 2ον, ο Devil inside me είναι παικτάρα και μπορώ να το εγγυηθώ, δύο λογαριασμοί γλεντάγαμε μια ηπειρο και μάλιστα δύσκολη, οπότε έχει λόγο να την ψωνίσει. 3ον, το κακέκτυπο της CxC ήταν για τον μαϊντανισμό των παικτών σου και την τεράστια ιδέα που έχουν αποκτήσει για τον εαυτό τους, την οποία και παραλλήλησα με τους παίκτες της CxC στον 21. Όσο για τα περί διαχείρησης που συνεργάζεται με τη CxC τα παρακάμπτω γιατί μπορώ να σου εγγυηθώ ότι μια χαρά μπαν τρώγανε στον 21 χωρίς να μπορώ να τα κρίνω περεταίρω. 4ον, μίλησα σε ενδεχόμενο σπάσιμο της ΣΕ. Aν γίνει επιβεβαιώνομαι. Αν όχι είσαι ο ηθικός και ο σωστός. Δεν έκανα κάποια τελεσίδικη δήλωση για να ανακαλέσω κάτι. Να ξέρεις όμως ότι δεν είμαι ο μόνος με αυτή την πληροφορία.

Κλείνοντας, μη μας τρελάνεις για το υλικό του 30 και δει στη 44. Μη χρυσώνουμε και το χάπι ρε παιδιά. Αυτοί που θα έπρεπε να πουλάνε μούρη δεν το κάνουν. Οπότε όταν μόνος σου λες για τα πλάνα σας δεν είναι κάτι το τρομερό, επιβεβαιώνεις τη θέση μου ότι οι παίκτες σου έχουν καβαλήσει το καλάμι..

:D
 

DeletedUser

Και μονο που ανεφερες οτι ο 30 ειναι ο καλυτερος απο τους 10 τελ κοσμους δεν χρειαζεται να αναφερω κατι αλλο.Λογικα πρεπει να ειναι ο μονος κοσμος που δεν εχεις φαει πυξιδα και για αυτο σου αρεσει τοσο.Και οσο για εμενα ευτυχως το παρατησα το αθλημα, διοτι δεν εχει μεινει κατι αλλο κα κανω. Βασικα ο 30 με εξαιρεση 1-2 κοσμους ειναι ο χειροτερος απο αποψη επιπεδου παικτων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και σου ξαναλέω πως το κομμάτι της μη στρατηγικής επιλογής δεν υπάρχει στο θέμα της επιλογής ηπείρου αλλά και στο θέμα του στησίματος της κ44 , τώρα αν κατάλαβες , κατάλαβες .
Τον τουτάτη τον ξέρω , είναι ένας καλός παίκτης και όχι κανένας παίκτης δεν έχει δικαίωμα να την ψωνίσει και να λέει πράγματα που δεν ισχύουν γτ όσοι είναι έξω από τον χορό πολλά τραγούδια ξέρουν , και κάτι τέτοιοι παίκτες σαν τον τουτάτη που τα λόγια τους είναι ποιο πολλά από τις πράξεις τους , τους θεωρώ απλά μέτριους.
Όντως κάποιοι παίκτες έχουν ψηλοκαβαλίσει το καλάμι και για αυτό τους είπα να μην ξαναπροκαλέσουν , αλλά οι ποιο πολύ γράφουν αυτά που γράφουν όχι επειδή την έχουν δει κάποιοι αλλά για να κάνουν το χαβαλέ τους και την πλάκα τους , και καταλαβαίνω πως οι ποιο πολλοί εδώ δεν έχουν αίσθηση του χιούμορ αλλά εντάξει δεν σας παρεξηγώ .
Για ποια σ.ε. μιλάς ? όταν μιλάς να είσαι ποιο ξεκάθαρος και φυσικά πρόκειται να σπάσω μία σ.ε. γτ εγώ ξέρω ότι σε μία σ.ε. γίνονται κάποιες συμφωνίες , όταν αυτές οι συμφωνίες δεν τηρούνται και φυσικά σπάει η σ.ε.

Και μονο που ανεφερες οτι ο 30 ειναι ο καλυτερος απο τους 10 τελ κοσμους δεν χρειαζεται να αναφερω κατι αλλο.Λογικα πρεπει να ειναι ο μονος κοσμος που δεν εχεις φαει πυξιδα και για αυτο σου αρεσει τοσο.Και οσο για εμενα ευτυχως το παρατησα το αθλημα, διοτι δεν εχει μεινει κατι αλλο κα κανω. Βασικα ο 30 με εξαιρεση 1-2 κοσμους ειναι ο χειροτερος απο αποψη επιπεδου παικτων.

Ναι άσε έφυγες εσύ και χάλασε το παιχνίδι , μάλλον έχεις δίκιο γτ εχω φάει και πολλές πυξίδες που δεν τις θυμάμαι
καλά έκανες και το παράτησες το άθλημα αφού δεν έχεις να κάνεις κάτι άλλο , μιλάμε τα έχεις κάνει όλα , έχεις προσφέρει υπερβολικά πολύ στο ελληνικό tw.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

για να αναφερεις οτι παιζεις μονο στον κ30 σημαινει οτι εισαι πουθενας.
σρυ κιολας.
Οταν φτασεις να κανεις το 10 % απο αυτα που εχω κανει εγω στα 4 χρονια που επεζα εγω ελα μιλα μου.
 

DeletedUser

Καλά όταν φτάσεις εσύ να κάνεις το 1% από αυτά που έχω κάνει εγώ έλα ξανά γράψε στο φόρουμ γτ μάλλον δεν έχεις καταλάβει με ποιον μιλάς.
 

DeletedUser

μολις ειδα οτι εισαι ο αφρικανος και ενας αλλλος brutal
μαλιστα
νταξει δεν εχω κατι να σχολιασω.
Πρωτο noble 1700 pontous( με ταχυτητα κοσμο 2 wtf,που σημαινει οτι τα χωρια ανεβαινουν σαν τρελα)
Θυμαμαι κ21 παλευατε με τους cxc και οταν σασ φαγανε μπηκατε μαζι τους και τωρα τους κραζεις.
Και μετα εμπενες απο το κ22 μεχρι κ30 για 1 μηνα μεχρι να φατε πυξιδα
με τη summer Και τα φρυδια μου κουνιουντε.
Αστα γατακι.
+ για σπεεντ δεν χρειαζεται καν να μιλησω,νομιζω ολοι θυμουνται οταν εμπενα καθε τοσο τι θεση επερνα.

qq σου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή