Εφιαλτικό 3ήμερο στον Κ30!

  • Δημιουργός θέματος SacredAngel
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

ρε τοπακο κανε κανα πλανο οπως αυτα π εκανες στον 28 :oops: :rolf:
 

DeletedUser

το οτι εφυγες απο τη φυλη βριζοντας χωρις να σου εχει κανει κανενας τιποτα και χωρις να εχεις προσφερει κατι
δεν σε δικιολογει να βγαινεις και να κραζεις το συνολο που ησουν μεχρι πριν λιγες μερες και το επαιζες καμποσος στο εξωτερικο

μαλλον ξεχνας πολυ ευκολα να το κοιταξεις !!
καλημερα..δεν ειμαι ο στεργιος δεν εχω παιξει ποτε στον 30 και ουτε θα το κανω...ειμαι ο ιδιοκτητης του λογαριασμου στον 26...
και δεν εβρισα κανεναν ουτε ειχα σκοπο να το κανω..αυτα
 

DeletedUser

καλημερα..δεν ειμαι ο στεργιος δεν εχω παιξει ποτε στον 30 και ουτε θα το κανω...ειμαι ο ιδιοκτητης του λογαριασμου στον 26...
και δεν εβρισα κανεναν ουτε ειχα σκοπο να το κανω..αυτα

Εσυ δεν ησουν στην Sol,τι επαθες κ εφυγες;
 

DeletedUser

Τι κάνει το ακκ σου κανιβαλίζεται ?
Καλά εσύ εκεί από το STERGIO2010 θα μας τρελάνετε τελείως , θες μηνύματα τους Στέργιου που λέει μου αφήνει επιτ να μοιραστούν τα χωριά γτ ξενέρωσε ? έλεος δηλαδή θα πέσουν τα αυτιά μου με αυτά που ακούω
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
μα δεν ειμουν εγω αυτος που επρεπε να κανει πλανα
ασε σε θυμαμε και εσενα ;) οταν ειμουν 100κ εσυ εισουν 11 :rolf:

Εσυ τα εβγαζες ομως.
Για το 2ο σκελος δεν απανταω γιατι θα εκτεθεις:)
 

DeletedUser

Τι κάνει το ακκ σου κανιβαλίζεται ?
Καλά εσύ εκεί από το STERGIO2010 θα μας τρελάνετε τελείως , θες μηνύματα τους Στέργιου που λέει μου αφήνει επιτ να μοιραστούν τα χωριά γτ ξενέρωσε ? έλεος δηλαδή θα πέσουν τα αυτιά μου με αυτά που ακούω
μην με ρωτας δεν εχω ιδεα...δεν λογγαρα και ποτε για να γνωριζω...ξερω μονο οτι το ακκουντ δεν θα υπαρχει στον 30 σε λιγο...μιλα μαζι του να συννενοηθεις
 

DeletedUser

[jor]
Επιστρέψτε στο θέμα. Έχετε ξεφύγει αρκετά :)
[/jor]
 

DeletedUser

Κ30 πραγματικα πολυ μαπα κοσμος....Εχουν μαζευτει οι περισσοτεροι καλοι παικτες στην ΣΟΛ κ τρωνε τους μετριους....Απορω γιατι κοκορευστε??? Αν ειχατε αντιπαλο θα το καταλαβαινα.... Τελειωστε γρηγορα μ αυτο τον κοσμο γιατι μας ζαλισατε για το τπτ...

Οσο για το νοτιο τμημα του χαρτη πραγματικα κοιμουντε τον υπνο του δικαιου...Οταν θα ξυπνησουν η ΣΟΛ θα τους εχει παρει τα σωβρακα...Συνεχιστε να κανετε τους ανουσιους πολεμους σας παλικαρια μου...Ειναι σαν να παλευει ο Τυφλος με τον Μονοφθαλμο...Τα λαφυρα πολεμου θα τα παρει η ΣΟΛ! :clap:
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Κ30 πραγματικα πολυ μαπα κοσμος

εχεις πολυ δικιο σε αυτο...να κανω μια ερωτηση???ποιος(εκτος απο αυτους που παιζουν) ασχολειται με τον 30?θυμαμαι λιγο πριν ανοιξει ελεγαν μερικοι θα μπουν φοβερες φυλες και θα ειναι ο καλυτερος κοσμος...τωρα το μονο που βλεπω ειναι τη σολ εναντια στον κ30...και νικαει η σολ!!!και κατι αλλο:τι παιζει με τη σολ???ειναι τοσο καλη φυλη που τελειωσε ολο τον ανταγωνισμο σε λιγοτερο απο 3 μηνες η δεν μπηκαν τελικα τοσο καλες φυλες???

αποδειχτηκε ομως οτι ο 30 δεν ειναι τοσο καλος κοσμος

υ.γ:συγχαρητηρια για τη νικη σας παιχτες της σολ
 

DeletedUser30692

Κοίτα υπήρχε μια φυλή με τους καλύτερους παίκτες της κ55.--- > Διαλύθηκε
Υπήρχε μια ~CP~ με πολύ καλό υλικό...απο τους οποίους ζήτημα να έμειναν στον κόσμο 1-2 παίκτες όλοι οι άλλοι έχουν νομπλαριστεί. ( βλ. Arxontikos7 , ΘΑΣΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟ κλπ κλπ. )

Υπήρχε ανταγωνισμός απλά πάμε με γρήγορους ρυθμούς :D.
 

DeletedUser

Στην αρχη του κοσμου υπαρχουν διαφορες φυλες που υπηρχε ανταγωνισμος π.χ. στην 54 εγω ως πρωην μελος της Phx :)rip:) βαραγαμε τους Ε.Α. κ Α.Α. μετα γιναμε Ε.Α. κ ειχαμε ενα σωρο αχρηστες συμμαχιες κ καταληξαμε να φαμε τα μουτρα μας.Επισης στην 44 η ΛΕΩΝ φυγανε γρηγορα 5-6 ακαδημιες ηταν κ ολες ηταν πατην μια κ χτυπα την αλλη.Στην 55 υπηρχαν διαφορες φυλες αλλα κυριως διπλωματικα επαιζαν.Στην 45 εκτος απο τους Corr υπηρχαν κ καποιοι αλλοι δεν θυμαμαι πως τους λεγανε κατι με Χ κ Υ νομιζω ειχαν σχεση κ ετσι υπηρχαν διαφορες συγκρουσεις.Τον πρωτο καιρο ο 30 ηταν ωραιος κοσμος αλλα εκτος απο την 44 ολες οι αλλες ηπειροι ηταν ο,τι να'ναι
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
μια ερωτηση οι ΙΧΘΕΙΣ που ειχαν τοσες ακαδημιες που πηγαν?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή