Η κάθοδος της SOL

  • Δημιουργός θέματος The.Paranormal
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33188

το θέμα είναι πως πλέον μόνο η 44 και η 55 παίζουν πραγματικές φυλετικές μάχες και όχι αγκαλίτσες και εδώ πέρα ο ίζι λέει και για άλλες..εε πόσες ποια;; ένας κόσμος τεσσάρων ηπείρων..να ενωθούμε όλοι μαζί και απλά να παίρνουμε βάρβαρα να τα χτίζουμε;;;; :doh:
 

DeletedUser

ότι και να πω θα με αντιμετωπίσετε ως πικραμένο και σαφώς ηττημένο
άρα δεν έχει νόημα

μόνοι σας ομολογήσατε ότι περιμένετε και άλλες στρατολογήσεις από (αγανακτισμένους) παίχτες.

ας κάνουμε απολογισμό λοιπόν.....

SOL = 37 παίχτες
SΟL = 40 παίχτες
Ο.Ε =40 παίχτες
Ο.Ε.= 40 παίχτες
Ο.Ε.. = 19 παίχτες

σύνολο 176 παίχτες (συν τους οπαδούς που είναι σε άλλες φυλές και ομολογήσατε ότι τους περιμένετε)

συγχαρητήρια 176 παίχτες κερδίσατε μια φυλή 35 παιχτών αφού πρώτα είχατε στρατολογήσει τους 6 για να τους βοηθήσετε να παίξουν το παιχνίδι (μπράβο ελεήμονες λυπάμαι όσους έλαβαν την ελεημοσύνη σας δεν ξέρω πόσο θα το πληρώσουν)

πάμε παρακάτω όσοι πιστέψατε στην ουτοπία που λέγετε SOL δεν σκεφτήκατε ότι ομολογεί ότι παίζει με 200+ plus παίχτες
οι ΟΛΟΙ. παίξαμε με μια φυλή χωρίς παρασκήνια με 35 παίχτες και όραμα να πάρουμε τον κόσμο.

συγχαρητήρια λοιπόν στους 40 (καλύτερους) από την SOL που έκαναν συμφωνία μετάξι τους να προσπαθήσουν να κλείσουν αυτόν τον κόσμο,

στους υπολοίπους 160 πικραμένους από την προδοσία που και αυτοί θα γευτούν, εύχομαι καλό και καθαρό παιχνίδι σε έναν άλλο κόσμο.

πσιτ εσείς οι 160,... καλή πυξίδα
την πρωτη φορα εβγαλες ψευτικα στατιστικα....
δεν σου εφθανε αυτο


τωρα μας βαζεις και συμμαχους που δεν υπαρχουν (φανταστικους)
παλι καλα που δεν εβαλες συμμαχους μας ολο τον κ30
και να λες οτι επαιξε ολος ο κ30 εναντια σε μια φυλη

ελεος ρε ελεος
ειμαι βεβαιος οτι απλα σας πηραν μερικα χωρια και ο νους σας απλα υπεθεσε οτι οσοι σας χτυπανε ειναι και συμμαχοι μεταξυ τους:grrr2:


κανετε και λετε ολα αυτα επειδη ειστε μη ικανοι να παιξετε με κοκκινο χαρτη
σας αρεσει δεν σας αρεσει
η ΣΟΛ εναντια στη λογικη σας(του απεραντου γαλαζιου) εχει μονον εναν συμαχο... την ακαδημια της ... καπιτο ?

ολα τα αλλα ειναι φθηνες δικαιολογιες για να μην σας κραξουν τα ιδια τα μελη σας
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο/Η Delcol έγραψε:
Αυτο ειναι δικο μου θεμα...Δεν σε αφορα καθολου...γι αυτο μπορεις να το ξανα βουλωσεις και να μην πεταγεσαι σε θεμα οπου δν εχεις καμια απολυτως σχεση...

Δεν μπορεις να λες εχετε πολυ πλακα οταν εχεις δωσει 2000 πρεμ για αλλαγη ονοματος ξαναλεω. Δικο σου θεμα ειναι ναι, συμφωνω, αλλα εισαι αστειος. Και φρασουλες του τυπου θα το βουλωσεις κλπ θα προσεχεις που τις λες ουγκανε, μια χαρα σου μιλησα, τωρα αν εσυ θες να δειχτεις προβλημα σου.
Ααα επειδη το ειδα τωρα ξανα, εχεις πολυ πλακα γιατι μπορεις και χρησιμοποιεις ταυτοχρονα β-γ πληθυντικο(εσεις που κραζουν την SOL)

βασικα sweetest, εκαναν στο σπιτι φασολαδα, ελα να σε κερασω ενα πιατο και ελα να μας τα κλασεις.
Με ζαλησες, ολη μερα μεσα ειμαι, εσυ που εισαι ρε φαφουτη?τι ωρες εισαι μεσα?που παιζεις?εσυ γιατι δεν μιλας για εσενα?εγω οτι ειναι να ξερεις για εμενα στο λεω ετσι απλα, εσυ?γιατι ενω επαιζες ξαφνικα με ενημερωνουν οτι εισαι 0 ποντους?ισχυει αυτο?δεν ξερω αμα ισχυει.
ολη μερα μεσα ειμαι ησυχασες τωρα?

εσενα σε τσουζει επειδι ο delcol μπορει και χωνει 2.000 ποντους πρεμιουμ και εσυ δεν μπορεις?ετσι για να τα κανει οτι ναναι?εσενα τι σε φαγουριζει τωρα?

στειλε μου τωρα μηνυμα in game γιατι απο εξωτερικο πολυ μιλας, να δω που παιζει ποιος εισαι και να τα πουμε στο παιχνιδι

-Τη φασολαδα την φτιαξαν για σενα, ξερουν και το λογο:cop:
-Εγω ρωταω για καποιον γνωστο που ντρεπεται να ρωτησει. Το χω ξαναπει αλλα κρατας οτι σε συμφερει.
-Το χωριο μου το δωσα στον πρωταθλητη καθως δεν ειχα χρονο. Και επειδη θα μου αρχισετε τις λαλακιες, καποιοι (και απο SOL) μου ζητησαν να μπω στο λογαριασμο τους αλλα η απαντηση ηταν ιδια. Αυτο για το 0 ποντους χωριο που λες...
-Εχω θιχτει ασχημα που ο Delcol εχει χωσει 2k premium στο λογαριασμο του. ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ;


Για ολα φταιει η φασολαδα....(παρεμπιπτοντως αυτο το λεγαμε στο δημοτικο)
 

DeletedUser24216

οποιος περηφανευεται που "εριξε 365.000 πρεμιουμ στα χωρια και τα κανε γρηγορα 8000ρα" ιδιως αν
α) εσκασε λεφτα για να το κανει
β) αν πυξιδιαστει στην πορεια του κοσμου

πρεπει να μπαινει σε ειδικο τοπικ με το οποιο θα γελαμε στο φορουμ με δημοσια ανεκδοτα μονο γι αυτους.


Darkling, Εγχειριδιο κοινωνικης συμπεριφορας Φυλετικων Μαχων, 2014
 

DeletedUser

Και σε ξαναλεω ειμαι ολη μερα μεσα και σας περιμενω με φασολαδες, βασικα τον φιλο σου γιατι εσυ την εφαγες ηδη την φασολαδα.
Μην με ξανα αναφερθεις σε παρακαλω πολυ σε μενα απο τη στιγμη που δεν παιζεις καν, γκεγκε?
 

DeletedUser

ρε παιδια χαλαρωστε και μην απαντατε σε τριτοδευτερους....ειμαστε μακραν οι καλυτεροι και το ξερουν ολοι
ας κανουν τα παιδια μια υπερσυμμαχια 3 ηπειρων για να δουμε εστω λιγο παιχνιδακι
αλλιως απλα θα κανουμε παρελαση μεχρι το τελος!! :axe:
 

DeletedUser33145

δεν μπορώ να σας καταλάβω με τίποτα!!!

ξεκινάτε ένα θέμα...

θέλετε να μας πείσετε ότι με την (οργάνωσή σας :grrr:) δεν άνοιξε ρουθούνι
3 φουλ νουκ σε 2 χωρια
απωλειες? = 130 τσεκουρια :hmmm:
μαλιστα :rolf:

και
Αλαλι ειχες πολλες απωλειες ρε συ...
Εγω ειχα 9 τσεκ και 4 λς :rolf:

Αλλα δν μπορω να πω...παραδεχομαι τα παιδια απο ΟΛΟΥΣ...πραγματικα κανουν πολυ ωραια χωρια.(L)

συμφωνούμε μαζί σας
και μετά το μετανιώνετε και λέτε για οργανωμένο πλάνο που είχατε και απώλειες μάλιστα,

οκ είπαμε προπαγάνδα...

το να μας κρατάτε άυπνους για να δούμε ποια χωριά μας κάρφωσαν οι <<δικοί μας :doh:>> και να προσπαθήσουμε να τα σώσουμε
το βρίσκω θεμιτό στα πλαίσια του παιχνιδιού.

το να προσπαθείτε να μας τρελάνετε λέγοντας άλλα ο ένας και άλλα ο άλλος
θεωρώ ότι είναι μελετημένο σχέδιο για να μας κλείσετε ψυχιατρείο
και να απαλλαγείτε δια παντός από εμάς μια και τώρα ποια σας μάθαμε και δεν θα έχετε ευκαιρία να μας την φερε τε ξανά σε άλλον κόσμο.
 

DeletedUser

Αυτο που μου αρεσει σε εσας ειναι οτι εχετε τοσο σιγουρη την νικη σας.Ουτε στα μισα του κοσμου δεν ειμαστε!Για αυτο περιμεντε λιγο πριν τελειωσει ο κοσμος κ περιφανευτειτε για την νικη σας (αν υπαρχει δηλαδη),τωρα ποιος ο λογος να υπαρχουν 500 θεματα στο external για την Sol
 

DeletedUser33198

πολιτικη και προπαγανδα :hmmm:

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29426

Αγαπη μονο ρε!

[jor]
+10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ανεστη παλι καλα ππυ υπαρχεις και εσυ και γελαω λιγο
Οσο για το πρεμ ειμαστε πολυ πλουσιοι και εγω και ο σπυρος μην σε απασχολει καθολου ειπαμε 1 φορα τν εβδομαδα να αλλαζουμε το ναμε μας
Δν ηξερα πως πρεπει να περνουμε την αδια σου
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ανεστη παλι καλα ππυ υπαρχεις και εσυ και γελαω λιγο
Οσο για το πρεμ ειμαστε πολυ πλουσιοι και εγω και ο σπυρος μην σε απασχολει καθολου ειπαμε 1 φορα τν εβδομαδα να αλλαζουμε το ναμε μας
Δν ηξερα πως πρεπει να περνουμε την αδια σου

Εσυ δεν ξερω καν ποιος εισαι
 

Deleted User - 751811

την πρωτη φορα εβγαλες ψευτικα στατιστικα....
δεν σου εφθανε αυτο

τωρα μας βαζεις και συμμαχους που δεν υπαρχουν (φανταστικους)
παλι καλα που δεν εβαλες συμμαχους μας ολο τον κ30
και να λες οτι επαιξε ολος ο κ30 εναντια σε μια φυλη

ελεος ρε ελεος
ειμαι βεβαιος οτι απλα σας πηραν μερικα χωρια και ο νους σας απλα υπεθεσε οτι οσοι σας χτυπανε ειναι και συμμαχοι μεταξυ τους


κανετε και λετε ολα αυτα επειδη ειστε μη ικανοι να παιξετε με κοκκινο χαρτη
σας αρεσει δεν σας αρεσει
η ΣΟΛ εναντια στη λογικη σας(του απεραντου γαλαζιου) εχει μονον εναν συμαχο... την ακαδημια της ... καπιτο ?

ολα τα αλλα ειναι φθηνες δικαιολογιες για να μην σας κραξουν τα ιδια τα μελη σας
...Φοινιξ... (k29)
ο νους τους μπορει να υπεθεσαν πολλα...
Ο ΝΟΥΣ <<εγω>> & η Ο.Ε δεν εχει σχεση με τους σολ..

.
 

DeletedUser33145

ο νους τους μπορει να υπεθεσαν πολλα...
Ο ΝΟΥΣ <<εγω>> & η Ο.Ε δεν εχει σχεση με τους σολ..

.

το είπες μια το είπες δυο
βλέπεις ότι δεν σου δίνουμε σημασία

μας έπεισες δεν το καταλάβατε?
 

DeletedUser33198

προσωπικα εγω σαν μελος της σολ δεν γνωριζω καποια σχεση με ΟΕ....!
τωρα αν υπαρχει καποια υπογεια σχεση δεν γνωριζω!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή