Εφιαλτικό 3ήμερο στον Κ30!

  • Δημιουργός θέματος SacredAngel
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

:cop:Καλημερα και καλες ξενερες στα παιδια των Υ.Κ
το πλανο περιειχε στα χοντρα γυρω στα 80 χωρια που ειχανε σκοπο οι ΥΚ να παρουν. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΠΛΑΝΟ ΒΑΣΙΚΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ. ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 78 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΠΛΑΝΟ ΤΟΥΣ! :clap:
ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.
Ηρθανε με πολυ φορα, λοιπον, τα τσακαλια μας απο Υ.Κ. οταν λεω πολυ φορα εννοω στις 50 ωρες αριστοκρατες. :confused:
Λοιπον, θα αρχισω να μετραω τα χωρια που χασαμε.
1,2,3 η Υ.Κ. ειναι λατρεια (L)
4,5,6 ο οργανωτης (του πλανου) φιδακι να παει να παιξει :noob:
7,8,9 παλι θα μιλανε για μπινια :angry:
ελα φτανει μην το τραβαω πηρατε τα 3. βασικα δεν πηρατε ουτε αυτα.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΣΑΚΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ Υ.Κ :rip:
 

DeletedUser33290

Αφού το έχουμε πει ρε παιδιά...
Είναι λίγο μέτριοι!:wow:
 

DeletedUser33198

το να χαιρομαστε που τους ξεσκισαμε ετσι θα μας βγει ξινο!
θα ξενερωσουν και μετα θα ΣΟΛαρουμε στον κοσμο!
για αυτο εγω λεω να τους ενθαρυνουμε...αλλα δεν υπαρχει κατι να τους ενθαρυνουμε...!
RIP κ30
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
τωρα μπορουμε να το πουμε:συγχαρητηρια στη sol που εκλεισε τον κοσμο :clap:


στον κ31 τωρα
 

DeletedUser

Ειμαι λιγο ασχετος σχετικος στον 30 αλλα δεν καταλαβαινω τι θελετε να πειτε με αυτο το ποστ :$
 

DeletedUser33290

Ειμαι λιγο ασχετος σχετικος στον 30 αλλα δεν καταλαβαινω τι θελετε να πειτε με αυτο το ποστ :$

Εσυ αγορι μου...

Το ποστ απλα το καναμε για να δειξουμε ποσο καλοι παιχτες ειναι οι Υ.Κ :wow: και για το εξαιρετικο αυτο πλανο που ξεκινησε πριν 3 μερες....
Το αποτελεσμα του...το ξερουμε και γελαμε :rolf:
 

DeletedUser33300

Μπράβο στους Solίστες και στο χρόνο που ξόδεψαν για να έχουν ένα τόσο καλό αποτέλεσμα...


Έλειπα εγώ γι'αυτό δεν πήγε καλά το πλάνο μας ... (L)(L)
 

DeletedUser24216

Με Τοπακο "αρχηγο" και μαζεμα της σαρας και της μαρας των φυλετικων και της 55, καλα κρασια.
 

DeletedUser33300

Με Τοπακο "αρχηγο" και μαζεμα της σαρας και της μαρας των φυλετικων και της 55, καλα κρασια.

Άκρη μαζί σου , ποτέ , κανείς..


Ενώ τα προηγούμενα πήγαιναν καλύτερα :p ...

Έλα που έχεις και παράπονα ...
Εξάλλου πάντα υπάρχει και το επόμενο :axe:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ενώ τα προηγούμενα πήγαιναν καλύτερα :p ...

Και στα προηγουμενα ελειπε:rolf:

Άκρη μαζί σου , ποτέ , κανείς..




Έλα που έχεις και παράπονα ...
Εξάλλου πάντα υπάρχει και το επόμενο :axe:

Και στο επομενο τα ιδια γινονται ρε Τοπακο. Σοβαρεψου και ασε τις δικαιολογιες.
 

DeletedUser33300

Και στο επομενο τα ιδια γινονται ρε Τοπακο. Σοβαρεψου και ασε τις δικαιολογιες.

Είπα κάτι που φάνηκε σα δικαιολογία?
Ανεξαρτήτως το πως πηγαίνει το κάθε πλάνο, προσωπικά, μ'ενδιαφέρει η συμμετοχή και οι συζητήσεις στο skype ενώ υλοποιείται.
Τα υπόλοιπα έρχονται σε 2η μοίρα, τα οποία και μεγαλώνουν την ευχαρίστηση του γεγονότος.
 

DeletedUser

Το ποστ είναι στην κατηγορία αυτόσαρκάζομαι; Ή μήπως ειρωνεύομαι τον εαυτό μου;
Με συγχωρείτε είναι η πρώτη φορά που κάποια φυλή κοκορεύεται για το ότι απέκρουσε πλάνο από ανύπαρκτη φυλή. Αν είναι η πρώτη φορά που το όνειρο σας(να κλείσετε κόσμο) γίνεται πραγματικότητα επειδή βρήκατε αυτήν την φυλή για αντίπαλο τότε μπράβο! Όμως το θέμα όπως είπα δεν ειρωνεύεται κανέναν άλλο περισσότερο από τον δημιουργό του.
Κρίμα γιατί ξέρω ότι παλεύεται να φτιάξετε ένα ωραίο σύνολο εκεί πέρα.
 

DeletedUser26309

εδω παλια διαφορες φυλες ανεβαζαν μεχρι και βιντεο στο youtube.εμεις την πλακα μας θελουμε να κανουμε να γελασουμε λιγο,μενει και ενεργο το φορουμ.ασχολεισου με τον κ26 εσυ πηγαινε να κανιβαλλισεις τιποτα και ασε μας εμας εδω
 

DeletedUser

εδω παλια διαφορες φυλες ανεβαζαν μεχρι και βιντεο στο youtube.εμεις την πλακα μας θελουμε να κανουμε να γελασουμε λιγο,μενει και ενεργο το φορουμ.ασχολεισου με τον κ26 εσυ πηγαινε να κανιβαλλισεις τιποτα και ασε μας εμας εδω


Ποιος μιλαει; Καποιος που εκλεισε τον κοσμο ταδε;;; Καποιος που ειχε τον λογαριασμο ταδε;;; οχιιι...
Καποιος που ονομαζει την ενωση κανιβαλισμα και δεν κοιταει ολοκληρα τα στατς; Καποιος που στα 5 χωρια λεει γεια σας γιατι πλεον τρωω πανω απο 100 φακε;;; Μαλλον ναι...
Δεν το συνεχιζω βεβαια εγω για δικο σας καλο το ειπα γιατι εκτειθεστε φταιω που ασχοληθηκα δηλαδη...
Τωρα αμα θες βιντεακι για την πτωση της υ.κ ισως κανουμε...θα το βαλω στην λιστα αναμονης.:rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

το οτι εφυγες απο τη φυλη βριζοντας χωρις να σου εχει κανει κανενας τιποτα και χωρις να εχεις προσφερει κατι
δεν σε δικιολογει να βγαινεις και να κραζεις το συνολο που ησουν μεχρι πριν λιγες μερες και το επαιζες καμποσος στο εξωτερικο

μαλλον ξεχνας πολυ ευκολα να το κοιταξεις !!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή